Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2013 14:03:17 vasta tsitaadiga

Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles. icon_cool.gif
T71 eelised:

- väga palju suurem tulejõud, mida vajadusel kasutada. Palju parem penetratsioon. Kullaga laseb enamasti ka T10 eest läbi.
- lühem profiil. Raskem sihtmärk.
- autoloaderi burst damage, nõelab ja kaob peitu.
- parem view range.
- väga palju parem traverse speed.
- rohkem HP. Elab tihti üle ka 2x T10 lasu.

50-2 eelised:

- mäkke ronides tiba kiirem.
- tippkiirus veidi parem


*võrdne camo.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PixeRated
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2011




sõnum 22.04.2013 14:15:39 vasta tsitaadiga

Kunas viimasel ajal olen Briti Centurion 1'ga ringi mauranud siis oleks üks selline tore 7 killiga replay jagada kus lõpuks sai kokkuvõttes üksinda flank mättasse löödud. :V
Ootaks siis kah kriitikat et mängustiili parandada.

http://www.upload.ee/files/3254117/20130422_1350_uk-GB23_Centurion_05_prohorovka.wotreplay.html

Soovitan muideks kõigile soojalt seda centurioni kui meeldivad ülitäpsed püssid ja passiivsem mängustiil. Wet ammorack peale ja saab isegi sellest ees asetsevast laskemoonarestist mööda vaadata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 14:50:14 vasta tsitaadiga

Tere Tankistid,

Kuna on näha siis võistlust siin foorumis jätkub. Mingi aeg tagasi sai välja kuulutatud, et toimub HKHK Lanparty mille raames korraldatakse ka turniir WoT-is. lõpuks saate oma erimeelsused lahendada ametlikul lahinguvälja ja parimaid ka autasustakse. Nüüd on ka antud üritusele registreerimine avatud ja foorumis ka turniiri reeglid üleval.

Andke julgelt oma huvist osaleda teada ja võimalusel soovitame ka eelregistreerida. Kõigil kellel veel tiimi koos ei ole saab seda kiirelt tegema hakata.
Auhinnad üritusele tulevad osalustasu eest ja ka omaltpoolt on lubanud uhkete auhindadega toetada WG ise.

Lisainfo:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/237209-wot-3-vs-3-hkhk-lanparty-l/
http://lanparty.hkhk.edu.ee/

Lisaküsimusi võite küsida minult kui ka Tuletegija'lt

Tervitades,
Yankuonu Aka Lohend

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 14:52:54 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Leinö kirjutas:
Mauno Lurbe, ma Tampere lehest lugesin, et on lubatud pauku ja suitsu icon_biggrin.gif Ma kahtlen, et nad hakkavad pealtvaatajate juuresolekul kõmutama, pigem eemal polügoonil, seal Soome armee tankiväljaõppekeskus lähedal. Lisaks sai seal vist tellida tankisõitu ka, T55-ga.


Lehes just palju infot selle kohta ei ole: http://hameensanomat.menoinfo.fi/hattula/tapahtumat/panssarimuseon-kewatsawutus/277596

Möödunud aasta kuulutus siin ehk miskit ikka näidatakse rahvale ka: http://www.panssarimuseo.fi/index-kuvat/wappujuli-web.jpg

Vabandust kui see kõik WOT jaoks offtopic.


Eks seal ringiliikuvaid tanke ja muid masinaid ikka näeb, kahtlen ainult, et mingi laskmine toimub.
Ise lähen vist suht-koht kindlalt kohale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 15:09:09 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles. icon_cool.gif
T71 eelised:

- väga palju suurem tulejõud, mida vajadusel kasutada. Palju parem penetratsioon. Kullaga laseb enamasti ka T10 eest läbi.
- lühem profiil. Raskem sihtmärk.
- autoloaderi burst damage, nõelab ja kaob peitu.
- parem view range.
- väga palju parem traverse speed.
- rohkem HP. Elab tihti üle ka 2x T10 lasu.

50-2 eelised:

- mäkke ronides tiba kiirem.
- tippkiirus veidi parem


*võrdne camo.


sain just 50-2 arendatud aga ostnud pole. Äkki ei ostagi, t71 on vist parem jah.
Aga 13-90? Kas sa seda skaudiks ei liigita või kui, siis kas ta parem pole kui t71?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2013 15:10:05 vasta tsitaadiga

Prantslased peale elci on kõik liiga uimased.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.04.2013 15:16:32 vasta tsitaadiga

elci jama on see, et ajad ta tankiga risti ja siis hakkad teda lükkama ja ta ei saa enam ära sõita. elciga võib isegi siis mööda lasta kui sõita temaga täiesti tankile küljealla, sihtimine on tal lausa pausiga.
rallida on huvitav, aga midagi väga ära temaga mängus ei tee. kurve võtab kehvalt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 22.04.2013 15:27:37 vasta tsitaadiga

kr6ll, 13.90 on nagu liimi peal libisev tellis võrreldes t71ga. Mängin just mõlemat kõrvuti. 13 90 burst on karmim muidugi (reload ka 2x aeglasem). Eelistan t71.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 16:02:28 vasta tsitaadiga

PixeRated kirjutas:
Kunas viimasel ajal olen Briti Centurion 1'ga ringi mauranud siis oleks üks selline tore 7 killiga replay jagada kus lõpuks sai kokkuvõttes üksinda flank mättasse löödud. :V
Ootaks siis kah kriitikat et mängustiili parandada.

http://www.upload.ee/files/3254117/20130422_1350_uk-GB23_Centurion_05_prohorovka.wotreplay.html

Soovitan muideks kõigile soojalt seda centurioni kui meeldivad ülitäpsed püssid ja passiivsem mängustiil. Wet ammorack peale ja saab isegi sellest ees asetsevast laskemoonarestist mööda vaadata.


pole yhtegi halba sõna öelda.
See teine flank, ma ei tea, mida nad seal uimerdasid ma ei saa aru icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 22.04.2013 16:43:23 vasta tsitaadiga

Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 16:49:35 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?

T32 icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 17:32:16 vasta tsitaadiga

Ai krt kuidas tahaks t-29 saada aga M3 Lee on kohutav tank läbi eriti kuskilt kellegist ei lase ja ise saab kah kiirelt surma kuna lastakse lindid maha jne. Kuidas muidu T-1 heavy ja m4 on? T-1 heavy tundub väga kahtlane olevat kuna igalpool keda ma näinud olen saavad kiirelt hukka sellega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 17:41:24 vasta tsitaadiga

T1 HT on väga hea, parem kui KV-1 minu arvates, Samas ka M3 lee ei ole halb kui oskad seda kasutada, kuid äärmiselt situatsionaalne aparaat. M4 105 haubitsa ja kuldmoonaga on rõvedalt OP 76mm toruga hea moneymaker, ei hiilga muidu milleski aga pädev. T29 on tegelikult rõvedalt overpowered kui õigesti kasutad.
Põhiline on siiski mängija ise ja team teadmised mängumehaanikast kui just ei ole tegemist täiesti lootusetu käkiga nagu AMX 40 (tõesti, absoluutselt kõik muu olen suutnud vähemalt keskpäraseid tulemusi saavutama panna).

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.04.2013 18:35:15 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Crow kirjutas:
Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?

T32 icon_smile.gif


Värskelt T32 pealt tulnuna toetan vahelduse mõttes seda mida yerba ütleb thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 19:50:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, Lee on vaja hambad ristis läbi grindida+ free xp..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 22.04.2013 19:54:03 vasta tsitaadiga

Minule tegelt Lee´ga meeldis mängida, WR jäi sinna 62 või 63 kanti ja seda randomis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 19:56:16 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
hkurujo88r, Lee on vaja hambad ristis läbi grindida+ free xp..

Jamh eks ta nii ole, 3 korda ostnud selle masina ja üritand aga ikka maha müünud, ei õnnestu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 19:58:45 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Minule tegelt Lee´ga meeldis mängida, WR jäi sinna 62 või 63 kanti ja seda randomis icon_biggrin.gif


Mul jäi 71% icon_lol.gif
Samas sellega lla 100 lahingu, ehk mitte just üldse usaldusvaäärne statistiline sample.
Algus oli sellega raske, aga kui pihta sain kuidas kasutada oli ta oma tieris vägagi domineeriv, 20 pauku minutis on suht haige rate of fire selle dammi juures.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 20:29:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
yerba kirjutas:
Crow kirjutas:
Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?

T32 icon_smile.gif


Värskelt T32 pealt tulnuna toetan vahelduse mõttes seda mida yerba ütleb thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


yerba tänab vahelduse mõttes ja ei ütle midagi sapist selle peale. chill ja peace icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 21:03:31 vasta tsitaadiga

ma siin testin mängu lauakaga. Mulle tundub et mu tulemused t54 -ga kannatavad kõvasti sest mängin läppariga. fsp on pidevalt alla 25 -e ja suurema möllu korral langeb 10 -ni. Täna sain mitu korda surma kui rate oli 8 ja mul 2 tankiga seis
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 00:44:34 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul uus lemmik skaut- T71. Kriips kaks läks müüki ja T71 jääb alles. icon_cool.gif

naudi kuniks antakse, küll see ka maatasa nerfitakse, võrreldes 13-75 on ikka räme OP
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2013 10:13:55 vasta tsitaadiga

Ostsin KV1s tagasi, et vahel T6 turniiri teha.
Selline duubel siis kohe:

Spoiler Spoiler Spoiler



On ikka kahur külge aretatud rsk icon_lol.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 11:14:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ostsin KV1s tagasi, et vahel T6 turniiri teha.
Selline duubel siis kohe:

Spoiler Spoiler Spoiler



On ikka kahur külge aretatud rsk icon_lol.gif

KV-1S on ikka karm tank tõesti, tier 6 tanki küljes selline kahur... Kuigi nagu Vene tankidele kohane, siis mõnikord tuleb ette täiesti random laske, mis lihtsalt läbi ei lähe. On mitu korda juhtunud nii, et lasen külje pealt näiteks teist 1S'i ning mu lask põrkab eemale. Võib-olla lendab ta kahuri ebatäpsuse tõttu täpselt vastu mingit paksemat kohta, ma ei tea, aga selliseid kahtlaseid olukordi tuleb ikka ette. Teine samasugune tank on KV-4 oma 107mm kahuriga, mis mõnikord samamoodi lihtsalt põrkab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 11:26:14 vasta tsitaadiga

FTR blogist võimalik lugeda, et homme patch 8.5 peale- http://ftr-wot.blogspot.com/2013/04/patch-85-warning.html

On keegi mõnelt muult lehelt sama info leidnud?

Wargamingu enda lehelt ei leidnud ma igatahes midagi selle kohta.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.04.2013 11:57:55 vasta tsitaadiga

Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.

Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 14:29:42 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.

Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid.

Kannata lihtsalt ära, muud ei oskagi soovitada. Minu arust oli see kõige piinarikkam tank Vene TD liinis. SU-85 on juba hoopis teine tera ning sealt edasi läheb asi juba väga lõbusaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.04.2013 14:35:49 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
vipu kirjutas:
Tavaliselt kolmapäeviti on tulnud uued pätsid.

Sain SU-85B mängukõlblikuks. Tegin eliidiks ja siis lisamoodulid on peal - camovõrk, pikksilm ja kiirem sihtimine.
Hetzer on kõige raskem vastane, toda ühe pauguga ära ei lase, aga tema laseb SU kenasti. Muidu viimane toru on päris täpne kaugelt ja läbistavusega pole mingeid muresid.

Kannata lihtsalt ära, muud ei oskagi soovitada. Minu arust oli see kõige piinarikkam tank Vene TD liinis. SU-85 on juba hoopis teine tera ning sealt edasi läheb asi juba väga lõbusaks.


Mul SU-85 juba garaazis olemas ja SU-85B Tankiässaks mängitud. Aga mul meeskond on 89%, ma siis nüüd eliidiga treenin nad 100% peale ja panen skillid jooksma.
SU-85 torud on raske valik, kas seda suurt toru on üldse mõtet võtta, 0,55 on täpsus. Sellega annab pihta saada.

Väikeste tankide mängus üldse teiste mängijatega ei arvestata. sõidetakse lambist otsa, üks lohistas mind lausa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 23.04.2013 17:17:48 vasta tsitaadiga

Arendasin siis läbi KV-2e S51 välja ja no ma ei saa mitte muffigi aru artidest. Esimest korda pmst mängisin elus artiga. Koguaeg unustasin asukohta vahetada kui lasin ja S51 on ikka ulmesuur ja ulme aeglane. Üritan teise toru välja farmida vaatan kas saab üldse sellest asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2013 17:22:57 vasta tsitaadiga

s51 on veel suht kiire arti icon_wink.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 17:42:11 vasta tsitaadiga

Mul kah raske selle Grillega, mitte kellelegi no sisse ei liti, arendasin teise toru kah ära, aga noh ei õnnestu kuidagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 17:52:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
s51 on veel suht kiire arti icon_wink.gif

ainult su14 on ju sellest aeglasem? Laskekiiruselt on T92 aeglasem.
S51 teine toru teeb temast mõtekama masina - splash ja korralik dmg. Mürske on ainult vähe.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 19:09:13 vasta tsitaadiga

Kas kõik saavad wot-i praegu või mul mingi jama?
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 19:14:03 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kas kõik saavad wot-i praegu või mul mingi jama?


Minul: " .. uuendusi otsimas..."

viimased 15-20 min
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 19:21:39 vasta tsitaadiga

siis mingi jama wtf
icon_biggrin.gif
Mingit teh.tööd pole täheldanud icon_rolleyes.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chen
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2013




sõnum 23.04.2013 19:24:26 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
s51 on veel suht kiire arti icon_wink.gif

ainult su14 on ju sellest aeglasem? Laskekiiruselt on T92 aeglasem.
S51 teine toru teeb temast mõtekama masina - splash ja korralik dmg. Mürske on ainult vähe.



Ma suuremjaolt mängingi ainult suurtükkidega. Teiste tankidega ei mõista üldse mängida. Venelaste suurtükidest olen mänginud kuni object 212-ni.
Siiani on kõige rohkem meeldinud su-26 ja su-8, esimene on kiire sihtimise ja laadimisega ja su-8 meeldib kuna damage, sihtimise ja laadimisele kulunud aja suhe on hea, lisaks veel see mürsu "kaar" on normaalsem, kui su-14-l ja object 212-l . SU-14 oli väga hea kuni ta sa nerfi ja peale seda oli väga raske normaalselt teenida sellega, object 212, ma ei tea kas asi on selles, , et meeskond on kuskil 96% aga no väga raske on mingisugust head tulemust saada. Loomulikult ka see, et lahingud on kõrgemas tieris ja vastased teavad kuhu peitu pugeda. Kõikidele on paigaldatud automaatlaadija ja see stabilisaator, et kiirendada sihtimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.04.2013 19:35:11 vasta tsitaadiga

Mäng töötab, minge wot.exe st mängu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 19:40:04 vasta tsitaadiga

Kodukas on kah neil panges, hetkel...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.04.2013 19:40:35 vasta tsitaadiga

Kodukas on uuendamisel, alati enne pätsi nii olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 20:29:22 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mäng töötab, minge wot.exe st mängu.

Mine kõigepealt kodukale ja siis porra icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Peaksid sellise pildi saama
Spoiler Spoiler Spoiler

Edit:nüüd asi toimib aga ikkagi bad,bad thumbs_down.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2013 10:28:42 vasta tsitaadiga

Ei saa patchi tõmmata:

tsitaat:
data obtained from update service is incorrect


On kellelgi sama jama?
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 10:29:49 vasta tsitaadiga

Ma ei sa ka mängu, samas on kodukas ka maas, ehk miskit toimub? Näiteks väike update?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 10:31:13 vasta tsitaadiga

Nii ongi, eile oli uudis ju üleval. Lõunapiku peaks 8.5 kohal olema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2013 10:34:17 vasta tsitaadiga

No 15 minutit tagasi hakkas ilusti patchi tõmbama, siis pidin arvutile reseti tegema ja nüüd annab selle ülaltoodud errori.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.04.2013 11:28:29 vasta tsitaadiga

Mul viskab üldse kohe hoiatuse ette: Hoiatus! Uuendusteenusega ühendamine ebaõnnestus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 11:33:25 vasta tsitaadiga

mul kah mingi warning thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 24.04.2013 11:37:57 vasta tsitaadiga

Update server ägab nagu loom. Andke talle veidi aega atra seada. Veel targem on muuseas tirida enne patchipäeva uus arhiiv ära. Olen viimase 2 pätsi nii teind ja väga mugav.
http://ftr-wot.blogspot.co.uk/2013/04/patch-85-warning.html

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.04.2013 12:00:23 vasta tsitaadiga

Nüüd hakkas update tööle, väga kiirelt tuleb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 24.04.2013 12:01:38 vasta tsitaadiga

Sama siin.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2013 12:08:31 vasta tsitaadiga

Installis ära, andis critical errori ja hakkas retry vajutamise peale otsast peale installima. icon_lol.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.04.2013 12:26:48 vasta tsitaadiga

Teenistuskäigus on expert medali sisud väljatoodud mis on küll hea. Nüüd on näha mis tankid on veel puudu. mul endal olid peale GB kõik olemas, aga nüüd ma tean mis mul GB veel puudu on (ongi kaks tier2 tanki). Üldine Expert medal on samuti lahti aga nö mitte võidetud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.