|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
11.07.2013 20:06:53
|
|
|
Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)
Eks näis mis saab.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.07.2013 21:41:24
|
|
|
Kui järgmine WiFi blackout toimub, proovin selle funktsiooni keelamise järgi. Eile alles sai ruuterit taaskäivitatud selle jama pärast. Arrrrgh .
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.07.2013 12:01:47
|
|
|
| TG784 olen isegi varem seda jama näinud, et pingida saab, ruuteri conf avaneb aga veebilehed lahti ei tule. Skype näiteks jääb toimima samal ajal. Uue firmwarega pole nagu täheldanud seda probleemi enam.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
12.07.2013 12:14:52
|
|
|
Elioni tehniline tugi saatis..
| tsitaat: |
Saatsime Teile selle teavituse heas usus ja loodame, et see läheb Teile korda.
|
Mis kirjeldab, et kuidas saaksin WiFi kanalit muuta, kuidas leida ruuterile õige asukoht ja kuidas WiFi turvalisust muuta.
Kui on probleeme, siis tasuline IT abi aitab.
Nojah, kas see saadeti kõigile, või ainult neile, kes probleeme kurdavad. Nende soovitustega probleemi parandada ei saa, kuna WiFi ju sisevõrgus olevate seadmete jaoks ära ei kao?
Andmed liiguvad, filme saab vaadata ja muusikat kuulata üle WiFi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
14.07.2013 12:21:26
|
|
|
| mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.07.2013 14:49:43
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi. |
Wifiga seoses võib olla kolm võimalust:
1. wifi kanali katvus naabritega, kasuta inSSider tarkvara WIN arvutis või Wifi Analyzer tarkvara Android telefonis/tahvlis, et leida vaba kanal.
2. kuumarabandus, leia ruuterile koht kus õhk natuke liigub.
3. ruuter on rikkis, aitaks garantiivahetus.
Tõenäolisemaks pean siiski esimest varianti sest teisel juhul hanguks ruuter pigem täielikult ja kolmandal juhul on olnud juhtumeid kus ruuteril kaob wifi leviala üldse ära ja vahel kustub ka wifi tuli ära, see on pigem harv juhus ja tegemist on praakruuteriga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
14.07.2013 18:10:26
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| mingi jama tg789vn-iga, seadmed wifis ei püsi. |
Kas sul ei saa seadmed ruuteriga WiFi vahendusel üldse ühendust, või on sul WiFi ühendus ruuteriga olemas ja seadmed ei saa lihtsalt internetti?
Esimesel juhul indrekp kaks esimest soovitust ja teisel juhul on sul sama probleem mis minul ja mitmetel teistel.
Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib.
Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.07.2013 19:48:25
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib. Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast. |
Anna siis hea ja professionaalne soovitus, millest alustama peaks?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
14.07.2013 21:01:26
|
|
|
| Ingram kirjutas: |
Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)
Eks näis mis saab. |
On siis paremaks ka läinud või endiselt probleemid?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
14.07.2013 23:08:27
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Elion soovitab WiFi kanalit vahetada ja ruuteri asukohta muuta. Tegelikult nad aga ei kuula, mis klient neile räägib. Elion kuuleb: "probleem WiFi ühendustega" ja koheselt algab mantra kanalivahetusest ja ruuteri asukohast. |
Anna siis hea ja professionaalne soovitus, millest alustama peaks?  |
TG784 puhul tõesti aitas see soovitus, aga TG789-ga on mingi teine jama. Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.07.2013 00:34:52
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid. |
Uuritaksegi, lihtsalt tiba keeruline on murele jälile saada kui stiilis 10000 kundel töötab ilusti ja kümnel on mure ning laboris väga olukorda ei suuda taasesitada. TG784 puhul on suurusjärgud veel drastilisemad.
Ehk siis mida rohkem infot oskate pakkuda seda parem. inSSIDer ja wireshark on paar toredat märksõna.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
15.07.2013 00:54:09
|
|
|
Ise pakuks, et vahetage sellel kümnel kõigepealt ruuter välja selle asemel, et pool aastat laboris möllata.
Thomsoni firma puhul nagu eriti ei imestaks kui 10 000 eksemplari sees paarkümmend poolpraaki isendit on.
viimati muutis seeru 15.07.2013 00:59:40, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.07.2013 01:02:39
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Ise pakuks, et vahetage sellel kümnel kõigepealt ruuter välja selle asemel, et pool aastat laboris möllata. |
On ka seda tehtud juba. Mõnel aitab, mõnel mitte.
Asi pole selles, et ruuter oleks nõrk. Pigem on wifi puhul nii palju tegureid, millest tulemus sõltub, ruuter on ainult üks kolmandik, ülejäänud on keskkond ja lõppseade (arvuti, mobla, tahvel, misiganes). Ning teatud juhtudel tekib kokkusobimatus - aga mis kokku ei käi, sellest aru ei saa.
Ma olen neid TG ruutereid ST350'st alates küll ja küll näinud ning korralikud all-in-one SOHO purgid on (endal on kortermajas paljude teiste wifide kõrval aastaid TG784 ja TG789 olnud kasutuses... töötasid ideaalselt). Nõudlikuma tarbija puhul muidugi tasub vaadata spetsseadme poole, vahet pole kas siin rääkida wifist või millestki muust.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
15.07.2013 01:16:38
|
|
|
Mul ka need kõik kasutuses olnud vähem või rohkem. Alates sellest 350-nest (tegelt nokiast).
Ainukesena olengi teadlikult kõrvale jätnud 784 pikemast kasutusest.
585 kärab ja kärab... torrentite ja kuumaga.
ptüi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
15.07.2013 02:08:32
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Nad võiks seda uurida ja korda selle teha, mitte soovitada klientidele mõttetuid abinõusid. |
Uuritaksegi, lihtsalt tiba keeruline on murele jälile saada kui stiilis 10000 kundel töötab ilusti ja kümnel on mure ning laboris väga olukorda ei suuda taasesitada. TG784 puhul on suurusjärgud veel drastilisemad.
Ehk siis mida rohkem infot oskate pakkuda seda parem. inSSIDer ja wireshark on paar toredat märksõna. |
Njh, kuna ma arvutite parandusega tegelen, siis minu jaoks on see täitsa arusaadav. Samas ma ei näe mõtet soovitada midagi, mis selle ruuteri puhul suure tõenäosusega ei toimi. Parem ongi ruuter ära vahetada. Siiani vist ainukesed probleemid TG789-ga ongi olnud need wifi jamad. Vist on ka minu ruuteriga sama probleem, aga kuna ma ise wifit ei kasuta ja naabri ST780 wifi töötab ilusti, saan kõik kasutajad naabri wifisse suunata..Thank god somebody uses WEP. (naaber tegelt selle vastu pole).
Aga eks võtan enda ruuteri wifi ka mingi hetk käsile ja uurin, kas ja mis viga võib olla.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.07.2013 10:47:10
|
|
|
Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.
Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2013 10:50:00
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.
Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla. |
Maja jaoks raha on, aga kaabli jaoks pole?
Pm peaks yldse õnnelik olema, et võimalus on. Enamus eramajadel see võimalus yldjuhul puudub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.07.2013 11:56:28
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Kavatsen siin kolida eramajja - Elion andis teada, et kuna kõrvalmajas on olemas optika siis minimaalselt 750€ läheks maksma kaabli tõmbamine minu krundini. Sealt edasi siis minu enda otsustada kes ja kuidas. Võimalik, et läheb ka kallimaks kuna ennne vaja teha kõiksugu uurimused ja muud asjad.
Krt tuleb teine maja leida kuhu võiks kasvõi korralikum vask sisse tulla. |
Maja jaoks raha on, aga kaabli jaoks pole?
Pm peaks yldse õnnelik olema, et võimalus on. Enamus eramajadel see võimalus yldjuhul puudub |
Ega ma selles mõttes ei mõelnud asja, et rahast kahju vms. Aga lihtsalt mõtlesin, et kas mul seda üldse vaja on. Piisab ehk 4G-st.
Üle aasta pole telekatki lahti teinud. Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks......
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.07.2013 13:39:38
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks...... |
Sellise lause peale võid 4G võtta ja endale jalga tulistada.
Teen ka arvutihoolduseid vahel ja 100M nett uuenduse laadimisks on ikkagi teine tera. Hetkel peab küll 30M VDSLiga leppima aga võibolla jääbki pigem piduriks MS server mis tipptundidel väga suurt kiirust välja ei anna.
Kui 750€ eest saaks kiu krundile oleks õnneseen
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
15.07.2013 13:44:34
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Ega ma selles mõttes ei mõelnud asja, et rahast kahju vms. Aga lihtsalt mõtlesin, et kas mul seda üldse vaja on. Piisab ehk 4G-st.
Üle aasta pole telekatki lahti teinud. Töö nagunii arvutitega seotud - mida ma selle optikaga kodus peale hakkaks...... |
Kui juba selline küsimus inimesel kerkib, siis ei olegi vaja.
Ehk kunagi tulevikus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.07.2013 14:50:44
|
|
|
| Küll see 4G ka üle koormatakse.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
15.07.2013 21:04:55
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Ingram kirjutas: |
Vastuseks minu elioni kirjale keerati nüüd ruuterist funktsioon "IP acceleration" maha. (ip config acceleration=disabled)
Eks näis mis saab. |
On siis paremaks ka läinud või endiselt probleemid? |
Ma olin nädalavahetuse kodust ära, ei oska öelda veel.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2013 11:45:45
|
|
|
Kuidagi kaua läheb mul täna 5mbit>12mbit aktiveerimine... vanasti kui telekaekraanilt veel seda teha sai, siis läks max 15 minutit
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
16.07.2013 14:42:01
|
|
|
100/20 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema?
viimati muutis heikis 16.07.2013 15:53:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2013 14:48:22
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| 100/10 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema? |
Ruuterile restart. Ei aita, siis pane kaabel otse, siis peab kindlasti 100 tulema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.07.2013 15:16:58
|
|
|
jeesus188, küsimus on vast midagi muud.
heikis, 100/20 või üldse eKodu ühenduse puhul antakse üks avalik IP. Enamasti /24 võrgust üks ettejuhtuv IP aga ma olen ka suuremaid vahemikke kohanud. Kui on TG ruuter siis "ip rtlist" käsuga näeb vastava võrguinterface puhul, mis vahemikuga on tegu. Aga kui on ka midagi muud kui /24 siis ikkagi saab ühe avaliku IP.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
16.07.2013 15:37:56
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| 100/10 puhul saan elionilt /30 vahemiku ja kogu teema? |
Minu teada saab erakliendi ühendusega ainult /32, kui juurde tellitavast staatilisest IPst rääkida. Vaikimisi tulevad dünaamilised /24 võrgust.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
16.07.2013 20:50:39
|
|
|
Mis teema on sellega, et üks telefoni port annab kinnist ruuteri taga, aga teine töötab korrektselt?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.07.2013 21:31:21
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Mis teema on sellega, et üks telefoni port annab kinnist ruuteri taga, aga teine töötab korrektselt? |
1 number on aktiviseeritud pesas üks, teist telefoninumbrit sul ei ole ja teine pesa on seadistamata ehk kinnise tooniga. Paraleeltelefoni saad kasutada T lüliga, teise porti sama numbrit seadistada ei soovita.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.07.2013 00:45:31
|
|
|
Sa võid teisele pesale samad parameetrid (kasutajatunnus, parool jm) seadistuses panna ja hakkab seal telefon tööle sama numbriga. Nagu paralleel, aga pealt ei saa kuulata teise telefoni pealt. Vähemalt peaks sedasi tööle hakkama, kui selles ruuteris miski seda ei piira...
Lisaks võid samu parameetreid kasutada oma mobiili SIP seadistuses ja üldse igal pool, kus SIP-i kasutamise võimalus on.
indrekp, milles probleem sel juhul on? Miks ei soovita? Natuke täpsustada ei saaks?
Linksys'i ATA (SPA2102) töötab küll nii, et ühes pordis on telefon ja teises sama numbri ja ämbriga valvesüsteem, Elioni tehnik ise nii ta paigaldas ja on siiani töötanud (ma ise küll käisin seadistuse hiljem ise üle, väike näpukas oli sees)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.07.2013 09:55:05
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
indrekp, milles probleem sel juhul on? Miks ei soovita? Natuke täpsustada ei saaks?
Linksys'i ATA (SPA2102) töötab küll nii, et ühes pordis on telefon ja teises sama numbri ja ämbriga valvesüsteem, Elioni tehnik ise nii ta paigaldas ja on siiani töötanud (ma ise küll käisin seadistuse hiljem ise üle, väike näpukas oli sees) |
Jah, töötab, jah tehnikud on ka klientide palvel nii tööle pannud, eriti just ettevõtetes NUMBER üks port valve jaoks ja teine telefoni/faxi jaoks. Esimene valvele alati sellepärast, et kui mingil tehnilisel põhjusel automaat seadet häälestab, jääb tummaks telefon , mitte valve.
1. Probleeme võib esineda kuna seadmetel on kaughaldus ja seadme reseti korral taastatakse 1 number vaid porti 1.
2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna.
3. Võib esineda probleeme ka erinevate seadistustega, Elionil on mitu voip proxyt ja igasse porti saab määrata erineva proxy. Kui tehakse kaugelt konfiguratsiooni korrektuure, tehakse need vaid pordis 1.
Mõned pisemad probleemid veel aga eelmainitud on piisavad.
Kodukasutaja, miks mitte, kui ise veel oskad häälestada ja tead mis teed, võib ju kahte pesa kasutada, ükspäev võib lihtsalt iseenesest üks pesa tummaks jääda ja tuleb uuesti seadistada. Lihtsam on paraleeltelefoni kasutada T-lüliga või miks mitte ka vana Speedtouchi filtriga:
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.07.2013 12:57:58
|
|
|
Aitäh!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
17.07.2013 13:21:54
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| 2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna. |
Ja teises pesas olev telefon reaalselt ei helise?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.07.2013 13:54:57
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| 2. Paraleeltelefoni kasutades kui telefon heliseb ja kõnele vastatakse, siis teise siseneva kõne korral heliseb teine telefon ja helistaja kuuleb kutsuvat tooni, mitte hõivatud tooni, nii võib vajalik kõne kaotsi minna. |
Ja teises pesas olev telefon reaalselt ei helise?
|
Kui proxy sätted on mõlemas pordis samad siis heliseb ikka, paraleel asub majas tavaliselt aga teises kohas, kui see esimene telefon, seega räägid ühe telefoniga köögis ja teine telefon heliseb magamistoas vms.
Pigem on see probleem ettevõttes, kodus vaevalt kõnekeskus töötab mille telefon vahetpidamata heliseb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
17.07.2013 14:08:02
|
|
|
| Pidin taaskord tõdema, et Eestis ikka kohe osatakse haigeid kampaaniaid korraldada. See Elioni-EMT interneti ühispakkumine tundus kohe algselt väga kahtlane. Väga keeruline oli aru saada, et kellelt siis lõpuks midagi saab ja kuidas. Kuna niikuinii pidin EMT pulga võtma, siis pikalt ei viitsinud süveneda algul ka. EMTga sain sotid selgeks. Lepingusse sai kirja, et tegu Elioni-EMT ühispakkumisega ja tänu sellele on EMT interneti kuutasu odavama paketi hinnaga. Hakkasin nüüd täpsemalt uurima, et mida ma siis Elionilt ka saan. Õige vastus on, et mitte midagi. Kuna fiiberoptikat mul majas pole, siis kiiremat netiühendust ei saa. Ei saa ka 4€ kuutasu soodustust ega VDSL ühendust. No milles siin see ühispakkumine siis seisnes, ma ei saa aru? Haige värk täiesti...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2013 14:32:27
|
|
|
No see on ju seal jutus siililegi selgelt kirjas: kui sul on elioni ekodu internet, siis saad EMT neti odavamalt kõrvale.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
17.07.2013 14:48:31
|
|
|
| Sellega on selge muidugi jah aga koju ma ju kiiremat netti ei saa. Kellele on suvatsetud tehniline võimalus välja ehitada need saavad mõlemalt teenusepakkujalt soodustused, ülejäänud kliendid aga ainult EMT-lt.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.07.2013 14:50:55
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
| Sellega on selge muidugi jah aga koju ma ju kiiremat netti ei saa. Kellele on suvatsetud tehniline võimalus välja ehitada need saavad mõlemalt teenusepakkujalt soodustused, ülejäänud kliendid aga ainult EMT-lt. |
Jah, täpselt see ongi ju kampaaniatingimustes kirjas.
"2. Ühispakkumise Elioni soodustus
Võimaldatakse eraisikust kliendile, kes kasutab samaaegselt:
* EMT kliendina EMT internetti teenuspaketis „EMT-Elion ühispakkumine“
makseviisiga EMT Internet M-XL, mille kasutamiseks on klient võtnud tähtajalise
kohustuse;
* Elioni kliendina kas 100/20M ühenduskiirusega eKodu lahendust või Stardipaketi
ühenduskiirusega 1 Mbit/s, mille klient migreerib eKodu lahenduseks
ühenduskiirusega 1 Mbit/s tõstes ühenduskiiruse 5 Mbit/s-ni."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
17.07.2013 14:57:16
|
|
|
| Just. Nagu ma aru saan, siis te peategi seda normaalseks kampaaniaks. Ma usun, et hetkel on ikka enamus klientidest veel ilma optikavalmiduseta. Oleks olnud raske neile siis vähemalt kuutasu osas soodustust pakkuda vms?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.07.2013 15:23:25
|
|
|
Kampaania on suunatud kindlale sihtgrupile. Ma ei ole suurem asi turundaja kuid tehakse ju nii suuremaid kui väikseid kampaaniaid, olenevalt eesmärgist. Ega kogu aeg ei saagi ju kogu kliendimassi kaasa haarata, mõnikord suunatakse rõhk ühte või teise kohta. Kõigil EMT klientidel pole näiteks nutitelefonide huvi kuid ometi on suurem osa telefonipakkumisi nutitelefonide vallas. Mul pole mingit huvi uue läpaka vastu kuid ülal paremal HV foorumi nurgas pakub Bitboard mulle enneolematult soodsat sülearvutit. Tahaks sõita linnade vahel bussiga odavamalt kuid pole ei õpilane ega seenior, meditsiiniliselt diagnoositud sügavat puuet kah ei oma.
Või saan ma millestki valesti aru?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
17.07.2013 15:34:43
|
|
|
| Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.07.2013 15:51:11
|
|
|
Nojah, ma ei oska ka rohkem kuidagi seletada . Eks alati on nii, et iga kampaania ei jõua igale kliendile - EMT 95% leviulatusega 4G ei sobi neile, kes kuuluvad 5% hulka. Vanaemale Muhus ei ulatu ei Starman ega STV kuigi telekast reklaamib, et näe mis võimalused neil on. Ja nii edasi...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.07.2013 20:55:51
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
| Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru... |
Elioni sooduskampaaniad (kasvõi näiteks ka see tasuta wifi kampaania mõni aasta tagasi) on ikka olnud suunatud neile klientidele, kellel on niigi hea ühendus, kuid on võimalus ka mõnd muud teenusepakkujat valida. Kellel valikut pole, see saab vaid arveid.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
17.07.2013 21:56:50
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
| Mhmh aga näiteks see Bitboard pakub sulle seda arvutit sama hinnaga olenemata sellest, et kus sa elad. Kuidas üks ja sama kampaania saab ühe piirkonna klientidele anda suuremad soodustused, kui teistele? Kas need nn "maakad" on ise selles süüdi, et see fiiberoptika pole nendeni jõudnud? Kampaania eesmärgiks on see, et kõik kliendid koliks "asustatud" piirkonda? Sry, aga ma ei saa sellest aru... |
Elioni sooduskampaaniad (kasvõi näiteks ka see tasuta wifi kampaania mõni aasta tagasi) on ikka olnud suunatud neile klientidele, kellel on niigi hea ühendus, kuid on võimalus ka mõnd muud teenusepakkujat valida. Kellel valikut pole, see saab vaid arveid.  |
See on täpselt nagu pangas. Kui inimesel on kontol suurem summa, saab ta pidevalt suuri lanupakkumisi, niipea kui konto tühjeneb, kaovad ka laenupakkumised. No milleks on sellisel inimesel vaja laenu võtta, kel nagunii raha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thy
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2006
|
18.07.2013 19:49:40
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
..
Muide mingi aeg sai räägitud USB NTFS toest ning see on uusimatel tarkvaradel täiesti olemas. Ketas järgi ning koheselt on nutiseadmetes/telerites kõvaketta kaust näha ning saab filme,pilte,muusikat kuulata/vaadata. FTP avamiseks administraatori kontoga tuleb ruuteris menüüs linnukesega luba anda. Kiirused pole küll ulmelised (nagu usb2.0 ikka) aga kui kodust NAS seadet pole, siis ajab asja ära. |
Kuidas seda ketast teleris näha saab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2013 20:55:27
|
|
|
| thy kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
..
Muide mingi aeg sai räägitud USB NTFS toest ning see on uusimatel tarkvaradel täiesti olemas. Ketas järgi ning koheselt on nutiseadmetes/telerites kõvaketta kaust näha ning saab filme,pilte,muusikat kuulata/vaadata. FTP avamiseks administraatori kontoga tuleb ruuteris menüüs linnukesega luba anda. Kiirused pole küll ulmelised (nagu usb2.0 ikka) aga kui kodust NAS seadet pole, siis ajab asja ära. |
Kuidas seda ketast teleris näha saab? |
teleri enda content browseriga. Telekas ikka võrku yhendatud?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
25.07.2013 15:51:09
|
|
|
Täna siis kaks meest maja ees mõõtsid Elioni kaabli asukohta ning tähistasid seda siniste ristikestega.
Huvitav kas on varsti lootust VDSLile või valguskaablile?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.07.2013 15:58:20
|
|
|
Lootust ei võta keegi Sult ära.
Teinekord astu juurde, ütle tere ja küsi, mis on teoksil.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
25.07.2013 16:19:19
|
|
|
Nad oskasidki nii palju öelda, et peavad mõõtma ning tähistama Elioni kaabli asukohta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|