Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 06.03.2013 15:47:02 vasta tsitaadiga

mingi 20 invite vedeleb kui keegi tahab...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 15:52:21 vasta tsitaadiga

Kui tahate lahti saada, võib alati panna community marketisse 1 sendi eest müüki. Ise tulu ei saa aga ehk saab lahti vähemalt icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 16:26:35 vasta tsitaadiga

veidi lihtsam : http://steamcommunity.com/id/dota2bot
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 19:14:22 vasta tsitaadiga

Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 19:48:28 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


kopp.gif Mis sa loodad, et paari tunniga oled master valmis? Täiesti nullist alustades ära eeldagi, et ~5h saad midagi aru.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 21:44:38 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et pärast minu 17h ikka väga ei koida... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 07.03.2013 01:33:17 vasta tsitaadiga

Ma ka alguses ei saanud midagi aru - jube närvi ajas ka, kui kogu aeg nägu sisse taoti. Polnud motivatsiooni ka ja pelasin pigem LoLi..
Nüüd olen uuesti kätte võtnud ja koos sõbraga mängima hakanud, Steami andmeil kokku 50h ja nagu vaikselt koidab juba midagi, mis moodi mängumehaanika töötab...
Arvan, et läheb umbes sama kaua veel, kuni tean, milleks championid võimelised on ja kuidas counterida neid.
Ise enam LoLi selle asemel näiteks mängida ei viitsi icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 07.03.2013 10:42:26 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


kopp.gif Mis sa loodad, et paari tunniga oled master valmis? Täiesti nullist alustades ära eeldagi, et ~5h saad midagi aru.


EI palun! ära hakka teda tagasi ajama või ümber rääkima kuidagi, sellised peavadki instauninstalli tegema ja hea oleks kui pc kah veel takkaotsa põlema paneks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 12:45:52 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


Noob oled - nõrk noob lihtsalt. Sellised püsimatud ei tohiksi dota-t mängida. Ühe hea asja tegid - uninstallisid.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 14:41:04 vasta tsitaadiga

Hea ka, et uninstall tegi, mees lihtsalt sõbralikult avaldas oma arvamust ja selle peale lennati turja, sõimates ja parastades, ei ole vaja veel ühte inimest ära rikkuda. Dota2 kommuun on sama pask kui teiste MOBAde oma. Neil on mingi mentaliteet, et see on parim MOBA turul ja kes mängida ei oska, on täielik piix.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 15:54:25 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


Noob oled - nõrk noob lihtsalt. Sellised püsimatud ei tohiksi dota-t mängida. Ühe hea asja tegid - uninstallisid.


Vabandust, aga miks Te nii agressiivne olete? Härra avaldas lihtsalt oma arvamust ju, ei ole vaja kohe sellise tühise asja pärast probleemi kiskuma hakata.

Pöördudes R3negadeX poole, nagu siin juba kirjeldatud on, Dota ongi mäng mis nõuab kümneid, isegi sadu tunde õppimist, enne kui iga nüansi selgeks saad. Kui mäng natukenegi huvitas, proovi seda edasi mängida, see läheb järjest paremaks.


viimati muutis Flasky 07.03.2013 23:12:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 19:17:13 vasta tsitaadiga

Miks te mulle selga lendate, mina tulin ka avaldasin oma arvamust, et elus ees ei saa 2 tunni järgi mängust mingit ülevaadet. Eriti veel sellisest - sama hea kui öelda, et programmeerimine on sitt ja mõttetu tegevus kuna kirjutasin "Hallo World". See pole mingi arvamus vaid konkreetne sõda ja asja maha tegemine. Loll jutt suhu tagasi - selliste kommentaaridega ei oskagi muud peale hakata kui sõimuga üle valada sest ideeliselt need ongi ainult üks sõimu nurumine. Kui ei meeldi siis mängisid 2h ja uninstallisid - pole vaja tulla foorumisse sellest kekkama.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 19:47:48 vasta tsitaadiga

Mäng vajab tutoriale ja fun/easy-mode harjumiseks/õppimiseks.
Ikka veel beta...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.03.2013 21:04:07 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Miks te mulle selga lendate, mina tulin ka avaldasin oma arvamust, et elus ees ei saa 2 tunni järgi mängust mingit ülevaadet. Eriti veel sellisest - sama hea kui öelda, et programmeerimine on sitt ja mõttetu tegevus kuna kirjutasin "Hallo World". See pole mingi arvamus vaid konkreetne sõda ja asja maha tegemine. Loll jutt suhu tagasi - selliste kommentaaridega ei oskagi muud peale hakata kui sõimuga üle valada sest ideeliselt need ongi ainult üks sõimu nurumine. Kui ei meeldi siis mängisid 2h ja uninstallisid - pole vaja tulla foorumisse sellest kekkama.
mees ütleb, et ei sobinud talle, mitte ei teinud mängu maha, sulle on vist dota ikka väga hingelähedane, et kohe noobiks peab sõimama icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 21:56:00 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Mäng vajab tutoriale ja fun/easy-mode harjumiseks/õppimiseks.
Ikka veel beta...

Mingit sorti tutorial on olemas "Questina"
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 08.03.2013 00:20:48 vasta tsitaadiga

Dota 2 on suht accessible loodud newcomeritele. Quest>Mängud botide vastu kuni pwnitakse probleemideta>mängud inimeste vastu. Isegi skill ja talent buildid on olemas mida in-game vaadata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 16.03.2013 00:43:13 vasta tsitaadiga

hurrdurr, mis lollus see rikimaru on? Iga mäng, mis ma mängin, on see champion lihtsalt ∞/0 kdr'iga ja lihtsalt notib kõik maha, närvi ajab ma ütlen icon_lol.gif
Keegi ei taipa midagi selle vastu teha ka kunagi...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 16.03.2013 01:01:49 vasta tsitaadiga

Suht noobstomp hero, enne kui ta oma Diffusali püsti saab on teda suht lihtne dustiga gankida, pärast tasub teamfighti visata Sentry või soetada Gem. Paar-kolm edukat ganki mängu alguses lükkab ta diffusali 10-15 minutit edasi, kui ülejäänud lanedel läheb ka enam-vähem hästi ja meeskond tahab lõpetada siis võib mängu võita ammu enne kui ta üldse midagi teha suudab/tahab/üritab.

See, et keegi ei taha detectionit osta, käib asja juurde ja seda kohtab tihti ka Very High skill bracketis. Mulle meeldib kõige rohkem osta Sentrysid, sest vajadusel saab nendega counterwardida, surres ei kuku nad põrandale ja diffusal ei saa nendest lahti. Iseasi loomulikult, kas Rikit seal alas suudad hoida.

Üks asi veel, Riki kasutab ära oma üllatuselementi. Kui mingi vant lambist sinu kõrval tekib, suitsu maha viskab ja sind taguma hakkab siis on kõigi esimene refleks põgeneda. Tihti on targem tegu siiski suitsust välja saades ümber pöörata ja vastu taguda, loodetavasti on su meeskkond nurga taga (Kui sind kuskil üksikult kätte saadakse, pole väga kedagi peale iseenda süüdistada) ja saate kambakesti tema ennem maha, kui tema sind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 16.03.2013 01:21:26 vasta tsitaadiga

Suht ilmselge miks sa Rikist jagu ei saa.
Tegemist on heroga, mitte championiga.
Lisaks - jookse viiekesi. Või kahekesi. Vahet pole.
Riki tapab ainult siis kui sa oled piisavalt nõrk/loll, et tema eest ära joosta(Backstab skill teeb obviously rohkem haiget kui sa talle selja keerad).
Jookse kambakesi ja stand your ground kui ta sind tapab.
Tõenäosus ellu jääda smoke sees on suurem tema poole vaadates kui ära joostes.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 19:15:44 vasta tsitaadiga

OP Juke ning Riki ei tee midagi või võta mingi hea stun, millega reaalselt ära jooksed tema eest. Ursa on ka üks selline noobstomp, millega paljud ei oska midagi vastu teha.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 11:47:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on jagad DOTA2 invited steamis? Kasutaja nimi on Morghat
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 12:40:32 vasta tsitaadiga

Mõned postid ülevalpool:
kusti85 kirjutas:
veidi lihtsam : http://steamcommunity.com/id/dota2bot
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 19:13:10 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Mõned postid ülevalpool:
kusti85 kirjutas:
veidi lihtsam : http://steamcommunity.com/id/dota2bot

sain korda, tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 16:52:28 vasta tsitaadiga

Ei saa ka aru millest selline sõim nüüd, tegu on foorumiga ja ilmselgelt oma arvamuse avaldamine on õigustatud, ma pole väitnud kordagi, et tegu on halva mänguga vaid pigem esmapilgul keeruline ja ilmselgelt vajab pikemat harjutamist. Olen noob või mitte, õpi natuke oma emotsioone valdama icon_biggrin.gif . PC-d ma sellepärast põlema ei hakka panema, arvuti pole mängimise eesmärgi päris võetud.

tsitaat:

Mäng vajab tutoriale ja fun/easy-mode harjumiseks/õppimiseks.


Exacly thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 17:03:07 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Mäng vajab tutoriale ja fun/easy-mode harjumiseks/õppimiseks.
Ikka veel beta...

fun/easy mode on olemas co-op vs bots näol. Seal ei ole tille. Eriti. Haruharva olen näinud. Tutorialite kohta jah....neid eriti ei ole, ainuke asi, mis on on webcastid, mida siis vaadata ja üht-teist kõrva taha pannna. Samas paljudele see tõenäoliselt ei sobi, kuna isetegemist/avastamist/katsetamist/leidmist sellega ei asenda.
Aa, coop vs bots eelis on veel see, et ooteajad matchmakingus on kordades lühemad. Leavereid on ka vähem. Ja noh...kaotada on suht võimatu, ma kunagi miskise mängu võitsin, kui kd ratio oli meie tiimi kahjuks miskine 17/58 vms, lihtsalt deffisime vahepeal ja siis sõitsime üle neist.Botid ikkagi. Mangudünaamika saab seal selgeks.Lisaks veel see, et inimese vastu on palju lihtsam mängida teinekord kui hard boti vastu.
See quest, mis sinna vahepeal tekkinud on... see on rohkem naljategemine mu meelest. A kui neid rohkem tuleb, siis võib isegi asja saada. Parem kui mitte keskit.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 01:40:33 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Ei saa ka aru millest selline sõim nüüd, tegu on foorumiga ja ilmselgelt oma arvamuse avaldamine on õigustatud, ma pole väitnud kordagi, et tegu on halva mänguga vaid pigem esmapilgul keeruline ja ilmselgelt vajab pikemat harjutamist. Olen noob või mitte, õpi natuke oma emotsioone valdama icon_biggrin.gif . PC-d ma sellepärast põlema ei hakka panema, arvuti pole mängimise eesmärgi päris võetud.

tsitaat:

Mäng vajab tutoriale ja fun/easy-mode harjumiseks/õppimiseks.


Exacly thumbs_up.gif


Konsooliajastu inimesed. Käekõrval vii mänge mängima, õpeta kõik selgeks, elud taastuvad - võimalus läbi seina näha. Appi appi - peab vasakut hiire nuppu klickma ja samal ajal vajutama Q W E R.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 02:36:06 vasta tsitaadiga

Nagu ma näen siin on palju sõimu ja whine kuna noobid ei saa mängust jagu.
/vg/ on teinud nimelt niukse toreda lehe kus on olemas kõik minda hing ihaldab, et saada heaks mängijaks kui vähegi tahtmist on.
http://freetexthost.com/x121apds21
Scrollite natuke alla poole ja hakkab learning section.
Nii, et need kes siin räägivad, et ei ole tutoriale ega mitte midagi, siis ikka on küll lihtsalt on vaja ka ise natukene vaeva näha...
Veits imestama paneb tänapäeva casual gamerite arusaam et "miks mulle ei ole kõik kandikul ette toodud, et ma saaks mängust aru".

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 09:06:36 vasta tsitaadiga

Ise võtsin kaks päeva tagasi mängu ette, enne seda olen üsna palju Leagu of Legendit mägninud ja võrreldes LoL-iga on ikka hoopis teine mäng, pmst olenemata LoLi kogemusest olen täielik noob icon_smile.gif aga VS bots on ju ideaalne koht harjutamiseks ja mängu mehaanikale pihta saamiseks, ei tea miks vingutakse, võimalused on olemas, ning nagu ka üleval pakutud linkist saab terve hunniku infot netist kui natuke googli abi paluda
mäng on hea, paar päeva veel bottide vastu ja siis julgeb ehk teiste mängijatega rinda pista icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 18:16:53 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 22:02:42 vasta tsitaadiga

Ravenclaw, kui juba selliseid proovid, siis proovi kindlasti Hon ka ära.
Honi plussiks on palju tugevam matchup süsteem, mis teeb reaalselt huvitavaid mänge. Dotas on küll asi väga kahtlane.
Samas, algajale on Dota palju lihtsam, sest üldine tase on PALJU madalam. Inimesed teevad suht suvalisi asju pahatihti jne.
Ma olen ise pigem vist kesine mängija - honis vähemalt - aga dotas pole mingi 10-1 vms ebatavaline skoor. Seda siis puhtalt KD ratiost rääkides, ofc saab supporti väga edukalt mängida ka 0-10 skoori pealt...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:34:12 vasta tsitaadiga

Hon-i plussiks tugevam matchupi süsteem? Hon pole kunagi olnud selline Game of Throws nagu seda on Dota 2. Concedemise võimalus ei too küll ühtegi huvitavat mängu lauale + 1200 MMR noobiks sõimamine - kõik see on Dotas puudu. Algajale on dota 2 igati parem variant - lisaks sa ei pea maksma herode eest. Üleüldse äärmiselt kohatu on võrrelda dotat ja honi minuarust antud kontekstis.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 16:32:33 vasta tsitaadiga

HoNis ka ei pea maksma herode eest juba ammu. Nõustun siinkohal kasutajaga bush, 15min CC on liiga tavaline ning tänu sellele võib tiim ka võidetud mängu CCda, selle eest Dota2es pingutatakse palju kauem ning tahetakse rohkem võita kui whineda.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 27.03.2013 17:48:33 vasta tsitaadiga

30.03.2013 toimub väike ühepäevane Dota 2 cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/178-dota-ee-cup-3
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 01.04.2013 04:00:52 vasta tsitaadiga

Dota 1 masterrace reporting in.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 10:34:53 vasta tsitaadiga

Võtsin nädalavahetusel kah esmakordselt Dota2 ette. Addictive.... icon_evil.gif

Närvidele käib see, kui raske on suvalisi vante tiimitööle saada. Pool mängu kantselda neid ja siis teine pool hakkab midagi looma. Enamus rahvast jookseb kohe tormi vastaste herodele, et siis saada maha notitud ja pärast imestavad miks vastaste levelid +10 võrreldes nende endiga on
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 19:58:04 vasta tsitaadiga

Avalikku rating süsteemi oleks vaja, inimested siis pingutavad millegi nimel, võimalik, et tiimitöö ka areneb. Praegu dota2 üsnagi for fun ja for items.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 01.04.2013 20:14:00 vasta tsitaadiga

Seal see point, et hakatakse endast 0.1 punkti nuubimaid vendi bashima ja mängu "lõbu" kaoks. Team-reitingis näiteks rating süsteem olemas, aga jah solos on see hidden. Kui annad endast alati parima, siis lähed järjest paremate vastastega kokku ja imo see on piisav motivatsioon. Miks mitte kunagi dendi, puppey matchlisti jopata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 20:44:12 vasta tsitaadiga

Olen mänginud Dendiga, päris halb oli icon_biggrin.gif

st. kaotasime haledalt.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 22:04:08 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Praegu dota2 üsnagi for fun ja for items.


Umm... See nigu ei peaks mõte olema? Ma ei näe mingit pointi mängus numbrikest taga ajada, ikka peaks lõbus ajaviide olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 07:53:04 vasta tsitaadiga

Vahetaks ehk siin kontakte ja üritaks mingi hetk asjalikumat tiimitööd arendada?

Kasutaja: Thucar
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aiwz
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012




sõnum 03.04.2013 05:46:07 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


Noob oled - nõrk noob lihtsalt. Sellised püsimatud ei tohiksi dota-t mängida. Ühe hea asja tegid - uninstallisid.


bush, sa oled üks kibestunud noormees. chillax
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 11:04:05 vasta tsitaadiga


Link

WTF atod tournamenti cast. Kõikse lahedam mäng, mida ma ever näinud olen.
EDIT: vale link, parandasin.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 11:21:28 vasta tsitaadiga

aiwz kirjutas:
bush kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


Noob oled - nõrk noob lihtsalt. Sellised püsimatud ei tohiksi dota-t mängida. Ühe hea asja tegid - uninstallisid.


bush, sa oled üks kibestunud noormees. chillax


Doom pole ainuke hero dotas.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aiwz
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012




sõnum 03.04.2013 14:16:32 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
aiwz kirjutas:
bush kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Proovisin dotat, väga segane ja arusaamatu minu jaoks, 2 mängu tegin ja uninstall icon_razz.gif


Noob oled - nõrk noob lihtsalt. Sellised püsimatud ei tohiksi dota-t mängida. Ühe hea asja tegid - uninstallisid.


bush, sa oled üks kibestunud noormees. chillax


Doom pole ainuke hero dotas.


jep, drow ranger on ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 03.04.2013 14:38:16 vasta tsitaadiga

Mängin igapäevaselt, väga asjalik mäng, ainus, mis hetkel mingitki huvi pakub. Mängis supporti, kuna enamus tiimist on tavaliselt selleks liiga rumalad. Viimasel ajal olen mänginud palju Wispi (Io). Kui mõtled, et peaks mängima, siis mingi punt on, kellega ma koos mängin, aga keeleks on siis inglise keel tihtipeale. Ingame name Coke (avatari pole). Kel huvi see leiab.

Ahsoo, see ka, et jobusid ei salli mitte üks raas. Mäng peab olema huvitav, aga never go full retard.

jt234 kirjutas:
Olen mänginud Dendiga, päris halb oli icon_biggrin.gif

st. kaotasime haledalt.


Viska enda miskine DotAbuff, saab koos mängu teha.[/i]

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 14:48:41 vasta tsitaadiga

Drow rockib dotas ainult selle pärast, et keskmine tase on väga madal.
Mingi 10 carry mängud pole ju ebatavalised, et mitte öelda on tavalised.
Kuna mängus pole struktuuri ja koostööd, siis võidki rahulikult seal lahmida...
Hon'is pole kunagi 5 carry mängu, mitte et ei oleks neid kes tahaks pickida vaid lihtsalt selline lineup kaotab, sest support ja tank herosid osatakse ka mängida...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 14:50:44 vasta tsitaadiga

Väga valus on see, kui vaatad, et lineupis on tugev carry olemas ja võtad supporti. Siis babysitid seda carryt ja ninnunännutad, et teine ikka suureks ja tugevaks kasvaks. Ja kokkuvõttes päädivad püüdlused sellega, et kui mingil hetkel carry juhtub surma saama, tuleb ragequit.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 03.04.2013 16:26:12 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi gifti üle pole? Tahaks ka ära proovida icon_smile.gif .
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:32:25 vasta tsitaadiga

googelda dota2 dispenser
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.04.2013 16:43:53 vasta tsitaadiga

oliver12 kirjutas:
Ega kellelgi gifti üle pole? Tahaks ka ära proovida icon_smile.gif .

saada mail ps'iga võin neid sulle 16 tk anda kui tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.