|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
25.06.2013 21:45:00
|
|
|
Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
25.06.2013 21:49:59
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Nitrub, Mul avaneb. |
history clear aitas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
29.06.2013 20:38:29
|
|
|
Khm, mul läksid uue postituse teavitused kuhugi kaotsi, ei taibanud siia vahepeal vaadata.
| Tomorrow kirjutas: |
merikes, Firefox ja ID tarkvara uusimad?
Juhtub ka FF safe mode-s? |
Mul endal pole seda probleemi. Täpsemalt kahel korral detsembris ja jaanuaris esines, aga hiljem enam mitte. Tahaks hoopis leida kasutajaid, kelle abiga https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=682839 tekitatud kahjust (https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=PK11_IsDisabled) paremini sotti saada, et kas Firefoxi arendajatelt või SK-lt parandus välja kaubelda. Praegu ei ole kontakti kasutajaga, kes suudab seda sageli korrata ja on nõus ning oskab debugimisel kaasa aidata.
Viga esineb ka uusima ID-kaardi tarkvaraga. Ja ID-kaart peab väljaspool safe mode ka crashimata töötama. See on juba teada, et ID-kaardi mooduli eemaldamine aitab (ainult plugina ja laienduse eemaldamine teadaolevalt mitte), aga siis ei saa ka kaarti kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
29.06.2013 22:12:08
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab? |
sama mure siin ka
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
29.06.2013 22:19:36
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab? |
sama mure siin ka |
Millest te räägite? Screenshoti?
Minul on näiteks eelmiste versioonidega kõik menüüd, toolbarid sama suurusega
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
29.06.2013 22:19:52
|
|
|
Huvitav, mul ei muutunud seekord välimuses küll midagi...
Customize dialoogist "use small icons" sisse-välja lülitada olete proovinud? Kunagi tegi mul ühe uuendusega sama trikki ja sellest oli abi. Kuidagi läksid ikoonid suureks, kuigi seal oli endiselt märgitud, et kasutataks väikesi. Välja- ja uuesti sisselülitamine aitas.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
29.06.2013 22:32:51
|
|
|
Proovisin, kottigi ei muutunud. Põhiliselt läksid kogu ülemine serv, ikoonid ning tekstid suuremaks. Riputasin ka noolega lahti bookmarkid, mis pärast uuendust selle tõttu toolbarilt peitu pugesid.
Kuvapauk ka selle kohta.
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
29.06.2013 22:37:21
|
|
|
Kui "use small icons" kasti tühjaks tegid, siis veel suuremaks läksid? On see default theme üldse?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
29.06.2013 22:41:48
|
|
|
Small icons kastis polnud mul ka enne linnukeest. Praegu jebisin sellega edasi-tagasi, kuid kasu polnud. Ses suhtes default theme on, et ainult see ülemine värvi osa, kuidas iganes ka seda taustapilti seal ka ei nimetata, on defaultist erinev. Selle keelamisel on muutusi null.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
29.06.2013 22:47:36
|
|
|
| Millegipärast arvan, et sul mingi plugin rikub seda vaatevälja.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
29.06.2013 22:51:36
|
|
|
Huvitav, mul on küll suur vahe, kas on "small icons" märgitud või mitte. Ma alati kasutan väikesi.
Spoiler 
Miski rikub sul seal seda pilti vist jah. Proovi help - restart with add-ons disabled
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.06.2013 23:43:05
|
|
|
MaitK, sul on ju Windowsis endas juba kogu tekst suuremaks keeratud, hetkel võttis Firefox lihtsalt sama tekstisuuruse endas kasutusele, mis Windowsis mujal juba on.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
30.06.2013 00:02:33
|
|
|
Ma vaatasin jah, et justkui on suurem tekst pildil kui mul ekraanil.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.06.2013 02:55:51
|
|
|
Järelikult uus versioon toetab enese suuremaks-väiksemaks tegemist lähtuvalt windowsi seadistustest. Mul tõesti on 125% peal kogu tekst, kuna kasutan televiisorit ekraanina ning vaatan seda kogu aeg kuskil 2,5 meetri pealt. Uuenduse point ongi selles, et lähtuvalt kõigest eeltoodust, muutusid menüüd vaegnägijatele mõelduks, samuti kui avan uue veebilehe, siis see on meeletult suur. Räigelt sisse suumitud. Debiilsus kuubis kahjuks. Eks pean sellega elama. Kui vaadata mu screenshotil kellaaega ning kuupäeva, siis see on normaalse suurusega, võiks isegi pisut väiksem olla. Küll aega FF tekstid on müstiliselt suured.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.06.2013 11:37:08
|
|
|
Ma just vaatasin eespool, et ka kuupäev ja kellaaeg on tükk maad suuremad, seega ilmselt on kogu win suurendusega.
Mis teleka peal sa muide normaalselt 1280x720 kasutada saad? HD ready peal on üldjuhul ok ilma suurenduseta 1360x768, Full HD peal 125 või 150% koef'iga (kui diivanilt vaadata, olenevalt diagonaalist ja kaugusest) 1920x1080. Kõik muu jääb karvane.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.06.2013 13:11:24
|
|
|
| rex, ju on tegu mõne ägeda liidesega (Component näiteks), kus telekas näitab enda native resoks 720p, mitte korrektsed 1366*768.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.06.2013 14:31:29
|
|
|
| BTW, 1366 pole mul ühegi telekaga korralikku pilti andnud, kuigi see spec'ides kirjas on. Ikka 1360.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.06.2013 14:34:36
|
|
|
Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.06.2013 14:42:23
|
|
|
Mis mudeliga täpsemalt tegu? Pole ise sellist kohanud.
Sry, et FF osas OT-ks minema kipub...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.06.2013 14:44:08
|
|
|
Altus on firmaks, miski noname asi on, mis hulga aastaid tagasi sai Elionist 3000 krooni eest koju veetud. 32 tolli, windows tuvastab paneeli olevat BEKO-VJAZ1.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.06.2013 14:56:21
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga. |
HDready ei ole 720p.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.06.2013 15:02:00
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga. |
HDready ei ole 720p. |
Sedasi on edasimüüjad kirjeldanud telekaid, mille native reso pole 1080p, ehk poolkõvad. Paneel muidu toetab ka Full HD resolutsiooni, kuid pilt on sellega saast, sest paneelil pole minu arust piisavalt piksleid ja pilt väriseb. Valik igatahes on olemas, recommended on 1280x720.
Aga see pole üldse point mille üle arutleda. Point on selles, et küllap uus versioon FF-st on kuidagi sõltuvuses windowsi enda teksti suurendusega.
E: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_ready
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.06.2013 17:17:09
|
|
|
| Just, ja selle jaoks, et sa oma mure lahendada saaks, võta ette Google ja pane otsingulahtrisse: firefox disable dpi scaling
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
03.07.2013 11:18:34
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab? |
uuendasin ka eile õhtul 22.0 peale ja nüüd täpselt samad probleemid . Eks otsib lahendust...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.07.2013 11:32:47
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab? |
uuendasin ka eile õhtul 22.0 peale ja nüüd täpselt samad probleemid . Eks otsib lahendust... |
Äkki sellest on abi:
| tsitaat: |
hello, firefox 22 is now respecting the pixel density you've set on a system level in the windows control panel > appearance > display. more information about that is availbale at
http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/make-the-text-on-your-screen-larger-or-smaller
if you want to set the text size/pixel density in firefox different from that of your system's settings like it was handled in prior versions, enter about:config into the firefox address bar (confirm the info message in case it shows up) & search for the preference named layout.css.devPixelsPerPx. double-click it and change its value to 1.0 (or any other zoom factor that fits your purpose; -1.0 is the default value and will adhere to the system settings). |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2013 17:45:14
|
|
|
| ot: |
| mikk36 kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga. |
HDready ei ole 720p. |
Lubage huvi tunda, mis see termin siis tähendab?
HD Ready on mu arusaama järgi seadmetootjate kokkuleppeline termin, mida kleebitakse ekraanile, mis on võimeline ka HD 1080i pilti nätama samuti 720p resoga teleris.
HD Ready kleebist ei pandud kunagi FHD ekraani külge, sinna käis HD ready 1080p/FullHD 1080 logo.
HD Ready sildike tähendas, et ekraan on vähemalt 720p võimeline.
Muidugi pidi ka muu osa telerist olema vastav, et võtta vastu ja edastada 720p või 1080i pilti ekraanile.
Seega, mida tähendab HD Ready? |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2013 18:07:17
|
|
|
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.07.2013 19:47:37
|
|
|
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2013 19:53:43
|
|
|
enigma, loe seda teemat.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2013 20:21:46
|
|
|
| ot: |
| mikk36 kirjutas: |
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720. |
Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.
Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel. |
| enigma kirjutas: |
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada? |
Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.07.2013 20:29:08
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
enigma, loe seda teemat.  |
Sinu soovitatud "firefox disable dpi scaling" ei aidanud.
Probleem tekkis peale WIN7 uuendust kus tõmmati eriti jälk uuendus alla.
viimati muutis enigma 03.07.2013 20:30:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2013 20:30:04
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ot: |
| mikk36 kirjutas: |
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720. |
Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.
Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel. |
| enigma kirjutas: |
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada? |
Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis. |
Probleem on nendel, kes enda DPI sätet muutnud on.
Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.07.2013 21:00:50
|
|
|
Jah minu WIN7´e DPI on 125% Kuna monitori reso on 1920x1200
Ehk siis Firefox suurendab ka nüüd automaatselt 125%(enne oli algseadega 100%)
Sellest ka probleem.Keegi ei tea kuidas zoomi algseadel 100% panna.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
03.07.2013 21:45:41
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Äkki sellest on abi:
Spoiler 
| tsitaat: |
hello, firefox 22 is now respecting the pixel density you've set on a system level in the windows control panel > appearance > display. more information about that is availbale at
http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/make-the-text-on-your-screen-larger-or-smaller
if you want to set the text size/pixel density in firefox different from that of your system's settings like it was handled in prior versions, enter about:config into the firefox address bar (confirm the info message in case it shows up) & search for the preference named layout.css.devPixelsPerPx. double-click it and change its value to 1.0 (or any other zoom factor that fits your purpose; -1.0 is the default value and will adhere to the system settings). |
|
tänud, kuid juba proovisin seda varem ning 100% rahule ei jäänud, kuna mingid elemendid jäävad ikkagi "proportsioonist" välja. Mõtlen siis ülemist riba - mul see üherealine, mille peal nii aadressiaken, tabid, vajalikud ikoonid (otsinguaken puudub). Ehk siis põhjalik "tviik" ning kogu kupatus ka mõõtudelt põhjalikult kunagi paika sätitud. Nüüd aga on kõik "zoomina" ja kui kasutan eelmainitud meetodit/soovitust, siis osa elemente saab paika, osa mitte (sellisel määral siis, et visuaalne pool mind rahuldaks).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.07.2013 22:31:22
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Äkki sellest on abi:
Spoiler 
| tsitaat: |
hello, firefox 22 is now respecting the pixel density you've set on a system level in the windows control panel > appearance > display. more information about that is availbale at
http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/make-the-text-on-your-screen-larger-or-smaller
if you want to set the text size/pixel density in firefox different from that of your system's settings like it was handled in prior versions, enter about:config into the firefox address bar (confirm the info message in case it shows up) & search for the preference named layout.css.devPixelsPerPx. double-click it and change its value to 1.0 (or any other zoom factor that fits your purpose; -1.0 is the default value and will adhere to the system settings). |
|
tänud, kuid juba proovisin seda varem ning 100% rahule ei jäänud, kuna mingid elemendid jäävad ikkagi "proportsioonist" välja. Mõtlen siis ülemist riba - mul see üherealine, mille peal nii aadressiaken, tabid, vajalikud ikoonid (otsinguaken puudub). Ehk siis põhjalik "tviik" ning kogu kupatus ka mõõtudelt põhjalikult kunagi paika sätitud. Nüüd aga on kõik "zoomina" ja kui kasutan eelmainitud meetodit/soovitust, siis osa elemente saab paika, osa mitte (sellisel määral siis, et visuaalne pool mind rahuldaks). |
Suur tänu ! Minul see nipp aitas !
Kuid Firefoxi menüü läks kribuks jälle.
viimati muutis enigma 03.07.2013 22:33:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.07.2013 22:32:00
|
|
|
Mul hakkas neljal arvutil pärast 22. versioonile uuendamist teistsugune jama. Iga kord, kui X kaudu brauser kinni panna, viskab Windows teate "Program has stopped working... Check bla-bla või Close program". Pole ülejäänud arvutitel seetõttu uuendust installinud. Katsetades selgus, et File > Exit valides seda jama pole.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.07.2013 23:08:28
|
|
|
| Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
03.07.2013 23:10:40
|
|
|
Betamax, huvitav, kodus 3 arvutit ja ühelgi pole sellist tõrget
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2013 23:13:32
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist. |
Mehh, mu arvates see FF on lihtsalt tüütu oma uuendustega.
Chrome aga pole mind kordagi tüüdanud. Vaikeseadeid kasutan enamasti.
| ot: |
| tsitaat: |
| Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa. |
Lihtsalt näide, kuidas paari numbriga saab palju segadust tekitada, paar pikslit ainult ühes ja teises reas vähem või rohkem. Lihtsalt näide. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.07.2013 23:15:22
|
|
|
| Hetkel on ikkagi nii et firefox on omadega jumala piixus.Täielik prohmakas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.07.2013 00:02:33
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist. |
Mehh, mu arvates see FF on lihtsalt tüütu oma uuendustega.
Chrome aga pole mind kordagi tüüdanud. Vaikeseadeid kasutan enamasti. |
Ega ta tüütagi enne, kui ühel hetkel avastad, et uuendus keeras midagi persse ja tagasi enam ei saa. Oota järgmist uuendust või kui tegu on mingi sinu-spetsiifilisema asjaga (mõni addon näiteks enam ei toimi / ei toimi korralikult), siis ela sellega. Minul viskas kopa ette, kui ühel hetkel avastasin, et adblock Chrome'i all enam google'i reklaame ära ei söö. Midagi oli veel. Unpin taskbarilt, kus ta mul alternatiivsena Opera ja FF kõrval oli.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
04.07.2013 21:50:54
|
|
|
| FF22-ga on google streetview hakkima hakanud, enne oli puhas kui siid.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
05.07.2013 00:13:06
|
|
|
Streetview on flashil töötav rakendus => hakkimise põhjus on kusagil mujal kui sinu brauseris.
Kirujate kirumistele tasakaaluks:
Uuendus oli seekord minule märkamatu (toimus automaatselt), midagi mulle märgatavat lihtsalt peale vaadates ka ei muutunud seekord (sest kasutan standardset dpi-d). Kes siin kiruvad (välja arvatud dpi muutjad) - nagu alati, vaadake oma laiendused üle. Ei ole minul ka iga uuendus libedalt läinud, aga alati on probleemide põhjustajaks mõni laiendus. Kohati on tulnud vigast laiendust käsitsi uuendada (mingil põhjusel vahel mõnele laiendusele uuendust ei pakuta, kuigi ta võib olla ammu välja antud), kohati vanast ja ajast maha jäänud laiendusest loobuda ning alternatiivi otsida. Vahel on piisanud sellest, et mõneks ajaks - paranduse ilmumiseni, vastav laiendus välja lülitada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.07.2013 00:37:00
|
|
|
Dogbert, Mul tegelikult üks asi läks metsa uuendusega. Nimelt head aega järjehoidjate ikoonide muutmine. Vähemalt praeguseks. Tegelikult üsna tehniline jutt, aga asja tuum selles, et muudeti mõningaid API-sid mis on nüüd asünkroonsed vs sünkroonsed (võin kirjapildis eksida - südaöö ikkagi). Ja see tegi päris mitu laiendust katki k.a nt Bookmark Favicon Changer ja muljete põhjal ka IdentFavicons. Põhjendus muutuse taga oli, et nende 1-2KB ikoonide laadimine teiste asjadega samal ajal kulutavat liiga palju ketast. Kuigi mul on järjehoidjad kaustadesse jaotatud ja organiseeritud, siis ikoonid on ikkagi olulised, et kiiresti leida vajalik asi. Parim kommentaar seoses muudatustega lisade autoritele on ilmselt see:
| tsitaat: |
| "Microsoft Mentality" (It's not a bug, it's a feature.) I.e. - we know Bookmark Favicon Changer doesn't work, we put the changes to the code in that broke it. It is not a bug, it was a designed change. If YOU want it to work again, YOU figure out what the author's original code did, and then YOU figure out what we changed that broke it, and then YOU figure out how to make it work with the new code (until we change something else and break YOUR modified code, and then YOU'LL have to fix that). |
Paistab, et ma pean beta versioonis tihedamini testima oma kasutatavaid lisasi, et edaspidi selliseid üllatusi vältida. See-eest lisati Social Addons vahekaart mis on väga oluline
Ausalt see pole esimene kord. Vahel ajab mozilla devide ülbus mul kopsu üle maksa, aga ega paremat kah pole suurt võtta (lugedes siin nt chrome kohta - kasutaja rex postitus.).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2013 09:14:18
|
|
|
| Tomorrow, vähemasti on vaba lähtekoodiga ja kui piisavalt viitsimist on, siis leiad ka bug reporti selle muutuse kohta ülesse, kus on ka siis näha täpselt mis koodis muudeti, et see enam ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
05.07.2013 11:14:57
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| ot: |
| mikk36 kirjutas: |
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720. |
Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.
Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel. |
| enigma kirjutas: |
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada? |
Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis. |
Probleem on nendel, kes enda DPI sätet muutnud on.
Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa. |
Et siis kasutan sellist reso televiisoril, mis ei tohiks olla võimalik? Teooria vs praktika.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2013 11:35:17
|
|
|
MaitK, ei, see ei ole võimatu, sa kasutad tõenäoliselt madalamat reso, kui paneel ise füüsiliselt on. See, kui ühendusliides näitab madalamat, kui paneel ise on, on teleka puudus lihtsalt ja paratamatus on see, et siis toimub paneeli jaoks üles suurendamine.
Mis teleka mudel on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
05.07.2013 12:08:12
|
|
|
mikk36, televiisoriks, nagu ma siin varem kirja panin on mingi firma nimega Altus. Mudelit ei tea, pole huvi ka otsida. Pilti ta näitab. Odav käkk tundmatu firma poolt.
Windowsi võimalikud sätted ka.
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
05.07.2013 21:50:37
|
|
|
Kindlasti juttu olnud, kuid kuidas saab esilehel neid aknaid (9tk) manuaalselt muuta? Pakub ainult, et kustuta või kinnita, kuid mingi aeg mu meelest sain ma neid sinna lisada ka.
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|