|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
24.10.2013 12:59:04
EIK pressiteade: elementaarse tehnilise teabe riiklik tsenseerimine on lubamatu (google teavitas HV foorumiteema tsensuurist) |
|
|
Eesti Maksu- ja Tolliameti esindaja Svjatoslav Podgornõi saatis onlinekasiino.ee veebihaldurile Rainer Roometile lakoonilise ja vigases eesti keeles ultimaatumi, kus nõudis koheselt alternatiivsete nimeserverite kasutuse õpetuse eemaldamist veebilehelt, ähvardades vastasel korral kogu domeeni riiklikult blokeerida. Kuna aega anti vaid 16 tundi ja portaalipidaja oli puhkusel, siis domeen ajutiselt ka blokeeriti.
Juhend õpetas tavakasutajale kuidas kasutada oma arvutis kohaliku internetiteenuse pakkuja nimeserverite asemel Google’i nimeservereid (aadressidega 8.8.8.8 ja 8.8.4.4). Kuna EMTA poolt hallatav kaughasartmänguteenuste tsensuur toimub Eesti nimeserverite tasemel, siis kasutades Google’i nimeservereid on võimalik niimoodi ka riiklikust veebitsensuurist mööda saada.
“Seadus võimaldab nõuda hasartmängu pakkumiseks kasutatava teabe mahavõtmist, aga antud juhul ei tegelenud veebileht hasartmängu pakkumisega, ega pakkumiseks kasutatava teabe levitamisega, vaid levitas puhttehnilist teavet selle kohta, kuidas vahetada arvutis nimeserverid töökindlamate Google’i nimeserverite vastu,” ütles EIK juhatuse aseesimees Elver Loho. “Tegu on elementaarse tehnilise teabega, mida iga IT-ga rohkem kokku puutunud inimene teab ja tunneb. Sellise teabe leviku piiramine riikliku ultimaatumiga ja ähvardusega blokeerida kogu domeen on lubamatu ning on tõenäoliselt konfliktis põhiseaduse § 45-ga.”
Loe edasi: http://kogukond.org/2013/10/pressiteade-elementaarse-tehnilise-teabe-riiklik-tsenseerimine-on-lubamatu/
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 09.11.2018 13:23:58, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aulo
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
24.10.2013 13:24:43
|
|
|
Minu arvates samasugune riiklik "ämber" nagu The Guardiani kõvaketaste purustamise juhtum.
Kellelgi adekvaatseid tehnilisi teadmisi mitteomaval isikul lihtsalt oli vaja taas oma sooja kohta õigustada.
EIK-ile jõudu ja online kasiinol domeeni blokeeringu ajal saamata jäänud äritulu kohtu kaudu EMTA-lt sisse nõuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ponier
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aulo
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
24.10.2013 15:54:05
|
|
|
Nõus, kuigi domeen blokeeriti ennem kui domeeni omanik hoiatuskirja lugedagi jõudis.
Ametlik asjaajamine peab olema korrektne ja ka teist osapoolt austav,
mitte lihtsalt plärts vabas vormis ja vigane hoiatus teele ning samal ajal teine kiri domeeni
haldajale domeeni sulgemiseks, usutavasti ka ilma täiendavate põhjendusteta.
Kurb kui Eestis asjad nii pealiskaudselt käivad ehk ka domeeni haldurid asjasse ei süvene
ennem konkreetse domeeni sulgemist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
24.10.2013 16:26:52
|
|
|
Härra Podgornõi tundub olevat küll täiesti ebapädev oma ülesandeid täitma - ei tunne ta enda õigusi ega kohustusi, protseduurireeglitest rääkimata. Nagu metsiku lääne šerif - uks jalaga maha, colt nina alla - oled arreteeritud! Mille eest, pole oluline - kui šerif arvab, et oled midagi valesti teinud, siis pole sul õigust midagi kobiseda.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
24.10.2013 17:33:42
|
|
|
| Sellistes asutustes on ju hunnikute viisi igasugu nõunike ja muid tegelasi, kas siis tõesti ei olnud kellegi käest küsida enne tegutsemist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aulo
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
24.10.2013 17:54:50
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Härra Podgornõi tundub olevat küll täiesti ebapädev oma ülesandeid täitma - ei tunne ta enda õigusi ega kohustusi, protseduurireeglitest rääkimata. Nagu metsiku lääne šerif - uks jalaga maha, colt nina alla - oled arreteeritud! Mille eest, pole oluline - kui šerif arvab, et oled midagi valesti teinud, siis pole sul õigust midagi kobiseda.  |
Ideaalselt kogu teema kokku võetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
24.10.2013 20:11:10
|
|
|
Selle pärast olen algusest peale olnud interneti/HV tsensuuri vastu. Samas on uks avatud. Ka edaspidi leitakse põhjusi kuidas asju keelata. Varsti on meil sama mis Soomes või UK... Ilusaid põhjusi leitakse alati
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.10.2013 12:50:54
|
|
|
| Nii ta on. Internet peaks ja voiks olla nagu metsik laas - igayks ise otsustab, mis infot ta naha soovib. Ei ole vaja USA-stiilis Nanny State ylalt-alla filtreerimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
25.10.2013 12:59:06
|
|
|
Inetu lugu küll et tsenseerimisega ots üldse lahti tehti ja nüüd nii kergekäeliselt tsensuuri peale loobitakse.
Järgmisena hakatakse väiksemate parteide veebilehti tsenseerima, kes antud juhtumit kajastada julgesid.
viimati muutis degreal 25.10.2013 14:09:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
25.10.2013 13:05:19
|
|
|
Muret tekitav on tõik, et seda SAI teha ainusisikuliselt põhiomõtteliselt?
Midagi on totaalselt mäda, see peaks olema mingitki moodi ju võimatu ja käima enne komisjonide kui tegu on nii "suure kuriteoga".
Iseig kui praegu rikuti mingeid reegleid, siis kuidas on võimalik, et domeen ikka sai blokeeirtud. See peaks ju välistatud olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.10.2013 15:17:28
|
|
|
Torrenti kasutamine on ka elementaarne tehniline teave, ometi endast lugupidavad veebilehed selle kohta õpetusi ei jaga, eriti veel kui see võiks varju heita keskkonna aususele.
Kui aadressiks on onlinekasiino ja sellist õpetust jagatakse töökindluse nimel, no kui naiivne peab olema? Kui sheriff on kuri, ei tee see kannatajat puhtaks poisiks.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
25.10.2013 16:08:59
|
|
|
Probleem pole ainult konkreetses asjas. See on laiem.
Kuidas saab niimoodi teha ,et üks ametnik sisuliselt üksi otsutab, poob ja laseb.
Täna oli see, mis homme?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
25.10.2013 17:03:33
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Torrenti kasutamine on ka elementaarne tehniline teave, ometi endast lugupidavad veebilehed selle kohta õpetusi ei jaga, eriti veel kui see võiks varju heita keskkonna aususele.
Kui aadressiks on onlinekasiino ja sellist õpetust jagatakse töökindluse nimel, no kui naiivne peab olema? Kui sheriff on kuri, ei tee see kannatajat puhtaks poisiks. |
Kui pätt puhas pole, siis tuleb server konfiskeerida, domeen konfiskeerida ning pätt vangi panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.10.2013 17:08:20
|
|
|
| Ärge nüüd torrenteid küll pange sellisesse lahtrisse. Sama hullud asjad on autod, relvad, paljud erinevad spordivahendid jne. See kui asjaga on võimalik teha midagi kuritegelikku, ei tähenda veel et siis see asi kohe ise on kuritegelik. Nii nagu torrentitega jagatakse legaaseid asju, on ka google dns teatavatel hetkedel vajalik ja seda mitte selleks, et saaks kuskil välismaist kasiinot kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.10.2013 18:45:54
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Come again?  |
| ot: |
Ilmselt kunagi, kustutas mõni mode mingisuguse tema postituse ära... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.10.2013 19:10:50
|
|
|
Tanel, võta nüüd rahulikult, inimesi on erinevaid...
Aga üldiselt on HV Foorum üks väheseid kohti, kus neid 3`me ja enama tähelisi teemasid natukesegi sügavamalt lahatakse...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.10.2013 19:11:23
|
|
|
Ma arvan, et ta mõtles tsensuuri all midagi muud ja see ei olnud otseselt mõeldud sellena, et Sa Tanel, Andruse käsul asju eemaldad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
25.10.2013 19:19:57
|
|
|
Tanel, ühe vildaka arusaamisega isiku lobapidamatust ei maksaks ehk nii väga hinge võtta. Keegi teine ei kaeba.
Kõigile ei saa kunagi meele järgi olla.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.10.2013 21:05:44
|
|
|
Ansip
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.10.2013 21:52:01
|
|
|
| Tanel, mõtle vaid, kui riik tuleks HV'd tsenseerima, siis oleks tõesti jama majas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.10.2013 22:00:25
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Tanel, mõtle vaid, kui riik tuleks HV'd tsenseerima, siis oleks tõesti jama majas. |
Ja?
Viib Serverid Nepaali või Taisse ja niipalju siis sellest...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.10.2013 22:48:52
|
|
|
| Etz, ega see tsenseerimist takista.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aulo
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
27.10.2013 11:32:44
|
|
|
| Hasartmängud on nähtus mis mulle ei meeldi sestap kardan et olen erapoolik kui ütlen, et sel firmaomanikul oli õigus ja ei ole ka. Seadust tuleb järgida aga tuleb ka tervet mõistust järgida. Jagada õpetusi kuidas oleks võimalik maksudest hoiduda on samasugune õigus nagu õigus üles riputada terroristi käsiraamat. Samasugune õigus on ka autojuhil, kes suutnuks pidurdada ja masina peatada kuid siiski ajab inimese alla, sest see läks vales kohas üle ja takistas tema auto liikumist, mis on ju jalakäija poolt ütlemata nurjatu tegu ja seaduserikkumine pealekauba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
27.10.2013 17:07:07
|
|
|
| Aulo kirjutas: |
| serverid peavad reidide vältimiseks olema kosmoses \ droonidel ja õhupallidel \ rahvusvaheliste vete kohal või kreeklaste õhuruumis |
Kas kuhugi merepõhja visata poleks lihtsam? Ostad kaldale mingi "observatory" ja vead kaablid merre kus "High technology sensor equiptment"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
27.10.2013 21:09:25
|
|
|
tumbuser, DNS seadistamine ei ole küll kuidagi võrreldav pommi valmistamisega ega maksudest kõrvalehiilimisega.
Mina ka ei poolda hasartmänge - ise ma üldse ei mängi. Isegi lotot mitte. Sest mulle sai juba ammu selgeks, et ma alati kaotan (ja loomulikult kaotab suurem osa mängijatest).
Aga see juhend on, kui op-süsteemi administreerimist kokandusega võrrelda, umbes nagu kohvi sisse suhkru segamise õpetus. Pigem hädavajalikult tarvilik igale vähegi op-süsteemide administreerimisega kokkupuutuvale inimesele, ehk teisiti öeldes - seda oleks äärmiselt soovitav teada kõigil arvutiomanikel. Ja seda loomulikult mitte hasartmänguseadusest möödahiilimiseks, vaid palju olulisematel põhjustel, millest peamised on elementaarne võrgu seadistamise oskus ja arvutiturve.
Selle avaldamise eest kellegi veebilehte kinni panna on absurd mitte kuubis, vaid 30-ndas astmes. Kui tõesti oli selline JOKK halli tsooni kuuluva sisuga leht, oleks tulnud selle kinnipanemiseks ikkagi mingi muu ja seaduslik põhjendus leida ning väga täpselt järgida kõiki protseduurireegleid. See aga oli kirvetöö, ükskõik mis kandist vaadata. See on maksumaksja raha kulutamine lolluste peale, sest on ilmselge, et siin jääb saidi omanikule õigus, ta saab oma lehe uuesti püsti panna ja tal on ka täielik õigus selle eest nii vabandust kui mingit kompensatsiooni nõuda. Et tegemist ei olnud hasartmängusaidiga, siis on kahjude hindamine küllap võrdlemisi raske ja vaieldav. Ning selle koha seaduslik sulgemine muutus, kui see kunagi isegi võimalik üldse oli, kindla peale nüüd ka hoopis võimatuks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
27.10.2013 21:44:59
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
See on puhas laim.
Eraõiguslikus portaalis ei saa põhimõtteliselt olla tsensuuri. |
Tanel, sul on VÄGA vildakas arusaam tsensuurist. Vaata oma saadetud kirju, aeg: 23.10.2008 20:13
| tsitaat: |
| Põhjus, miks sai osasid postitusi ja osa tekstilõike kustutatud, oli proosaline, sest vaevalt kellelegi meeldib, kui sinu enda ehitatud kodus sind kritiseeritakse. |
Pole mõtet teeselda, nagu HV oleks tsensuurist vaba. Analoogia on silmikriipivalt häiriv - endale ebameeldivad postitused kustutatakse. NB! Mitte keegi ei seadnud kahtluse alla minu kriitika paikapidavust. Selles valguses mõjus eriti õõnsalt kirja lõpus olnud "Aga loodan, et suudame konstruktiivselt jätkata thumbs_up.gif". Tõesti?
Mis antud juhtumit puudutab, siis:
1. Ametniku reaktsioon oli selgelt liialdatud. Mitte midagi poleks juhtunud, kui keskkonna omanikule oleks antud aega nädal või kaks (või lähtudes ametnike praktikast - 30 päeva).
2. Tõenäoliselt ületas ametnik oma pädevuse piire
3. Pole mõtet jahuda "elementaarse tehnilise teabe riiklikust tsenseerimisest" selgelt netikasiinodele pühendunud lehel just vastavate asutuste regulatsioonidest möödahiilivat õpetust jagades.
4. Erasektoris järgneks ametniku vastuse stiilis "ettevõtte seisukoha" väljendamise peale tõenäoliselt vallandamine või vähemalt korralik kärbe töötasu/ameti osas.
Kokkuvõttes: pada + katel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
27.10.2013 22:57:29
|
|
|
Nõue paistab selles suhtes igati õige. Tegu ei ole kohe kuidagi õpetusega, kuidas töökindlam DNS server endale valida. Sellest ei ole seal sõnagi, serveeritakse seda ikkagi kui blokeeringust mööda hiilimist.
Veebihaldur on ise rumal, et seda õpetust sellise pealkirja all pakub. Aga eks muidu vist keegi ei leiaks seda õpetust jälle üles.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
28.10.2013 09:57:02
|
|
|
| Asja nimi on sotsiaalterror. Süsteem on ennast inimesest tähtsamaks teinud ja võtnud endale õiguse märatseda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
28.10.2013 19:31:59
|
|
|
| riaak kirjutas: |
Nõue paistab selles suhtes igati õige. Tegu ei ole kohe kuidagi õpetusega, kuidas töökindlam DNS server endale valida. Sellest ei ole seal sõnagi, serveeritakse seda ikkagi kui blokeeringust mööda hiilimist.
Veebihaldur on ise rumal, et seda õpetust sellise pealkirja all pakub. Aga eks muidu vist keegi ei leiaks seda õpetust jälle üles. |
Kui ta sedasi on sõnastatud, siis tõepoolest, kuigi teave ise on elementaarne, on seda serveeritud seadusest möödahiilimise kastmes. Siis ehk võib seda tõesti rikkumiseks nimetada.
Kui sõrgkangi kasutamise juhend on elementaarne tehniline teave, siis juhend - "kuidas sõrgkangiga võõraid lukustatud uksi lahti murda", ei ole seda enam mitte, kuigi teksti sisu võib olla peaaegu sama.
Jääb siis protseduurireeglite rikkumine.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
28.10.2013 21:15:19
|
|
|
Aga kõige nunnumat asja ei osanud keegi tähele panna Jutt ei ole lihtsalt tsensuurist, jutt on selgest ja otsesest ründest ettevõtte tegevuse vastu kuna kõne all olev domeen ise on täiesti legaalne ja samas kasumit teeniva ettevõtte (üks paljudest ?) elatusallikas. Antud juhul oli tegemist ühe ametniku poolse ebapädeva võimunäitamisega (mida "liberaalse turumajandusega demokraatlikus vabariigis" ei tohiks ülepea ette tulla … vist ) millega tekitati otsene materiaalne kahju. Kes selle kahju korvab? Kui kaugele sellised asjad hakkavad arenema? Mingil päeval blokeerib suvaline ametnik esmamulje põhjal pangaarve, arestib varad, sekkub lepingutesse, määrab hinnastamispoliitikat, laseb politseil tootmisvahendid hävitada?
Tuled hommikul tööle ja suitsevate rusude otsa on mingi Tsäbovõitra pannud sildi "Vist oli miskit nihu, lasime õhku". Pärast öeldakse, no pole hullu, kuna süüdi ei ole siis trahvi me ei tee. Head päeva.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
29.10.2013 22:27:56
|
|
|
| Rainer Roometile asemel ma ei tõmbleks, räägiks juristidega läbi ja kaebaks selle jobu kohtusse kasvõi sellepärast et saadab mingeid rämpskirju, seda enam kui tal mingit seadusliku alust ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.10.2013 12:25:04
|
|
|
Käsi püsti kes ei näe uudises kallutatust.
Paha poole iseloomustus: lakooniline, vigane, ultimaatumid, nõudmised, ähvardused.
Kannataja pool: ei tegele, ei paku, puhttehniline teave, töökindlus, elementaarsus.
Halloo?
Sellisest asjast saaks teha täpselt tagurpidise uudise kuidas puhas eestikeelne ametnik teeb ettekirjutuse mingile tiblale kes kuidagi ei reageeri ja siis tehakse näidispoomine neile kelle tegevusest võiks oletada et pakutakse võimalust seadusest mööda hiilida.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
30.10.2013 18:40:27
|
|
|
Minumeelest küsimus on, kas riiklikust tsensuurist möödamiseks tehnilise teabe levitamine on seaduslik või mitte. Kui on ebaseaduslik siis panna teabe levitaja vangi. Kui on seaduslik siis ametnik võiks vähem sheriffi mängida ja lõpetada oma suva järgi tsenseerimine.
See draama mis artiklis kirjas on, ei puutu üldse asjasse minumeelest. Olgu see artikkel kaldu või püsti, mis vahet seal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
30.11.2013 20:29:00
|
|
|
Natuke imelikku teksti ajate siin. Võrdlete maksudest kõrvale hiilimise ja inimese ukse sõrgkangiga mahamurdmise õpetamist kuni terroristi käsiraamatuni välja. Mitte ükski seadus ei keela inimesel mängimast litsentsi mitte omavas kasiinos (tulumaks tuleb tasuda). Piirangud kehtivad hasartmängu pakkumisele ja DNSi muutmisel ei ole sellega midagi pistmist
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
09.11.2018 13:13:54
|
|
|
Google teatas meile, et hakkab käesolevale teemale tsensuuri tegema. Kellelegi on vist konnasilma peale astutud.
| tsitaat: |
Search Console
Notice of European data protection removal from Google Search
To: Webmaster of https://foorum.hinnavaatlus.ee/,
Due to a request under data protection law in Europe, Google can no longer show one or more pages from your site in Google Search results. This only affects responses to some search queries for names or other personal identifiers that might appear on your pages. Only results on European versions of Google are affected. No action is required from you.
What we’d like you to know:
These pages haven’t been blocked entirely from our search results
They’ve only been blocked on certain searches for names on European versions of Google Search. These pages will continue to appear for other searches.
We aren’t disclosing which queries have been affected.
In many cases, affected queries don’t relate to the name of any person mentioned prominently on the page.
For example, the name might only appear in a comment section.
You can notify us of concerns
If you have additional information regarding the content of a page that you believe warrants a reversal, you can notify Google. Please note that while we read all requests, we do not always respond. Only the registered siteowner can access this form. Notify Google
Here are the affected URL(s):
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589397&start=0&sid=4d378d7369b506d5b8d63d1c975e5554
Need more help?
• Read about the Google’s process for European data protection removals.
Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 | You've received this service announcement email because your site is listed in Google Search Console | Unsubscribe from this type of message
Add partners who should receive messages for this Search Console account
|
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 09.11.2018 13:17:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.11.2018 13:15:02
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Google teatas meile, et hakkab tsensuuri tegema
| tsitaat: |
Search Console
Notice of European data protection removal from Google Search
To: Webmaster of https://foorum.hinnavaatlus.ee/,
Due to a request under data protection law in Europe, Google can no longer show one or more pages from your site in Google Search results. This only affects responses to some search queries for names or other personal identifiers that might appear on your pages. Only results on European versions of Google are affected. No action is required from you.
What we’d like you to know:
These pages haven’t been blocked entirely from our search results
They’ve only been blocked on certain searches for names on European versions of Google Search. These pages will continue to appear for other searches.
We aren’t disclosing which queries have been affected.
In many cases, affected queries don’t relate to the name of any person mentioned prominently on the page.
For example, the name might only appear in a comment section.
You can notify us of concerns
If you have additional information regarding the content of a page that you believe warrants a reversal, you can notify Google. Please note that while we read all requests, we do not always respond. Only the registered siteowner can access this form. Notify Google
Here are the affected URL(s):
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589397&start=0&sid=4d378d7369b506d5b8d63d1c975e5554
Need more help?
• Read about the Google’s process for European data protection removals.
Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 | You've received this service announcement email because your site is listed in Google Search Console | Unsubscribe from this type of message
Add partners who should receive messages for this Search Console account
|
|
See "affected url" tundub küll huvitav, tsenseerivad uudise tsenseerimise kohta?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|