|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
17.10.2013 13:19:40
|
|
|
Tabasin ära vist. Tal oli enne VTX3D mis on kehva jahutusega ja nüüd soetas ASUS DCII
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
17.10.2013 13:32:51
|
|
|
Kuna see diil mulle midagi suurt maksam ei läind siis miks mitte.
Aga üldjuhul peale ASUS`e kaartide ilmselt mingit muud firmat enam ligi ei võta.
Kunagi kasutasin Sapphire kaarte samas ei tea kuda neil tänapäeval on olukord.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
17.10.2013 15:48:44
|
|
|
Kui need lekkinud ülevaated tõele lähedal on, siis voolutarve on päris masendav
Eks olemasoleva tootmisprotsessiga imet ei tee, aga siiski NVidial on eelis.
Ning hingamisruumi Titan Ultra voolutarbe suurendamiseks kui vaja.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
17.10.2013 16:54:36
|
|
|
Mis mind nendes ülevaadetes kahtlema paneb, ongi testitud kaartide kellad. Algul oli juttu, et 290x tiksub samuti 800mhz kandis, aga ülevaates on pandud 1000mhz, mis peaks olema boost kella maksimum, mitte baas takt. Samas Titani kellaks on pandud baas takt.
Kummaline...
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
17.10.2013 23:10:28
|
|
|
kaardid on kõigil käes, lihtsalt NDA all kõik.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.10.2013 23:47:35
|
|
|
Tundub mõttetu asi ikkagist
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.10.2013 07:40:43
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Tundub mõttetu asi ikkagist  |
Pange siis nVidia kleeps peale väärtus ilmselt kohe tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.10.2013 08:28:32
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Tundub mõttetu asi ikkagist  |
Pange siis nVidia kleeps peale väärtus ilmselt kohe tõuseb. |
| ot: |
nädala kild  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2013 09:29:37
|
|
|
| tsitaat: |
Register Now for the AMD Developers Summit (APU13), November 11-13, 2013 in San Jose, CA
register now
Join the industry’s leading developers, technology managers, academic leaders and investors during this premier opportunity to discuss, debate, and immerse yourself in the latest tools, techniques, and advancements in DirectX®, Mantle, OpenGL, Heterogeneous Systems Architecture, OpenCL™, C++AMP and Java. APU13 will feature breakout sessions focused on industry trends in graphics and computing.
APU13 also features the first-ever 2013 AMD Gaming Summit. This much-requested addition will showcase the latest GPU and APU technologies and their use in the most widespread next-generation gaming platforms across mobile, tablet, PC, online/cloud and console.
Keynote presentations as part of the AMD Gaming Summit include those by Dominic Mallinson, Vice President, Research & Development, Sony Computer Entertainment America, Johan Andersson, Technical Director, DICE/Electronic Arts, and Brendan Iribe, Chief Executive Officer, Oculus VR. Technical session highlights include:
"Wwise Convolution Reverb with TrueAudio," Martin Dufour, AudioKinetics
"Designing a game audio engine for HSA," Laurent Betbeder, Sony Computer Entertainment America
"Developing Thief with new AMD technology," Jurjen Katsman, Nixxes
"Optimizing Games for Maximum Performance and Graphic Fidelity," Devendra Raut, CiiNow
Don’t miss updates and hands-on demonstrations of AMD’s Mantle API planned during the AMD Gaming Summit. Mantle gives game developers the power to speak directly to the GPU core. With such a direct connection to hardware, game developers are discovering a whole new world of immersion and performance. Games enabled with Mantle speak the language of Graphics Core Next to unlock revolutionary performance and image quality.
Registration for APU13 is now open and can be purchased for $695. Visit the APU13 website to learn more about sessions and enter to win one of the latest game console system that utilizes AMD technology. Choose from Sony PlayStation® 4, Microsoft Xbox® One or Nintendo Wii U™. Conference registration not required. Read contest terms and conditions here.
register nowFor more information, visit the APU13 website.
For the latest APU13 updates, follow @AMD on Twitter. |
Saab siis Mantle-st lähemalt aimu ehk
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.10.2013 09:38:19
|
|
|
Hetkel arvutis HD 6950 2G, sellele mingi normaalse hinnaga asendaja ? Alla 200 euri
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
18.10.2013 09:41:07
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Hetkel arvutis HD 6950 2G, sellele mingi normaalse hinnaga asendaja ? Alla 200 euri  |
GTX670/760 ja HD7870/R270X
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
18.10.2013 10:04:55
|
|
|
Eliit 7870 . Jahuti on julm "overkill".
Ainuke probleemne koht on hind. Selles hinnaklassis saab juba korraliku jahutusega HD7950.
-----------------------------------
Tomorrow, ga nõus. Võtaks pigem ka kuskilt soodsalt HD 7950 ligi.
7870 on korralik edasiminek, kui ta mingi 1150 peale klokkida. Seda teeb iga kaart rahulikult.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.10.2013 10:11:11
|
|
|
Ulme madal voolutarve sel Toxic-ul ikka. Säästukaardid ka seal suurema voolutarbega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.10.2013 14:51:13
|
|
|
titaniga ei juletud võrrelda?
lingil source: 290x reviewers guide
Nitrub, palju sa pakud, et mantle kiirusevõitu annab või kui palju mänge seda toetab? teeks mingi kihlveo, näiteks aasta aja pärast võtaks vaataks seda?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 18.10.2013 14:51:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 14:51:24
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| titaniga ei juletud võrrelda? |
võrreldakse ikka oma hinnaklassis.
titan mingi 5-10% gtx 780-st parem ainult, nii et beadib seda kah.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.10.2013 14:52:35
|
|
|
Nitrub, 290x ei ole väljas. meil ei ole korralikult teada selle hinnaklassi.
nvidia vastuseks on ka veel vara.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 14:56:08
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Nitrub, 290x ei ole väljas. meil ei ole korralikult teada selle hinnaklassi.
nvidia vastuseks on ka veel vara. |
nvidia ju vastas eile/täna oma mega giga epic physx jne
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.10.2013 15:00:19
|
|
|
ei, ei vastanud.
edit:
| lingilt kirjutas: |
Data is taken from Radeon R9 290X reviewers guide, these numbers are for reference only. You should probably take them with a grain of salt, but it won’t get anymore official than this.
By the way, these benchmarks were performed in performance mode (it’s actually called UBER-mode), not in Quiet-mode you have seen yesterday with Bioshock and Tomb Raider benchmarks. In this mode graphics card’s clocks go slightly higher regardless of the noise generated by the fan. |
ootame actual reviewd ära.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 15:05:58
|
|
|
| millele nvidia ei vastanud siis?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hervor
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2011
|
18.10.2013 15:22:38
|
|
|
| Nvidia pole veel vastanud amd uute kaartide avaldamata hindadele omapoolse hinnakorrektsiooniga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
18.10.2013 19:19:10
|
|
|
Nvidia vastab 780ti välja kuulutamisega
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.10.2013 19:32:06
|
|
|
| Kui olemasoleva GTX 780 GPU takt tõsta 863MHz -> 1000-1050MHz peale, on vastus olemas...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 20:00:22
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Kui olemasoleva GTX 780 GPU takt tõsta 863MHz -> 1000-1050MHz peale, on vastus olemas... |
nope
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.10.2013 21:47:05
|
|
|
| ei tea minu GTX 780 töötab by default 1137mhz
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 22:06:55
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ei tea minu GTX 780 töötab by default 1137mhz |
ostsid mingi ära hooratud kasutatud kaardi siis
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
18.10.2013 23:36:48
|
|
|
No andke andeks, aga mis järeldus see selline on?
Ta lasi oma uuele kaardile vingema biosi peale.
viimati muutis Kristoferr 18.10.2013 23:45:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
18.10.2013 23:41:23
|
|
|
siinsed gtx780 omanikud üritavad iga hinna eest oma kaarti õigustada... päris naljakas on lugeda. keep going
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2013 23:49:24
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
No andke andeks, aga mis järeldus see selline on?
Ta lasi oma uuele kaardile vingema biosi peale. |
õppigu end väljendama siis. "by default" tähendab et ostes oli juba. Kuna ostis kuskilt karu persest siis on väga loogiline järeldus, et mingi refurb või kellegi varem kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
19.10.2013 11:20:17
|
|
|
By default ei tähenda "ostes", vaid tähendab biose baas kellasid. Aga
Lihtsalt üks tulipunane vaidleb mürkrohelisega...
----------------------------------------------
| DeTHiCa. kirjutas: |
siinsed gtx780 omanikud üritavad iga hinna eest oma kaarti õigustada... päris naljakas on lugeda. keep going  |
Miks peaks 780 omamist üleüldse õigustama? Kaart õigustab end ise. Eriti veel sellise hinnaga nagu meil foorumis liigub. Ligi pool aastat pole sellele kaardile omas klassis vastast leidunud. Nädala-paari pärast loodetavasti lõpuks leidub.
viimati muutis Kristoferr 19.10.2013 11:24:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
19.10.2013 11:21:39
|
|
|
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest , isegi tabletid ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.10.2013 13:13:25
|
|
|
| trip kirjutas: |
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest , isegi tabletid ei aita. |
sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
19.10.2013 13:56:25
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest , isegi tabletid ei aita. |
sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled |
Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
19.10.2013 14:16:55
|
|
|
Äkki sõidaksite oma nvidiaga siit teemast...
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.10.2013 14:17:00
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest , isegi tabletid ei aita. |
sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled |
Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista  |
ORLY, captain O? gtfo. btw mu lausest ei puudunud koma
viimati muutis bitCON 19.10.2013 15:09:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
19.10.2013 14:57:24
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest , isegi tabletid ei aita. |
sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled |
Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista  |
ORLY, captain O? gtfo. btw mu lausest ei olnud koma puudu |
| ot: |
Seal lauses peaks koma siiski olema. "Sa mine õpi õigekiri selgeks, enne kui targutama tuled." - Siiski on "enne kui" üks haige sõnaühend ning koma kasutamine sõltub kontekstist. On variante, kus peab olema, kus on vabatahtlik ning kus ei tohi olla. Kord on ta "enne kui" ees, siis sõnade vahel - "enne, kui". Seega, kui keegi on valmis paremini seletama siis kuulan.
Pealegi, isegi kui sul oleks õigus, siis suure algustähe ja punkti puudumine on lõpust palju suurem viga ning silma riivav. Ning oma viimase kommentaariga ajasid asja veel mitu korda hullemaks. Suutsid korraga kahes keeles valesti kirjutada.
Sinu algne kommentaari õigekirja kohta oli mõttetu postitus. Grammatikavigade välja toomine on madalaim argumenteerimise viis. Enamasti kasutavad seda need, kellel enam midagi tarka öelda ei ole, kuid soovivad ikka teisele "ära panna". |
Teemasse ka. Nvidia on avalikustanud nüüd uue päris huvitava lahenduse: http://www.anandtech.com/show/7436/nvidias-gsync-attempting-to-revolutionize-gaming-via-smoothness
See tähendab, et tulevikus võib Nvidia kaartidel olla metsik eelis ning isegi kehvema võimsuse korral suudavad nad spets monitoride puhul sujuvat pilti ekraanile manada. Huvitav, kas AMD sellele ka kuidagi reageerib... hmmm.
viimati muutis Archangel 19.10.2013 14:58:48, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.10.2013 14:58:05
|
|
|
| ot: |
lõpetage ära juba |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2013 14:58:06
|
|
|
kas me arutleme kaartidest või õikegirjast?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.10.2013 15:10:23
|
|
|
| ma rääkisin kogu aeg kaardist, kuniks kasutaja trip mingit paska ajama hakkas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
19.10.2013 15:31:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kindlasti AMD reageerib sellele. Kuidas ja kuna on muidugi iseasjad. Arvestades selle lahenduse olulisust mänguritele ma ei kujuta ette kuidas AMD saaks mitte reageerida. |
Huvitav jah, et milline see reaktsioon saab olema. Uudis ise on tarbijale esialgu justkui hea - aga, samas võib olla ka kehv. Sest kui Nvidia nüüd niivõrd võimsa lahendusega monopoli enda kätte võtaks siis võivad hinnad päris lakke minna. Ning isegi, kui AMD sarnase lahenduse välja käiks siis tähendaks see ikka seda, et olenevalt mis monitori ostad - oled justkui laulutatud mõneks ajaks kas roheliste või punaste külge.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.10.2013 15:45:44
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Kindlasti AMD reageerib sellele. Kuidas ja kuna on muidugi iseasjad. Arvestades selle lahenduse olulisust mänguritele ma ei kujuta ette kuidas AMD saaks mitte reageerida. |
Huvitav jah, et milline see reaktsioon saab olema. Uudis ise on tarbijale esialgu justkui hea - aga, samas võib olla ka kehv. Sest kui Nvidia nüüd niivõrd võimsa lahendusega monopoli enda kätte võtaks siis võivad hinnad päris lakke minna. Ning isegi, kui AMD sarnase lahenduse välja käiks siis tähendaks see ikka seda, et olenevalt mis monitori ostad - oled justkui laulutatud mõneks ajaks kas roheliste või punaste külge.  |
290Xx2?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
19.10.2013 15:55:34
|
|
|
Need, kes seda spets monitori ostma hakkavad, neid saab olema suhteliselt tühine osa. Enamusel on juba monitor olemas, kuhu seda asja sisse ei saa panna nagunii. Samamoodi nagu 3D võimeliste monitoridega läheb see asi, ma arvan.
Pealegi, asi mida mina ootan juba pikemat aega, on oculus rift, mille puhul monitor on üldse teisejärguline asi.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.10.2013 17:34:09
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
Naljakas lugeda juba seda amd vs nvidia juttu siin. Tehke oma teema selleks või on vb juba olemas selline. Küll nvidia mehed põske saavad, kui r9 290x välja tuleb. Lihtsalt pidin natuke tõrva tulle valama  |
Selleks on oma teema, aga nagu näha kedagi ei huvita. Pole kummagi fannboy, ostan seda mis parima hinna suhtega. Seda on hetkel AMD.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|