Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 17:06:48 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Oh õudust icon_smile.gif "tahanteada" vist eksisteerib ka teistes foorumites icon_smile.gif
Leidsin just sellise sissekande: http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/36908


Seda on raske kommenteerida. Tegemist on siin puhul siis tahanteada üsnagi piinlikus ülesehituses oleva intervjuuga erinevatel teemadel kus selgitatakse suurettevõttele millised antennid on olemas, miks ei koolita EMT oma kliente õigesti mimo2 antennidega (2 antenni peab olema), uudised chippide valdkonnas ning veel kiidusõnad emt simpel boostile. Kahju, et intervjuu on ainult ühepoolne, tahanteada ei vasta ise ühelegi küsitud küsimusele kui intervjueeritav ei saa aru mida noor internetihuviline üldse küsida üritab, seega ei ole vist mõtet antud intervjuud HV esilehele riputada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.03.2013 17:26:23 vasta tsitaadiga

Huvitav miks tahanteada hirmsasti toda HSPA võrku pushib, EMT selgesti ütles, et arendavad LTE võrku.
See jälle nagu ei meeldi tahanteada-le. icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 17:28:21 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Huvitav miks tahanteada hirmsasti toda HSPA võrku pushib, ...

Odavam on?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 17:31:32 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Huvitav miks tahanteada hirmsasti toda HSPA võrku pushib, EMT selgesti ütles, et arendavad LTE võrku.
See jälle nagu ei meeldi tahanteada-le. icon_confused.gif

no mind nagu ei koti 4G moblas, ma olen näiteks huvitatud HSPA võrgust väga, mis ei jookse umbe icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2013 17:34:26 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Huvitav miks tahanteada hirmsasti toda HSPA võrku pushib, EMT selgesti ütles, et arendavad LTE võrku.
See jälle nagu ei meeldi tahanteada-le. icon_confused.gif

Ma ei pushi HSPA-võrku, ma pushin DC-HSPA+ võrku icon_smile.gif , kuna see on tegelikult olemas automaatselt moodsa aja LTE-ga ja tema kiirus areneb automaatselt koos LTE-arenguga:
150 megase LTE-ga kaasneb 84 megane DC-HSPA, 300 megase LTE-ga kaasneb juba aga 168 megase kiirusega DC-HSPA+ ja 600 megase kiiruse LTE-ga kaasneb juba 320 megase kiirusega DC-HSPA+.
----------------------
Lisaks veel see, et samas on DC-HSPA+ oluliselt odavam, kui LTE ja seega on ta ka kasutajatele oluliselt odavam, kui LTE. Ehk kui 50 megase kiiruse võid pmst. saada mingi 5-10 euriga kuus, siis 50 mega kiirust LTE peal ei näe isegi mitte unes, sellise hinna eest. icon_cool.gif

PS: oman väikest siseinfot EMT-ist ja tean, et vähemalt Tallinnas on osad kesksõlmed ka DC-HSPA+ võimelised. Pmst on vaja, et keegi selle lihtsalt tööle lülitaks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.03.2013 17:50:47 vasta tsitaadiga

no mind nagu ei koti 4G moblas, ma olen näiteks huvitatud HSPA võrgust väga, mis ei jookse umbe icon_rolleyes.gif[/quote]

Eks ta nii on kuidas kellelegi, mind jälle huvitab 4G arvutis, vaatame, mis uued paketid pakuvad icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2013 19:16:06 vasta tsitaadiga

kraaks: Kui ajalukku tagasi vaadata, siis paar aastat tagasi kartsid kõik kolm Eesti ISP-d DC-HSPA+ tulekut, kui vanakurat välku. icon_cool.gif Ja seda siis sellelsamal primitiivsel põhjusel, et DC-HSPA+ võimaldab sama raha eest pruukida kordades suuremat kiirust ja andmemahtu.

Praeguseks paistab, et Elisa ja Tele2 on sellest veidrast Kartushaigusest icon_cool.gif üle saanud ja lubavad lahkelt suuremaid kiiruseid ja mahte tarbida sama raha eest. Kuid paistab, et sõber EMT ikka loeb eniselt kopikaid ja ei taha, et kliendid sama raha eest rohkem bitte tarbida saavad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 20.03.2013 20:00:52 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
kraaks: Kui ajalukku tagasi vaadata, siis paar aastat tagasi kartsid kõik kolm Eesti ISP-d DC-HSPA+ tulekut, kui vanakurat välku. icon_cool.gif Ja seda siis sellelsamal primitiivsel põhjusel, et DC-HSPA+ võimaldab sama raha eest pruukida kordades suuremat kiirust ja andmemahtu.

Praeguseks paistab, et Elisa ja Tele2 on sellest veidrast Kartushaigusest icon_cool.gif üle saanud ja lubavad lahkelt suuremaid kiiruseid ja mahte tarbida sama raha eest. Kuid paistab, et sõber EMT ikka loeb eniselt kopikaid ja ei taha, et kliendid sama raha eest rohkem bitte tarbida saavad.


Sa oled uskumatult rumal! Sa ei oska tuua ühtegi fakti oma väidete tõestuseks koos põhjendusega "miks on nii" aga "p***ndad" kogu foorumi mõttetut jama täis.


viimati muutis vana_urr 20.03.2013 20:03:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 20:01:11 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Praeguseks paistab, et Elisa ja Tele2 on sellest veidrast Kartushaigusest icon_cool.gif üle saanud ja lubavad lahkelt suuremaid kiiruseid ja mahte tarbida sama raha eest. Kuid paistab, et sõber EMT ikka loeb eniselt kopikaid ja ei taha, et kliendid sama raha eest rohkem bitte tarbida saavad.

Võibolla just too sinu varem mainitud 3G pakettide hinnatõus viitab sellele, et siiski hakkab emt üle saama "Kartushaigusest"...? Aga niisama ei kingita kliendile midagi, haigusest saab lahti hinnatõusuga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 20.03.2013 20:08:59 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Praeguseks paistab, et Elisa ja Tele2 on sellest veidrast Kartushaigusest icon_cool.gif üle saanud ja lubavad lahkelt suuremaid kiiruseid ja mahte tarbida sama raha eest. Kuid paistab, et sõber EMT ikka loeb eniselt kopikaid ja ei taha, et kliendid sama raha eest rohkem bitte tarbida saavad.

Võibolla just too sinu varem mainitud 3G pakettide hinnatõus viitab sellele, et siiski hakkab emt üle saama "Kartushaigusest"...? Aga niisama ei kingita kliendile midagi, haigusest saab lahti hinnatõusuga. icon_smile.gif


Üks asi mida "eisaaaruegatahateada" ei mõista on see, et 4G on uuem tehnoloogia. Kiirem. Ehk ta ei suuda tuua põhjendusi, miks peaks keegi panustama raha vanasse tehnikasse.
Miks peaks EMT kelle LTE on sama leviga nagu Elisa DCHSPA (inimeste vaates) ehitama veel lisaks midagi aeglasemat kõrvale? Kui ta suudaks seda välja öelda, siis oleks enam vähem, saaks diagnoosi panna icon_smile.gif

Elisa jaoks oli see ainuke ja odavam võimalus kiiruseid natuke tõsta, st DC HSPAsse investida. Tele2 suutis leida raha et ehitaad Elisast 4 korda enam LTEd.

Aga jah, hetkel ta jätkab ka mujal tuntud halvas klassis http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/37024

Kas inimesel pole normaalset elu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 20:11:34 vasta tsitaadiga

esiteks pole vanakuradit olemaski, järelikult ei saa keegi ka välku karta ja no ütle mida see 150mb sulle annab? mu geant lingid on konsolideeritud kiirustega mitusada terabitti, aga raadiolevis pole mõtet neist numbritest rääkida, ehk rahuned juba.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 20:16:30 vasta tsitaadiga

Tre,

Lugesin seda EMT foorumi postitust, mis ennist siia pandud oli. tahanteada, kas sa oskad vastata selle küsimuse osas, kus EMT töötaja vastab:

tsitaat:
valler2:
Tere, tore vastu, aga ühe ja väga olulise tehnilise ebatäpsusega:
Nimelt on tänapäevased uusimad LTE-arendused kõik ikkagi automaatselt LTE / DC-HSPA+ arendused, see on tehniliselt lihtsalt niimoodi.
Seega, kui räägime uuema põlve 150 mega kiirusega LTE arendusest, siis piisab asinult "nupule vajutamisest", et koheselt hakkaks tööle ka 84 megase kiirusega DC-HSPA+


tsitaat:
kriskaa @emt:
1) LTE (4’s generatsioon) ja 3G/WCDMA võrgud (kolmas generatsioon) on tehniliselt täiesti erinevad võrgud.
Nii raadiotehniliselt kui ka seadmete osas. Lihtsustatult öeldes on tihti ainuke ühisosa see, et nad asuvad
samas kohas ja saavad voolu samast pistikust.
See tähendab et arendades LTE võrke ei kaasne sellega automaatselt muutuseid 3G võrkudes (sh kiiruste
tõstmine). Ehk Teie lähenemine „lihtsast nupulevajutusest“ ei ole tehniliselt tõene.


Et, kas EMT valetab siis avalikult inimestele?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 20:30:49 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Praeguseks paistab, et Elisa ja Tele2 on sellest veidrast Kartushaigusest icon_cool.gif üle saanud ja lubavad lahkelt suuremaid kiiruseid ja mahte tarbida sama raha eest. Kuid paistab, et sõber EMT ikka loeb eniselt kopikaid ja ei taha, et kliendid sama raha eest rohkem bitte tarbida saavad.

Võibolla just too sinu varem mainitud 3G pakettide hinnatõus viitab sellele, et siiski hakkab emt üle saama "Kartushaigusest"...? Aga niisama ei kingita kliendile midagi, haigusest saab lahti hinnatõusuga. icon_smile.gif


Ma ei tea, mis versioonis Tele2 internetti tahatahanteada kasutab, aga lepingulistele klientidele üle 30GB kuus ilma tärnita ei pakuta (4G paketid on eriti lahke mahuga). Mingi kõnekaartidega JOKK skeemiga susserdamine ei tähenda Tele2 suurt lahkust. Smardi 12€ ja 14€ soodusplaanid pannakse varsti kinni, kas siis lõpeb tahanteada kiitmine ära?

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2013 20:59:47 vasta tsitaadiga

Niipalju väikseks lisaks, et sellega tasub juba ära harjuda, et ISP ei teeni oma kasumit mitte niiväga selle peat, kui kalli paketi keegi ostab, vaid hoopis selle pealt, kui palju Bitte keegi tarbib.

Ehk siis - mida rohkem ISP n-ö ISP-de vaheliselt Bititurult ostab, seda odavama hinnaga ta selle ühe Biti kätte saab.
---------------------------
Väike Biti-matemaatika näide kah:
1. 2 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 1GB.
2. 32 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 12GB
3. 64 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 24GB

Ja siit on siis näha, et kõige kasulikum on ISP-l mulle müüa 64 megabitist kiirust, kuna sel juhul ostab ta Bititurult 24BG bitimahtu ja selle saab ta kätte ka juba oluliselt väiksema Bitihinnaga kui näiteks 2 megabitise kiiruse korral.
-----------------------
Nii, et täiesti vabalt võib ISP, näiteks EMT, müüa mulle a 30-50 megabitist kiirust hinnaga a 5 eurot kuus, kuna firma kasum tuleb sellestsamast suurest Bitimahu ostust-müügist. icon_cool.gif Mina olen lihtsalt klient / abiline, kes abistab ISP-d selles, et selline suur Bitivoog reaalselt olemas oleks ja et ISP siis selleläbi kasumit teenida saaks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.03.2013 21:15:41 vasta tsitaadiga

Kuigi soome on kallis maa, oleksin nõus 4G eest maksma soome hinda. icon_smile.gif

http://www.sonera.fi/nettiyhteydet/liikkeelle/mika+yhteys+minulle/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2013 23:55:32 vasta tsitaadiga

Niipalju võib lühidalt lisada, et EMT-il on Biti-ost-müük kõvas kasumis ja kannatab Bitte isegi tasuta laiali jagada. icon_cool.gif

Näen seda elupõlise Simpeli kasutajana viimasel ajal kogu aeg, et kui 10 eurone jälle peale laadida, antakse lahkelt, niisama 500MB netti ka kaasa. Ja kui laed 13 euri, siis pannakse jõuga kaasa 1GB kogus netti kaasa.
------------------------
Nii, et EMT võib teha küll vaesematele, õhema rahakotiga inimestele kingituse, et lülitada tööle DC-HSPA+ ja lubada siis tarbida mitu X suuremaid kiiruseid, kui seda võimaldab HSPA+.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 00:07:27 vasta tsitaadiga

simpeli kasutaja miks ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 00:49:45 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
kannatab Bitte isegi tasuta laiali jagada. icon_cool.gif

Näen seda elupõlise Simpeli kasutajana viimasel ajal kogu aeg, et kui 10 eurone jälle peale laadida, antakse lahkelt, niisama 500MB netti ka kaasa. Ja kui laed 13 euri, siis pannakse jõuga kaasa 1GB kogus netti kaasa.


Nii tasuta , et antakse lausa 10€ laadimisel kaasa. Lausa loobivad tasuta bittidega.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 21.03.2013 08:29:30 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Niipalju väikseks lisaks, et sellega tasub juba ära harjuda, et ISP ei teeni oma kasumit mitte niiväga selle peat, kui kalli paketi keegi ostab, vaid hoopis selle pealt, kui palju Bitte keegi tarbib.

Ehk siis - mida rohkem ISP n-ö ISP-de vaheliselt Bititurult ostab, seda odavama hinnaga ta selle ühe Biti kätte saab.
---------------------------
Väike Biti-matemaatika näide kah:
1. 2 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 1GB.
2. 32 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 12GB
3. 64 megabitise kiiruse korral on 1 tund Downloadi = a 24GB

Ja siit on siis näha, et kõige kasulikum on ISP-l mulle müüa 64 megabitist kiirust, kuna sel juhul ostab ta Bititurult 24BG bitimahtu ja selle saab ta kätte ka juba oluliselt väiksema Bitihinnaga kui näiteks 2 megabitise kiiruse korral.
-----------------------
Nii, et täiesti vabalt võib ISP, näiteks EMT, müüa mulle a 30-50 megabitist kiirust hinnaga a 5 eurot kuus, kuna firma kasum tuleb sellestsamast suurest Bitimahu ostust-müügist. icon_cool.gif Mina olen lihtsalt klient / abiline, kes abistab ISP-d selles, et selline suur Bitivoog reaalselt olemas oleks ja et ISP siis selleläbi kasumit teenida saaks. icon_cool.gif


Mis jama sa taas räägid? Ilmselt selles äris sees olijad lastaks näiteks sellise jutu eest kohe lahti.
Miskist absurdsest ISPde turust räägid selles mobiilside kontextis jne. Mis suur bitimahu ost/müük?

Ole nüüd hea mees ja räägi DETAILIDES lahti, kuidas see äri siis käib? Kus on kulud, kus on tulud etc. Või kühvelda enda
"verbaalne okse" endale tagasi suhu.

Mis seost omab sinu bitimatemaatika reaalsusega? jah, sa näitad selgelt et suure kiirusega saab palju mahtu,
aga see on füüsika, mitte tahanteada leiutis. Ära kuhja endale võõraid sulgi.

Arvesta et suur maht mida saab suure kiirusega kühveldada tähendab ka suurt raha selle läbilaske võimaldamisse.
Ehk suure mahu pealt investeeritaks palju, sest võrk tuleb välja ehitada veel suuremalt.

p1) Enamik mobiilse interneti pakkujate kulust tuleb investeeringutest võrku ja nende amortiseerimisest.
2) Enamik mobiilse interneti pakkujad on internetiga suures kahjumis tänu jätkuvale 3G/4G investide vooga.
St kui nad ei saaks kõne eest raha, oleks nad pankrotis. aga kõne tulud kukuvad ja sellevõrra hakkab tõusma neti hind.

Ega asjata ei pannud Elisa kinni piiramatut 22 EUR eest ja Tele2 loobub "piiramatutest" hinnaplaanidest Smardis.

Veel ei ole sul hilja keskkooli minna icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 09:02:47 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Niipalju võib lühidalt lisada, et EMT-il on Biti-ost-müük kõvas kasumis ja kannatab Bitte isegi tasuta laiali jagada. icon_cool.gif
------------------------
seda võimaldab HSPA+.


kui sa lühidalt teed, siis katsugi lühidalt, kolme sõnaga. 1Gb mahtu on korralikes võrkudes millisekundite küsimus, seega no tõesti ei meelita seda simplit kasutama

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 10:28:56 vasta tsitaadiga

Tre,

Ma mõtlesin, et juhtub ime ja tahanteada vastab mu küsimusele. Niipalju võib siiski lisada (parafraseerides tahanteada-t), et imeks see jääbki icon_sad.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 23.03.2013 06:41:22 vasta tsitaadiga

läbi Sony hotspoti, telefon kodus, esimesel korrusel köögis laua peal
isegi ei tea kas on ka mingi nö netipakett olemas (tegemist firma telefoniga)
aga hetkeolukord siis selline
Spoiler Spoiler Spoiler

ja siis selga kohe selline tulem
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 23.03.2013 13:09:45 vasta tsitaadiga

http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/36908
On ikka neljal targal tegemist ühel viieteistmendast postist hakkavad Vallatul Valleril endal ka juba sõnad vahtu minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 13:10:33 vasta tsitaadiga

Hulk ajurakke tegi seda juttu lugedes massenesetapu icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 13:46:23 vasta tsitaadiga

sõbral EMT-l viskas totaalse kopa ette icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.03.2013 14:29:09 vasta tsitaadiga

Muide, see EMT-i foorumis olev 150-mega teema, on minu poolt tekitatud icon_smile.gif beer_yum.gif ja ma poleks ka tekitanud seda teemat, kui mõni EMT-i-kasutaja EMT-i ees ei väriseks icon_smile.gif ja julgeks kah midagi küsida. beer_yum.gif

Aga minu küsimustik on sel kindlasti täiesti ühene, et:
1. Kas tuleb reaalne, reaalselt 150 mega kiirust pakkuv LTE-võrk
2. Kui tuleb, siis kas EMT tagab tegeliku LTE-kiiruse oma klientidele, mitte ei müü Fantoom-kiirust LTE-kiiruste pähe.
- Fantoom-kiirus on siis olukord, kus kalli LTE pähe / ja LTE-hinnaga müüakse Kliendile odav 2G või odav 3G.

3. Ja kuna LTE suured kiirused on tagatud masti lähikonnas 2-3km. kaugusel, siis millal toob EMT müüki Yagi- või Parabool-kaugvastuvõtuantennid, et tagada ka, näiteks, 15-20km. kagusel suured kiirused.
4. Ja millal hakkab EMT koolitama oma kliente selles, et moodsa aja LTE on 2xMIMO, ehk siis tööle tuleb panna korraga 2 kaugvastuvõtu-välisantenni.

5. Ja kõige lõpuks sai püstitatud Rollimäng, kus 15-20km. kagusel asuv, hajaasutusega piirkonnas asuv EMT-i klient on tüdinenud 300 kilobitisest 3G-kiirusest ja tahab nüüd selle asemele saada 30-50 megabitise kiirusega LTE-d.

6. Ja osa sellest EMT-i foorumi teemast on lihtsalt paralleel-küsimus, et millal pannakse tööle 84 megase kiirusega, 3,5G DC-HSPA+ võrk, seda enam, et EMT-il on sellise võrgu võimekus juba praegu osades mobiilimastides täiesti olemas. Tõsi, EMT-ist pole osatud vastata, et palju neid maste on.
---------------------------------
PS: Väike näide kah, kuidas kaugvastuvõtuantennidega kiirus on suurem, kui ilma antennideta. icon_smile.gif
Katsetatakse siis isetehtud Yagi-kaugvastuvõtuantenni:

1. Results with no external antenna
RSSI: -90 to -86 dBm.
SINR: -3 to 2 dB.
Speeds: 2-5 Mbps DL, less than 0.3 Mbps UL.

2. Results with the DIY antenna
RSSI: -77 to -72 dBm.
SINR: 12 to 17 dB.
Speeds: 15-23 Mbps DL, 5-8 Mbps UL.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 15:18:00 vasta tsitaadiga

Keegi ei kahelnudki selles, urmps. Ma sain seda lugedes vähkkasvaja.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 16:14:36 vasta tsitaadiga

EMT foorumi jutu kohta oskan öelda ainult üht:
Spoiler Spoiler Spoiler

tahanteada kirjutas:
6. Ja osa sellest EMT-i foorumi teemast on lihtsalt paralleel-küsimus, et millal pannakse tööle 84 megase kiirusega, 3,5G DC-HSPA+ võrk...

Ei pandagi, sa said juba vastuse sellele küsimusele, loe palun vastused läbi seal mitte ära küsi uuesti.
DCHSPA++-+ on ajalugu, tegin juba ettepanekud ka Tele2'te ning Elisasse, et need võrgud võimalikult kiirelt suletaks ning viimane juba tänas hea idee eest. beer_yum.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.03.2013 17:50:09 vasta tsitaadiga

Niipalju võib lisada, et kõik 3 Eesti ISP-d on minu suured sõbrad juba pikemat aega, EMT 12 aastat ja Elisa ning Tele2 nii 6 aastat. icon_cool.gif
Ja igal juhul, kui midagi teada tahan, siis igal juhul ka küsimuste-voor ka toimub. icon_cool.gif Küll võiks EMT oma EMT-i Foorumi lihtsamini kättesaadavaks teha ja EMT-i kliendid võiksid oluliselt julgemini oma küsimusi esitada küll. Muidu kuuleb ikka siit-sealt, et selline või teistsugune probleem, aga EMT-ist küsida keegi midagi ei julge.
--------------------------
150 mega LTE teemasse veel niipalju, et Huawei, 2xMIMOtoega, 150 mega LTE / 84 mega DC-HSPA+ USB-modem on ootel. Ja tegu on siis sellise modemiga, mis ka reaalselt suudab selle 150 mega kiiruse kätte saada. Seda siis juhul, kui ISP on aus, täidab oma lubadused ja 150 mega kiiruse-kraani ka lahti keerab. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 18:14:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muide, see EMT-i foorumis olev 150-mega teema, on minu poolt tekitatud icon_smile.gif beer_yum.gif ja ma poleks ka tekitanud seda teemat, kui mõni EMT-i-kasutaja EMT-i ees ei väriseks icon_smile.gif ja julgeks kah midagi küsida. beer_yum.gif
Speeds: 15-23 Mbps DL, 5-8 Mbps UL.


ei no vaata, enamikel on siiski see päris Internet ja seega tekib küsimus, miks ma PEAN midagi neilt ilmtingimata küsima? seda enam, et 84 megabitine või 150 megabitine kiirus ei ole üldse tähtis, kui kuu kogumaht on vaid 15gb, mis on suurtes võrkudes sekundite küsimus. äkki sa seletad, milleks see nii oluline on? ja siis veel, et MITTE KEDAGI EI HUVITA SU DCHSPAA+++

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 18:48:23 vasta tsitaadiga

21-megasest reaalselt piiramata (3,5G/3,75G) netist piisaks mulle täiesti icon_rolleyes.gif
100 mega 30gb piiranguga 3,9/4G on naljaasi, või noh, kuna mul elukohas pole traadi võimalust ja Radionet on paras röövel, siis... icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.03.2013 08:40:11 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muide, see EMT-i foorumis olev 150-mega teema, on minu poolt tekitatud icon_smile.gif beer_yum.gif ja ma poleks ka tekitanud seda teemat, kui mõni EMT-i-kasutaja EMT-i ees ei väriseks icon_smile.gif ja julgeks kah midagi küsida. beer_yum.gif

Aga minu küsimustik on sel kindlasti täiesti ühene, et:
1. Kas tuleb reaalne, reaalselt 150 mega kiirust pakkuv LTE-võrk
2. Kui tuleb, siis kas EMT tagab tegeliku LTE-kiiruse oma klientidele, mitte ei müü Fantoom-kiirust LTE-kiiruste pähe.
- Fantoom-kiirus on siis olukord, kus kalli LTE pähe / ja LTE-hinnaga müüakse Kliendile odav 2G või odav 3G.

3. Ja kuna LTE suured kiirused on tagatud masti lähikonnas 2-3km. kaugusel, siis millal toob EMT müüki Yagi- või Parabool-kaugvastuvõtuantennid, et tagada ka, näiteks, 15-20km. kagusel suured kiirused.
4. Ja millal hakkab EMT koolitama oma kliente selles, et moodsa aja LTE on 2xMIMO, ehk siis tööle tuleb panna korraga 2 kaugvastuvõtu-välisantenni.

5. Ja kõige lõpuks sai püstitatud Rollimäng, kus 15-20km. kagusel asuv, hajaasutusega piirkonnas asuv EMT-i klient on tüdinenud 300 kilobitisest 3G-kiirusest ja tahab nüüd selle asemele saada 30-50 megabitise kiirusega LTE-d.

6. Ja osa sellest EMT-i foorumi teemast on lihtsalt paralleel-küsimus, et millal pannakse tööle 84 megase kiirusega, 3,5G DC-HSPA+ võrk, seda enam, et EMT-il on sellise võrgu võimekus juba praegu osades mobiilimastides täiesti olemas. Tõsi, EMT-ist pole osatud vastata, et palju neid maste on.
---------------------------------
PS: Väike näide kah, kuidas kaugvastuvõtuantennidega kiirus on suurem, kui ilma antennideta. icon_smile.gif
Katsetatakse siis isetehtud Yagi-kaugvastuvõtuantenni:

1. Results with no external antenna
RSSI: -90 to -86 dBm.
SINR: -3 to 2 dB.
Speeds: 2-5 Mbps DL, less than 0.3 Mbps UL.

2. Results with the DIY antenna
RSSI: -77 to -72 dBm.
SINR: 12 to 17 dB.
Speeds: 15-23 Mbps DL, 5-8 Mbps UL.


Jah, aga selle jutu kohta öeldakse viisakalt et "lahtisest uksest sissemurdmine" ja jämedamalt öeldes muudmoodi.
Ülikoolis ilmselt öeldakse ilmselt "plagiaat", kui see oleks lõputöös nii kirjas.

St sa kirjutad tuhandeid tähemärke seda, mida teatakse juba aastaid, mida keegi on kirjutanud ammu juba ja uudist kahjuks ei ole.
Muide, see on põhjus miks neid antenne müüakse moblapoodides. juba aastaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2013 12:10:40 vasta tsitaadiga

Väike kõrvalteema, aga väga hea väismaine-näide sellest, mis juhtub siis kui ISP on laisk icon_cool.gif ja ei viitsi oma Klienti koolitada selles, et mida ja kuidas tegelikult lahendada tuleb. icon_wink.gif

Netist leitud keiss siis:
1. 4G-huviline, siis välismaal.
2. Kaugus 4G-mastist 50km.
---------------------
Ja nüüd:
3. Läks poodi, ostis välisantenni
4. Pani antenni paika ja avastas, et värk ei tööta.
-------------------
Finaal:
5. Hakkas asja uurima ning tuli välja, et talle müüdud antenn sobib kasutamiseks kuni 10km. kaugusel mobiilimastist.

Loodetavasti on siis hea sõber EMT siis korralik ISP. kes oma kliente koolitab selles, et:
a) kui suurt ja võimast YAGI või Parabool-kaugvastuvõtuantenni või ülikaugvastuvõtuantenni tuleb kasutada.
b) ja kui kõrge masti otsa selline antenn tööle tuleb panna.
c) Ja tulemusena siis rõõmus EMT, et tal on rahulolev klient ja on rõõmus klient, kellele ISP suudab tagada vajaliku ühenduse. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.03.2013 12:11:06 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike kõrvalteema, aga väga hea väismaine-näide sellest, mis juhtub siis kui ISP on laisk icon_cool.gif ja ei viitsi oma Klienti koolitada selles, et mida ja kuidas tegelikult lahendada tuleb. icon_wink.gif

Netist leitud keiss siis:
1. 4G-huviline, siis välismaal.
2. Kaugus 4G-mastist 50km.
---------------------
Ja nüüd:
3. Läks poodi, ostis välisantenni
4. Pani antenni paika ja avastas, et värk ei tööta.
-------------------
Finaal:
5. Hakkas asja uurima ning tuli välja, et talle müüdud antenn sobib kasutamiseks kuni 10km. kaugusel mobiilimastist.

Loodetavasti on siis hea süber EMT siis korralik ISP. kes oma kliente koolitab selles, et:
a) kui suurt ja võimast YAGI või Parabool-kaugvastuvõtuantenni või ülikaugvastuvõtuantenni tuleb kasutada.
b) ja kui kõrge masti otsa selline antenn tööle tuleb panna.
c) Ja tulemusena siis rõõmus EMT, et tal on rahulolev klient ja on rõõmus klient, kellele ISP suudab tagada vajaliku ühenduse. icon_cool.gif


Oh issand, sa näed ja ei mürista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2013 12:28:38 vasta tsitaadiga

Aga ega EMT-il oma klientide koolitamisest pääsu samuti pole, samuti nagu pole pääsu moodsa aja MIMO-antennidest. icon_cool.gif
EMT tahab olla aus firma ja tahab pakkuda 150 megase kiirusega LTE-d, ehk siis moodsat kiirusevärki, mis on garanteeritud 2-3km. kaugusel mobiilimastist. Ja kes sellest tsoonist kaugemal on, peab suurte kiiruste saamiseks lisaantenni kasutama ja mida kaugemal mastist ollakse, seda võimsam ka see välisantenn peab olema. icon_wink.gif

PS: ma tean küll, et et mastide lähikondsed elanikud sellest midagi kuulda ei taha, et kusagilt kilomeetrite või kümnete kilomeetrite kauguselt nende uhke moblamasti singaali kinni püüdma hakatakse. icon_smile.gif
Aga midagi pole teha, maailma mõistes väike pisiriik Eesti peab muu maailmaga ühte IT-sammu astuma, mitte ei hakka muu maailm tegema nii nagu mingi pisiriik Eesti arvab heaks olevat. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.03.2013 12:33:10 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga ega EMT-il oma klientide koolitamisest pääsu samuti pole, samuti nagu pole pääsu moodsa aja MIMO-antennidest. icon_cool.gif
EMT tahab olla aus firma ja tahab pakkuda 150 megase kiirusega LTE-d, ehk siis moodsat kiirusevärki, mis on garanteeritud 2-3km. kaugusel mobiilimastist. Ja kes sellest tsoonist kaugemal on, peab suurte kiiruste saamiseks lisaantenni kasutama ja mida kaugemal mastist ollakse, seda võimsam ka see välisantenn peab olema. icon_wink.gif

PS: ma tean küll, et et mastide lähikondsed elanikud sellest midagi kuulda ei taha, et kusagilt kilomeetrite või kümnete kilomeetrite kauguselt nende uhke moblamasti singaali kinni püüdma hakatakse. icon_smile.gif
Aga midagi pole teha, maailma mõistes väike pisiriik Eesti peab muu maailmaga ühte IT-sammu astuma, mitte ei hakka muu maailm tegema nii nagu mingi pisiriik Eesti arvab heaks olevat. beer_yum.gif


Rohud võetud? Miks sa siis arvad, miks opekad müüvad antenne juba aastaid? KAs nad täna müüvad neid seepärast et "jube ilusad seinale või katusele panna, tõstab teie kinnisvara väärtust".

P.S.
ma küll tean et sa naudid täiega et su BS'le vastatakse ja sa ise ei pea midagi ütlema põhjenduseks, sest siis sa
oled tähelepanu keskpunktis.
Ma oletan, et mõne käitumiseksperdiga vestlemisest võiks sul olla siiski enam abi. Varsti saab ka rohelist põllult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 14:19:57 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
PS: ma tean küll, et et mastide lähikondsed elanikud sellest midagi kuulda ei taha, et kusagilt kilomeetrite või kümnete kilomeetrite kauguselt nende uhke moblamasti singaali kinni püüdma hakatakse. icon_smile.gif


Appi, jeesus küll! Sa ei saa ju päriselt olla nii veider. Kuidas sa "PS: tead küll", et need elanikud ei taha? Tegid nende seas küsimuste-vastuste vooru või?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 14:59:06 vasta tsitaadiga

tähtis on see, kas sõbrad on need kes masti all elavad või need kes 10 km kauguselt nagi antenniga levi püüavad. siis saame edasi minna!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 20:21:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EMT tahab olla aus firma ja tahab pakkuda 150 megase kiirusega LTE-d, ehk siis moodsat kiirusevärki, mis on garanteeritud 2-3km. kaugusel mobiilimastist.

Siin võib eitahateadal õigus olla, kui võtsin prooviks tele2 4g netipaketi, siis klienditeenindaja uuris, kus elan ja sai arvutist kaardilt teada, et 4g mast on mu kodust 3,09 vms km kaugusel. Kodus sain levi kätte vaid teisel korrusel lae all, kuid ära paraku ikka ei ühendanud icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 22:13:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike kõrvalteema, aga väga hea väismaine-näide sellest, mis juhtub siis kui ISP on laisk icon_cool.gif ja ei viitsi oma Klienti koolitada selles, et mida ja kuidas tegelikult lahendada tuleb. icon_wink.gif

Netist leitud keiss siis:
1. 4G-huviline, siis välismaal.
2. Kaugus 4G-mastist 50km.
---------------------
Ja nüüd:
3. Läks poodi, ostis välisantenni
4. Pani antenni paika ja avastas, et värk ei tööta.
-------------------
icon_cool.gif


aga miks sa ise EMT sse end tööle ei paku ja kliente koolitama ei asu? miks ma peaks olema 4g huviline välismaal, kui mul on geant kodumaal, kaugusega sidesõlmest 100m, ei lähe poodi ja ei osta antenni.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2013 22:58:43 vasta tsitaadiga

Harjutage, harjutage seda 150-se kiirusega netijooksmist. icon_cool.gif Maailm lubab, et mõne aasta pärast jookstakse juba 300 megabitti kiirusega LTE / 168 megabitti kiirusega DC-HSPA+ netijooksu. icon_cool.gif

Meenutasin, et aasta tagasi ei uskunud mitte keegi ka, et 30-megase kiirusega DC-HSPA+ netijooksmine võimalik on. icon_smile.gif beer_yum.gif Kuigi, sel aastal saaks juba joosta kiirusega 60-70 mega, seda DC-HSPA+ netijooksu. Seda siis juhul, kui EMT-i konkurendid piirangud maha võtaks ja vabalt täie kiirusega joosta lubaks. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 23:13:38 vasta tsitaadiga

jookse metsa Urmas
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 17:16:13 vasta tsitaadiga

ei taha netijoosta õhus, maapeal kaabli sees on palju vingem.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 18:23:44 vasta tsitaadiga

1976 endal arpanetis ei uskunud ka meie, et kunagi võiks terased võrgud olla, aga näe on
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 18:28:50 vasta tsitaadiga

ot:
Ülimalt koomiline on lugeda siin ja seal misiganes muu jutu vahel tahanteada postitusi stiilis
tsitaat:
"... Aga DC-HSPA+ ...", "... Vot DC-HSPA+ ...", "... Kui oleks DC-HSPA+ ..."
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 02:20:54 vasta tsitaadiga

Küsimus tahanteada'le: kui ma panen Yagi ja MIMO antennid kokku, siis kas ma saan YaMO antenni, millega ma saan absoluutselt igal pool igasugust netti kasutada maksimumkiirusega?
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.03.2013 03:12:39 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Küsimus tahanteada'le: kui ma panen Yagi ja MIMO antennid kokku, siis kas ma saan YaMO antenni, millega ma saan absoluutselt igal pool igasugust netti kasutada maksimumkiirusega?

Ei, kuna ülimoodne, 350 megase kiirusega 3,897G DC-HSPA+++++ nõuab juba tervet vastuvõtusatelliiti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 07:12:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

DC-HSPA+++++

Triple-channel (carrier icon_razz1.gif)
Quad-Channel (carrier icon_razz1.gif)
...
icon_lol.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 26.03.2013 07:37:40 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

DC-HSPA+++++

Triple-channel (carrier icon_razz1.gif)
Quad-Channel (carrier icon_razz1.gif)
...
icon_lol.gif

Odavam tuleb mastile lähemale kolimine, kui antennidest jõulupuu ehitamine.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 26.03.2013 08:15:46 vasta tsitaadiga

Wiki kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

DC-HSPA+++++

Triple-channel (carrier icon_razz1.gif)
Quad-Channel (carrier icon_razz1.gif)
...
icon_lol.gif

Odavam tuleb mastile lähemale kolimine, kui antennidest jõulupuu ehitamine.


Ja tegelikult tähendab see ja üleval olevad repliigid tegelikult seda, et tahanteada sai soovitud tähelepanu
oma egole, andmata vastu midagi sisulist.

Aga nii see elus läheb, ka siinkirjutaja abil tihti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.