Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 01:16:34 vasta tsitaadiga

Ja nii ongi

Link
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.10.2013 02:28:46 vasta tsitaadiga

Jube, kriiskav tegelane seal videos thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 05:41:41 vasta tsitaadiga

nivoo kirjutas:
Teaq kirjutas:
Kas mingi eesti crew plaanitakse ka teha`?


Estonia-nimeline on vist suurim praegu. Seal minu arvates üle 60 liikme.


Suurim peaks minu oma hetkel olema, kõik on oodatud icon_smile.gif
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hdtanel_crew

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tdoc
HV vaatleja
tdoc

liitunud: 20.03.2008




sõnum 03.10.2013 07:57:00 vasta tsitaadiga

Rockstar parandas kerged vead,
http://www.rockstargames.com/newswire/article/51512/grand-theft-auto-online-launch-updates.html
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 08:00:33 vasta tsitaadiga

HDTanel, Ei ole.
http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonia
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2013 09:57:29 vasta tsitaadiga

Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.

Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 10:09:04 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 03.10.2013 10:22:54 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.

Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas GTA V on sama teema mis IV, et tegelased vinguvad kui vähe raha jne. on Stories kuid tegelikult on kerge mill $ arvel.

1,5miljardit on ikka ajuvaba...
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2013 10:48:58 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
weasel kirjutas:
Sai ka eile lõpuni jõutud. Stoori oli täitsa OK - missioonid olid üldiselt vaheldusrikkad ja mingit rutiini küll ei tekkinud. Rutiin on tõenäoliselt nende probleem, kes püüavad selle väga kiiresti läbi teha ning siis tekibki tunne, et lõpp ei tule ega tule.

Jätsin need Lesteri missioonid ka lõppu ning nüüd on igal tegelasel rohkem kui 1,4 miljardit arvel.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas GTA V on sama teema mis IV, et tegelased vinguvad kui vähe raha jne. on Stories kuid tegelikult on kerge mill $ arvel.

1,5miljardit on ikka ajuvaba...


Minu meelest väga ei vinguta. Ainult siis kui M naisest või lastest räägib.
Noh ei ole ajuvaba. Rockstar õpetab lapsi kuidas päriselt peab turgudega manipuleerima. Kui sul on ikkagi 35 miljonit investeerimiseks, siis sellega annab juba üht teist teha.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:30:34 vasta tsitaadiga

Kellelgi "Auto-invite and play" töötab? 10 minutit tiksunud ja see pole ühtegi teist mängijat leidnud.

edit: Üldsegi ma pole kellegi teise mängu saanud joinida, alati paneb automaatselt HOST-ks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:36:54 vasta tsitaadiga

Loki, Joini meiega, meil siin paar eestlast koos, teeme missioneja muud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:44:25 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Loki, Joini meiega, meil siin paar eestlast koos, teeme missioneja muud.

Kuidas ma joinin teiega?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:49:59 vasta tsitaadiga

Kas mulle ainult tundub, või on juhitavus muutunud mängus? Vähemalt onlines? Kuidagi maru uimamine tundub olevat liikluses autoga :O Sorry, kui midagi maha olen maganud...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 12:13:40 vasta tsitaadiga

Loki, Saadan kohe friend requesti.

Tegime vahepeal peaagu full lobbyga pela, hoppis teine tera, kui 4-5kesi
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 12:52:41 vasta tsitaadiga


Jätsin ka Lesteri missioonid kõige viimasteks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.10.2013 12:55:45 vasta tsitaadiga

Singleplayer ikka puuksus mul, lasin eile kõik võimalikud failid maha psi pealt, installisin uuesti ja alustasin otsast. Peale paadi päästmis missiooni pole ühtegi märki ega kõne...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2013 12:56:10 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:

Jätsin ka Lesteri missioonid kõige viimasteks thumbs_up.gif


Tundub, et tegid ka heistid õpetuste järgi icon_biggrin.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 12:57:31 vasta tsitaadiga

Heistid annavad nii vähe, et ainult viimase puhul on oluline, kelle omale kaaslasteks valid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:36:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi mängus cloud ja social club mängus sees töötab? Kuidas tööle said jne. beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
concain
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 03.10.2013 14:04:27 vasta tsitaadiga

Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi? icon_biggrin.gif

Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata. icon_biggrin.gif

sanafa_gan rockstars social clubis

crew: http://socialclub.rockstargames.com/crew/hells_associates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.10.2013 14:08:12 vasta tsitaadiga

Sai 3 missiooni ära tehtud, ennem kui välja kickiti. Mingi 1h kokku, xboxi peal siis. 2 missiooni sai crew liikmetega kah tehtud. Asi on paremaks kindlasti läinud. Kui keegi tahab missioonile kutsuda/kutsutud saada, siis võite lisada battlear
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 14:09:22 vasta tsitaadiga

concain kirjutas:
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi? icon_biggrin.gif

Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata. icon_biggrin.gif

sanafa_gan rockstars social clubis

crew: http://socialclub.rockstargames.com/crew/hells_associates


Ma ei saa aru, et kuidas osadel töötab asi pm puhtalt, kui endal ükski asi ei tööta.... okse.gif icon_question.gif kopp.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2013 14:21:24 vasta tsitaadiga

Kuidas see crew'de asi töötab? 100 matsiga korraga ju ei saa midagi teha? Korraga saab ju mängida ainult 16kesi?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 03.10.2013 14:34:05 vasta tsitaadiga

concain kirjutas:
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi? icon_biggrin.gif

Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata. icon_biggrin.gif

sanafa_gan rockstars social clubis

crew: http://socialclub.rockstargames.com/crew/hells_associates

Eile korra sain 16 inimesega lausa ühes serveris mängida. Rohkem pole seda juhtunud.
Lisage PSN: teeeku
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.10.2013 14:59:10 vasta tsitaadiga

Ma olen ainus kellel on selline probleem xboxi peal ?
Kui tuleb ette error : ''Timed out locating session'' , siis ei saa seda kuidagi eest ära, vajuta continue palju tahad. Ainus võimalus on minna tagasi dashboardile....
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
concain
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 03.10.2013 15:37:56 vasta tsitaadiga

Teaq kirjutas:
concain kirjutas:
Online tundub töötavat probleemideta mu ps3'l, kuid kellelgi veel on nii, et pidevalt oled maailmas üksi? Või olen selle murega ka üksi? icon_biggrin.gif

Hells Associates crew lõin ka. Võiks mingise soliidse seltskonna kokku saada. Et keegi õhtul poode viitsib röövida ja raha teenida siis ootan lisa, et asja käima tõmmata. icon_biggrin.gif

sanafa_gan rockstars social clubis

crew: http://socialclub.rockstargames.com/crew/hells_associates

Eile korra sain 16 inimesega lausa ühes serveris mängida. Rohkem pole seda juhtunud.
Lisage PSN: teeeku


Õnnestus samasugusesse serverisse saada ka endal kahel korral, kuid üldiselt olen kas üksi või on 3-4 matsi veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 16:22:31 vasta tsitaadiga

Hetkel küll selline mulje jäänud Online'st, et kui sa kuskil crews ei ole siis ei ole lootustki teiste inimestega mängida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010




sõnum 03.10.2013 17:25:09 vasta tsitaadiga

Sooviks ka siis teistega koos mängida.
PSN: kuradike
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
concain
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 03.10.2013 18:52:31 vasta tsitaadiga

minut või paar oodates siis nüüd saan täismängu ikka. ehk on tänaseks juba paranenud? ja liituge: http://socialclub.rockstargames.com/crew/hells_associates

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 19:51:19 vasta tsitaadiga

Veider bug on mängus. Autoga sõites mingi piiraja peal, teatud hoost edasi ei lähe icon_evil.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.10.2013 20:04:06 vasta tsitaadiga

Kas SPs poode ei saagi röövida?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 20:06:18 vasta tsitaadiga

Saab, siin kaardilt kategoorias "Robbery" näeb ka poode, mida kus röövida saab: http://www.ign.com/maps/gta-5/los-santos-blaine-county
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 20:38:21 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kas siukse lobby saab teha kuhu ma oma Crew JA sõbralisti inimesed saan kutsuda`?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaz
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2013




sõnum 03.10.2013 20:54:48 vasta tsitaadiga

Kuradima lisage mind ka siis ja invitega mind pelama, hetkel pidevalt kas ei saa sisse või olen üksi serveris icon_biggrin.gif
PSN: Slajz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 21:40:39 vasta tsitaadiga

Sain onlines tanki omale, päris lõbus icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 21:48:05 vasta tsitaadiga

Ei saa kuidagi online'i sisse, koguaeg pillub mingit errorit. Lõi ka selle "Timed out locating session" ette ja jäi kinni sinna, pidi PS3 menüüsse tagasi minema ja mängu uuesti käima panema. Lootsin, et tänaseks juba asi korras ja saab rahulikult mängida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.10.2013 22:07:08 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Veider bug on mängus. Autoga sõites mingi piiraja peal, teatud hoost edasi ei lähe icon_evil.gif

Oli ka vahepeal, aga läks ära hiljem.
Hetkel istun täis lobbys ja keegi ei võta invite vastu icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.10.2013 22:08:40 vasta tsitaadiga

Ma ikka kinni singleplayeris
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 22:13:43 vasta tsitaadiga

ss4nder kirjutas:
Ei saa kuidagi online'i sisse, koguaeg pillub mingit errorit. Lõi ka selle "Timed out locating session" ette ja jäi kinni sinna, pidi PS3 menüüsse tagasi minema ja mängu uuesti käima panema. Lootsin, et tänaseks juba asi korras ja saab rahulikult mängida.


Mul ka praegu sama jama. Loadib hirmus pikalt ja annab selle errori. Umbes kella kuuest kuni kaheksani sain küll uskumatul kombel täitsa ilusti mängida. Kõik toimis, nagu peab, vähemalt tundub nii. PS3 peal siis. Aga nüüd jälle perses, jah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010




sõnum 03.10.2013 22:16:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel kadus online kasutaja ära ja on alguses ehk peab uuesti kasutaja tegema?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.10.2013 22:23:39 vasta tsitaadiga

Teemat jälgides tundub see online mängimine täielik kiviaeg. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaz
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2013




sõnum 03.10.2013 22:26:37 vasta tsitaadiga

Ma ka online sisse ei saa, jääb kinni peale seda loadmist kui errori pillub icon_biggrin.gif
Suhteliselt haige, nad võiks selle korda juba saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
concain
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 03.10.2013 22:58:55 vasta tsitaadiga

Intsikalle kirjutas:
Kas kellelgi veel kadus online kasutaja ära ja on alguses ehk peab uuesti kasutaja tegema?

+1
http://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/200229446-GTA-Online-character-lost-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.10.2013 22:59:45 vasta tsitaadiga

Ise tegin midagi NATi seadmatega, 2h jutti ilma ühegi errorita full lobbys mänginud.

Tegin nagu seal: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=468740&highlight=
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 23:30:54 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidagi kahtlaselt jookseb PS3 peal, vahepeal kui autoga sõidad vms, kui palju detailseid asju on ees siis hakkab tõksima vms. On see normaalne konsooli puhul või on mingid settingud pahad?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaz
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2013




sõnum 03.10.2013 23:49:28 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Huvitav kuidagi kahtlaselt jookseb PS3 peal, vahepeal kui autoga sõidad vms, kui palju detailseid asju on ees siis hakkab tõksima vms. On see normaalne konsooli puhul või on mingid settingud pahad?


Mul ka nii single playeris, MPs on kõik normis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 03.10.2013 23:55:57 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Ise tegin midagi NATi seadmatega, 2h jutti ilma ühegi errorita full lobbys mänginud.

Tegin nagu seal: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=468740&highlight=


Sama. Alguses nagu läks paremaks, nüüd on ikkagi cloudi teema maas ja online ei tööta.

_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 00:21:40 vasta tsitaadiga

Mul online funkab küll aga jube kaua võttis aega, et mängima saada lõpuks. Ülekoormatud vist ka... surma sain pidin ca 5 min ootama, et area ära loadiks ja liikuma saaks hakata. Õnneks on singleplayer alles pooleli ja jätkan seal kuni asi natuke rahuneb.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2013 00:46:23 vasta tsitaadiga

Ma sain ka lõpuks sisse, aga tegi mulle alguses jube kahtlase karakteri - naise pea ja mehe keha. icon_lol.gif
Sain ka mingi maigu suhu online'ist. Hetkel tundub asi üsna veider.
1) Sõitsin niisama ringi ja sain surma. Otsisin siis sama tüübi üles, kes mind maha lasi ja üritasin teda ka tulistada, aga kui sihiku tema peale viisin siis ei saanud lasta. Kõrvale ja igalepoole mujale sai. Tundus, et tema minu pihta ka lasta ei saanud, sest seisime üksteise ees pmst.
2) Ostsin poest maski, et poode röövides nägu meelde ei jääks ning pärast röövi võtsin ära ja mu karakter oli kiilakas. Juuksed koos habemega jäid vist maski sisse kinni. icon_rolleyes.gif
3) Üritasin deathmatchi teha, aga mäng ei leidnud mulle mitte ühtegi vastast kuigi panin valikusse, et võtaks kõik, kes online's seda otsivad. Ei saa ju olla, et mitte keegi tõesti ei mängi mingit deathmatchi kui mängu osteti massiivsetes kogustes.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N4pster
HV vaatleja
N4pster

liitunud: 11.10.2008




sõnum 04.10.2013 06:38:38 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna mängu ära xboxi peale. Rääkige kas mul tasub üldse seda online aktiveerida (update tõmmata) praegu kui nii palju jamasi nüüd on olnud peale online avamist? Niikuinii oleks vist kõigepealt plaanis story läbi teha ja siis online. Või ta hakkab mulle seda update ikkagi peale suruma ja ilma selleta ei saagi ennem mängida? Tänud kes nõu annaksid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.