|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
22.04.2013 14:03:17
|
|
|
Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles.
T71 eelised:
- väga palju suurem tulejõud, mida vajadusel kasutada. Palju parem penetratsioon. Kullaga laseb enamasti ka T10 eest läbi.
- lühem profiil. Raskem sihtmärk.
- autoloaderi burst damage, nõelab ja kaob peitu.
- parem view range.
- väga palju parem traverse speed.
- rohkem HP. Elab tihti üle ka 2x T10 lasu.
50-2 eelised:
- mäkke ronides tiba kiirem.
- tippkiirus veidi parem
*võrdne camo.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PixeRated
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2011
|
22.04.2013 14:15:39
|
|
|
Kunas viimasel ajal olen Briti Centurion 1'ga ringi mauranud siis oleks üks selline tore 7 killiga replay jagada kus lõpuks sai kokkuvõttes üksinda flank mättasse löödud. :V
Ootaks siis kah kriitikat et mängustiili parandada.
http://www.upload.ee/files/3254117/20130422_1350_uk-GB23_Centurion_05_prohorovka.wotreplay.html
Soovitan muideks kõigile soojalt seda centurioni kui meeldivad ülitäpsed püssid ja passiivsem mängustiil. Wet ammorack peale ja saab isegi sellest ees asetsevast laskemoonarestist mööda vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
22.04.2013 14:50:14
|
|
|
Tere Tankistid,
Kuna on näha siis võistlust siin foorumis jätkub. Mingi aeg tagasi sai välja kuulutatud, et toimub HKHK Lanparty mille raames korraldatakse ka turniir WoT-is. lõpuks saate oma erimeelsused lahendada ametlikul lahinguvälja ja parimaid ka autasustakse. Nüüd on ka antud üritusele registreerimine avatud ja foorumis ka turniiri reeglid üleval.
Andke julgelt oma huvist osaleda teada ja võimalusel soovitame ka eelregistreerida. Kõigil kellel veel tiimi koos ei ole saab seda kiirelt tegema hakata.
Auhinnad üritusele tulevad osalustasu eest ja ka omaltpoolt on lubanud uhkete auhindadega toetada WG ise.
Lisainfo:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/237209-wot-3-vs-3-hkhk-lanparty-l/
http://lanparty.hkhk.edu.ee/
Lisaküsimusi võite küsida minult kui ka Tuletegija'lt
Tervitades,
Yankuonu Aka Lohend
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.04.2013 14:52:54
|
|
|
Eks seal ringiliikuvaid tanke ja muid masinaid ikka näeb, kahtlen ainult, et mingi laskmine toimub.
Ise lähen vist suht-koht kindlalt kohale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.04.2013 15:09:09
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles.
T71 eelised:
- väga palju suurem tulejõud, mida vajadusel kasutada. Palju parem penetratsioon. Kullaga laseb enamasti ka T10 eest läbi.
- lühem profiil. Raskem sihtmärk.
- autoloaderi burst damage, nõelab ja kaob peitu.
- parem view range.
- väga palju parem traverse speed.
- rohkem HP. Elab tihti üle ka 2x T10 lasu.
50-2 eelised:
- mäkke ronides tiba kiirem.
- tippkiirus veidi parem
*võrdne camo. |
sain just 50-2 arendatud aga ostnud pole. Äkki ei ostagi, t71 on vist parem jah.
Aga 13-90? Kas sa seda skaudiks ei liigita või kui, siis kas ta parem pole kui t71?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.04.2013 15:16:32
|
|
|
elci jama on see, et ajad ta tankiga risti ja siis hakkad teda lükkama ja ta ei saa enam ära sõita. elciga võib isegi siis mööda lasta kui sõita temaga täiesti tankile küljealla, sihtimine on tal lausa pausiga.
rallida on huvitav, aga midagi väga ära temaga mängus ei tee. kurve võtab kehvalt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
22.04.2013 15:27:37
|
|
|
kr6ll, 13.90 on nagu liimi peal libisev tellis võrreldes t71ga. Mängin just mõlemat kõrvuti. 13 90 burst on karmim muidugi (reload ka 2x aeglasem). Eelistan t71.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.04.2013 16:02:28
|
|
|
| PixeRated kirjutas: |
Kunas viimasel ajal olen Briti Centurion 1'ga ringi mauranud siis oleks üks selline tore 7 killiga replay jagada kus lõpuks sai kokkuvõttes üksinda flank mättasse löödud. :V
Ootaks siis kah kriitikat et mängustiili parandada.
http://www.upload.ee/files/3254117/20130422_1350_uk-GB23_Centurion_05_prohorovka.wotreplay.html
Soovitan muideks kõigile soojalt seda centurioni kui meeldivad ülitäpsed püssid ja passiivsem mängustiil. Wet ammorack peale ja saab isegi sellest ees asetsevast laskemoonarestist mööda vaadata. |
pole yhtegi halba sõna öelda.
See teine flank, ma ei tea, mida nad seal uimerdasid ma ei saa aru
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
22.04.2013 16:43:23
|
|
|
Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.04.2013 16:49:35
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Milline T-8, ehk mõni hea soovitus? |
T32
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.04.2013 17:32:16
|
|
|
Ai krt kuidas tahaks t-29 saada aga M3 Lee on kohutav tank läbi eriti kuskilt kellegist ei lase ja ise saab kah kiirelt surma kuna lastakse lindid maha jne. Kuidas muidu T-1 heavy ja m4 on? T-1 heavy tundub väga kahtlane olevat kuna igalpool keda ma näinud olen saavad kiirelt hukka sellega
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.04.2013 17:41:24
|
|
|
T1 HT on väga hea, parem kui KV-1 minu arvates, Samas ka M3 lee ei ole halb kui oskad seda kasutada, kuid äärmiselt situatsionaalne aparaat. M4 105 haubitsa ja kuldmoonaga on rõvedalt OP 76mm toruga hea moneymaker, ei hiilga muidu milleski aga pädev. T29 on tegelikult rõvedalt overpowered kui õigesti kasutad.
Põhiline on siiski mängija ise ja team teadmised mängumehaanikast kui just ei ole tegemist täiesti lootusetu käkiga nagu AMX 40 (tõesti, absoluutselt kõik muu olen suutnud vähemalt keskpäraseid tulemusi saavutama panna).
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.04.2013 18:35:15
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Crow kirjutas: |
| Milline T-8, ehk mõni hea soovitus? |
T32  |
Värskelt T32 pealt tulnuna toetan vahelduse mõttes seda mida yerba ütleb
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.04.2013 19:50:53
|
|
|
| hkurujo88r, Lee on vaja hambad ristis läbi grindida+ free xp..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
22.04.2013 19:54:03
|
|
|
Minule tegelt Lee´ga meeldis mängida, WR jäi sinna 62 või 63 kanti ja seda randomis
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.04.2013 19:56:16
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| hkurujo88r, Lee on vaja hambad ristis läbi grindida+ free xp.. |
Jamh eks ta nii ole, 3 korda ostnud selle masina ja üritand aga ikka maha müünud, ei õnnestu
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.04.2013 19:58:45
|
|
|
| Scuall kirjutas: |
Minule tegelt Lee´ga meeldis mängida, WR jäi sinna 62 või 63 kanti ja seda randomis  |
Mul jäi 71%
Samas sellega lla 100 lahingu, ehk mitte just üldse usaldusvaäärne statistiline sample.
Algus oli sellega raske, aga kui pihta sain kuidas kasutada oli ta oma tieris vägagi domineeriv, 20 pauku minutis on suht haige rate of fire selle dammi juures.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.04.2013 20:29:53
|
|
|
| erick kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Crow kirjutas: |
| Milline T-8, ehk mõni hea soovitus? |
T32  |
Värskelt T32 pealt tulnuna toetan vahelduse mõttes seda mida yerba ütleb  |
yerba tänab vahelduse mõttes ja ei ütle midagi sapist selle peale. chill ja peace
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
22.04.2013 21:03:31
|
|
|
| ma siin testin mängu lauakaga. Mulle tundub et mu tulemused t54 -ga kannatavad kõvasti sest mängin läppariga. fsp on pidevalt alla 25 -e ja suurema möllu korral langeb 10 -ni. Täna sain mitu korda surma kui rate oli 8 ja mul 2 tankiga seis
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
23.04.2013 00:44:34
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles.
|
naudi kuniks antakse, küll see ka maatasa nerfitakse, võrreldes 13-75 on ikka räme OP
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
23.04.2013 10:13:55
|
|
|
Ostsin KV1s tagasi, et vahel T6 turniiri teha.
Selline duubel siis kohe:
Spoiler 
On ikka kahur külge aretatud rsk
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
23.04.2013 11:14:12
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ostsin KV1s tagasi, et vahel T6 turniiri teha.
Selline duubel siis kohe:
Spoiler 
On ikka kahur külge aretatud rsk  |
KV-1S on ikka karm tank tõesti, tier 6 tanki küljes selline kahur... Kuigi nagu Vene tankidele kohane, siis mõnikord tuleb ette täiesti random laske, mis lihtsalt läbi ei lähe. On mitu korda juhtunud nii, et lasen külje pealt näiteks teist 1S'i ning mu lask põrkab eemale. Võib-olla lendab ta kahuri ebatäpsuse tõttu täpselt vastu mingit paksemat kohta, ma ei tea, aga selliseid kahtlaseid olukordi tuleb ikka ette. Teine samasugune tank on KV-4 oma 107mm kahuriga, mis mõnikord samamoodi lihtsalt põrkab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.04.2013 11:57:55
|
|
|
Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.
Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
23.04.2013 14:29:42
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.
Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid. |
Kannata lihtsalt ära, muud ei oskagi soovitada. Minu arust oli see kõige piinarikkam tank Vene TD liinis. SU-85 on juba hoopis teine tera ning sealt edasi läheb asi juba väga lõbusaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.04.2013 14:35:49
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.
Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid. |
Kannata lihtsalt ära, muud ei oskagi soovitada. Minu arust oli see kõige piinarikkam tank Vene TD liinis. SU-85 on juba hoopis teine tera ning sealt edasi läheb asi juba väga lõbusaks. |
Mul SU-85 juba garaazis olemas ja SU-85B Tankiässaks mängitud. Aga mul meeskond on 89%, ma siis nüüd eliidiga treenin nad 100% peale ja panen skillid jooksma.
SU-85 torud on raske valik, kas seda suurt toru on üldse mõtet võtta, 0,55 on täpsus. Sellega annab pihta saada.
Väikeste tankide mängus üldse teiste mängijatega ei arvestata. sõidetakse lambist otsa, üks lohistas mind lausa.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
23.04.2013 17:17:48
|
|
|
Arendasin siis läbi KV-2e S51 välja ja no ma ei saa mitte muffigi aru artidest. Esimest korda pmst mängisin elus artiga. Koguaeg unustasin asukohta vahetada kui lasin ja S51 on ikka ulmesuur ja ulme aeglane. Üritan teise toru välja farmida vaatan kas saab üldse sellest asja
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.04.2013 17:42:11
|
|
|
Mul kah raske selle Grillega, mitte kellelegi no sisse ei liti, arendasin teise toru kah ära, aga noh ei õnnestu kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
23.04.2013 17:52:15
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
s51 on veel suht kiire arti  |
ainult su14 on ju sellest aeglasem? Laskekiiruselt on T92 aeglasem.
S51 teine toru teeb temast mõtekama masina - splash ja korralik dmg. Mürske on ainult vähe.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
23.04.2013 19:09:13
|
|
|
Kas kõik saavad wot-i praegu või mul mingi jama?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
23.04.2013 19:14:03
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| Kas kõik saavad wot-i praegu või mul mingi jama? |
Minul: " .. uuendusi otsimas..."
viimased 15-20 min
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
23.04.2013 19:21:39
|
|
|
siis mingi jama wtf
Mingit teh.tööd pole täheldanud
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chen
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2013
|
23.04.2013 19:24:26
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
s51 on veel suht kiire arti  |
ainult su14 on ju sellest aeglasem? Laskekiiruselt on T92 aeglasem.
S51 teine toru teeb temast mõtekama masina - splash ja korralik dmg. Mürske on ainult vähe. |
Ma suuremjaolt mängingi ainult suurtükkidega. Teiste tankidega ei mõista üldse mängida. Venelaste suurtükidest olen mänginud kuni object 212-ni.
Siiani on kõige rohkem meeldinud su-26 ja su-8, esimene on kiire sihtimise ja laadimisega ja su-8 meeldib kuna damage, sihtimise ja laadimisele kulunud aja suhe on hea, lisaks veel see mürsu "kaar" on normaalsem, kui su-14-l ja object 212-l . SU-14 oli väga hea kuni ta sa nerfi ja peale seda oli väga raske normaalselt teenida sellega, object 212, ma ei tea kas asi on selles, , et meeskond on kuskil 96% aga no väga raske on mingisugust head tulemust saada. Loomulikult ka see, et lahingud on kõrgemas tieris ja vastased teavad kuhu peitu pugeda. Kõikidele on paigaldatud automaatlaadija ja see stabilisaator, et kiirendada sihtimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.04.2013 19:35:11
|
|
|
| Mäng töötab, minge wot.exe st mängu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
23.04.2013 19:40:04
|
|
|
| Kodukas on kah neil panges, hetkel...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.04.2013 19:40:35
|
|
|
| Kodukas on uuendamisel, alati enne pätsi nii olnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
23.04.2013 20:29:22
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Mäng töötab, minge wot.exe st mängu. |
Mine kõigepealt kodukale ja siis porra
Peaksid sellise pildi saama
Spoiler 
Edit:nüüd asi toimib aga ikkagi bad,bad
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
24.04.2013 10:28:42
|
|
|
Ei saa patchi tõmmata:
| tsitaat: |
| data obtained from update service is incorrect |
On kellelgi sama jama?
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
24.04.2013 10:29:49
|
|
|
| Ma ei sa ka mängu, samas on kodukas ka maas, ehk miskit toimub? Näiteks väike update?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
24.04.2013 10:31:13
|
|
|
| Nii ongi, eile oli uudis ju üleval. Lõunapiku peaks 8.5 kohal olema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.04.2013 11:28:29
|
|
|
| Mul viskab üldse kohe hoiatuse ette: Hoiatus! Uuendusteenusega ühendamine ebaõnnestus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
24.04.2013 11:33:25
|
|
|
mul kah mingi warning
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.04.2013 12:00:23
|
|
|
| Nüüd hakkas update tööle, väga kiirelt tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
24.04.2013 12:01:38
|
|
|
Sama siin.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.04.2013 12:26:48
|
|
|
| Teenistuskäigus on expert medali sisud väljatoodud mis on küll hea. Nüüd on näha mis tankid on veel puudu. mul endal olid peale GB kõik olemas, aga nüüd ma tean mis mul GB veel puudu on (ongi kaks tier2 tanki). Üldine Expert medal on samuti lahti aga nö mitte võidetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|