Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2013 21:12:47 vasta tsitaadiga

ASICud keeravad raskusastme esimese aastaga nii ülesse, et GPU'de aeg saab otsa.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2013 22:39:37 vasta tsitaadiga

GPU-dega "kaevandamine" kaotab kindlasti mõtte. Tekib umbes sama olukord, mis praegu on CPU ja GPU vahel.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtopahtel
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 11.05.2013 23:29:53 vasta tsitaadiga

Kas Eestis on ka mõni ettevõte tekkinud kes bitcoini acceptib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 06:47:43 vasta tsitaadiga

Kuidas see maksmise süsteem toimib?

Eile õhtul oli TripleMining lehel selline asi:
172836    May 11 2013 22:20:04    Payout from block 235587    0.00063079

Seda siis Transactions->Balance history

Kuid kätte pole ma seda saanud.
Olen ma midagi kusagile valesti sisestanud?

Kui BitcoinQt alla laadisin, tekkis sinna Receive coins alla nn. minu aadress (1584aySToHW12tA6Fx9gqmaAE1PrU9FjXo)
Selle panin ma TM poolis Your payout address alla. Samas Workers lingikese all pakub ta mulle sellist asja nagu API Key. Seda ju kusagile ei pane?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 10:32:37 vasta tsitaadiga

Bitcoin QT on ikka sünkroniseeritud? Ilma SSD kettata võib see mitu päeva aega võtta. Raha on igatahes üle kantud ning kinnitatud: http://blockchain.info/address/1584aySToHW12tA6Fx9gqmaAE1PrU9FjXo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 15:10:05 vasta tsitaadiga

Jah nüüd on - olin kärsitu ja tahtsin kohe saada.

Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 15:55:51 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Jah nüüd on - olin kärsitu ja tahtsin kohe saada.

Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada?


pead mõnel turul end registreerima ja oma mündid maha müüma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.05.2013 16:13:14 vasta tsitaadiga

Windowsi kasutades ilma displeita kaevandamine ei tule kõne alla?
Remote desktopis kaarte pmst kasutada ei saagi.
Ühendasin kuvari külge ja lähenesin teamvieweri abil. Õnnestus. Aga vaid siis, kui monitor taga on. Tuleb vist siis mingi KVM-svitsi taha lükata...
Guiminer, 2xHD6950 @CF siis teemaks.
Kellad keerasin afterburnerist 870/625 ja tulemuseks siis kokku ~710MHash/s.
On mõistlik perf? Kas shaderite avamisega tuleks väga palju perfi juurde? Millegipärast pole mul see unlock veel õnnestunud.

Või tasuks cgminerit kasutada? Ta vist suutis ise ka kellad/viled paika keerata? Kas ka headlessina?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 12.05.2013 16:31:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga kuidas BitcoinQt'st raha SEB'i saada?

Pool wallet - computer wallet või online armory wallet või online exange wallet või Torwallet - exchange wallet (bitcoin.de, localbitcoins.com, mtGox jne) Sepa transfer (iban) = +-48h ja raha kontol. Ühesõnaga bitcoini sa kontole ei saa, selle annad kellelegi teisele, tema kannab sulle raha kontole.
Võid muidugi otse pool walletist - exchange walletisse kanda.
Kõiki mune ei tasu ühes korvis hoida icon_exclaim.gif

Kas HV-s tohib müügi teema teha ja müüa näiteks üht BTC-d icon_question.gif
Selle jaoks võiks muidugi eraldi teema olla nt: BTC müük/ost. icon_idea.gif

1) Sepa-ga läheb tõsiselt kaua aega. Olen oodanud üle 80h ülekannet icon_mad.gif
2) Miks maksta välismaa saidile raha, et ma saaks müüa btc-d, parem maksan HV-le müügi teema tegemise eest ?
3) Parem ikka ostan eestlaselt või müün eestlasele ?
4) Veel parem, ostan HV-lt või müün HV-le, näeb ju ära kas on normaalse profiiliga tegelane või mitte.
Kui ei ole, siis jätan endale õiguse mitte müüa sellisele tegelasele.

Nii käiksid asjad ju 100x kiiremini icon_rolleyes.gif

Bitcoin ei ole valuuta, vaid lihtsalt on.
Bitcoin on ju nagu schrodinger's cat !

Ühesõnaga arvamused, mõtted sellel teemal icon_question.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 16:49:39 vasta tsitaadiga

vb seda siin arutatud aga on keegi reaalselt kätte saanud ka mõne sellise vidina sealt? https://products.butterflylabs.com/homepage/5-gh-s-bitcoin-miner.html mõtlen siis, räägitakse mingist 2 kuud plus rohkem, et ala maksad raha ära ja mingi paari aastapärast saad ja pole miskit kobiseda icon_lol.gif Ja teine küsimus et kui selline asi 24/7 sees on siis palju kuus reaalselt bitcoine peaks suutma teha? hetke arvude juures siis. Olen ühesõnaga uus selles teemas ja hakkas huvi pakkuda. Hetkel lasen 560 ti-ga ja see laseb 117mhashi niiet mitte kõige tulutoovam just, 0.002 bitcoini hetkel tehtud sellega aga hakkab arvutist kahju =)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 12.05.2013 17:08:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Guiminer, 2xHD6950 @CF siis teemaks.
Kellad keerasin afterburnerist 870/625 ja tulemuseks siis kokku ~710MHash/s.
On mõistlik perf? Kas shaderite avamisega tuleks väga palju perfi juurde? Millegipärast pole mul see unlock veel õnnestunud.


Kui flagid, kellad ja SDK 2.5 paika saad peaksid ühest kaardist saama 385-400mhash/s, seda siis 1408 shaderiga,
950-1050mhz core/ 300mem, -v -w 256 flagidega ja SDK 2.5-ga.
Unlockitud kaardiga võid saada 440-455mhash/s ehk 1536 shaderiga. Mõlemat, siis GUImineriga.
Kaevandades võiksid crossfire modi välja lülitada. Varem oli sellega probleeme. Ei tea kuidas hetkel sellega lood on.
Kui soovid windowsi kasutada kaevandamise käigus, siis lisa esimesele kaardile juurde -f 60 flag.

https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison

beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.05.2013 17:44:44 vasta tsitaadiga

SDK failid asendasin kohe alguses ära sinu posti järgi.
950-1050MHz core? natuke ulme tundub Cayman'i kohta. 890MHz sain veel enamvähem stabiilseks, kui volti mingi 1150mV keerasin. Eks ma proovin siis veel kõrgemate pingetega. Pikalt timmida, siis hakkavad kõrvad sitavett jooksma.
Mälusid 300 peale hetkel ei oskagi suruda. AB kõige madalam aste on 625MHz.
Kasutama seda masinat keegi ei hakka. Panin tuimalt -f 1.
-w flagi panin ühele workerile 128 ja teisele 256. Tuntavat vahet ei ole.

Crossfire seepärast, et siis peaks ilma dummy plugita hakkama saama. Või eksin?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 12.05.2013 18:09:35 vasta tsitaadiga

Vahe on tunda siis kui mälu 300 peale saad. Lisaks võtab vähem voolu, eraldab vähem sooja
ja vb sellega seoases ei pea nii palju gpu-le pinget juurde keerama icon_rolleyes.gif
HD5850 lähevad 1.087-1.093v pingega core900-933mhz/mem300
HD5870 tikisub 1000mhz/300@def pinge. Samas pinget muuta ei luba.
Otsi seda sweet spoti, pinge ja mhz suhtes. Mingist punktist hakkab kaart kõvasti pinget juurde tahtma.
Win7 ei vaja mingit dummy plugi ega monitori, et töötaks. Põhiline, et power save täiesti maas oleks.
Kui masinat ei kasuta siis pole seda -f sinna üldse vaja ja windowsi välimus pane best preformance.
Paned käima ja jääbki käima.

Kaardi puhastus ja pasta vahetus teeb kaardile ainult head.
Kui kaevata 24/7 siis peaksid pastat vahetama 3-4 kuu tagant.
See kipub ära kivistuma peale 3-4 kuud ja on kasutu. icon_eek.gif
Eks seda temperatuurist ole näha. Kaardi temp võiks ikka jääda sinna 69-85 vahele.
90-95C algab throttling ja mhash kukub 50%, eriti tähtis on VRMi jahutus ja temp.

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 18:12:40 vasta tsitaadiga

Mul on küll win kavendamise ajaks pandud power saver peale. Võtab vähem voolu.
Samas mingit kaevandamise kiiruse vahet power saver vs best performance vahel pole.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.05.2013 18:14:23 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Win7 ei vaja mingit dummy plugi ega monitori, et töötaks. Põhiline, et power save täiesti maas oleks.

Win7 ei vaja jah, aga vastasel korral ei saa teamvieweriga ligi. Puhtalt remote desktopis ei jaga AB ööd ega mütsi.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 12.05.2013 18:34:11 vasta tsitaadiga

Kui lubada biosis speedstep/amd cool and quiet, saad tunda mhashi kõikumist, mis on tingitud pidevast hüppavast prose kiirusest.
Eriti kui kaarte on palju ühel emaplaadil.
3-6 kaardiga süsteemidel on power save nagu märg unistus. Lihtsam on downclockida ja undervoltida prose/emaplaat, kui hakkad voolu taga ajama.

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 19:25:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

950-1050MHz core? natuke ulme tundub Cayman'i kohta.

Pole see ulme miskit. Mul läks 6950 pisut üle 1000MHz ning avatud tuumadega jäi suht napilt alla 1GHz piiri icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 19:25:53 vasta tsitaadiga

Tundub et ma juba leidsin asja, mille eest bitcoinides tasuda icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 12.05.2013 20:53:51 vasta tsitaadiga

Eestis ? Täpsustad järsku icon_biggrin.gif ?
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.05.2013 23:00:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

950-1050MHz core? natuke ulme tundub Cayman'i kohta.

Pole see ulme miskit. Mul läks 6950 pisut üle 1000MHz ning avatud tuumadega jäi suht napilt alla 1GHz piiri icon_wink.gif

Ja pinge oli?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 23:44:40 vasta tsitaadiga

siinus, ehita omale vga dummy. http://www.geeks3d.com/20091230/vga-hack-how-to-make-a-vga-dummy-plug/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 23:59:57 vasta tsitaadiga

Kui täna liituda, siis kas mõistlikum oleks olla osakene mining pool-ist või üritada üksiku hundina?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Some
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2001




sõnum 13.05.2013 00:27:29 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Kui täna liituda, siis kas mõistlikum oleks olla osakene mining pool-ist või üritada üksiku hundina?


Sõltub kui vinge kaevur sa oled. Kui näiteks ühe 600 Mhash/s kaardiga kaevama kukud ja vahepeal raskustase ei muutu, siis teoorias saad sa oma esimese bloki ehk 25 bitcoini (ja raha) kahe aasta ja 13 päeva pärast. http://dev.bitcoinx.com/profit/

Seda siis tõenäosusteooriat arvestades. Võib ka vedada ja saad bloki kätte esimese 10 minutiga, või siis halva õnne puhul 10 aasta pärast icon_razz.gif
Mining poolis on palju kasutajaid ja coinid tulevad tihedalt mis omavahel ära jagatakse. St saad oma teenitud murdosa praktiliselt kohe välja võtta kui tuju on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 03:31:49 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin oma farmis VNC-d ning cgminer-it. Dummypluge pole vaja. Cgmineriga clockid ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 08:23:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Merged mining for Namecoin is extra income for pool members. Please fill your Namecoin settings to start collecting Namecoins!

Siukese asjaga tasub ka liituda? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.05.2013 09:32:10 vasta tsitaadiga

Õhtul lõbutsesin veidi.
Sain mõlemal kaardil shaderid lahti ja lükkasin mõnuga pinget.
GPU 940MHz ja perfiks sain kokku 845MHash/s.
Edasi ei raatsinud. Lärm läks öö kohta liiga suureks.

degreal, linuxil kaevandad?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 09:38:15 vasta tsitaadiga

miski imelise 90 EURI piirimaise stabiilsuse on Bitcoin saavutanud.
_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 12:15:04 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
degreal, linuxil kaevandad?

Täitsa tavaline graafiline win7. Linuxi peal ei saanud ma miskipärast sama perfi. cgminerile on ilmselt mingi GUI ja/või veebihaldus ka välja mõeldud.

EDIT: Võib seda GUI-d proovida: https://bitcointalk.org/index.php?topic=185553.0
Juba screenshoti pealt paistab 100x võimekam kui see GUImineri käkk. Siin saad lausa ühte tsentraalset GUI-d kasutada terve keldris käiva farmi juhtimiseks ja monitoorimiseks. Kahju et omal ajal nii peent asja polnud. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 13.05.2013 13:10:06 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
KulleS kirjutas:
ot:
radok kirjutas:
Masinas on HD 7850 2GB ja i5-3570K.


Prose tootlikkus oli graafikute järgi NII madal, et tundus mõttetu voolu raisata... icon_rolleyes.gif


Tahad öelda, et sellise süsteemiga ei ole eriti kasumlik see tegevus.

Andrus Luht, vabandust jah, ei lugenud kiiruga korralikult läbi seda teksti.

Endiselt ootan, äkki keegi oskab vastata:
1. Kui kiiresti see end tagasi tasub?
2. Kas selle ASIC Miner'i ost oleks ka hea investeering? St. kui suur on bitcoin'i jätkusuutlikkus?
3. Kas keegi omab juba mingit ASIC tüüpi kaevandajat?


1) difficulty läheb üles 10-20% iga korraga. Tasuvusaeg selleks ajaks kui kätte saad on VÄHEMALT 1 aasta, eeldatavalt palju rohkem. Praegu tellides Sa seda sel aastal kätte ei saa nagunii. Shipping in two weeks jutt on neil olnud alates oktoobrist.
2) hetkel kiiresti ja reaalselt on saadavad need minerid mida müüakse müntide eest. asicminer vist ainuke kes neid pidevalt oksjonile paneb. BFL on saamatu ja avalon shipib batchide kaupa.
3) veel ei oma, aga tean inimest kes omab icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Preester1
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 17:02:58 vasta tsitaadiga

Üks suht tobe küsimus,aga vajalik ikkagi- kui kiiret netiühendust kaevandamine vajab?Kas piisab näiteks kahemegane netipulk ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.05.2013 17:07:16 vasta tsitaadiga

Netikasutus on pmst olematu.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Preester1
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 17:38:54 vasta tsitaadiga

Tore siis,pole mingit ekstra ühendust vaja looma hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 18:18:01 vasta tsitaadiga

ma ei saa päris hästi walleti süsteemist aru... mul on electrum 1.7.3 ja seal on aadressid olemas mul jne, ent ma ei tea, kuidas ma nt. teise arvuti tagant oma walletisse peaks saama?
peale formatit? jne?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 19:50:47 vasta tsitaadiga

rmc, wallet on pank sinu selles arvutis, kus su programm asub oma "failiga". Kui teed formati ja backupi pole teinud, siis oled sa kõigest ilma. Selleks backup, backup, backup või kasuta mõnd online walletit või tradepunkti.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 21:12:27 vasta tsitaadiga

ehk siis see folder, kus see asub on mu wallet? sesmõttes, et mul on excecutable, installitud pole programm, mida ma backupima pean? icon_razz.gif

edit: a seal on "seed", ehk siis sõnadehulk ja lisaks ka qr kood, selle pealt saab recoverida.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 02:02:13 vasta tsitaadiga

%APPDATA%\Bitcoin\ folderist kopeeri wallet.dat paarile mälupulgale thumbs_up.gif Kindlasti krüpteeri wallet ära ka icon_idea.gif Muidu oled kõigest ilma kui keegi peaks su walletile ligi saama.

Tundub, et Asicud hakkavad massidesse jõudma icon_razz.gif Eilsele 11% raskuse tõusule tuleb kümne päeva pärast 23% juba otsa icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 14.05.2013 08:06:38 vasta tsitaadiga

Enne kui walletiga midagi teha, tuleks endale selgeks teha siiski, mis täpselt millal juhtub. Kindlasti kõigepealt krüpteerida ja siis teha backup, vastasel korral on tegevus mõttetu. Samuti tuleks arvestada, et kui teha vahepeal üle 100 tehingu ja seejärel taastada backupist kui näiteks kettaga midagi juhtub, ei pruugi kogu summat kätte saada kuna kasutati võtmeid, mida backupis ei eksisteerinud.
_________________
Võtke õuna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 16:00:45 vasta tsitaadiga

kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.

teab keegi täpsemalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.05.2013 16:34:29 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.

teab keegi täpsemalt?


minuteada neil walletit polegi, kannad kohe otse müümiskohta vms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 16:47:08 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
kas keegi teab täpsemalt mis mõte nendel namecoinidel on? ise kasutan bitminterit ja seal tuleb seda namecoini niisama kaasa.
netist uurisin et saab ka vahetada kas siis btc vms vastu, aga nende hoiustamiseks ma nagu mingit walletit ei leidnud.

teab keegi täpsemalt?
Tegu on bitcoini tehnoloogial põhineva P2P DNS-iga. Samamoodi nagu bitcoine saab kulutada vaid võtmeomanik, saad AINULT privaatvõtme omanik domeenile IP-aadressi külge siduda. Kui sul on näiteks võti www.piratebay.bit domeenile, siis mitte ükski riik ei saa seda kaaperdada - võtme saab kätte vaid füüsilise piinamise teel.

Ainult et ruuterite/brauser/windowsi confimine on vaevaline, et .bit domeene lahendama panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 23:01:52 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
%APPDATA%\Bitcoin\ folderist kopeeri wallet.dat paarile mälupulgale thumbs_up.gif Kindlasti krüpteeri wallet ära ka icon_idea.gif Muidu oled kõigest ilma kui keegi peaks su walletile ligi saama.

Tundub, et Asicud hakkavad massidesse jõudma icon_razz.gif Eilsele 11% raskuse tõusule tuleb kümne päeva pärast 23% juba otsa icon_smile.gif


pole sellist folderit seal
wallet on krüpteeritud (electrumis on selline valik) ja tundub, et backup toimib sõnadepaarima või qr koodiga.

alumine osa on icon_sad.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 15.05.2013 11:06:16 vasta tsitaadiga

vaikselt hakatakse pressima juba:

http://yro.slashdot.org/story/13/05/14/2115245/dhs-shuts-down-dwolla-payments-to-and-from-mt-gox

tsitaat:

"The Department of Homeland Security appears to have shut down the ability to use Dwolla, a mobile payment service, to withdraw and deposit money into Mt. Gox, a Bitcoin trading platform. ... A representative for Dwolla told Betabeat that the company is 'not party' to this matter and encourages those with questions to reach out to Mt. Gox or the DHS. 'The Department of Homeland Security and U.S. District Court for the District of Maryland issued a 'Seizure Warrant' for the funds associated with Mutum Sigillium's Dwolla account (a.k.a. Mt. Gox),' he said. 'In light of the court order, procured by the Department of Homeland Security, Dwolla has ceased all account activities associated with Dwolla services for Mutum Sigillum while Dwolla's holding partner transferred Mutum Sigillium's balance, per the warrant.'"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 12:09:59 vasta tsitaadiga

Huvitav kus MtGox-i enda kontod asuvad? Jaapanis või USAs? Hetkel nokitakse kõikvõimalikke makseprotsessijaid mtgox ümbert ära aga MtGox kontod seisavad ikka püsti.

CoinBase saab samal ajal aga miljonite dollarite kaupa kapitali süste ja paistab üldse pankadega hästi läbi saama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 14:54:20 vasta tsitaadiga

eile leidsin esimest korda hidden bitcoin mineri arvutis.
nimelt panin tuttavale uus komplekt kokku, mb/cpu/ram/video, ketas ja opsys win7x64 jäi tal vana.
helistab siis ja ütleb et olukord on selline, raud koos ja vana win sellel läks ilusti käima, sai ka lisa driverid kõik installitud aga kui mingi mäng käivitada siis kõva slaidišõu ekraanil, kõik on sama nagu vana rauaga.
ja enne tüüp kurtis et kasti sisu tuleb uuendada, üldse ei saa mängida.
vana raud oli p35/q6600/4gb/hd5770 ja uus siis p61/i3-2100/4gb/hd7770, küsisin äkki on mingi pahalane sees, tuttav vastas et avgfree arvutis ja ei näita ta midagi.

õhtul tulin külla, desktop ees, kast on avatud ja kuulda et videokaardi vendil on suured pöörded.
tegin gpu-z lahti - gpu koormus 94%, siis processxp lahti - mingi adobe automatic update rida, .exe mis pesitseb c:\Program Files\Java\ kaustas, omadustes oli näha mingi pikk cmd käsk koos mingi pooli miner lingiga reas, kustutasin maha kogu träna.

kust see tuli ei osanud ta midagi öelda, netis istudes kõik korras nagu, muusat saab kuulata, ainult et 2-3 nädalat tagasi d3/fc3/bf3 mängudes ilmusid freezid ja fps langes kõvasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 15.05.2013 15:50:08 vasta tsitaadiga

vb sellepärast kõik vana head rauda müüvadki icon_lol.gif
Hea heads up beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 17:39:13 vasta tsitaadiga

Mis värk selle dummy plugiga on.. Täna panin uue masina püsti ja esimest korda nüüd aasta jooksul kaarte ennem ei tuvasta, kui ühel kaartides DVI järgi. Ülejäänud masinad mis jooksevad ei ole mul ka dummyga ühendatud ja kõik töötab nagu kellavärk. icon_rolleyes.gif
Igatahes uurisin ja mõtlen, et kas siis igale kaardile on eraldi vaja dummy teha (kuigi monitori ühendan ühte kaarti, siis võtab teise kaardi ka kenasti sappa) ja kas selline dummy on mõistlik proovida(http://blog.zorinaq.com/?e=11) või minna ikka vana teed ja kasutada dvi to vga üleminekut?

Antud vist 100 oomine, nagu lugeda võib.

Nüüd masin on muidugi teistmoodi installitud ka, sai x64 w7 pandud ja 13.4 driverid ning need asendatud 2.5 SDKga. Et on siis see faktor nüüd see, mis seda dummyt tahtma hakkab?

Homme sean sammud oomipoodi aga mõtlengi, et mis takisteid ja palju ma siis ostan, olenevalt sellest minu lingi variandist ja ülemineku variandist.. icon_razz.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 15.05.2013 18:01:40 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif feels like Win XP all over icon_eek.gif

Mis emaplaat muidu ?
Enne AMD driverite installi tunnistas kõiki videokaarte ?

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 18:11:14 vasta tsitaadiga

See on küll müstika, peale 2011 aastat pole ma ühtegi dummyplug-i kasutanud. Ilmselt lipsas uude draiveriversiooni bugi sisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:27:25 vasta tsitaadiga

Või võib kloon seda mõjutada. Seisab palju DX2200 kontorimasinaid üle, viskan uued toited sisse ja extenderitega vean kaks kaarti laiali. Kuna kõik masinad ühte tüüpi, siis sai installitud toorik valmis koos driverite ja SDK'dega. Ehk talle siis midagi selle kloonimise kohalt ei meeldi. Ma kohe lähen ja teen uuesti installi driveritele. 12.8 proovin ära uuesti ja kui see töötab kenasti, siis testin uuesti 13.4 .. Kui see ka töötab, siis lisan SDK'd ja vaatan, mis siis teeb.

Ise mõtlen ka, et ei ole kokku puutunud ja vajadust tekkinud dummyga. Vaja üle kolida arvuteid natuke. icon_lol.gif <- samas saabki kerge hoolduse ka teha.


E//
12.8 remote töötab ja kaart läheb tööle. Mingi jama selle 13.4 versiooniga automaatselt tööleminekus. Homme vaatan edasi, proovin ja leian sobilikuma driveri. Niiet jah, selles see kala sedakorda oli/on.
E2// MSI afterburner kogu selle segaduse külvas, ei meeldi masinale unofficial overclocking mode valik without powerplay support. Aga see aitas memory clocki maha tõmmata jällegi. Kuid asi korras ja töötab nagu peab hetke seisus.

Cheers beer_yum.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 16.05.2013 17:07:49 vasta tsitaadiga

märgin beer_yum.gif
_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.