Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 19:38:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
NEED TESTERS: If you’re playing the Exclusive #BF4 Beta on PC, please join ”DICE TEST SERVER”. You may even find DICE dev's there!

https://twitter.com/Battlefield/status/385805134715822080

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 19:50:19 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnane probleem, foorumist leidsin, et siis spammida ALt+Enterit. Mingi 10-20 korra pealt hakkas tööle icon_biggrin.gif

viimati muutis Johan11 07.10.2013 12:30:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 21:49:16 vasta tsitaadiga

Loading screen-i kala vastus aitas manuaalne PB update.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 03.10.2013 22:04:13 vasta tsitaadiga

Tegin väikse gameplay BF4 Betast, tean et olen noorem youtuber jne icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=GlhBJy_i3Dg&feature=c4-overview&list=UUD3wfxFQ6CAZP-nVv_22wyA

Kas see värk on ära fixitud, et ta ei lääga enam ? Igastahes mul oli FPS suht hea, ja ei langenud eriti hullult icon_smile.gif

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 22:04:29 vasta tsitaadiga

Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.

Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil. icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 22:09:51 vasta tsitaadiga

Glensow kirjutas:
Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.

Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil. icon_wink.gif

Ei ole mingit uuendust ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 22:18:05 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Glensow kirjutas:
Väike update ka Originis, beta jaoks - paremklõps mängu peal ja check for updates.

Minul ta midagi paremaks ei teinud, ehk teeb Teil. icon_wink.gif

Ei ole mingit uuendust ju icon_neutral.gif


Hmm... Mul tiris küll just mõni hetk tagasi 95MB-se update alla...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2013 22:18:42 vasta tsitaadiga

mul näitas, et on 5gb+ sikutanud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 22:19:18 vasta tsitaadiga

Kontrollisin ise ja sõber kontrollis, ei ole kummalgi ühtegi uuendust icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 23:56:43 vasta tsitaadiga

Originis on ehk bacground update'd? Mul ka uuendusi polnud.
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.10.2013 00:43:31 vasta tsitaadiga

Sain miski paar tundi normaalselt miskis saksa serveris mängida ja siis oli see stopped working ... ja peale seda veel miski tunnike ja jälle
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 01:57:13 vasta tsitaadiga

lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 08:34:31 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast

Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 08:50:00 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga?

mina isiklikult küll ei mõista, mis vabandus see on.
kas kõik need asjad, mida Scart aka EA suurim kõneisik siin teemas läbivalt lubas, saavad olema täisversioonis?
see saab olema ikka esmaklassiline metamorfoos. s'itast tõesti saabki sai.

aga ega beetatesterid on DICE-l läbi aegade olnud ikka kuul-pähe-kui-halvad ja tegelikult peaks hoopis neid vendasid siunama. need kutid lasevad ikka uskumatuid asju läbi. töötavad vist Rootsi piirivalves

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.10.2013 09:14:55 vasta tsitaadiga

Ostke siis mäng poole aasta pärast. Enne nagunii enam vähem töötavat versiooni ei saa.
Niikaua saab bf3-e mängida ja vingumist vähem. Siin muud ei olegi kui üks virisemine ja hala.
Saage aru, et siin ei leia te enda probleemidele lahendust.
Minge halage kuskil EA foorumis!

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2013 09:18:00 vasta tsitaadiga

traks, miks peaks beeta olema reliisiga samal tasemel? icon_eek.gif

londiste kirjutas:
üldiselt, ärge hakake taas kord beeta põhjal mingeid sügavaid ettekujutusi omale looma.
beeta võib olla peaaegu reliisi kvaliteediga mäng aga enam kui tõenäoliselt need seda ei ole. ka reliisi lähedus ei ole näitaja, beetasse vana ja kontrollitum build lasta on täiesti tavapärane praktika.
pealegi - eriti open beta puhul - ei ole klient see, mis on testimise fookuses. fookus on serveritel, balansil ja muul suurema skaala värgil.


londiste kirjutas:
https://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle
tsitaat:
The alpha phase of the release life cycle is the first phase to begin software testing (alpha is the first letter of the Greek alphabet, used as the number 1). In this phase, developers generally test the software using white box techniques. Additional validation is then performed using black box or gray box techniques, by another testing team. Moving to black box testing inside the organization is known as alpha release.[2] Alpha software can be unstable and could cause crashes or data loss.

tsitaat:
Beta, named after the second letter of the Greek alphabet, is the software development phase following alpha. It generally begins when the software is feature complete. Software in the beta phase will generally have many more bugs in it than completed software, as well as speed/performance issues and may still cause crashes or data loss.


ja again, beeta põhjal väljanägemises osas põhjapanevaid järeldusi tehes saab näidata vaid enda vigast arusaamist asjadest.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 09:30:08 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Sain miski paar tundi normaalselt miskis saksa serveris mängida ja siis oli see stopped working ... ja peale seda veel miski tunnike ja jälle

Lagi ajal tasub näpud klaviatuurilt ära võtta ning hiirt mitte liigutada, endal pole veel kordagi kokku jooksnud pärast selle tegemist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 10:05:18 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast

Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga?


Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?

Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti.. ja samuti ei tohiks olla Beta ebastabiilne, see on Alpha kapsaaed.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 04.10.2013 10:05:29 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast

Mõistad ikka et tegemist on betaga, mitte täisversiooniga?


Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?

Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti..



Jesus fucking christ, mängige BF3-me, mida the whinete icon_biggrin.gif

Beta is a beta is a beta - kui 3% inimestel on probleem, siis seda tahetigi beta puhul leida ja üritatakse nüüd parandada.
Paintis tehtud tekstuurid on nüüd küll natuke imelikud, aga mul on jäänud videote põhjale mulje, et see on ikka ka individuaalne...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2013 10:12:36 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Mõistad sa ikka Beta ja Alpha koodi erinevusi..?

Beta üldiselt loetakse suuremalt jaolt "feature complete".. kui autodetection ei suuda õigeid seadeid tuvastada ja veel hullem, mapi laadimine ei tööta siis on asi pigem Alpha. Sellise massiliselt esineva probleemi oleks võinud devid rahulikult ära fixida, ei usu elusees et NEIL seda ei juhtunud. Ometi lükati vigane "Beta" letti.. ja samuti ei tohiks olla Beta ebastabiilne, see on Alpha kapsaaed.
küsimus sulle endale tagasi - mõistad sa erinevusi?
autodetectioni malfunction ja mapi laadimise hädad käivad selgelt bugide alla, mille esinemine beetas on definitsiooni järgi oodatud asi.

panen selle wiki tsitaadi ka veel korra:
tsitaat:
Software in the beta phase will generally have many more bugs in it than completed software, as well as speed/performance issues and may still cause crashes or data loss.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 04.10.2013 10:13:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 04.10.2013 10:12:42 vasta tsitaadiga

4. oktoober käes, ma ei näe kuskil võimalust betat alla laadida, näen vaid reklaame et 4. oktoober tuleb avatud beta. On asi minus või mis? Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.10.2013 10:14:48 vasta tsitaadiga

Pidi meie aja järgi kell 12 algama..ehk paari tunni pärast.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 10:20:57 vasta tsitaadiga

battlelogis on suur kiri et võetakse serverid maha et teha ettevalmistusi avatud beetaks - ilmselt peale seda tekib ka mängimise võimalus.
PS. Kes nädalavahetusel kavatseb beetat testida võib mind lisada battlelogis nimekirja - äkki saab voipi proovida ja koos mõne lahingu maha pidada. 99% juhtudest mängin conquesti. kasutajatunnus "aliqtiido"
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2013 10:31:15 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast


Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:15:23 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb siia teemasse ilmselt 100 posti päevas. Vähemalt.
Loll küsimus kah: kas pean olema ostnud mängu, et open betat proovida või on see kõigile originis avatud?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:18:58 vasta tsitaadiga

ei ole vaja midagi osta, lihtsalt tirid originis.

uus anticheat tuleb, fairfight http://www.gameblocks.com/faq
punkbuster jääb.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.10.2013 11:25:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast


Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:

Spoiler Spoiler Spoiler



Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:28:10 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
ei ole vaja midagi osta, lihtsalt tirid originis.

Ok tunnistan ausalt, et pole BF seeriat varem mänginud, kui välja arvata veidike BF2142 MP-d ja BF2BC SP kampaaniat.
Vähemalt saab aimu, kas see sobib üldse mulle. Videote järgi tundub veidi liiga närviline rahmeldamine.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:38:26 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:

Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k


tabel ikka korras, seletuseks on prose pudelikaela otsing.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2013 11:43:24 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
erick kirjutas:
aht0 kirjutas:
lõputu keberniit Loading screeniga.. mis hakkas peale v314 pealt v327 peale uuendamist (mäng halas et miinimum soovitatav draiveri versioon on 320)
3x stopped working bla bla
jube perf.. automaatselt toppis ise graafikaseadeks Ultra ja ma manuaalselt panin Low nagu harjumuseks.. ja jookseb ikka nagu s*tt.. mingi 20-40fps

praeguse seisuga saast


Vaata oma proset ka. Sinu CPU jääb lihtsalt nõrgaks selle mängu multiplayeri jaoks:

Spoiler Spoiler Spoiler



Ei ütleks et see tabel paika peab, mul tiksub kenasti 1080p ultra/no AA juures 70-75 fps ilma droppideta ja prose on 2500k


Videokaart määrab ka midagi ära. Sul on prose ülekiirendatud või stock? Üldse, oled sa mõelnud oma profiili täitmisele? Kui on plaanis siin foorumis pikemalt tegutseda, siis tasub oma riistvara profiili kirja panna, säästab palju küsimist ja seletamist... icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:50:52 vasta tsitaadiga

einoh, kes krt k prose stockis kasutab icon_lol.gif


viimased testid, cpu http://www.pcgameshardware.de/Battlefield-4-PC-238749/Tests/Battlefield-4-Beta-Test-Prozessor-Benchmarks-Cores-1091016/
ja gpu http://www.pcgameshardware.de/Battlefield-4-PC-238749/Tests/Battlefield-4-Beta-Test-Grafikkarten-Benchmarks-1090869/

seal lehel kuskil artikkel oli, kus nad suutsid 6gb titani koomasse panna, bf4 pangestus "out of graphic memory" sõnumiga
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 11:59:09 vasta tsitaadiga

Veidi imelik asi jäi silma, nimelt origin homes BF4 premium reklaam, "Play all 5 expansions early", kas miskit muutub siis kui võrrelda BF3 premmiga? praegu reklaamitakse seda kui pmst nagu betat, saad vaid varem mängida.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.10.2013 12:07:31 vasta tsitaadiga

2 nädalat varem saad expansione mängida, kui mitte-Premium rahvas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:11:14 vasta tsitaadiga

Siin viriseti graafika üle väga palju, üks vend tegi ultraga pilte.
http://imgur.com/a/C86Bp
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:18:36 vasta tsitaadiga

7970 parem kui gtx 770 ja võrdne gtx 780-ga. Ja seda veel ilma AMD Mantle-ta. Sicko!

ja HV idikad ikka soovitavad nvidiat ainult igas kasti teemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:21:15 vasta tsitaadiga

2400p screenid siin http://www.pcgameshardware.de/Battlefield-4-PC-238749/Tests/Battlefield-4-Beta-Screenshots-mit-5760x3600-Pixeln-8-GiByte-Grafikkarte-dringend-benoetigt-1091236/

link tirimiseks (100mb arhiiv) http://download.pcgameshardware.de/asset/binaries/2013/10/BF4_PCGH_2400p-Originale.rar
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:26:00 vasta tsitaadiga

Njah. Tundub, et odavam on osta konsool mängimiseks kui pidevalt uuendada arvutit.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:35:20 vasta tsitaadiga

Lels, kui keegi väga libe on rääkimisega, siis võite Tech Suppordist näiteks -15% kupongi saada BF4jale.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermokk
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2011




sõnum 04.10.2013 12:35:41 vasta tsitaadiga

miks betat enam mängida ei saa kõik need 3 päeva sain nüüd ei saa what?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:36:13 vasta tsitaadiga

kermokk kirjutas:
miks betat enam mängida ei saa kõik need 3 päeva sain nüüd ei saa what?


uuendavad servereid ?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 04.10.2013 12:39:29 vasta tsitaadiga

tuleb välja et fx-6k seeriaga ei ole võimalik mängida lihtsalt, kuna uus mootor ei toeta 6 core configi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:43:40 vasta tsitaadiga

Pankook, huvitav küll kuidas sellised tulemused siis saadud?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:48:21 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
7970 parem kui gtx 770 ja võrdne gtx 780-ga. Ja seda veel ilma AMD Mantle-ta. Sicko!

ja HV idikad ikka soovitavad nvidiat ainult igas kasti teemas


mina nii ei ärpleks ootame ära mis nvidia teeb ja siis võrdleme vaatame mis lõpus toimub.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 12:57:46 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Siin viriseti graafika üle väga palju, üks vend tegi ultraga pilte.
http://imgur.com/a/C86Bp

Pildina on küll ilusad aga mängides küll nii ilus välja ei näe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 04.10.2013 13:11:38 vasta tsitaadiga

Järjest rohkem kasvab arvamus, et konsoolid on mängimiseks ja arvutid hoopis millekski muuks möeldud. Vördlen siin graafika tulemusi ja fotosi, siis PS4 omad juba paremad kui PC peal. (vähemalt minu silmale).
Praegu on tunne, et siin oli see piir. Millal enam ei viitsi/raatsi uusi osasi osta, vöidelda igasugu PC liituvate probleemidega/yhtesobivus jne. Uus PS4 ja siia BF4 ja asi korras!!! Start ja mängi, aga mitte yks löputu piix!
Keegi siin kunagi mainis et konsooli graafika = PC low asetusega. Ei pea paika. Vörrelge ise!
Kui ytlete et hiirega parem mängida = vöibolla, aga peate silmas pidama, et köigil kosooliga on sama "raud" ja samad vöimlused.
Mitte aga nii nagu seda PC maailmas = kövem "raud" = tunduvalt suuremad eelised! Sitt värk lyhidalt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 13:15:15 vasta tsitaadiga

Avot, ega see kui sul kõva raud on ei tähenda, et sa kohe lasta oskad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 13:16:46 vasta tsitaadiga

Samas on netis piisavalt tähelepanekuid, et nt 60fps > 120fps (+ monitor millel vastavad herzid!) on mängurite "tootlikkust" ikka suurendanud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 13:17:02 vasta tsitaadiga

Inimestel pea lihtsalt ei võta kinni, et betas pole sama graafika, mis full mängus..
Kui sa arvad, et konsoolidel probleemitu see mäng hetkel, siis eksid, seal jookseb ka pidevalt kokku- tegu on BETAGA!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 04.10.2013 13:18:26 vasta tsitaadiga

xonix, muidugi see ei tähenda seda! Pane körvuti kaks sama osavat mängijat ja anna neile erineva vöimsusega arvutid! Siis saad aru millest räägin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 13:18:54 vasta tsitaadiga

Avot, Kus sa neid pilt nägid?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.