Kuigi teisi mänge niimoodi reklaamida ei tohiks, aga kiusatus on nii suur et ... Praegu Red Orchestra 2 Steamis naeruväärne hind 1.74€!
Kindalsti paljudele hea vaheldus, eriti neile kes 2-st maailmasöda reamehena näha tahavad. Soovitan proovida.
Kuigi teisi mänge niimoodi reklaamida ei tohiks, aga kiusatus on nii suur et ... Praegu Red Orchestra 2 Steamis naeruväärne hind 1.74€!
Kindalsti paljudele hea vaheldus, eriti neile kes 2-st maailmasöda reamehena näha tahavad. Soovitan proovida.
Afaik selline allahindlus on vaid PC-le. Konsoolikad on endiselt kallid, ning kuigi see pole siin konsoolimängude foorum, küsin siiski, kas on üldse mõtet enam PS3 peale osta?
Kas PS3 viimaste osade mängude puhul midagi sellist ei kehti, et a la 10€ eest saad hiljem PS4 variandi uuenduse osta. Just BF4 puhul jäi selline asi kusagilt silma. Võib-olla eksin, ennast konsoolid eriti ei eruta. _________________ i like my sugar with coffe and cream
Tahaks MP7 lahti saada kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada minujaoks, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed _________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
viimati muutis RadeonHD- 25.11.2013 20:22:50, muudetud 2 korda
Tahaks MP7 lahti saada kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed
Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?
Tahaks MP7 lahti saada kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed
Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?
Profiili vaadates stingeri ja iglaga 0 killi
Stingeriga saab väga vabalt õhusõidukeid maha. Kõige lihtsam näiteks mõnele scout helile repair b*tchiks minna ja kui helikopteri juht on oma kaks heatseekerit välja lasknud, paned sina oma stingeri kolmandaks järgi
portable AA ehk igla mitte see AA sõiduk
sain oma mp7 lahti _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Peale viimast patchi jookseb küll mäng nagu siid. Hitmarketid on õigel kohal ja vastased kukuvad nagu peaks
See võib-olla lihtsalt serverite restardist tingitud. On täheldatud, et mida kauem server püsti on, seda rohkem out of sync asi läheb, ehk siis parim hitreg on serverites, mis alles käivitatud/taaskäivitatud Seepärast ongi nii, et mõnes serveris saad normaalselt pihta ja teises vbla mitte.
Peale viimast patchi jookseb küll mäng nagu siid. Hitmarketid on õigel kohal ja vastased kukuvad nagu peaks
See võib-olla lihtsalt serverite restardist tingitud. On täheldatud, et mida kauem server püsti on, seda rohkem out of sync asi läheb, ehk siis parim hitreg on serverites, mis alles käivitatud/taaskäivitatud Seepärast ongi nii, et mõnes serveris saad normaalselt pihta ja teises vbla mitte.
Ise ka sama asja tähele pannud. Hitreg nagu natike paigast ära, aga vähemalt saab mängida rohkem kui 4 mängu järjest ilma et crashiks, kuigi see on ikkagi masendav, et mängu hinnatakse selle järgi veel et kas sai 1h+ mängida või crashis.
Tahaks MP7 lahti saada kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed
Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?
Profiili vaadates stingeri ja iglaga 0 killi
Stingeriga saab väga vabalt õhusõidukeid maha. Kõige lihtsam näiteks mõnele scout helile repair b*tchiks minna ja kui helikopteri juht on oma kaks heatseekerit välja lasknud, paned sina oma stingeri kolmandaks järgi
Ma võin suht kindlalt öelda, et oma MP7 sain Stingeriga lahti, kuna Iglat pole kasutand ja AAga sõidan väga harva, enamasti siis kui sellega lähen teiste AAd maha võtma
Ausalt öeldes seda on hetkel võimatu mängida kuna mäng on hetkel rohkesti buge täis, uuendavad või ei uuenda nad oma softi ikka on mingi jama serveritega, pidevalt disconnected ja jookseb lihtsalt lambist kokku.
Hetkel on ikka selline tunne veel et olen nagu mingi beta tester selles mängus
Kahju nendest meestest seal DICE's / EA's. Tegid mängu valmis, aga midagi on viga koguaeg, boss koguaeg undab taga, et tehke tööd . Valmis ikka ei saa, ainult probleeme tuleb ja tuleb.
PDW-st parim ikka MP7, CZ3A1 aka Scorpion on kohe lemmik nr2 ning minu kolmas eelistus on hetkel UMP-9. _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
magnum 44 vaja tõmbad snaiperi kah maha _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kõik China Rising mapid tunduvad omamoodi huvitavad olema. Silk Roadi ootan vast kõige rohkem, kuna hetkel ainus korralik close combat map on Locker ja tundub et see tuleb suht samalaadne. Altai Range on minupoolt väga teretulnud map, kuna lisandub sarnaselt Golmudile veel üheks heaks vehicular war mapiks . Guilin ja Dragon pass tunduvad ka täitsa head olevat. Eks ootab näeb. Nädal jäänud siis saab proovida.
Xboxi mehed saavad varem jah, kuna MS ilmselt maksab DICE'le päris kenakest raha selle eest.
Küll aga Premiumi mehed ei pea enam kaua ootama
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu!
It's day 7 of the Amazon sale. The big update today is on Battlefield 4 pricing. Here's the lowdown:
The best possible deal for BF4 is on 11/28, where there's a 3 hours period to get it for $25. This is from 4:10pm - 7:10pm PST. Use Wolfram Alpha to convert this to your timezone.
Ei muutunud, kõik on oodatud ikka veel. Me lihtsalt siin unustasime parooliga channelisse ennast, kui "ülisalajased" jutud Herr Pohmakaga olid
tsitaat:
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu! boss.gif
Ja sa jääd ka kõike uskuma mis sulle pähe määritakse jah?! _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Ei muutunud, kõik on oodatud ikka veel. Me lihtsalt siin unustasime parooliga channelisse ennast, kui "ülisalajased" jutud Herr Pohmakaga olid
tsitaat:
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu! boss.gif
Ja sa jääd ka kõike uskuma mis sulle pähe määritakse jah?!
No Herr pohmakas pidavat usaldusväärne isik olema ju.
Kuigi jah...battlepacke pole siiani kätte saanud.
Vabandage, üks väga loll küsimus
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir , kardaksin permanent bani saada
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel _________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Vabandage, üks väga loll küsimus
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir , kardaksin permanent bani saada
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel
BF3 ei liigutatud lillegi mouse macrode peale, miks peaks BF4 seda tegema. _________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Vabandage, üks väga loll küsimus
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir , kardaksin permanent bani saada
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel
Ma väga loodan, et sellise hiirega saab banni
Ma siin eelmine nädal otstin prooviks omale Bloody V8 hiire ning mängisin sellega ühe õhtu.
Esiteks ei näinud mina, et ta teeks seda mida tootjad lubavad. Jah recoili ta võibolla vähendab ja võimalik, et ma ei seadistanud teda 100% korrektselt aga recoili võib vähendada või hoopiski olematuks teha iga macrosid toetava hiirega kui õige macro valmis teha või allalaadida. See ei ole päris cheatimine aga samas pole ka hea tava suhtes eriti soositud tegevus.
Teiseks...ei banni ei saanud.
Kolmandaks...enne kui siin osad hakkavad mind cheateriks kutsuma, siis mainin uuesti, et ostsin selle hiire proovi mõttes ja hiir praeguseks juba maha müüdud ning mängin aktiivselt Razer Deathadder 2013 hiirega.
Vabandage, üks väga loll küsimus
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir , kardaksin permanent bani saada
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel
Kui sa ostad selle hiire,macrosid ei kasuta. Ei juhtu midagi. Ja BF4 a'la shooting macrot kasutada on ka täiesti kasutu, vähemalt minu arust. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Vabandage, üks väga loll küsimus
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir , kardaksin permanent bani saada
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel
Kui sa ostad selle hiire,macrosid ei kasuta. Ei juhtu midagi. Ja BF4 a'la shooting macrot kasutada on ka täiesti kasutu, vähemalt minu arust.
Ega selle hiirega isegi kui macrosid kasutab siis ei juhtu midagi, kuna kogu see anti recoil süsteem + macrod on hiire enda mälus ning mingit eraldi programmi pole vaja lahti hoida selle jaoks.
Minu puhul kui ma mingit über macrot kasutaks siis võibolla isegi saaks kuna mu hiirel sisemälu pole ning kõik hiire seadistused jooksevad Razer Synaps programmist otse.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.