Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 18:57:08 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Kas Dayz SA uuendustest pole ammu enam midagi kuulda/näha?
-----
Norm kohe pärast postitust leidsin tumblrist uue postituse.
http://dayzdev.tumblr.com/
Puuduvad screenshotid ja videod.

http://dayzdev.tumblr.com/post/48036092963/highest-devblog-update-in-the-world
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 21:46:57 vasta tsitaadiga

Iga kord kui ma kuskil serveris surma saan, siis tuleb mulle mingi BattleEye Variable #66 jama ning kickib välja, tagasi tulles viskab sama asja ette. Teab ehk keegi lahendust?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 15.04.2013 21:52:35 vasta tsitaadiga

Tehke server korda.
Again mingi AI ja vehicle kasutamine huiab..

Dafuq nagu..anders käis jälle kallal?

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 10:39:06 vasta tsitaadiga

Kannatust asjad saavad lahenduse praegune AI värk on toores aga seda veel muudab kujundab ümber AI süsteem oli enam vähem vanilla peal selleks,et näha kus asi vajab arendamist.

Praeguselt on planeeritud nii,et AI bandiitit hakkavad pigem objektite valvamisega tegelema nagu näiteks relvastatud kopterid sest see on valvamist väärt objekt ja heal juhul sõdurid ka.
Survivor AI saavad ka nerfi ja peaks vähem kohtama neid loodedavasti saavad ka valvuri üllesanded.AI toleraantsi muudab peale -5000 humanityd hakkavad vaenulikuks.

Märkused AI kohta:

AI survivor ja soldier ei ründa relvastamata mängijaid ning plussis humanityga mängijaid.
Bandiitit on ehtsad lurjused ja ründavad kõiki.

OT:Kui asjad on väga halvad serveris vahepeal siis on alati olemas teine eesti server kus mängida vahelduseks.
Pole vaja koguaeg vaenulik olla neid asju ja muudatusi mida ma teen ei ole puhtast pahatahtlikusest või sellest,et
ma tahaks asju piixu keerata jah juhtub,et asjad ei lähe nii nagu vaja aga selle eest on ikka progress ja ei ole surnuaed.
Kurjemal toonil kui on kaebusi siis palun dayz.kriba.ee foorumi või siis siin kaevata.Serveri sisseselt ja anonüümselt
solvata on kõigil julgust ja mind saata igalepoole piix kohtatese mis on äärmiselt vastik.Varem ma võtsin seda naljaga
minu pihta aga nüüd ma ausalt öeldes kahtlen samas mina kedagi bännima praegu ei hakka icon_evil.gif .

Väike näidis ka sõbralikusest. NB! sisaldab roppusi not safe for um work?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 12:56:27 vasta tsitaadiga

No õnneks mul bannimisega probleeme pole selliste inimeste puhul nagu sitaneprill aka bustarymes aka m6mmitatikoll ja misiganes nimed veel on, mine konuta siis mujal kui pole mittemingisugust austust teiste vastu.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 14:39:17 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Iga kord kui ma kuskil serveris surma saan, siis tuleb mulle mingi BattleEye Variable #66 jama ning kickib välja, tagasi tulles viskab sama asja ette. Teab ehk keegi lahendust?

Please?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 16:46:10 vasta tsitaadiga

Lapsed on vist kapist välja tulnud icon_biggrin.gif, mingu mujale siis, siin serveris ülbeid vendi vaja pole
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 17:26:40 vasta tsitaadiga

Lovvi, ma nüüd täpselt ei mäleta, kas sikutasid ACRE'i läbi Play with Six'i. Kui tõmbasid, siis proovi käsitsi paigaldada. Ja jooksuta nii Arma't, kui ka TS'i Administraatorina. Tatslinkov sai sedas asja tööle.
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 17:33:58 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Lovvi, ma nüüd täpselt ei mäleta, kas sikutasid ACRE'i läbi Play with Six'i. Kui tõmbasid, siis proovi käsitsi paigaldada. Ja jooksuta nii Arma't, kui ka TS'i Administraatorina. Tatslinkov sai sedas asja tööle.

Käistsi ikka, Play with Six on nii jube asi, ja jookustasin mõlemat adminina
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thexxx
HV vaatleja
Thexxx

liitunud: 07.10.2012




sõnum 17.04.2013 09:09:43 vasta tsitaadiga

Töö päeviti on hvs serveris rahvast vähe näha kuidagi. HV teine server võiks namalsk icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 10:39:17 vasta tsitaadiga

Thexxx kirjutas:
Töö päeviti on hvs serveris rahvast vähe näha kuidagi. HV teine server võiks namalsk icon_smile.gif

tahad time out-iga farmimist teostada. ?!

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 11:16:14 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Thexxx kirjutas:
Töö päeviti on hvs serveris rahvast vähe näha kuidagi. HV teine server võiks namalsk icon_smile.gif

tahad time out-iga farmimist teostada. ?!


küsimus pole ilmselt selles vaid tühjas serveris on kuidagi igav mängida. Hommikuti käin tavaliselt ikka sees ca poolteist tundi ja kogu mängimine on suht jooksmine. Õhtuti ei saa kah väga mängida, naine ei lase icon_biggrin.gif

eile oli ikka väga vaikne siin.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 14:10:14 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, See time out on maas, seda ei saa enam teha icon_biggrin.gif
Leo Kalme, Ma ise ei pelagi enam HV-es, lasen välismaa lingoris ringi, kuna seal ikka rahvast, ja HV-es on praegu ka igav, kõik omad ja siis pmt ei saa kedagi lasta -.-
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.04.2013 16:44:54 vasta tsitaadiga

Peab alt. karakteri välja ajama ja siis HV omasi jahtima hakkama? icon_lol.gif Saaks vähe põnevamaks...
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aprest
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 19:29:57 vasta tsitaadiga

Teree Arma 2 mängijad sooviksin abi oma Arma 2hega. Ostsin siis eile endale CD-KEY ära ja tõmbasin mängud ära installisin jne. Aga nüüd on probleem minna serveritesse. Nii kui üritan kasvõi HV.ee serverisse minna on kohe error, et battleye initialization failed. Ja ma ei tea nii kui joinin siis kickib välja... ( ei näe lugeda ta annab mingid read aga see on ainult max 1 sec aga midagi battleyega on ) Äkki keegi oskab soovitada mida võiks teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 20:01:09 vasta tsitaadiga

Proovi battleye eraldi installida?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aprest
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 20:36:09 vasta tsitaadiga

Nüüd siis tuleb siuke värk ette. http://i.imgur.com/8zAmi.png - Taoline see alumine tekst on sama aga veits teised addonsid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.04.2013 22:08:28 vasta tsitaadiga

Sa oled ilmselt neid faile muutnud kuidagi, proovi kuskilt leida originaalid või tee reinstall.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamal
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2011




sõnum 19.04.2013 00:29:54 vasta tsitaadiga

Oli mis oli. Aga ka minu, kui väga kannatliku mänguri närv saab lõpuks otsa. Sai ju server tehtud, aga mille jaoks? Et nikume neli korda päevas erinevaid mode läbi? Minu teada sai asi selleks tehtud, et saame kõik koos rahulikult mängida ja adminid lähedalt võtta kui keegi kukub scriptima. Aga no võimatu ju midagi mängida ju kui lihtsalt pidevalt tehakse midagi ümber. Kas tõesti ei saa siis, et üks server jookseb vanilla ja kõik saavad elada nii nagu mäng loodud. Tehke oma kuradi huiamis ja katsetus servu eraldi sinna kõrvale. Aga no nii nagu praegu, ei ole siin enam tahtmist olla.

Milleks see server üles pandi? Katsetusteks või normaalselt eestlastega mängimiseks?

Ok veits jokkis, aga saate aru küll. :S
Sai mängitud võõras serveris, olime kõik sõbrad.

Aitähh, head ööd.

_________________
Ahto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 19.04.2013 00:57:54 vasta tsitaadiga

Jamal kirjutas:
Oli mis oli. Aga ka minu, kui väga kannatliku mänguri närv saab lõpuks otsa. Sai ju server tehtud, aga mille jaoks? Et nikume neli korda päevas erinevaid mode läbi? Minu teada sai asi selleks tehtud, et saame kõik koos rahulikult mängida ja adminid lähedalt võtta kui keegi kukub scriptima. Aga no võimatu ju midagi mängida ju kui lihtsalt pidevalt tehakse midagi ümber. Kas tõesti ei saa siis, et üks server jookseb vanilla ja kõik saavad elada nii nagu mäng loodud. Tehke oma kuradi huiamis ja katsetus servu eraldi sinna kõrvale. Aga no nii nagu praegu, ei ole siin enam tahtmist olla.

Milleks see server üles pandi? Katsetusteks või normaalselt eestlastega mängimiseks?

Ok veits jokkis, aga saate aru küll. :S
Sai mängitud võõras serveris, olime kõik sõbrad.

Aitähh, head ööd.


Know what you feel bro icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2013 13:17:27 vasta tsitaadiga

Jamal kirjutas:
Oli mis oli. Aga ka minu, kui väga kannatliku mänguri närv saab lõpuks otsa. Sai ju server tehtud, aga mille jaoks? Et nikume neli korda päevas erinevaid mode läbi? Minu teada sai asi selleks tehtud, et saame kõik koos rahulikult mängida ja adminid lähedalt võtta kui keegi kukub scriptima. Aga no võimatu ju midagi mängida ju kui lihtsalt pidevalt tehakse midagi ümber. Kas tõesti ei saa siis, et üks server jookseb vanilla ja kõik saavad elada nii nagu mäng loodud. Tehke oma kuradi huiamis ja katsetus servu eraldi sinna kõrvale. Aga no nii nagu praegu, ei ole siin enam tahtmist olla.

Milleks see server üles pandi? Katsetusteks või normaalselt eestlastega mängimiseks?

Ok veits jokkis, aga saate aru küll. :S
Sai mängitud võõras serveris, olime kõik sõbrad.

Aitähh, head ööd.


+1

Teen ettepaneku annetustest kokkupandud server VANILLA DAYZ peal jooksma panna, eriti hea kui oleks VETERAN (no crosshairs, no 3DP, no deathmessages)

Siis viitsiks vbla ise ka toksida vahel
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2013 15:27:38 vasta tsitaadiga

Inimesed erinevad, igaüks tahab omamoodi asja - demokraatia. Nõudma pole vast mõtet hakata - mingit ametlikku osalust te vast ostnud ei ole.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 10:55:48 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Inimesed erinevad, igaüks tahab omamoodi asja - demokraatia. Nõudma pole vast mõtet hakata - mingit ametlikku osalust te vast ostnud ei ole.

Soovitus ju...

parm kirjutas:
VANILLA DAYZ

thumbs_up.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 12:15:35 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
painkillah kirjutas:
Inimesed erinevad, igaüks tahab omamoodi asja - demokraatia. Nõudma pole vast mõtet hakata - mingit ametlikku osalust te vast ostnud ei ole.

Soovitus ju...

parm kirjutas:
VANILLA DAYZ

thumbs_up.gif


Eelistan praegust vanillale, isegi kõikide buggide ja kõrvalnähtude juures. Vanilla ammendab ennast kiiresti kui sa pead 3 kuud lihtsakt ringi jooksma ubade ja lee enfieldi pärast. Vähemalt on üritatud hetkel gameplayd paremaks ja huvitavamaks muuta.
Thumbs up selle eest, et ei passita lihtsalt kohapeal ega oodata kuni dayz ise ennast paremaks muudab.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 12:49:49 vasta tsitaadiga

Lahinguid võiks olla...eile öösel sai pukit ja kassi tapetud korra aga viiekesi eriti ära ei tee. Kalme, said auto korda?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 13:43:25 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Lahinguid võiks olla...eile öösel sai pukit ja kassi tapetud korra aga viiekesi eriti ära ei tee. Kalme, said auto korda?
ˇ

Ma liikusin eile põhjas ringi ja leidsin teise offroadi, mis oli 100% korras. Lasin selle rotti, jätsin katkise maha. Sain korda küll muidu, aga kuna teine oli paremas korras siis võtsin selle ära.

Kuradima, sellega on nii nagu on. Kuna ma teadsin kellega mul tegu on siis ma väga Puky't laskma ei tõtanud. Kassi tapmine oli aga tõeline nauding, lust on kohe üks vaevaga saadud kill kirja panna. Väga vaev see küll polnud, kõige suurem vaev oli arvata kuhu ta jooksis kui korra silmapiirilt kadus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 14:32:43 vasta tsitaadiga

Oleksin ma samas kohas seisnud 15 minutit oleks kass langenud samas kohas kopteri k6rval kus puky
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 14:48:24 vasta tsitaadiga

Tegelt ka lee enfild on liialt alahinnatud relv !
Olen nüüd enamus aega taviana mapil, ja enamus kille mis teinud on lee enfild ja ka 400m + külg jooksu pealt. Teinud ka 300m pealt HS. Kui ei usus siis võite D4ng3r üle küsida.
Tegelt ütleme nii et ega neid 500m või 800m laske on vähe, õigemini väga vähe et selle jaoks vaja as50 või m107. DMR või svd teevad ka väga head tööd nagu ka CZ550 või m14 aim, m24, m40.

Endalle ka ei istu see peaaegu igapäevane modimine. Saaks aru et lisaks mõningaid tilulilu ja parandaks asju bugyd(nii palju kui võimalik) ja hajutaks suuremaid muudatusi pikema aja peale, et rahvas suudaks omaks võtta neid muudatusi.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 15:37:07 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Iga kord kui ma kuskil serveris surma saan, siis tuleb mulle mingi BattleEye Variable #66 jama ning kickib välja, tagasi tulles viskab sama asja ette. Teab ehk keegi lahendust?


Halp needed!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 16:01:16 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Oleksin ma samas kohas seisnud 15 minutit oleks kass langenud samas kohas kopteri k6rval kus puky


icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aprest
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 17:23:37 vasta tsitaadiga

Mul on küsimus, et miks on mul iga serveri ees küsimärk taga kollane taust. Ma arvan, et selles ongi mingi probleem... Lihtsalt connectib ja kickib välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 19:40:36 vasta tsitaadiga

Natukene kunsti kah:

Link

Soovitan täiskvaliteedi ja veidi valjema heliga icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 20.04.2013 20:01:52 vasta tsitaadiga

Laibad haihtuvad serveris suht insta icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 20:03:33 vasta tsitaadiga

Shorty kirjutas:
Laibad haihtuvad serveris suht insta icon_smile.gif


Seega pole pointi suvaliselt kedagi lasta koguaeg looti eesmärgil

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 20:17:33 vasta tsitaadiga

väga hea et haituvad, et ei saaks dubida !
Tänase näitena kus yks mees endast 5 keha koos loodiga maha jätis, siis peaksgi kõik kehad kohe maa alla vajuma.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 22:42:33 vasta tsitaadiga

kuidas võtta. samas, kui sa oled juba sunnitud kedagi laskma siis oleks nagu mõistlik, et sa saad ka tema varustusest endale lisa.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 23:09:18 vasta tsitaadiga

ka sa ei viitsi endale ise loti kokku ajada et siis vaja dubida ?
Solotaja Vs grup. Solotaja ei sa dubida endale NN full geari, tal pole vajagi dubida. grupi rahvas tahab alati full gearis ringi joosta, panevad kellegi enda oma parimasse varustusse ja hakavad teda NN tapma, vastavalt vajadusele. Vajadused täidetud, läheb kamp linna ja hakavad solotavat kodaniku jahtima, kes just nt leidnud endale näiteks kas või relva mida jälle kõik tahavad jälle väike oma tapmine vastavalt vajadusele.

Et siis vähegi võrtsem oleks siis võiks keha peale maha laskmist ära kaduda kohe, sest suht 100% maetakse see keha nagunii, teise tehtud tööga.

Teiseks saab seda bugi ka teistmoodi ära kasutada. niinimetatud loodi kaotamise vastu, niikaua kui seda ära pole parandatud võiks kahad automaatsel kohe kaduda, et laiskvortid enda jalad ka Piix alt välja võtaks.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 23:45:09 vasta tsitaadiga

Njaa... Ainuke bug mida ma kunagi kuskil isegi lugeda viitsisin oli see kuidas mingit moodi zombi kylge pandud eset sai dubida... Ei ole saanud aru sellest mängu nõrkuste ära kasutamisest... Aga vaadates teiste geari ja kui kiirelt saadakse full gear, siis ei imesta....
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 09:02:41 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
ka sa ei viitsi endale ise loti kokku ajada et siis vaja dubida ?
Solotaja Vs grup. Solotaja ei sa dubida endale NN full geari, tal pole vajagi dubida. grupi rahvas tahab alati full gearis ringi joosta, panevad kellegi enda oma parimasse varustusse ja hakavad teda NN tapma, vastavalt vajadusele. Vajadused täidetud, läheb kamp linna ja hakavad solotavat kodaniku jahtima, kes just nt leidnud endale näiteks kas või relva mida jälle kõik tahavad jälle väike oma tapmine vastavalt vajadusele.

Et siis vähegi võrtsem oleks siis võiks keha peale maha laskmist ära kaduda kohe, sest suht 100% maetakse see keha nagunii, teise tehtud tööga.

Teiseks saab seda bugi ka teistmoodi ära kasutada. niinimetatud loodi kaotamise vastu, niikaua kui seda ära pole parandatud võiks kahad automaatsel kohe kaduda, et laiskvortid enda jalad ka Piix alt välja võtaks.


kui sa dubimise all dupe'i mõtled siis ma ei ole sellega kordagi dayz's kokku puutunud ja ei ole ka mänginud inimestega, kes seda teeks (vähemalt tahtlikult - läbi mingisuguse bugi on seda paaril mehel ikka juhtunud vist). Mina ei pea oluliseks joosta koguaeg full gearis ja seda iga hinna eest omandada kuigi see pole halb asi omada. Kui ma olen üksi siis minu mängutaktika on põhiliselt selline - spawnin, otsin kiirelt omale süüa, juua, kaardi ja med. vahendeid. liigun edasi relva ja masina otsingule, et sõita sisemaale seiklusi otsima (paremat masinat, relvastust, tulevahetusi, helicrashe). Kui grupis siis on taktika sarnane aga ei pea üksi panema rõhku kogu tegevusele vaid geari jagatakse omavahel, et kõik oleksid võimelised üksteist toetama. Ütlen ausalt, niiviisi mängides ei valmista geari saamine ja eluspüsimine ületamatuid raskusi, ei näe ka vajadust kuidagi cheatida.

On natuke kurb küll kui pead vahest vähese relvastusega playerit tapma aga kui vend jookseb bandit skinni ja kirvega mu masina juurde ja üritab sealt relva lootida siis ei ole midagi parata, pean ta maha laskma. Sõbralikele mängijatele olen jaganud isegi varustus ja relvi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 14:24:41 vasta tsitaadiga

leo kalm sinu jut on natukene vatuolus mõned postitused eespolsega:

Eelistan praegust vanillale, isegi kõikide buggide ja kõrvalnähtude juures. Vanilla ammendab ennast kiiresti kui sa pead 3 kuud lihtsakt ringi jooksma ubade ja lee enfieldi pärast. Vähemalt on üritatud hetkel gameplayd paremaks ja huvitavamaks muuta.
Thumbs up selle eest, et ei passita lihtsalt kohapeal ega oodata kuni dayz ise ennast paremaks muudab

See et vanilas on võimsamad ja täpsemad relvad ja lee enfild ei korja seal enam keegi !
Aga kuidas sinul loot ei määra? Ühes ulud et loot pole oluline, teises postituses nagu loot on oluline ?! Tead ka mida soovid, tahad siis ?

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 21.04.2013 20:04:54 vasta tsitaadiga

Kas praeguse resaga oli masinate reset või kadus ainult minu masin ära ?

//tundub, et mitte...lihtsalt minu SUV on kadunud ja muud masinad on kõik seal kus nad viimati olid. Awesome

_________________


viimati muutis Shorty 21.04.2013 20:34:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 20:20:19 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
leo kalm sinu jut on natukene vatuolus mõned postitused eespolsega:

Eelistan praegust vanillale, isegi kõikide buggide ja kõrvalnähtude juures. Vanilla ammendab ennast kiiresti kui sa pead 3 kuud lihtsakt ringi jooksma ubade ja lee enfieldi pärast. Vähemalt on üritatud hetkel gameplayd paremaks ja huvitavamaks muuta.
Thumbs up selle eest, et ei passita lihtsalt kohapeal ega oodata kuni dayz ise ennast paremaks muudab

See et vanilas on võimsamad ja täpsemad relvad ja lee enfild ei korja seal enam keegi !
Aga kuidas sinul loot ei määra? Ühes ulud et loot pole oluline, teises postituses nagu loot on oluline ?! Tead ka mida soovid, tahad siis ?


Ma ei saanud aru. Kus ma nüüd ütlesin, et loot oluline on või jääb mul endal midagi kahe silma vahele? Loot on täpselt nii oluline, et korjad seda mida saad. See ei ole määrava tähtsusega. Vanilla võimsamad relvad on küll on toredad ja tasakaalustaksid gameplayd kuid ma ei vahetaks lihtsalt praegust seisu m107 vastu. Kõigil on tore, nalja saab - minul on vähemalt tore - ja keegi ei kurda. Ja kes kurdab, ei suuda lihtsalt leppida tõsiasjaga, et see on lihtsalt mäng.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 12:36:17 vasta tsitaadiga

Paar pildikest SAst: http://dayzmod.com/forum/index.php?/topic/133519-dayz-developer-blog-26th-april-video-from-pax-and-our-latest-building/
PAXilt ka midagi, mida varem nähtud pole:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 18:42:58 vasta tsitaadiga

Server on täiesti tühi...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 10:35:14 vasta tsitaadiga

Server on ära keeratud juba, sellepärast tühi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 10:36:46 vasta tsitaadiga

Rauno1800 kirjutas:
Server on ära keeratud juba, sellepärast tühi.


keeratud? seleta lähemalt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 10:57:41 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen selles, et server pole üldse hea enam. Võiks olla päev natukene kevadine ikka, et kell 9 läheb pimedaks alles. Mitte kella 5 ajal juba päike loojub.
Järgmine probleem on see, et laibad kaovad ära. DMR, M107, kõik teised head tulirelvad võiksid olla tagasi! Vahepeal oli üldse AI, no milleks seda kurat vaja on? Mängijaid on nende asjade pärast mängimise lõpetanud seal serveris.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 12:04:24 vasta tsitaadiga

Laibad ei kao ära kui peale surma ootad selle arvu sekundeid, mis ekraanil loendab. Relvi on piisavalt, et mäng oleks mängitav. AI lisas kogu kompotile põnevust. Ilma nendeta käis lihtsalt üks jooksmine ja farmimine - siis oli ikka oht ka niisama kuuli saada kui teisi playereid mängus polnud. Pimedaks võiks küll hiljem minna.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mdvwtflol
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2013




sõnum 27.04.2013 14:17:25 vasta tsitaadiga

nii,tunnistage nüüd üles,kes lasi meie offroadi rotti heli crashi juurest kui me seda lootisime :@
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 27.04.2013 14:40:14 vasta tsitaadiga

Kel huvi tulge proovige uut moodi Mercenary. (saab commanderist sikutada)
Spoiler Spoiler Spoiler


82.131.103.133:2302

TeamSpeak: (Kui on miski mure või mis iganes probleem siis otsige Jupatsit või Hr.Juuti)
rps.ee

_________________


viimati muutis Shorty 28.05.2013 11:32:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.