Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 339, 340, 341 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 17.08.2013 19:44:27 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:29:05, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 00:59:02 vasta tsitaadiga

part24 kirjutas:
Minul probleeme ei ole. probleemid on ilmselt mikrosital. tahavad nuhkida, aga ei saa. jüskü mul oleks kohustus lasta enese järel nuhkida, kõigest selle suure heateo eest, et sind põhjuseta vargaks ei nimetataks?

Mida sa siis jaurad kui sul probleeme ei ole? Nagu öeldi, kui süsteemifailidega susserdad siis ole valmis ka olukorraks, kus süsteem sul mõnes teises kohas näkku paneb. Kes su slängist üldse midagi aru peaks saama, et suudaks midagi kasulikku vastata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.08.2013 01:58:30 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 20.09.2013 16:29:11, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.08.2013 07:04:56 vasta tsitaadiga

Ma tõesti ei tea, mis on need 2 programmi, mis sind windowsi peal hoiavad. Alternatiive võib olla isegi seljuhul, kui sa ise ei tea.
Mikrosofti vastane jutt sinupoolt on BS ja pole tõsiselt võetav. Probleem on ilmselgelt tihendis.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 08:07:13 vasta tsitaadiga

part24, linuxilistel pidavat olema isegi mingid exe emulaatorid vms asjad. Soovitaks uurida neid või alternatiive oma kahele programmile.

Äkki ütled ka, mis need kaks programmi on? Võid saada siit soovitusi nende asendamiseks. Noh, tegelikult on ubuntu foorum olemas, sealt saad vast rohkem abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 08:23:53 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, WINE pole imerohi. icon_exclaim.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.08.2013 09:20:45 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Ma tõesti ei tea, mis on need 2 programmi, mis sind windowsi peal hoiavad. Alternatiive võib olla isegi seljuhul, kui sa ise ei tea.
Mikrosofti vastane jutt sinupoolt on BS ja pole tõsiselt võetav. Probleem on ilmselgelt tihendis.

Part24 jutt, äratõlgituna linnainimeste icon_smile.gif keelde, pole muu, kui et tal on juba varem kasutatud Windows 7 ja nüüd siis sõimab Windows Geniue teda piraadiks ja vargaks. Ning, et tema maadleb Windowsi lammutamisega, et see teda rohkem piraatluses ei süüdistaks ja lubaks Win7-t kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onni
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.08.2013 09:37:12 vasta tsitaadiga

tahanteada..hästi öeldud ju icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 10:33:16 vasta tsitaadiga

part24 kirjutas:
OMG LOL ROFL IRWWW ME SO OOSOM

Täiskuu või üritasid kildu rebida?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 11:05:47 vasta tsitaadiga

part24 kirjutas:
erko, süsteemist olen ma siin veel ühe inimsega seda sõnnikut failide ja directoryte, registrivõtmete ja muul kujul täievolilise peremehe õigustes välja loopinud üsna mitu Gb, kaotanud seejuures ka tagasipookimise võimalused. Ja ka see windowside aktivatsioonisõnnik, mis kõige tuules üsna mahukana samuti välja lendas,see sai ainult selle tõttu välja visatud, et see windoos oli ammu A K T I V E E R I T U D !
Süsteem ise töötab tunduvalt paremini kui enne, sest süsteemi juures ei ole ühtki niisugust probleemi, millise juures mõne mittearusaaja abi vaja läheks,ja samuti ei pane süsteem näkku, vaid näkku paneb (loe: N I K U B) otseselt M I K R O S I T T (un)limited !

Kas nüüd said aru? Sest kui aru ei saanud, siis võib ses aru süüdi olla, aga no mu aru vast mitte?

Kulla mees, loe ka seda Windows 7 tarkvaralitsentsi, millega sa pidid nõustuma kui toote installeerisid ja aktiveerisid. EULA ütleb sulle selgelt, et lisaks aktiveerimisele teeb süsteem ka hilisemaid valideerimisi. Ja need valideerimised on sama kohustuslikud kui aktiveerimine. Kui sa üritad neid eemaldada, lähed vastuollu ostetud litsentsilepinguga. Kuna sa ilmselgelt üritad tekitada olukorda väljapoole Windowsi normaalsest keskkonnast, siis oleks sulle mugavam vaadata mõnda teist süsteemi, mis rohkem sobiks sinu vajadustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.08.2013 16:13:50 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 16:35:36 vasta tsitaadiga

part24, mida mikrositt sinu kohta teada sai?

Soovitaks sul rahuneda või XP installida või õppida linuxit kasutama või ravida oma paranoiat. Andmeid kogutakse ning ma ei eitagi, et ka neid andmeid, mida ei peaks või mida ei tohiks koguda ja kui sellega ei lepi, tuleb süsteemi vahetada. Aga selline nudimine kulutab enda aega ja närve või kui su arvuti on nii aeglane, siis osta SSD, sest kõvaketas on üldjuhul kõige suurem pudelikael arvuti jõudluses.

Hoiad vaid silma peal, mis programme vajad, loed ka installikas neid ridasid, kus on kirjas "send usage data" ning koristad neist linnukesed ära. Viirusetõrjeks soovitan Avastit, taustal võiks joosta ka malwarebytes (ilma IP kontrollita, muidu blokeerib veebilehti ülearu) ning nuhkvarast peaksid olema prii.

Ja palun kirjuta loetavalt, valus lugeda su teksti. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.08.2013 17:27:25 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 17:38:15 vasta tsitaadiga

part24, 28? Mul on neid seal täpselt 5 - Firefox, ProgDVB, Trillian, Sublime Text 2 ja Windows 7.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.08.2013 17:40:31 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 17:46:37 vasta tsitaadiga

part24, Processes näiitab 28?

See on norm number Win7 kohta. Vaikimisi on kuskil 50 kanti. Minul on kohitsetud ja alla 40 tavaliselt koos lisaprogedega mis jooksevad. Kui ma kõik kinni paneks, siis oleks ilmselt sama. Aktivatsiooni pärast ma ei nuta.
Üldiselt oled liiga kaua XP peal olnud ja nö tänapäeva astudes saad digitaalse šoki kui näed uue tarkvara ressursikasutust. Ometi tänapäevasel raual pole jõudluse osas vahet kas sul jookseb seal 28 või 82 protsessi. Kõik sõltub sellest, et mingi protsess lolliks ei läheks ja CPU/GPU/RAM õgima ei kukuks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 17:57:32 vasta tsitaadiga

part24, lihtsalt väga naljakas on su kirumist lugeda.
ise rapid selgelt oma opsüsteemi ära ja siis kirud mingi hetk kui sulle seda meelde tuletatakse.
su raskesti loetavast algsest postist paistab pealegi, et windows update või sp installi ajal öeldi sulle, et sa activationi maha olid tapnud (mis vastas tõele).

spyware ei puutu kuidagi asjasse, oled sa kunagi üldse windowsi aktiveerinud?
täpselt kui palju su sensitiivset infot mahub 54 numbri sisse, seda siis su masina hardware kirjelduse kõrvale?

protsesside võrdlus on... kohatu. mul on neil hetkel 85 ja 53 neist on selgelt mu enda installitud 3rd party soft. ja see on mu enda kodune masin, kus on taustal jookvat softi ja draiverite special pudi palju. kinni keeranud ei ole mitte midagi.
kui oleks vaja võimalikult väikese footprintiga süsteemi, siis <40 saada pole mingi probleem, ja nende süsteemsete protsesside ressursikasutus on väike anyway.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.08.2013 18:01:51 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:25:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 18:13:04 vasta tsitaadiga

part24, ma loodan, et sa ikka HV-d mingi lynxi vms asjaga vaatad, et kasutu sõnnik käitamata jääks. icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onni
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.08.2013 19:26:35 vasta tsitaadiga

oki. icon_biggrin.gif .ma ei oka midad muud öelda,et ärme olge tigedad teist HV liikemetega..läheh vist win 7 teemast mööda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 18:51:47 vasta tsitaadiga

onni kirjutas:
oki. icon_biggrin.gif .ma ei oka midad muud öelda,et ärme olge tigedad teist HV liikemetega..läheh vist win 7 teemast mööda icon_biggrin.gif

ot:
jah, kuigi su mõtte tabamine (tänu grammatikale) nõudis tiba süvenemist icon_smile.gif, siis selle mõttega ikkagi nõus. Kui midagi häirib konkreetse teema väliselt, siis pigem ignoreerige ja ärge vastake. Taolises stiilis suhtlejad teevad oma elu niigi "raskemaks" vastava stiiliga, aga eks ise teavad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onni
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 19.08.2013 20:00:24 vasta tsitaadiga

Oki minu viga rohkem ei kommi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.08.2013 11:58:03 Windows 7 Pentium 4 protsessoriga arvutis vasta tsitaadiga

Kas Windows 7 töötaks normaalselt kui protsessor on 2,8 GHz Pentium 4? Mälu alates 1,5GB.
Min. nõuded 32-bit 7 puhul on 1GHz prose ja 1GB RAM, aga kuidas tegelikus kasutuses jõudlus on?

_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:03:17 vasta tsitaadiga

Sarnastel masinatel on olnud ka Vista peal ja töötanud, 7 aga pole nii ressursinõudlik icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:05:41 vasta tsitaadiga

Intel Atomi ja Windows 7 said kunagi viisakalt läbi nii ,et peaks nagu jooksutama. Kindlasti tuleb kasuks HT.
_________________
Tere.


viimati muutis der hammer 26.08.2013 12:44:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.08.2013 12:08:01 vasta tsitaadiga

Siis proovin ära, aitäh.
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 12:14:25 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Intel Atomi ja Windows 7 said kunagi viisakalt läbi nii ,et peaks nagu jooksutama. Kindlasti tuleb kastuks HT.


Mul on tööarvutis W7pro ja Atom prose... saab hakkama ilusti.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2013 16:39:09 vasta tsitaadiga

Umbes sama raua peal on mul win 8 peale ehitatud meediamasin. Jõudluse probleeme pole siiani olnud. 7 kohta kahjuks ei tea, aga enne jooksis sama masina peal ka XP ilusti. Kuna masinal on peal vista business kleeps, siis eeldatavalt peaks ka vista enamvähem normaalselt toimima, aga vistat pole kunagi proovinud seal jooksutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.08.2013 19:52:06 vasta tsitaadiga

Proovisin ära. Töötab küll. Mitte nii hästi kui võimsamal masinal, aga liiga uimane ka pole.
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 31.08.2013 08:20:15 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/151109160255?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 Kas sellisel asjal võiks aktiveerimisvõti juures olla? Või liiguvad bränditud OEM-id ringi ilma võtmeteta? Kellelgi kogemusi nendega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.08.2013 16:31:45 vasta tsitaadiga

Erik S kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/151109160255?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 Kas sellisel asjal võiks aktiveerimisvõti juures olla? Või liiguvad bränditud OEM-id ringi ilma võtmeteta? Kellelgi kogemusi nendega?


kui avamata asjaga tegu siis on võti juures, neil on selline mis kleebitakse arvutile. See on tootjatele müüdav asi.

retailidele kleebitakse tootevõti karbi külge.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 16:46:02 vasta tsitaadiga

Erik S kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/151109160255?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 Kas sellisel asjal võiks aktiveerimisvõti juures olla? Või liiguvad bränditud OEM-id ringi ilma võtmeteta? Kellelgi kogemusi nendega?

Antud müüja tegeleb piraatlusega. Tema müügikuulutuse juures olev e-mail annab vihje leheküljele www.professional-software-kaufen.com ja seal müüakse tükikaupu litsentsikleepekaid (osadel juures lisainfo "kasutusjälgedega") ilma meedia ja riistvarata, mis on Microsofti litsentsitingimuste järgi piraatlus. Ehk siis antud isik/firma kuritarvitab oma System Builderi staatust. Kui nüüd vaadata konkreetset eBay müügikuulutust, siis seal on tõenäoliselt saadaval komplektid arvutitootja poolt bränditud Windowsi plaadi (Dell, HP vms OEM) ja litsentsikleepsuga. Seda komplekti tohib müüa ainult koos arvutiga.
Kui soovid osta, siis keegi takistada ei saa. Kahjuks ei tea keegi, mil selliselt müüdud kleepsude koodid musta nimekirja lähevad. Vaevalt, et müüja nõustub ka avaldama, mitu Windowsit on ta antud koodidega aktiveerinud icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 31.08.2013 21:36:24 vasta tsitaadiga

Kui ma viimati formati tegin ja uuesti oma Win7 peale lasin siis väitis, et key on kasutusel ja kasutasin seda telefoni aktiveerimist.
Kas kuidagi nii on võimalik, et ennem formatti MS teatada, et nüüd läks key kasutuselt ära ja kui uuesti installin siis saan key sisestada ja ei pea enam telefoni aktiveerimist kasutama?

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 22:06:53 vasta tsitaadiga

Ei. Ja OEM versioonide aktiveerimistel on limiit, pärast mida on litsentsivõti sisuliselt kasutu ja Microsofti sõnul tuleb arvuti tootjalt uus tellida.
Mõni aeg tagasi tuli selline juhus ette, kui olin 8 Pro pealt 7 Pro peale ühe võtmega 4 arvutit aktiveerinud. Kõik legaalne, aga litsentsivõti lihtsalt "kulus ära" icon_lol.gif
Tore oli muidugi see, et Microsofti esindaja ei kõssanud sellest omadusest mitte midagi, kui telefoni teel järjest need 4 Windowsit ära aktiveerisin. Kui oleksin seda teadnud, siis oleksin igale arvutile eraldi võtme hankinud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 31.08.2013 22:54:59 vasta tsitaadiga

Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik?
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 23:16:05 vasta tsitaadiga

Betamax, sama OEM võtmega neli erinevat masinat ja kõik legaalne?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.09.2013 13:02:21 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik?
Kui arvuti jääb täpselt samaks ja viiruste korral nii on, siis tüüpiliselt aktiveerib üle interneti rahulikult uuesti ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 15:07:27 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Betamax, sama OEM võtmega neli erinevat masinat ja kõik legaalne?

Kui downgrade'i teed, siis jah. Telefoni teel tuli need aktiveerida ja Microsofti tegelane selles probleemi ei näinud. Downgrade'i puhul tulebki vastava versiooni vôti "laenata", kuna mujalt seda ei saa.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 01.09.2013 15:11:02 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik?
Kui arvuti jääb täpselt samaks ja viiruste korral nii on, siis tüüpiliselt aktiveerib üle interneti rahulikult uuesti ära.

Mul viimati ütles, et key in use ja palun valige teine aktiveerimise viis.
Saigi siis see telefoni teel aktiveerimine tehtud.

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 15:14:56 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik?
Ma ei tea, kas täpselt neli vôi rohkem. Tean nii palju, et antud vôtit oli selleks hetkeks kasutatud täpselt neli korda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 02.09.2013 21:54:35 vasta tsitaadiga

Sleepist üles ärgates ei tuvasta kontot ära. Ütleb, et username or password incorrect, kuigi reaalselt mõlemad õiged. Peale restarti logib ilusti sisse kuni järgmise sleepini. Tegu domeenikontoga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2013 10:12:52 vasta tsitaadiga

Kas autentimine peab iga kord toimuma serveris või on lubatud kasutada cache'imist? Kui pole lubatud, siis kas võrk tuleb üldse pärast sleepi üles?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.09.2013 22:32:57 vasta tsitaadiga

WU läks lolliks, pakub lõpmatuseni neid KB2760411, KB2760588, KB2760583.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 22:48:01 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
WU läks lolliks, pakub lõpmatuseni neid KB2760411, KB2760588, KB2760583.

Mul sama lugu. Ei viitsinud probleemi allikat otsima hakata ja peitsin ära lihtsalt. Pole see office üldse tähtis.

Neid värskendusi nimetab Office 2007 omadeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 23:29:01 vasta tsitaadiga

Jep, soovitatakse need vigased uuendused eemaldada (appwiz.cpl kaudu) ja Windows Update dialoogis ära peita, et neid uuesti ei paigaldataks. Mul juba kolm korda neid paigaldanud icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
milo
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 14.09.2013 15:01:03 vasta tsitaadiga

Prooviks anda mure edasi. Ise olen teises riigis ja hetkel koju ei pääse. Seega kogu info mis praegu tuleb on läbi telefoni suhtlemisest naisega. Eile õhtu küsis HP Pavilion (pole veel aastat vana) hp update'i (mitte windowsi) ja soovitasin siis naisele, et tee ära. Ise arvasin, et lihtsalt kontrollib üle ja ei leia midagi. Aga midagi ta siiski leidis, et ütles, et tahab restarti teha. Naine läks magama ära ja pani lihtsalt shut downi. Selle info sain muidugi alles täna. Aga täna siis tööle pannes ütles, et tahab teha Biosi update. Sai vajutatud siis ok või agree button vms ja pihta hakkas. Küsimus on nüüd see, et huugab juba ca 2 tundi, must ekraan ees, et kui kaua see bios update aega võtab? Kuna mina ei teadnud, et see bios update ja naine ei teadnud mida biosi update'ga tegema peab siis noh... masinasse jäi muidugi plaat(audio raamat), külge id kaardi lugeja ja hiir. Mul on hetkel leige lootus, et see masin ise üles tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 15:26:02 vasta tsitaadiga

milo kirjutas:
Prooviks anda mure edasi. Ise olen teises riigis ja hetkel koju ei pääse. Seega kogu info mis praegu tuleb on läbi telefoni suhtlemisest naisega. Eile õhtu küsis HP Pavilion (pole veel aastat vana) hp update'i (mitte windowsi) ja soovitasin siis naisele, et tee ära. Ise arvasin, et lihtsalt kontrollib üle ja ei leia midagi. Aga midagi ta siiski leidis, et ütles, et tahab restarti teha. Naine läks magama ära ja pani lihtsalt shut downi. Selle info sain muidugi alles täna. Aga täna siis tööle pannes ütles, et tahab teha Biosi update. Sai vajutatud siis ok või agree button vms ja pihta hakkas. Küsimus on nüüd see, et huugab juba ca 2 tundi, must ekraan ees, et kui kaua see bios update aega võtab? Kuna mina ei teadnud, et see bios update ja naine ei teadnud mida biosi update'ga tegema peab siis noh... masinasse jäi muidugi plaat(audio raamat), külge id kaardi lugeja ja hiir. Mul on hetkel leige lootus, et see masin ise üles tuleb.

Midagi on seal kokku jooksnud. BIOS update ei võta üle 30 sekundi aega.
Taolisel juhul ma arvan pole probleemi käsitsi restart forceda.

Ise koju jõuad, siis pead ise peale laskma. Enne ürita changelog kah üles leida, et mis uues versioonis muutunud on. Vb on mingit mõttetu upgrade. Seniks aga soovita ignoreerida.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2013 16:37:38 vasta tsitaadiga

Jep, hoidku sisselülitamise nuppu all pikemalt, kuni arvuti välja lülitub (peaks võtma üle nelja ja alla kümne sekundi). Siis lülitab uuesti sisse ja vaatab, mis edasi juhtub. Kui nupp üldse ei reageeri, siis aku tagant ja toitejuhe välja.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 11:21:45 vasta tsitaadiga

Selle uuenduste ülepakkumisega peaks nüüd korras olema: http://blogs.technet.com/b/office_sustained_engineering/archive/2013/09/12/september-2013-public-update-update-targeting-for-microsoft-update-wsus-and-sccm.aspx
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2013 12:43:24 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et on ka midagi kasulikku, kui ise neid appdeite teed korra kolme kuu jooksul... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 339, 340, 341 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.