Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 10:20:58 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Mis kasu said siis ? icon_rolleyes.gif

Äkki loed posti uuesti läbi, võibolla peitub selles isegi mõni vihje?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 13:19:40 vasta tsitaadiga

Tabasin ära vist. Tal oli enne VTX3D mis on kehva jahutusega ja nüüd soetas ASUS DCII thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 17.10.2013 13:32:51 vasta tsitaadiga

Kuna see diil mulle midagi suurt maksam ei läind siis miks mitte.
Aga üldjuhul peale ASUS`e kaartide ilmselt mingit muud firmat enam ligi ei võta.
Kunagi kasutasin Sapphire kaarte samas ei tea kuda neil tänapäeval on olukord.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 17.10.2013 15:48:44 vasta tsitaadiga

Kui need lekkinud ülevaated tõele lähedal on, siis voolutarve on päris masendav
Eks olemasoleva tootmisprotsessiga imet ei tee, aga siiski NVidial on eelis.
Ning hingamisruumi Titan Ultra voolutarbe suurendamiseks kui vaja.

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2013 16:54:36 vasta tsitaadiga

Mis mind nendes ülevaadetes kahtlema paneb, ongi testitud kaartide kellad. Algul oli juttu, et 290x tiksub samuti 800mhz kandis, aga ülevaates on pandud 1000mhz, mis peaks olema boost kella maksimum, mitte baas takt. Samas Titani kellaks on pandud baas takt.
Kummaline...
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 22:57:33 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-r9-290x-benchmark-performance,24732.html
Natuke ametlikumaid numbreid ka. Tundub, et vähemalt osadel testijatel on kaardid juba käes.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 23:10:28 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-r9-290x-benchmark-performance,24732.html
Natuke ametlikumaid numbreid ka. Tundub, et vähemalt osadel testijatel on kaardid juba käes.


kaardid on kõigil käes, lihtsalt NDA all kõik.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 23:47:35 vasta tsitaadiga

Tundub mõttetu asi ikkagist icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 07:40:43 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tundub mõttetu asi ikkagist icon_lol.gif


Pange siis nVidia kleeps peale thumbs_up.gif väärtus ilmselt kohe tõuseb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 08:28:32 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Tundub mõttetu asi ikkagist icon_lol.gif


Pange siis nVidia kleeps peale thumbs_up.gif väärtus ilmselt kohe tõuseb.

ot:
nädala kild icon_lol.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 09:29:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Register Now for the AMD Developers Summit (APU13), November 11-13, 2013 in San Jose, CA
register now

Join the industry’s leading developers, technology managers, academic leaders and investors during this premier opportunity to discuss, debate, and immerse yourself in the latest tools, techniques, and advancements in DirectX®, Mantle, OpenGL, Heterogeneous Systems Architecture, OpenCL™, C++AMP and Java. APU13 will feature breakout sessions focused on industry trends in graphics and computing.

APU13 also features the first-ever 2013 AMD Gaming Summit. This much-requested addition will showcase the latest GPU and APU technologies and their use in the most widespread next-generation gaming platforms across mobile, tablet, PC, online/cloud and console.

Keynote presentations as part of the AMD Gaming Summit include those by Dominic Mallinson, Vice President, Research & Development, Sony Computer Entertainment America, Johan Andersson, Technical Director, DICE/Electronic Arts, and Brendan Iribe, Chief Executive Officer, Oculus VR. Technical session highlights include:

"Wwise Convolution Reverb with TrueAudio," Martin Dufour, AudioKinetics
"Designing a game audio engine for HSA," Laurent Betbeder, Sony Computer Entertainment America
"Developing Thief with new AMD technology," Jurjen Katsman, Nixxes
"Optimizing Games for Maximum Performance and Graphic Fidelity," Devendra Raut, CiiNow

Don’t miss updates and hands-on demonstrations of AMD’s Mantle API planned during the AMD Gaming Summit. Mantle gives game developers the power to speak directly to the GPU core. With such a direct connection to hardware, game developers are discovering a whole new world of immersion and performance. Games enabled with Mantle speak the language of Graphics Core Next to unlock revolutionary performance and image quality.

Registration for APU13 is now open and can be purchased for $695. Visit the APU13 website to learn more about sessions and enter to win one of the latest game console system that utilizes AMD technology. Choose from Sony PlayStation® 4, Microsoft Xbox® One or Nintendo Wii U™. Conference registration not required. Read contest terms and conditions here.

register nowFor more information, visit the APU13 website.

For the latest APU13 updates, follow @AMD on Twitter.


Saab siis Mantle-st lähemalt aimu ehk thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.10.2013 09:38:19 vasta tsitaadiga

Hetkel arvutis HD 6950 2G, sellele mingi normaalse hinnaga asendaja ? Alla 200 euri icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2013 09:41:07 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Hetkel arvutis HD 6950 2G, sellele mingi normaalse hinnaga asendaja ? Alla 200 euri icon_lol.gif


GTX670/760 ja HD7870/R270X
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 09:45:09 vasta tsitaadiga

Sapphire Radeon R9 270X 2GB TOXIC Video Card Review.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 09:49:41 vasta tsitaadiga

HD7870/R270X saab küll alla 200. Vastavalt 165 ja 186, aga 760 algab 216 pealt ja 670 hoopis 269 pealt. Seda siis HV andmetel ja puhtalt eesti hindu vaadates.
Isiklikult ei arva, et see mingi märgatav edasiminek oleks. Vähemalt nende kaartide peale. Parem 7950 228.- eest või hoopis 7970 juba 300.- kandis.

Foorumist saab muidugi veel odavamalt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2013 10:04:55 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Sapphire Radeon R9 270X 2GB TOXIC Video Card Review.


Eliit 7870 icon_biggrin.gif . Jahuti on julm "overkill".
Ainuke probleemne koht on hind. Selles hinnaklassis saab juba korraliku jahutusega HD7950.
-----------------------------------
Tomorrow, ga nõus. Võtaks pigem ka kuskilt soodsalt HD 7950 ligi.
7870 on korralik edasiminek, kui ta mingi 1150 peale klokkida. Seda teeb iga kaart rahulikult.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 10:11:11 vasta tsitaadiga

Ulme madal voolutarve sel Toxic-ul ikka. Säästukaardid ka seal suurema voolutarbega icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 14:50:36 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/46929/official-amd-radeon-r9-290x-2160p-performance-17-games

24% parem kui gtx 780. eat. it.

nagu AMD-le kohane on, tuleb driverite arvelt veel kena boost + Mantle.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 14:51:13 vasta tsitaadiga

titaniga ei juletud võrrelda?
lingil source: 290x reviewers guide icon_smile.gif

Nitrub, palju sa pakud, et mantle kiirusevõitu annab või kui palju mänge seda toetab? teeks mingi kihlveo, näiteks aasta aja pärast võtaks vaataks seda? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 18.10.2013 14:51:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 14:51:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
titaniga ei juletud võrrelda?


võrreldakse ikka oma hinnaklassis.

titan mingi 5-10% gtx 780-st parem ainult, nii et beadib seda kah.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 14:52:35 vasta tsitaadiga

Nitrub, 290x ei ole väljas. meil ei ole korralikult teada selle hinnaklassi.
nvidia vastuseks on ka veel vara.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 14:56:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Nitrub, 290x ei ole väljas. meil ei ole korralikult teada selle hinnaklassi.
nvidia vastuseks on ka veel vara.


nvidia ju vastas eile/täna oma mega giga epic physx jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 15:00:19 vasta tsitaadiga

ei, ei vastanud.

edit:
lingilt kirjutas:
Data is taken from Radeon R9 290X reviewers guide, these numbers are for reference only. You should probably take them with a grain of salt, but it won’t get anymore official than this.

By the way, these benchmarks were performed in performance mode (it’s actually called UBER-mode), not in Quiet-mode you have seen yesterday with Bioshock and Tomb Raider benchmarks. In this mode graphics card’s clocks go slightly higher regardless of the noise generated by the fan.

ootame actual reviewd ära.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 15:05:58 vasta tsitaadiga

millele nvidia ei vastanud siis?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 18.10.2013 15:22:38 vasta tsitaadiga

Nvidia pole veel vastanud amd uute kaartide avaldamata hindadele omapoolse hinnakorrektsiooniga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 18.10.2013 19:19:10 vasta tsitaadiga

Nvidia vastab 780ti välja kuulutamisega
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.10.2013 19:32:06 vasta tsitaadiga

Kui olemasoleva GTX 780 GPU takt tõsta 863MHz -> 1000-1050MHz peale, on vastus olemas...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 20:00:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui olemasoleva GTX 780 GPU takt tõsta 863MHz -> 1000-1050MHz peale, on vastus olemas...


nope
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 21:47:05 vasta tsitaadiga

ei tea minu GTX 780 töötab by default 1137mhz
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 22:06:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ei tea minu GTX 780 töötab by default 1137mhz


ostsid mingi ära hooratud kasutatud kaardi siis
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2013 23:36:48 vasta tsitaadiga

No andke andeks, aga mis järeldus see selline on?

doh.gif

Ta lasi oma uuele kaardile vingema biosi peale.


viimati muutis Kristoferr 18.10.2013 23:45:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2013 23:41:23 vasta tsitaadiga

siinsed gtx780 omanikud üritavad iga hinna eest oma kaarti õigustada... päris naljakas on lugeda. keep going thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 23:49:24 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
No andke andeks, aga mis järeldus see selline on?

doh.gif

Ta lasi oma uuele kaardile vingema biosi peale.


õppigu end väljendama siis. "by default" tähendab et ostes oli juba. Kuna ostis kuskilt karu persest siis on väga loogiline järeldus, et mingi refurb või kellegi varem kasutatud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2013 11:20:17 vasta tsitaadiga

By default ei tähenda "ostes", vaid tähendab biose baas kellasid. Aga gives.gif

Lihtsalt üks tulipunane vaidleb mürkrohelisega...

----------------------------------------------
DeTHiCa. kirjutas:
siinsed gtx780 omanikud üritavad iga hinna eest oma kaarti õigustada... päris naljakas on lugeda. keep going thumbs_up.gif


Miks peaks 780 omamist üleüldse õigustama? Kaart õigustab end ise. Eriti veel sellise hinnaga nagu meil foorumis liigub. Ligi pool aastat pole sellele kaardile omas klassis vastast leidunud. Nädala-paari pärast loodetavasti lõpuks leidub.


viimati muutis Kristoferr 19.10.2013 11:24:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 11:21:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest icon_lol.gif, isegi tabletid ei aita.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 11:42:54 vasta tsitaadiga

GPU Boost icon_idea.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 13:13:25 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest icon_lol.gif, isegi tabletid ei aita.


sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 19.10.2013 13:56:25 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest icon_lol.gif, isegi tabletid ei aita.


sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled


Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 14:16:55 vasta tsitaadiga

Äkki sõidaksite oma nvidiaga siit teemast... icon_neutral.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 14:17:00 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest icon_lol.gif, isegi tabletid ei aita.


sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled


Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista beer_yum.gif


ORLY, captain O? gtfo. btw mu lausest ei puudunud koma


viimati muutis bitCON 19.10.2013 15:09:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 14:57:24 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
Kristoferr, tulipunasel lauarvuti puudub, pritsib niisama igavusest icon_lol.gif, isegi tabletid ei aita.


sa mine õpi õigekiri selgeks enne kui targutama tuled


Lauset alustatakse suure tähega. Puudub nii punkt kui ka koma. Ei tasu targutada nii palju, kui ise ka kirjutada ei mõista beer_yum.gif


ORLY, captain O? gtfo. btw mu lausest ei olnud koma puudu


ot:
Seal lauses peaks koma siiski olema. "Sa mine õpi õigekiri selgeks, enne kui targutama tuled." - Siiski on "enne kui" üks haige sõnaühend ning koma kasutamine sõltub kontekstist. On variante, kus peab olema, kus on vabatahtlik ning kus ei tohi olla. Kord on ta "enne kui" ees, siis sõnade vahel - "enne, kui". Seega, kui keegi on valmis paremini seletama siis kuulan. icon_cool.gif

Pealegi, isegi kui sul oleks õigus, siis suure algustähe ja punkti puudumine on lõpust palju suurem viga ning silma riivav. Ning oma viimase kommentaariga ajasid asja veel mitu korda hullemaks. Suutsid korraga kahes keeles valesti kirjutada.


Sinu algne kommentaari õigekirja kohta oli mõttetu postitus. Grammatikavigade välja toomine on madalaim argumenteerimise viis. Enamasti kasutavad seda need, kellel enam midagi tarka öelda ei ole, kuid soovivad ikka teisele "ära panna".



Teemasse ka. Nvidia on avalikustanud nüüd uue päris huvitava lahenduse: http://www.anandtech.com/show/7436/nvidias-gsync-attempting-to-revolutionize-gaming-via-smoothness

See tähendab, et tulevikus võib Nvidia kaartidel olla metsik eelis ning isegi kehvema võimsuse korral suudavad nad spets monitoride puhul sujuvat pilti ekraanile manada. Huvitav, kas AMD sellele ka kuidagi reageerib... hmmm.


viimati muutis Archangel 19.10.2013 14:58:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 14:58:05 vasta tsitaadiga

ot:
lõpetage ära juba icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 14:58:06 vasta tsitaadiga

kas me arutleme kaartidest või õikegirjast?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 15:10:23 vasta tsitaadiga

ma rääkisin kogu aeg kaardist, kuniks kasutaja trip mingit paska ajama hakkas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 15:13:04 vasta tsitaadiga

Kindlasti AMD reageerib sellele. Kuidas ja kuna on muidugi iseasjad. Arvestades selle lahenduse olulisust mänguritele ma ei kujuta ette kuidas AMD saaks mitte reageerida.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 15:31:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kindlasti AMD reageerib sellele. Kuidas ja kuna on muidugi iseasjad. Arvestades selle lahenduse olulisust mänguritele ma ei kujuta ette kuidas AMD saaks mitte reageerida.


Huvitav jah, et milline see reaktsioon saab olema. Uudis ise on tarbijale esialgu justkui hea - aga, samas võib olla ka kehv. Sest kui Nvidia nüüd niivõrd võimsa lahendusega monopoli enda kätte võtaks siis võivad hinnad päris lakke minna. Ning isegi, kui AMD sarnase lahenduse välja käiks siis tähendaks see ikka seda, et olenevalt mis monitori ostad - oled justkui laulutatud mõneks ajaks kas roheliste või punaste külge. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 15:45:44 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kindlasti AMD reageerib sellele. Kuidas ja kuna on muidugi iseasjad. Arvestades selle lahenduse olulisust mänguritele ma ei kujuta ette kuidas AMD saaks mitte reageerida.


Huvitav jah, et milline see reaktsioon saab olema. Uudis ise on tarbijale esialgu justkui hea - aga, samas võib olla ka kehv. Sest kui Nvidia nüüd niivõrd võimsa lahendusega monopoli enda kätte võtaks siis võivad hinnad päris lakke minna. Ning isegi, kui AMD sarnase lahenduse välja käiks siis tähendaks see ikka seda, et olenevalt mis monitori ostad - oled justkui laulutatud mõneks ajaks kas roheliste või punaste külge. icon_neutral.gif

290Xx2? icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 15:55:34 vasta tsitaadiga

Need, kes seda spets monitori ostma hakkavad, neid saab olema suhteliselt tühine osa. Enamusel on juba monitor olemas, kuhu seda asja sisse ei saa panna nagunii. Samamoodi nagu 3D võimeliste monitoridega läheb see asi, ma arvan.
Pealegi, asi mida mina ootan juba pikemat aega, on oculus rift, mille puhul monitor on üldse teisejärguline asi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 17:21:56 vasta tsitaadiga

Naljakas lugeda juba seda amd vs nvidia juttu siin. Tehke oma teema selleks või on vb juba olemas selline. Küll nvidia mehed põske saavad, kui r9 290x välja tuleb. Lihtsalt pidin natuke tõrva tulle valama icon_lol.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.10.2013 17:34:09 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Naljakas lugeda juba seda amd vs nvidia juttu siin. Tehke oma teema selleks või on vb juba olemas selline. Küll nvidia mehed põske saavad, kui r9 290x välja tuleb. Lihtsalt pidin natuke tõrva tulle valama icon_lol.gif


Selleks on oma teema, aga nagu näha kedagi ei huvita. Pole kummagi fannboy, ostan seda mis parima hinna suhtega. Seda on hetkel AMD.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.