Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:27:50 vasta tsitaadiga

Milline oleks parim toiteplokk ~50 eur. >500w.
Peab olema must, või muu tume värv, kuna kast ise ka must.
Nagu ikka mida efektiivsem seda parem icon_biggrin.gif
Kohapeal võiks (aga ei pea) olemas olla, kuna homme tahaks ära osta.

Valik nii suur et oma peaga otsustada ei suuuda-.
Ise vaatasin neid
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/296676/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/311657/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/261256/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/324045/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/320427/

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:32:44 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/184162/

paar rubla kallim, aga seasonic on SEASONIC ja coolermaster vms corsairi odavjupid on lihtsalt rämps, ja rämpsu kokku osta pole mõtet.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:37:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/184162/

paar rubla kallim, aga seasonic on SEASONIC ja coolermaster vms corsairi odavjupid on lihtsalt rämps, ja rämpsu kokku osta pole mõtet.

kas 430w sama asjalik, välja arvatud ''watid''

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:38:42 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/184162/

paar rubla kallim, aga seasonic on SEASONIC ja coolermaster vms corsairi odavjupid on lihtsalt rämps, ja rämpsu kokku osta pole mõtet.

kas 430w sama asjalik, välja arvatud ''watid''


peaks olema küll ja ma arvan et kui sa miskit rämedat püssi seal taga ei jooksuta piisab ka 430w versioonist, samas 72 ööri eest saad seasonicu G seeria GOLD toiteka http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W172/28118
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 21:59:46 vasta tsitaadiga

Profiilikasti jooksutan.
Tahaks ikka 50 juurde jääda, 72 läheb juba paljuk, mida see gold annab muidu

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 22:37:57 vasta tsitaadiga

Thetommi, bronze, silver, gold ja platinum efektiivsuse astmed.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 23:46:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, see s12ii on ikka päris vana mudel... kindlasti g450 siis.
(tegelikult on g360 50€ kandis, mis peaks profiilikasti jooksutamisega ka hakkama saama.)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 10.09.2013 23:47:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 23:47:05 vasta tsitaadiga

mu CX600 v2 on siis täissaast? icon_eek.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2013 23:48:41 vasta tsitaadiga

caramis, ei ole täissaast. aga bronze ja goldi vahe on juba omajagu, eriti kui hind on samas klassis ja rohkemaid watte tegelikult vaja pole.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 00:00:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
pots4t4j4, see s12ii on ikka päris vana mudel... kindlasti g450 siis.
(tegelikult on g360 50€ kandis, mis peaks profiilikasti jooksutamisega ka hakkama saama.)


Kuna tulevikus kindlasti plaan ka uuendata siis 360 ei võtaks. 70 eur on elarvest väljas :S

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 00:06:08 vasta tsitaadiga

tulevikus plaan uuendada kuhu? mu i7+680 peak usage kannaks see 360w ära...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 00:20:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tulevikus plaan uuendada kuhu? mu i7+680 peak usage kannaks see 360w ära...

eriti veel stockis. kui kellata, siis on teine lugu
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 00:30:25 vasta tsitaadiga

ah nii. siis võib isegi kaaluda seda asja.
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2013 07:51:56 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
londiste kirjutas:
tulevikus plaan uuendada kuhu? mu i7+680 peak usage kannaks see 360w ära...

eriti veel stockis. kui kellata, siis on teine lugu


Seasonic on nominaal väärtuse järgi ehk toidet võib kasutada ka 360 peal. Varu pole küll nii suur, kui kunagi igiammu OCZ toidetele anti, aga päris piisav.
Ehk mingi extreme testi laskmine seda maha ei põleta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.09.2013 08:01:17 vasta tsitaadiga

Ärge nende bronze, silver, gold ja platinum nimedest ka liialt leili icon_smile.gif minge, kuna see reklaamitud efektiivsus kehtib ainult mingi kindla tarbimisvõimsuse juures. Sellest üles- või allapoole ei jää sellest efektiivsusest tavaliselt suurt midagi järgi.

Paljudel tootjatel on olemas ka oma mudelite efektiivsusgraafikud, sealt on siis võimalik alati järgi vaadata, et kas ja kus see reklaamitud hüve reaalselt paikneb.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 09:21:55 vasta tsitaadiga

tahanteada, no kuule. gold/platinum toite kasuteguri kõver ei ole oluliselt kõveram kui bronze oma... ehk siis see ei kuku nii palju kiiremini alla.
pealegi käib 80plus sertifikatsiooni juurde testimine 20-100% vahemikus, mis peaks nagu katma mõistliku tarbimisvahemiku.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 17:53:36 vasta tsitaadiga

see http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-S12II-Series-S12II-430-Bronze-430-Watt-80-PLUS-Bronze-Certified-SS-430GB-39320 või see http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-S12II-Series-S12II-620-Bronze-620-Watt-80-PLUS-Bronze-Certified-SS-620GB-39322
lisaks küsiks ma seda, et kust saaks vidinat, mis mõõdab seinapistikust, kui palju arvuti parasjagu voolu tarbib. Ehk siis voolumõõtjat pistikusse.

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 18:37:14 vasta tsitaadiga

Thetommi, ei kumbki. eelpool mainitud gxx0 toited on nendega täpselt samas hinnaklassis...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 18:43:34 vasta tsitaadiga

Kas see 360 parem kui 430
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 19:12:56 vasta tsitaadiga

jah.

edit:
ja kui arvad ikka veel, et ma ajan pada, siis ma actually otsisin konkreetsed specid välja:
1. tänasel päeval on praktiliselt kogu voolutarve 12v pealt.
2.
Spoiler Spoiler Spoiler


s12ii on tootmises aastast umbes 2007. g-seeria eelmisest aastast.
lisaks siis tegelikult üsna oluline efektiivsuse vahe.
g360 on 61 senti odavam.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 22:59:11 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-G-Series-G-450-450-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-SSR-450RM-28118

Võtsin selle icon_cool.gif
Kast ise nüüd nii vaike et kõvaketta vibra hakkab pinda käima. icon_evil.gif

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 12.09.2013 00:29:20 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-G-Series-G-450-450-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-SSR-450RM-28118

Võtsin selle icon_cool.gif
Kast ise nüüd nii vaike et kõvaketta vibra hakkab pinda käima. icon_evil.gif


Liimi kummist pehmendused korpuse jalgadele
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 00:35:32 vasta tsitaadiga

ot:
vaadates korpust, siis kummist pehmendised jalgadele ilmselt ei aita. kõvaketta enda kinnitamine kuhugi mujale kui ettenähtud kohta oleks ilmselt edulisem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 07:10:39 vasta tsitaadiga

(lähen ka korra teemast mööda)
Mis selleks kohaks olla võiks?

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 14:33:31 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
(lähen ka korra teemast mööda)
Mis selleks kohaks olla võiks?

5.25' slot. kaks varianti - kummidele rippuma või ostad selleks otstarbeks spetsiaalse kettakarbi
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2013 15:17:09 vasta tsitaadiga

olenevalt kettast ja sellest, mis kastis on - kahepoolse teibiga kasti põranda külge? icon_razz.gif
lihtsalt sellise kõrge ja lihtsast 2st plekitükist kombineeritud ketaste koha hädaks on tihtipeale sellise konstruktsiooni omadus vibratsiooni võimendada. kas konkreetse kasti puhul see juhtub või mitte, peast ma ütlema ei hakka, aga pean vägagi võimalikuks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 23.09.2013 11:26:16 vasta tsitaadiga

Kas Seasonic X-seeria toiteplokile kusagilt erineva pikkusega juhtmeid on saada? Üks võiks olla pikem kui originaalis ja teised lühemad.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendorav
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 13:35:07 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus.
Nimelt, kas keegi on kusagil netiavarustes kohanud ka toiteplokkide väljastatava voolu puhtuse teste/võrdlusi? Just sisse tuleva 220V puhtusest ja stabiilsusest sõltuvaid teste ning väljastatava sine-wave kvaliteedist. Reklaamitav jutt on alati ilus, kuid sageli reaalne tulemus suht erinev.
Või on siin keegi teinud ostsilloskoobiga mõõtmisi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 15:12:58 vasta tsitaadiga

Tahaks ka sellist reklaami näha et pc toide väljutab puhast siinust icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 06.10.2013 15:34:31 vasta tsitaadiga

lendorav, Kas otsid midagi sellist,
http://www.tomshardware.com/reviews/80-plus-platinum-power-supply-efficiency,3327-3.html

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendorav
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 16:16:29 vasta tsitaadiga

Täpselt sama asja, aga mitte sellise graafikuga. Uskumatu müra. See on fakt, et vool on Eestis suht jube. Aega tagasi sai piirkonniti õppejõuga uuritud, siis pinge ja müra olid ikka väga kõikuvad. Eriti, kui veel mingit sorti tootmishooned piirkonnas olid (mitte, et see mõõtmine Eestis tehtud oleks, kuid vihjasin mõõtmise sisendvoolule).
Julgen arvata, et see mõõtmine on tehtud otse toiteplokist, mitte arvutiga ühenduses olles. Siis saaks veel aru, et ventilaatorid jne tekitavad müra, aga mitte nii palju. Eeldisani, et ehk mõned "peak" täkked, aga mitte midagi sellist. Igal juhul paras põnts minu ettekujutustele.
Kutsu või enne lõplikku toiteploki ostu mõõtja kohale või mõõda ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 06.10.2013 16:19:51 vasta tsitaadiga

Pane online UPS vahele.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendorav
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 16:44:00 vasta tsitaadiga

Pole see paha mõte, aga toimiks sisendvoolu silumisel. See graafik viitab toiteploki väljundvoolule. Kas see müra tuleb nüüd sisendvoolu kvaliteedist või toiteploki enda muundurist icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 06.10.2013 16:46:04 vasta tsitaadiga

<1% alalispinge kõikumist ei ole minu arust üldsegi paha tulemus väljundis, eriti kuna emaplaat hekseldab veel kord selle pinge madalamaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 06.10.2013 17:17:01 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
lendorav, Kas otsid midagi sellist,
http://www.tomshardware.com/reviews/80-plus-platinum-power-supply-efficiency,3327-3.html



Kas see pilt on parem?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendorav
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 19:52:38 vasta tsitaadiga

Ega ma oska öelda, kuna sisendpinge ja sagedus on erinevad ning visuaalselt kehvemini siit loetavad, kuid siinusega pole samuti midagi sarnast. Lihtsalt ma ei mõista seda, miks need lained on nii nurgelised või teravate tippudega. Ideaalis peaks ju minu arusaamade järgi olema puhas siinus lainetus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 20:03:37 vasta tsitaadiga

lendorav, toiteplokkidest tuleb välja alalisvool, miks see peaks siinuses olema?
kuna reaalselt pinge graafikut päris sirgeks ei saa, siis mõõdetakse ja tehakse sellest pilte - aga atx spec ütleb et <5% on in spec.
korralike toidetega läheb kõikumine <1%, mis on vägagi ok.

kas sa Asgate toodud pildi näitest said aru, millele ta sellega vihjas?

miks sisendvool toiteplokkidesse puutub? need söövad sisse voolu piisavalt laias vahemikus ja väljund jääb ettenähtud piiresse.
nagu keegi eespool ütles - sisendvoolu kõverike mure osas on online ups abiks. või oluliselt suurte kõikumiste puhul peksta teenusepakkujat.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendorav
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 20:30:05 vasta tsitaadiga

Tänud seletuste eest. Ju ajasin visuaalset perfektsionismi taga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 16.10.2013 15:34:47 vasta tsitaadiga

Kuidas see toiteploki testimine ilma testrita käis?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 16:58:53 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kuidas see toiteploki testimine ilma testrita käis?

Käima saab kui ühendad rohelise ja suvalise musta 24pin pistikus.

Või mida silmas pidasid?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 10:37:16 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, milline minimaalne toiteplokk sobiks sellisele rauale:
2x HD4350 ja Phenom II X6 1075?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 10:49:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Phenom II X6 1075?

prose jookseb OC all või nohiseb niisama kastis?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 10:50:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll, nohiseb niisama, see pole BE
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 11:01:16 vasta tsitaadiga

kiire google ütles et prose võtab maksimumis 240W
4350 võtab ca 30w per tükk.
Kui sul just 7 HDD küljes pole, siis üle kvaliteetse 450w ploki on over kill.
Ehk siis midagi sellist http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W/Corsair-PSU-CX-430W-80-Plus-Bronze-120mm-37859
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 11:12:04 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
kiire google ütles et prose võtab maksimumis 240W
4350 võtab ca 30w per tükk.
Kui sul just 7 HDD küljes pole, siis üle kvaliteetse 450w ploki on over kill.
Ehk siis midagi sellist http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W/Corsair-PSU-CX-430W-80-Plus-Bronze-120mm-37859


täname beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss50
HV vaatleja
Joss50

liitunud: 13.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 13:59:46 vasta tsitaadiga

Kui kvaliteetseks toiteplokiks saab "EzCool atx-500 jsp" nimetada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 14:05:20 vasta tsitaadiga

Joss50 kirjutas:
Kui kvaliteetseks toiteplokiks saab "EzCool atx-500 jsp" nimetada?


oleneb mida toita, aga kahtlen, et midagi väga kvaliteetset sealt loota on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.12.2013 14:10:57 vasta tsitaadiga

rahulikus kontorimasinas töötab pikki aastaid. Natuke koormust taha hakata andma, siis "vajub ära"
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joss50
HV vaatleja
Joss50

liitunud: 13.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 14:54:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Joss50 kirjutas:
Kui kvaliteetseks toiteplokiks saab "EzCool atx-500 jsp" nimetada?


oleneb mida toita, aga kahtlen, et midagi väga kvaliteetset sealt loota on.


Seda arvan minagi, profiilis olevat kasti pean silmas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 14:59:06 vasta tsitaadiga

EzCool umbes sama kvaliteetne kui Codegen ka
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.