Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 21:45:00 vasta tsitaadiga

Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 21:49:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Nitrub, Mul avaneb.


history clear aitas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 29.06.2013 20:38:29 vasta tsitaadiga

Khm, mul läksid uue postituse teavitused kuhugi kaotsi, ei taibanud siia vahepeal vaadata.

Tomorrow kirjutas:
merikes, Firefox ja ID tarkvara uusimad?
Juhtub ka FF safe mode-s?

Mul endal pole seda probleemi. Täpsemalt kahel korral detsembris ja jaanuaris esines, aga hiljem enam mitte. Tahaks hoopis leida kasutajaid, kelle abiga https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=682839 tekitatud kahjust (https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=PK11_IsDisabled) paremini sotti saada, et kas Firefoxi arendajatelt või SK-lt parandus välja kaubelda. Praegu ei ole kontakti kasutajaga, kes suudab seda sageli korrata ja on nõus ning oskab debugimisel kaasa aidata.

Viga esineb ka uusima ID-kaardi tarkvaraga. Ja ID-kaart peab väljaspool safe mode ka crashimata töötama. See on juba teada, et ID-kaardi mooduli eemaldamine aitab (ainult plugina ja laienduse eemaldamine teadaolevalt mitte), aga siis ei saa ka kaarti kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:12:08 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?

sama mure siin ka
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:19:36 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
MaitK kirjutas:
Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?

sama mure siin ka
Millest te räägite? Screenshoti?
Minul on näiteks eelmiste versioonidega kõik menüüd, toolbarid sama suurusega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:19:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ei muutunud seekord välimuses küll midagi...
Customize dialoogist "use small icons" sisse-välja lülitada olete proovinud? Kunagi tegi mul ühe uuendusega sama trikki ja sellest oli abi. Kuidagi läksid ikoonid suureks, kuigi seal oli endiselt märgitud, et kasutataks väikesi. Välja- ja uuesti sisselülitamine aitas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:32:51 vasta tsitaadiga

Proovisin, kottigi ei muutunud. Põhiliselt läksid kogu ülemine serv, ikoonid ning tekstid suuremaks. Riputasin ka noolega lahti bookmarkid, mis pärast uuendust selle tõttu toolbarilt peitu pugesid.
Kuvapauk ka selle kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:37:21 vasta tsitaadiga

Kui "use small icons" kasti tühjaks tegid, siis veel suuremaks läksid? On see default theme üldse?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:41:48 vasta tsitaadiga

Small icons kastis polnud mul ka enne linnukeest. Praegu jebisin sellega edasi-tagasi, kuid kasu polnud. Ses suhtes default theme on, et ainult see ülemine värvi osa, kuidas iganes ka seda taustapilti seal ka ei nimetata, on defaultist erinev. Selle keelamisel on muutusi null.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:47:36 vasta tsitaadiga

Millegipärast arvan, et sul mingi plugin rikub seda vaatevälja.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 22:51:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul on küll suur vahe, kas on "small icons" märgitud või mitte. Ma alati kasutan väikesi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Miski rikub sul seal seda pilti vist jah. Proovi help - restart with add-ons disabled

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.06.2013 23:43:05 vasta tsitaadiga

MaitK, sul on ju Windowsis endas juba kogu tekst suuremaks keeratud, hetkel võttis Firefox lihtsalt sama tekstisuuruse endas kasutusele, mis Windowsis mujal juba on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 00:02:33 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin jah, et justkui on suurem tekst pildil kui mul ekraanil.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 02:55:51 vasta tsitaadiga

Järelikult uus versioon toetab enese suuremaks-väiksemaks tegemist lähtuvalt windowsi seadistustest. Mul tõesti on 125% peal kogu tekst, kuna kasutan televiisorit ekraanina ning vaatan seda kogu aeg kuskil 2,5 meetri pealt. Uuenduse point ongi selles, et lähtuvalt kõigest eeltoodust, muutusid menüüd vaegnägijatele mõelduks, samuti kui avan uue veebilehe, siis see on meeletult suur. Räigelt sisse suumitud. Debiilsus kuubis kahjuks. Eks pean sellega elama. Kui vaadata mu screenshotil kellaaega ning kuupäeva, siis see on normaalse suurusega, võiks isegi pisut väiksem olla. Küll aega FF tekstid on müstiliselt suured.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 11:37:08 vasta tsitaadiga

Ma just vaatasin eespool, et ka kuupäev ja kellaaeg on tükk maad suuremad, seega ilmselt on kogu win suurendusega.

Mis teleka peal sa muide normaalselt 1280x720 kasutada saad? HD ready peal on üldjuhul ok ilma suurenduseta 1360x768, Full HD peal 125 või 150% koef'iga (kui diivanilt vaadata, olenevalt diagonaalist ja kaugusest) 1920x1080. Kõik muu jääb karvane.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.06.2013 13:11:24 vasta tsitaadiga

rex, ju on tegu mõne ägeda liidesega (Component näiteks), kus telekas näitab enda native resoks 720p, mitte korrektsed 1366*768.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 14:31:29 vasta tsitaadiga

BTW, 1366 pole mul ühegi telekaga korralikku pilti andnud, kuigi see spec'ides kirjas on. Ikka 1360.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 14:34:36 vasta tsitaadiga

Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 14:42:23 vasta tsitaadiga

Mis mudeliga täpsemalt tegu? Pole ise sellist kohanud.

Sry, et FF osas OT-ks minema kipub...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 14:44:08 vasta tsitaadiga

Altus on firmaks, miski noname asi on, mis hulga aastaid tagasi sai Elionist 3000 krooni eest koju veetud. 32 tolli, windows tuvastab paneeli olevat BEKO-VJAZ1.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.06.2013 14:56:21 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga.
HDready ei ole 720p.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 15:02:00 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
MaitK kirjutas:
Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga.
HDready ei ole 720p.


Sedasi on edasimüüjad kirjeldanud telekaid, mille native reso pole 1080p, ehk poolkõvad. Paneel muidu toetab ka Full HD resolutsiooni, kuid pilt on sellega saast, sest paneelil pole minu arust piisavalt piksleid ja pilt väriseb. Valik igatahes on olemas, recommended on 1280x720.

Aga see pole üldse point mille üle arutleda. Point on selles, et küllap uus versioon FF-st on kuidagi sõltuvuses windowsi enda teksti suurendusega.

E: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_ready

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.06.2013 17:17:09 vasta tsitaadiga

Just, ja selle jaoks, et sa oma mure lahendada saaks, võta ette Google ja pane otsingulahtrisse: firefox disable dpi scaling
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 11:18:34 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?

uuendasin ka eile õhtul 22.0 peale ja nüüd täpselt samad probleemid thumbs_down.gif . Eks otsib lahendust...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 11:32:47 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
MaitK kirjutas:
Uue versiooni ilmumisega on ülal olevad menüüd, vahekaardid ja bookmarkide toolbar nagu vaegnägijatele mõeldud. Kuidas neid kõike vähe pisemaks tagasi saab?

uuendasin ka eile õhtul 22.0 peale ja nüüd täpselt samad probleemid thumbs_down.gif . Eks otsib lahendust...

Äkki sellest on abi:
tsitaat:
hello, firefox 22 is now respecting the pixel density you've set on a system level in the windows control panel > appearance > display. more information about that is availbale at
http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/make-the-text-on-your-screen-larger-or-smaller
if you want to set the text size/pixel density in firefox different from that of your system's settings like it was handled in prior versions, enter about:config into the firefox address bar (confirm the info message in case it shows up) & search for the preference named layout.css.devPixelsPerPx. double-click it and change its value to 1.0 (or any other zoom factor that fits your purpose; -1.0 is the default value and will adhere to the system settings).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2013 17:45:14 vasta tsitaadiga

ot:
mikk36 kirjutas:
MaitK kirjutas:
Telekas on HD ready ehk 720p, ühendus on HDMI kaabliga.
HDready ei ole 720p.


Lubage huvi tunda, mis see termin siis tähendab?

HD Ready on mu arusaama järgi seadmetootjate kokkuleppeline termin, mida kleebitakse ekraanile, mis on võimeline ka HD 1080i pilti nätama samuti 720p resoga teleris.
HD Ready kleebist ei pandud kunagi FHD ekraani külge, sinna käis HD ready 1080p/FullHD 1080 logo.

HD Ready sildike tähendas, et ekraan on vähemalt 720p võimeline.
Muidugi pidi ka muu osa telerist olema vastav, et võtta vastu ja edastada 720p või 1080i pilti ekraanile.

Seega, mida tähendab HD Ready?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2013 18:07:17 vasta tsitaadiga

jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 19:47:37 vasta tsitaadiga

Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2013 19:53:43 vasta tsitaadiga

enigma, loe seda teemat. eusa_wall.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2013 20:21:46 vasta tsitaadiga

ot:
mikk36 kirjutas:
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720.


Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.

Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel.


enigma kirjutas:
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada?


Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:29:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
enigma, loe seda teemat. eusa_wall.gif


Sinu soovitatud "firefox disable dpi scaling" ei aidanud. icon_cry.gif
Probleem tekkis peale WIN7 uuendust kus tõmmati eriti jälk uuendus alla.


viimati muutis enigma 03.07.2013 20:30:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2013 20:30:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
mikk36 kirjutas:
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720.


Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.

Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel.


enigma kirjutas:
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada?


Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis.
Probleem on nendel, kes enda DPI sätet muutnud on.

Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 21:00:50 vasta tsitaadiga

Jah minu WIN7´e DPI on 125% Kuna monitori reso on 1920x1200
Ehk siis Firefox suurendab ka nüüd automaatselt 125%(enne oli algseadega 100%)
Sellest ka probleem.Keegi ei tea kuidas zoomi algseadel 100% panna.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 21:45:41 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Äkki sellest on abi:
Spoiler Spoiler Spoiler

tänud, kuid juba proovisin seda varem ning 100% rahule ei jäänud, kuna mingid elemendid jäävad ikkagi "proportsioonist" välja. Mõtlen siis ülemist riba - mul see üherealine, mille peal nii aadressiaken, tabid, vajalikud ikoonid (otsinguaken puudub). Ehk siis põhjalik "tviik" ning kogu kupatus ka mõõtudelt põhjalikult kunagi paika sätitud. Nüüd aga on kõik "zoomina" ja kui kasutan eelmainitud meetodit/soovitust, siis osa elemente saab paika, osa mitte (sellisel määral siis, et visuaalne pool mind rahuldaks).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 22:31:22 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Äkki sellest on abi:
Spoiler Spoiler Spoiler

tänud, kuid juba proovisin seda varem ning 100% rahule ei jäänud, kuna mingid elemendid jäävad ikkagi "proportsioonist" välja. Mõtlen siis ülemist riba - mul see üherealine, mille peal nii aadressiaken, tabid, vajalikud ikoonid (otsinguaken puudub). Ehk siis põhjalik "tviik" ning kogu kupatus ka mõõtudelt põhjalikult kunagi paika sätitud. Nüüd aga on kõik "zoomina" ja kui kasutan eelmainitud meetodit/soovitust, siis osa elemente saab paika, osa mitte (sellisel määral siis, et visuaalne pool mind rahuldaks).


Suur tänu ! Minul see nipp aitas !
Kuid Firefoxi menüü läks kribuks jälle.


viimati muutis enigma 03.07.2013 22:33:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 22:32:00 vasta tsitaadiga

Mul hakkas neljal arvutil pärast 22. versioonile uuendamist teistsugune jama. Iga kord, kui X kaudu brauser kinni panna, viskab Windows teate "Program has stopped working... Check bla-bla või Close program". Pole ülejäänud arvutitel seetõttu uuendust installinud. Katsetades selgus, et File > Exit valides seda jama pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 23:08:28 vasta tsitaadiga

Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 03.07.2013 23:10:40 vasta tsitaadiga

Betamax, huvitav, kodus 3 arvutit ja ühelgi pole sellist tõrget icon_rolleyes.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2013 23:13:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist.


Mehh, mu arvates see FF on lihtsalt tüütu oma uuendustega.
Chrome aga pole mind kordagi tüüdanud. Vaikeseadeid kasutan enamasti.

ot:
tsitaat:
Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa.


Lihtsalt näide, kuidas paari numbriga saab palju segadust tekitada, paar pikslit ainult ühes ja teises reas vähem või rohkem. Lihtsalt näide. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 23:15:22 vasta tsitaadiga

Hetkel on ikkagi nii et firefox on omadega jumala piixus.Täielik prohmakas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 00:02:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
rex kirjutas:
Hea, et mul igal pool auto-update kinni pandud on. Versioon 20 on mulle hetkel hea küll. Pikka aega olin 10 peal. Asi, mis mulle FF puhul Chrome'iga võrreldes meeldib - pole sunduslikku uuendamist.


Mehh, mu arvates see FF on lihtsalt tüütu oma uuendustega.
Chrome aga pole mind kordagi tüüdanud. Vaikeseadeid kasutan enamasti.

Ega ta tüütagi enne, kui ühel hetkel avastad, et uuendus keeras midagi persse ja tagasi enam ei saa. Oota järgmist uuendust või kui tegu on mingi sinu-spetsiifilisema asjaga (mõni addon näiteks enam ei toimi / ei toimi korralikult), siis ela sellega. Minul viskas kopa ette, kui ühel hetkel avastasin, et adblock Chrome'i all enam google'i reklaame ära ei söö. Midagi oli veel. Unpin taskbarilt, kus ta mul alternatiivsena Opera ja FF kõrval oli.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 21:50:54 vasta tsitaadiga

FF22-ga on google streetview hakkima hakanud, enne oli puhas kui siid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 00:13:06 vasta tsitaadiga

Streetview on flashil töötav rakendus => hakkimise põhjus on kusagil mujal kui sinu brauseris.

Kirujate kirumistele tasakaaluks:
Uuendus oli seekord minule märkamatu (toimus automaatselt), midagi mulle märgatavat lihtsalt peale vaadates ka ei muutunud seekord (sest kasutan standardset dpi-d). Kes siin kiruvad (välja arvatud dpi muutjad) - nagu alati, vaadake oma laiendused üle. Ei ole minul ka iga uuendus libedalt läinud, aga alati on probleemide põhjustajaks mõni laiendus. Kohati on tulnud vigast laiendust käsitsi uuendada (mingil põhjusel vahel mõnele laiendusele uuendust ei pakuta, kuigi ta võib olla ammu välja antud), kohati vanast ja ajast maha jäänud laiendusest loobuda ning alternatiivi otsida. Vahel on piisanud sellest, et mõneks ajaks - paranduse ilmumiseni, vastav laiendus välja lülitada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 00:37:00 vasta tsitaadiga

Dogbert, Mul tegelikult üks asi läks metsa uuendusega. Nimelt head aega järjehoidjate ikoonide muutmine. Vähemalt praeguseks. Tegelikult üsna tehniline jutt, aga asja tuum selles, et muudeti mõningaid API-sid mis on nüüd asünkroonsed vs sünkroonsed (võin kirjapildis eksida - südaöö ikkagi). Ja see tegi päris mitu laiendust katki k.a nt Bookmark Favicon Changer ja muljete põhjal ka IdentFavicons. Põhjendus muutuse taga oli, et nende 1-2KB ikoonide laadimine teiste asjadega samal ajal kulutavat liiga palju ketast. Kuigi mul on järjehoidjad kaustadesse jaotatud ja organiseeritud, siis ikoonid on ikkagi olulised, et kiiresti leida vajalik asi. Parim kommentaar seoses muudatustega lisade autoritele on ilmselt see:
tsitaat:
"Microsoft Mentality" (It's not a bug, it's a feature.) I.e. - we know Bookmark Favicon Changer doesn't work, we put the changes to the code in that broke it. It is not a bug, it was a designed change. If YOU want it to work again, YOU figure out what the author's original code did, and then YOU figure out what we changed that broke it, and then YOU figure out how to make it work with the new code (until we change something else and break YOUR modified code, and then YOU'LL have to fix that).


Paistab, et ma pean beta versioonis tihedamini testima oma kasutatavaid lisasi, et edaspidi selliseid üllatusi vältida. See-eest lisati Social Addons vahekaart mis on väga oluline icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Ausalt see pole esimene kord. Vahel ajab mozilla devide ülbus mul kopsu üle maksa, aga ega paremat kah pole suurt võtta (lugedes siin nt chrome kohta - kasutaja rex postitus.).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2013 09:14:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, vähemasti on vaba lähtekoodiga ja kui piisavalt viitsimist on, siis leiad ka bug reporti selle muutuse kohta ülesse, kus on ka siis näha täpselt mis koodis muudeti, et see enam ei tööta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 10:26:52 vasta tsitaadiga

mikk36, Lugesin konkreetse bug raporti juba varem läbi. Ühesõnaga on võimalik, aga vähemalt addon enda arendaja jutu järgi pole vaeva väärt. Alselt isegi ütles, et võimatu, kuna async API-d ei toeta vajalikku funktsionaalsust.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 11:14:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jägaja kirjutas:
ot:
mikk36 kirjutas:
jägaja, HDReady tähendabki just seda, et ta on suuteline sööma HD signaali, kuid HDReady ei võrdu 720p'ga.
Üldjuhul on HDReady telerid kõrgema eraldusvõimega, kui 720p, levinuimaks siis 1366x768 paneelid, erinevalt 720p eraldusvõimest 1280x720.


Lisaks eelkirjeldatud resodele on veel 1280x800, vahe on suht väike neil kolmel, mõnikümmend pikslit rea kohta, küll aga segadust oi kui palju.

Aga tänud meenutamast, et telerid ikka 1366x768 meil on, mitte harveminiesinev 1280x720 resoga paneel.


enigma kirjutas:
Kas teistel sama häda et peale täna hommikust WIN 7(või Firefoxi) update läks Firefox segi ehk kuvab pilti ülisuurelt?Nagu zoom oleks sees.
Kuidas asja korda seada?


Huvitav nähtus, mõnel on selline probleem, enamusel õnneks mitte. Siinkirjutajal samuti mitte. Mitte üheski neljas kasutatavas arvutis.
Probleem on nendel, kes enda DPI sätet muutnud on.

Ja mitte üks teler ei ole sul 1280x800, see on puhtalt arvutite-nutiseadmete pärusmaa.


Et siis kasutan sellist reso televiisoril, mis ei tohiks olla võimalik? Teooria vs praktika.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2013 11:35:17 vasta tsitaadiga

MaitK, ei, see ei ole võimatu, sa kasutad tõenäoliselt madalamat reso, kui paneel ise füüsiliselt on. See, kui ühendusliides näitab madalamat, kui paneel ise on, on teleka puudus lihtsalt ja paratamatus on see, et siis toimub paneeli jaoks üles suurendamine.
Mis teleka mudel on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 12:08:12 vasta tsitaadiga

mikk36, televiisoriks, nagu ma siin varem kirja panin on mingi firma nimega Altus. Mudelit ei tea, pole huvi ka otsida. Pilti ta näitab. Odav käkk tundmatu firma poolt.
Windowsi võimalikud sätted ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 05.07.2013 21:50:37 vasta tsitaadiga

Kindlasti juttu olnud, kuid kuidas saab esilehel neid aknaid (9tk) manuaalselt muuta? Pakub ainult, et kustuta või kinnita, kuid mingi aeg mu meelest sain ma neid sinna lisada ka.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.