Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT200 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2013 20:23:31 vasta tsitaadiga

Kui selle 295 dual PCB lahti võtad siis kokku pole enam mõtet panna, see on 200% surnud.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.03.2013 22:52:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kui selle 295 dual PCB lahti võtad siis kokku pole enam mõtet panna, see on 200% surnud.


Paraku nii ta on jah, sõbral oli sama teema thumbs_down.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.03.2013 23:17:58 vasta tsitaadiga

nojah sama mõtlesin ka mina,aga küsimus oli kas on mõttekas võtta uus kaart või juba osta uus kast ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 12.03.2013 00:01:26 vasta tsitaadiga

Gap, Osta uus kast - vaadates elektri hinda, siis iga kuu saad umbes 5 eurot tagasi icon_biggrin.gif ja uus arvuti on su Q6600 süsteemist ikka kordades nobedam.
Kui sul videokaardiga midagi plaanis ei ole, siis selle võid ikkagi mõne Pädevama HV'lase kätte anda proovimiseks - äkki saab jahutuse puhtaks ja videokaart hakkab tööle uuesti (saad kasvõi maha müüa)
Kui kedagi ei tea, siis võin ise pilgu peale heita - vajadusel saab ju natuke mälu ja gpu kiirust/pinget langetada ja siis ta ei tohiks nii palju kuumeneda kah.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.03.2013 00:32:17 vasta tsitaadiga

Chidori, Tänud asjaliku nõuande eest thumbs_up.gif Ma olen ise ka juba ammu uuest arvuti kastist unistanud icon_biggrin.gif ja mu kast ikka päris kaua vastu pidand 2007 aasta novembrist siis icon_cool.gif eks ma jah pean hakkama kahjuks uue kasti jaoks veits raha koguma ja see võtab jälle aega,pole kohe võtta tagataskust mingi 1000 euri icon_neutral.gif See arvuti sai arvutikeskusest kunagi võetud, peale videokaardi pole midagi muud siin vahetatud aa toiteplokk sai ka kunagi vahetatud 1 korra siis....

sry veel ot aga kui peaksingi võtma uue kasti siis tahaks ehk mingi hea kaardiga... Kas Nvidia gtx680 saab ka praegusi mänge põhjas graafikaga jooksutada ? ma sellepärast küsin et pole nagu mitu mitu aastat neid nvidia kaarte ostnud,, tean ainult et neil on dx11 nüüd ok sry teema läbustamisest icon_redface.gif lihtsalt ei teagi mis kasti osta ... seal AK on päris head need komplekteeritud kastid ja kui nüüd hindasi vaadata siis minu kast (alguses oli siin selline kaart nagu 8800GT ja toiteplokk oli 550W Fortron) siis maksis mu kast kokku 22 000 eek ) no 6 aastat tagasi küll icon_biggrin.gif nüüd on mingi 1000€ kast a la 16 000 endist eesti raha ? natuke odavamaks isegi läinud.... siis sai see järelmaksuga võetud,iseasi kas nüüd ka saab ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.03.2013 10:34:28 vasta tsitaadiga

Gap, maxed out ei mängi isegi GTX680, aga kui ei ole vajadus kõik kellad ja viled põhjas mängida, siis on, lihtsalt teatud settingud ajavad asja kooma, ning pilt sellest paremaks ei lähe thumbs_up.gif
Aga FullHd, high settingutega on kõik mängud 60fps+

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 12.03.2013 17:07:06 vasta tsitaadiga

Gap, inteli 4 tuumaline oli tollal nagu praegu inteli 6 tuumaline ja korralik LGA2011 masin läheb kindlasti 1500 eur või rohkem.

Videokaardiks vaataksin HD7970 või GTX670 poole - lihtsalt mängimiseks GTX680 natuke kallis kui raha pole põletada ja jäägi eest võtaks SSD hoopis.
igatahes mingi i5 3xxx, 8GB ram, 128gb SSD ja GTX670 oleks metsik edasiminek su praeguselt süsteemilt.

Kui vähegi viitsimist on, siis soovitaksin sul uue kasti vana kasti sisse laduda ja vanad jupid maha müüa - sealt saad omajagu raha tagasi.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.03.2013 17:20:08 vasta tsitaadiga

Chidori, tundub huvitav aga ma ei oska kahjuks ise mitte ühtegi arvutijuppi paigaldada ja vahetada icon_cry.gif (pole kunagi ise teinud ja arvan et proovimise mõttes oleks liiga riskantne) veel ostma ei hakka aga mõte on küll lähima aja jooksul uus kast soetada.... aga see sinu jutt on huvitav et GTX670 tundub ka hea kaart olema et kui on võimas siis miks mitte ? 128gb SSD nagu ma aru saan on need uuemad kõvaketad et kas need on hästi kiired nagu ma olen lugenud ja uurinud siit HV foorumist ja nendega probleeme pole siis mu praegun ketas on 500GB siis sellest jääb ka mul väheks momendil juba icon_neutral.gif isesasi kas mul on seda ssd ketast väga vaja et kiiret mul pole kusagile,võtta mingi 1tb ketas äkki ? oeh see tundub kõik nii huvitav sry et läbustan siin teemas keegi saab kindlasti kurjaks varsti icon_smile.gif

üks asi veel et mingi selline protessor on ka kõva sõna ? [url]http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-2011-protsessorid255/INTEL-CPUCI7-3600-10M-S2011-BX-3820-BX80619I73820-S-R0LD-IN-144570[url]

või kasvõi tuleviku suhtes ei ole mõtet kui lihtsalt mängimise jaoks võtta ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 12.03.2013 17:54:47 vasta tsitaadiga

Gap, s2011 4 tuumalist ei ole kindlasti mõtet võtta - s1155 on õige kategooria kus ringi vaadata:
AK s1155 protsessorid

SSD väga eriliselt mängimist ei mõjuta, aga windows ja kõik muud rakendused hakkavad metsiku kiirusega lippama - SSD kõrvale on alati hea tavaline kõvaketas kah võtta.
Mu point oli see, et pigem võtta 50 eur odavam prose ja video ja siis 100 eur SSD HDD kõrvale võtta ja see muudab kogu arvutikasutust kiiremaks ja mõnusamaks ilma, et mängudes väga olulist vahet oleks.
GTX670/HD7970 mängivad 90% mängudest maksimumsätetel 60 FPS kanti.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2013 13:54:12 vasta tsitaadiga

Palju ma selle enda kaardi eest võiks küsida kui ma tahaks seda müüa praegu ? selles mõttes ei oska seda hinda öelda katkise kaardi kohta, et netis istuda kannatab mängudes viskab bsodi kohati, kuna kas kuumeneb üle või tolmu täis icon_neutral.gif Momendil kahjuks ei saa uut kasti osta aga ajutiselt tahaks uut kaarti et saaks ka vahest mängida icon_neutral.gif ma ei saa aru ikkagi kuidas saab peale selle kaardi puhastamist see kaart otsad anda ? uurisin nett on videosi täis kuidas seda kaarti puhastatkse ja pärast toimib nagu uus...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007




sõnum 16.12.2013 02:42:17 vasta tsitaadiga

Kustkohast seda kilejuhet saab, millega kahte gpud slisse ühendatakse?

E: Leidsin juba icon_smile.gif
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/sli+bridge/SLI-Bridge-Cable-63879
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2014 18:28:09 vasta tsitaadiga

Kui ma videokaardi korra sealt tema n.ö pesast hakkan välja kiskuma pean ma enne seda midagi teadma ka kui ma pole sellist asja enne teinud ? ma ei mõtlegi sinna villaste käpikute ja kampsuniga minna aga võib midagi valesti minna kui näiteks ei oska asja ? icon_neutral.gif

mõtlesin et huvi pärast võtan kaardi välja et näha mis teeb... kuna ei tea kas see pikk ja lühike piiks võib tähendada seda et videokaart on saba andnud ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.04.2014 21:18:39 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ääremärkusena kuna eespool oli juttu siis minagi ei soovitaks seda 295'te lahti kakkuda kuna mul endal andis samuti kunagi ennemuistsel aal see samal põhjusel saba. Sain garantiikorras uue ja müüsin platuunile icon_biggrin.gif

Enivei videokaardi väljavõtmise kohapealt siis sedasi, et PCI-E pesal on paremal pool ääres siuke pisike hoob mida vajutada, et sealtpoolt kaardi lahti laseks.

Pilt ka:

Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT200 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.