Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 70, 71, 72  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.04.2013 23:16:53 vasta tsitaadiga

ufo56, mis mudelile? Mul meelest läinud, et mis asi sul täpselt oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 23:18:03 vasta tsitaadiga

pakun et one x ile , mul igatahes tuli mingi 14 megane update
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008




sõnum 22.04.2013 23:20:41 vasta tsitaadiga

HOSi puhul selline küsimus, mida nüüd hiljuti alles märkasin, et miks Mail'i app syncib ainult ühte e-maili kontot? Oleks vaja, et ta mu mõlemad e-maili synciks, aga seda ta millegipärast ei tee. Olen küll seadetest paika pannud, et ta kõik ära teeks, aga ei. Samuti, kui vaadata sync settings ja mail, siis seal on ka ainult ühe emaili konto aadress. Kuidas ma mõlemad aadressid syncima saan?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 23:25:00 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ufo56, mis mudelile? Mul meelest läinud, et mis asi sul täpselt oli icon_smile.gif


hox

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 07:34:06 vasta tsitaadiga

Mul ilmus paar päeva tagasi One S- le ka enam kui 600 MB uuendus. Nüüd on 4.1.1. peal ning lisaks veel mõningaid kellasid ja vilesid juures, mida enne ei olnud. Kuna halvemaks pole läinud, siis loodetavasti läks paremaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Online

sõnum 23.04.2013 09:43:58 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Tuli ka mingi 14.5mb update. On küll scheduled check sees aga pidi ikka ise otsima. Kes teab kuna tulnud.

Kas mulle tundub või läks telefon peale selle uuenduse paigaldamist tunduvalt kiiremaks ja sujuvamaks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 13:32:32 vasta tsitaadiga

Nii see on. Eelmine mingi 20mb update keeras aeglasemaks või vahel tekkis viiteid aga nüüd jälle sujuv.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolz
HV kasutaja
wolz

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 13:34:44 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi One X-i omanikest on veel leviga probleeme? Õues on levi väga hea, aga keldrites ja teatud (kivi)majades pole tihti üldse levi - vana telefoniga oli nendes kohtades levi olemas.

Leidsin ka sellise artikli: http://www.xda-developers.com/android/hardware-fault-found-in-the-htc-one-x-causes-bad-signal/

Kardan, et EMT garantiisse saatmisest pole tulu kuna enamikes kohtades siiski levi olemas. Äkki keegi on sarnase probleemiga garantiis käinud?
Ei tahaks ise ka telefoni laiali lammutada (Youtubes on õpetusi kuidas antenniprobleeme ise remontida).

_________________
If I throw a stick, will you leave?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 13:55:30 vasta tsitaadiga

See antenni remont puudutas rohkem kehvemat wifit. Kuigi painutasin neid kõiki klemme. Nagu oleks paremaks läinud aga ei ole kindel. Kui lahti võtad siis telefoni plaadi peal on mingi kile või miskit kuhu jäävad väga hästi näpujäljed peale ning kust need enam väga maha ei tule. Lihtsalt kui kunagi garantii poole pöörduda vaja icon_razz.gif Muidu telefon lahti tuleb täiesti kergelt ja ilma ühegi tööriistata.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 25.04.2013 16:53:17 vasta tsitaadiga

ma olen kahe vahel, kas osta endale HTC One või Samsung S4. Olen lugenud siit ja sealt review'dest, et One kaamera, aku, cpu ning soft on kehvad võrreldes S4'ga. Välimus on aga One'l perfektne. Kas tasuks siiski One soetada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.04.2013 16:56:28 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
ma olen kahe vahel, kas osta endale HTC One või Samsung S4. Olen lugenud siit ja sealt review'dest, et One kaamera, aku, cpu ning soft on kehvad võrreldes S4'ga. Välimus on aga One'l perfektne. Kas tasuks siiski One soetada?


Mul oli sama küss. Aga lõpuks ikka mõistus võitis - S4 sisu on parem ja see loeb.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2013 17:22:21 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
ma olen kahe vahel, kas osta endale HTC One või Samsung S4. Olen lugenud siit ja sealt review'dest, et One kaamera, aku, cpu ning soft on kehvad võrreldes S4'ga. Välimus on aga One'l perfektne. Kas tasuks siiski One soetada?

CPU on meie regioonis müüdavatel mudelitel täpselt sama.
Isiklikult mulle meeldib HTC Sense rohkem kui Samsungi Touchwiz.
Aku on mõte muutuja järgi HTC'l ka parem: http://www.anandtech.com/show/6914/samsung-galaxy-s-4-review/2

Kui eelmine aasta oli S3 see "must-buy" mudel, siis see aasta on pigem HTC One selles staatuses IMO
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 25.04.2013 17:59:58 vasta tsitaadiga

Soft nüüd küll kehvem pole. Eks see on ka harjumise asi.
Teised nimetatutest on kõik peas kinni, et ooo mul jõle vinge prose, sai benchis 100p rohkem kui One, aga kasutaja rollis ja päeva lõpuks ei koti see kedagi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 26.04.2013 08:56:24 vasta tsitaadiga

Enne paberite järgi otsustamist, proovi kuidas reaalselt käes istuvad mõlemad. Olin kunagi valiku ees HTC Sensation vs Galaxy S2, loetu põhjal olin juba S2 kasuks otsustanud, aga reaalselt käes tundus see ikka väga niru kvaliteediga, nagisev plastjunn - nagu vana telekapult. Sensation on mõnus tummine tükk ja hetkega oli otsus tehtud, praeguseks mind murevabalt 2 aastat teeninud. Nii kui One EMT'sse jõuab, võtan kõhklematult selle.

Ja noh, nagu ka Ollaz ülal mainis, siis isegi kui üks on paberil natuke parem kui teine, palju sa ikka reaalselt telefonist maksimumi välja pigistad? Mõlemad ju ikkagi lipulaevad, tavakasutusel ei jää jõudlusest puudu niiehknaa.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 27.04.2013 20:25:07 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ONE SV -ga ka kogemusi on? Plaan omale see muretseda...
_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 27.04.2013 20:27:28 vasta tsitaadiga

Samsung on rämps võrreldes One'ga ! icon_exclaim.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 28.04.2013 09:40:03 vasta tsitaadiga

htc one on Kõhklemata parem kui samsa,välimus,disain ja kvaliteetkoostis lööb samsale ikka pika puuga,kuigi see on väga suur pluss htc kasuks,aga minu jaoks oleks juba soft samsast parem,esiteks one-ga pole sellist uimasust nagu galaxiga tavaliselt on,sama on s3me ja nüüd 4ga,ta on selline uimane tükk selles mõttes,samsa enda softi või ma ei tea,mõtleb ikka vahest kaua,kas ongi selline vanainimese telefon kui vajutad kasvõi kontakte uimab ikka mitu sekki sama oli nüüd ka s4-ga kui kontaktid simmi koppida,paljud rakendused mõtlevad,võrreldes nüüd näiteks one-ga mida sain põgusalt näppida ja sony xperia z-ga sellist asja ei ole.Sonyl ehk kaamera ainult mõtleb,aga see rohkem ka sofi pärast,kindlasti 4.2. uuendusega parandatakse see ära,aga one ja sonyga käis asi ikka perfektselt,samsal võib seal neid tuumasi vist 15 ka panna,aga ikkagi kuidagi see samsa soft on uimane võrreldes nüüd nende kahe mudeliga,no ja välimusest nagu ei maksa mainidagi,sony ja one näevad väga ilusad kvaliteetsed välja samsa kõrval.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003




sõnum 28.04.2013 17:27:10 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
htc one on Kõhklemata parem kui samsa,välimus,disain ja kvaliteetkoostis lööb samsale ikka pika puuga,kuigi see on väga suur pluss htc kasuks,aga minu jaoks oleks juba soft samsast parem,esiteks one-ga pole sellist uimasust nagu galaxiga tavaliselt on,sama on s3me ja nüüd 4ga,ta on selline uimane tükk selles mõttes,samsa enda softi või ma ei tea,mõtleb ikka vahest kaua,kas ongi selline vanainimese telefon kui vajutad kasvõi kontakte uimab ikka mitu sekki sama oli nüüd ka s4-ga kui kontaktid simmi koppida,paljud rakendused mõtlevad,võrreldes nüüd näiteks one-ga mida sain põgusalt näppida ja sony xperia z-ga sellist asja ei ole.Sonyl ehk kaamera ainult mõtleb,aga see rohkem ka sofi pärast,kindlasti 4.2. uuendusega parandatakse see ära,aga one ja sonyga käis asi ikka perfektselt,samsal võib seal neid tuumasi vist 15 ka panna,aga ikkagi kuidagi see samsa soft on uimane võrreldes nüüd nende kahe mudeliga,no ja välimusest nagu ei maksa mainidagi,sony ja one näevad väga ilusad kvaliteetsed välja samsa kõrval.

Vabandust offtopicu eest, aga dafuq??!! Ise suudad oma juttu lugeda?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 28.04.2013 18:08:55 vasta tsitaadiga

erik911 kui aru ei saa loe uuesti läbi icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2013 20:53:11 vasta tsitaadiga

ramses007 kirjutas:
Kas kellelgi ONE SV -ga ka kogemusi on? Plaan omale see muretseda...

Väga hea on. 4.12 jookseb väga kiirelt ja lust kasutada. Käes ka hea, 4G ka plussiks.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2013 20:54:41 vasta tsitaadiga

erik911 kirjutas:
Vici kirjutas:
htc one on Kõhklemata parem kui samsa,välimus,disain ja kvaliteetkoostis lööb samsale ikka pika puuga,kuigi see on väga suur pluss htc kasuks,aga minu jaoks oleks juba soft samsast parem,esiteks one-ga pole sellist uimasust nagu galaxiga tavaliselt on,sama on s3me ja nüüd 4ga,ta on selline uimane tükk selles mõttes,samsa enda softi või ma ei tea,mõtleb ikka vahest kaua,kas ongi selline vanainimese telefon kui vajutad kasvõi kontakte uimab ikka mitu sekki sama oli nüüd ka s4-ga kui kontaktid simmi koppida,paljud rakendused mõtlevad,võrreldes nüüd näiteks one-ga mida sain põgusalt näppida ja sony xperia z-ga sellist asja ei ole.Sonyl ehk kaamera ainult mõtleb,aga see rohkem ka sofi pärast,kindlasti 4.2. uuendusega parandatakse see ära,aga one ja sonyga käis asi ikka perfektselt,samsal võib seal neid tuumasi vist 15 ka panna,aga ikkagi kuidagi see samsa soft on uimane võrreldes nüüd nende kahe mudeliga,no ja välimusest nagu ei maksa mainidagi,sony ja one näevad väga ilusad kvaliteetsed välja samsa kõrval.

Vabandust offtopicu eest, aga dafuq??!! Ise suudad oma juttu lugeda?



+1 icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 28.04.2013 20:55:35 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
htc one on Kõhklemata parem kui samsa,välimus,disain ja kvaliteetkoostis lööb samsale ikka pika puuga,kuigi see on väga suur pluss htc kasuks,aga minu jaoks oleks juba soft samsast parem,esiteks one-ga pole sellist uimasust nagu galaxiga tavaliselt on,sama on s3me ja nüüd 4ga,ta on selline uimane tükk selles mõttes,samsa enda softi või ma ei tea,mõtleb ikka vahest kaua,kas ongi selline vanainimese telefon kui vajutad kasvõi kontakte uimab ikka mitu sekki sama oli nüüd ka s4-ga kui kontaktid simmi koppida,paljud rakendused mõtlevad,võrreldes nüüd näiteks one-ga mida sain põgusalt näppida ja sony xperia z-ga sellist asja ei ole.Sonyl ehk kaamera ainult mõtleb,aga see rohkem ka sofi pärast,kindlasti 4.2. uuendusega parandatakse see ära,aga one ja sonyga käis asi ikka perfektselt,samsal võib seal neid tuumasi vist 15 ka panna,aga ikkagi kuidagi see samsa soft on uimane võrreldes nüüd nende kahe mudeliga,no ja välimusest nagu ei maksa mainidagi,sony ja one näevad väga ilusad kvaliteetsed välja samsa kõrval.


thumbs_up.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 28.04.2013 22:08:16 vasta tsitaadiga

soft on maitse asi pigem, sai s2 pealt one x peale mindud ja sellist jubedust nagu _HTC soft ei suutnud ma kauem kui nädal kannatada
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2013 22:54:09 vasta tsitaadiga

Endal olnud varem nii samsungi soft kui puhas android ja nüüd HTC ning viimane on mulle sobivaim. Eks ta maitse asi ole tõesti.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 28.04.2013 23:59:53 vasta tsitaadiga

One'i eelised S4 ees:
-alumiiniumist kere (tundub kvaliteetsem)
-parem kaamera pimedas
-kõrgem DPI tänu väiksemale ekraanile

S4 eelised One'i ees:
-polükarbonaadist kere (vastupidavam)
-kergem
-suurem ekraan sama suures korpuses
-SD kaart & eemaldatav aku
-parem kaamera päevavalguses
-JB 4.2 (ning suurem tõenäosus saada uuendusi)

Perf on praktiliselt sama, tänu kõrgemale clockile on S4 benchides vast natuke kiirem, aga vahet reaalselt vast pole. Softi poole pealt ei hakka kommenteerima, maitse asi. Mööda ei pane igatahes kummagi telefoniga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 70, 71, 72  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.