Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 01:02:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis traksid 24.09.2013 01:14:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 01:10:26 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
...

Spoiler!!!


viimati muutis Psych0 24.09.2013 01:10:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 01:18:40 vasta tsitaadiga

Pane spoiler tagid icon_exclaim.gif aga jah
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd olen ma 39-3 ennustanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 10:33:15 vasta tsitaadiga

GamingGear.eu vs TSM
Spoiler Spoiler Spoiler


traksid kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Fnatic vs Cloud9
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 24.09.2013 11:37:50 vasta tsitaadiga

Mis te nende spoileritega jaurate.
Käimas olev turniir on spordi üritus. Pole siiani kuskil näinud , et spordi uudiseid spoileri tagide vahele topitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 11:54:16 vasta tsitaadiga

Sest selliseid mänge tahetakse ise vaadata, teadmata tulemust.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 24.09.2013 12:42:40 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Sest selliseid mänge tahetakse ise vaadata, teadmata tulemust.


Mis sa siis tegema hakkad kui Esport populaarsemaks saab ja mänge kajastavad uudised ka tava meediasse jõuavad ?

tsitaat:
Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid ja ei soovi rikkuda mängurite mängulõbu õpetustega, kuidas mänge läbida või petukoode kasutada. Juhul, kui siiski on tarvis kedagi mängu läbimisel abistada või soovid arutada teemal, mis võib paljastada liialt palju mängu kulgu, tuleks seda teha varjates teksti Spoiler tag'iga.


Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).

Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.

Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.

niikaua
C9 - Fananatic . Enne seda mängu polnud tõsiselt võetavat võrdlust kui tugev C9 on. Peale alagrupi turniiri võis ütelda, et tegemist peaks olema võrdsete võistkondadega. (mida mängud ka tegelikult näitasid) Kindlasti ei tulnud võit lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 13:48:24 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, see on lihtsalt elementaarne viisakus teiste foorumikasutajate vastu, kes ei soovi tulemusi ette teada.

Foorumi postitusi ajalehtedega võrrelda siiski ei saa.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 14:35:38 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, ega mina nagunii neid mänge väga ei vaata. Ainult huvitavamaid.. Ja C9 vs Fnatic on üks selline.

Ja milleks spoiler tehtud on siis? Nimest ju näha, et selle sisu võib midagi spoilida ja just praegusel juhul on spoiler vägagi vajalik.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 15:47:31 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).

Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.

Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.

ot:
Igas teemas sa ainult vingud. Kas sul hakkasid lõpuks hormoonid möllama, et selline rebel tahad olla ning mässata ühiskonna vastu? icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 16:34:53 vasta tsitaadiga

Ja kui sa paned postitusse ainult spoileri, siis kas sa vaatad seda? Spoileris võib olla ka heast mängust pilt. Aga jah, ega mind need võistlused ei koti ka.

Parimatega,
4M.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 24.09.2013 20:01:51 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Ei loe siit kuskil välja , et sport peaks spoileri tagide vahele minema. Seega pole mõtet punaselt hüüumärkidega spoilerit karjuda. (tean , et sina ei karjunud).

Enda arvates on nõme ja ebamugav kui pead sellist teemat koguaeg spoileri tagide vahelt lugema. Põhimõtteliselt peab koguaeg 2 foorumi akent lahti olema, sest teema ülevaates spoileri tage eraldi avada ei saa.

Loomulikult kui foorumi omanikud mingil kummalisel põhjusel otsustavad, et selline jutt läheb spoileri kategooria alla , siis tuleb nende otsust austada.

ot:
Igas teemas sa ainult vingud. Kas sul hakkasid lõpuks hormoonid möllama, et selline rebel tahad olla ning mässata ühiskonna vastu? icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ot:

Spoleri tagide vahele, sest võibolla mõnele inimesele ei meeldi , et ma tõe enne välja ütlen kui ta ise sellest aru saab. (või siis lihtsalt selle pärast, et inimestel oleks võimalus suvalisest foorumi läbu lugemisest hoiduda)
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 25.09.2013 12:05:35 vasta tsitaadiga

Mis lollus see spoileritega siin käib? Kui ei taha teada, ära loe foorumit enne kui mängud vaadatud. Isegi loli kliendis imo kuvas poolfinaalide tulemused...spoiler!!!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 13:04:29 vasta tsitaadiga

morfea kirjutas:
Mis lollus see spoileritega siin käib? Kui ei taha teada, ära loe foorumit enne kui mängud vaadatud. Isegi loli kliendis imo kuvas poolfinaalide tulemused...spoiler!!!!


loli clientis ma küll tulemusi ei leia? Samuti lolesports.com-is on võimalus spoilerid välja lülitada lehe all.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 21:17:36 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1n6j0f/darien_enters_stage_login_screen/
Mu uus login screen icon_lol.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 23:37:23 vasta tsitaadiga

Irw
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 29.09.2013 02:22:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 02:26:52 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 08:35:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 09:33:56 vasta tsitaadiga

Segan vahepeal teie spordiala, aga sõber rääkis kunagi, et shacoga saab võtta korraga blue kui ka red buffi. Vaatasin youtubes ringi, aga seal ainult vanad videod. Vahepeal on spawnimis ajad muutunud junglis. Ise pole eriti shacoga mänginud, ainult siis kui free oli.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 10:19:41 vasta tsitaadiga

Vist ei ole reaalnegi enam, sest jack in the boxi kestus on nüüd ainult 60 sekundit.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 12:11:58 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
mamba kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Eile vaatasin kaks mängu õhtul ja siis oli
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 12:57:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lammas00
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 29.09.2013 14:20:27 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 02.10.2013 13:03:29 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Segan vahepeal teie spordiala, aga sõber rääkis kunagi, et shacoga saab võtta korraga blue kui ka red buffi. Vaatasin youtubes ringi, aga seal ainult vanad videod. Vahepeal on spawnimis ajad muutunud junglis. Ise pole eriti shacoga mänginud, ainult siis kui free oli.


Lao boxid ühe buffi juurde (soovitavalt botlane) ja 1.45 liigu teise juurde...Bot pushib ühe low ja laseb boxil killi saada. Sina samal ajal nagistad teise buffi kallal topi/midiga.
Varem töötas...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 15:40:11 vasta tsitaadiga

Puszu streamib praegu, kui kedagi huvitama peaks.
http://www.twitch.tv/puszu
E: Offline
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arturkur
HV kasutaja
arturkur

liitunud: 11.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:02:52 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsiks mul aidata eastis RP-d osta, siis, lisa mind: AKS99 või PS.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 20:58:17 vasta tsitaadiga

Cyanide ja Alex lasevad solo q'd praegu ja ühte tiimi sattunud icon_biggrin.gif

Mõlemad striimivad ka, ei oska valida kumba vaadata icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 02.10.2013 21:44:13 vasta tsitaadiga

Tglt tee nii, et võta mõlemad streamid lahti. Mute üks ja vaata seda mis muted on... lisab põnevust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:45:46 vasta tsitaadiga

Nüüd vastased, Alex sai fb siis kui Cyanide redi lõpetas icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:57:59 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Cyanide ja Alex lasevad solo q'd praegu ja ühte tiimi sattunud icon_biggrin.gif

Mõlemad striimivad ka, ei oska valida kumba vaadata icon_lol.gif

http://dualstreamnow.com/
http://www.multitwitch.tv/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 23:16:12 vasta tsitaadiga

Neil ei pruugi sama delay olla.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 15:02:59 vasta tsitaadiga

Ou jee, 2 rune pagei 1 hinnaga jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 15:31:16 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Ou jee, 2 rune pagei 1 hinnaga jälle icon_biggrin.gif


ma ootan juba uusi skine mis halloweeniks tulevad.. loodame et midagi head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 06.10.2013 22:48:27 vasta tsitaadiga

Kurat ikka koguaeg on jamad selle EUW serveriga ja just siis kui on aega mängida :/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 23:48:21 vasta tsitaadiga

Oli huvitav kui stuni all parasjagu just ei olnud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 00:34:47 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Oli huvitav kui stuni all parasjagu just ei olnud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


how? ma olen kuulnud sellisest gamemodest et nad plaanivad teha (ning algses dotas sai) aga kas hetkel saab vaid beta clientis?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 01:17:09 vasta tsitaadiga

mingi uus DLL faili vms mod, pidavat illegaalne olema, täna levis kulutulena igal pool foorumites etc.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 17:44:14 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
t-force kirjutas:
Oli huvitav kui stuni all parasjagu just ei olnud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


how? ma olen kuulnud sellisest gamemodest et nad plaanivad teha (ning algses dotas sai) aga kas hetkel saab vaid beta clientis?
cusom game'ide all on täis Gamemode on midagi "**practicegame_gamemode_...".. Et hostida on vaja midagi muuta aga joinida saab niisama seega hostimine on jah illegaalne. Lisaks on see gamemode väga buggine champ selectis kus leavimine ja lock in võib selle ära rikkuda ning peab uue tegema. Seega, ma pidin päris mitmesse mängu joinima enne kui reaalselt mängima sai.

EDIT:
Samas tundub, et ei ole enam mingeid probleeme icon_biggrin.gif
Ymir kirjutas:
I want to add something to this, nobody has been banned and nobody will be banned for using this while it's still available. It will likely have to go into stealth mode soon, and of course you use it at your own risk as it is not polished.

We'll have more information later, but for now have fun!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 09:08:37 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 14:49:12 vasta tsitaadiga

Keegi EU Nordic & East'is leveldab? Või viitsib Normali peal mängida?

Hakkasin just mängima LoLi ja ehk mingi 10 mängu teinud ja päris vägev on. Mängin hetkel Gareni või Renektoniga Topis ja ega suurt muud ei oska ka.

Oleks muidu kellelgi mingeid noobi nõuandeid ja kiiremaks expi kogumiseks? LoLi kohta infot nii palju ja palju ka vana kraami, et suht raske on alguses teemat hablada. Igal juhul tänud ette.

Võib lisada ka - xxyotekoxx
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 18:14:23 vasta tsitaadiga

Kiirem exp- Osta boost.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 18:45:26 vasta tsitaadiga

uue mängijana pole see exp boost väga kasulik. Liiga kiirelt mängib ennast "newbie" alast välja.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 18:59:50 vasta tsitaadiga

Ok. Aga vaatan, et Normalis 5v5 30ni läheb vist päris kaua? Ja kui tiimis on mingid vellod, kes lampi surma jooksevad, siis võtab isu ära veits:P
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 19:05:56 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Ok. Aga vaatan, et Normalis 5v5 30ni läheb vist päris kaua? Ja kui tiimis on mingid vellod, kes lampi surma jooksevad, siis võtab isu ära veits:P


oi neid vellosid saad sa veel palju palju näha icon_biggrin.gif aga 30ni ei lähe väga kaua, kui aktiivselt mängid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 19:20:00 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Ok. Aga vaatan, et Normalis 5v5 30ni läheb vist päris kaua? Ja kui tiimis on mingid vellod, kes lampi surma jooksevad, siis võtab isu ära veits:P
Co op võid ka teha. Alguses on need botid kindlasti suht paras pähkel intermediate peal. Kuni level 20ni on nendest 100% xp/ip ka.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 19:49:43 vasta tsitaadiga

Polegi intermediate proovinud, vaatan, ehk saab hakkama.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:21:53 vasta tsitaadiga

Ja neid vellosid tuleb sul jah väga palju. Ma ise olen Silveris ja soloq on ikka täis lambaid päris palju. Goldi ei oska kommenteerida kuna pole jõudnud veel sinna aga suhtkoht arvan, et seal ka neid korralikult.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:22:33 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes intermedian botsid on suhteliselt targad, soovitangi nende vastu esialgu mängida. Õpic champe ning ei ole mingeid trolle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:39:48 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Keegi EU Nordic & East'is leveldab? Või viitsib Normali peal mängida?

Hakkasin just mängima LoLi ja ehk mingi 10 mängu teinud ja päris vägev on. Mängin hetkel Gareni või Renektoniga Topis ja ega suurt muud ei oska ka.

Oleks muidu kellelgi mingeid noobi nõuandeid ja kiiremaks expi kogumiseks? LoLi kohta infot nii palju ja palju ka vana kraami, et suht raske on alguses teemat hablada. Igal juhul tänud ette.

Võib lisada ka - xxyotekoxx

1. unusta ära kiire xp. naudi mängu. sea eesmärgiks fun, siis tundub grind lühem icon_biggrin.gif
2. mängi sõpradega koos. kui võidad rohkem mänge, saad rohkem ip tunnis.
3. leia endale sobiv tegelane ja õpi selllega väga hästi mängima. üksi ühtegi mängu ei võida, aga saad anda suurema panuse, kui mängid paremini.
4. osta endale level 1 ruunid.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.