Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.
Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.
Spoiler
Michael juba golfiklubi omanik (sellepärast pole enam 1,4 miljardit). Ja Franklin LSC.
Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.
Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.
Spoiler
Michael juba golfiklubi omanik (sellepärast pole enam 1,4 miljardit). Ja Franklin LSC.
Kas GTA V on sama teema mis IV, et tegelased vinguvad kui vähe raha jne. on Stories kuid tegelikult on kerge mill $ arvel.
Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.
Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.
Spoiler
Michael juba golfiklubi omanik (sellepärast pole enam 1,4 miljardit). Ja Franklin LSC.
Kas GTA V on sama teema mis IV, et tegelased vinguvad kui vähe raha jne. on Stories kuid tegelikult on kerge mill $ arvel.
1,5miljardit on ikka ajuvaba...
Minu meelest väga ei vinguta. Ainult siis kui M naisest või lastest räägib.
Noh ei ole ajuvaba. Rockstar õpetab lapsi kuidas päriselt peab turgudega manipuleerima. Kui sul on ikkagi 35 miljonit investeerimiseks, siis sellega annab juba üht teist teha. _________________ PSN: weaselEST
Kas mulle ainult tundub, või on juhitavus muutunud mängus? Vähemalt onlines? Kuidagi maru uimamine tundub olevat liikluses autoga :O Sorry, kui midagi maha olen maganud...
Singleplayer ikka puuksus mul, lasin eile kõik võimalikud failid maha psi pealt, installisin uuesti ja alustasin otsast. Peale paadi päästmis missiooni pole ühtegi märki ega kõne...
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi?
Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata.
Sai 3 missiooni ära tehtud, ennem kui välja kickiti. Mingi 1h kokku, xboxi peal siis. 2 missiooni sai crew liikmetega kah tehtud. Asi on paremaks kindlasti läinud. Kui keegi tahab missioonile kutsuda/kutsutud saada, siis võite lisada battlear
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi?
Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata.
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi?
Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata.
Ma olen ainus kellel on selline probleem xboxi peal ?
Kui tuleb ette error : ''Timed out locating session'' , siis ei saa seda kuidagi eest ära, vajuta continue palju tahad. Ainus võimalus on minna tagasi dashboardile....
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi?
Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata.
Ei saa kuidagi online'i sisse, koguaeg pillub mingit errorit. Lõi ka selle "Timed out locating session" ette ja jäi kinni sinna, pidi PS3 menüüsse tagasi minema ja mängu uuesti käima panema. Lootsin, et tänaseks juba asi korras ja saab rahulikult mängida.
Ei saa kuidagi online'i sisse, koguaeg pillub mingit errorit. Lõi ka selle "Timed out locating session" ette ja jäi kinni sinna, pidi PS3 menüüsse tagasi minema ja mängu uuesti käima panema. Lootsin, et tänaseks juba asi korras ja saab rahulikult mängida.
Mul ka praegu sama jama. Loadib hirmus pikalt ja annab selle errori. Umbes kella kuuest kuni kaheksani sain küll uskumatul kombel täitsa ilusti mängida. Kõik toimis, nagu peab, vähemalt tundub nii. PS3 peal siis. Aga nüüd jälle perses, jah.
Huvitav kuidagi kahtlaselt jookseb PS3 peal, vahepeal kui autoga sõidad vms, kui palju detailseid asju on ees siis hakkab tõksima vms. On see normaalne konsooli puhul või on mingid settingud pahad?
Huvitav kuidagi kahtlaselt jookseb PS3 peal, vahepeal kui autoga sõidad vms, kui palju detailseid asju on ees siis hakkab tõksima vms. On see normaalne konsooli puhul või on mingid settingud pahad?
Mul online funkab küll aga jube kaua võttis aega, et mängima saada lõpuks. Ülekoormatud vist ka... surma sain pidin ca 5 min ootama, et area ära loadiks ja liikuma saaks hakata. Õnneks on singleplayer alles pooleli ja jätkan seal kuni asi natuke rahuneb.
Ma sain ka lõpuks sisse, aga tegi mulle alguses jube kahtlase karakteri - naise pea ja mehe keha.
Sain ka mingi maigu suhu online'ist. Hetkel tundub asi üsna veider.
1) Sõitsin niisama ringi ja sain surma. Otsisin siis sama tüübi üles, kes mind maha lasi ja üritasin teda ka tulistada, aga kui sihiku tema peale viisin siis ei saanud lasta. Kõrvale ja igalepoole mujale sai. Tundus, et tema minu pihta ka lasta ei saanud, sest seisime üksteise ees pmst.
2) Ostsin poest maski, et poode röövides nägu meelde ei jääks ning pärast röövi võtsin ära ja mu karakter oli kiilakas. Juuksed koos habemega jäid vist maski sisse kinni.
3) Üritasin deathmatchi teha, aga mäng ei leidnud mulle mitte ühtegi vastast kuigi panin valikusse, et võtaks kõik, kes online's seda otsivad. Ei saa ju olla, et mitte keegi tõesti ei mängi mingit deathmatchi kui mängu osteti massiivsetes kogustes.
Ostsin ka täna mängu ära xboxi peale. Rääkige kas mul tasub üldse seda online aktiveerida (update tõmmata) praegu kui nii palju jamasi nüüd on olnud peale online avamist? Niikuinii oleks vist kõigepealt plaanis story läbi teha ja siis online. Või ta hakkab mulle seda update ikkagi peale suruma ja ilma selleta ei saagi ennem mängida? Tänud kes nõu annaksid.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.