|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.12.2013 22:16:04
|
|
|
blizzardi deluxed on mingi idiootsus kuubis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
21.12.2013 03:45:27
|
|
|
ega blizzard pole oma enda hindadega kunagi eriti hiilanud, kui just mingi wowi soodukas pole olnud
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
21.12.2013 05:35:50
|
|
|
Kommentaare vaadata, siis võib juhtuda, et seekord Blizz isegi natuke kannatab kõrge hinna tõttu.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
21.12.2013 10:23:24
|
|
|
| caur_pROACH kirjutas: |
See g2play on usaldusväärne koht?
|
Olen mitu korda ostnud sealt ja kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
21.12.2013 11:26:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
40 euri? FFS.
*rahakott nutab* |
põfff, Collectors Edition coming & le 80€ going
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.12.2013 18:49:16
|
|
|
keegi ros betas ka on?
kuidas see barbarian on ? WW on täiesti maatasa nerfitud. on mõni uus build tekkind?
ja crusader on täiesti OP ,et tuleb rerollida crusaderi peale?
ja kuidas see paragon level üle kndub nt level 50 paragon läheb rosis ka level 50?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
21.12.2013 19:46:44
|
|
|
päris 1:1-le paragonid ei ole ja vana expi arvutus on veidi keeruline.
kui sa oled u para 50 juures, siis tõenäoliselt rosis oled tiba rohkem, samas kui sul on mitu p100 chari, siis kokkuvõttes oled vähem.
crusader ei ole tegelikult OP, paar väga head skilli/passivet on küll, aga need paistsid silma eelkõige crushing blow ja kõrge proc rate tõttu (just see sky laser). Tõenäoliselt see saab parandatud. küll aga paistab crusader väga kiire, just selle hobuse tõttu ja natuke tuleb ka statboonuseid, sest saab kasutada shieldi ja 2handerit koos, mis küll võtab passive ära ja seetõttu liigud aeglasemalt, aga hobukappamine (mis anyway nii hea, et kõik hakkavad kasutama) ja ühe itemi topeltstatid teevad tasa. crusaderil on ka paar abuse kohta, ei tea kas fiksitakse.
barbil ei ole häda midagi, lihtsalt elu ei ole enam lill ja nüüd peab hakkama liigutama. barb on väga hea vastupidavusega, võibolla võitlus on veidi pikem, aga seetõttu, et ei pea elu eest põgenema ja see omakorda tõstab eDPS-i. Seni rahva arvamus, et pole viga, aga et kole aeglane on kõik (no sxit: permasprint/wotb on maas, barbid on ju 160+% movespeediga harjunud)
wizard tundub elude poolelt pehmeke, aga laksab väga valusalt. tõenäoliselt RoS (arvestades praguseid skille) kõrgeim eDPS. partys oleks wiz väga hea dps support, kui keegi pisut ees ära tangib. Wizardi suur eelis IMHO on väga mugavate (ja valusalt laksivate) skillide legacy -cost reduction SoJ olemasolud ja tõenäoliselt mängu kõige kergem ressursiregen, seega annab kõrge damiga (disintigrate, arcane torrent, meteor) skille julgelt ja kaua peksta. EA:prismatic, blur ja domination saavad kohustuslikuks, isegi kõrge armori ja AR-iga. Siis vast annab üle elada. kiui keegi veel telepordi ära fiksiks (et saaks ometi läbi mobide teleportida), siis oleks kõik normull.
munk on ja jääb heaks buustijaks ja suppordiks, ega temast paremat ei ole ka. eDPS on langenud ja ellujäämine samuti (sest lifesteali pole ja näiteks cyclone'd lohi ei anna). kellad said pisut damage nerfi, samas kui spirit regen sai buusti. Hetkel jään arvamuse juurde, et kui leiab hea kombinatsiooni superlegendarydest, siis on elu lill, kui mitte, siis jääb põhirõhk party suppordiks.
dh on nõrk. igaltpoolt. hatred regen sai nerfi, gloomitamine enam ei päde. Kõige valusam löök (ja tõenäoliselt paras kirstunael) on dodge'i haamer. kui barb/crus saab 9000 strenghtist 9000 armorit ja see skaleerub nagu praegu (ja annab u 70% DR-i); või wizi/wd INT annab samuti 1:10-le AR-i (mis 1000 AR puhul annab u 70% DR-i); siis dodge skaleeriti vähemaks ja 10k dodge annab heal juhul 40% dodge.
wd paistab ka tegelikult üsna nõrk. skillid boonust said vähe, aga kõva tagasilöögi sai mana regen (ja enam mana on killi minu teada pole).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
21.12.2013 23:00:23
|
|
|
| oot, kui mul ei ole D3 ennem, siis ma pean käima välja, D3 raha+ROS raha või annab ROS mõlemad?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.12.2013 23:06:14
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| oot, kui mul ei ole D3 ennem, siis ma pean käima välja, D3 raha+ROS raha või annab ROS mõlemad? |
mõlemad pead ostma aga mingi bundle ka kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
22.12.2013 08:41:07
|
|
|
| Kui seda expi ei osta siis algse mänguga ei ole enam midagi teha?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
22.12.2013 10:24:49
|
|
|
| Ilma expita ei saa sa lihtsalt lvl 70, uut acti, uut tegelast. Kõik muu peaks tulema esimesse ka.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
22.12.2013 16:35:38
|
|
|
| Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha.....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
22.12.2013 16:39:46
|
|
|
| kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
22.12.2013 17:08:12
|
|
|
| muff kirjutas: |
| Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha..... |
Kõik peale acti, tegelase ja uue lvlcapi tuleb ju. Järelikult on ikka midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
22.12.2013 17:27:57
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
| kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka? |
real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.12.2013 17:37:01
|
|
|
| muff kirjutas: |
| Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha..... |
Ole nüüd. Diablo II-s mängitakse siiani originaali nagu mühiseb.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
22.12.2013 20:01:08
|
|
|
| keegi mõistliku hinnaga kulda ka müüb?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
23.12.2013 19:37:44
|
|
|
| siven kirjutas: |
| RK2.0 kirjutas: |
| kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka? |
real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg |
ma mõtlengi kulda mitte et müüd seal E eest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
23.12.2013 21:39:31
|
|
|
Kas keegi on DE "Spectral Hound Minion and Transmogrified Gear" kohta rohkem infot/pilte/videosid leidnud?
Kui see on midagi sarnast, nagu D3 CE tiivad, siis olen vist üks nendest, kes $20 selle eest nõus välja käima oleks..
Ja nett on ju kullapakkujaid täis, guugel abiks (kui salediablo3-st võtad, siis kasuta koodi SAVIP, saad 5% juurde).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
24.12.2013 01:04:34
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
| Ilma expita ei saa sa lihtsalt lvl 70, uut acti, uut tegelast. Kõik muu peaks tulema esimesse ka. |
| tsitaat: |
| Ehk siis algse mänguga ei ole enam midagi teha..... |
Kuna auction house-id kaotatakse ära, siis on tegelikult teha päris palju - mis sest, et lvl 70 vennad mõnes muus mängus sinust paremat looti leiavad kui sina oma lvl 60 tüübiga: mängid sa ju lokaalselt omas arvutis ja otsest võimalust ega vajadust kellegagi konkureerida pole. Loot 2.0 on sul algse mängu puhul olemas.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.12.2013 20:40:55
|
|
|
Kui keegi äkki soovib vähe lisa teenida paragoni leveldamisega, siis võib märku anda, oleks "tööd" pakkuda.
Täpsemalt 0-100 paragon= 100€
Aega kulub ca. 30 tundi.
Gear mängimiseks minu poolt.
Loot mis kukub on sinu.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
27.12.2013 13:15:19
|
|
|
Taavi©, kas manuaalselt või söbra abiga. sõbra võin vabalt tiksuma panna.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.12.2013 22:49:40
|
|
|
vasques, ei see on striimis, ei saa sõpra tiksuma panna
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.01.2014 19:42:26
|
|
|
Selline jama tekkis, et vahetasin telefoni, installisin authenticatori, sisse logida ei lase loomulikult.
Vanas telefonis tegin restore ja käseb mul battle.net/bma's sisse logida, et authenticator maha võtta, või uus seadistada.
Probleem siis nimelt selline, et ei lase mitte kummagi telefoni authenticatoriga sisse logida.
Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
13.01.2014 19:47:27
|
|
|
| tee password reset kontol bnet lehel, eemalda authenticator siis lisa uuesti seda juurde.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.01.2014 19:50:52
|
|
|
| Password reseti ei saa teha, ütleb mulle, et This e-mail/name combination does not exist.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
13.01.2014 20:20:15
|
|
|
| Võta ühendust suppordiga, mul õnnestus enda konto ka korra lukku ajada authenticatoriga. Support tahtis isikut tõendava dokumendi pilti, et kinnitada, et ma olen konto omanik ja siis pidin vastama salaküsimusele(kui õigesti mäletan). Peale seda resetib ta konto(kõik jääb mängus endiseks lihtsalt authenticatori võtab maha) ja passwordi ja siis saad ise uuesti ära vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.01.2014 20:39:06
|
|
|
Aga ticketi saatmiseks peab ju sisse logima?
Või ma ei leia õiget kohta üles..
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
13.01.2014 21:17:01
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Aga ticketi saatmiseks peab ju sisse logima?
Või ma ei leia õiget kohta üles.. |
tee ajutine uus konto, endal oli analoogne teema.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.01.2014 21:29:53
|
|
|
Sain live chati, üsna kiirelt ja valutult käis
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.01.2014 09:21:03
|
|
|
Keegi AH-s midagi müünud päris raha eest on ka viimasel ajal?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
14.01.2014 14:50:30
|
|
|
kellelgi mõni õhtu mahti ehk aidata mind infernal machini runnidega. Mul paar võtit puudu, siis mingi 10 machini olemas. EU server ja normal siis
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
14.01.2014 15:24:39
|
|
|
| Shade, mis MP?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
14.01.2014 15:27:52
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Shade, mis MP? |
minu vaikselt nokitud 190k dpsi Demon hunter saab mp5-6-ga hakkama. Üle selle läheb crazyks juba, kuigi kui tugev party siis poleks vast väga hull ka kõrgemaga majandada.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
14.01.2014 15:36:21
|
|
|
| Sellega peaks ilusti hakkama saama, lisa mind: ph00ktastic#1508
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
14.01.2014 16:39:14
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
| Shade, mis MP? |
minu vaikselt nokitud 190k dpsi Demon hunter saab mp5-6-ga hakkama. Üle selle läheb crazyks juba, kuigi kui tugev party siis poleks vast väga hull ka kõrgemaga majandada. |
Ma olen samas olukorras. Sarnane dps ja MP5-6 max. Loot runne tasub üldse teha MP3.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
14.01.2014 17:26:05
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
| Ma olen samas olukorras. Sarnane dps ja MP5-6 max. Loot runne tasub üldse teha MP3. |
MP3 korral lammutaks jah nagu pöörane aga võtmete run võtaks pikalt aega, kuna drop rate madal. MP5-MP6 korral suht talutav, 3st killist 2l korral ilusti kukub. Paar võtit vaja veel nokkida, siis ilusti 10 infernal machini koos ja saaks oma sõrmuse junni kätte, teeks paragoni farmi natukene mõnsamaks.
MP5-ga on dropid kuidas kunagi - mõne tunnise runniga saad mingi 5-6 legi ja teinekord lased 5-6 tundi ilma et miskit näeksid üldse
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
17.01.2014 01:36:39
|
|
|
keegi siin neid "Prep. Crypt Rune" ka teeb?
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
17.01.2014 11:15:52
|
|
|
testisin ära ja üks asi ei meeldinud, et suur hüpe on. PTR master on väga kerge, suhtkoht facetank. PTR Torment I oli aga sama buildiga juba päris raske. päris mitu surma oli. T2 oli võrreldes T1-ga muidugi veel raskem, aga mitte väga palju. Just Master->T1 hüpe on väga suur. T1 trash oli iizi. Äkki peabki olema, aga võiks olla natuke praeguse süsteemi moodi, kus otseselt väga suurt hüpet pole (võibolla act MP0 ja MP1 puhul, sest kõik vaenlased on kohe 60->63).
Vaenlaste elude arv on ok (minul elite fight miski 30 sek on IMHO täitsa balansis T1-s), aga just eliitide affixid löövad valusalt. kõik affixid. arcane zapib pool elud maha. thunder samuti. poison triibud on suhtkoht "siva surm" jne.
buffed tougness oli u 600K, healing 4000. Toughnessist jääb kõvasit puudu, mul on selline tunne.
Väga kehva on champion/rare balanss. Rare (kollane) eliit on tunduvalt lahjem kui champion, sest rare'l on üks affix timer, champion packil aga kõigil erinev, st näed champ pakki, vops 4 plagued maas, terve ekraan täis thunderbolte ja siis tulevad vortexid. ühe korra TP-d eemale, kohe tuleb teine järgi. kui nüüd mingi arcane laserid, frost pulsed või poison triibud tulevad, siis läheb asi kurjaks. Liiga palju pahna on maas, kaugelt liiga palju.
muidu pole paha. wizardi teleport fixiti ära (nüüd saab läbi vaenlaste ja wallide TP-da).
natuke parandati monster density't (mitte küll 1.0.8 tasemeni).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.01.2014 02:37:32
|
|
|
Mis d3-st saap peale rmah ja gold AH eemaldamist. Ei näe küll mingit tulevikku - sul on tohutolt charactereid billioni kullaga ja top tier geariga juba.
See eemaldamine peaks tulema koos gear/inv/cash wipiga.
Ehk siis on mängul natuke mõtet.
Aga kui kaob põhjus grindida - et rmah/gold ah-l müüa või leidam idagi paremat ah-l olevatest asjadest.... Kui kauags huvi jätkub.
Content on üksluine ja tohutult läbimängitud juba, pvp vms puudu ( neile kellele see meeldib), midagi dünaamilist vms ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
18.01.2014 13:08:00
|
|
|
| mauro, ladder pidi tulema ju.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
18.01.2014 13:09:58
|
|
|
Ma teen lisa Pzyko 2681
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2014 14:28:36
|
|
|
| mauro kirjutas: |
Mis d3-st saap peale rmah ja gold AH eemaldamist. Ei näe küll mingit tulevikku - sul on tohutolt charactereid billioni kullaga ja top tier geariga juba.
See eemaldamine peaks tulema koos gear/inv/cash wipiga.
Ehk siis on mängul natuke mõtet.
Aga kui kaob põhjus grindida - et rmah/gold ah-l müüa või leidam idagi paremat ah-l olevatest asjadest.... Kui kauags huvi jätkub.
Content on üksluine ja tohutult läbimängitud juba, pvp vms puudu ( neile kellele see meeldib), midagi dünaamilist vms ei ole. |
Sa ikka saad aru, et tulemas on expansion ja sinu top tier gear on viis minutit hiljem shardideks lastud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
18.01.2014 15:20:11
|
|
|
Kui sa kunagi mõne WoW expansioni üle oled elanud, siis peaksid teadma mis geariga juhtub .
Mis kullaga juhutb ei tea. Kui mingi black marketi taoline asi käima läheb siis saad ilmselt rahaks või asjadeks teha.
Pole viitsinud uurida kas nad multiplayeris trademist lubavad. Kui lubavad , siis ei muutu AH kadumisega sisuliselt mitte midagi. Lihtsalt pead teisi kanaleid kasutama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.01.2014 18:06:24
|
|
|
expansion on muidugi tasuline... ei ole küll isu maksta neile juurde expansioni eest millest suur osa oleks pidanud juba d3 algusest peale olema.
60$ +10lvl 1 act ja 1 klass põhimõtteliselt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
18.01.2014 18:20:43
|
|
|
Kurat ise olen kah kahevahel, osta või mitte osta
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2014 18:39:05
|
|
|
| 26 euri eest ei ole nagu eriti küsimust.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|