Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marko.
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2011




sõnum 28.03.2013 17:21:20 vasta tsitaadiga

Saaks abi? Ei leia kuhu see ip panna :/ Pole mingit favorite kohta ka serverite all
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 17:25:46 vasta tsitaadiga

kasuta otsingut. filtrisse "HV.EE" ja tuleb
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:47:19 vasta tsitaadiga

Alla kümpsi on kusagilt mängu saada?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 22:54:13 vasta tsitaadiga

steamis ehk !
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piik
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 29.03.2013 05:10:15 vasta tsitaadiga

Tervist hinnavõitlejad!


Oleme sõbraga ühe ISP taga ja nüüd peale teise kamraadi connectimist samasse serverisse ühendumisel laotakse ette, et waiting for host.

Vahepeal samas jällegi, saime ühenduda koos ühte serverisse.

Äkki Teie, va võlurid, oskate sellest kahetsusväärsest olukorrast meid välja päästa. Sest, et pelada on vaja miilide kaupa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 09:00:29 vasta tsitaadiga

Praegu on server päris heas vormis, võimalikult vähe nusserdamist, rohkem mängimist.

Miks te, raisad, magate puhkepäeva hommikul!??
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 11:44:50 vasta tsitaadiga

Eemaldasin posti! asi oli toores icon_cry.gif testimisel väikesed asjad millest annab hiljem teada!

viimati muutis And3rs 31.03.2013 13:00:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 12:11:12 vasta tsitaadiga

And3rs kirjutas:
Draamat verd ja kannatust thumbs_down.gif igatahes kallid mängijad kellel on võibolla natuke paremad kunstilised oskused kui mul icon_lol.gif

Kui kellelgi on viitsimis teha custom billboarde ja särki värki siis võiks ps mulle oma pildikesed,näide minu huumorist on näha serveris balotal kus lehvib ka Eesti lipp.

Soovitud oleks sellised kus on kas reeglid ja hoiatused nt sisened linnadese on seal piiril hoiatus "Beaware of bandits and looters in town" jne,Võib olla ka eestikeelne eestistame icon_biggrin.gif chernarussia.

Pildi formaat võiks olla 512x512 ja jpg.

Ette tänades onu Anders

Lisa näidis. Ise mängu ei mängi, aga photoshopiga kodus. Kui mõni vaba moment vast võin midyagi teha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 12:39:38 vasta tsitaadiga

m6mmikiisu kirjutas:


Olge ettevaatlikud chernos icon_smile.gif

Issand jumal cherno kämperid icon_lol.gif icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 12:52:48 vasta tsitaadiga

see koht on mängus kõige lõbusam camping spot thumbs_up.gif ja oli seda juba pea aasta tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 31.03.2013 13:17:08 vasta tsitaadiga

Ja siis tuleb üks onu mingi snipri relvaga ja ongi teie lips läbi seal icon_biggrin.gif Ma eelistan ikka Elektros Lee Enfieldiga mässata icon_smile.gif Surma saad, on suht pohhui kuna millegipärast enamus spawnid on elektros tagasi ja lee enfieldi leiad suht igalt poolt + võtab 1 laksuga teadvusetuks/surnuks. Tegelt pole isegi sniprit vaja, MK, saw, nüüd vist isegi pkm-id ja värgid sees? ja saab ka nad maha sealt katuselt ülilihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 14:40:54 vasta tsitaadiga

Ülikerge on teid sealt katuselt ära noppida, peab kiitust andma, et üldse julgete nii paljudega nii lolli kohta ronida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 16:00:11 vasta tsitaadiga

Ma pole vist 4 kuud chernos käinudki icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 20:43:38 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Ülikerge on teid sealt katuselt ära noppida, peab kiitust andma, et üldse julgete nii paljudega nii lolli kohta ronida. icon_biggrin.gif


See oli rohkem igavusest lolli mängimine kui kellegi reaalne snipimine. icon_biggrin.gif

Ilmselgelt keegi ei roni snipima keset kusemist ja igast suunast mõjutatavasse kohta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 23:02:58 vasta tsitaadiga

RicoAap, http://gamekex.com/goID121
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 31.03.2013 23:22:32 vasta tsitaadiga

Badass, tapsin täna ühe tüübi binoklitega ära icon_lol.gif


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 23:39:29 vasta tsitaadiga

irf...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 06:27:25 vasta tsitaadiga

Peaks kah salvestama mõned gameplay'd mälestuseks. Et kui mäng lõplikult üle viskab siis ei unustaks ära kui huvitav selles mängus tegelikult kaasmaalastega pelada oli. icon_biggrin.gif

Homme näeme, seltsimehed! icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 11:53:09 vasta tsitaadiga

Nice kill tehniliselt kuulubki binokel,rangefinder ja nightvision relvade rühma icon_biggrin.gif

Redditist siis linkitud postitus milline on järgmise modi versiooni muutatuste logi ehk siis 1.7.7 ei midagi eriti uut aga ikka midagi keegi võiks soovitata,et toilet paperit kasutata saaks icon_lol.gif
http://www.reddit.com/r/dayz/comments/1bcpo1/r4z0r49_has_published_changelog_for_the_next_mod/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:08:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et toilet paperit kasutata saaks

ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 11:02:17 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

et toilet paperit kasutata saaks

ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa icon_lol.gif


lol, Ära ka nii kõva häälega siin anna mõtteid Andersile. Varsti muidu sagi muudmodi ringi liikuda kui kükigil ja garakter nutab nii nagu seda vaheepeal temostreerind chesm6mmi icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 11:11:13 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

et toilet paperit kasutata saaks

ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa icon_lol.gif


lol, Ära ka nii kõva häälega siin anna mõtteid Andersile. Varsti muidu sagi muudmodi ringi liikuda kui kükigil ja garakter nutab nii nagu seda vaheepeal temostreerind chesm6mmi icon_biggrin.gif


tssssss icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 11:15:30 vasta tsitaadiga

Et köhimise asemel tuleb nüüd "lörr-lörr"?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 11:38:31 vasta tsitaadiga

Köhida võib, aga peale köhatamist võiks nagu vett täis kumikuga ringi joosta icon_biggrin.gif
Peale suurt avastust võiks korraks nii 10 s garakteri kükakile panna, et saaks suurest valust lahti, samal ajal võiks ikka ULGU tulla. Anders teab küll millist ma mõtlen icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 18:47:19 vasta tsitaadiga

Kas kogu sercer resetiti peale eilselt aprilli-möllu?

Kas server on nüüd vanilla? Ja debug monitor on ka kadunud.

Ses suhtes, et ma sain aru, et rollback pidi tulema peale eilset eventi? Vähemalt teised HV mängijad said rollbacki üleeilse seisu tagasi. Ma spawnisin värskelt balotal kuigi üleeilse seisuga olin korraliku geariga nwafi lähedal icon_sad.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 02.04.2013 20:00:39 vasta tsitaadiga

Monitor on lännu + indikaatorid ka ei tööta.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 03.04.2013 07:16:06 vasta tsitaadiga

See debug monitor vist töötabki nagu jumal juhatab. Mul vahest kaob täiesti lampi ära ja siis tuleb peale reseti tagasi tavaliselt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 12:29:26 vasta tsitaadiga

Anders, kui online oled siis anna kuskil teada. Ma tahaks sinuga natuke rääkida paarist asjast icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 18:14:16 vasta tsitaadiga

hetkel lingor (skaronator.com) püsti.
leitav HV.ee
ches jooksutab seda hetkel oma läpakal, võib esineda väikest fps lagi.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.04.2013 18:27:20 vasta tsitaadiga

hv cherno mäppis siis botid kah juures, hetkel actionit kui palju icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 18:50:36 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
hv cherno mäppis siis botid kah juures, hetkel actionit kui palju icon_lol.gif


botid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 19:10:33 vasta tsitaadiga

AI - Artificial intelligence icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 20:01:24 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
AI - Artificial intelligence icon_smile.gif
ˇ

Ei mitte seda. Lihtsalt see idee tekitas hämmingut, et kuidas nad nagu töötavad seal. Peale esimesi kohtumisi sain enamvähem teada.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 21:18:06 vasta tsitaadiga

Hah, no loodan et kohtumine oli meeldiv ja mitte väga vägivaldne icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 09:52:39 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Hah, no loodan et kohtumine oli meeldiv ja mitte väga vägivaldne icon_razz.gif


Väga vägivaldne oli.

Kurat, botide tapmisega läheb humanity alla. icon_sad.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 10:12:50 vasta tsitaadiga

Humanity peabgi miinuses olema icon_biggrin.gif minu jaoks
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 11:59:47 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Humanity peabgi miinuses olema icon_biggrin.gif minu jaoks


Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. icon_sad.gif Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 05.04.2013 12:02:45 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Humanity peabgi miinuses olema icon_biggrin.gif minu jaoks


Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. icon_sad.gif Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.


Palju muretum on kui killid kõik ära, kes pole omad. Vahepeal kogemata juhtub ka see, et oma saab surma. Communication is the key.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 12:07:12 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Humanity peabgi miinuses olema icon_biggrin.gif minu jaoks


Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. icon_sad.gif Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.


Palju muretum on kui killid kõik ära, kes pole omad. Vahepeal kogemata juhtub ka see, et oma saab surma. Communication is the key.


Muretum aga mitte parem. Ma ei taha niisama kellegi mänguurõõmu ära rikkuda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 12:08:15 vasta tsitaadiga

karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina icon_biggrin.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 12:10:20 vasta tsitaadiga

Minu mängurõõm ongi teisi tappa jne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 14:18:15 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina icon_biggrin.gif


Võib olla siis võiks ACRE peale panna ja elu on palju muretum.
Lähedal olevaid inimesi kuuled hästi, aga need kes kaugemal, nendega pead siis sidet kui vajadus tekib. See muidugi tähendab seda, et mumble kanal on jagatud squaditeks(ja need vajadusel veel fireteamideks).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 14:24:37 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
allavett kirjutas:
karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina icon_biggrin.gif


Võib olla siis võiks ACRE peale panna ja elu on palju muretum.
Lähedal olevaid inimesi kuuled hästi, aga need kes kaugemal, nendega pead siis sidet kui vajadus tekib. See muidugi tähendab seda, et mumble kanal on jagatud squaditeks(ja need vajadusel veel fireteamideks).

Võiks katsetada küll! Lisaks veidi realismi asjale.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:01:29 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Minu mängurõõm ongi teisi tappa jne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Mis ma oskan öelda. Kui tunned rõõmu sellest, et teistele näkku paned siis sa pead ise ikka väga õnnetu inimene olema.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:05:30 vasta tsitaadiga

Seda ei pruugi ju võtta näkku panemisena.. Kuigi žanr on veidi teine, tomib ju kaasmängijate tapmine igas suvalises muus shuuteris ikka rõõmu pakkuva tegevusena.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:26:29 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Seda ei pruugi ju võtta näkku panemisena.. Kuigi žanr on veidi teine, tomib ju kaasmängijate tapmine igas suvalises muus shuuteris ikka rõõmu pakkuva tegevusena.


Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:30:43 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.


Nõus, kuid antud mängust teebki just selle mängu variant käituda ka kurja bandiidina.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:48:37 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.


Nõus, kuid antud mängust teebki just selle mängu variant käituda ka kurja bandiidina.


Seda küll. Lihtsalt ka bandiidid võiksid mõelda natuke rohkem ette kui lihtsalt, kuidas kiiremini päästikut vajutada.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 17:31:32 vasta tsitaadiga

Server on nii persse keeratud. icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:13:53 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Server on nii <b>piixu</b> keeratud. icon_sad.gif


Ei ütleks, botidega on päris huvitav jälle. Väikene väljakutse. Zombid võiksid küll siiski olla aga praeguse AI juures ei paku need enam mingit põnevust.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.