Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 463, 464, 465 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.08.2013 16:17:55 vasta tsitaadiga

Kas neid lemmikliste võib siis mitu olla?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 16:34:34 vasta tsitaadiga

dentartu kirjutas:
Minu teada uue menüga ei saagi vana pulti kasutada. Peab olema selline ms enne pildil oli.
icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 17:11:15 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
ivar80 kirjutas:
Ma arvan, et see numbriklahvideta kanalivahetuse "leiutamine" tuleneb arvamusest, et küllap Apple ja Google teavad mida teevad. On ju see hypersupersitt sealt maha viksitud. Ma saaks aru sellest siis, et kui tuleb ka uus boks millel kaasas mingi spetsiaalpult puutetundliku ekraaniga vms. Palun IndrekP too välja kasvõi 1 eelis, et mida see numbrite kaotamine antud juhul annab? Nii Samsungi telekal, kui Motorola boxil on täisverelised numbriklahvidega puldid komplektis olemas. Milleks on seda jama vaja? Milleks???


Lihtsus.
Selline tunne nagu vaataks mingit seebikat. Ega kedagi ei viida üle vägisi uuele nutiTV-le, Aminosi on niivõrd palju alles, et ei saa lihtsalt korraga sellist muudatust teha. Minu jaoks on vana menüü väga ebamugav, eriti kui tahan Salvestust või KordusTV-d kasutada, vaadates samsa teleri menüüd siis on tegu ikka oluliselt kiirema ja mõnusama lahendusega mida ootan ka oma Motorolale ( eks ole näha kuidas kineskoobil asi välja hakkab nägema ).
Vaadates vanemate inimeste seisukohta siis nende jaoks muutub küll elu lillelisemaks, mida vähem nuppe seda lihtsam meelde jätta icon_biggrin.gif

Aga eks see on tüüpiline teoreetiline häma, enne kui proovinud pole ära võta negatiivset seisukohta. Nii palju kui on inimesi, nii palju on arvamusi. Mina ei kasuta üldse numbreid, skrollimine on väga lihtne ja vajalikud saated on meelespea/salvestusega kaetud mistõttu ma ei näe vajadust hüpata ühelt numbrilt teisele.


... antud kontekstis on lihtsus põhjuseks sama hea, kui soovitada suure kraavi kaevamiseks ekskavaatori asemel labidat või kalkulaatori asemel arveladuda. Vanema inimese jaoks on tühi pult nagu vasika jaoks uus värav, vanematele inimestele meeldib just konkreetsus ja teadmine, et kindla nupu alt avaldub alati mingi kindel funktsioon. Tänapäevane virtuaalne mõtlemine on nende jaoks reeglina ületamatu ulme. Pealegi, tegemist on siiski mugavusteenusega ja lihtsus ei taga sugugi mugavust, mida minu praktiline kogemus ka kinnitab. Demoruumis on kirjudes, värvilistes ja piltidega menüüdes liuglemist küll efektne presenteerida, kuid praktilise kasutamise jaoks ei oma see efekt paraku mingit lisaväärtust ...

... ma ei saa absoluutselt aru, kuidas on uus lahendus salvestuste/kordustv puhul parem, võiksid selgitada natuke. Ilmselt oled vist ainuke, kes salvestusi lisab ? Juhul, kui seda teeb 2-3-4 inimest muutub see nimekiri üüratult pikaks. Saate logod ja sama saate topelt lahtrid pikendavad seda veel omakorda. Sortimise võimalused on äärmiselt primitiivsed ja sortimise eelistust ei jäeta lisaks veel ka meelde. Mitte, et ma nimetaks vana lahendust ideaalseks, kuid uue kõrval on see lausa puhas kuld ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 18:11:59 vasta tsitaadiga

Kahjuks või õnneks ei saa ma sinu näidetest aru, sest see absoluutselt ei too välja erinevust uue ja vana puldi vahel ( ilmselt oled asjast täiesti valesti aru saanud ).
Vanemate inimeste puhul küsin ma sult vastu, kui sa võtad uue puldi ja vana puldi siis ütle mulle, kumb pult on konkreetsem? 43 nupuga kobakas praegune Elioni pult või 7 nupuga uus pult? Sellel 43 nupulisel puldil on nende jaoks niivõrd palju üleliigseid nuppe mis muudab selle puldi just segaseks.
Ma ei saa ikka pihta sellele kuidas sa leiad, et vana nutiTV keskkond on mugavam kui see mis tuleb uuena - kas sa oled ikka seda näinud? Kasutad sa vana aktiivselt ja oled proovinud pikemat aega uut kasutada?

Üksi või kaksi, vähe on neid kes salvestavad 50-100 saadet korraga, reaalsuses on see juba iseenda lollitamine kuna sa ei jõua neid ära vaadata. Ja ma saaks aru kui sa kulutad minuti saate otsimiseks - No ei kuluta ju. Ja kui kulutad siis viga on juhtsüsteemis puldi ja TV vahel.
Uue lahenduse puhul on nii KordusTV kui Salvestamine TV peal kohe saadaval, ei pea kohmetult läbi menüü sinna minema vaid saad tunduvalt kiiremini üht või teist teenust kasutama hakata.

Vaata, vaidlemine nagunii ei vii mitte kuhugi sest see on sama nagu vaidlus iFööni ja Samsa kasutajate vahel ja ma ei pea isegi näiteid tooma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.08.2013 18:37:47 vasta tsitaadiga

Alguses võib asi uus ja lahe tunduda. (pildi pealt see pult küll lahe ei paista).

Kes on saanud kauem ja pikemalt kasutada uut süsteemi, need ütlevad, et selline ilma numbriteta kanali vahetamine on frustreeriv.

Mul on vaja vaadata eesti ja vene kanaleid. Ja vahetada kanaleid kiiresti.

Kuidas ma kerin neid koguaeg?

Sunnitakse mingeid liste hakata tegema?
Ja see listide vahetamine enda, naise ja laste jaoks on mingi mõnus kiire tegevus va?

Olete seal Elionis kõik üksikud inimesed seal arendusosakonnas? Või mis teil viga on?


Ma ei hakka liste tegema.
Head aega otsimine on ka võimalus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 18:41:28 vasta tsitaadiga

Ma saan hetkel aru, et elioni peamiseks sihtrühmaks on 90 aastased penskarid kes enam suurt aru ei saa.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 19:24:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma saan hetkel aru, et elioni peamiseks sihtrühmaks on 90 aastased penskarid kes enam suurt aru ei saa.

nende pealt tuleb 70% eraklientide käibest icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.08.2013 20:23:53 vasta tsitaadiga

Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:34:56 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler Spoiler Spoiler

no kui pult juba valmis treitud, siis need numbrivalikud on jäädavalt kadunud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.08.2013 20:36:36 vasta tsitaadiga

Tõesti segaseks lähevad ikka.

Ma oleks penskaritele 2 nupuga puldi ka välja suutnud mõelda.

onn/off

ja Tallinna TV
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.08.2013 20:42:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:43:09 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Photoshop on ikka üks tore asi küll, vaat kui uhke asja saab valmis teha. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:45:43 vasta tsitaadiga

tyr ma mõtlesin, et päriselt icon_lol.gif
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:53:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tyr ma mõtlesin, et päriselt icon_lol.gif
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab


Ja siis saad menüüst teate, et teenuse tellimiseks sisesta pin kood...

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:55:51 vasta tsitaadiga

Pole probleemi, tulevikus kõik teenused aktiveeruvad automaatselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 20:59:32 vasta tsitaadiga

Nii lihtsat asja ei suudeta kah Photoshopis kokku vorpida.
Ikka see peaks õige olema:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:01:03 vasta tsitaadiga

Milleks need nooleklahvid vajalikud on, OK nupust ju täiesti piisaks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:01:42 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tyr ma mõtlesin, et päriselt icon_lol.gif
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab


Ja siis saad menüüst teate, et teenuse tellimiseks sisesta pin kood...

icon_lol.gif thumbs_up.gif
siis pead helistama tasulisele numbrile ja teenus aktiveeritakse 3 tööpäeva jooksul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.08.2013 21:01:56 vasta tsitaadiga

Helistad ja vahetatakse kanal ära.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:04:03 vasta tsitaadiga

... ja samuti 3. tööpäeva jooksul.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.08.2013 21:09:15 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Nii lihtsat asja ei suudeta kah Photoshopis kokku vorpida.
Ikka see peaks õige olema:
Spoiler Spoiler Spoiler

Paintis lõikasin kokku. Ei hakand pikalt aega kulutama.

Mul pole photoshoppi.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:09:22 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Helistad ja vahetatakse kanal ära.


A.S. kirjutas:
... ja samuti 3. tööpäeva jooksul.


Või saadetakse tasuline tehnik koju suure puldiga. Lisaks tekib varimajandus ning suur bisnes tehniku pultidele, mille tagajärjel keelab Elion kõikide pultide kasutamise ning edaspidi saab ainult kuu ajalise ettetellimisega koostada endale graafiku, et mis kell mingit kanalit vaatad. Graafiku esitamine Elionile on tasuline.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:36:48 vasta tsitaadiga

Lubage pöörduda, kas võiks juba numbrid teemast ära unustada, ei võeta neid numbreid ära, kui ei taha.
Kui tahad siis saad aga midagi uut ja vinget ja ma olen täiesti kindel, et esimese kuu jooksul needsamad numbrinutjad võtavad selle uue versiooni kasutusele suurima heameelega. (panin kasutajanimed kirja icon_smile.gif

Kuna asjast on veel vara puhuda siis luban, et toon õigel ajal välja võrdlevad näited, seniks vajutage aga 147. Uues menüüs kulub selleks koos hoiatustega ma usun ka vaid 3 klikki.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:44:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Lubage pöörduda, kas võiks juba numbrid teemast ära unustada, ei võeta neid numbreid ära, kui ei taha.
Kui tahad siis saad aga midagi uut ja vinget ja ma olen täiesti kindel, et esimese kuu jooksul needsamad numbrinutjad võtavad selle uue versiooni kasutusele suurima heameelega. (panin kasutajanimed kirja icon_smile.gif

Kuna asjast on veel vara puhuda siis luban, et toon õigel ajal välja võrdlevad näited, seniks vajutage aga 147. Uues menüüs kulub selleks koos hoiatustega ma usun ka vaid 3 klikki.


ma teises toas muutun närviliseks, kui samsa puldi kätte võtan icon_lol.gif
ma võin kihla vedada, et mina kindlasti vabatahtlikult sellele yle ei lähe.
v.a juhul kui tuleb uudis stiilis, et tulime turule Gigakiire netipaketiga (see paketi nimi, mitte kiirus), aga eelduseks on uue nutitv olemasolu .........samas ega see eriti "vabatahtlik" pole icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 21:54:30 vasta tsitaadiga

indrekp, äkki seletad "vanamoodsale" inimesele ka, miks numbriteta parem on?
Ma näen küll, et 1-2 numbri vajutamine on ikka kergem kui nooleklahvide kasutamine. Võibolla nendele on see kergem, kes ei mäleta, mis numbri all mis kanal on. Mul lemmikkanalid ikka peas....

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 22:07:19 vasta tsitaadiga

Seletan seletan, teen sellest äkki lausa video, ainult natuke kannatust. Enne seda anna teemas teada, mitut erinevat kanalit sa vaatad, näiteks tavaliselt eesti kanalid, mõni vene, mõni sport ja mõni "sportt"?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 23.08.2013 22:19:58 vasta tsitaadiga

kellegi kannatus vist katkes...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 22:33:38 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
indrekp, äkki seletad "vanamoodsale" inimesele ka, miks numbriteta parem on?


Lisan natukene ka enda poolt. Paljud pensionärid ei julge peale P-/P+ nuppude midagi vajutada. Nii kuidas tehnik ära seadistab nii see asi ka jääb, isegi puldist digiboksi ei julge välja lülitada. Suur pult on nende jaoks nii segane värk, et sealt nad ei leia midagi üles.

Loomulikult pole kõik pensionärid sellised, teised vastupidi ei julge midagi muud puutuda peale numbrite 1-9 (lausa nii kanalid sätitud, et vaatavad ainult 9 kanalit). Kasutajaid on erinevaid, igaühele oma, ma lihtsalt mainisin ära ühe sihtgrupi kellele nt uus pult sobiks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.08.2013 23:04:34 vasta tsitaadiga

[irony on]No kus ta siis sobib, sinu kirjeldusele vastavat "oskusteavet" ei saa enam kasutada, kui ainult nooleklahvid ja OK puldil laiutavad.

Kuidas see penskar siis kanaleid vahetab, kui harjumuspärased nupud korraga kadunud on. icon_rolleyes.gif[/irony off]

Elion ilmselt õunast snitti võtnud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.08.2013 23:04:45 vasta tsitaadiga

Penskarid on kusjuures kõige suuremad numbrite armastajad. Minu esiesivanemad viitavadki kanalitele läbi numbrite - pane teise peale või 11 pealt tuleb jalka.

Kellelgi välismaa kogemust on? Kuidas seal see asi töötab?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 23:09:09 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Penskarid on kusjuures kõige suuremad numbrite armastajad. Minu esiesivanemad viitavadki kanalitele läbi numbrite - pane teise peale või 11 pealt tuleb jalka.
Kellelgi välismaa kogemust on? Kuidas seal see asi töötab?

On ikka kogemusi:
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 23.08.2013 23:12:46 vasta tsitaadiga

Peab tõdema, et ega ise ka neid numbreid väga ei kasuta, samas on hea kui nad olemas on juhuks kui tahaks kasutada, mida ka juhtub vahel harva. Tavaline on ikka OK ja siis vaatad kust ja mida tuleb.

Aga elion võiks siis juba arendusega veel edasi minna ja teha puldi wii puldi taoliseks, et vehkimisega saad liigutada ja kasutada nagu hiirt ekraanil icon_biggrin.gif Siis saaks ju kiiremini ja mugavamalt kanaleid vahetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 23:13:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ideid või kogemusi digiboxi pildi edastamisega iMaci ekraanidele. Nii palju kui mina aru sain iMaci thunderbolt sisend/väljundist siis see ainult väljutab dvi'd ja thunderbolti, sisendisse võtab sama ühendust pidi ainult Thunderbolti (Monitor Targeted Mode vms). Jutt siis iMac 2012 Later versioonist. Miks selline soov? Korter piisavalt väike, et omada seitset ekraani. Põnevamad filmid jooksevad nagunii läbi projektori seinale aga igas olukorras pole projektor mõeldav.

Seega jääks järgmised iMaci telerina kasutamise võimalused:
1) Mingisugune väljamaa Capture Device USB'le või Thunderboltile - Hind 150 € ja üles
2) HDMI encoder LAN'i - Slingbox vms - Hind 150 € ja üles
3) Teie poolt pakutav variant või lahendus mis kellelgi juba töös (jahvatati meedias ka Raspberry Pi'd - sama saaks ju VLC's ära lahendada aga krüpto lööb jalaga näkku)
4) Elion kunagi kauges tulevikus tuleb oma Programmijupi/äpiga välja arvutikasutajatele (NutiTV ju sai oma äppi)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 23.08.2013 23:23:24 vasta tsitaadiga

Ise ei ole ka numbreid palju kasutanud, viimasel ajal vist üldse mitte.
Ütlesin vanematele, et varsti kanali numbreid enam pole, nad ütlesid, et nad niikuinii ei kasuta neid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 23:38:04 vasta tsitaadiga

Ma kasutan numbreid üliharva, enamasti kahe kanali vahel klõpsimiseks ikka Last CH nupp. Lihtsalt sai siin enne õli tulle valatud. Usun, et ei oskaks väga puudust tunda ka, kui need ära kaovad. Kuid eks tulevik näitab.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 23.08.2013 23:39:33 vasta tsitaadiga

No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 23:42:16 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga icon_biggrin.gif
yks normaalne mehejutt ka siia vinguvate plikade vahele tekkinud thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2013 23:47:19 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga icon_biggrin.gif

Vaevalt sa proovida saad kodus, kas võtad või jätad, mingit 14p tagastusõigus vaevalt on icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 23.08.2013 23:48:27 vasta tsitaadiga

See vist käis siit korra läbi ka, aga ei viitsi otsida icon_smile.gif Millal nagu teoreetiline võimalus Motorola peal uut kasutajaliidest katsetada on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 00:00:10 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
See vist käis siit korra läbi ka, aga ei viitsi otsida icon_smile.gif Millal nagu teoreetiline võimalus Motorola peal uut kasutajaliidest katsetada on?

Oli vist 28. august, igatahes siis midagi toimus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 00:13:17 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga icon_biggrin.gif

Jah võib ka proovida. Nagunii vaatan vaid korra aastas televiisorit......
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.08.2013 02:51:33 vasta tsitaadiga

Kui kunagi aastaid tagasi Elioni TV teenust kasutama hakkasin, siis kasutasin ka numbrinuppe vähe.
Eks ta tooaeg üks bugine värk oli ka.

Praegu on juba ammu aeg seal maal, et minupärast võiks kõik teised nupud enamuses kaotada, aga numbrid jätku alles.
Pole vaja mulle mingeid videokerimise nuppe jne.
Aga selle peale pole tulnud, et teekski ilma nendeta puldi.
Ei ole ennast ikka nii idioodiks pidanud.

Ma ei ole tõesti veel nii vana ka, et peast soe olen, et poole tunni pärast ei mäleta, mis numbri all mingi kanal on.

Ja mul pole erilist 4-5 lemmik kanalit...järgemööda ka.
Lemmiklisti olen ainult ühe korra kunagi proovind teha ja perele see ei sobinud.

Ma võtan aegajalt läbi täiesti suvalisi kanaleid ja suvalises järjekorras ja numbervalimisega. Ja ma tahan omal kanaleid vahetada nii kiiresti nagu numbervalimine võimaldab.

Nii et tehke siis osale rahvale junn aga minusugused jätke rahule selle puldi kohitsemisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 09:19:08 vasta tsitaadiga

Ma tõin pensionärid mängu puhtalt näitena aga tundub, et kui ühte sõna kasutad siis kohe kõik arvavad, et nemad ongi sihtgrupp... ei ole ainult nemad.
Aga mis siin ikka selgitada, kõik kes nuppe kasutavad - jumala eest, ärge hakake midagi uut kasutama, soovitan nutitelefoni ( kui teil need üldse on ) vanade nokia 3310 vastu vahetada tagasi kuna föönidel pole ka "nuppe". Nagu täielik lapsekisa selle nuppude ümber, tundub nagu iga üleliigne nupuvajutus on täielik overkill. icon_biggrin.gif
Saame puldid kätte, siis vaatame edasi kes on läinud Starmani ja kes on oma "puberteedist" üle saanud ning oma väiteid muudab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 09:21:22 vasta tsitaadiga

seeru, sa ei ole ainuke kes seda just siin mitmendat korda kurtis. Soovitan, jätka numbritega nutitv kasutamist aga kui võimalus, mine kunagi esindusse või sõbra juurde kes uue variandi kasuks otsustab ja proovi kogu uut nutitv'd. Ma ei oska selgitada aga tead, uusi asju peab ikka proovima, missest, et mõni soovib ikka vana nokiat kasutada uue nutitelefoni asemel sest esimesel on ju reaalsed numbriklahvid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 10:57:51 vasta tsitaadiga

Miks elionil videolaenutuse valik nii stt on?
Eile õhtul brausisin. Krdi väike valik, mitte pussugi polnud tellida. Vanasti oli nagu rohkem.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.08.2013 11:25:23 vasta tsitaadiga

Vanasti ole selletõttu rohkem valida, et siis polnud sa enamusi filme veel jõudnud läbi vaadata, kaua sa ikka sama asja vaatad icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:05:47 vasta tsitaadiga

Motorola box, viimane tuli roheliseks ei lähe. Viimati töötas, peale seda seinast väljas aasta aega seisnud. Ideid?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:06:49 vasta tsitaadiga

Lase elionil softiuuendus teha
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:08:02 vasta tsitaadiga

Elioni tehnik olevat seal midagi arvutiga torkinud, viimane soft pidi peal olema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2013 12:41:11 vasta tsitaadiga

Viimati pidin ma ruuterile restardi tegema, muidu boks jäigi vilkuma.
Lase ruuteril yles tulla, ehk aitab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 463, 464, 465 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.