Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 489, 490, 491 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.05.2013 11:35:17 vasta tsitaadiga

mul see killimine suht poh .. teen rohkem scori peale mängu

kui server tühjaks läheb võiks map endida ja saada punktid kätte .. mul eile oli mingis serveris mingi 8k punkte ja server läks tühjaks lampi , tegi mingi loadingu aga ei lõppetand mängu ja ma läksin mängust välja

mõnes mängus seal on ikka väga ebaaus seis ... üks tiim saab tankid kopterid lennukid jne ja teine tiim ei saa pmst midagi

see kõrgelt aeglaselt lendav GUNNER lennuk käib ka suht närvidele

bazuuka mingi relv mida saad valida relvaks endale aga ei ole kuule vms igaljuhul ma ei saand sellest aru sest kui valisin selle endale relvaks siis sihtida sain aga lasta ei saa

see kui tiimi kaaslane sind üles äratab on ka suht mõttetu sest kohe saad surma ka
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 11:42:02 vasta tsitaadiga

* Küll lõpuks see Round lõpeb, kunagi, saad kõik punktid jms. tagant järgi.
* Päris nii ei ole, mõnes Rush'is on küll ründajatel veidi rohkem masinaparki, kuid kaitsjad ka täiesti ilma ei ole.
* AA-tankiga ürita maha võtta, kui Jet'iga ei suuda veel lennata.
* See oli kas Stinger või Igla ja need on õhusõidukite vastu (Jet'id, kopterid). Lihtsalt zoomi sisse, hoia sihik õhusõiduki peal ja relv automaatselt lockib.
* Ei saa aru sellest vingumisest. Midagi kirja ju ei lähe, ma saan aru, et BC2 rage'iti selle peale ja päris palju.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 11:53:34 vasta tsitaadiga

küsimus.. kui ostan sellise teleri, mis 2d teisendab 3d-ks, siis kas piisab kui viskan kasti hdmi-ga teleka järele, prillid ette ja bf3 on 3d??
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 22:56:27 vasta tsitaadiga

est4ever, semi-3D - jubedalt tuleb timmida, et see hakkaks elamust andma, aga seda ma ei väidaks, et see päris 3D on.

Õigem on öelda, et ta on sügavusega 2D icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 01:20:45 vasta tsitaadiga

Hahaha . Muhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Krdi hea ekraanimüüjate reklaam käib siin.

Kõik algajad pidage meeles ainul ja ainult ühte asja - See....mäng..... käib ..... läbi..... interneti icon_lol.gif
Minge 20ping serverisse ja teil savci kas mängite 80ndate IBM taga või ostate 144HZ uue ASUSe icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 01:58:35 vasta tsitaadiga

bullshit

teatud hulk kiire fiibri otsas istujad lagivad ikka kummipaela otsas..mitte liikumise suhtes vaid hitreg p***s.. teema enne ka siit l2bi k2inud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.05.2013 06:09:33 vasta tsitaadiga

20 ping server on unistus. 60 ja peale, mul vaid listis icon_biggrin.gif Killimine küll mingi probleem ei ole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 04.05.2013 09:17:25 vasta tsitaadiga

20 ping server ja 144 molu for the win thumbs_up.gif kui on ka piisavalt rauda et see 144 kätte saada.

See et pela läbi neti käib ei kiirenda sinu reageerimis aega(nurga taga saad surma nii kui nii kui ping teisel mängijal kõrge) fakt on see et nendel 120hz+ moludel on väike reageerimis aeg ja siledam gameplay,võrreldes muude näiteks ips 60Hz paneeliga moludel.

Enne omasin delli ips paneeliga molu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 10:39:04 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
20 ping server ja 144 molu for the win thumbs_up.gif kui on ka piisavalt rauda et see 144 kätte saada.

See et pela läbi neti käib ei kiirenda sinu reageerimis aega(nurga taga saad surma nii kui nii kui ping teisel mängijal kõrge) fakt on see et nendel 120hz+ moludel on väike reageerimis aeg ja siledam gameplay,võrreldes muude näiteks ips 60Hz paneeliga moludel.

Enne omasin delli ips paneeliga molu.

sama siin. Väidetavalt "no input lag"-iga variant oli. Vahetult pärast 22" CRT-d. Tekkis tahtmine mäng maha lasta and never look back, sest absoluutselt ei skoorinud enam.
Õnneks 120Hz oli peaaegu sama hea ja nüüd enam ei mäleta, kas CRT oli ikka parem...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 14:32:42 vasta tsitaadiga

head katsetamist

http://www.humanbenchmark.com/tests/reactiontime/
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 14:41:09 vasta tsitaadiga

Saast 5 katset 1 kord proovimist keskmine 258ms
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 14:51:03 vasta tsitaadiga

Keskmine 229, parim oli kiirus oli 207 ^^
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 14:59:15 vasta tsitaadiga

268ms avg icon_sad.gif

CMstorm Inferno nupp on päris sügava vajutusega - Gigabyte hiire ja Wacomiga vast saaks seda allapoole, aga mitte märgatavalt.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 04.05.2013 15:31:59 vasta tsitaadiga

Keskmine 210 parim 180
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.05.2013 23:47:58 vasta tsitaadiga

tankist välja võiks hüpata ka mitte vaenlase nina alla vaid tanki taha peitu ... väga tüütu on välja hüpata kui kohe tuld saad

kas on mingi radar teema mängus ? ma saan vahepeal väga absurdselt kuskilt tuld kui proovin sniperiga kuskilt kaugelt passida mäppi piiri lähedalt ja keegi kuskilt tankiga paneb paugu ära kuskilt teiseltpoolt mappi enamvähem
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delux1337
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2011




sõnum 05.05.2013 00:05:08 vasta tsitaadiga

keegi arvatavasti spottis sinu ära või tankijuht kasutas thermal sihikut
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 00:27:13 vasta tsitaadiga

Harjutamisega läheb paremaks icon_biggrin.gif mida rohkem teed, seda kiiremalt suudad ka reageerida. Endal jäi sinna 200 algusesse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 00:37:13 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
tankist välja võiks hüpata ka mitte vaenlase nina alla vaid tanki taha peitu ... väga tüütu on välja hüpata kui kohe tuld saad


tip of the day: hüppad välja selles suunas, kuhu on su relv suunatud. kui ette, siis tanki ette, kui paremale, siis paremale, kui taha, siis... taha

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.05.2013 09:50:58 vasta tsitaadiga

kellelgi veel viskab peale roundi lõppu serverist välja ?

tsitaat:
Game disconnected: something went wrong.

Eile ja täna jeblanud nii.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 10:09:34 vasta tsitaadiga

traks, tee veel puust ja punasest ka ette
lopes39, kahurilihal polegi ettenähtud et iga algus peab kerge olema, kasuta rohkem loogikat kui avatud maastiku siis peida end, kui jooksed üle avatud välja siis muidugi võetakse kohe maha, ükskõik mis suunast võid kuuli saada
-Kaivo-, tavaliselt viskab "something went wrong" kui server kokkujookseb

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.05.2013 10:13:46 vasta tsitaadiga

Igal mapil olnud nii, kus mänginud 2 päeva jooksul. Samal mapil näitab playereid küll serverites aga pingi kohal on -
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 10:51:41 vasta tsitaadiga

HC saab mekkida rohkem "päriselu" tunnet. Siin ei ole nii tähtis kui kiiresti hiire nuppu suudad pressida vaid pigem taktika. Taktika alla kuulub ka nö kämpimine, mis samas on sõjaolukorras taktikaliselt vägagi vajalik tegevus. icon_biggrin.gif

Alguses lennates suure hurraaga HC peale ei saanud kohe asjast aru, aga peale mõningast harjutamist kipub KDR keskmiselt parem olema kui tavamõudis. Mäng põnevam kah, adrenaliini kogused kasvavad märgatavalt.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 16:18:47 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
HC saab mekkida rohkem "päriselu" tunnet. Siin ei ole nii tähtis kui kiiresti hiire nuppu suudad pressida vaid pigem taktika. Taktika alla kuulub ka nö kämpimine, mis samas on sõjaolukorras taktikaliselt vägagi vajalik tegevus. icon_biggrin.gif

Alguses lennates suure hurraaga HC peale ei saanud kohe asjast aru, aga peale mõningast harjutamist kipub KDR keskmiselt parem olema kui tavamõudis. Mäng põnevam kah, adrenaliini kogused kasvavad märgatavalt.


maitse asi. "päriselu" jaoks on ARMA2 või ARMA2FREE. Minu jaoks on HC suht mõttetu "kämper mode"..Kui ma satun sellisesse serverisse siis kaon sealt nagu soe õhk. EA tundis ära et on turunish neile kes eelistavad põõsas botaanikut mängida ja "snaipida" või siis eemal nahka hoida võimalikult heade statside jaoks..Mängu sisemine tasakaal läheb sellisesse nihkesse et initsiatiivi võtmine on vastunäidustatud.Mõttekam on kämpida. "päriselus" on initsiatiivi haaramine lahingutegevuses pool võitu.

Muutnud siis mängu mehhaanikat ka reaalsuse suunas (masinatest välja RONIMINE luukide kaudu, ei mingit seat switchi, mingite maagiliste spawnpointide kaotus jne jne".. siis ehk mängiks isegi. Aga siis ei mängiks seda enam praegused HC fännid.. icon_rolleyes.gif Nagu BF3 praegu on.. Arcade shooter, normal modet mängivad need kes eelistavad liikuda, HCd need kes kämpida. Igale oma. Ei koti see et pean ehk mõnd vastast laskma kahe rohkema kuuliga, aga tänu suuremale "healthile" ma püsin ise kordi kauem elus.. spottimine häirib ka ainult neid kes ei taha et neid nähtaks, minu jaoks on see abivahend ja kui ma olen samuti kellelegi nähtav - eelised kaaluvad üle riski... HC/vanilla jagunevad vastavalt mängijate mõttelaadile. Ei ole paremat ega halvemat. Lihtsalt erinevad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 18:49:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 20:07:28 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

maitse asi."päriselu" jaoks on ARMA2 või ARMA2FREE. Minu jaoks on HC suht mõttetu "kämper mode"..Kui ma satun sellisesse serverisse siis kaon sealt nagu soe õhk. EA tundis ära et on turunish neile kes eelistavad põõsas botaanikut mängida ja "snaipida" või siis eemal nahka hoida võimalikult heade statside jaoks..Mängu sisemine tasakaal läheb sellisesse nihkesse et initsiatiivi võtmine on vastunäidustatud.Mõttekam on kämpida. "päriselus" on initsiatiivi haaramine lahingutegevuses pool võitu.

Muutnud siis mängu mehhaanikat ka reaalsuse suunas (masinatest välja RONIMINE luukide kaudu, ei mingit seat switchi, mingite maagiliste spawnpointide kaotus jne jne".. siis ehk mängiks isegi. Aga siis ei mängiks seda enam praegused HC fännid.. icon_rolleyes.gif Nagu BF3 praegu on.. Arcade shooter, normal modet mängivad need kes eelistavad liikuda, HCd need kes kämpida. Igale oma. Ei koti see et pean ehk mõnd vastast laskma kahe rohkema kuuliga, aga tänu suuremale "healthile" ma püsin ise kordi kauem elus.. spottimine häirib ka ainult neid kes ei taha et neid nähtaks, minu jaoks on see abivahend ja kui ma olen samuti kellelegi nähtav - eelised kaaluvad üle riski... HC/vanilla jagunevad vastavalt mängijate mõttelaadile. Ei ole paremat ega halvemat. Lihtsalt erinevad.

Sama asi oli ka mul alustades .. lihtsalt peab taktika ja mänguga kaasa minema .. need liigutused mis tavamoodis töötavad HC mitte. Snaiprid sips häirivad, aga õnneks on HC servusid kus lubatakse 1 või 2 snaiprit per tiim, nii et kohe rahulikum.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 05.05.2013 23:45:05 vasta tsitaadiga

Mõlemas mängus suren sama kiiresti, aga HC tapan sama kiiresti kui mind. Lisaks ei ole koguaeg seda märkerit pea kohal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 00:09:07 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
kellelgi veel viskab peale roundi lõppu serverist välja ?

tsitaat:
Game disconnected: something went wrong.

Eile ja täna jeblanud nii.


jep, viimased paar päeva pidevalt samamoodi juhtunud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 00:18:31 vasta tsitaadiga

oggy kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
kellelgi veel viskab peale roundi lõppu serverist välja ?

tsitaat:
Game disconnected: something went wrong.

Eile ja täna jeblanud nii.


jep, viimased paar päeva pidevalt samamoodi juhtunud thumbs_down.gif

pole kordagi juhtunud viimase aasta jooksul vähemalt. Äkki on see mõne kindla serveri viga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2013 00:30:54 vasta tsitaadiga

ma kämpimise pärast küll HC-d ei mängi, pigem just sellepärast et ei pea tervet klippi kuule kellelegi sisse lammutama ja siis ikka elab
rohkem ebameeldivam on see kui mingi pro kes mängib joystikuga kopteritega või lennukitega

alles olin kuskil serveris kus spawni kämpis mingi tegelane kopteriga ja muidugi oli ka mingi kahtlane server sest automaatselt valis ise bazooka relva peale

bf3 ikka väga arkaade pole midagi kuid väga reaalne pole ka samas

sniperi sihikuid võiks lasta valida ja näidata ka mis on mis ... mulle ei meeldi see acog sihik absoluutselt .. ja seda ristiga ja punktidega sihikut on mingil teatud relval ja igas serveris või mäppis seda teatud relva kasutada ei saa

pealegi enamus bf mäppe on nii suured et seal mingi tava relvaga ringi joosta pole mõtet sest see kisub igavaks kui peab pidevalt 5min jooksu trippe tegema

mul meeldib tankis kaasas hängida ja siis tanki parandada aga kui oled seal kuskil külje aknas siis väljumisel ei saa valida kuhu poole tanki tahad saada

see region set on ka kift icon_biggrin.gif estonia pole euroopas sees aga antarktika on mis see on jõuluvana jaoks ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 00:32:01 vasta tsitaadiga

Chardin kirjutas:
Mõlemas mängus suren sama kiiresti, aga HC tapan sama kiiresti kui mind. Lisaks ei ole koguaeg seda märkerit pea kohal.


võta sedapidi..see marker aitab sul näha ka teisi..
näiteks mustas vormis tegelane pimedas nurgas pikali..kukub järsku täristama.. spot ja plaks mehikesel marker pea kohal.. seda näeb isegi läbi suppressioni..
tac lamp karjub sulle meetri pealt näkku, mõlemat keksite ringi, spottimisega näed vastast ka läbi valguse
"snaiper" kargab kuskilt urruaugust püsti, laseb oma paar pauku, mööda ja üritab ära joosta.. spot ja näed teda kõmmutada ka läbi seinte ja aedade...
rohkem vastaseid.. spotid nad, suitsugranaat nende ja enda vahele ja lased markereid..

spottimine on suurepärane icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 06.05.2013 07:17:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saaa aru kas inimesed ei oska tõesti sihtida või mis kuradi terveid klippe peavad nad vanillas sisse laskma. Täiesti müstika. Enamjaolt on niikuinii delay sees kui kellegi ära tapad, see kui teed overkilli ei tähenda, et sa peaks sitaks sisse laskma. See kui sa tegelt lased enamus kuule mööda ei tähenda, et sa pead sitaks sisse laskma.
Ja spottimine läbi suitsu on paraku siiski idiootne. Muudab asja suht kasutuks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.05.2013 07:35:46 vasta tsitaadiga

Tõsine probleem küll eusa_wall.gif Loomulik refleks, et nii kaua hoiad päästikut all ,kui vend kukub ? Sa lased Single Shotiga mehi ? Liikuvaid sihtmärke ?
kellelgi vist kerge unepuudus :/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 14:57:50 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tõsine probleem küll eusa_wall.gif Loomulik refleks, et nii kaua hoiad päästikut all ,kui vend kukub ? Sa lased Single Shotiga mehi ? Liikuvaid sihtmärke ?
kellelgi vist kerge unepuudus :/


Esita see küsimus kaitseväes laskeharjutusel võimalikult kõrgele ülemusele... icon_razz.gif huvitav oleks saada ka tagasisidet, mitusada ja mida pidid hiljem tegema

Nimetu112 kirjutas:
Ja spottimine läbi suitsu on paraku siiski idiootne. Muudab asja suht kasutuks.

Spotin mitu vastast, lasen suitsu nende ja enda VAHELE.. ja kõmmutan markereid..kui nemad ei ole ise suitsu sees siis markerid ei kao. Ja mind ei ole neile näha (kui nad just ise ei autospoti kõike mis liigub).Suurem tõenäosus lagedal alal mitme vastasega madistades ellu jääda.
Kasutu on see turniiril kus vastased sind samuti pea silmapilkselt vastu spotivad. Pubis seda "probleemi" ei ole.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 17:08:56 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 00:00:06 vasta tsitaadiga

aht0, kui kaitseväes "võimalikult kõrgele ülemusele" bf3-me normalis taastuvate elude ja 3d spottimisega mängides vahele jääd hakkad plaksuga kükke tegema
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.05.2013 08:30:59 vasta tsitaadiga

aht0, Mul pole vaja sellist asja küsida icon_biggrin.gif . Lähikontaktis on burst või valang effektiivseim lahendus vastase maha võtmiseks ja kiireks maha surumiseks. Hakkasin Paldiskis saadud õpetusi rakendama Americas Army mängus, tulemuste paranemine oli märgatav icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.05.2013 16:10:24 vasta tsitaadiga

Ma juba ammu mõtlen kas HV-s on kaitseväelasi kasvõi endiseid kes bf3-e pelab ja KV-s saadud taktikat rakendab.

Kui kellelgi huvi siis võiks tiimi kokku panna ja miski aeg harjutada, päris huvitav võib olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 07.05.2013 16:32:59 vasta tsitaadiga

seda asja peate küll armas tegema, bf3'ga ei tööta see kuidagi, isegi mitte HC
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 17:04:36 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
aht0, Mul pole vaja sellist asja küsida icon_biggrin.gif . Lähikontaktis on burst või valang effektiivseim lahendus vastase maha võtmiseks ja kiireks maha surumiseks. Hakkasin Paldiskis saadud õpetusi rakendama Americas Army mängus, tulemuste paranemine oli märgatav icon_lol.gif


ok, pv-s rõhuti single shoti peale..aga meil olid vene ak74-d ka sel ajal..

Üks asi mis ajab närvi.. kõnnid/jooksed mingis suunas ja siis lambist jääd nagu kinni.. ja ürita palju tahad enam ei liigu.. enne kui taganed ja keerutad ringiratast, siis see "suund" tuleb jälle liikumiseks lahti.. hästi lahe kui oled tule all jumala lagedal ja järsku ei saa liikuda.. umbes korra tunnis juhtub
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 07.05.2013 17:13:40 vasta tsitaadiga

No ma kasutan küll single shoti suht tihti isegi. Üle 100M ma väga spämmimise mõtet ei näe, pigem 3 sihitult pähe ja mees sureb. Tänu client side hitregile väga tihti jõuavad need 3 rahulikult lastud kuuli talle kui valanguga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2013 20:12:22 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Ma juba ammu mõtlen kas HV-s on kaitseväelasi kasvõi endiseid kes bf3-e pelab ja KV-s saadud taktikat rakendab.

Kui kellelgi huvi siis võiks tiimi kokku panna ja miski aeg harjutada, päris huvitav võib olla.


on ja kasutatakse ja squadina pelades saab sitaks nalja, eriti kui pundis mõni n00b kes KV-s pole käinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 07.05.2013 21:25:55 vasta tsitaadiga

Üle pika aja Normal mängu mängides sain jah aru et recoil'i ei suuda nullida hiire liigutamiseks ning eriti ei bunny hop'i ka, see tõttu on HC parem seal rohkem loeb taktika ning kes ennem vastast näeb. Normalis on ka see cover'i taga pihta saamine hullem kuna HC's ei jõugai sinna kui eelnevalt väljas.

viimati muutis Chardin 07.05.2013 21:26:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 07.05.2013 21:51:37 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
No ma kasutan küll single shoti suht tihti isegi. Üle 100M ma väga spämmimise mõtet ei näe, pigem 3 sihitult pähe ja mees sureb. Tänu client side hitregile väga tihti jõuavad need 3 rahulikult lastud kuuli talle kui valanguga.


Viimased 3 lk. loen, kuidas ainult pähe tuleb lasta. Vaadates sinu statse, siis miks sa ise seda väga ei kasuta?!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 21:59:52 vasta tsitaadiga

MO MIDA T**A TÄNA??? thumbs_down.gif icon_evil.gif serverist serverisse..
"An error was reported from EA Online"
"Something went wrong, please try again later"
"Something went wrong, please try again later"
"Something went wrong, please try again later"
"Something went wrong, please try again later"
"Something went wrong, please try again later"
"Something went wrong, please try again later"
"Connection lost to EA Online(1)"
"Could not join this server: itʹs not there anymore. "

WTF
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 22:09:41 vasta tsitaadiga

Mul sama jama!
Eile veel mõne mängu sain teha kuni välja viskas!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.05.2013 22:13:38 vasta tsitaadiga

We are aware of the connection issues in BF3 and are looking to resolve it. Thanks for your patience!

Selline tekst siis battlelogis kui natukenegi silmi tõstaksite
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 22:15:12 vasta tsitaadiga

Globaalne vist.. paar tk veel FLis kurdavad.. ja PC platvormil on üle maailma ainult 11k mängijat online..tavaliselt 50k+
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 07.05.2013 22:30:20 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
Nimetu112 kirjutas:
No ma kasutan küll single shoti suht tihti isegi. Üle 100M ma väga spämmimise mõtet ei näe, pigem 3 sihitult pähe ja mees sureb. Tänu client side hitregile väga tihti jõuavad need 3 rahulikult lastud kuuli talle kui valanguga.


Viimased 3 lk. loen, kuidas ainult pähe tuleb lasta. Vaadates sinu statse, siis miks sa ise seda väga ei kasuta?!!!

Sest ma ei tryhardi pubis. Vaid jooksen niisama ringi ja ootan kuni keegi selja taha tuleb ja nuga tahab anda
Ja mulle meeldib käelabasid lasta



Ja head kui te disconnectigi saate, ma pole battlelogigi täna saand
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.05.2013 22:43:33 vasta tsitaadiga

eile või üleeile midagi kuskil seal battlelog lehel oli kirjas serverite kohta et ei saa ligi jne

praegu sain mingi serverisse sisse ja sündisin kohe tanki ees ja sain surma ja kicked icon_biggrin.gif võiks nagu olla mingi põhjus vms kick kirjas aga ei ole icon_sad.gif siis teaks selle serveri favorites eemaldada

panin mingipäev endale fav listi kus on mängijaid palju serverid et ei peaks pidevalt refreshi spamima et näes mingi 3-4 serverit kus keegi sees on

samas mäng jookseb sujuvalt ja olen mängind tunde jutti ja midagi mänguga ei juhtu aga kui kopterit mingis tühjas serveris üritasin õppida siis mäng pidevalt jooksis kinni

võimalik et on 314.22 driverite viga sest 314.17 oli mul varem peal ja ei olnud probleeme kinni jooksmisega teistes mängudes aga kuna ma vahetasin graafika kaardi siis mõtlesin uued driverid peale lasta

keeramise võiks kopteri peal saada klaveri peale sest hiirega on ikka suur töö kontrollida kuna pole head tunnetust kopterist kuidas ta lendab ja kõrguse tunnetust maast
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 23:24:56 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
We are aware of the connection issues in BF3 and are looking to resolve it. Thanks for your patience!

Selline tekst siis battlelogis kui natukenegi silmi tõstaksite


seda ei olnud seal veel umbes 1h tagasi, vähemalt mul..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 489, 490, 491 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.