Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.02.2013 11:21:28 vasta tsitaadiga

water, kodulehel välja toodud ju vaid 2 varianti.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 16.02.2013 02:47:10 vasta tsitaadiga

Olen valiku ees. Kas sony hdr-as15 või gopro hero3 black. Kumba eelistada ja miks? youtubest arvustusi jälginud ja mulle tundub, et sony pilt on parem. Eriti hämaras. Teiseks liveview läbi wifi tundub kiirem ja ilma laggideta. On mingi kindel põhjus, miks ma peaksin siiski goprod eelistama sonyle?
_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.02.2013 11:17:20 vasta tsitaadiga

kotkas1000, Sony mure tundub olema kinnitustega põhiliselt. Kui sulle need muret ei valmista, siis võid vabalt ka Sony võtta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.02.2013 22:14:56 vasta tsitaadiga

Endal mõned päevad nüüd GoPro Hero3 black olnud, kuid ei oska veel suurt midagi kirjutada, asi tahab õppimist. Just mis setinguid jne kasutada. On ehk kellelgil veel selline aparaat ja oskab soovitada midagi ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 23:31:17 vasta tsitaadiga

water, on seal väga, mida näppida?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 17.02.2013 00:38:56 vasta tsitaadiga

Kui tegelikult aus olla, siis eriti palju pole tõesti. icon_smile.gif Enda jaoks tundub kõige mõistlikum seade 1080@60fps, kuid imelikul kombel ei jaksa minu dell studio 1555 seda puhtalt jooksutada, youtubei üles laetult jookseb ilusti.

http://www.youtube.com/watch?v=LkGeqUaQa5c see sai tehtud vist 720@60fps
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 00:57:12 vasta tsitaadiga

water, 24 kaadrit sekundis on hetkel vist rohkem levinud, samas 60fps'i annab muidugi veel sujuvama pildi. Eks peab arvestama kui tähtsaid kaadreid üles võtad kuna failimahu erinevus on märkimisväärne 24 ja 60fps'i vahel. Lisaks peab ka arvuti vastav olema. Muide - kas mitte Youtube ei konverdi 60 fps'i 30'jaks? Äkki seepärast mängib Youtube paremini.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 17.02.2013 01:03:18 vasta tsitaadiga

Just, failide suurused, mis see GoPro teeb on icon_eek.gif Mitmeminutilised autospordi kaadrid ( kus endal see aparaat enamjaolt kasutust leiab ) tuleb kindlasti väiksema fps´iga teha.

Ning mis seal salata, paraku tuleb vist ka omale üks lauaarvuti videöötluseks juurde osta. Kallis on see lõbu icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2013 03:09:55 vasta tsitaadiga

Novot, vaatad küll, et tegu pisikese kopsikuga, aga näed, pead suure töömasina juurde ostma icon_biggrin.gif.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 17.02.2013 15:00:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kotkas1000, Sony mure tundub olema kinnitustega põhiliselt. Kui sulle need muret ei valmista, siis võid vabalt ka Sony võtta.


Mis probleemid Sonyl kinnitustega on täpsemalt? Plaan kasutada seda põhiliselt peakaamerana kalapüügi käigus. Vaatasin, et sellejaoks on tal peapael, kuhu siis kinnitatakse clipiga kaamerakorpus. Tekkis küsimus, et kui see asetseb pea küljel, siis kas 170 kraadise nurgaga video puhul pea ise ei jää kaadrisse??

_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.02.2013 15:02:54 vasta tsitaadiga

kotkas1000, siin miski ülevaade, kus jäi silma antud kaamera nõks odavam variant: http://www.techmoan.com/blog/2013/1/1/gopro-hd-hero3-white-vs-sony-hdr-as10.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 17.02.2013 16:03:02 vasta tsitaadiga

Ok, tänud, kinnitustega paistab jama olema tõesti. Ei täidaks isegi minu vajadusi, kui kalapüüki filmin. Kõrguse regullimine tehtud võimatuks põhimõtteliselt. Hero3 hind on kallis....kuid eks kannatab ära. Enim häirib mind hero3 juures aeglane pildi saatmine wifi kaudu telefoni (tahaks vahest ka jääalust elu uurida). Kas keegi teab, kas gopro tegeleb asja lahendamisega ja on oodata mingeid uuendusi softi näol?
Ahsoo, vb loll küsimus, aga kas wifi vee alt (näiteks 15m sügavuselt) levib üldse telefoni?

_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 16:37:05 vasta tsitaadiga

wifi ei levi veeall ja 15 m sügavusel pole selle kaameraga midagi teha- eestis pole nii selge vesi, valgust vähe ja kardan, et need veekindlad vutlarid ei pea sellele survele vastu
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.02.2013 17:05:10 vasta tsitaadiga

Ametlikult kuni 60 meetrit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 22:17:38 vasta tsitaadiga

ise gopro hero3 black omanik nüüd, ennem oli gopro1. väga rahul, kuigi paar korda kokku jooksnud aga see ei ole seganud. käisin ka 30m sügavusel, toimib ideaalselt. kinnitused(klaasi, pea jne) vanast gopro1-st alles, kõik sobivad. aku vastupidavust testinud ei ole aga umbes 2tundi 1080p pildi filmimist teeb ära küll. 2,7k pilt oli nii võimas, et arvuti ei jooksutanud seda(tõksas) aga väga väga kvaliteetne. 240kaadri test oli äge, palju valgust peab ainult olema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 02.04.2013 22:33:13 vasta tsitaadiga

Endal ka Hero 3 Black.
Proovisin faili kärpida CineForm Studioga.
Imelik on see et kui muidu on failijupp 500Mb millegagi
siis sealt läbi käies ja poole lühmaks ajaliselt tehes tuleb välja 1,3G!
Fail ise 1080p 60fsp
Formaat on ja jääb MP4-jaks
hetkel pole nagu pointile pihta saanud.

Mis programme ise üldse kasutate lihtsamateks kärpimisteks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 03.04.2013 09:08:25 vasta tsitaadiga

Kui mul on GoProga video kõrgema kui 30FPS kaadrisagedusega filmitud ning hiljem on soov näiteks 60FPS videos teha selline slow-motion lõik, siis mis videotöötlus tarkvaraga seda mõistlik teha oleks?
Olen Sony Vegast katsetanud veidi, kuid sealt ei leidnud soovitud valikut esmapilgul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 11:02:38 vasta tsitaadiga

bjorn17, vaata uuesti. Kindlasti on olemas.
https://www.google.ee/search?q=slow+motion+sony+vegas&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-beta
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 11:53:23 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
Kui mul on GoProga video kõrgema kui 30FPS kaadrisagedusega filmitud ning hiljem on soov näiteks 60FPS videos teha selline slow-motion lõik, siis mis videotöötlus tarkvaraga seda mõistlik teha oleks?
Olen Sony Vegast katsetanud veidi, kuid sealt ei leidnud soovitud valikut esmapilgul.

cineform studio (gopro-ga kaasas) saab ka sellega hakkama
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2013 21:24:01 vasta tsitaadiga

Kel kaamera olemas, kui mahukas on 1 või 5 minutit 1080/60 videot, mis kaamerast kaardile tuleb? Suurusjärku lihtsalt sooviks teada, sest eks filmitavast asjast ka oleneb see (öö või päev, liikuv või staatiline pilt).
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.04.2013 21:31:38 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kel kaamera olemas, kui mahukas on 1 või 5 minutit 1080/60 videot, mis kaamerast kaardile tuleb? Suurusjärku lihtsalt sooviks teada, sest eks filmitavast asjast ka oleneb see (öö või päev, liikuv või staatiline pilt).
tsitaat:
Hi I have a gopro hero3 black. with Protune on at 1080p 60fps im seeing about 43-45mbs. with Protune off its about 29.5-31mbs. Using sandisk ultra 64gb microsdxc class 1
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1770212
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 22:56:59 vasta tsitaadiga

5 min 2,7k videot 30fps oli umbes 1,7gb suur.. täna tegin
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 08.04.2013 07:56:51 vasta tsitaadiga

Blacki puhul kui on 8Gb kaart sees siis näitab ,et 1080p 60fps saap teha 16:43 minutit
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2013 11:42:04 vasta tsitaadiga

Tänud, suurusjärk siis enamvähem 1 tund 32 GB.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 15.04.2013 11:28:07 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Tänud, suurusjärk siis enamvähem 1 tund 32 GB.


Tead ma pean vabandama.
Kuna kaarte palju siis mäletasin valesti sees oli hetkel 4GB kaart ainult ja kirjutasin selle andmed
16GB kaart näitab 1080p 60fps. 1tund ja 07 minutit.
Vabandused veelkord


Küsimus ka:

Kas Battery BacPac mahub täpselt LCD Touch BacPac-i taga kaane sisse?
Nii et avad korpuse võtad ekraani ära ja paned lisa aku taha taga kaant vahetama ei pea?
...,et keegi reaalselt proovinud?
asi peaks väga täpne olema ,et kaamera kuidagi loksuma ei jääks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2013 11:41:56 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:
Dijital kirjutas:
Tänud, suurusjärk siis enamvähem 1 tund 32 GB.


Tead ma pean vabandama.
Kuna kaarte palju siis mäletasin valesti sees oli hetkel 4GB kaart ainult ja kirjutasin selle andmed
16GB kaart näitab 1080p 60fps. 1tund ja 07 minutit.
Vabandused veelkord


Ikka juhtub. Õnneks oli korrektsioon paremuse poole icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 18:43:17 vasta tsitaadiga

[quote="Cado"]
Dijital kirjutas:

Küsimus ka:

Kas Battery BacPac mahub täpselt LCD Touch BacPac-i taga kaane sisse?
Nii et avad korpuse võtad ekraani ära ja paned lisa aku taha taga kaant vahetama ei pea?
...,et keegi reaalselt proovinud?
asi peaks väga täpne olema ,et kaamera kuidagi loksuma ei jääks



kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 17.04.2013 17:35:20 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:



kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika icon_wink.gif


Mul LCD olemas juba. icon_biggrin.gif
Pealegi kasutan Nokia nutikat sellel pole veel appi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 19:26:11 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:
Puma kirjutas:



kui nutitelefoni kasutaja oled, siis pane pilt GoPro äpiga paika icon_wink.gif


Mul LCD olemas juba. icon_biggrin.gif
Pealegi kasutan Nokia nutikat sellel pole veel appi.

igatahes... pane lcdga pilt paika ilma korpust sulgemata. sa ei pea ju kinni panema... siis paned oma aku järgi ja ongi kõik korras..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 10.05.2013 08:46:20 vasta tsitaadiga

kui paljudel siinsetest kasutajatest on GP3 Silver või Black ed.? Kui lugeda seda nuttu ja hala ja lugematut arvu ümbervahetatud kaameraid (eitea kuidas eesstis) siis kas tasub see kaamera üldse ligi võtta? Suure hurraaga tahtsin osta, aga pärast paaripäevast taustauuringut hakkasin kahtlema, enne küsiks teistelt järgi ja siis otsustaks.
Kogu see jutt kaamera hangumisest ülekuumenemisel, sellest tingitud lühikesed lindistusajad ning probleemid mälukaartidega, kus inimestel on oma materjal kaardilt kätte saamata jäänud - vastab see kõik tõele? Kas asi on tegelikult ka nii hull? Uus 02.37 vms firmware update kah miskit paremaks muutis?
Alternatiiviks vaatasin Sony HDR-AS15, ka sellel on omad miinused, kuid ei leidnud selliseid probleeme nagu GP3'l.
Soovitusi/nõuandeid?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2013 09:23:29 vasta tsitaadiga

GoPro hetkel uusim firmware on 2.39 (24.aprill) ning paljud olla sellest abi saanud hangumiste vastu. Aga ise hetkel ka natuke skeptiliselt vaatan selle Blacki poole, peab lootma heale õnnele sweepstake'is icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dannu
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2007




sõnum 10.05.2013 12:22:09 vasta tsitaadiga

Endal on black ja on hangunud kaks korda ka selle aprilli uuendusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 22:06:48 vasta tsitaadiga

mul black ja aga aprilli uuendusega pole hangunud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 13.05.2013 08:48:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi Hack HD läätsesid või kaamerat on ka tellinud ning katsetanud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldbear
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2011




sõnum 13.05.2013 10:11:24 vasta tsitaadiga

Mul HD2 ja HD3 black. Pole olnud mitte mingeid probleeme. Tavaliselt kuuleme just hädalistest. Kellel kõik hästi ei vaevu kirjutama. Mida sa ikka räägid, kui millesti rääkida pole. Statistika näitab 2-5% probleeme ja GoPro on väga kena olnud vigaseid asju välja vahetades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2013 13:08:16 vasta tsitaadiga

Kas SEE kaart on piisav GoPro Hero3 Black jaoks kui salvestus on 1080/60 , ProTune ON ja OFF? Vaatan, et mingid kaardid on küll ka Class10 aga juures veel UHS-1 klass, mis peaks siis uuem ja eriti kärme olema.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 13:43:55 vasta tsitaadiga

ikka on piisav
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2013 21:56:16 vasta tsitaadiga

Mis on miinimumnõuded 1080/60 video mängitamiseks? Mu 5a vana masin (C2D E6400 2,1GHz, Radeon 7770) igatahes seda ei suuda. Hääl on olemas kuid pildiosa on slaidshow, kus pilt muutub iga paari sekundi tagant. Proovitud MPC, MPC-HC, VLC. Sama lugu ka Galaxy S3 ja Note2'ga.

Edit: OK, vist softi teema hoopis. Windows Media Player mängib sujuvalt. Nüüd vaja nuputada, kuidas VLC ja MPC normaalselt seda teeksid.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 22:35:24 vasta tsitaadiga

korralikku koodekit vaja mis oskab kasutada videokaarti... näiteks: CoreAVC
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 00:49:21 vasta tsitaadiga

Dijital, lülita VLC GPU acceleration sisse või kasuta juba mainitud, CoreAVC kuigi see vist tasuline.
http://en.kioskea.net/faq/12312-vlc-use-gpu-acceleration
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2013 14:32:46 vasta tsitaadiga

Tänud, leidsin õhtul ise ka selle GPU koha VLC's üles ning ka MPC-HC sain renderit muutes graafikakiirenduse asjale taha.
----

Kas Hero3-l on 1 või 2 mikrofoni? Mõlemal pool küljel on 3 pisikest augukest. Aku poole räusates jääb heli ilusti, objektiivi poole aga tuhmilt nagu ümber nurga läheks heli ikkagi sinna aku-poolsetesse avadesse, mis nagu viitaks ühele mikrofonile.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 16:09:03 vasta tsitaadiga

Peaks ikka 1 olema, aga stereo mikrofoni tugi on läbi pistiku.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2013 17:45:50 vasta tsitaadiga

GoPro'l tuli välja uus app ja sellega seoses ka uus firmware. Kuna Sandisk'i kaartidega oli alatasa probleeme, siis nüüd anti neile jalaga tagumikku ja on seal sellest sõltuvalt sisse poogitud uus featuur, et mittepädevate kaartide bitijada on kärbitud 45mbs pealt 35mbs peale. Teab keegi täpsemalt, kas tegu on seal blacklisti või whitelistiga? Ei julge enne uuendada, pärast arvab, et mu GSkill pole ka pädev kaart nende jaoks. icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.08.2013 21:45:23 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=iknwUrOiWw8

Peale youtubei laadimist tekib roheline riba video alla äärde, milles võib asi olla ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.08.2013 22:53:20 vasta tsitaadiga

water, otse GoPro'st?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.08.2013 23:11:17 vasta tsitaadiga

Otse GoProst vaadates on OK, peale renderdamist on ka OK. Tekib just peale youtubei laadimist.

Ehk sai küsimus üldse valese teemase ka seega ..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.08.2013 23:25:15 vasta tsitaadiga

water, ja mis programmiga renderdad?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.08.2013 23:32:33 vasta tsitaadiga

Sellega, mis GoProl endal kaasas on .. hero3 blackil siis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.09.2013 22:00:08 vasta tsitaadiga

Teen ka veidi uurimustööd ja kui algul teadsin ainult GoPro'd siis nüüdseks olen leidnud üsna palju erinevaid kaameraid erinevas hinnaklassis ja tekivadki dilemmad mida valida. Päris ekstreemsportlane ma pole kes pea alaspidi hüppab ja samal ajal kaamera filmiks, seega päris kallist põrutuskindlat kaamerat ei otsi. Mu soov oleks see autole välja külge sokutada ning filmida teatud hetki. Peab kindlasti veekindel olema, külma kannatama, mingilmääral põrutust ja 720p kindlasti. Kaadritest ma midagi väga ei jaga kuid sobib ka 24kaadrit sekundis. Hea meelega üle 120€ ei maksaks aga kui muud ei saa siis peab edasi mõtlema. Muidugi võite omalt poolt ka midagi soovitada
Alustame odavamast siis
http://www.digikaup.ee/tooted/kaamerad-tarvikud/kaamerad-tagurduskaamerad-registraatorid&product=1429&toode=dvr-657
http://www.photopoint.ee/et/toode/32255/polaroid-xs20hd#long - tundub iseenesest selline aparaat mis ei maksa palju kuid selline enam vähem vääriline.
http://www.rattad.com/tooted/midland-xtc-200-hd-action-camera/ekstreemkaamerad
http://www.tehnoturg.ee/EE/4357/CONT50 ja soodushinnaga saadaval.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 03:15:23 vasta tsitaadiga

24 fps liikuva asja filmimiseks küll ei kõlba http://www.youtube.com/watch?v=-nU2_ERC_oE
See contour koos veekindla korpusega peaks suht ok olema, salvestab isegi 60fps@720p.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.