|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
03.10.2013 19:50:19
|
|
|
Mul oli sarnane probleem, foorumist leidsin, et siis spammida ALt+Enterit. Mingi 10-20 korra pealt hakkas tööle
viimati muutis Johan11 07.10.2013 12:30:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
03.10.2013 21:49:16
|
|
|
| Loading screen-i kala vastus aitas manuaalne PB update.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevp
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2011
|
03.10.2013 22:04:29
|
|
|
Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.
Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.10.2013 22:09:51
|
|
|
| Glensow kirjutas: |
Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.
Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil.  |
Ei ole mingit uuendust ju
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevp
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2011
|
03.10.2013 22:18:05
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Glensow kirjutas: |
Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.
Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil.  |
Ei ole mingit uuendust ju  |
Hmm... Mul tiris küll just mõni hetk tagasi 95MB-se update alla...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.10.2013 22:18:42
|
|
|
mul näitas, et on 5gb+ sikutanud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.10.2013 22:19:18
|
|
|
Kontrollisin ise ja sõber kontrollis, ei ole kummalgi ühtegi uuendust
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
03.10.2013 23:56:43
|
|
|
Originis on ehk bacground update'd? Mul ka uuendusi polnud.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
04.10.2013 00:43:31
|
|
|
| Sain miski paar tundi normaalselt miskis saksa serveris mängida ja siis oli see stopped working ... ja peale seda veel miski tunnike ja jälle
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
04.10.2013 01:57:13
|
|
|
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.10.2013 08:34:31
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
04.10.2013 08:50:00
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga? |
mina isiklikult küll ei mõista, mis vabandus see on.
kas kõik need asjad, mida Scart aka EA suurim kõneisik siin teemas läbivalt lubas, saavad olema täisversioonis?
see saab olema ikka esmaklassiline metamorfoos. s'itast tõesti saabki sai.
aga ega beetatesterid on DICE-l läbi aegade olnud ikka kuul-pähe-kui-halvad ja tegelikult peaks hoopis neid vendasid siunama. need kutid lasevad ikka uskumatuid asju läbi. töötavad vist Rootsi piirivalves
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
04.10.2013 09:14:55
|
|
|
Ostke siis mäng poole aasta pärast. Enne nagunii enam vähem töötavat versiooni ei saa.
Niikaua saab bf3-e mängida ja vingumist vähem. Siin muud ei olegi kui üks virisemine ja hala.
Saage aru, et siin ei leia te enda probleemidele lahendust.
Minge halage kuskil EA foorumis!
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.10.2013 09:18:00
|
|
|
traks, miks peaks beeta olema reliisiga samal tasemel?
| londiste kirjutas: |
üldiselt, ärge hakake taas kord beeta põhjal mingeid sügavaid ettekujutusi omale looma.
beeta võib olla peaaegu reliisi kvaliteediga mäng aga enam kui tõenäoliselt need seda ei ole. ka reliisi lähedus ei ole näitaja, beetasse vana ja kontrollitum build lasta on täiesti tavapärane praktika.
pealegi - eriti open beta puhul - ei ole klient see, mis on testimise fookuses. fookus on serveritel, balansil ja muul suurema skaala värgil. |
| londiste kirjutas: |
https://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle
| tsitaat: |
| The alpha phase of the release life cycle is the first phase to begin software testing (alpha is the first letter of the Greek alphabet, used as the number 1). In this phase, developers generally test the software using white box techniques. Additional validation is then performed using black box or gray box techniques, by another testing team. Moving to black box testing inside the organization is known as alpha release.[2] Alpha software can be unstable and could cause crashes or data loss. |
| tsitaat: |
| Beta, named after the second letter of the Greek alphabet, is the software development phase following alpha. It generally begins when the software is feature complete. Software in the beta phase will generally have many more bugs in it than completed software, as well as speed/performance issues and may still cause crashes or data loss. |
ja again, beeta põhjal väljanägemises osas põhjapanevaid järeldusi tehes saab näidata vaid enda vigast arusaamist asjadest. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
04.10.2013 09:30:08
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Sain miski paar tundi normaalselt miskis saksa serveris mängida ja siis oli see stopped working ... ja peale seda veel miski tunnike ja jälle |
Lagi ajal tasub näpud klaviatuurilt ära võtta ning hiirt mitte liigutada, endal pole veel kordagi kokku jooksnud pärast selle tegemist
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
04.10.2013 10:05:18
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga? |
Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?
Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti.. ja samuti ei tohiks olla Beta ebastabiilne, see on Alpha kapsaaed.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
04.10.2013 10:05:29
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| apelsin16 kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga? |
Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?
Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti.. |
Jesus fucking christ, mängige BF3-me, mida the whinete
Beta is a beta is a beta - kui 3% inimestel on probleem, siis seda tahetigi beta puhul leida ja üritatakse nüüd parandada.
Paintis tehtud tekstuurid on nüüd küll natuke imelikud, aga mul on jäänud videote põhjale mulje, et see on ikka ka individuaalne...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.10.2013 10:12:36
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?
Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti.. ja samuti ei tohiks olla Beta ebastabiilne, see on Alpha kapsaaed. |
küsimus sulle endale tagasi - mõistad sa erinevusi?
autodetectioni malfunction ja mapi laadimise hädad käivad selgelt bugide alla, mille esinemine beetas on definitsiooni järgi oodatud asi.
panen selle wiki tsitaadi ka veel korra:
| tsitaat: |
| Software in the beta phase will generally have many more bugs in it than completed software, as well as speed/performance issues and may still cause crashes or data loss. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 04.10.2013 10:13:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
04.10.2013 10:12:42
|
|
|
4. oktoober käes, ma ei näe kuskil võimalust betat alla laadida, näen vaid reklaame et 4. oktoober tuleb avatud beta. On asi minus või mis? Tänud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
04.10.2013 10:14:48
|
|
|
| Pidi meie aja järgi kell 12 algama..ehk paari tunni pärast.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.10.2013 10:20:57
|
|
|
battlelogis on suur kiri et võetakse serverid maha et teha ettevalmistusi avatud beetaks - ilmselt peale seda tekib ka mängimise võimalus.
PS. Kes nädalavahetusel kavatseb beetat testida võib mind lisada battlelogis nimekirja - äkki saab voipi proovida ja koos mõne lahingu maha pidada. 99% juhtudest mängin conquesti. kasutajatunnus "aliqtiido"
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.10.2013 10:31:15
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
04.10.2013 11:18:58
|
|
|
ei ole vaja midagi osta, lihtsalt tirid originis.
uus anticheat tuleb, fairfight http://www.gameblocks.com/faq
punkbuster jääb.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.10.2013 11:25:25
|
|
|
| erick kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:
Spoiler 
|
Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
04.10.2013 11:38:26
|
|
|
| renekas kirjutas: |
Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k |
tabel ikka korras, seletuseks on prose pudelikaela otsing.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.10.2013 11:43:24
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps
praeguse seisuga saast |
Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:
Spoiler 
|
Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k |
Videokaart määrab ka midagi ära. Sul on prose ülekiirendatud või stock? Üldse, oled sa mõelnud oma profiili täitmisele? Kui on plaanis siin foorumis pikemalt tegutseda, siis tasub oma riistvara profiili kirja panna, säästab palju küsimist ja seletamist...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
04.10.2013 11:59:09
|
|
|
| Veidi imelik asi jäi silma, nimelt origin homes BF4 premium reklaam, "Play all 5 expansions early", kas miskit muutub siis kui võrrelda BF3 premmiga? praegu reklaamitakse seda kui pmst nagu betat, saad vaid varem mängida.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
04.10.2013 12:07:31
|
|
|
| 2 nädalat varem saad expansione mängida, kui mitte-Premium rahvas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
04.10.2013 12:18:36
|
|
|
7970 parem kui gtx 770 ja võrdne gtx 780-ga. Ja seda veel ilma AMD Mantle-ta. Sicko!
ja HV idikad ikka soovitavad nvidiat ainult igas kasti teemas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.10.2013 12:26:00
|
|
|
| Njah. Tundub, et odavam on osta konsool mängimiseks kui pidevalt uuendada arvutit.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
04.10.2013 12:35:20
|
|
|
| Lels, kui keegi väga libe on rääkimisega, siis võite Tech Suppordist näiteks -15% kupongi saada BF4jale.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermokk
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2011
|
04.10.2013 12:35:41
|
|
|
| miks betat enam mängida ei saa kõik need 3 päeva sain nüüd ei saa what?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.10.2013 12:36:13
|
|
|
| kermokk kirjutas: |
| miks betat enam mängida ei saa kõik need 3 päeva sain nüüd ei saa what? |
uuendavad servereid ?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
04.10.2013 12:39:29
|
|
|
| tuleb välja et fx-6k seeriaga ei ole võimalik mängida lihtsalt, kuna uus mootor ei toeta 6 core configi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
04.10.2013 12:43:40
|
|
|
Pankook, huvitav küll kuidas sellised tulemused siis saadud?
Spoiler 
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.10.2013 12:48:21
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
7970 parem kui gtx 770 ja võrdne gtx 780-ga. Ja seda veel ilma AMD Mantle-ta. Sicko!
ja HV idikad ikka soovitavad nvidiat ainult igas kasti teemas |
mina nii ei ärpleks ootame ära mis nvidia teeb ja siis võrdleme vaatame mis lõpus toimub.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
04.10.2013 12:57:46
|
|
|
Pildina on küll ilusad aga mängides küll nii ilus välja ei näe
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
04.10.2013 13:11:38
|
|
|
Järjest rohkem kasvab arvamus, et konsoolid on mängimiseks ja arvutid hoopis millekski muuks möeldud. Vördlen siin graafika tulemusi ja fotosi, siis PS4 omad juba paremad kui PC peal. (vähemalt minu silmale).
Praegu on tunne, et siin oli see piir. Millal enam ei viitsi/raatsi uusi osasi osta, vöidelda igasugu PC liituvate probleemidega/yhtesobivus jne. Uus PS4 ja siia BF4 ja asi korras!!! Start ja mängi, aga mitte yks löputu piix!
Keegi siin kunagi mainis et konsooli graafika = PC low asetusega. Ei pea paika. Vörrelge ise!
Kui ytlete et hiirega parem mängida = vöibolla, aga peate silmas pidama, et köigil kosooliga on sama "raud" ja samad vöimlused.
Mitte aga nii nagu seda PC maailmas = kövem "raud" = tunduvalt suuremad eelised! Sitt värk lyhidalt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
04.10.2013 13:15:15
|
|
|
| Avot, ega see kui sul kõva raud on ei tähenda, et sa kohe lasta oskad.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.10.2013 13:16:46
|
|
|
Samas on netis piisavalt tähelepanekuid, et nt 60fps > 120fps (+ monitor millel vastavad herzid!) on mängurite "tootlikkust" ikka suurendanud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
04.10.2013 13:17:02
|
|
|
Inimestel pea lihtsalt ei võta kinni, et betas pole sama graafika, mis full mängus..
Kui sa arvad, et konsoolidel probleemitu see mäng hetkel, siis eksid, seal jookseb ka pidevalt kokku- tegu on BETAGA!
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
04.10.2013 13:18:26
|
|
|
| xonix, muidugi see ei tähenda seda! Pane körvuti kaks sama osavat mängijat ja anna neile erineva vöimsusega arvutid! Siis saad aru millest räägin.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
04.10.2013 13:18:54
|
|
|
| Avot, Kus sa neid pilt nägid?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|