Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 12.11.2012 14:59:33 vasta tsitaadiga

Pole mul siin ajateenistuses väga aega googeeldada icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evuska
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2012




sõnum 21.12.2012 13:27:31 Sony Ericsson Arc S, palun abi vasta tsitaadiga

Mure siis järgmine, et ei saa kuidagi internetti ütleb et veebileht ei ole kasutatav ja appe proovin kasutada siis ütleb et ei saa luua internetiühendust, miks küll ?
Seadete alt panin paika kõik sealt traadita side ja võrgud on andmeside lubatud, tegin restardi, tarkvara uuenduse, lähtestasin tehaseseadmed aga ma ei mõista miks ta internetti ei lase. Kui mingit lahendust ei leia siis hüppan Elisast läbi ja ehk nemad on targemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 24.12.2012 10:53:50 vasta tsitaadiga

kui interneti ei saa,vaata seaded üle.acsess point(ligipääsu punkt vms)vist oli nimetus.mis operaatoriga tegemist?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evuska
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2012




sõnum 02.01.2013 20:27:13 vasta tsitaadiga

Jep jep, sain pääsupunktidega, ei tulnudki meelde enam et sealt apn vms alt tuleb operaatori nimi ka panna icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.01.2013 20:32:56 vasta tsitaadiga

Nii, ma tahaks oma vana Xperia arci niiöelda UNrootida. Kõige uuem firmware peaks olema 4.1.B.0.587? a seda ta ei lase mul mitte installida ei läbi pc companioni ega ka läbi õhu. Nii et mu soov olekski telefon flashida viimase ametliku versiooni peale ja seeläbi ka unrootida. Millise neist kõikidest variantidest ma peaks valima siis? xda lehel käis siuke jutt ka, et kui on generic variant, siis ei lase läbi pc companioni enam uuendada, vastab see tõele?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 21:11:35 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Nii, ma tahaks oma vana Xperia arci niiöelda UNrootida. Kõige uuem firmware peaks olema 4.1.B.0.587? a seda ta ei lase mul mitte installida ei läbi pc companioni ega ka läbi õhu. Nii et mu soov olekski telefon flashida viimase ametliku versiooni peale ja seeläbi ka unrootida. Millise neist kõikidest variantidest ma peaks valima siis? xda lehel käis siuke jutt ka, et kui on generic variant, siis ei lase läbi pc companioni enam uuendada, vastab see tõele?


Kui uuendada uuema tarkvara peale, kaotad rooti.
Ja Generic ei blokeeri PC Companioni. Blokeerid kui unlockid bootloader'i, seda vaja ainult custom kernelite ja teatud ROMide jaoks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012




sõnum 28.03.2013 19:38:34 vasta tsitaadiga

Terv, selline probleem siis,et telefon kukkus maha ning ekraan mõrane. Kas on kuskil võimalik seda vahetada võimalikult soodsa hinnaga, kuna mingi 100€ ma kindlasti ei hakka maksma. Keskelt läheb 2 mõra ning ekraani all nurga on mõrad, pilti näitab ilusti ning kõik muu on korras.(Sony Ericsson xperia arc s)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 23.04.2013 18:32:23 vasta tsitaadiga

Äkki siit keegi oskab aidata nimelt siis selline mure et see Sony Ericsson Arc S on ikka vahepeal jube aeglane ja langeb kooma :S, äkki oskab keegi aidata mis peaks tegema et kiirus tõuseks? icon_smile.gif Ning teine asi selline et aku jube jube kiirelt läheb tühjaks täna 2 tunniga telefon lihtsalt seisis taskus -40% akut läks peaaegu ära tegin telefonile resa ja siis enam nii kiirelt tühjaks ei saand. Aga jah pidevalt mingi vahepeal kiirelt aku tühjaks aga vahepeal ikka päris kõvasti kestab. Suured tänud kui oskaksite aidata icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 24.04.2013 15:52:01 vasta tsitaadiga

Artyr615, klaasi eraldi vahetada ei saa, vahetatakse koos ekraaniga.. vuhvel ekraan maksab miski 40 euri, originaal üle 100, pluss vahetus siis.
hkurujo88r, proovi algseadeid taastada, ehk mingi app sööb akut
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 25.04.2013 21:52:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Äkki siit keegi oskab aidata nimelt siis selline mure et see Sony Ericsson Arc S on ikka vahepeal jube aeglane ja langeb kooma :S, äkki oskab keegi aidata mis peaks tegema et kiirus tõuseks? icon_smile.gif Ning teine asi selline et aku jube jube kiirelt läheb tühjaks täna 2 tunniga telefon lihtsalt seisis taskus -40% akut läks peaaegu ära tegin telefonile resa ja siis enam nii kiirelt tühjaks ei saand. Aga jah pidevalt mingi vahepeal kiirelt aku tühjaks aga vahepeal ikka päris kõvasti kestab. Suured tänud kui oskaksite aidata icon_smile.gif

Kui sul on Android 4.0 peal, siis sellel on mingi bug, mis kohati välja lööb, et Exchange protsess läheb pmt lolliks ja hakkab tohutult akut sööma. Mul aitas algseadete taastamine probleemi lahendada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 25.04.2013 23:15:49 vasta tsitaadiga

Aga kiiruse kohta ei oska keegi aidata? icon_biggrin.gif, oleks võimalik kiiremaks saada seda? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 29.04.2013 16:18:02 vasta tsitaadiga

Vaata, mis rakendused sul installitud on, mida pole vaja, need uninstalli.
Syncimine, wifi ja GPS lülita välja, kui sa neid ei kasuta (ringi liikudes ta hakkab wifi võrke uuesti skänneerima jne).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönix
HV kasutaja
föönix

liitunud: 16.04.2008




sõnum 05.05.2013 23:08:43 vasta tsitaadiga

Tere!
Mida tähendab H nool üles ja nool alla ?

_________________
M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 05.05.2013 23:21:26 vasta tsitaadiga

Tähendab seda, et telefon kasutab HSDPA ühendust (kiirus kuni 7,2 Mbps). Kehvema levi korral võib-olla ka E (EDGE) või G (GPRS) ühendus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönix
HV kasutaja
föönix

liitunud: 16.04.2008




sõnum 05.05.2013 23:32:13 vasta tsitaadiga

eem panin et andmeside peatatud,kadus see ikoon ära!
_________________
M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2013 23:33:46 vasta tsitaadiga

Kui väljalülitad andmeside, siis ta mobiilset ei kasuta jah ja ikoone ei ole. Need on ainult siis kui andmesideühendus loodud.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönix
HV kasutaja
föönix

liitunud: 16.04.2008




sõnum 05.05.2013 23:38:23 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Kui väljalülitad andmeside, siis ta mobiilset ei kasuta jah ja ikoone ei ole. Need on ainult siis kui andmesideühendus loodud.



nii,aga kuidas ma seda välja lülitan? käisin korra telefoniga fb (tahtsin läbi wifi minna) aga ütles et teenus on tasuline vms! oli sees ja võttis raha...

_________________
M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniaacos
HV vaatleja
maniaacos

liitunud: 30.09.2009




sõnum 09.05.2013 09:48:29 vasta tsitaadiga

Kuna Arc S-i telefonimälu on vaid 420 mega, siis ilmselgelt sellest tänapäeval enam ei piisa. Osasi appe pole saanud enam ammu uuendada rääkimata uute installimisest. Kas rootimisest oleks reaalselt mingit kasu selles osas? Tekiks selle tulemusena rohkem vaba ruumi? Kui ei, siis ilmselt peab uut fööni vaatama hakkama, mida muidugi väga ei tahaks, kuna muus osas olen Arc-iga väga rahul.
Loomulikult olen kõik võimalikud app-id juba SD kaardile teisaldanud, mis seda võimaldavad.

_________________
Invaders must die
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 09.05.2013 15:03:47 vasta tsitaadiga

maniaacos, Links2SD, Mounts2SD und amigos beer_yum.gif Kasutada saad neid ainult peale rootimist.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniaacos
HV vaatleja
maniaacos

liitunud: 30.09.2009




sõnum 14.05.2013 10:22:48 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
maniaacos, Links2SD, Mounts2SD und amigos beer_yum.gif Kasutada saad neid ainult peale rootimist.

Tänud info eest!
Tundub et sain tehtud.
Bootloader sai unlockitud ning juhend mille järgi edasi tegin: http://androidlegend.com/how-to-root-sony-xperia-arc-s-lt18i-running-ics-4-0-4-firmware/
Minitooliga sai loodud teine partitsioon mälukaardile ning peale restarti sain ilusti Links2SD softiga appid lingitud.

Telefonis näitab hetkel et Androidi versioon 4.0.4 ning järgu number 4.1.B.0.587. Telefon pakub süsteemi uuendust, sellest ilmselt tuleks hoiduda? Kuskilt jäi silma, et kui uuendus peale lasta, siis root kaob ära. On see nii? Natuke häiriv on, kui üleval ribal pidevalt see teavitus on, et süsteemi uuendus on saadaval.

Edit:
Infoks et update nulllib rooti ära.
Notification barilt teate uue update kohta saab ära kui: Menu> Settings> Applications > Manage applications > All > Update Center > Clear data
Ning muidugi Update Centeris teadaanded uue updatei kohta tuleb maha võtta.

_________________
Invaders must die
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.05.2013 06:07:02 vasta tsitaadiga

föönix kirjutas:
Vahur kirjutas:
Kui väljalülitad andmeside, siis ta mobiilset ei kasuta jah ja ikoone ei ole. Need on ainult siis kui andmesideühendus loodud.



nii,aga kuidas ma seda välja lülitan? käisin korra telefoniga fb (tahtsin läbi wifi minna) aga ütles et teenus on tasuline vms! oli sees ja võttis raha...


Mina kasutasin Arc Si umbes aasta, ja kordagi ei olnud probleemi, et oleks wifi olemasolul läinud andmesidega netti. Seda tegi siis kui wifi puudus, või oli lukus. Kuidas välja lülitada andmeside, hetkel ei meenu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2013 13:45:32 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
föönix kirjutas:
Vahur kirjutas:
Kui väljalülitad andmeside, siis ta mobiilset ei kasuta jah ja ikoone ei ole. Need on ainult siis kui andmesideühendus loodud.
nii,aga kuidas ma seda välja lülitan? käisin korra telefoniga fb (tahtsin läbi wifi minna) aga ütles et teenus on tasuline vms! oli sees ja võttis raha...
Mina kasutasin Arc Si umbes aasta, ja kordagi ei olnud probleemi, et oleks wifi olemasolul läinud andmesidega netti. Seda tegi siis kui wifi puudus, või oli lukus. Kuidas välja lülitada andmeside, hetkel ei meenu

Settings --> More... --> Mobile networks --> "Data enabled" linnuke eest.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoluik
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2010




sõnum 24.05.2013 15:51:34 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Äkki siit keegi oskab aidata nimelt siis selline mure et see Sony Ericsson Arc S on ikka vahepeal jube aeglane ja langeb kooma :S, äkki oskab keegi aidata mis peaks tegema et kiirus tõuseks? icon_smile.gif Ning teine asi selline et aku jube jube kiirelt läheb tühjaks täna 2 tunniga telefon lihtsalt seisis taskus -40% akut läks peaaegu ära tegin telefonile resa ja siis enam nii kiirelt tühjaks ei saand. Aga jah pidevalt mingi vahepeal kiirelt aku tühjaks aga vahepeal ikka päris kõvasti kestab. Suured tänud kui oskaksite aidata icon_smile.gif


Minul käis telefon garantiis aku "söömisega"...
tehaseseaded taastatud
võrk: gsm
Andmeside väljas
Aku kestis lagi 12h.
Võeti garantiisse vastu...Seal vahetati mingi micro komponent vms..
Peale seda testisin... samade seadetega ( reset, andmeside väljas, võrk gsm) väheste kõnedega, paar korda käisin netis ( nii kokku äkki 10minutit) ja paar korda kasutasin gps-i... aku kestis 6 päeva...

Ja mainin veel ära, et aku söömine hakkas peale eelmist garantiid, kui aastavahetuse öösel otsustas telefon mittemillegile enam reageerida...
Siis tehti mingid külmjooted üle ja vahetati ka mingi jubin välja... Samuti vahetati tüüpvea korras ekraani korpus...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2013 21:32:17 vasta tsitaadiga

Arc S on minu jaoks ka esimene Android OS-ga device, seega võibolla olen ise loll, aga mure on selline, et BT handsfree mängib ikka mingi tuut-tuut-tuut kuigi telefoni kõlarist tuleb õige ringtone. Eriti häiriv, kui mõnele kontaktile on määratud custom ringtone, tahaks sama helinat ka handsfree kaudu kuulda. Menüüd olen nagu läbi kamminud ja googeldades ka midagi ei leidnud.
BT handsfree on Jabra EasyGo(A2DP compatible) ja BT seadete alt on valitud nii phone audio kui media audio.
Upgrade Android 4.0.4 peale on tehtud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 29.05.2013 23:11:40 vasta tsitaadiga

napoleon, pead leppima sellega, sest siin pole muudetav miskit icon_wink.gif
See on kõigil nii ja iga telefoniga
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.