Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  EI saa TV kaarti tööle märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 21:43:08 EI saa TV kaarti tööle vasta tsitaadiga

Sain Leadtek WinFast DV2000 kaardi (pilt), mis teoorias peaks töökorras olema. Pistsin selle arvutisse, aga arvuti ei tunnista seda - ei leia seda Device Managerist . Lasin igaks juhuks ka draiverid ja tarkvara peale (http://www.leadtek.com/eng/support/download.aspx -> Multimedia -> TV Card -> WinFast DV2000), aga kasu ei midagi Tarkvara ütleb, et "Cannot find any video capture device". Rohkem ei oska ise midagi teha. Annab siin veel miskit teha üldse?

OS: Windows 8
Emaplaat: ASUS P8B75-V
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.04.2013 22:51:26 vasta tsitaadiga

Proovi teisi PCI slotte
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.04.2013 23:10:01 vasta tsitaadiga

Timukas0 kirjutas:
OS: Windows 8
tasuks ehk siit põhjust otsida? ma prooviks XP'ga käima saada sellist riistapuud. veel etem oleks muidugi 98, aga vaevalt 98 sellise plaadiga võimeline käima minema on.

e: vaatan, et isegi 7 on neil seal uhkel driveri nimistus olemas. siis julgeks isegi 7'ga proovida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 00:42:38 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Proovi teisi PCI slotte

See aitas, hakkas tööle (Windows 8-ga) thumbs_up.gif
Aga siit küsimus, et miks ta kahes slotis ei tööta? Kas need vigased või neil mingi muu erinevus?

Samuti tekkis küsimus pildi kvaliteedi kohta. Hetkel hullul triibuline vms:

Kas seda annab parandada?

Samuti on heli kas kohe või mõne aja möödudes sünkroonist väljas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 21.04.2013 10:41:11 vasta tsitaadiga

Võibolla. Kas composiit sisend on, anna sealt signaal mõnest digiboxist sisse. Pildil tuleb mingi jube harmooniline sisendist sisse ja see võib olla kaardi enda genereeritud kui ka mujalt.
Sellised harmoonilised tekivad kui kasvõ seadmed on eri faasidel ja PE ei kasutata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.04.2013 10:44:41 vasta tsitaadiga

Timukas0 kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Proovi teisi PCI slotte

See aitas, hakkas tööle (Windows 8-ga) thumbs_up.gif
Aga siit küsimus, et miks ta kahes slotis ei tööta? Kas need vigased või neil mingi muu erinevus?

See on selle kaardi eripära, et mõnes slotis töötab ja mõnes mitte thumbs_down.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.04.2013 11:15:39 vasta tsitaadiga

Timukas0, võiks proovida spread spectrumi biosest peale panna, triipude vastu. longshot, aga proovida võib.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 21.04.2013 13:30:54 vasta tsitaadiga

Pigem isegi PCI sini algaastate omapära, busmaster PCI tehti paljud sõltuvalt slotist töötavaks (osades slottides ei tööta). Samuti on PCI initsialiseerimine slotist sõltuv, et nii ongi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 16:18:43 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
Kas composiit sisend on, anna sealt signaal mõnest digiboxist sisse.

Komposiitsisendit ei ole.

NATAS999 kirjutas:
Timukas0, võiks proovida spread spectrumi biosest peale panna, triipude vastu. longshot, aga proovida võib.

Ei leidnud BIOSist sellist valikut. Manual ei maini ka kuskil spread spectrumi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.04.2013 19:15:49 vasta tsitaadiga

Antennikaabliga analoog tuleb sisse?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 19:58:27 vasta tsitaadiga

Jep.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.04.2013 20:03:44 vasta tsitaadiga

Kui liigutad kaablit pesas?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 20:43:55 vasta tsitaadiga

Kaabli liigutamine ei tekita mingeid muudatusi pildis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 21:04:18 vasta tsitaadiga

Timukas0, mis programmiga vaatad? Proovi ehk Windows Media centerit vms programmi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.04.2013 21:17:19 vasta tsitaadiga

Maandus?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 20:38:51 vasta tsitaadiga

Vaatasin programmiga WinFast PVR2 (tootja kodulehelt). Hetkel pole Media Centerit kuskilt võtta, aga üritan mingi aeg teiste programmidega.

Maanduse kohta ei oska midagi öelda. Peale antennikaabli (ja kõrvaklappide) TV kaardil muid juhtmeid ei ole küljes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 24.04.2013 18:44:46 vasta tsitaadiga

Antennivõimendi võiks siin aidata. Pead katsetama, kui veab ja ükski kanal teistest palju tugevam ei ole, pääseb ühe võimendiga.
Kui mõni kanal on palju tugevama signaaliga kui teised, siis võib see nõrgemaid segama hakata. See tuleb sellest, et võimendi ei ole suurte signaalidega enam lineaarne ja tugevam signaal hakkab nõrgemat moduleerima.
Tegelesin sellega kunagi kui Starmani analoogkaablit kasutasin. Talutavalt sain käima nii, et lahutasin meeter- ja detsimeeterlaine sagedused enne võimendamist ära ja lasin kummagi oma võimendisse. Pärast jälle liitjaga ühte kaablisse kokku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 25.04.2013 12:44:47 vasta tsitaadiga

Antud pildil pole näha, et tegemist oleks "nõrga" signaaliga. Küll aga on ilusasti näha genereerimine või foon. Kui oleks ostsillograaf siis oleks seal süüdlane kohe näha.
Soovitan ikka PE ehk maandused korda ajada, on olnud mitu korda kus nõukaaegses korteris pole pistikupesadel maandust ning arvuti kui telekas on maandamata ning analoogis kohe foon sees (ja suht sama välimusega häire).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 25.04.2013 20:33:06 vasta tsitaadiga

Signaali "nõrkus" antud juhul ilmneb võrdluses sellesama häirega, mitte tavalise müraga. S.t. häire tugevus on püsiv, aga signaali saab tugevamaks teha. Ühe Hauppauge BT848 kaardi korral see aitas. Ilma proovimata igatahes teada ei saa, sest kaardid on ka erinevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 13:50:35 vasta tsitaadiga

Kasutan küll teise tootja kaarti, aga samuti analoogkaablit (starman) ja pilt on kohati enamvähem ja teise kanaliga täiesti segane jälle. Samas kasutades dvb-t tuunerit siis pilt OK. Pole lahendust selle leidnud.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 26.04.2013 13:55:44 vasta tsitaadiga

Üldiselt ongi nii, et need analoogkaardid töötavad päris hästi siis, kui kasutada analoogvideosisendeid. Antennikaablisisendi kaudu korraliku pildi ette võlumine on vähemal või rohkemal määral problemaatiline. Arvutikast on lihtsalt signaali seisukohast keeruline keskkond ja ega seal lahendustega üleliia vaeva ka nähtud ei ole.
Paraku nii ongi, et veidi ülbena tunduv soovitus analoog metsa visata ja digi peale üle minna, on kõige tulemuslikum.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 13:58:29 vasta tsitaadiga

dvb-t vist toetab ainult antenni või on keegi suutnud nt starmani digitv-ga asja käima tõmmata?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.04.2013 14:11:55 vasta tsitaadiga

pwn13, starmanil äkkisti dvb-c? ka selliseid kaarte on olemas.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 14:23:55 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
pwn13, starmanil äkkisti dvb-c? ka selliseid kaarte on olemas.

tundub nii ( http://et.wikipedia.org/wiki/Digitelevisioon )

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 26.04.2013 14:26:06 vasta tsitaadiga

Conaxi mooduliga DVB-C kaardid on täitsa olemas, kuid need on kallivõitu (näide - http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=10559CO ). Mul endal on asi lahendatud nii, et Starmani tavalisest digiboksist tuleb SCARTi kaudu s-video signaal telekakaardi s-video sisendisse. Pilt on väga korralik, väga-väga palju parem kui kunagine Starmani analoogantennikaabel samasse kaarti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 14:27:49 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Conaxi mooduliga DVB-C kaardid on täitsa olemas, kuid need on kallivõitu (näide - http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=10559CO ). Mul endal on asi lahendatud nii, et Starmani tavalisest digiboksist tuleb SCARTi kaudu s-video signaal telekakaardi s-video sisendisse. Pilt on väga korralik, väga-väga palju parem kui kunagine Starmani analoogantennikaabel samasse kaarti.

Päris hea idee, mul ka s-video olemas. Aga mis ots sulle siis telekaase läheb, või 2 scarti ning kuidas kanaleid vahetad?

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 26.04.2013 14:34:06 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Päris hea idee, mul ka s-video olemas. Aga mis ots sulle siis telekaase läheb, või 2 scarti ning kuidas kanaleid vahetad?
Sellel digiboksil, mis mulle Starmanist anti, on tõesti kaks SCART väljundit. Aga ma ise olen selline imelik, et mul polegi telekat, arvutist ainult vaatangi, seega polegi vajadust telekale külge ühendada.


EDIT: ma lisaks siiski seda, et mul sellist räiget moonutust pildil kunagi ei olnud. Ei julge garanteerida, et s-video sisendit kasutades see täielikult ära kaob.


viimati muutis ihvike 26.04.2013 14:35:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 14:34:47 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
pwn13 kirjutas:
Päris hea idee, mul ka s-video olemas. Aga mis ots sulle siis telekaase läheb, või 2 scarti ning kuidas kanaleid vahetad?
Sellel digiboksil, mis mulle Starmanist anti, on tõesti kaks SCART väljundit. Aga ma ise olen selline imelik, et mul polegi telekat, arvutist ainult vaatangi, seega polegi vajadust telekale külge ühendada.

Põhimõtteliselt saab ainult sama kanalit vaadata mis telekas tuleb?

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 26.04.2013 14:36:53 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Põhimõtteliselt saab ainult sama kanalit vaadata mis telekas tuleb?
Vaadata saab seda kanalit, millele digiboks lülitatud on, kui digiboksi külge on mitu seadet ühendatud, siis iseenesestmõistetavalt tuleb neist sama kanal.
Põhimõtteliselt on Starmanist võimalik teine digiboks ka lisaks võtta, see ei tohiks väga kallis olla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 01.05.2013 09:41:30 vasta tsitaadiga

DVB-C (kaabel TV) tavalised arvutikaardid on olemas ja edukalt ka id kaardi lugejaga tööle saadud (conax). ei pea ostma kalli Conax mooduliga.
Arvutikaardiga võid ka kogu muxi vaadata, kui kõik soovitud kanalid on samas muksis. Aga alati ei ole. Olen ka kasutanud seda võimalust, et arvutil oli mitu monitori ja muxi üks kanal läkss ühte ja teine kanal teise monitori. Kui on mitu arvutikaarti, saab võrgus edukalt kaarti jagada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 22:01:30 vasta tsitaadiga

Tänud kõikidele vastajatele. Kuna telekat vaatan harva ja eesti saateid saab enamasti netist ka (järel)vaadata, siis hetkel rohkem ei viitsi jännata sellega (antennivõimendit hankida vms). Lihtsalt lootsin kerge vaevaga asja tööle panna. Aga kui kunagi tekib vajadus/tahtmine, siis on vähemalt ideid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 02.05.2013 10:41:09 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
DVB-C (kaabel TV) tavalised arvutikaardid on olemas ja edukalt ka id kaardi lugejaga tööle saadud (conax). ei pea ostma kalli Conax mooduliga.
Arvutikaardiga võid ka kogu muxi vaadata, kui kõik soovitud kanalid on samas muksis. Aga alati ei ole. Olen ka kasutanud seda võimalust, et arvutil oli mitu monitori ja muxi üks kanal läkss ühte ja teine kanal teise monitori. Kui on mitu arvutikaarti, saab võrgus edukalt kaarti jagada.
Soovita mõnda konkreetset kaarti, mis id-kaardilugejaga töötaks, endal on ka veidi selline mõte, et viskaks selle digiboksi hea meelega üle parda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.05.2013 14:37:28 vasta tsitaadiga

Sobib iga BDA driverit omav DVB kaart vastavalt alamtüübi liigile. Seni on tööle saadud nii SAT maailmas kui kaabelTV võrgus.
DVB-C valik on eestis väga nigel, hea kui üldse midagi kätte saad. Poodidest vaata ehk ATF (õismäel, neil on hea hinna/kvaliteediga DVB kaartide valik) ja liidesest PCI või PCI ekspress (USB on omad kiiksud, mistõttu võid halbu üllatusi saada sealt kus ei soovi). Soovitan lisana vaadata, kas kaardil on linux driver olemas, sest uusimad tehnilised lisad tulevad vaid Linux maailma ja kui su kaart Linuxis ei tööta siis oled neist ilma (tavainimesel neid täna vaja ei lähe, kõik saab tööle windowsis). Aga vaatamissoftiga on just vastupidi - Windows maailmas on valikut üksjagu. Seega ongi naljakas kooslus - osa softi töötab windowsis üle Linuxi emulaatorite... Täna saab õnneks linuxi emulaator + windows kõik ühes hakkama.

Abi on tööleajamisel võimalik saada, väga lihtne see pole ja üks õpetus on kuskil HV foorumis olemas aga juba vananenud (siiski loogikat kasutades on seda võimalik tööle saada, nii sain minagi). Samas kui õpetuse järgi näpuga vead ja kellelgi töötab siis on viga vaid klaviatuuri ja tooli vahel. Võiksin ka mingi õpetuse teha aga ülespanemise kohta ei oska sõna võtta. Igal juhul oleks see õpetus vaja teha omaette teemaks.

Justnimelt suuremate kaabelTV firmade vaid koodiga digitaalkanalite pakkumise pärast ongi seda lisavõimalust DVB kaartide kohta vaja, kuna tuunerte valik, hinnad ja võimalused on ausaltöeldes alla arvestuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 02.05.2013 14:51:30 vasta tsitaadiga

ATFi hinnakirjas pole ühtegi. Ainuke, mis ma leidsin, on see - http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=10718
Aga see pole ka just odav - 77€. Veits kahtlane ehku peale sellist raha välja käia. Kui see id-kaardi värk juhuslikult ei näkka, siis viska lutsu.
Mnjah, peab ilmselt ikka digiboksiga leppima.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 02.05.2013 17:45:19 vasta tsitaadiga

Muretse WinTV-CI, elu nagu lill, ei pea õnne peale minema.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.05.2013 20:55:00 vasta tsitaadiga

Odavama hinnaga oli vaid USB pulkasi saada (sigaodavad), kallimaid PCI-st mitmelpool (su toodud hind oli üks odavamaid). Kahjuks ei taha keegi singlet - ilma CI moodulita pakkuda, viimane teeb hinna kalliks. (ilma CI moodulita taheti ikka ca 70-80 euri saada)
Väljapool eestit oli ühtteist küll aga nende ostuvõimalustest info puudub. Igatahes on eestis valik veelgi kokku kuivanud ja odavad tooted on kallimaks läinud, mitte odavamaks. Kurb.
Siit on vihjeid mudelite kohta
http://linuxtv.org/wiki/index.php/DVB-C_PCI_Cards
NB! mitmel pool on kaardil toodud ära DVB-T olemasolu, DVB-C tugi tuleb tagatoa spetsist otsida.

Tuttav, kes küsis sama, et mis siis saab kui tööle ei saa vastan samamoodi - 95% on tõenäosus, et saab tööle. Minu poolt on tehniline tugi, mis tuleks teha ja kuidas käib. Aga kui tööle ei saa, mütsi pole nõus ära sööma ega kaarti omast taskust välja köhima. Aga samas saime kaardi tööle Conaxiga kaabelTV-s. Pusimist jätkus terveks päevaks (ega ikka matsust tööle ei läinud, kuskil maailmas polnud ühtegi vihjet kah, et mis sätted olema peaksid). samas tema riskis, ostis ehku peale kaardi ära ja saimegi tööle. Julge hundi rind on rasvane, samas võib ka haavleid täis olla. Ise kardan kõige rohkem QAM 256 tuge (eestis kasutavad paljud seda modulatsiooni) - jälgi, et see oleks olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  EI saa TV kaarti tööle
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.