Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 11.07.2013 20:06:53 vasta tsitaadiga

Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)

Eks näis mis saab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.07.2013 21:41:24 vasta tsitaadiga

Kui järgmine WiFi blackout toimub, proovin selle funktsiooni keelamise järgi. Eile alles sai ruuterit taaskäivitatud selle jama pärast. Arrrrgh icon_evil.gif .
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:01:47 vasta tsitaadiga

TG784 olen isegi varem seda jama näinud, et pingida saab, ruuteri conf avaneb aga veebilehed lahti ei tule. Skype näiteks jääb toimima samal ajal. Uue firmwarega pole nagu täheldanud seda probleemi enam.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2013 12:14:52 vasta tsitaadiga

Elioni tehniline tugi saatis..
tsitaat:
Saatsime Teile selle teavituse heas usus ja loodame, et see läheb Teile korda.


Mis kirjeldab, et kuidas saaksin WiFi kanalit muuta, kuidas leida ruuterile õige asukoht ja kuidas WiFi turvalisust muuta.
Kui on probleeme, siis tasuline IT abi aitab.

Nojah, kas see saadeti kõigile, või ainult neile, kes probleeme kurdavad. Nende soovitustega probleemi parandada ei saa, kuna WiFi ju sisevõrgus olevate seadmete jaoks ära ei kao?
Andmed liiguvad, filme saab vaadata ja muusikat kuulata üle WiFi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.07.2013 12:21:26 vasta tsitaadiga

mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 14:49:43 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi.

Wifiga seoses võib olla kolm võimalust:
1. wifi kanali katvus naabritega, kasuta inSSider tarkvara WIN arvutis või Wifi Analyzer tarkvara Android telefonis/tahvlis, et leida vaba kanal.
2. kuumarabandus, leia ruuterile koht kus õhk natuke liigub.
3. ruuter on rikkis, aitaks garantiivahetus.

Tõenäolisemaks pean siiski esimest varianti sest teisel juhul hanguks ruuter pigem täielikult ja kolmandal juhul on olnud juhtumeid kus ruuteril kaob wifi leviala üldse ära ja vahel kustub ka wifi tuli ära, see on pigem harv juhus ja tegemist on praakruuteriga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.07.2013 18:10:26 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi.


Kas sul ei saa seadmed ruuteriga WiFi vahendusel üldse ühendust, või on sul WiFi ühendus ruuteriga olemas ja seadmed ei saa lihtsalt internetti?

Esimesel juhul indrekp kaks esimest soovitust ja teisel juhul on sul sama probleem mis minul ja mitmetel teistel.
Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib.
Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 19:48:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib. Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast.

Anna siis hea ja professionaalne soovitus, millest alustama peaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 21:01:26 vasta tsitaadiga

Ingram kirjutas:
Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)

Eks näis mis saab.


On siis paremaks ka läinud või endiselt probleemid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 23:08:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja kirjutas:
Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib. Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast.

Anna siis hea ja professionaalne soovitus, millest alustama peaks? icon_smile.gif


TG784 puhul tõesti aitas see soovitus, aga TG789-ga on mingi teine jama. Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 00:34:52 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid.
Uuritaksegi, lihtsalt tiba keeruline on murele jälile saada kui stiilis 10000 kundel töötab ilusti ja kümnel on mure ning laboris väga olukorda ei suuda taasesitada. TG784 puhul on suurusjärgud veel drastilisemad.

Ehk siis mida rohkem infot oskate pakkuda seda parem. inSSIDer ja wireshark on paar toredat märksõna.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.07.2013 00:54:09 vasta tsitaadiga

Ise pakuks, et vahetage sellel kümnel kõigepealt ruuter välja selle asemel, et pool aastat laboris möllata.

Thomsoni firma puhul nagu eriti ei imestaks kui 10 000 eksemplari sees paarkümmend poolpraaki isendit on.


viimati muutis seeru 15.07.2013 00:59:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 01:02:39 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ise pakuks, et vahetage sellel kümnel kõigepealt ruuter välja selle asemel, et pool aastat laboris möllata.
On ka seda tehtud juba. Mõnel aitab, mõnel mitte.

Asi pole selles, et ruuter oleks nõrk. Pigem on wifi puhul nii palju tegureid, millest tulemus sõltub, ruuter on ainult üks kolmandik, ülejäänud on keskkond ja lõppseade (arvuti, mobla, tahvel, misiganes). Ning teatud juhtudel tekib kokkusobimatus - aga mis kokku ei käi, sellest aru ei saa.

Ma olen neid TG ruutereid ST350'st alates küll ja küll näinud ning korralikud all-in-one SOHO purgid on (endal on kortermajas paljude teiste wifide kõrval aastaid TG784 ja TG789 olnud kasutuses... töötasid ideaalselt). Nõudlikuma tarbija puhul muidugi tasub vaadata spetsseadme poole, vahet pole kas siin rääkida wifist või millestki muust.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.07.2013 01:16:38 vasta tsitaadiga

Mul ka need kõik kasutuses olnud vähem või rohkem. Alates sellest 350-nest (tegelt nokiast).
Ainukesena olengi teadlikult kõrvale jätnud 784 pikemast kasutusest.
585 kärab ja kärab... icon_smile.gif torrentite ja kuumaga.
ptüi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 02:08:32 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid.
Uuritaksegi, lihtsalt tiba keeruline on murele jälile saada kui stiilis 10000 kundel töötab ilusti ja kümnel on mure ning laboris väga olukorda ei suuda taasesitada. TG784 puhul on suurusjärgud veel drastilisemad.

Ehk siis mida rohkem infot oskate pakkuda seda parem. inSSIDer ja wireshark on paar toredat märksõna.


Njh, kuna ma arvutite parandusega tegelen, siis minu jaoks on see täitsa arusaadav. Samas ma ei näe mõtet soovitada midagi, mis selle ruuteri puhul suure tõenäosusega ei toimi. Parem ongi ruuter ära vahetada. Siiani vist ainukesed probleemid TG789-ga ongi olnud need wifi jamad. Vist on ka minu ruuteriga sama probleem, aga kuna ma ise wifit ei kasuta ja naabri ST780 wifi töötab ilusti, saan kõik kasutajad naabri wifisse suunata..Thank god somebody uses WEP. (naaber tegelt selle vastu pole).

Aga eks võtan enda ruuteri wifi ka mingi hetk käsile ja uurin, kas ja mis viga võib olla.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 10:47:10 vasta tsitaadiga

Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.

Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2013 10:50:00 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.

Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla.

Maja jaoks raha on, aga kaabli jaoks pole?
Pm peaks yldse õnnelik olema, et võimalus on. Enamus eramajadel see võimalus yldjuhul puudub

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 11:56:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
PCman kirjutas:
Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.

Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla.

Maja jaoks raha on, aga kaabli jaoks pole?
Pm peaks yldse õnnelik olema, et võimalus on. Enamus eramajadel see võimalus yldjuhul puudub

Ega ma selles mõttes ei mõelnud asja, et rahast kahju vms. Aga lihtsalt mõtlesin, et kas mul seda üldse vaja on. Piisab ehk 4G-st.
Üle aasta pole telekatki lahti teinud. Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks......
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 13:39:38 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks......

Sellise lause peale võid 4G võtta ja endale jalga tulistada. icon_smile.gif
Teen ka arvutihoolduseid vahel ja 100M nett uuenduse laadimisks on ikkagi teine tera. Hetkel peab küll 30M VDSLiga leppima aga võibolla jääbki pigem piduriks MS server mis tipptundidel väga suurt kiirust välja ei anna.

Kui 750€ eest saaks kiu krundile oleks õnneseen icon_razz.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.07.2013 13:44:34 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Ega ma selles mõttes ei mõelnud asja, et rahast kahju vms. Aga lihtsalt mõtlesin, et kas mul seda üldse vaja on. Piisab ehk 4G-st.
Üle aasta pole telekatki lahti teinud. Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks......

Kui juba selline küsimus inimesel kerkib, siis ei olegi vaja.
Ehk kunagi tulevikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 14:50:44 vasta tsitaadiga

Küll see 4G ka üle koormatakse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 15.07.2013 21:04:55 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Ingram kirjutas:
Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)

Eks näis mis saab.


On siis paremaks ka läinud või endiselt probleemid?


Ma olin nädalavahetuse kodust ära, ei oska öelda veel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 11:45:45 vasta tsitaadiga

Kuidagi kaua läheb mul täna 5mbit>12mbit aktiveerimine... vanasti kui telekaekraanilt veel seda teha sai, siis läks max 15 minutit
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 14:42:01 vasta tsitaadiga

100/20 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema?

viimati muutis heikis 16.07.2013 15:53:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2013 14:48:22 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
100/10 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema?

Ruuterile restart. Ei aita, siis pane kaabel otse, siis peab kindlasti 100 tulema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 15:16:58 vasta tsitaadiga

jeesus188, küsimus on vast midagi muud. icon_smile.gif

heikis, 100/20 või üldse eKodu ühenduse puhul antakse üks avalik IP. Enamasti /24 võrgust üks ettejuhtuv IP aga ma olen ka suuremaid vahemikke kohanud. Kui on TG ruuter siis "ip rtlist" käsuga näeb vastava võrguinterface puhul, mis vahemikuga on tegu. Aga kui on ka midagi muud kui /24 siis ikkagi saab ühe avaliku IP.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 16.07.2013 15:37:56 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
100/10 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema?


Minu teada saab erakliendi ühendusega ainult /32, kui juurde tellitavast staatilisest IPst rääkida. Vaikimisi tulevad dünaamilised /24 võrgust.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 16.07.2013 20:50:39 vasta tsitaadiga

Mis teema on sellega, et üks telefoni port annab kinnist ruuteri taga, aga teine töötab korrektselt?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 21:31:21 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Mis teema on sellega, et üks telefoni port annab kinnist ruuteri taga, aga teine töötab korrektselt?

1 number on aktiviseeritud pesas üks, teist telefoninumbrit sul ei ole ja teine pesa on seadistamata ehk kinnise tooniga. Paraleeltelefoni saad kasutada T lüliga, teise porti sama numbrit seadistada ei soovita.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 00:45:31 vasta tsitaadiga

Sa võid teisele pesale samad parameetrid (kasutajatunnus, parool jm) seadistuses panna ja hakkab seal telefon tööle sama numbriga. Nagu paralleel, aga pealt ei saa kuulata teise telefoni pealt. Vähemalt peaks sedasi tööle hakkama, kui selles ruuteris miski seda ei piira...
Lisaks võid samu parameetreid kasutada oma mobiili SIP seadistuses ja üldse igal pool, kus SIP-i kasutamise võimalus on.

indrekp, milles probleem sel juhul on? Miks ei soovita? Natuke täpsustada ei saaks?
Linksys'i ATA (SPA2102) töötab küll nii, et ühes pordis on telefon ja teises sama numbri ja ämbriga valvesüsteem, Elioni tehnik ise nii ta paigaldas ja on siiani töötanud (ma ise küll käisin seadistuse hiljem ise üle, väike näpukas oli sees)

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 09:55:05 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
indrekp, milles probleem sel juhul on? Miks ei soovita? Natuke täpsustada ei saaks?
Linksys'i ATA (SPA2102) töötab küll nii, et ühes pordis on telefon ja teises sama numbri ja ämbriga valvesüsteem, Elioni tehnik ise nii ta paigaldas ja on siiani töötanud (ma ise küll käisin seadistuse hiljem ise üle, väike näpukas oli sees)

Jah, töötab, jah tehnikud on ka klientide palvel nii tööle pannud, eriti just ettevõtetes NUMBER üks port valve jaoks ja teine telefoni/faxi jaoks. Esimene valvele alati sellepärast, et kui mingil tehnilisel põhjusel automaat seadet häälestab, jääb tummaks telefon , mitte valve.
1. Probleeme võib esineda kuna seadmetel on kaughaldus ja seadme reseti korral taastatakse 1 number vaid porti 1.
2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna.
3. Võib esineda probleeme ka erinevate seadistustega, Elionil on mitu voip proxyt ja igasse porti saab määrata erineva proxy. Kui tehakse kaugelt konfiguratsiooni korrektuure, tehakse need vaid pordis 1.
Mõned pisemad probleemid veel aga eelmainitud on piisavad.

Kodukasutaja, miks mitte, kui ise veel oskad häälestada ja tead mis teed, võib ju kahte pesa kasutada, ükspäev võib lihtsalt iseenesest üks pesa tummaks jääda ja tuleb uuesti seadistada. Lihtsam on paraleeltelefoni kasutada T-lüliga või miks mitte ka vana Speedtouchi filtriga:

Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 12:57:58 vasta tsitaadiga

Aitäh!
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:21:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna.

Ja teises pesas olev telefon reaalselt ei helise?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:54:57 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
indrekp kirjutas:
2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna.

Ja teises pesas olev telefon reaalselt ei helise?
 


Kui proxy sätted on mõlemas pordis samad siis heliseb ikka, paraleel asub majas tavaliselt aga teises kohas, kui see esimene telefon, seega räägid ühe telefoniga köögis ja teine telefon heliseb magamistoas vms. icon_smile.gif
Pigem on see probleem ettevõttes, kodus vaevalt kõnekeskus töötab mille telefon vahetpidamata heliseb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.07.2013 14:08:02 vasta tsitaadiga

Pidin taaskord tõdema, et Eestis ikka kohe osatakse haigeid kampaaniaid korraldada. See Elioni-EMT interneti ühispakkumine tundus kohe algselt väga kahtlane. Väga keeruline oli aru saada, et kellelt siis lõpuks midagi saab ja kuidas. Kuna niikuinii pidin EMT pulga võtma, siis pikalt ei viitsinud süveneda algul ka. EMTga sain sotid selgeks. Lepingusse sai kirja, et tegu Elioni-EMT ühispakkumisega ja tänu sellele on EMT interneti kuutasu odavama paketi hinnaga. Hakkasin nüüd täpsemalt uurima, et mida ma siis Elionilt ka saan. Õige vastus on, et mitte midagi. Kuna fiiberoptikat mul majas pole, siis kiiremat netiühendust ei saa. Ei saa ka 4€ kuutasu soodustust ega VDSL ühendust. No milles siin see ühispakkumine siis seisnes, ma ei saa aru? Haige värk täiesti...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 14:32:27 vasta tsitaadiga

No see on ju seal jutus siililegi selgelt kirjas: kui sul on elioni ekodu internet, siis saad EMT neti odavamalt kõrvale.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.07.2013 14:48:31 vasta tsitaadiga

Sellega on selge muidugi jah aga koju ma ju kiiremat netti ei saa. Kellele on suvatsetud tehniline võimalus välja ehitada need saavad mõlemalt teenusepakkujalt soodustused, ülejäänud kliendid aga ainult EMT-lt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 14:50:55 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Sellega on selge muidugi jah aga koju ma ju kiiremat netti ei saa. Kellele on suvatsetud tehniline võimalus välja ehitada need saavad mõlemalt teenusepakkujalt soodustused, ülejäänud kliendid aga ainult EMT-lt.
Jah, täpselt see ongi ju kampaaniatingimustes kirjas.

"2. Ühispakkumise Elioni soodustus
Võimaldatakse eraisikust kliendile, kes kasutab samaaegselt:
* EMT kliendina EMT internetti teenuspaketis „EMT-Elion ühispakkumine“
makseviisiga EMT Internet M-XL, mille kasutamiseks on klient võtnud tähtajalise
kohustuse;
* Elioni kliendina kas 100/20M ühenduskiirusega eKodu lahendust või Stardipaketi
ühenduskiirusega 1 Mbit/s
, mille klient migreerib eKodu lahenduseks
ühenduskiirusega 1 Mbit/s tõstes ühenduskiiruse 5 Mbit/s-ni."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.07.2013 14:57:16 vasta tsitaadiga

Just. Nagu ma aru saan, siis te peategi seda normaalseks kampaaniaks. Ma usun, et hetkel on ikka enamus klientidest veel ilma optikavalmiduseta. Oleks olnud raske neile siis vähemalt kuutasu osas soodustust pakkuda vms?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:23:25 vasta tsitaadiga

Kampaania on suunatud kindlale sihtgrupile. Ma ei ole suurem asi turundaja kuid tehakse ju nii suuremaid kui väikseid kampaaniaid, olenevalt eesmärgist. Ega kogu aeg ei saagi ju kogu kliendimassi kaasa haarata, mõnikord suunatakse rõhk ühte või teise kohta. Kõigil EMT klientidel pole näiteks nutitelefonide huvi kuid ometi on suurem osa telefonipakkumisi nutitelefonide vallas. Mul pole mingit huvi uue läpaka vastu kuid ülal paremal HV foorumi nurgas pakub Bitboard mulle enneolematult soodsat sülearvutit. Tahaks sõita linnade vahel bussiga odavamalt kuid pole ei õpilane ega seenior, meditsiiniliselt diagnoositud sügavat puuet kah ei oma.

Või saan ma millestki valesti aru?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.07.2013 15:34:43 vasta tsitaadiga

Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:51:11 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ei oska ka rohkem kuidagi seletada icon_sad.gif. Eks alati on nii, et iga kampaania ei jõua igale kliendile - EMT 95% leviulatusega 4G ei sobi neile, kes kuuluvad 5% hulka. Vanaemale Muhus ei ulatu ei Starman ega STV kuigi telekast reklaamib, et näe mis võimalused neil on. Ja nii edasi...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 20:55:51 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru...
Elioni sooduskampaaniad (kasvõi näiteks ka see tasuta wifi kampaania mõni aasta tagasi) on ikka olnud suunatud neile klientidele, kellel on niigi hea ühendus, kuid on võimalus ka mõnd muud teenusepakkujat valida. Kellel valikut pole, see saab vaid arveid. icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 17.07.2013 21:56:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
ivar80 kirjutas:
Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru...
Elioni sooduskampaaniad (kasvõi näiteks ka see tasuta wifi kampaania mõni aasta tagasi) on ikka olnud suunatud neile klientidele, kellel on niigi hea ühendus, kuid on võimalus ka mõnd muud teenusepakkujat valida. Kellel valikut pole, see saab vaid arveid. icon_lol.gif

See on täpselt nagu pangas. Kui inimesel on kontol suurem summa, saab ta pidevalt suuri lanupakkumisi, niipea kui konto tühjeneb, kaovad ka laenupakkumised. No milleks on sellisel inimesel vaja laenu võtta, kel nagunii raha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thy
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006




sõnum 18.07.2013 19:49:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
..
Muide mingi aeg sai räägitud USB NTFS toest ning see on uusimatel tarkvaradel täiesti olemas. Ketas järgi ning koheselt on nutiseadmetes/telerites kõvaketta kaust näha ning saab filme,pilte,muusikat kuulata/vaadata. FTP avamiseks administraatori kontoga tuleb ruuteris menüüs linnukesega luba anda. Kiirused pole küll ulmelised (nagu usb2.0 ikka) aga kui kodust NAS seadet pole, siis ajab asja ära.


Kuidas seda ketast teleris näha saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 20:55:27 vasta tsitaadiga

thy kirjutas:
indrekp kirjutas:
..
Muide mingi aeg sai räägitud USB NTFS toest ning see on uusimatel tarkvaradel täiesti olemas. Ketas järgi ning koheselt on nutiseadmetes/telerites kõvaketta kaust näha ning saab filme,pilte,muusikat kuulata/vaadata. FTP avamiseks administraatori kontoga tuleb ruuteris menüüs linnukesega luba anda. Kiirused pole küll ulmelised (nagu usb2.0 ikka) aga kui kodust NAS seadet pole, siis ajab asja ära.


Kuidas seda ketast teleris näha saab?
teleri enda content browseriga. Telekas ikka võrku yhendatud?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 25.07.2013 15:51:09 vasta tsitaadiga

Täna siis kaks meest maja ees mõõtsid Elioni kaabli asukohta ning tähistasid seda siniste ristikestega.
Huvitav kas on varsti lootust VDSLile või valguskaablile?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 15:58:20 vasta tsitaadiga

Lootust ei võta keegi Sult ära. icon_smile.gif
Teinekord astu juurde, ütle tere ja küsi, mis on teoksil.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 25.07.2013 16:19:19 vasta tsitaadiga

Nad oskasidki nii palju öelda, et peavad mõõtma ning tähistama Elioni kaabli asukohta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 16:40:29 vasta tsitaadiga

Mustamäel tumm elion juba al 15.45
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.