|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.08.2013 16:17:55
|
|
|
Kas neid lemmikliste võib siis mitu olla?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.08.2013 16:34:34
|
|
|
| dentartu kirjutas: |
Minu teada uue menüga ei saagi vana pulti kasutada. Peab olema selline ms enne pildil oli.
|
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.08.2013 17:11:15
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
| Ma arvan, et see numbriklahvideta kanalivahetuse "leiutamine" tuleneb arvamusest, et küllap Apple ja Google teavad mida teevad. On ju see hypersupersitt sealt maha viksitud. Ma saaks aru sellest siis, et kui tuleb ka uus boks millel kaasas mingi spetsiaalpult puutetundliku ekraaniga vms. Palun IndrekP too välja kasvõi 1 eelis, et mida see numbrite kaotamine antud juhul annab? Nii Samsungi telekal, kui Motorola boxil on täisverelised numbriklahvidega puldid komplektis olemas. Milleks on seda jama vaja? Milleks??? |
Lihtsus.
Selline tunne nagu vaataks mingit seebikat. Ega kedagi ei viida üle vägisi uuele nutiTV-le, Aminosi on niivõrd palju alles, et ei saa lihtsalt korraga sellist muudatust teha. Minu jaoks on vana menüü väga ebamugav, eriti kui tahan Salvestust või KordusTV-d kasutada, vaadates samsa teleri menüüd siis on tegu ikka oluliselt kiirema ja mõnusama lahendusega mida ootan ka oma Motorolale ( eks ole näha kuidas kineskoobil asi välja hakkab nägema ).
Vaadates vanemate inimeste seisukohta siis nende jaoks muutub küll elu lillelisemaks, mida vähem nuppe seda lihtsam meelde jätta
Aga eks see on tüüpiline teoreetiline häma, enne kui proovinud pole ära võta negatiivset seisukohta. Nii palju kui on inimesi, nii palju on arvamusi. Mina ei kasuta üldse numbreid, skrollimine on väga lihtne ja vajalikud saated on meelespea/salvestusega kaetud mistõttu ma ei näe vajadust hüpata ühelt numbrilt teisele. |
... antud kontekstis on lihtsus põhjuseks sama hea, kui soovitada suure kraavi kaevamiseks ekskavaatori asemel labidat või kalkulaatori asemel arveladuda. Vanema inimese jaoks on tühi pult nagu vasika jaoks uus värav, vanematele inimestele meeldib just konkreetsus ja teadmine, et kindla nupu alt avaldub alati mingi kindel funktsioon. Tänapäevane virtuaalne mõtlemine on nende jaoks reeglina ületamatu ulme. Pealegi, tegemist on siiski mugavusteenusega ja lihtsus ei taga sugugi mugavust, mida minu praktiline kogemus ka kinnitab. Demoruumis on kirjudes, värvilistes ja piltidega menüüdes liuglemist küll efektne presenteerida, kuid praktilise kasutamise jaoks ei oma see efekt paraku mingit lisaväärtust ...
... ma ei saa absoluutselt aru, kuidas on uus lahendus salvestuste/kordustv puhul parem, võiksid selgitada natuke. Ilmselt oled vist ainuke, kes salvestusi lisab ? Juhul, kui seda teeb 2-3-4 inimest muutub see nimekiri üüratult pikaks. Saate logod ja sama saate topelt lahtrid pikendavad seda veel omakorda. Sortimise võimalused on äärmiselt primitiivsed ja sortimise eelistust ei jäeta lisaks veel ka meelde. Mitte, et ma nimetaks vana lahendust ideaalseks, kuid uue kõrval on see lausa puhas kuld ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
23.08.2013 18:11:59
|
|
|
Kahjuks või õnneks ei saa ma sinu näidetest aru, sest see absoluutselt ei too välja erinevust uue ja vana puldi vahel ( ilmselt oled asjast täiesti valesti aru saanud ).
Vanemate inimeste puhul küsin ma sult vastu, kui sa võtad uue puldi ja vana puldi siis ütle mulle, kumb pult on konkreetsem? 43 nupuga kobakas praegune Elioni pult või 7 nupuga uus pult? Sellel 43 nupulisel puldil on nende jaoks niivõrd palju üleliigseid nuppe mis muudab selle puldi just segaseks.
Ma ei saa ikka pihta sellele kuidas sa leiad, et vana nutiTV keskkond on mugavam kui see mis tuleb uuena - kas sa oled ikka seda näinud? Kasutad sa vana aktiivselt ja oled proovinud pikemat aega uut kasutada?
Üksi või kaksi, vähe on neid kes salvestavad 50-100 saadet korraga, reaalsuses on see juba iseenda lollitamine kuna sa ei jõua neid ära vaadata. Ja ma saaks aru kui sa kulutad minuti saate otsimiseks - No ei kuluta ju. Ja kui kulutad siis viga on juhtsüsteemis puldi ja TV vahel.
Uue lahenduse puhul on nii KordusTV kui Salvestamine TV peal kohe saadaval, ei pea kohmetult läbi menüü sinna minema vaid saad tunduvalt kiiremini üht või teist teenust kasutama hakata.
Vaata, vaidlemine nagunii ei vii mitte kuhugi sest see on sama nagu vaidlus iFööni ja Samsa kasutajate vahel ja ma ei pea isegi näiteid tooma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
23.08.2013 18:37:47
|
|
|
Alguses võib asi uus ja lahe tunduda. (pildi pealt see pult küll lahe ei paista).
Kes on saanud kauem ja pikemalt kasutada uut süsteemi, need ütlevad, et selline ilma numbriteta kanali vahetamine on frustreeriv.
Mul on vaja vaadata eesti ja vene kanaleid. Ja vahetada kanaleid kiiresti.
Kuidas ma kerin neid koguaeg?
Sunnitakse mingeid liste hakata tegema?
Ja see listide vahetamine enda, naise ja laste jaoks on mingi mõnus kiire tegevus va?
Olete seal Elionis kõik üksikud inimesed seal arendusosakonnas? Või mis teil viga on?
Ma ei hakka liste tegema.
Head aega otsimine on ka võimalus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.08.2013 18:41:28
|
|
|
Ma saan hetkel aru, et elioni peamiseks sihtrühmaks on 90 aastased penskarid kes enam suurt aru ei saa.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 19:24:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ma saan hetkel aru, et elioni peamiseks sihtrühmaks on 90 aastased penskarid kes enam suurt aru ei saa. |
nende pealt tuleb 70% eraklientide käibest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
23.08.2013 20:23:53
|
|
|
Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler 
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 20:34:56
|
|
|
| siinus kirjutas: |
Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler 
|
no kui pult juba valmis treitud, siis need numbrivalikud on jäädavalt kadunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
23.08.2013 20:36:36
|
|
|
Tõesti segaseks lähevad ikka.
Ma oleks penskaritele 2 nupuga puldi ka välja suutnud mõelda.
onn/off
ja Tallinna TV
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.08.2013 20:43:09
|
|
|
| siinus kirjutas: |
Üks lekkinud pilt uuest motorola puldist.
Spoiler 
|
Photoshop on ikka üks tore asi küll, vaat kui uhke asja saab valmis teha.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 20:45:43
|
|
|
tyr ma mõtlesin, et päriselt
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.08.2013 20:53:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tyr ma mõtlesin, et päriselt
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab |
Ja siis saad menüüst teate, et teenuse tellimiseks sisesta pin kood...
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.08.2013 20:55:51
|
|
|
Pole probleemi, tulevikus kõik teenused aktiveeruvad automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
23.08.2013 20:59:32
|
|
|
Nii lihtsat asja ei suudeta kah Photoshopis kokku vorpida.
Ikka see peaks õige olema:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.08.2013 21:01:03
|
|
|
| Milleks need nooleklahvid vajalikud on, OK nupust ju täiesti piisaks?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 21:01:42
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
tyr ma mõtlesin, et päriselt
aga ma ei imesta, kui selline teoks saab |
Ja siis saad menüüst teate, et teenuse tellimiseks sisesta pin kood... |
siis pead helistama tasulisele numbrile ja teenus aktiveeritakse 3 tööpäeva jooksul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.08.2013 21:01:56
|
|
|
Helistad ja vahetatakse kanal ära.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.08.2013 21:04:03
|
|
|
| ... ja samuti 3. tööpäeva jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
23.08.2013 21:09:15
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Nii lihtsat asja ei suudeta kah Photoshopis kokku vorpida.
Ikka see peaks õige olema:
Spoiler 
|
Paintis lõikasin kokku. Ei hakand pikalt aega kulutama.
Mul pole photoshoppi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.08.2013 21:09:22
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Helistad ja vahetatakse kanal ära. |
| A.S. kirjutas: |
| ... ja samuti 3. tööpäeva jooksul. |
Või saadetakse tasuline tehnik koju suure puldiga. Lisaks tekib varimajandus ning suur bisnes tehniku pultidele, mille tagajärjel keelab Elion kõikide pultide kasutamise ning edaspidi saab ainult kuu ajalise ettetellimisega koostada endale graafiku, et mis kell mingit kanalit vaatad. Graafiku esitamine Elionile on tasuline.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.08.2013 21:36:48
|
|
|
Lubage pöörduda, kas võiks juba numbrid teemast ära unustada, ei võeta neid numbreid ära, kui ei taha.
Kui tahad siis saad aga midagi uut ja vinget ja ma olen täiesti kindel, et esimese kuu jooksul needsamad numbrinutjad võtavad selle uue versiooni kasutusele suurima heameelega. (panin kasutajanimed kirja
Kuna asjast on veel vara puhuda siis luban, et toon õigel ajal välja võrdlevad näited, seniks vajutage aga 147. Uues menüüs kulub selleks koos hoiatustega ma usun ka vaid 3 klikki.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 21:44:54
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Lubage pöörduda, kas võiks juba numbrid teemast ära unustada, ei võeta neid numbreid ära, kui ei taha.
Kui tahad siis saad aga midagi uut ja vinget ja ma olen täiesti kindel, et esimese kuu jooksul needsamad numbrinutjad võtavad selle uue versiooni kasutusele suurima heameelega. (panin kasutajanimed kirja
Kuna asjast on veel vara puhuda siis luban, et toon õigel ajal välja võrdlevad näited, seniks vajutage aga 147. Uues menüüs kulub selleks koos hoiatustega ma usun ka vaid 3 klikki. |
ma teises toas muutun närviliseks, kui samsa puldi kätte võtan
ma võin kihla vedada, et mina kindlasti vabatahtlikult sellele yle ei lähe.
v.a juhul kui tuleb uudis stiilis, et tulime turule Gigakiire netipaketiga (see paketi nimi, mitte kiirus), aga eelduseks on uue nutitv olemasolu .........samas ega see eriti "vabatahtlik" pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.08.2013 21:54:30
|
|
|
indrekp, äkki seletad "vanamoodsale" inimesele ka, miks numbriteta parem on?
Ma näen küll, et 1-2 numbri vajutamine on ikka kergem kui nooleklahvide kasutamine. Võibolla nendele on see kergem, kes ei mäleta, mis numbri all mis kanal on. Mul lemmikkanalid ikka peas....
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.08.2013 22:07:19
|
|
|
| Seletan seletan, teen sellest äkki lausa video, ainult natuke kannatust. Enne seda anna teemas teada, mitut erinevat kanalit sa vaatad, näiteks tavaliselt eesti kanalid, mõni vene, mõni sport ja mõni "sportt"?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
23.08.2013 22:19:58
|
|
|
| kellegi kannatus vist katkes...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
23.08.2013 22:33:38
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| indrekp, äkki seletad "vanamoodsale" inimesele ka, miks numbriteta parem on? |
Lisan natukene ka enda poolt. Paljud pensionärid ei julge peale P-/P+ nuppude midagi vajutada. Nii kuidas tehnik ära seadistab nii see asi ka jääb, isegi puldist digiboksi ei julge välja lülitada. Suur pult on nende jaoks nii segane värk, et sealt nad ei leia midagi üles.
Loomulikult pole kõik pensionärid sellised, teised vastupidi ei julge midagi muud puutuda peale numbrite 1-9 (lausa nii kanalid sätitud, et vaatavad ainult 9 kanalit). Kasutajaid on erinevaid, igaühele oma, ma lihtsalt mainisin ära ühe sihtgrupi kellele nt uus pult sobiks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
23.08.2013 23:04:34
|
|
|
[irony on]No kus ta siis sobib, sinu kirjeldusele vastavat "oskusteavet" ei saa enam kasutada, kui ainult nooleklahvid ja OK puldil laiutavad.
Kuidas see penskar siis kanaleid vahetab, kui harjumuspärased nupud korraga kadunud on. [/irony off]
Elion ilmselt õunast snitti võtnud
Spoiler 
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.08.2013 23:04:45
|
|
|
Penskarid on kusjuures kõige suuremad numbrite armastajad. Minu esiesivanemad viitavadki kanalitele läbi numbrite - pane teise peale või 11 pealt tuleb jalka.
Kellelgi välismaa kogemust on? Kuidas seal see asi töötab?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.08.2013 23:09:09
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Penskarid on kusjuures kõige suuremad numbrite armastajad. Minu esiesivanemad viitavadki kanalitele läbi numbrite - pane teise peale või 11 pealt tuleb jalka.
Kellelgi välismaa kogemust on? Kuidas seal see asi töötab? |
On ikka kogemusi:
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.08.2013 23:12:46
|
|
|
Peab tõdema, et ega ise ka neid numbreid väga ei kasuta, samas on hea kui nad olemas on juhuks kui tahaks kasutada, mida ka juhtub vahel harva. Tavaline on ikka OK ja siis vaatad kust ja mida tuleb.
Aga elion võiks siis juba arendusega veel edasi minna ja teha puldi wii puldi taoliseks, et vehkimisega saad liigutada ja kasutada nagu hiirt ekraanil Siis saaks ju kiiremini ja mugavamalt kanaleid vahetada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
23.08.2013 23:13:58
|
|
|
Kas kellelgi on ideid või kogemusi digiboxi pildi edastamisega iMaci ekraanidele. Nii palju kui mina aru sain iMaci thunderbolt sisend/väljundist siis see ainult väljutab dvi'd ja thunderbolti, sisendisse võtab sama ühendust pidi ainult Thunderbolti (Monitor Targeted Mode vms). Jutt siis iMac 2012 Later versioonist. Miks selline soov? Korter piisavalt väike, et omada seitset ekraani. Põnevamad filmid jooksevad nagunii läbi projektori seinale aga igas olukorras pole projektor mõeldav.
Seega jääks järgmised iMaci telerina kasutamise võimalused:
1) Mingisugune väljamaa Capture Device USB'le või Thunderboltile - Hind 150 € ja üles
2) HDMI encoder LAN'i - Slingbox vms - Hind 150 € ja üles
3) Teie poolt pakutav variant või lahendus mis kellelgi juba töös (jahvatati meedias ka Raspberry Pi'd - sama saaks ju VLC's ära lahendada aga krüpto lööb jalaga näkku)
4) Elion kunagi kauges tulevikus tuleb oma Programmijupi/äpiga välja arvutikasutajatele (NutiTV ju sai oma äppi)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
23.08.2013 23:23:24
|
|
|
Ise ei ole ka numbreid palju kasutanud, viimasel ajal vist üldse mitte.
Ütlesin vanematele, et varsti kanali numbreid enam pole, nad ütlesid, et nad niikuinii ei kasuta neid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.08.2013 23:38:04
|
|
|
Ma kasutan numbreid üliharva, enamasti kahe kanali vahel klõpsimiseks ikka Last CH nupp. Lihtsalt sai siin enne õli tulle valatud. Usun, et ei oskaks väga puudust tunda ka, kui need ära kaovad. Kuid eks tulevik näitab.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.08.2013 23:39:33
|
|
|
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.08.2013 23:42:16
|
|
|
| eltso kirjutas: |
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga  |
yks normaalne mehejutt ka siia vinguvate plikade vahele tekkinud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.08.2013 23:47:19
|
|
|
| eltso kirjutas: |
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga  |
Vaevalt sa proovida saad kodus, kas võtad või jätad, mingit 14p tagastusõigus vaevalt on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.08.2013 23:48:27
|
|
|
See vist käis siit korra läbi ka, aga ei viitsi otsida Millal nagu teoreetiline võimalus Motorola peal uut kasutajaliidest katsetada on?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.08.2013 00:00:10
|
|
|
| eltso kirjutas: |
See vist käis siit korra läbi ka, aga ei viitsi otsida Millal nagu teoreetiline võimalus Motorola peal uut kasutajaliidest katsetada on? |
Oli vist 28. august, igatahes siis midagi toimus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
24.08.2013 00:13:17
|
|
|
| eltso kirjutas: |
No mina võtan kindlasti esimesel võimalusel uue asja proovida, juhul kui muidugi antakse proovida, hea naist närvi ajada mingi uue asjaga  |
Jah võib ka proovida. Nagunii vaatan vaid korra aastas televiisorit......
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.08.2013 02:51:33
|
|
|
Kui kunagi aastaid tagasi Elioni TV teenust kasutama hakkasin, siis kasutasin ka numbrinuppe vähe.
Eks ta tooaeg üks bugine värk oli ka.
Praegu on juba ammu aeg seal maal, et minupärast võiks kõik teised nupud enamuses kaotada, aga numbrid jätku alles.
Pole vaja mulle mingeid videokerimise nuppe jne.
Aga selle peale pole tulnud, et teekski ilma nendeta puldi.
Ei ole ennast ikka nii idioodiks pidanud.
Ma ei ole tõesti veel nii vana ka, et peast soe olen, et poole tunni pärast ei mäleta, mis numbri all mingi kanal on.
Ja mul pole erilist 4-5 lemmik kanalit...järgemööda ka.
Lemmiklisti olen ainult ühe korra kunagi proovind teha ja perele see ei sobinud.
Ma võtan aegajalt läbi täiesti suvalisi kanaleid ja suvalises järjekorras ja numbervalimisega. Ja ma tahan omal kanaleid vahetada nii kiiresti nagu numbervalimine võimaldab.
Nii et tehke siis osale rahvale junn aga minusugused jätke rahule selle puldi kohitsemisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
24.08.2013 09:19:08
|
|
|
Ma tõin pensionärid mängu puhtalt näitena aga tundub, et kui ühte sõna kasutad siis kohe kõik arvavad, et nemad ongi sihtgrupp... ei ole ainult nemad.
Aga mis siin ikka selgitada, kõik kes nuppe kasutavad - jumala eest, ärge hakake midagi uut kasutama, soovitan nutitelefoni ( kui teil need üldse on ) vanade nokia 3310 vastu vahetada tagasi kuna föönidel pole ka "nuppe". Nagu täielik lapsekisa selle nuppude ümber, tundub nagu iga üleliigne nupuvajutus on täielik overkill.
Saame puldid kätte, siis vaatame edasi kes on läinud Starmani ja kes on oma "puberteedist" üle saanud ning oma väiteid muudab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.08.2013 09:21:22
|
|
|
| seeru, sa ei ole ainuke kes seda just siin mitmendat korda kurtis. Soovitan, jätka numbritega nutitv kasutamist aga kui võimalus, mine kunagi esindusse või sõbra juurde kes uue variandi kasuks otsustab ja proovi kogu uut nutitv'd. Ma ei oska selgitada aga tead, uusi asju peab ikka proovima, missest, et mõni soovib ikka vana nokiat kasutada uue nutitelefoni asemel sest esimesel on ju reaalsed numbriklahvid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.08.2013 10:57:51
|
|
|
Miks elionil videolaenutuse valik nii stt on?
Eile õhtul brausisin. Krdi väike valik, mitte pussugi polnud tellida. Vanasti oli nagu rohkem.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
24.08.2013 11:25:23
|
|
|
Vanasti ole selletõttu rohkem valida, et siis polnud sa enamusi filme veel jõudnud läbi vaadata, kaua sa ikka sama asja vaatad
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.08.2013 12:05:47
|
|
|
| Motorola box, viimane tuli roheliseks ei lähe. Viimati töötas, peale seda seinast väljas aasta aega seisnud. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.08.2013 12:06:49
|
|
|
Lase elionil softiuuendus teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.08.2013 12:08:02
|
|
|
| Elioni tehnik olevat seal midagi arvutiga torkinud, viimane soft pidi peal olema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.08.2013 12:41:11
|
|
|
Viimati pidin ma ruuterile restardi tegema, muidu boks jäigi vilkuma.
Lase ruuteril yles tulla, ehk aitab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|