|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
11.05.2013 22:39:37
|
|
|
GPU-dega "kaevandamine" kaotab kindlasti mõtte. Tekib umbes sama olukord, mis praegu on CPU ja GPU vahel.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahtopahtel
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2006
|
11.05.2013 23:29:53
|
|
|
| Kas Eestis on ka mõni ettevõte tekkinud kes bitcoini acceptib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
12.05.2013 06:47:43
|
|
|
Kuidas see maksmise süsteem toimib?
Eile õhtul oli TripleMining lehel selline asi:
| 172836 May 11 2013 22:20:04 Payout from block 235587 0.00063079 |
Seda siis Transactions->Balance history
Kuid kätte pole ma seda saanud.
Olen ma midagi kusagile valesti sisestanud?
Kui BitcoinQt alla laadisin, tekkis sinna Receive coins alla nn. minu aadress (1584aySToHW12tA6Fx9gqmaAE1PrU9FjXo)
Selle panin ma TM poolis Your payout address alla. Samas Workers lingikese all pakub ta mulle sellist asja nagu API Key. Seda ju kusagile ei pane?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
12.05.2013 15:10:05
|
|
|
Jah nüüd on - olin kärsitu ja tahtsin kohe saada.
Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
12.05.2013 15:55:51
|
|
|
| radok kirjutas: |
Jah nüüd on - olin kärsitu ja tahtsin kohe saada.
Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada? |
pead mõnel turul end registreerima ja oma mündid maha müüma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.05.2013 16:13:14
|
|
|
Windowsi kasutades ilma displeita kaevandamine ei tule kõne alla?
Remote desktopis kaarte pmst kasutada ei saagi.
Ühendasin kuvari külge ja lähenesin teamvieweri abil. Õnnestus. Aga vaid siis, kui monitor taga on. Tuleb vist siis mingi KVM-svitsi taha lükata...
Guiminer, 2xHD6950 @CF siis teemaks.
Kellad keerasin afterburnerist 870/625 ja tulemuseks siis kokku ~710MHash/s.
On mõistlik perf? Kas shaderite avamisega tuleks väga palju perfi juurde? Millegipärast pole mul see unlock veel õnnestunud.
Või tasuks cgminerit kasutada? Ta vist suutis ise ka kellad/viled paika keerata? Kas ka headlessina?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
12.05.2013 16:31:49
|
|
|
| tsitaat: |
| Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada? |
Pool wallet - computer wallet või online armory wallet või online exange wallet või Torwallet - exchange wallet (bitcoin.de, localbitcoins.com, mtGox jne) Sepa transfer (iban) = +-48h ja raha kontol. Ühesõnaga bitcoini sa kontole ei saa, selle annad kellelegi teisele, tema kannab sulle raha kontole.
Võid muidugi otse pool walletist - exchange walletisse kanda.
Kõiki mune ei tasu ühes korvis hoida
Kas HV-s tohib müügi teema teha ja müüa näiteks üht BTC-d
Selle jaoks võiks muidugi eraldi teema olla nt: BTC müük/ost.
1) Sepa-ga läheb tõsiselt kaua aega. Olen oodanud üle 80h ülekannet
2) Miks maksta välismaa saidile raha, et ma saaks müüa btc-d, parem maksan HV-le müügi teema tegemise eest ?
3) Parem ikka ostan eestlaselt või müün eestlasele ?
4) Veel parem, ostan HV-lt või müün HV-le, näeb ju ära kas on normaalse profiiliga tegelane või mitte.
Kui ei ole, siis jätan endale õiguse mitte müüa sellisele tegelasele.
Nii käiksid asjad ju 100x kiiremini
Bitcoin ei ole valuuta, vaid lihtsalt on.
Bitcoin on ju nagu schrodinger's cat !
Ühesõnaga arvamused, mõtted sellel teemal
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
12.05.2013 16:49:39
|
|
|
vb seda siin arutatud aga on keegi reaalselt kätte saanud ka mõne sellise vidina sealt? https://products.butterflylabs.com/homepage/5-gh-s-bitcoin-miner.html mõtlen siis, räägitakse mingist 2 kuud plus rohkem, et ala maksad raha ära ja mingi paari aastapärast saad ja pole miskit kobiseda Ja teine küsimus et kui selline asi 24/7 sees on siis palju kuus reaalselt bitcoine peaks suutma teha? hetke arvude juures siis. Olen ühesõnaga uus selles teemas ja hakkas huvi pakkuda. Hetkel lasen 560 ti-ga ja see laseb 117mhashi niiet mitte kõige tulutoovam just, 0.002 bitcoini hetkel tehtud sellega aga hakkab arvutist kahju =)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
12.05.2013 17:08:04
|
|
|
| tsitaat: |
Guiminer, 2xHD6950 @CF siis teemaks.
Kellad keerasin afterburnerist 870/625 ja tulemuseks siis kokku ~710MHash/s.
On mõistlik perf? Kas shaderite avamisega tuleks väga palju perfi juurde? Millegipärast pole mul see unlock veel õnnestunud. |
Kui flagid, kellad ja SDK 2.5 paika saad peaksid ühest kaardist saama 385-400mhash/s, seda siis 1408 shaderiga,
950-1050mhz core/ 300mem, -v -w 256 flagidega ja SDK 2.5-ga.
Unlockitud kaardiga võid saada 440-455mhash/s ehk 1536 shaderiga. Mõlemat, siis GUImineriga.
Kaevandades võiksid crossfire modi välja lülitada. Varem oli sellega probleeme. Ei tea kuidas hetkel sellega lood on.
Kui soovid windowsi kasutada kaevandamise käigus, siis lisa esimesele kaardile juurde -f 60 flag.
https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.05.2013 17:44:44
|
|
|
SDK failid asendasin kohe alguses ära sinu posti järgi.
950-1050MHz core? natuke ulme tundub Cayman'i kohta. 890MHz sain veel enamvähem stabiilseks, kui volti mingi 1150mV keerasin. Eks ma proovin siis veel kõrgemate pingetega. Pikalt timmida, siis hakkavad kõrvad sitavett jooksma.
Mälusid 300 peale hetkel ei oskagi suruda. AB kõige madalam aste on 625MHz.
Kasutama seda masinat keegi ei hakka. Panin tuimalt -f 1.
-w flagi panin ühele workerile 128 ja teisele 256. Tuntavat vahet ei ole.
Crossfire seepärast, et siis peaks ilma dummy plugita hakkama saama. Või eksin?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
12.05.2013 18:09:35
|
|
|
Vahe on tunda siis kui mälu 300 peale saad. Lisaks võtab vähem voolu, eraldab vähem sooja
ja vb sellega seoases ei pea nii palju gpu-le pinget juurde keerama
HD5850 lähevad 1.087-1.093v pingega core900-933mhz/mem300
HD5870 tikisub 1000mhz/300@def pinge. Samas pinget muuta ei luba.
Otsi seda sweet spoti, pinge ja mhz suhtes. Mingist punktist hakkab kaart kõvasti pinget juurde tahtma.
Win7 ei vaja mingit dummy plugi ega monitori, et töötaks. Põhiline, et power save täiesti maas oleks.
Kui masinat ei kasuta siis pole seda -f sinna üldse vaja ja windowsi välimus pane best preformance.
Paned käima ja jääbki käima.
Kaardi puhastus ja pasta vahetus teeb kaardile ainult head.
Kui kaevata 24/7 siis peaksid pastat vahetama 3-4 kuu tagant.
See kipub ära kivistuma peale 3-4 kuud ja on kasutu.
Eks seda temperatuurist ole näha. Kaardi temp võiks ikka jääda sinna 69-85 vahele.
90-95C algab throttling ja mhash kukub 50%, eriti tähtis on VRMi jahutus ja temp.
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2013 18:12:40
|
|
|
Mul on küll win kavendamise ajaks pandud power saver peale. Võtab vähem voolu.
Samas mingit kaevandamise kiiruse vahet power saver vs best performance vahel pole.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.05.2013 18:14:23
|
|
|
| Jman kirjutas: |
| Win7 ei vaja mingit dummy plugi ega monitori, et töötaks. Põhiline, et power save täiesti maas oleks. |
Win7 ei vaja jah, aga vastasel korral ei saa teamvieweriga ligi. Puhtalt remote desktopis ei jaga AB ööd ega mütsi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
12.05.2013 18:34:11
|
|
|
Kui lubada biosis speedstep/amd cool and quiet, saad tunda mhashi kõikumist, mis on tingitud pidevast hüppavast prose kiirusest.
Eriti kui kaarte on palju ühel emaplaadil.
3-6 kaardiga süsteemidel on power save nagu märg unistus. Lihtsam on downclockida ja undervoltida prose/emaplaat, kui hakkad voolu taga ajama.
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2013 19:25:53
|
|
|
Tundub et ma juba leidsin asja, mille eest bitcoinides tasuda
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
12.05.2013 20:53:51
|
|
|
Eestis ? Täpsustad järsku ?
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.05.2013 23:00:13
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| tsitaat: |
950-1050MHz core? natuke ulme tundub Cayman'i kohta.
|
Pole see ulme miskit. Mul läks 6950 pisut üle 1000MHz ning avatud tuumadega jäi suht napilt alla 1GHz piiri  |
Ja pinge oli?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
12.05.2013 23:59:57
|
|
|
| Kui täna liituda, siis kas mõistlikum oleks olla osakene mining pool-ist või üritada üksiku hundina?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.05.2013 00:27:29
|
|
|
| 6kantv6ti kirjutas: |
| Kui täna liituda, siis kas mõistlikum oleks olla osakene mining pool-ist või üritada üksiku hundina? |
Sõltub kui vinge kaevur sa oled. Kui näiteks ühe 600 Mhash/s kaardiga kaevama kukud ja vahepeal raskustase ei muutu, siis teoorias saad sa oma esimese bloki ehk 25 bitcoini (ja raha) kahe aasta ja 13 päeva pärast. http://dev.bitcoinx.com/profit/
Seda siis tõenäosusteooriat arvestades. Võib ka vedada ja saad bloki kätte esimese 10 minutiga, või siis halva õnne puhul 10 aasta pärast
Mining poolis on palju kasutajaid ja coinid tulevad tihedalt mis omavahel ära jagatakse. St saad oma teenitud murdosa praktiliselt kohe välja võtta kui tuju on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
13.05.2013 03:31:49
|
|
|
| Ma kasutasin oma farmis VNC-d ning cgminer-it. Dummypluge pole vaja. Cgmineriga clockid ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KulleS
HV veteran
liitunud: 21.04.2004
|
13.05.2013 08:23:49
|
|
|
| tsitaat: |
| Merged mining for Namecoin is extra income for pool members. Please fill your Namecoin settings to start collecting Namecoins! |
Siukese asjaga tasub ka liituda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.05.2013 09:32:10
|
|
|
Õhtul lõbutsesin veidi.
Sain mõlemal kaardil shaderid lahti ja lükkasin mõnuga pinget.
GPU 940MHz ja perfiks sain kokku 845MHash/s.
Edasi ei raatsinud. Lärm läks öö kohta liiga suureks.
degreal, linuxil kaevandad?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
13.05.2013 09:38:15
|
|
|
miski imelise 90 EURI piirimaise stabiilsuse on Bitcoin saavutanud.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
13.05.2013 12:15:04
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| degreal, linuxil kaevandad? |
Täitsa tavaline graafiline win7. Linuxi peal ei saanud ma miskipärast sama perfi. cgminerile on ilmselt mingi GUI ja/või veebihaldus ka välja mõeldud.
EDIT: Võib seda GUI-d proovida: https://bitcointalk.org/index.php?topic=185553.0
Juba screenshoti pealt paistab 100x võimekam kui see GUImineri käkk. Siin saad lausa ühte tsentraalset GUI-d kasutada terve keldris käiva farmi juhtimiseks ja monitoorimiseks. Kahju et omal ajal nii peent asja polnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
13.05.2013 13:10:06
|
|
|
| radok kirjutas: |
| KulleS kirjutas: |
| ot: |
| radok kirjutas: |
| Masinas on HD 7850 2GB ja i5-3570K. |
Prose tootlikkus oli graafikute järgi NII madal, et tundus mõttetu voolu raisata... |
|
Tahad öelda, et sellise süsteemiga ei ole eriti kasumlik see tegevus.
Andrus Luht, vabandust jah, ei lugenud kiiruga korralikult läbi seda teksti.
Endiselt ootan, äkki keegi oskab vastata:
1. Kui kiiresti see end tagasi tasub?
2. Kas selle ASIC Miner'i ost oleks ka hea investeering? St. kui suur on bitcoin'i jätkusuutlikkus?
3. Kas keegi omab juba mingit ASIC tüüpi kaevandajat? |
1) difficulty läheb üles 10-20% iga korraga. Tasuvusaeg selleks ajaks kui kätte saad on VÄHEMALT 1 aasta, eeldatavalt palju rohkem. Praegu tellides Sa seda sel aastal kätte ei saa nagunii. Shipping in two weeks jutt on neil olnud alates oktoobrist.
2) hetkel kiiresti ja reaalselt on saadavad need minerid mida müüakse müntide eest. asicminer vist ainuke kes neid pidevalt oksjonile paneb. BFL on saamatu ja avalon shipib batchide kaupa.
3) veel ei oma, aga tean inimest kes omab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Preester1
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2013
|
13.05.2013 17:02:58
|
|
|
| Üks suht tobe küsimus,aga vajalik ikkagi- kui kiiret netiühendust kaevandamine vajab?Kas piisab näiteks kahemegane netipulk ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.05.2013 17:07:16
|
|
|
Netikasutus on pmst olematu.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Preester1
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2013
|
13.05.2013 17:38:54
|
|
|
| Tore siis,pole mingit ekstra ühendust vaja looma hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.05.2013 18:18:01
|
|
|
ma ei saa päris hästi walleti süsteemist aru... mul on electrum 1.7.3 ja seal on aadressid olemas mul jne, ent ma ei tea, kuidas ma nt. teise arvuti tagant oma walletisse peaks saama?
peale formatit? jne?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.05.2013 19:50:47
|
|
|
rmc, wallet on pank sinu selles arvutis, kus su programm asub oma "failiga". Kui teed formati ja backupi pole teinud, siis oled sa kõigest ilma. Selleks backup, backup, backup või kasuta mõnd online walletit või tradepunkti.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.05.2013 21:12:27
|
|
|
ehk siis see folder, kus see asub on mu wallet? sesmõttes, et mul on excecutable, installitud pole programm, mida ma backupima pean?
edit: a seal on "seed", ehk siis sõnadehulk ja lisaks ka qr kood, selle pealt saab recoverida.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
14.05.2013 02:02:13
|
|
|
%APPDATA%\Bitcoin\ folderist kopeeri wallet.dat paarile mälupulgale Kindlasti krüpteeri wallet ära ka Muidu oled kõigest ilma kui keegi peaks su walletile ligi saama.
Tundub, et Asicud hakkavad massidesse jõudma Eilsele 11% raskuse tõusule tuleb kümne päeva pärast 23% juba otsa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
14.05.2013 08:06:38
|
|
|
Enne kui walletiga midagi teha, tuleks endale selgeks teha siiski, mis täpselt millal juhtub. Kindlasti kõigepealt krüpteerida ja siis teha backup, vastasel korral on tegevus mõttetu. Samuti tuleks arvestada, et kui teha vahepeal üle 100 tehingu ja seejärel taastada backupist kui näiteks kettaga midagi juhtub, ei pruugi kogu summat kätte saada kuna kasutati võtmeid, mida backupis ei eksisteerinud.
_________________ Võtke õuna! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
14.05.2013 16:00:45
|
|
|
kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.
teab keegi täpsemalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
14.05.2013 16:34:29
|
|
|
| Mizz kirjutas: |
kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.
teab keegi täpsemalt? |
minuteada neil walletit polegi, kannad kohe otse müümiskohta vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
14.05.2013 16:47:08
|
|
|
| Mizz kirjutas: |
kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.
teab keegi täpsemalt? |
Tegu on bitcoini tehnoloogial põhineva P2P DNS-iga. Samamoodi nagu bitcoine saab kulutada vaid võtmeomanik, saad AINULT privaatvõtme omanik domeenile IP-aadressi külge siduda. Kui sul on näiteks võti www.piratebay.bit domeenile, siis mitte ükski riik ei saa seda kaaperdada - võtme saab kätte vaid füüsilise piinamise teel.
Ainult et ruuterite/brauser/windowsi confimine on vaevaline, et .bit domeene lahendama panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.05.2013 23:01:52
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
%APPDATA%\Bitcoin\ folderist kopeeri wallet.dat paarile mälupulgale Kindlasti krüpteeri wallet ära ka Muidu oled kõigest ilma kui keegi peaks su walletile ligi saama.
Tundub, et Asicud hakkavad massidesse jõudma Eilsele 11% raskuse tõusule tuleb kümne päeva pärast 23% juba otsa  |
pole sellist folderit seal
wallet on krüpteeritud (electrumis on selline valik) ja tundub, et backup toimib sõnadepaarima või qr koodiga.
alumine osa on
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
15.05.2013 11:06:16
|
|
|
vaikselt hakatakse pressima juba:
http://yro.slashdot.org/story/13/05/14/2115245/dhs-shuts-down-dwolla-payments-to-and-from-mt-gox
| tsitaat: |
"The Department of Homeland Security appears to have shut down the ability to use Dwolla, a mobile payment service, to withdraw and deposit money into Mt. Gox, a Bitcoin trading platform. ... A representative for Dwolla told Betabeat that the company is 'not party' to this matter and encourages those with questions to reach out to Mt. Gox or the DHS. 'The Department of Homeland Security and U.S. District Court for the District of Maryland issued a 'Seizure Warrant' for the funds associated with Mutum Sigillium's Dwolla account (a.k.a. Mt. Gox),' he said. 'In light of the court order, procured by the Department of Homeland Security, Dwolla has ceased all account activities associated with Dwolla services for Mutum Sigillum while Dwolla's holding partner transferred Mutum Sigillium's balance, per the warrant.'"
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.05.2013 12:09:59
|
|
|
Huvitav kus MtGox-i enda kontod asuvad? Jaapanis või USAs? Hetkel nokitakse kõikvõimalikke makseprotsessijaid mtgox ümbert ära aga MtGox kontod seisavad ikka püsti.
CoinBase saab samal ajal aga miljonite dollarite kaupa kapitali süste ja paistab üldse pankadega hästi läbi saama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
15.05.2013 14:54:20
|
|
|
eile leidsin esimest korda hidden bitcoin mineri arvutis.
nimelt panin tuttavale uus komplekt kokku, mb/cpu/ram/video, ketas ja opsys win7x64 jäi tal vana.
helistab siis ja ütleb et olukord on selline, raud koos ja vana win sellel läks ilusti käima, sai ka lisa driverid kõik installitud aga kui mingi mäng käivitada siis kõva slaidišõu ekraanil, kõik on sama nagu vana rauaga.
ja enne tüüp kurtis et kasti sisu tuleb uuendada, üldse ei saa mängida.
vana raud oli p35/q6600/4gb/hd5770 ja uus siis p61/i3-2100/4gb/hd7770, küsisin äkki on mingi pahalane sees, tuttav vastas et avgfree arvutis ja ei näita ta midagi.
õhtul tulin külla, desktop ees, kast on avatud ja kuulda et videokaardi vendil on suured pöörded.
tegin gpu-z lahti - gpu koormus 94%, siis processxp lahti - mingi adobe automatic update rida, .exe mis pesitseb c:\Program Files\Java\ kaustas, omadustes oli näha mingi pikk cmd käsk koos mingi pooli miner lingiga reas, kustutasin maha kogu träna.
kust see tuli ei osanud ta midagi öelda, netis istudes kõik korras nagu, muusat saab kuulata, ainult et 2-3 nädalat tagasi d3/fc3/bf3 mängudes ilmusid freezid ja fps langes kõvasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
15.05.2013 15:50:08
|
|
|
vb sellepärast kõik vana head rauda müüvadki
Hea heads up
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.05.2013 17:39:13
|
|
|
Mis värk selle dummy plugiga on.. Täna panin uue masina püsti ja esimest korda nüüd aasta jooksul kaarte ennem ei tuvasta, kui ühel kaartides DVI järgi. Ülejäänud masinad mis jooksevad ei ole mul ka dummyga ühendatud ja kõik töötab nagu kellavärk.
Igatahes uurisin ja mõtlen, et kas siis igale kaardile on eraldi vaja dummy teha (kuigi monitori ühendan ühte kaarti, siis võtab teise kaardi ka kenasti sappa) ja kas selline dummy on mõistlik proovida(http://blog.zorinaq.com/?e=11) või minna ikka vana teed ja kasutada dvi to vga üleminekut?
Antud vist 100 oomine, nagu lugeda võib.
Nüüd masin on muidugi teistmoodi installitud ka, sai x64 w7 pandud ja 13.4 driverid ning need asendatud 2.5 SDKga. Et on siis see faktor nüüd see, mis seda dummyt tahtma hakkab?
Homme sean sammud oomipoodi aga mõtlengi, et mis takisteid ja palju ma siis ostan, olenevalt sellest minu lingi variandist ja ülemineku variandist..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
15.05.2013 18:01:40
|
|
|
feels like Win XP all over
Mis emaplaat muidu ?
Enne AMD driverite installi tunnistas kõiki videokaarte ?
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.05.2013 18:11:14
|
|
|
| See on küll müstika, peale 2011 aastat pole ma ühtegi dummyplug-i kasutanud. Ilmselt lipsas uude draiveriversiooni bugi sisse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.05.2013 22:27:25
|
|
|
Või võib kloon seda mõjutada. Seisab palju DX2200 kontorimasinaid üle, viskan uued toited sisse ja extenderitega vean kaks kaarti laiali. Kuna kõik masinad ühte tüüpi, siis sai installitud toorik valmis koos driverite ja SDK'dega. Ehk talle siis midagi selle kloonimise kohalt ei meeldi. Ma kohe lähen ja teen uuesti installi driveritele. 12.8 proovin ära uuesti ja kui see töötab kenasti, siis testin uuesti 13.4 .. Kui see ka töötab, siis lisan SDK'd ja vaatan, mis siis teeb.
Ise mõtlen ka, et ei ole kokku puutunud ja vajadust tekkinud dummyga. Vaja üle kolida arvuteid natuke. <- samas saabki kerge hoolduse ka teha.
E//
12.8 remote töötab ja kaart läheb tööle. Mingi jama selle 13.4 versiooniga automaatselt tööleminekus. Homme vaatan edasi, proovin ja leian sobilikuma driveri. Niiet jah, selles see kala sedakorda oli/on.
E2// MSI afterburner kogu selle segaduse külvas, ei meeldi masinale unofficial overclocking mode valik without powerplay support. Aga see aitas memory clocki maha tõmmata jällegi. Kuid asi korras ja töötab nagu peab hetke seisus.
Cheers
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
16.05.2013 17:07:49
|
|
|
märgin
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|