Väga head mängud olid, C9 mängis ka päris hästi, aga mul polnud ükski moment kahtlust, et Fnatic võtab selle ära. Level 1 oli suur ja kui mid game vaadata, siis kill spread oli ideaalne. Kõigil 3 killi ja supportil 1 + kõigil hulgiga assiste.
LOL.. poleks kunagi arvanud et GG suudab TSM-i võita aga no TSM ise trollis see mäng ja GG mängis väga väga tugeva mängu, early dragon ja baron ning mängisid targalt . Kuigi GG-l tuli Worldsis vaid 1 võit, siis tegelt tubli meeskond ikka, juba Worldsi pääsemine on tegelt suht suur asi.
traksid kirjutas:
Spoiler
Go Fnatic ! Väga hea kolmas mäng
Fnatic vs Cloud9
Spoiler
Sai ka siis lõpuks ära vaadatud ning väga head mängud olid . Huvitav kuidas Fnatic lihtsalt C9 ära tegi, võttes seda arvesse et C9 oli top NA meeskond kes püsititas rekordeid. Esimene mäng oli suht võrdne, 2. võitis c9 aga mitte suurelt ning 3. oli puhas stomp fnaticu poolt.
Mis te nende spoileritega jaurate.
Käimas olev turniir on spordi üritus. Pole siiani kuskil näinud , et spordi uudiseid spoileri tagide vahele topitakse.
Sest selliseid mänge tahetakse ise vaadata, teadmata tulemust. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Sest selliseid mänge tahetakse ise vaadata, teadmata tulemust.
Mis sa siis tegema hakkad kui Esport populaarsemaks saab ja mänge kajastavad uudised ka tava meediasse jõuavad ?
tsitaat:
Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid ja ei soovi rikkuda mängurite mängulõbu õpetustega, kuidas mänge läbida või petukoode kasutada. Juhul, kui siiski on tarvis kedagi mängu läbimisel abistada või soovid arutada teemal, mis võib paljastada liialt palju mängu kulgu, tuleks seda teha varjates teksti Spoiler tag'iga.
Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).
Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.
Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.
niikaua
C9 - Fananatic . Enne seda mängu polnud tõsiselt võetavat võrdlust kui tugev C9 on. Peale alagrupi turniiri võis ütelda, et tegemist peaks olema võrdsete võistkondadega. (mida mängud ka tegelikult näitasid) Kindlasti ei tulnud võit lihtsalt.
SirAskAlot, ega mina nagunii neid mänge väga ei vaata. Ainult huvitavamaid.. Ja C9 vs Fnatic on üks selline.
Ja milleks spoiler tehtud on siis? Nimest ju näha, et selle sisu võib midagi spoilida ja just praegusel juhul on spoiler vägagi vajalik. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).
Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.
Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.
ot:
Igas teemas sa ainult vingud. Kas sul hakkasid lõpuks hormoonid möllama, et selline rebel tahad olla ning mässata ühiskonna vastu?
Spoiler
Gambit VS NaJin Black Sword mängud olid minujaoks ikka päris masendavad. Poleks oodanud, et Voidle nii palju trollib. Fnatic vs C9 olid ikka megahead mängud ning mõnus olid vaadata.
Ja kui sa paned postitusse ainult spoileri, siis kas sa vaatad seda? Spoileris võib olla ka heast mängust pilt. Aga jah, ega mind need võistlused ei koti ka.
Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).
Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.
Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.
ot:
Igas teemas sa ainult vingud. Kas sul hakkasid lõpuks hormoonid möllama, et selline rebel tahad olla ning mässata ühiskonna vastu?
Spoiler
Gambit VS NaJin Black Sword mängud olid minujaoks ikka päris masendavad. Poleks oodanud, et Voidle nii palju trollib. Fnatic vs C9 olid ikka megahead mängud ning mõnus olid vaadata.
ot:
Spoleri tagide vahele, sest võibolla mõnele inimesele ei meeldi , et ma tõe enne välja ütlen kui ta ise sellest aru saab. (või siis lihtsalt selle pärast, et inimestel oleks võimalus suvalisest foorumi läbu lugemisest hoiduda)
Spoiler
Ju mulle meeldib, siis vinguda nende kallal kes teiste kallal vinguvad. Kas mõni mu kommantaar on sulle hinge läinud? Arvestades seda kui harva ma siia midagi kirjutan , pead sa ikka eriti õrna hingega olema. Iga vähegi normaalne inimese oleks ammu juba suvalise foorumi lahmimise unustanud.
Mis lollus see spoileritega siin käib? Kui ei taha teada, ära loe foorumit enne kui mängud vaadatud. Isegi loli kliendis imo kuvas poolfinaalide tulemused...spoiler!!!!
Mis lollus see spoileritega siin käib? Kui ei taha teada, ära loe foorumit enne kui mängud vaadatud. Isegi loli kliendis imo kuvas poolfinaalide tulemused...spoiler!!!!
loli clientis ma küll tulemusi ei leia? Samuti lolesports.com-is on võimalus spoilerid välja lülitada lehe all.
uzi on world class, puszu peksti outi kõigis mängudes. Cyanide'i caught maksis 4. mängu arvatavasti. Parem tiim võitis
Spoiler
Puszu võis farmis maas olla koguaeg, aga tema impact mängudes oli sellest hoolimata väga suur. Üldiselt väga head mängud. Kahju, et Fnatic edasi ei saanud aga mänge oli väga mõnus vaadata. Peale sellist game4, oli nati masendav, et game 5 ei tulnud. Oleks veel rohkem närvikõdi olnud
Väga LoLi ei vaata ja mängu mees ka ei ole, aga mulle tundus küll, et Fnatic mängiti esimeses 2s mängus lihtsalt üle. Vastastel oli väga kindel taktika kuidas neid võita ja Fnatic suutis vähe selle vastu teha või ennast kohandada. Muidugi närvikõdi mängud pakkusid ja vaatasin ka puhtalt sellepärast, et Eesti poisile kaasa elada, kurb et nad ei võitnud, aga Royaly kodutöö tundus olevat meeletult hästi tehtud.
Segan vahepeal teie spordiala, aga sõber rääkis kunagi, et shacoga saab võtta korraga blue kui ka red buffi. Vaatasin youtubes ringi, aga seal ainult vanad videod. Vahepeal on spawnimis ajad muutunud junglis. Ise pole eriti shacoga mänginud, ainult siis kui free oli. _________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
uzi on world class, puszu peksti outi kõigis mängudes. Cyanide'i caught maksis 4. mängu arvatavasti. Parem tiim võitis
Spoiler
Puszu võis farmis maas olla koguaeg, aga tema impact mängudes oli sellest hoolimata väga suur. Üldiselt väga head mängud. Kahju, et Fnatic edasi ei saanud aga mänge oli väga mõnus vaadata. Peale sellist game4, oli nati masendav, et game 5 ei tulnud. Oleks veel rohkem närvikõdi olnud
Eile vaatasin kaks mängu õhtul ja siis oli
Spoiler
küll pettumus, 2-0 RC kasuks. Nad olid tõesti kodutöö hästi teinud, Fnatic millegipärast ei kasutanud teleporti nagu nad eelnevate mängude puhul tegid mis võid ka koju tõi. Kahju aga eks finaalis ilmselt RC võtab võidu, Uzi on suht madness
Fnatic tegi minu arust korraliku debüüdi. Kuigi alguses kaotati kaks mängu, näitasid nad kolmandas, et on võimelised tagasi tulema.
Natukene jama jah, et neljas kaotati, kuid lõpuminutitel võis näha, kui hästi Fnatic suutis ikkagi vastupanu osutada enda baasi kaitstes (siiski oli juba hilja).
Loodame järgmisel aastal, et nad juba finaalis !
Fnatic millegipärast ei kasutanud teleporti nagu nad eelnevate mängude puhul tegid mis võid ka koju tõi.
Spoiler
Seletati analyst deski poolt ilusti ära, miks see nii oli. Esimestes mängudes oli selgelt näha, kui kõvasti kõik lane'id kaotasid. Ignite asemel Teleporti võtmine oleks lane matchup'i veel oluliselt keerulisemaks teinud ja võinuks lõppeda sellega, et telepordist polekski väga kasu olnud, kuna farmis oldaks nii palju maas. Pealegi, igas mängus oli näha, kui hästi Royal teleport strateegia vastu mänginud oleks. Kõik lane'id olid konstantselt torni alla pushitud, kui Soaz või xPeke oleksid minema teleportinud, siis oleks torn sellel lane'il kohe kukkunud.
Kahju jah, et esimesed kaks mängu nii nigelad olid. Kolmandast edasi läks ikka tuliseks võitluseks.
Segan vahepeal teie spordiala, aga sõber rääkis kunagi, et shacoga saab võtta korraga blue kui ka red buffi. Vaatasin youtubes ringi, aga seal ainult vanad videod. Vahepeal on spawnimis ajad muutunud junglis. Ise pole eriti shacoga mänginud, ainult siis kui free oli.
Lao boxid ühe buffi juurde (soovitavalt botlane) ja 1.45 liigu teise juurde...Bot pushib ühe low ja laseb boxil killi saada. Sina samal ajal nagistad teise buffi kallal topi/midiga.
Varem töötas...
Neil ei pruugi sama delay olla. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
how? ma olen kuulnud sellisest gamemodest et nad plaanivad teha (ning algses dotas sai) aga kas hetkel saab vaid beta clientis?
cusom game'ide all on täis Gamemode on midagi "**practicegame_gamemode_...".. Et hostida on vaja midagi muuta aga joinida saab niisama seega hostimine on jah illegaalne. Lisaks on see gamemode väga buggine champ selectis kus leavimine ja lock in võib selle ära rikkuda ning peab uue tegema. Seega, ma pidin päris mitmesse mängu joinima enne kui reaalselt mängima sai.
EDIT:
Samas tundub, et ei ole enam mingeid probleeme
Ymir kirjutas:
I want to add something to this, nobody has been banned and nobody will be banned for using this while it's still available. It will likely have to go into stealth mode soon, and of course you use it at your own risk as it is not polished.
We'll have more information later, but for now have fun!
Keegi EU Nordic & East'is leveldab? Või viitsib Normali peal mängida?
Hakkasin just mängima LoLi ja ehk mingi 10 mängu teinud ja päris vägev on. Mängin hetkel Gareni või Renektoniga Topis ja ega suurt muud ei oska ka.
Oleks muidu kellelgi mingeid noobi nõuandeid ja kiiremaks expi kogumiseks? LoLi kohta infot nii palju ja palju ka vana kraami, et suht raske on alguses teemat hablada. Igal juhul tänud ette.
Ja neid vellosid tuleb sul jah väga palju. Ma ise olen Silveris ja soloq on ikka täis lambaid päris palju. Goldi ei oska kommenteerida kuna pole jõudnud veel sinna aga suhtkoht arvan, et seal ka neid korralikult. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Keegi EU Nordic & East'is leveldab? Või viitsib Normali peal mängida?
Hakkasin just mängima LoLi ja ehk mingi 10 mängu teinud ja päris vägev on. Mängin hetkel Gareni või Renektoniga Topis ja ega suurt muud ei oska ka.
Oleks muidu kellelgi mingeid noobi nõuandeid ja kiiremaks expi kogumiseks? LoLi kohta infot nii palju ja palju ka vana kraami, et suht raske on alguses teemat hablada. Igal juhul tänud ette.
Võib lisada ka - xxyotekoxx
1. unusta ära kiire xp. naudi mängu. sea eesmärgiks fun, siis tundub grind lühem
2. mängi sõpradega koos. kui võidad rohkem mänge, saad rohkem ip tunnis.
3. leia endale sobiv tegelane ja õpi selllega väga hästi mängima. üksi ühtegi mängu ei võida, aga saad anda suurema panuse, kui mängid paremini.
4. osta endale level 1 ruunid.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.