kasuta otsingut. filtrisse "HV.EE" ja tuleb _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
steamis ehk ! _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Draamat verd ja kannatust igatahes kallid mängijad kellel on võibolla natuke paremad kunstilised oskused kui mul
Kui kellelgi on viitsimis teha custom billboarde ja särki värki siis võiks ps mulle oma pildikesed,näide minu huumorist on näha serveris balotal kus lehvib ka Eesti lipp.
Soovitud oleks sellised kus on kas reeglid ja hoiatused nt sisened linnadese on seal piiril hoiatus "Beaware of bandits and looters in town" jne,Võib olla ka eestikeelne eestistame chernarussia.
Pildi formaat võiks olla 512x512 ja jpg.
Ette tänades onu Anders
Lisa näidis. Ise mängu ei mängi, aga photoshopiga kodus. Kui mõni vaba moment vast võin midyagi teha.
Ja siis tuleb üks onu mingi snipri relvaga ja ongi teie lips läbi seal Ma eelistan ikka Elektros Lee Enfieldiga mässata Surma saad, on suht pohhui kuna millegipärast enamus spawnid on elektros tagasi ja lee enfieldi leiad suht igalt poolt + võtab 1 laksuga teadvusetuks/surnuks. Tegelt pole isegi sniprit vaja, MK, saw, nüüd vist isegi pkm-id ja värgid sees? ja saab ka nad maha sealt katuselt ülilihtsalt
Ma pole vist 4 kuud chernos käinudki _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Peaks kah salvestama mõned gameplay'd mälestuseks. Et kui mäng lõplikult üle viskab siis ei unustaks ära kui huvitav selles mängus tegelikult kaasmaalastega pelada oli.
ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa
lol, Ära ka nii kõva häälega siin anna mõtteid Andersile. Varsti muidu sagi muudmodi ringi liikuda kui kükigil ja garakter nutab nii nagu seda vaheepeal temostreerind chesm6mmi _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
ja kui eriti vana konservi otsa satud, siis vaja 2 rulli kasutada, enne kükiasendist püsti ei saa
lol, Ära ka nii kõva häälega siin anna mõtteid Andersile. Varsti muidu sagi muudmodi ringi liikuda kui kükigil ja garakter nutab nii nagu seda vaheepeal temostreerind chesm6mmi
Et köhimise asemel tuleb nüüd "lörr-lörr"? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Köhida võib, aga peale köhatamist võiks nagu vett täis kumikuga ringi joosta
Peale suurt avastust võiks korraks nii 10 s garakteri kükakile panna, et saaks suurest valust lahti, samal ajal võiks ikka ULGU tulla. Anders teab küll millist ma mõtlen _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kas kogu sercer resetiti peale eilselt aprilli-möllu?
Kas server on nüüd vanilla? Ja debug monitor on ka kadunud.
Ses suhtes, et ma sain aru, et rollback pidi tulema peale eilset eventi? Vähemalt teised HV mängijad said rollbacki üleeilse seisu tagasi. Ma spawnisin värskelt balotal kuigi üleeilse seisuga olin korraliku geariga nwafi lähedal
hetkel lingor (skaronator.com) püsti.
leitav HV.ee
ches jooksutab seda hetkel oma läpakal, võib esineda väikest fps lagi. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.
Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.
Palju muretum on kui killid kõik ära, kes pole omad. Vahepeal kogemata juhtub ka see, et oma saab surma. Communication is the key.
Esimene kord üle paari kuu kui ma olen jälle alla 5k humanity. Minu jaoks on see katastroof - playerite, kes sind ründavad, tapmisega läheb ka humanity alla. Ega mina pole süüdi, et mingi vemps mind firestationis hatchetiga peksma tuleb.
Palju muretum on kui killid kõik ära, kes pole omad. Vahepeal kogemata juhtub ka see, et oma saab surma. Communication is the key.
Muretum aga mitte parem. Ma ei taha niisama kellegi mänguurõõmu ära rikkuda.
karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina _________________ Twitch.tv/allavett
karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina
Võib olla siis võiks ACRE peale panna ja elu on palju muretum.
Lähedal olevaid inimesi kuuled hästi, aga need kes kaugemal, nendega pead siis sidet kui vajadus tekib. See muidugi tähendab seda, et mumble kanal on jagatud squaditeks(ja need vajadusel veel fireteamideks).
karvane, täitsa õigust räägid, aga kui ikka 10 matsi samas kanalis, ja kõik räägivad, siis paratamtult saab keegi omadest tina
Võib olla siis võiks ACRE peale panna ja elu on palju muretum.
Lähedal olevaid inimesi kuuled hästi, aga need kes kaugemal, nendega pead siis sidet kui vajadus tekib. See muidugi tähendab seda, et mumble kanal on jagatud squaditeks(ja need vajadusel veel fireteamideks).
Võiks katsetada küll! Lisaks veidi realismi asjale.
Seda ei pruugi ju võtta näkku panemisena.. Kuigi žanr on veidi teine, tomib ju kaasmängijate tapmine igas suvalises muus shuuteris ikka rõõmu pakkuva tegevusena. _________________ Dima oli siin
Seda ei pruugi ju võtta näkku panemisena.. Kuigi žanr on veidi teine, tomib ju kaasmängijate tapmine igas suvalises muus shuuteris ikka rõõmu pakkuva tegevusena.
Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.
Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.
Nõus, kuid antud mängust teebki just selle mängu variant käituda ka kurja bandiidina. _________________ Dima oli siin
Jah aga dayz ei ole tavapärane generic shooter. Varustuse kogumine, eluspüsimine nõuab vaeva ja aega. Litsalt kõikide laskmine vaatevälja satumisel rikud sellega paljude vaeva ära. Ärme võrdle seda mingi BF3 või teiste crap-fpsidega.
Nõus, kuid antud mängust teebki just selle mängu variant käituda ka kurja bandiidina.
Seda küll. Lihtsalt ka bandiidid võiksid mõelda natuke rohkem ette kui lihtsalt, kuidas kiiremini päästikut vajutada.
Ei ütleks, botidega on päris huvitav jälle. Väikene väljakutse. Zombid võiksid küll siiski olla aga praeguse AI juures ei paku need enam mingit põnevust.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.