|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2013 17:55:56
Teema -:Iphone 5s lock maha:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : Iphone 5s lock maha
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->"AHJU"
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.09.2013 18:00:51
Teema -:Iphone 5s lock maha:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : Iphone 5s lock maha
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2013 20:32:20
Teema -:Iphone 5s lock maha:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : Iphone 5s lock maha
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->"AHJU"
"Loll aga järjekindel..."
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.09.2013 11:24:11
Teema -:Ipad4 ei lülitu sisse:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : Ipad4 ei lülitu sisse
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" iPad üldteema "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.09.2013 17:11:09
Teema -:Uus vent katki!?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Jahutus
Teema : Uus vent katki!?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Jahutus"->" kasti "
RTFM
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
14.09.2013 11:55:07
Teema -:Bitcoin:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Bitcoin
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->"Puhastada läbust, mis pole seotud kaevandamisega. "
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.09.2013 12:36:48
Teema -:Ipad4 ei lülitu sisse:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : Ipad4 ei lülitu sisse
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" iPad üldteema "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NAIRI2
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2009
|
15.09.2013 08:32:54
Teema -:Super koht!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kasulikud näpunäited
Teema : Super koht!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kasulikud näpunäited"->"spamm "
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
15.09.2013 08:33:00
Teema -:Super koht!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kasulikud näpunäited
Teema : Super koht!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kasulikud näpunäited"->"kast "
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.09.2013 08:37:55
Teema -:Super koht!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kasulikud näpunäited
Teema : Super koht!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kasulikud näpunäited"->" Kasti, mis sitt see on???? Kostitage kasutajat aeg maha staatuse või bänniga ka. "
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.09.2013 14:23:23
|
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutimängude foorum
Teema : Battlefield 3
Selgitus : Kasutaja Leo Kalme muutub teiste suhtes väga isiklikuks ning vaenulikuks
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
15.09.2013 15:00:45
Teema -:Arvutitark:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutifirmade, sidefirmade ja tootjate foorum
Teema : Arvutitark
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutifirmade, sidefirmade ja tootjate foorum"->" Läbu kasti "
Mööbli juurdehindluse kirumine
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
15.09.2013 15:10:34
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Foorum : Arvutimängude foorum
Teema : Battlefield 3
Selgitus : Kasutaja Leo Kalme muutub teiste suhtes väga isiklikuks ning vaenulikuks |
Kuid tema polnud see, kes seda alustas. Loomulikult inimene muutuv ründavaks, kui teda rünnatakse. Puhas kaitse reaktsioon.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
15.09.2013 17:20:33
Teema -:Konsoolid vs. PC III:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "
Suhu sittumise jutu eest palun tungivalt sellele mehele AM panna ja samas kogu see läbu sealt ära korsitada. Valus on lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
16.09.2013 09:26:44
Teema -:Konsoolid vs. PC III:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "
WTF @ Vondur ja Kapitan.
Kerge AM poleks paha
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.09.2013 17:52:02
Teema -:Idioodid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Naljakad juhtumised arvutimaailmast
Teema : Idioodid
Selgitus : idioot
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
17.09.2013 16:33:21
|
|
|
No offene moded, aga kaua see nilbus seal ilutseb...?
| Aeron kirjutas: |
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "
Suhu sittumise jutu eest palun tungivalt sellele mehele AM panna ja samas kogu see läbu sealt ära korsitada. Valus on lugeda. |
Nagu näha, ma pole ka ainuke, kes leiab, et see ei ole ok...
| dud66 kirjutas: |
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "
WTF @ Vondur ja Kapitan.
Kerge AM poleks paha |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.09.2013 07:48:28
Teema -:proge tsüklisse kirjutamine:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Programmeerimine
Teema : proge tsüklisse kirjutamine
Selgitus : Tõsta Foorumist "Programmeerimine"->" koolitöö tehakse ise "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
19.09.2013 13:31:30
Teema -:Helitehnika soodsalt sinu üritusele! + (stuudio,prooviruumid):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Helitehnika soodsalt sinu üritusele! + (stuudio,prooviruumid)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" "
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
19.09.2013 13:37:08
Teema -:Helitehnika soodsalt sinu üritusele! + (stuudio,prooviruumid):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Helitehnika soodsalt sinu üritusele! + (stuudio,prooviruumid)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" Kasti "
Reklaam
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leonidos
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2007
|
20.09.2013 13:34:03
Teema -:Popcorn Hour A-100 (+ IDE CompactFlash 32GB):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Popcorn Hour A-100 (+ IDE CompactFlash 32GB)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Tere! Mismoodi on võimalik antud kuulutuse lõplikult aegunuks märkida või lihtsalt ära kustutada? Ma ei leia ühtegi nupu mis annaks mulle võimalust kuulutuse sisu või staatust muuta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NAIRI2
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2009
|
20.09.2013 15:00:35
Teema -:Putitan üht vanakest.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara
Teema : Putitan üht vanakest.
Selgitus :
| tsitaat: |
| See teema on määratud kustutamisele |
Vanakeste putitamise teema oleks hea alles hoida, mitte kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
21.09.2013 11:20:26
Teema -:gpu jahutus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Jahutus
Teema : gpu jahutus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Jahutus"->"kasti "
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.09.2013 12:30:49
Re: Teema -:Popcorn Hour A-100 (+ IDE CompactFlash 32GB):- vajaks tähelepanu |
|
|
| leonidos kirjutas: |
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Popcorn Hour A-100 (+ IDE CompactFlash 32GB)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Tere! Mismoodi on võimalik antud kuulutuse lõplikult aegunuks märkida või lihtsalt ära kustutada? Ma ei leia ühtegi nupu mis annaks mulle võimalust kuulutuse sisu või staatust muuta. |
Kustub ise.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
24.09.2013 08:58:00
Teema -:Skript, mis teeks automaatselt veebilehele kasutaja:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Programmeerimine
Teema : Skript, mis teeks automaatselt veebilehele kasutaja
Selgitus : Tõsta Foorumist "Programmeerimine"->" teha selgeks kus asun töövahendusfoorum "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.09.2013 21:43:16
Teema -:Tõsine probleem, Pilti ette ei tule, kuid kõik UUS !:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Tõsine probleem, Pilti ette ei tule, kuid kõik UUS !
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" katkine plaat "
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.09.2013 21:44:07
Teema -:Monitoriga ühendada kõlarid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Monitoriga ühendada kõlarid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" kasti "
pani kõllid külge ja hakkas tööle..
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.09.2013 21:50:30
|
|
|
| laurx, pole mõtet neid teemasid, (eriti) mis lahenduse juba leidnud, kasti lasta. On neist teinekord abiks teistele.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.09.2013 07:07:53
|
|
|
Need 2 võiks küll rahulikult allavett lasta.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.09.2013 18:36:33
Teema -:Abi sooviks:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara
Teema : Abi sooviks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Tarkvara"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
27.09.2013 16:11:50
Teema -:VGA auk ei tööta arvutil:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : VGA auk ei tööta arvutil
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.10.2013 09:55:21
Teema -:Catalyst 13.1 (18.01.2013):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : Catalyst 13.1 (18.01.2013)
Selgitus : Muuta teema pealkiri järgnevaks: "AMD Catalyst driverite arutelu"
See iga kuu pealkirja muutmine ei kõlba kuhugi. Selle muutusega oleks rahu majas.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
02.10.2013 11:54:08
Teema -:Probleem Asus A8N32-SLI emaplaadiga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Probleem Asus A8N32-SLI emaplaadiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" õpetada selgeks töövahenduse asukoht "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
02.10.2013 14:57:52
Teema -:Python string format:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Programmeerimine
Teema : Python string format
Selgitus : Tõsta Foorumist "Programmeerimine"->" harjuda kooli kodutöid ise tegema "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.10.2013 16:41:39
Teema -:Catalyst 13.1 (18.01.2013):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : Catalyst 13.1 (18.01.2013)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->" "
Võiks pealkirja ära muuta...
"AMD Catalyst Driverid", keegi seda versiooni numbrit pealkirjas nii ehk naa ei viitsi uuendada...
Selle eeskujul siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=321057
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
06.10.2013 22:22:51
Teema -:Wordpress:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Wordpress
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" Töövahetus "
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.10.2013 09:20:51
Teema -:Videokaardi jama (lahendatud):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Videokaardi jama (lahendatud)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" kasti "
kaart katki
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.10.2013 19:02:03
Teema -:Lenovo t510i:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Protsessorid
Teema : Lenovo t510i
Selgitus : Tõsta Foorumist "Protsessorid"->"Sülearvutid"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.10.2013 00:07:29
Teema -:Peale arvutikomponentide suurt puhastust arvuti ei käivitu enam. Emaplaat läbi?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Peale arvutikomponentide suurt puhastust arvuti ei käivitu enam. Emaplaat läbi?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" kasti "
naljakas jutt.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
11.10.2013 10:49:48
Teema -:neli päeva hiljem:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Andmeside ja kõnelevi
Teema : neli päeva hiljem
Selgitus : Tõsta Foorumist "Andmeside ja kõnelevi"->" BOT SISSE PUGENUD "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.10.2013 10:50:07
Teema -:neli päeva hiljem:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Andmeside ja kõnelevi
Teema : neli päeva hiljem
Selgitus : Tõsta Foorumist "Andmeside ja kõnelevi"->"SPÄMM"
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.10.2013 17:29:38
Teema -:DELL XPS 15z uus aku laeb kuni 23% ja jääbki sinna toppama.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : DELL XPS 15z uus aku laeb kuni 23% ja jääbki sinna toppama.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->"Sülearvutid"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|