Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 22:16:04 vasta tsitaadiga

blizzardi deluxed on mingi idiootsus kuubis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 03:34:57 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/blog/11867681/reaper-of-souls%E2%84%A2-unleashed-on-march-25-2014-prepurchase-now-19-12-2013
Miks siin on hinnaks 40 euri icon_eek.gif selle hinna eest võivad nad küll persse käia
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 21.12.2013 03:45:27 vasta tsitaadiga

ega blizzard pole oma enda hindadega kunagi eriti hiilanud, kui just mingi wowi soodukas pole olnud
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 05:35:50 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
http://eu.battle.net/d3/en/blog/11867681/reaper-of-souls%E2%84%A2-unleashed-on-march-25-2014-prepurchase-now-19-12-2013
Miks siin on hinnaks 40 euri icon_eek.gif selle hinna eest võivad nad küll <b>piixu</b> käia


Kommentaare vaadata, siis võib juhtuda, et seekord Blizz isegi natuke kannatab kõrge hinna tõttu.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 21.12.2013 10:23:24 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
See g2play on usaldusväärne koht?

Olen mitu korda ostnud sealt ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 11:26:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
40 euri? FFS.

*rahakott nutab*


põfff, Collectors Edition coming & le 80€ going icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 18:49:16 vasta tsitaadiga

keegi ros betas ka on?
kuidas see barbarian on ? WW on täiesti maatasa nerfitud. on mõni uus build tekkind?
ja crusader on täiesti OP ,et tuleb rerollida crusaderi peale?
ja kuidas see paragon level üle kndub nt level 50 paragon läheb rosis ka level 50?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.12.2013 19:46:44 vasta tsitaadiga

päris 1:1-le paragonid ei ole ja vana expi arvutus on veidi keeruline.
kui sa oled u para 50 juures, siis tõenäoliselt rosis oled tiba rohkem, samas kui sul on mitu p100 chari, siis kokkuvõttes oled vähem.

crusader ei ole tegelikult OP, paar väga head skilli/passivet on küll, aga need paistsid silma eelkõige crushing blow ja kõrge proc rate tõttu (just see sky laser). Tõenäoliselt see saab parandatud. küll aga paistab crusader väga kiire, just selle hobuse tõttu ja natuke tuleb ka statboonuseid, sest saab kasutada shieldi ja 2handerit koos, mis küll võtab passive ära ja seetõttu liigud aeglasemalt, aga hobukappamine (mis anyway nii hea, et kõik hakkavad kasutama) ja ühe itemi topeltstatid teevad tasa. crusaderil on ka paar abuse kohta, ei tea kas fiksitakse.

barbil ei ole häda midagi, lihtsalt elu ei ole enam lill ja nüüd peab hakkama liigutama. barb on väga hea vastupidavusega, võibolla võitlus on veidi pikem, aga seetõttu, et ei pea elu eest põgenema ja see omakorda tõstab eDPS-i. Seni rahva arvamus, et pole viga, aga et kole aeglane on kõik (no sxit: permasprint/wotb on maas, barbid on ju 160+% movespeediga harjunud) icon_biggrin.gif

wizard tundub elude poolelt pehmeke, aga laksab väga valusalt. tõenäoliselt RoS (arvestades praguseid skille) kõrgeim eDPS. partys oleks wiz väga hea dps support, kui keegi pisut ees ära tangib. Wizardi suur eelis IMHO on väga mugavate (ja valusalt laksivate) skillide legacy -cost reduction SoJ olemasolud ja tõenäoliselt mängu kõige kergem ressursiregen, seega annab kõrge damiga (disintigrate, arcane torrent, meteor) skille julgelt ja kaua peksta. EA:prismatic, blur ja domination saavad kohustuslikuks, isegi kõrge armori ja AR-iga. Siis vast annab üle elada. kiui keegi veel telepordi ära fiksiks (et saaks ometi läbi mobide teleportida), siis oleks kõik normull.

munk on ja jääb heaks buustijaks ja suppordiks, ega temast paremat ei ole ka. eDPS on langenud ja ellujäämine samuti (sest lifesteali pole ja näiteks cyclone'd lohi ei anna). kellad said pisut damage nerfi, samas kui spirit regen sai buusti. Hetkel jään arvamuse juurde, et kui leiab hea kombinatsiooni superlegendarydest, siis on elu lill, kui mitte, siis jääb põhirõhk party suppordiks.

dh on nõrk. igaltpoolt. hatred regen sai nerfi, gloomitamine enam ei päde. Kõige valusam löök (ja tõenäoliselt paras kirstunael) on dodge'i haamer. kui barb/crus saab 9000 strenghtist 9000 armorit ja see skaleerub nagu praegu (ja annab u 70% DR-i); või wizi/wd INT annab samuti 1:10-le AR-i (mis 1000 AR puhul annab u 70% DR-i); siis dodge skaleeriti vähemaks ja 10k dodge annab heal juhul 40% dodge.

wd paistab ka tegelikult üsna nõrk. skillid boonust said vähe, aga kõva tagasilöögi sai mana regen (ja enam mana on killi minu teada pole).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:00:23 vasta tsitaadiga

oot, kui mul ei ole D3 ennem, siis ma pean käima välja, D3 raha+ROS raha või annab ROS mõlemad?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:06:14 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
oot, kui mul ei ole D3 ennem, siis ma pean käima välja, D3 raha+ROS raha või annab ROS mõlemad?

mõlemad pead ostma aga mingi bundle ka kindlasti
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 08:41:07 vasta tsitaadiga

Kui seda expi ei osta siis algse mänguga ei ole enam midagi teha?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 10:24:49 vasta tsitaadiga

Ilma expita ei saa sa lihtsalt lvl 70, uut acti, uut tegelast. Kõik muu peaks tulema esimesse ka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 16:35:38 vasta tsitaadiga

Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha.....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 22.12.2013 16:39:46 vasta tsitaadiga

kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 17:08:12 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha.....


Kõik peale acti, tegelase ja uue lvlcapi tuleb ju. Järelikult on ikka midagi teha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 17:27:57 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?


real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 17:37:01 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha.....


Ole nüüd. Diablo II-s mängitakse siiani originaali nagu mühiseb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 20:01:08 vasta tsitaadiga

keegi mõistliku hinnaga kulda ka müüb?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 23.12.2013 19:37:44 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
RK2.0 kirjutas:
kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?


real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg

ma mõtlengi kulda mitte et müüd seal E eest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 21:39:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi on DE "Spectral Hound Minion and Transmogrified Gear" kohta rohkem infot/pilte/videosid leidnud?
Kui see on midagi sarnast, nagu D3 CE tiivad, siis olen vist üks nendest, kes $20 selle eest nõus välja käima oleks..

Ja nett on ju kullapakkujaid täis, guugel abiks (kui salediablo3-st võtad, siis kasuta koodi SAVIP, saad 5% juurde).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 01:04:34 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
Ilma expita ei saa sa lihtsalt lvl 70, uut acti, uut tegelast. Kõik muu peaks tulema esimesse ka.


tsitaat:
Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha.....


Kuna auction house-id kaotatakse ära, siis on tegelikult teha päris palju - mis sest, et lvl 70 vennad mõnes muus mängus sinust paremat looti leiavad kui sina oma lvl 60 tüübiga: mängid sa ju lokaalselt omas arvutis ja otsest võimalust ega vajadust kellegagi konkureerida pole. Loot 2.0 on sul algse mängu puhul olemas.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 01:39:21 vasta tsitaadiga

caur_pROACH, koera kohta bluepost  http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10973297505#2 
Transmogrified Gear - see on wow jaoks crap.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.12.2013 20:40:55 vasta tsitaadiga

Kui keegi äkki soovib vähe lisa teenida paragoni leveldamisega, siis võib märku anda, oleks "tööd" pakkuda.
Täpsemalt 0-100 paragon= 100€
Aega kulub ca. 30 tundi.
Gear mängimiseks minu poolt.
Loot mis kukub on sinu.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 27.12.2013 13:15:19 vasta tsitaadiga

Taavi©, kas manuaalselt või söbra abiga. sõbra võin vabalt tiksuma panna.
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.12.2013 22:49:40 vasta tsitaadiga

vasques, ei see on striimis, ei saa sõpra tiksuma panna icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 19:42:26 vasta tsitaadiga

Selline jama tekkis, et vahetasin telefoni, installisin authenticatori, sisse logida ei lase loomulikult.
Vanas telefonis tegin restore ja käseb mul battle.net/bma's sisse logida, et authenticator maha võtta, või uus seadistada.
Probleem siis nimelt selline, et ei lase mitte kummagi telefoni authenticatoriga sisse logida.
Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 19:47:27 vasta tsitaadiga

tee password reset kontol bnet lehel, eemalda authenticator siis lisa uuesti seda juurde.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 19:50:52 vasta tsitaadiga

Password reseti ei saa teha, ütleb mulle, et This e-mail/name combination does not exist.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 20:20:15 vasta tsitaadiga

Võta ühendust suppordiga, mul õnnestus enda konto ka korra lukku ajada authenticatoriga. Support tahtis isikut tõendava dokumendi pilti, et kinnitada, et ma olen konto omanik ja siis pidin vastama salaküsimusele(kui õigesti mäletan). Peale seda resetib ta konto(kõik jääb mängus endiseks lihtsalt authenticatori võtab maha) ja passwordi ja siis saad ise uuesti ära vahetada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 20:39:06 vasta tsitaadiga

Aga ticketi saatmiseks peab ju sisse logima?
Või ma ei leia õiget kohta üles..
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 13.01.2014 21:17:01 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Aga ticketi saatmiseks peab ju sisse logima?
Või ma ei leia õiget kohta üles..


tee ajutine uus konto, endal oli analoogne teema.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 21:29:53 vasta tsitaadiga

Sain live chati, üsna kiirelt ja valutult käis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 09:21:03 vasta tsitaadiga

Keegi AH-s midagi müünud päris raha eest on ka viimasel ajal? icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 14:50:30 vasta tsitaadiga

kellelgi mõni õhtu mahti ehk aidata mind infernal machini runnidega. Mul paar võtit puudu, siis mingi 10 machini olemas. EU server ja normal siis
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 15:24:39 vasta tsitaadiga

Shade, mis MP?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 15:27:52 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Shade, mis MP?

minu vaikselt nokitud 190k dpsi Demon hunter saab mp5-6-ga hakkama. Üle selle läheb crazyks juba, kuigi kui tugev party siis poleks vast väga hull ka kõrgemaga majandada.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 15:36:21 vasta tsitaadiga

Sellega peaks ilusti hakkama saama, lisa mind: ph00ktastic#1508
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 16:39:14 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Shade, mis MP?

minu vaikselt nokitud 190k dpsi Demon hunter saab mp5-6-ga hakkama. Üle selle läheb crazyks juba, kuigi kui tugev party siis poleks vast väga hull ka kõrgemaga majandada.


Ma olen samas olukorras. Sarnane dps ja MP5-6 max. Loot runne tasub üldse teha MP3.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 17:26:05 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Ma olen samas olukorras. Sarnane dps ja MP5-6 max. Loot runne tasub üldse teha MP3.

MP3 korral lammutaks jah nagu pöörane aga võtmete run võtaks pikalt aega, kuna drop rate madal. MP5-MP6 korral suht talutav, 3st killist 2l korral ilusti kukub. Paar võtit vaja veel nokkida, siis ilusti 10 infernal machini koos ja saaks oma sõrmuse junni kätte, teeks paragoni farmi natukene mõnsamaks.
MP5-ga on dropid kuidas kunagi - mõne tunnise runniga saad mingi 5-6 legi ja teinekord lased 5-6 tundi ilma et miskit näeksid üldse

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 19:22:56 vasta tsitaadiga

ptr-is järgmise patchiga tuleb torment raskusastme, bluepost http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11204690938?page=1#2
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 17.01.2014 01:36:39 vasta tsitaadiga

keegi siin neid "Prep. Crypt Rune" ka teeb?
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.01.2014 11:15:52 vasta tsitaadiga

testisin ära ja üks asi ei meeldinud, et suur hüpe on. PTR master on väga kerge, suhtkoht facetank. PTR Torment I oli aga sama buildiga juba päris raske. päris mitu surma oli. T2 oli võrreldes T1-ga muidugi veel raskem, aga mitte väga palju. Just Master->T1 hüpe on väga suur. T1 trash oli iizi. Äkki peabki olema, aga võiks olla natuke praeguse süsteemi moodi, kus otseselt väga suurt hüpet pole (võibolla act MP0 ja MP1 puhul, sest kõik vaenlased on kohe 60->63).
Vaenlaste elude arv on ok (minul elite fight miski 30 sek on IMHO täitsa balansis T1-s), aga just eliitide affixid löövad valusalt. kõik affixid. arcane zapib pool elud maha. thunder samuti. poison triibud on suhtkoht "siva surm" jne.
buffed tougness oli u 600K, healing 4000. Toughnessist jääb kõvasit puudu, mul on selline tunne.
Väga kehva on champion/rare balanss. Rare (kollane) eliit on tunduvalt lahjem kui champion, sest rare'l on üks affix timer, champion packil aga kõigil erinev, st näed champ pakki, vops 4 plagued maas, terve ekraan täis thunderbolte ja siis tulevad vortexid. ühe korra TP-d eemale, kohe tuleb teine järgi. kui nüüd mingi arcane laserid, frost pulsed või poison triibud tulevad, siis läheb asi kurjaks. Liiga palju pahna on maas, kaugelt liiga palju.

muidu pole paha. wizardi teleport fixiti ära (nüüd saab läbi vaenlaste ja wallide TP-da).

natuke parandati monster density't (mitte küll 1.0.8 tasemeni).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 02:37:32 vasta tsitaadiga

Mis d3-st saap peale rmah ja gold AH eemaldamist. Ei näe küll mingit tulevikku - sul on tohutolt charactereid billioni kullaga ja top tier geariga juba.

See eemaldamine peaks tulema koos gear/inv/cash wipiga.

Ehk siis on mängul natuke mõtet.

Aga kui kaob põhjus grindida - et rmah/gold ah-l müüa või leidam idagi paremat ah-l olevatest asjadest.... Kui kauags huvi jätkub.

Content on üksluine ja tohutult läbimängitud juba, pvp vms puudu ( neile kellele see meeldib), midagi dünaamilist vms ei ole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 13:08:00 vasta tsitaadiga

mauro, ladder pidi tulema ju.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 13:09:58 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
keegi siin neid "Prep. Crypt Rune" ka teeb?


Ma teen lisa Pzyko 2681
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 14:28:36 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Mis d3-st saap peale rmah ja gold AH eemaldamist. Ei näe küll mingit tulevikku - sul on tohutolt charactereid billioni kullaga ja top tier geariga juba.

See eemaldamine peaks tulema koos gear/inv/cash wipiga.

Ehk siis on mängul natuke mõtet.

Aga kui kaob põhjus grindida - et rmah/gold ah-l müüa või leidam idagi paremat ah-l olevatest asjadest.... Kui kauags huvi jätkub.

Content on üksluine ja tohutult läbimängitud juba, pvp vms puudu ( neile kellele see meeldib), midagi dünaamilist vms ei ole.


Sa ikka saad aru, et tulemas on expansion ja sinu top tier gear on viis minutit hiljem shardideks lastud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.01.2014 15:20:11 vasta tsitaadiga

Kui sa kunagi mõne WoW expansioni üle oled elanud, siis peaksid teadma mis geariga juhtub .
Mis kullaga juhutb ei tea. Kui mingi black marketi taoline asi käima läheb siis saad ilmselt rahaks või asjadeks teha.

Pole viitsinud uurida kas nad multiplayeris trademist lubavad. Kui lubavad , siis ei muutu AH kadumisega sisuliselt mitte midagi. Lihtsalt pead teisi kanaleid kasutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:06:24 vasta tsitaadiga

expansion on muidugi tasuline... ei ole küll isu maksta neile juurde expansioni eest millest suur osa oleks pidanud juba d3 algusest peale olema.
60$ +10lvl 1 act ja 1 klass põhimõtteliselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:20:43 vasta tsitaadiga

Kurat ise olen kah kahevahel, osta või mitte osta icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:39:05 vasta tsitaadiga

26 euri eest ei ole nagu eriti küsimust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.