|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2013 11:21:28
|
|
|
| water, kodulehel välja toodud ju vaid 2 varianti.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
16.02.2013 02:47:10
|
|
|
Olen valiku ees. Kas sony hdr-as15 või gopro hero3 black. Kumba eelistada ja miks? youtubest arvustusi jälginud ja mulle tundub, et sony pilt on parem. Eriti hämaras. Teiseks liveview läbi wifi tundub kiirem ja ilma laggideta. On mingi kindel põhjus, miks ma peaksin siiski goprod eelistama sonyle?
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.02.2013 11:17:20
|
|
|
| kotkas1000, Sony mure tundub olema kinnitustega põhiliselt. Kui sulle need muret ei valmista, siis võid vabalt ka Sony võtta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
16.02.2013 22:14:56
|
|
|
| Endal mõned päevad nüüd GoPro Hero3 black olnud, kuid ei oska veel suurt midagi kirjutada, asi tahab õppimist. Just mis setinguid jne kasutada. On ehk kellelgil veel selline aparaat ja oskab soovitada midagi ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.02.2013 23:31:17
|
|
|
| water, on seal väga, mida näppida?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
17.02.2013 00:38:56
|
|
|
Kui tegelikult aus olla, siis eriti palju pole tõesti. Enda jaoks tundub kõige mõistlikum seade 1080@60fps, kuid imelikul kombel ei jaksa minu dell studio 1555 seda puhtalt jooksutada, youtubei üles laetult jookseb ilusti.
http://www.youtube.com/watch?v=LkGeqUaQa5c see sai tehtud vist 720@60fps
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.02.2013 00:57:12
|
|
|
| water, 24 kaadrit sekundis on hetkel vist rohkem levinud, samas 60fps'i annab muidugi veel sujuvama pildi. Eks peab arvestama kui tähtsaid kaadreid üles võtad kuna failimahu erinevus on märkimisväärne 24 ja 60fps'i vahel. Lisaks peab ka arvuti vastav olema. Muide - kas mitte Youtube ei konverdi 60 fps'i 30'jaks? Äkki seepärast mängib Youtube paremini.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
17.02.2013 01:03:18
|
|
|
Just, failide suurused, mis see GoPro teeb on Mitmeminutilised autospordi kaadrid ( kus endal see aparaat enamjaolt kasutust leiab ) tuleb kindlasti väiksema fps´iga teha.
Ning mis seal salata, paraku tuleb vist ka omale üks lauaarvuti videöötluseks juurde osta. Kallis on see lõbu
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
17.02.2013 15:00:42
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kotkas1000, Sony mure tundub olema kinnitustega põhiliselt. Kui sulle need muret ei valmista, siis võid vabalt ka Sony võtta. |
Mis probleemid Sonyl kinnitustega on täpsemalt? Plaan kasutada seda põhiliselt peakaamerana kalapüügi käigus. Vaatasin, et sellejaoks on tal peapael, kuhu siis kinnitatakse clipiga kaamerakorpus. Tekkis küsimus, et kui see asetseb pea küljel, siis kas 170 kraadise nurgaga video puhul pea ise ei jää kaadrisse??
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
17.02.2013 16:03:02
|
|
|
Ok, tänud, kinnitustega paistab jama olema tõesti. Ei täidaks isegi minu vajadusi, kui kalapüüki filmin. Kõrguse regullimine tehtud võimatuks põhimõtteliselt. Hero3 hind on kallis....kuid eks kannatab ära. Enim häirib mind hero3 juures aeglane pildi saatmine wifi kaudu telefoni (tahaks vahest ka jääalust elu uurida). Kas keegi teab, kas gopro tegeleb asja lahendamisega ja on oodata mingeid uuendusi softi näol?
Ahsoo, vb loll küsimus, aga kas wifi vee alt (näiteks 15m sügavuselt) levib üldse telefoni?
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
17.02.2013 16:37:05
|
|
|
| wifi ei levi veeall ja 15 m sügavusel pole selle kaameraga midagi teha- eestis pole nii selge vesi, valgust vähe ja kardan, et need veekindlad vutlarid ei pea sellele survele vastu
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.02.2013 17:05:10
|
|
|
Ametlikult kuni 60 meetrit
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
23.03.2013 22:17:38
|
|
|
| ise gopro hero3 black omanik nüüd, ennem oli gopro1. väga rahul, kuigi paar korda kokku jooksnud aga see ei ole seganud. käisin ka 30m sügavusel, toimib ideaalselt. kinnitused(klaasi, pea jne) vanast gopro1-st alles, kõik sobivad. aku vastupidavust testinud ei ole aga umbes 2tundi 1080p pildi filmimist teeb ära küll. 2,7k pilt oli nii võimas, et arvuti ei jooksutanud seda(tõksas) aga väga väga kvaliteetne. 240kaadri test oli äge, palju valgust peab ainult olema.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
02.04.2013 22:33:13
|
|
|
Endal ka Hero 3 Black.
Proovisin faili kärpida CineForm Studioga.
Imelik on see et kui muidu on failijupp 500Mb millegagi
siis sealt läbi käies ja poole lühmaks ajaliselt tehes tuleb välja 1,3G!
Fail ise 1080p 60fsp
Formaat on ja jääb MP4-jaks
hetkel pole nagu pointile pihta saanud.
Mis programme ise üldse kasutate lihtsamateks kärpimisteks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
03.04.2013 09:08:25
|
|
|
Kui mul on GoProga video kõrgema kui 30FPS kaadrisagedusega filmitud ning hiljem on soov näiteks 60FPS videos teha selline slow-motion lõik, siis mis videotöötlus tarkvaraga seda mõistlik teha oleks?
Olen Sony Vegast katsetanud veidi, kuid sealt ei leidnud soovitud valikut esmapilgul.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
03.04.2013 11:53:23
|
|
|
| bjorn17 kirjutas: |
Kui mul on GoProga video kõrgema kui 30FPS kaadrisagedusega filmitud ning hiljem on soov näiteks 60FPS videos teha selline slow-motion lõik, siis mis videotöötlus tarkvaraga seda mõistlik teha oleks?
Olen Sony Vegast katsetanud veidi, kuid sealt ei leidnud soovitud valikut esmapilgul. |
cineform studio (gopro-ga kaasas) saab ka sellega hakkama
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
07.04.2013 21:24:01
|
|
|
Kel kaamera olemas, kui mahukas on 1 või 5 minutit 1080/60 videot, mis kaamerast kaardile tuleb? Suurusjärku lihtsalt sooviks teada, sest eks filmitavast asjast ka oleneb see (öö või päev, liikuv või staatiline pilt).
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.04.2013 21:31:38
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kel kaamera olemas, kui mahukas on 1 või 5 minutit 1080/60 videot, mis kaamerast kaardile tuleb? Suurusjärku lihtsalt sooviks teada, sest eks filmitavast asjast ka oleneb see (öö või päev, liikuv või staatiline pilt). |
| tsitaat: |
| Hi I have a gopro hero3 black. with Protune on at 1080p 60fps im seeing about 43-45mbs. with Protune off its about 29.5-31mbs. Using sandisk ultra 64gb microsdxc class 1 |
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1770212
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
07.04.2013 22:56:59
|
|
|
| 5 min 2,7k videot 30fps oli umbes 1,7gb suur.. täna tegin
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
08.04.2013 07:56:51
|
|
|
| Blacki puhul kui on 8Gb kaart sees siis näitab ,et 1080p 60fps saap teha 16:43 minutit
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
15.04.2013 11:28:07
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Tänud, suurusjärk siis enamvähem 1 tund 32 GB. |
Tead ma pean vabandama.
Kuna kaarte palju siis mäletasin valesti sees oli hetkel 4GB kaart ainult ja kirjutasin selle andmed
16GB kaart näitab 1080p 60fps. 1tund ja 07 minutit.
Vabandused veelkord
Küsimus ka:
Kas Battery BacPac mahub täpselt LCD Touch BacPac-i taga kaane sisse?
Nii et avad korpuse võtad ekraani ära ja paned lisa aku taha taga kaant vahetama ei pea?
...,et keegi reaalselt proovinud?
asi peaks väga täpne olema ,et kaamera kuidagi loksuma ei jääks
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
15.04.2013 11:41:56
|
|
|
| Cado kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Tänud, suurusjärk siis enamvähem 1 tund 32 GB. |
Tead ma pean vabandama.
Kuna kaarte palju siis mäletasin valesti sees oli hetkel 4GB kaart ainult ja kirjutasin selle andmed
16GB kaart näitab 1080p 60fps. 1tund ja 07 minutit.
Vabandused veelkord |
Ikka juhtub. Õnneks oli korrektsioon paremuse poole
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
16.04.2013 18:43:17
|
|
|
[quote="Cado"]
| Dijital kirjutas: |
Küsimus ka:
Kas Battery BacPac mahub täpselt LCD Touch BacPac-i taga kaane sisse?
Nii et avad korpuse võtad ekraani ära ja paned lisa aku taha taga kaant vahetama ei pea?
...,et keegi reaalselt proovinud?
asi peaks väga täpne olema ,et kaamera kuidagi loksuma ei jääks |
kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
17.04.2013 17:35:20
|
|
|
| Puma kirjutas: |
kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika  |
Mul LCD olemas juba.
Pealegi kasutan Nokia nutikat sellel pole veel appi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
18.04.2013 19:26:11
|
|
|
| Cado kirjutas: |
| Puma kirjutas: |
kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika  |
Mul LCD olemas juba.
Pealegi kasutan Nokia nutikat sellel pole veel appi. |
igatahes... pane lcdga pilt paika ilma korpust sulgemata. sa ei pea ju kinni panema... siis paned oma aku järgi ja ongi kõik korras..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
10.05.2013 08:46:20
|
|
|
kui paljudel siinsetest kasutajatest on GP3 Silver või Black ed.? Kui lugeda seda nuttu ja hala ja lugematut arvu ümbervahetatud kaameraid (eitea kuidas eesstis) siis kas tasub see kaamera üldse ligi võtta? Suure hurraaga tahtsin osta, aga pärast paaripäevast taustauuringut hakkasin kahtlema, enne küsiks teistelt järgi ja siis otsustaks.
Kogu see jutt kaamera hangumisest ülekuumenemisel, sellest tingitud lühikesed lindistusajad ning probleemid mälukaartidega, kus inimestel on oma materjal kaardilt kätte saamata jäänud - vastab see kõik tõele? Kas asi on tegelikult ka nii hull? Uus 02.37 vms firmware update kah miskit paremaks muutis?
Alternatiiviks vaatasin Sony HDR-AS15, ka sellel on omad miinused, kuid ei leidnud selliseid probleeme nagu GP3'l.
Soovitusi/nõuandeid?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
10.05.2013 09:23:29
|
|
|
GoPro hetkel uusim firmware on 2.39 (24.aprill) ning paljud olla sellest abi saanud hangumiste vastu. Aga ise hetkel ka natuke skeptiliselt vaatan selle Blacki poole, peab lootma heale õnnele sweepstake'is
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dannu
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2007
|
10.05.2013 12:22:09
|
|
|
| Endal on black ja on hangunud kaks korda ka selle aprilli uuendusega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
12.05.2013 22:06:48
|
|
|
| mul black ja aga aprilli uuendusega pole hangunud
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
13.05.2013 08:48:19
|
|
|
| Kas keegi Hack HD läätsesid või kaamerat on ka tellinud ning katsetanud?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oldbear
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2011
|
13.05.2013 10:11:24
|
|
|
| Mul HD2 ja HD3 black. Pole olnud mitte mingeid probleeme. Tavaliselt kuuleme just hädalistest. Kellel kõik hästi ei vaevu kirjutama. Mida sa ikka räägid, kui millesti rääkida pole. Statistika näitab 2-5% probleeme ja GoPro on väga kena olnud vigaseid asju välja vahetades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
19.05.2013 13:08:16
|
|
|
Kas SEE kaart on piisav GoPro Hero3 Black jaoks kui salvestus on 1080/60 , ProTune ON ja OFF? Vaatan, et mingid kaardid on küll ka Class10 aga juures veel UHS-1 klass, mis peaks siis uuem ja eriti kärme olema.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
20.05.2013 13:43:55
|
|
|
| ikka on piisav
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
20.05.2013 21:56:16
|
|
|
Mis on miinimumnõuded 1080/60 video mängitamiseks? Mu 5a vana masin (C2D E6400 2,1GHz, Radeon 7770) igatahes seda ei suuda. Hääl on olemas kuid pildiosa on slaidshow, kus pilt muutub iga paari sekundi tagant. Proovitud MPC, MPC-HC, VLC. Sama lugu ka Galaxy S3 ja Note2'ga.
Edit: OK, vist softi teema hoopis. Windows Media Player mängib sujuvalt. Nüüd vaja nuputada, kuidas VLC ja MPC normaalselt seda teeksid.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
20.05.2013 22:35:24
|
|
|
| korralikku koodekit vaja mis oskab kasutada videokaarti... näiteks: CoreAVC
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
06.06.2013 14:32:46
|
|
|
Tänud, leidsin õhtul ise ka selle GPU koha VLC's üles ning ka MPC-HC sain renderit muutes graafikakiirenduse asjale taha.
----
Kas Hero3-l on 1 või 2 mikrofoni? Mõlemal pool küljel on 3 pisikest augukest. Aku poole räusates jääb heli ilusti, objektiivi poole aga tuhmilt nagu ümber nurga läheks heli ikkagi sinna aku-poolsetesse avadesse, mis nagu viitaks ühele mikrofonile.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.06.2013 16:09:03
|
|
|
| Peaks ikka 1 olema, aga stereo mikrofoni tugi on läbi pistiku.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
01.08.2013 17:45:50
|
|
|
GoPro'l tuli välja uus app ja sellega seoses ka uus firmware. Kuna Sandisk'i kaartidega oli alatasa probleeme, siis nüüd anti neile jalaga tagumikku ja on seal sellest sõltuvalt sisse poogitud uus featuur, et mittepädevate kaartide bitijada on kärbitud 45mbs pealt 35mbs peale. Teab keegi täpsemalt, kas tegu on seal blacklisti või whitelistiga? Ei julge enne uuendada, pärast arvab, et mu GSkill pole ka pädev kaart nende jaoks.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.08.2013 22:53:20
|
|
|
| water, otse GoPro'st?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
14.08.2013 23:11:17
|
|
|
Otse GoProst vaadates on OK, peale renderdamist on ka OK. Tekib just peale youtubei laadimist.
Ehk sai küsimus üldse valese teemase ka seega ..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.08.2013 23:25:15
|
|
|
| water, ja mis programmiga renderdad?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
14.08.2013 23:32:33
|
|
|
| Sellega, mis GoProl endal kaasas on .. hero3 blackil siis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|