|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
17.08.2013 19:44:27
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:29:05, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
18.08.2013 00:59:02
|
|
|
| part24 kirjutas: |
| Minul probleeme ei ole. probleemid on ilmselt mikrosital. tahavad nuhkida, aga ei saa. jüskü mul oleks kohustus lasta enese järel nuhkida, kõigest selle suure heateo eest, et sind põhjuseta vargaks ei nimetataks? |
Mida sa siis jaurad kui sul probleeme ei ole? Nagu öeldi, kui süsteemifailidega susserdad siis ole valmis ka olukorraks, kus süsteem sul mõnes teises kohas näkku paneb. Kes su slängist üldse midagi aru peaks saama, et suudaks midagi kasulikku vastata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
18.08.2013 01:58:30
|
|
|
viimati muutis part24 20.09.2013 16:29:11, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.08.2013 07:04:56
|
|
|
Ma tõesti ei tea, mis on need 2 programmi, mis sind windowsi peal hoiavad. Alternatiive võib olla isegi seljuhul, kui sa ise ei tea.
Mikrosofti vastane jutt sinupoolt on BS ja pole tõsiselt võetav. Probleem on ilmselgelt tihendis.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.08.2013 08:07:13
|
|
|
part24, linuxilistel pidavat olema isegi mingid exe emulaatorid vms asjad. Soovitaks uurida neid või alternatiive oma kahele programmile.
Äkki ütled ka, mis need kaks programmi on? Võid saada siit soovitusi nende asendamiseks. Noh, tegelikult on ubuntu foorum olemas, sealt saad vast rohkem abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.08.2013 08:23:53
|
|
|
LiivaneLord, WINE pole imerohi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.08.2013 09:20:45
|
|
|
| siinus kirjutas: |
Ma tõesti ei tea, mis on need 2 programmi, mis sind windowsi peal hoiavad. Alternatiive võib olla isegi seljuhul, kui sa ise ei tea.
Mikrosofti vastane jutt sinupoolt on BS ja pole tõsiselt võetav. Probleem on ilmselgelt tihendis. |
Part24 jutt, äratõlgituna linnainimeste keelde, pole muu, kui et tal on juba varem kasutatud Windows 7 ja nüüd siis sõimab Windows Geniue teda piraadiks ja vargaks. Ning, et tema maadleb Windowsi lammutamisega, et see teda rohkem piraatluses ei süüdistaks ja lubaks Win7-t kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
onni
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2007
|
18.08.2013 09:37:12
|
|
|
tahanteada..hästi öeldud ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
18.08.2013 11:05:47
|
|
|
| part24 kirjutas: |
erko, süsteemist olen ma siin veel ühe inimsega seda sõnnikut failide ja directoryte, registrivõtmete ja muul kujul täievolilise peremehe õigustes välja loopinud üsna mitu Gb, kaotanud seejuures ka tagasipookimise võimalused. Ja ka see windowside aktivatsioonisõnnik, mis kõige tuules üsna mahukana samuti välja lendas,see sai ainult selle tõttu välja visatud, et see windoos oli ammu A K T I V E E R I T U D !
Süsteem ise töötab tunduvalt paremini kui enne, sest süsteemi juures ei ole ühtki niisugust probleemi, millise juures mõne mittearusaaja abi vaja läheks,ja samuti ei pane süsteem näkku, vaid näkku paneb (loe: N I K U B) otseselt M I K R O S I T T (un)limited !
Kas nüüd said aru? Sest kui aru ei saanud, siis võib ses aru süüdi olla, aga no mu aru vast mitte? |
Kulla mees, loe ka seda Windows 7 tarkvaralitsentsi, millega sa pidid nõustuma kui toote installeerisid ja aktiveerisid. EULA ütleb sulle selgelt, et lisaks aktiveerimisele teeb süsteem ka hilisemaid valideerimisi. Ja need valideerimised on sama kohustuslikud kui aktiveerimine. Kui sa üritad neid eemaldada, lähed vastuollu ostetud litsentsilepinguga. Kuna sa ilmselgelt üritad tekitada olukorda väljapoole Windowsi normaalsest keskkonnast, siis oleks sulle mugavam vaadata mõnda teist süsteemi, mis rohkem sobiks sinu vajadustega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
18.08.2013 16:13:50
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.08.2013 16:35:36
|
|
|
part24, mida mikrositt sinu kohta teada sai?
Soovitaks sul rahuneda või XP installida või õppida linuxit kasutama või ravida oma paranoiat. Andmeid kogutakse ning ma ei eitagi, et ka neid andmeid, mida ei peaks või mida ei tohiks koguda ja kui sellega ei lepi, tuleb süsteemi vahetada. Aga selline nudimine kulutab enda aega ja närve või kui su arvuti on nii aeglane, siis osta SSD, sest kõvaketas on üldjuhul kõige suurem pudelikael arvuti jõudluses.
Hoiad vaid silma peal, mis programme vajad, loed ka installikas neid ridasid, kus on kirjas "send usage data" ning koristad neist linnukesed ära. Viirusetõrjeks soovitan Avastit, taustal võiks joosta ka malwarebytes (ilma IP kontrollita, muidu blokeerib veebilehti ülearu) ning nuhkvarast peaksid olema prii.
Ja palun kirjuta loetavalt, valus lugeda su teksti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
18.08.2013 17:27:25
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.08.2013 17:38:15
|
|
|
| part24, 28? Mul on neid seal täpselt 5 - Firefox, ProgDVB, Trillian, Sublime Text 2 ja Windows 7.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
18.08.2013 17:40:31
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:26:04, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.08.2013 17:46:37
|
|
|
part24, Processes näiitab 28?
See on norm number Win7 kohta. Vaikimisi on kuskil 50 kanti. Minul on kohitsetud ja alla 40 tavaliselt koos lisaprogedega mis jooksevad. Kui ma kõik kinni paneks, siis oleks ilmselt sama. Aktivatsiooni pärast ma ei nuta.
Üldiselt oled liiga kaua XP peal olnud ja nö tänapäeva astudes saad digitaalse šoki kui näed uue tarkvara ressursikasutust. Ometi tänapäevasel raual pole jõudluse osas vahet kas sul jookseb seal 28 või 82 protsessi. Kõik sõltub sellest, et mingi protsess lolliks ei läheks ja CPU/GPU/RAM õgima ei kukuks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.08.2013 17:57:32
|
|
|
part24, lihtsalt väga naljakas on su kirumist lugeda.
ise rapid selgelt oma opsüsteemi ära ja siis kirud mingi hetk kui sulle seda meelde tuletatakse.
su raskesti loetavast algsest postist paistab pealegi, et windows update või sp installi ajal öeldi sulle, et sa activationi maha olid tapnud (mis vastas tõele).
spyware ei puutu kuidagi asjasse, oled sa kunagi üldse windowsi aktiveerinud?
täpselt kui palju su sensitiivset infot mahub 54 numbri sisse, seda siis su masina hardware kirjelduse kõrvale?
protsesside võrdlus on... kohatu. mul on neil hetkel 85 ja 53 neist on selgelt mu enda installitud 3rd party soft. ja see on mu enda kodune masin, kus on taustal jookvat softi ja draiverite special pudi palju. kinni keeranud ei ole mitte midagi.
kui oleks vaja võimalikult väikese footprintiga süsteemi, siis <40 saada pole mingi probleem, ja nende süsteemsete protsesside ressursikasutus on väike anyway.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
18.08.2013 18:01:51
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:25:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.08.2013 18:13:04
|
|
|
part24, ma loodan, et sa ikka HV-d mingi lynxi vms asjaga vaatad, et kasutu sõnnik käitamata jääks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
onni
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2007
|
18.08.2013 19:26:35
|
|
|
oki. .ma ei oka midad muud öelda,et ärme olge tigedad teist HV liikemetega..läheh vist win 7 teemast mööda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.08.2013 18:51:47
|
|
|
| onni kirjutas: |
oki. .ma ei oka midad muud öelda,et ärme olge tigedad teist HV liikemetega..läheh vist win 7 teemast mööda  |
| ot: |
jah, kuigi su mõtte tabamine (tänu grammatikale) nõudis tiba süvenemist , siis selle mõttega ikkagi nõus. Kui midagi häirib konkreetse teema väliselt, siis pigem ignoreerige ja ärge vastake. Taolises stiilis suhtlejad teevad oma elu niigi "raskemaks" vastava stiiliga, aga eks ise teavad... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
onni
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2007
|
19.08.2013 20:00:24
|
|
|
Oki minu viga rohkem ei kommi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.08.2013 11:58:03
Windows 7 Pentium 4 protsessoriga arvutis |
|
|
Kas Windows 7 töötaks normaalselt kui protsessor on 2,8 GHz Pentium 4? Mälu alates 1,5GB.
Min. nõuded 32-bit 7 puhul on 1GHz prose ja 1GB RAM, aga kuidas tegelikus kasutuses jõudlus on?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
26.08.2013 12:03:17
|
|
|
Sarnastel masinatel on olnud ka Vista peal ja töötanud, 7 aga pole nii ressursinõudlik
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
26.08.2013 12:05:41
|
|
|
Intel Atomi ja Windows 7 said kunagi viisakalt läbi nii ,et peaks nagu jooksutama. Kindlasti tuleb kasuks HT.
_________________ Tere.
viimati muutis der hammer 26.08.2013 12:44:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.08.2013 12:14:25
|
|
|
| der hammer kirjutas: |
| Intel Atomi ja Windows 7 said kunagi viisakalt läbi nii ,et peaks nagu jooksutama. Kindlasti tuleb kastuks HT. |
Mul on tööarvutis W7pro ja Atom prose... saab hakkama ilusti.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.08.2013 16:39:09
|
|
|
| Umbes sama raua peal on mul win 8 peale ehitatud meediamasin. Jõudluse probleeme pole siiani olnud. 7 kohta kahjuks ei tea, aga enne jooksis sama masina peal ka XP ilusti. Kuna masinal on peal vista business kleeps, siis eeldatavalt peaks ka vista enamvähem normaalselt toimima, aga vistat pole kunagi proovinud seal jooksutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
27.08.2013 19:52:06
|
|
|
Proovisin ära. Töötab küll. Mitte nii hästi kui võimsamal masinal, aga liiga uimane ka pole.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik S
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.08.2013 16:31:45
|
|
|
kui avamata asjaga tegu siis on võti juures, neil on selline mis kleebitakse arvutile. See on tootjatele müüdav asi.
retailidele kleebitakse tootevõti karbi külge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.08.2013 16:46:02
|
|
|
Antud müüja tegeleb piraatlusega. Tema müügikuulutuse juures olev e-mail annab vihje leheküljele www.professional-software-kaufen.com ja seal müüakse tükikaupu litsentsikleepekaid (osadel juures lisainfo "kasutusjälgedega") ilma meedia ja riistvarata, mis on Microsofti litsentsitingimuste järgi piraatlus. Ehk siis antud isik/firma kuritarvitab oma System Builderi staatust. Kui nüüd vaadata konkreetset eBay müügikuulutust, siis seal on tõenäoliselt saadaval komplektid arvutitootja poolt bränditud Windowsi plaadi (Dell, HP vms OEM) ja litsentsikleepsuga. Seda komplekti tohib müüa ainult koos arvutiga.
Kui soovid osta, siis keegi takistada ei saa. Kahjuks ei tea keegi, mil selliselt müüdud kleepsude koodid musta nimekirja lähevad. Vaevalt, et müüja nõustub ka avaldama, mitu Windowsit on ta antud koodidega aktiveerinud
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
31.08.2013 21:36:24
|
|
|
Kui ma viimati formati tegin ja uuesti oma Win7 peale lasin siis väitis, et key on kasutusel ja kasutasin seda telefoni aktiveerimist.
Kas kuidagi nii on võimalik, et ennem formatti MS teatada, et nüüd läks key kasutuselt ära ja kui uuesti installin siis saan key sisestada ja ei pea enam telefoni aktiveerimist kasutama?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.08.2013 22:06:53
|
|
|
Ei. Ja OEM versioonide aktiveerimistel on limiit, pärast mida on litsentsivõti sisuliselt kasutu ja Microsofti sõnul tuleb arvuti tootjalt uus tellida.
Mõni aeg tagasi tuli selline juhus ette, kui olin 8 Pro pealt 7 Pro peale ühe võtmega 4 arvutit aktiveerinud. Kõik legaalne, aga litsentsivõti lihtsalt "kulus ära"
Tore oli muidugi see, et Microsofti esindaja ei kõssanud sellest omadusest mitte midagi, kui telefoni teel järjest need 4 Windowsit ära aktiveerisin. Kui oleksin seda teadnud, siis oleksin igale arvutile eraldi võtme hankinud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
31.08.2013 22:54:59
|
|
|
Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.08.2013 23:16:05
|
|
|
Betamax, sama OEM võtmega neli erinevat masinat ja kõik legaalne?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
01.09.2013 13:02:21
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik? |
Kui arvuti jääb täpselt samaks ja viiruste korral nii on, siis tüüpiliselt aktiveerib üle interneti rahulikult uuesti ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
01.09.2013 15:11:02
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
| Ja kui viiruste vms tõttu on vaja uuesti installida siis ongi limiteeritud arv installe ja kõik? |
Kui arvuti jääb täpselt samaks ja viiruste korral nii on, siis tüüpiliselt aktiveerib üle interneti rahulikult uuesti ära. |
Mul viimati ütles, et key in use ja palun valige teine aktiveerimise viis.
Saigi siis see telefoni teel aktiveerimine tehtud.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
02.09.2013 21:54:35
|
|
|
| Sleepist üles ärgates ei tuvasta kontot ära. Ütleb, et username or password incorrect, kuigi reaalselt mõlemad õiged. Peale restarti logib ilusti sisse kuni järgmise sleepini. Tegu domeenikontoga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.09.2013 10:12:52
|
|
|
Kas autentimine peab iga kord toimuma serveris või on lubatud kasutada cache'imist? Kui pole lubatud, siis kas võrk tuleb üldse pärast sleepi üles?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.09.2013 22:32:57
|
|
|
| WU läks lolliks, pakub lõpmatuseni neid KB2760411, KB2760588, KB2760583.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.09.2013 22:48:01
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| WU läks lolliks, pakub lõpmatuseni neid KB2760411, KB2760588, KB2760583. |
Mul sama lugu. Ei viitsinud probleemi allikat otsima hakata ja peitsin ära lihtsalt. Pole see office üldse tähtis.
Neid värskendusi nimetab Office 2007 omadeks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.09.2013 23:29:01
|
|
|
Jep, soovitatakse need vigased uuendused eemaldada (appwiz.cpl kaudu) ja Windows Update dialoogis ära peita, et neid uuesti ei paigaldataks. Mul juba kolm korda neid paigaldanud
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
milo
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
14.09.2013 15:01:03
|
|
|
| Prooviks anda mure edasi. Ise olen teises riigis ja hetkel koju ei pääse. Seega kogu info mis praegu tuleb on läbi telefoni suhtlemisest naisega. Eile õhtu küsis HP Pavilion (pole veel aastat vana) hp update'i (mitte windowsi) ja soovitasin siis naisele, et tee ära. Ise arvasin, et lihtsalt kontrollib üle ja ei leia midagi. Aga midagi ta siiski leidis, et ütles, et tahab restarti teha. Naine läks magama ära ja pani lihtsalt shut downi. Selle info sain muidugi alles täna. Aga täna siis tööle pannes ütles, et tahab teha Biosi update. Sai vajutatud siis ok või agree button vms ja pihta hakkas. Küsimus on nüüd see, et huugab juba ca 2 tundi, must ekraan ees, et kui kaua see bios update aega võtab? Kuna mina ei teadnud, et see bios update ja naine ei teadnud mida biosi update'ga tegema peab siis noh... masinasse jäi muidugi plaat(audio raamat), külge id kaardi lugeja ja hiir. Mul on hetkel leige lootus, et see masin ise üles tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.09.2013 15:26:02
|
|
|
| milo kirjutas: |
| Prooviks anda mure edasi. Ise olen teises riigis ja hetkel koju ei pääse. Seega kogu info mis praegu tuleb on läbi telefoni suhtlemisest naisega. Eile õhtu küsis HP Pavilion (pole veel aastat vana) hp update'i (mitte windowsi) ja soovitasin siis naisele, et tee ära. Ise arvasin, et lihtsalt kontrollib üle ja ei leia midagi. Aga midagi ta siiski leidis, et ütles, et tahab restarti teha. Naine läks magama ära ja pani lihtsalt shut downi. Selle info sain muidugi alles täna. Aga täna siis tööle pannes ütles, et tahab teha Biosi update. Sai vajutatud siis ok või agree button vms ja pihta hakkas. Küsimus on nüüd see, et huugab juba ca 2 tundi, must ekraan ees, et kui kaua see bios update aega võtab? Kuna mina ei teadnud, et see bios update ja naine ei teadnud mida biosi update'ga tegema peab siis noh... masinasse jäi muidugi plaat(audio raamat), külge id kaardi lugeja ja hiir. Mul on hetkel leige lootus, et see masin ise üles tuleb. |
Midagi on seal kokku jooksnud. BIOS update ei võta üle 30 sekundi aega.
Taolisel juhul ma arvan pole probleemi käsitsi restart forceda.
Ise koju jõuad, siis pead ise peale laskma. Enne ürita changelog kah üles leida, et mis uues versioonis muutunud on. Vb on mingit mõttetu upgrade. Seniks aga soovita ignoreerida.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.09.2013 16:37:38
|
|
|
Jep, hoidku sisselülitamise nuppu all pikemalt, kuni arvuti välja lülitub (peaks võtma üle nelja ja alla kümne sekundi). Siis lülitab uuesti sisse ja vaatab, mis edasi juhtub. Kui nupp üldse ei reageeri, siis aku tagant ja toitejuhe välja.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.09.2013 12:43:24
|
|
|
Tuleb välja, et on ka midagi kasulikku, kui ise neid appdeite teed korra kolme kuu jooksul...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|