Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.11.2013 19:10:05 vasta tsitaadiga

Kuigi teisi mänge niimoodi reklaamida ei tohiks, aga kiusatus on nii suur et ... Praegu Red Orchestra 2 Steamis naeruväärne hind 1.74€!
Kindalsti paljudele hea vaheldus, eriti neile kes 2-st maailmasöda reamehena näha tahavad. Soovitan proovida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 19:11:09 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kuigi teisi mänge niimoodi reklaamida ei tohiks, aga kiusatus on nii suur et ... Praegu Red Orchestra 2 Steamis naeruväärne hind 1.74€!
Kindalsti paljudele hea vaheldus, eriti neile kes 2-st maailmasöda reamehena näha tahavad. Soovitan proovida.



Selle jaoks on Head hindade teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=483486&highlight=

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 25.11.2013 19:21:42 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Afaik selline allahindlus on vaid PC-le. Konsoolikad on endiselt kallid, ning kuigi see pole siin konsoolimängude foorum, küsin siiski, kas on üldse mõtet enam PS3 peale osta?


Kas PS3 viimaste osade mängude puhul midagi sellist ei kehti, et a la 10€ eest saad hiljem PS4 variandi uuenduse osta. Just BF4 puhul jäi selline asi kusagilt silma. Võib-olla eksin, ennast konsoolid eriti ei eruta.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 25.11.2013 20:15:34 vasta tsitaadiga

Tahaks MP7 lahti saada icon_smile.gif kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada minujaoks, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed icon_lol.gif
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz


viimati muutis RadeonHD- 25.11.2013 20:22:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 20:16:11 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Tahaks MP7 lahti saada icon_smile.gif kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed icon_biggrin.gif


Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 20:25:15 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
Tahaks MP7 lahti saada icon_smile.gif kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed icon_biggrin.gif


Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?

Profiili vaadates stingeri ja iglaga 0 killi icon_wink.gif

Stingeriga saab väga vabalt õhusõidukeid maha. Kõige lihtsam näiteks mõnele scout helile repair b*tchiks minna ja kui helikopteri juht on oma kaks heatseekerit välja lasknud, paned sina oma stingeri kolmandaks järgi
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 20:39:23 vasta tsitaadiga

Peale viimast patchi jookseb küll mäng nagu siid. Hitmarketid on õigel kohal ja vastased kukuvad nagu peaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 21:09:28 vasta tsitaadiga

eusa_wall.gif portable AA ehk igla mitte see AA sõiduk
sain oma mp7 lahti

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.11.2013 21:55:30 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Peale viimast patchi jookseb küll mäng nagu siid. Hitmarketid on õigel kohal ja vastased kukuvad nagu peaks thumbs_up.gif


See võib-olla lihtsalt serverite restardist tingitud. On täheldatud, et mida kauem server püsti on, seda rohkem out of sync asi läheb, ehk siis parim hitreg on serverites, mis alles käivitatud/taaskäivitatud icon_biggrin.gif Seepärast ongi nii, et mõnes serveris saad normaalselt pihta ja teises vbla mitte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 08:51:57 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Scart kirjutas:
Peale viimast patchi jookseb küll mäng nagu siid. Hitmarketid on õigel kohal ja vastased kukuvad nagu peaks thumbs_up.gif


See võib-olla lihtsalt serverite restardist tingitud. On täheldatud, et mida kauem server püsti on, seda rohkem out of sync asi läheb, ehk siis parim hitreg on serverites, mis alles käivitatud/taaskäivitatud icon_biggrin.gif Seepärast ongi nii, et mõnes serveris saad normaalselt pihta ja teises vbla mitte.
Ise ka sama asja tähele pannud. Hitreg nagu natike paigast ära, aga vähemalt saab mängida rohkem kui 4 mängu järjest ilma et crashiks, kuigi see on ikkagi masendav, et mängu hinnatakse selle järgi veel et kas sai 1h+ mängida või crashis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 10:27:52 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
jannu39 kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
Tahaks MP7 lahti saada icon_smile.gif kuid ei saa aru, kas ma pean igla/stringeriga selle õhu masina alla saama, või siis RPG/LAW/SMAWiga? IGLA/STRINGERiga on tegelt väga raske killi saada, kui olen 2 lasku pihta littind ja alles on jäänud 10-20elu, siis enamustel kordadel hüppavad vennad kohe välja sealt helikast, ja tuleb ainult vehicle destroyed icon_biggrin.gif


Las ma arvan, sa oled stingerit ainult paar korda 2-3s roundis kasutanud, jah?

Profiili vaadates stingeri ja iglaga 0 killi icon_wink.gif

Stingeriga saab väga vabalt õhusõidukeid maha. Kõige lihtsam näiteks mõnele scout helile repair b*tchiks minna ja kui helikopteri juht on oma kaks heatseekerit välja lasknud, paned sina oma stingeri kolmandaks järgi


Ma võin suht kindlalt öelda, et oma MP7 sain Stingeriga lahti, kuna Iglat pole kasutand ja AAga sõidan väga harva, enamasti siis kui sellega lähen teiste AAd maha võtma icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 26.11.2013 11:35:22 vasta tsitaadiga

Võibolla mõni eestlane arvab veel, et see on tüütu ja kasutu leiutis, mis rakendub tihti siis, kui seda üldse vaja ei ole:

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 13:10:12 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes seda on hetkel võimatu mängida kuna mäng on hetkel rohkesti buge täis, uuendavad või ei uuenda nad oma softi ikka on mingi jama serveritega, pidevalt disconnected ja jookseb lihtsalt lambist kokku.
Hetkel on ikka selline tunne veel et olen nagu mingi beta tester selles mängus icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.11.2013 14:07:02 vasta tsitaadiga

Ja lahendavad aina mingi mõttetuid buge, võiks rohkem one hit kill bugile ressursse panna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 14:28:19 vasta tsitaadiga

Paljud jah väidavad et mängu netcode on jama! icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 15:10:28 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ja lahendavad aina mingi mõttetuid buge, võiks rohkem one hit kill bugile ressursse panna.


Järgmises pätsis peaks selle fix tulema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 16:07:07 vasta tsitaadiga

DICE poisid kuulutasid jah, et järgmise pätsiga parandavad selle jama ära. Ja toovad paar uut jama asemele icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 16:09:55 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
DICE poisid kuulutasid jah, et järgmise pätsiga parandavad selle jama ära. Ja toovad paar uut jama asemele icon_lol.gif


Mis nüüd siis? One hit killi asemel graze hit? Kuul riivab ja oled surnud. Lendad kopteriga ja rpg lendab sust 10 meetrit eemal aga poh surnud?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 16:31:46 vasta tsitaadiga

Kahju nendest meestest seal DICE's / EA's. Tegid mängu valmis, aga midagi on viga koguaeg, boss koguaeg undab taga, et tehke tööd icon_lol.gif . Valmis ikka ei saa, ainult probleeme tuleb ja tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 16:47:22 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
DICE poisid kuulutasid jah, et järgmise pätsiga parandavad selle jama ära. Ja toovad paar uut jama asemele icon_lol.gif


Mis nüüd siis? One hit killi asemel graze hit? Kuul riivab ja oled surnud. Lendad kopteriga ja rpg lendab sust 10 meetrit eemal aga poh surnud?

Eks näis, mida huvitavat nad välja suudavad mõelda icon_lol.gif
Ehk nerfivad su repair tooli ära, saad ainult 3 repairi järjest teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 16:53:24 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Revan kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
DICE poisid kuulutasid jah, et järgmise pätsiga parandavad selle jama ära. Ja toovad paar uut jama asemele icon_lol.gif


Mis nüüd siis? One hit killi asemel graze hit? Kuul riivab ja oled surnud. Lendad kopteriga ja rpg lendab sust 10 meetrit eemal aga poh surnud?

Eks näis, mida huvitavat nad välja suudavad mõelda icon_lol.gif
Ehk nerfivad su repair tooli ära, saad ainult 3 repairi järjest teha icon_neutral.gif


Noooooo....

My repair tool! Its the source of my power!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 26.11.2013 17:00:37 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi täpsemalt huvi relvade lisade vastu, siis siit leiab head lugemist. Täpsemalt kirjas, mis lisa mingis olukorras kasulik on.
LINK
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 17:17:58 vasta tsitaadiga

DLC pidavalt tulema re-make some of BF3 maps! icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 17:46:26 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
DLC pidavalt tulema re-make some of BF3 maps! icon_smile.gif

See oli juba enne BF4 reliisi teada ju, et Second Assault DLC-ga tulevad BF3 mapid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.11.2013 17:51:18 vasta tsitaadiga

Battlelog näitab taas ticketeid ja live scoreboardi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 19:09:24 vasta tsitaadiga

PDW-st parim ikka MP7, CZ3A1 aka Scorpion on kohe lemmik nr2 ning minu kolmas eelistus on hetkel UMP-9.
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.11.2013 19:17:29 vasta tsitaadiga

Carbines ftw icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 19:29:34 vasta tsitaadiga

magnum 44 icon_razz.gif vaja tõmbad snaiperi kah maha
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.11.2013 21:47:07 vasta tsitaadiga

Gamespot uploadis videod China Rising mapidest:

http://www.youtube.com/user/gamespot/videos
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 22:09:29 vasta tsitaadiga

Silk Road tundub isegi huvitav, teised mapid näevad suht igavad välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 22:34:53 vasta tsitaadiga

Guilin Peaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 12:10:40 vasta tsitaadiga

Xbox always is first one, millele alati esimesena DLC või mängud väljas icon_sad.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 12:53:58 vasta tsitaadiga

Kõik China Rising mapid tunduvad omamoodi huvitavad olema. Silk Roadi ootan vast kõige rohkem, kuna hetkel ainus korralik close combat map on Locker ja tundub et see tuleb suht samalaadne. Altai Range on minupoolt väga teretulnud map, kuna lisandub sarnaselt Golmudile veel üheks heaks vehicular war mapiks . Guilin ja Dragon pass tunduvad ka täitsa head olevat. Eks ootab näeb. Nädal jäänud siis saab proovida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 15:36:19 vasta tsitaadiga

Xboxi mehed saavad varem jah, kuna MS ilmselt maksab DICE'le päris kenakest raha selle eest.
Küll aga Premiumi mehed ei pea enam kaua ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 16:17:20 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Xboxi mehed saavad varem jah, kuna MS ilmselt maksab DICE'le päris kenakest raha selle eest.
Küll aga Premiumi mehed ei pea enam kaua ootama thumbs_up.gif


thumbs_up.gif
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu! boss.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.11.2013 16:18:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
It's day 7 of the Amazon sale. The big update today is on Battlefield 4 pricing. Here's the lowdown:
The best possible deal for BF4 is on 11/28, where there's a 3 hours period to get it for $25. This is from 4:10pm - 7:10pm PST. Use Wolfram Alpha to convert this to your timezone.


Keset ööd meil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 16:44:09 vasta tsitaadiga

TS muutus teil klainnisiseseks ainult?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 16:50:48 vasta tsitaadiga

TÄHELEPANU!

Tasuta MUMBLE kõigile, vajadusel saab privaatkanaleid teha

mumble.carshop.ee port 64738


Lisaks panin püsti tasuta 32 SLOT Teamspeak serveri, kes mumblet kasutada ei taha

ts.carshop.ee


Mingeid piiranguid ei ole ei vanusele ega muudele jaburdustele icon_biggrin.gif


kellel erisoove, saate PS

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 16:54:52 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
TS muutus teil klainnisiseseks ainult?



Ei muutunud, kõik on oodatud ikka veel. Me lihtsalt siin unustasime parooliga channelisse ennast, kui "ülisalajased" jutud Herr Pohmakaga olid icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu! boss.gif


Ja sa jääd ka kõike uskuma mis sulle pähe määritakse jah?!

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:20:43 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
TS muutus teil klainnisiseseks ainult?



Ei muutunud, kõik on oodatud ikka veel. Me lihtsalt siin unustasime parooliga channelisse ennast, kui "ülisalajased" jutud Herr Pohmakaga olid icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ise ka alates tänasest Premium mees. Eks näeb kas naiste jalad avanevad nüüd nagu iseavanevad uksed ostukeskustes, võinoh...nii mulle pohmakas reklaamis selle Premiumi ostu! boss.gif


Ja sa jääd ka kõike uskuma mis sulle pähe määritakse jah?!


No Herr pohmakas pidavat usaldusväärne isik olema ju.
Kuigi jah...battlepacke pole siiani kätte saanud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 27.11.2013 17:22:32 vasta tsitaadiga

Vabandage, üks väga loll küsimus icon_lol.gif
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s icon_biggrin.gif http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir icon_rolleyes.gif, kardaksin permanent bani saada icon_lol.gif
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel icon_rolleyes.gif

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:28:25 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Vabandage, üks väga loll küsimus icon_lol.gif
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s icon_biggrin.gif http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir icon_rolleyes.gif, kardaksin permanent bani saada icon_lol.gif
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel icon_rolleyes.gif

Ma väga loodan, et sellise hiirega saab banni icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.11.2013 17:32:52 vasta tsitaadiga

BF3 ei liigutatud lillegi mouse macrode peale, miks peaks BF4 seda tegema.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:33:29 vasta tsitaadiga

Mul on see hiir, bf3 proovisin seda macro värki, tööötas küll. A suht lamp mängida nii, ega tast väga kasu polnud, kuna olin harjunud recoiliga juba. Mäng ei saa kuidagi tuvastada seda, hiirel on oma mälu hiires endas, mitte kõvakettal.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:33:41 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
Vabandage, üks väga loll küsimus icon_lol.gif
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s icon_biggrin.gif http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir icon_rolleyes.gif, kardaksin permanent bani saada icon_lol.gif
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel icon_rolleyes.gif

Ma väga loodan, et sellise hiirega saab banni icon_lol.gif


Ma siin eelmine nädal otstin prooviks omale Bloody V8 hiire ning mängisin sellega ühe õhtu.

Esiteks ei näinud mina, et ta teeks seda mida tootjad lubavad. Jah recoili ta võibolla vähendab ja võimalik, et ma ei seadistanud teda 100% korrektselt aga recoili võib vähendada või hoopiski olematuks teha iga macrosid toetava hiirega kui õige macro valmis teha või allalaadida. See ei ole päris cheatimine aga samas pole ka hea tava suhtes eriti soositud tegevus.
Teiseks...ei banni ei saanud.
Kolmandaks...enne kui siin osad hakkavad mind cheateriks kutsuma, siis mainin uuesti, et ostsin selle hiire proovi mõttes ja hiir praeguseks juba maha müüdud ning mängin aktiivselt Razer Deathadder 2013 hiirega.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:33:44 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Vabandage, üks väga loll küsimus icon_lol.gif
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s icon_biggrin.gif http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir icon_rolleyes.gif, kardaksin permanent bani saada icon_lol.gif
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel icon_rolleyes.gif


Kui sa ostad selle hiire,macrosid ei kasuta. Ei juhtu midagi. Ja BF4 a'la shooting macrot kasutada on ka täiesti kasutu, vähemalt minu arust.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:43:12 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
Vabandage, üks väga loll küsimus icon_lol.gif
Kas A4Tech Bloody V7 hiir on ikka lubatud BF4s icon_biggrin.gif http://www.bloody.tw/en/product.asp?cid=1&scid=&id=4, selline mulje jääb sellest hiirest, et see on suht cheatimise hiir icon_rolleyes.gif, kardaksin permanent bani saada icon_lol.gif
Muidu plaan see hiir osta lähi päevadel icon_rolleyes.gif


Kui sa ostad selle hiire,macrosid ei kasuta. Ei juhtu midagi. Ja BF4 a'la shooting macrot kasutada on ka täiesti kasutu, vähemalt minu arust.


Ega selle hiirega isegi kui macrosid kasutab siis ei juhtu midagi, kuna kogu see anti recoil süsteem + macrod on hiire enda mälus ning mingit eraldi programmi pole vaja lahti hoida selle jaoks.
Minu puhul kui ma mingit über macrot kasutaks siis võibolla isegi saaks kuna mu hiirel sisemälu pole ning kõik hiire seadistused jooksevad Razer Synaps programmist otse.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 27.11.2013 18:00:52 vasta tsitaadiga

Selles mängus ei ole recoili, va kui HB kasutad aga see tundub eriti kasutu asi olevat
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.11.2013 18:29:17 vasta tsitaadiga

campaign on lühem kui lõpus olevad subtiitrid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 18:30:09 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:
campaign on lühem kui lõpus olevad subtiitrid.

icon_lol.gif Tõsi ta on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.