Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 10:59:15 vasta tsitaadiga

Digi-tv ja nett samas kaablis ei jookse? Ehk et teleka juurde, mis ka netti vajab, peab 2 kaablit jooksma?
switch -> kaabel -> switch lahendus ei toimi? Ruuter oleks enne 1. switchi ja digibox peale 2. switchi?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:01:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Digi-tv ja nett samas kaablis ei jookse? Ehk et teleka juurde, mis ka netti vajab, peab 2 kaablit jooksma?
switch -> kaabel -> switch lahendus ei toimi? Ruuter oleks enne 1. switchi ja digibox peale 2. switchi?


Uue ruuterisoftiga peaks toimima.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.09.2013 11:21:13 vasta tsitaadiga

Selle uue ruuterisofti jaoks pead aga Samsungi teleri ostma. TG784 vist isegi vahetatakse seda ka küsimise peale. TG789 omanikud saavad selle hetkel ainult koos teleriga.
Aga kunagi saavad kõik ruuterid selle. Või saad selle tarkvara uue ruuteriga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:39:27 vasta tsitaadiga

See trikk ei toimi siis, et ruuterist tuleb 2 juhet eraldi pesadest (digi-tv & nett) mis jooksevad ühte switchi kokku ning sealt siis saab juba suva pesast nii digi-tv kui neti kätte?
Arukam switch kui kodukasutajatele vajalik selleks?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:42:08 vasta tsitaadiga

bladerunner, kui mingi väga arukas switch on, siis peaks saama nii ka konfida, et saad ühest kaablist kogu info sisse (nagu elion ise oma ruuterites konfib), kuid kindlatest pesatest välja.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:50:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Selle uue ruuterisofti jaoks pead aga Samsungi teleri ostma. TG784 vist isegi vahetatakse seda ka küsimise peale. TG789 omanikud saavad selle hetkel ainult koos teleriga.
Aga kunagi saavad kõik ruuterid selle. Või saad selle tarkvara uue ruuteriga.


Ma usun, et kui ilusti küsida TG789 jaoks uut tarkvara ning põhjendada miks see hädavajalik on siis tehakse see uuendus ära. Lennata peale stiilis " Pange uus tarkvara peale, teistel on aga mul pole WTF" ei toimi ilmselt icon_biggrin.gif

@ bladerunner - Uue tarkvara Tg784/TG789 on tunduvalt lihtsam lahendus, pole vaja midagi konfida. Piisab ühest võrgukaablist mis läheb ruuterist switchi ja switch juba jagab ühendust nii DigiTV kui neti jaoks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 11:57:01 vasta tsitaadiga

Mul lihtsalt on hetkel kasutuses Modem-> ruuter -> switch -> switch lahendus, lootsin, et kui lasen nüüd tulevikus digi-tv ka sinna 1. switchi eraldi pesast sisse (2 juhet ruuterist switchi), siis saan digibox-i 2. switchi taha ühendada.

Kuna tegelikult on mul teleka juures 1 otsastamata kaabel veel siis elab ka muud lahendused üle, lootsin lihtsalt mööbli liigutamisest ja roomamisest pääseda. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 13.09.2013 12:05:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 12:00:30 vasta tsitaadiga

R3negadeX, kui mina ilusti küsisin TG789 jaoks, siis ei antud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:26:11 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
26.09.2011 bladerunner, Elion kasutab GPONi puhul selliseid kliendiseadmeid:

Huawei HG863
Ericsson T60g

Datasheet'i ja kliimanõuded leiad vast Googlega.
On see info tänasel päeval ka korrektne?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:50:29 vasta tsitaadiga

Kas selline lahendus töötaks, et tuppa tuleb cat5 -> sinna otsa switch ning korraga switchi külge nii arvuti kui dbox?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 21:52:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas selline lahendus töötaks, et tuppa tuleb cat5 -> sinna otsa switch ning korraga switchi külge nii arvuti kui dbox?
enne digiboksi ka ruuter
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 10:03:27 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
R3negadeX, kui mina ilusti küsisin TG789 jaoks, siis ei antud.


Proovi oma jutule natuke draamat juurde lisada siis, küll nad üks hetk murduvad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2013 12:56:49 vasta tsitaadiga

Mine Elioni peamaja ette plakatiga põlvitama.
Siis on juba võibolla piisavalt dramaatiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.09.2013 20:55:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas selline lahendus töötaks, et tuppa tuleb cat5 -> sinna otsa switch ning korraga switchi külge nii arvuti kui dbox?

Kui on tark svits, siis isegi töötaks.
Lihtsam leida ruuter, millel selline funktsionaalsus on olemas.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:18:37 vasta tsitaadiga

siinus, kas nii tarka switchi üldse olemas on, mis ilma elioni softita iptv osa suudaks edastada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 22:58:15 vasta tsitaadiga

olafsand, kui Asuse ruuter suudab, küllap saab ka switch selliselt konfitud siis.
Praktikat omamata pakun et http://www.dataprojekt.ee/product/2202/?cid=901 teeb töö ära.
Ainult et asisem ruuter (Mikrotik, Asus) tuleb lõppkokkuvõttes odavam.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.09.2013 01:39:51 vasta tsitaadiga

Vaja ainult VLAN'id laiali peksta. Muud keemiat pole.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 16:20:55 vasta tsitaadiga

Ainult et IMHO vähegi keerulisema konfi puhul läheb asi "keemiaks" kätte ära.

Cat5 -> managed switch -> 1. porti digibox, 2. porti ruuter (-> switch -> siia taha N lokaalvõrgu seadet)
Minu puhul see N on juba hetkel 6 (+2 varsti) + lisaks Wifi kliendid.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 19:45:04 vasta tsitaadiga

Hmh, võtke omale mingi Openwrt purk, konfige kasvõi küüned küljest ja pole sinna ette midagi vaja.

Ise sain (huviliste abiga) WDR-3600 ideaalselt toimima. edit: Esikus seinal Huawei -> wdr3600 wan -> Elutuppa jookseb üks juhe, switchi, selletaga on telekas/xbox/blueray/server/digibox - ja purgil endal hetkel uptime 37 päeva.

Paremini €52 vist ei saa kulutada icon_smile.gif Pritsib kiiret wifit ka ilusti kõikidesse tubadesse.


viimati muutis anubis 17.09.2013 20:44:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 19:57:15 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Hmh, võtke omale mingi Openwrt purk, konfige kasvõi küüned küljest ja pole sinna ette midagi vaja.

Ise sain (huviliste abiga) WDR-3600 ideaalselt toimima. Elutuppa jookseb üks juhe, switchi, selletaga on telekas/xbox/blueray/server/digibox - ja purgil endal hetkel uptime 37 päeva.

Võib kasutada ka Linksys'i Tomatoga. Mul varsti paar aastat toimib ilma ühegi probleemita. Lisaks üle wifi kopeeruvad asjad 25MB/s. Tahaks vaikselt juba ac peale kolida.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 22:02:22 vasta tsitaadiga

Tomatole vist IGMP proksit pisut keerulisem leida? OpenWRT-l on see repositooriumis olemas ja lihtne paigaldada, TV ja internet "ühes kaablis" toimib ilusti ning ei lase end "lollidest" switchidest segada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 22:41:01 vasta tsitaadiga

Keegi viitsiks seletada mismoodi see Elioni optika vedamine täpsemalt käib?
Asi selles, et enamus naabritele jäeti mingi paarkümmend meetrit seda kaablit aia taha, aga mulle ainult mingi meetrine jupp (kuigi jutt käis 25m)? icon_rolleyes.gif
Et kas nad vaatasid et mul omal seal juba kraav kus cat5 välikaabel sees vedeleb (vanast ajast) + veel tühi kõri ja panevad miski kapi nüüd vahele vms?
Tahaks ikka seda 12mm oranži kaablit omale majja vedada. Selleks see uus kõrigi paigaldatud sai.

Krt keegi ei räägi ka miskit, tuled õhtul koju ja ehmatad end kangeks.
Nüüd ei teagi, kas ajada oma kraav kinni või oodata vms? Närvid läbi kohe. icon_confused.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 23:35:19 vasta tsitaadiga

bladerunner, mõistlik on uurida tegijate käest, ega siin üldist reeglit ei ole kuna iga olukord on unikaalne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 23:44:10 vasta tsitaadiga

Mark0, mõtlengi, et kas seda 12mm kaablit mida otse maase pannakse, seda siis jätkatakse sealt mingi peenemaga? Vähemalt üks naaber ütles, et toas võid seda peeniksest siseosa vedada.
Eks tuleb hommikul kodus töömehi passida. Ja ega need sindrid mõistlikul ajal alusta, tulevad nagu juhtub, samas pühapäeval töötasid.

No ma eeldan et mida iganes nad seal oma peaga mõtlesid, siis ühendus peaks mulle miskitmoodi hiljem ikka saabuma. thumbs_up.gif
Ei saa ju olla et aia taha pandi optika aga pärast öeldakse et lepi 12M ühendusega. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 00:34:08 vasta tsitaadiga

bladerunner, ma ausalt üteldes ei tea. St optika on optika, tavaline kaablite ühendamine jms on lihtne. Aga nagu ma ütlesin siis see, mis Sul täpselt toimub ja mis on plaanis - seda teavad ainult kohalikud ehitajad. Tasub jah neid peale passida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 00:49:55 vasta tsitaadiga

bladerunner, mul pandi ka krundi piirini. küsiti palju tahan, ütlesin et 35m. Kenasti mõõdeti välja see 35m. Visati auku ja kruus peale, et mingi kaablivaras ei tuleks seda ära lõikama. Kaevasin nüüd ülesse, vedasin ära ja varsti lülitatakse sisse. Sul jäeti vast see meetrine jupp selleks, et hiljem leiaks ülesse selle kera ? Või saadi sinust valesti aru mingil põhjusel, siis on küll suht jama majas. icon_razz1.gif

Siin veeti igalepoole must juhe, sees kaks soont traati samuti.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 08:51:43 vasta tsitaadiga

ufo56, no kraav on lahti ja seal sees pole mingit kera. Samas ise nad panid aia kõrvale postikese kirjaga "kera".

Nüüd õnneks kõndis üks asjapulk siit mööda, kontrollis tehtud tööd ja ta rahustas, et see oranž on kõigest optika maakõri mida saab kenasti jätkata ning küllap mulle seda vajalik jupp eraldi ilusti jäetakse. thumbs_up.gif
Optikakiud ise lastakse suruõhu vms abil sinna lõpuks sisse.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 10:44:10 vasta tsitaadiga

Ok, eks teil tehti siis teistmoodi.

Siin läks selline maha http://www.elektroskandia.ee/hinnakiri/kood/020322016

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 11:36:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Optikakiud ise lastakse suruõhu vms abil sinna lõpuks sisse.
Seda nimetatakse "optika puhumiseks", muide.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:24:51 vasta tsitaadiga

kuidas ma saaks wifi välja lülitada ilma sisse saamata läbi ruuterisse, ruuter on käepärast ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:29:11 vasta tsitaadiga

Parool kadunud?
Helista Elioni, las lülitavad välja icon_smile.gif
jeesus188 kirjutas:
kuidas ma saaks wifi välja lülitada ilma sisse saamata läbi ruuterisse, ruuter on käepärast ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:31:57 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Parool kadunud?
Helista Elioni, las lülitavad välja icon_smile.gif
jeesus188 kirjutas:
kuidas ma saaks wifi välja lülitada ilma sisse saamata läbi ruuterisse, ruuter on käepärast ?

parool pole kadunud
lihtsalt switchist läheb kaabel otse arvutisse ja ruuter on muu porno jaoks.
kysimus ongi, kas pean juhtmed ymber tõstma, et ruuterisse pääseda või saab ilma selleta hakkama?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:32:14 vasta tsitaadiga

No wifi kaudu saad ka sisse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.09.2013 21:32:17 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt peaksid vast saama ka mingi juhtmevaba seadmega sisse minna ja välja lülitada ja samal ajal kaotad ka ühenduse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:38:21 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
teoreetiliselt peaksid vast saama ka mingi juhtmevaba seadmega sisse minna ja välja lülitada ja samal ajal kaotad ka ühenduse icon_biggrin.gif

endal wifi yhendus olemas hetkel
mobla seadetes ma nagu ei leidnud kus see väljalylitada. see, et ise jään yhenduseta on kama2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 21:39:45 vasta tsitaadiga

Brauseriga mine ruuteri sisevõrgu aadressile, logid sisse ja ruuteri veebiinterfeisist lülitad wifi välja.

jeesus188 kirjutas:
eltso kirjutas:
teoreetiliselt peaksid vast saama ka mingi juhtmevaba seadmega sisse minna ja välja lülitada ja samal ajal kaotad ka ühenduse icon_biggrin.gif

endal wifi yhendus olemas hetkel
mobla seadetes ma nagu ei leidnud kus see väljalylitada. see, et ise jään yhenduseta on kama2
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 09:57:10 vasta tsitaadiga

Mul on N toega sülearvuti sisseehitatud wifi. Kui osta nüüd 784 asemel 789 ruuter, kas saan reaalselt ka 100mega wifikiirust kätte? Või jääb kiirus siiski kuhugi poole peale?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 10:40:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul on N toega sülearvuti sisseehitatud wifi. Kui osta nüüd 784 asemel 789 ruuter, kas saan reaalselt ka 100mega wifikiirust kätte? Või jääb kiirus siiski kuhugi poole peale?
Ma ei viitsi hetkel otsida üles aga kusagile siia foorumi sisse hüperkiire teemasse ma olen postitanud Lenovo X61s läpakaga linuxis tehtud kiirusetesti tulemused. 95/19 või midagi sarnast tuli ilusti läbi wifiga TG789 küljes.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2013 20:35:59 vasta tsitaadiga

Mark0, seda oligi vaja teada! beer_yum.gif on soolas sulle icon_wink.gif
Loodan, et sama ka win masinaga näitab. Kaabliga pole ammu üle 80/19 saanud thumbs_down.gif (784 hetkel veel käigus)

Et keegi ei hakkaks kahtlema:

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 12:04:14 vasta tsitaadiga

tg789vn bridgeks? VDSL2 ühenduse taga siis ärilahendus. et kuidas saaks nii, et wifijääks ka tööle ja pilttelekaleka ette? oleks vaja normaalse linuxi purgi otsa saada see netiosa icon_smile.gif

Tänud!

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2013 12:12:17 vasta tsitaadiga

Markspoiss, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7624304#7624304
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 08:42:43 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Markspoiss, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7624304#7624304

Sellega saab teha nii, et bridgeks ära PfSense-ga ning sense hakkaks DHCP serverina tööle?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 09:30:22 vasta tsitaadiga

smily kirjutas:
Vahur kirjutas:
Markspoiss, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7624304#7624304

Sellega saab teha nii, et bridgeks ära PfSense-ga ning sense hakkaks DHCP serverina tööle?

Käsud mis välja tõin annavad pordist välja välise IP aadressi. Saad sinna külge mis iganes seadme panna.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 24.09.2013 13:09:56 vasta tsitaadiga

Selline mure, et peale TG789vni peale uuendamist on mängudes mingi jama. Natuke saab mängida siis hakkavad tulema sellised sekundilised disconnectid, mäng käib edasi aint midagi teha ei saa. Keegi teab milles probleem?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 24.09.2013 13:20:52 vasta tsitaadiga

Upnp ehk. kui peal võta maha jne vice versa
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 24.09.2013 14:17:17 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Upnp ehk. kui peal võta maha jne vice versa

Pole vahet kas maas või peal icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 24.09.2013 14:33:11 vasta tsitaadiga

Kas ruuteri logis ka mainib katkestust või business as usual ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 24.09.2013 15:15:55 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Kas ruuteri logis ka mainib katkestust või business as usual ?

Mingeid warninguid pillub järjest.


Warning    Sep 24 15:07:27   DHCC lease ip-address *mu ip* bound to intf ipDslInet


Warning    Sep 24 15:07:27   DHCC intf ipDslInet renews lease ip-address *mu ip*


Warning    Sep 24 15:07:05   IDS scan parser : udp port scan: 192.168.1.67 scanned at least 20 ports at 90.190.245.89. (1 of 2) : 192.168.1.67 90.190.245.89 0056 UDP 56067->62507


Neid DHCC warninguid on kõik täis, kuid IDS warningud on aint siis kui probleem tekib, vähemalt tundub nii mulle icon_rolleyes.gif

Intrustion detectioni järgi on tehtud 77 udp port scanni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 18:51:06 vasta tsitaadiga

Jah mina selle thomsoni katkise UPNP-ga hakkama aei saanudki. Confisin sillaks ümber ja elu lill. Ruuteriks küll TG784.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.09.2013 09:45:40 vasta tsitaadiga

No ma oletan et 192.168.1.67 on su enda masin ? Tõenäoliselt pead katkestuse põhjust arvutist otsima..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.