|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
11.03.2013 20:00:47
|
|
|
| Endal kasutusel 12/1 adsl2+ 5,5 km kaugusel ja töötab probleemideta.Ei näe probleeme, miks vdsl2+ tehnoloogia ei peaks töötama.http://et.wikipedia.org/wiki/VDSL2
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.03.2013 20:09:14
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
| Endal kasutusel 12/1 adsl2+ 5,5 km kaugusel ja töötab probleemideta |
Eks loomulikult on see maailm märksa kirjum kui lihtsalt liini pikkus Elioni sõlmest kliendi ruuterini. Kaablipaari kvaliteet, tüüp, ristlõike suurus, naaberpaaride kvaliteet ning seal jooksvad teenused - kokku väga kirju kompott. Kahjuks või õnneks on aga kaabli pikkus rusikareeglina see, mille põhjal annab üldjuhul hinnata, kas konkreetne teenus jääb korralikult tööle või mitte.
Kui optikast ja PONist rääkida siis seal on aga kaablipikkus vägagi tähtis. Ma hetkel täpseid numbreid peast ei mäleta kuid otsese mõttes on olukordi, kus mõni meeter liiga pikk kaabel tähendab seda, et link ei tule üles.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.03.2013 20:12:27
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| karts3 kirjutas: |
| Endal kasutusel 12/1 adsl2+ 5,5 km kaugusel ja töötab probleemideta |
Eks loomulikult on see maailm märksa kirjum kui lihtsalt liini pikkus Elioni sõlmest kliendi ruuterini. Kaablipaari kvaliteet, tüüp, ristlõike suurus, naaberpaaride kvaliteet ning seal jooksvad teenused - kokku väga kirju kompott. Kahjuks või õnneks on aga kaabli pikkus rusikareeglina see, mille põhjal annab üldjuhul hinnata, kas konkreetne teenus jääb korralikult tööle või mitte.
Kui optikast ja PONist rääkida siis seal on aga kaablipikkus vägagi tähtis. Ma hetkel täpseid numbreid peast ei mäleta kuid otsese mõttes on olukordi, kus mõni meeter liiga pikk kaabel tähendab seda, et link ei tule üles. |
GPON võimendit kasutades võib viia signaali isegi 60km kaugusele. Mulle jäi samuti meelde, et ~2km raames pidi maagiline number olema.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
11.03.2013 20:14:11
|
|
|
Uurisin kah huvipärast Elionist VDSL2 kohta, sest kohalikud ärikliendid hakkavad seda juba saama. Tuleb välja, et 1km on liini pikkuseks ja võin näppu imeda, liin võib korras olla aga nagu siin juba mainiti, siis erandeid ka ei tehta! Hakkame siis jälle mobiilineti arengut vaatama
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
11.03.2013 22:54:36
|
|
|
| Minul ruuter kodus seinapeal ja ootan aktiveerimist.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
11.03.2013 23:08:57
|
|
|
Sain kah täna Elioni esingusest ruuteri. Enne kui koju jõudsin, oli juba kiri postkastis et teenus aktiveeritud.
Pole aga siiani veel saanud 30/10't kätte, vana hea 12/1 ikka juhtmetes. Eks vaatab, mis homme õhtuks on saanud.
Resad tehtud, klienditelefoni tüütan homme kui vaja.
Igatahes Tartu Kaubamaja teenindusele 5+
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
11.03.2013 23:31:39
|
|
|
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.03.2013 23:38:50
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH! |
kindlusta oma vara ära kui nii kõvasti kardad teise pärast ning põdema pead.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.03.2013 23:42:14
|
|
|
ready, kas side kadumisel automaatset häiret ei teki?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
12.03.2013 00:57:38
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| ready, kas side kadumisel automaatset häiret ei teki? |
Ei, voolu lahkumine iseenesest häiret ei genereeri. Käib küll liini kontroll kuid see sunnib firma alles ööpäev hiljem muretsema.
| Super AMOLED kirjutas: |
| ready kirjutas: |
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH! |
kindlusta oma vara ära kui nii kõvasti kardad teise pärast ning põdema pead. |
Ma saan aru, et asjast kaugelolevana ja ka endasse mitte puutuvana ei jaga matsu, kuid....
Loomulikult on kõik kindlustatud, kuid see ei muuda asja olemust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.03.2013 01:39:53
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| ready, kas side kadumisel automaatset häiret ei teki? |
Ei, voolu lahkumine iseenesest häiret ei genereeri. Käib küll liini kontroll kuid see sunnib firma alles ööpäev hiljem muretsema.
| Super AMOLED kirjutas: |
| ready kirjutas: |
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH! |
kindlusta oma vara ära kui nii kõvasti kardad teise pärast ning põdema pead. |
Ma saan aru, et asjast kaugelolevana ja ka endasse mitte puutuvana ei jaga matsu, kuid....
Loomulikult on kõik kindlustatud, kuid see ei muuda asja olemust. |
Lambi UPS suudab TG789t kaua-kaua yleval hoida. Minu oma on t66s autoaku pealt. Voolu kodus pole, aga nett 6nneks t66tab.
Lisaks m6tle valveaparaaturi vahetusele, kuna digitaaltelefonijaamdele varuosasid eriti suures koguses ei toodeta.
Seega m6ne aasta p2rast v6ib juhtuda olukord , kus ei suudeta asja k2igus hoida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
12.03.2013 17:48:32
|
|
|
Minul aktiveerit ära.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
12.03.2013 18:10:26
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Sain kah täna Elioni esingusest ruuteri. Enne kui koju jõudsin, oli juba kiri postkastis et teenus aktiveeritud.
Pole aga siiani veel saanud 30/10't kätte, vana hea 12/1 ikka juhtmetes. Eks vaatab, mis homme õhtuks on saanud.
Resad tehtud, klienditelefoni tüütan homme kui vaja.
Igatahes Tartu Kaubamaja teenindusele 5+  |
Kuni 3 päeva jooksul saad oma ühenduse kätte.
Tore, et sattusin siin teemas info otsa, et on võimalik 30/10 ühendus vaskkaablist välja pigistada. Eile öösel saatsin kirja ning täna kinnitus, et võin uuele ruuteri järgi tulla. Päris kena näeb teine isegi välja.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
12.03.2013 18:11:56
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
Sain kah täna Elioni esingusest ruuteri. Enne kui koju jõudsin, oli juba kiri postkastis et teenus aktiveeritud.
Pole aga siiani veel saanud 30/10't kätte, vana hea 12/1 ikka juhtmetes. Eks vaatab, mis homme õhtuks on saanud.
Resad tehtud, klienditelefoni tüütan homme kui vaja.
Igatahes Tartu Kaubamaja teenindusele 5+  |
Kuni 3 päeva jooksul saad oma ühenduse kätte.
Tore, et sattusin siin teemas info otsa, et on võimalik 30/10 ühendus vaskkaablist välja pigistada. Eile öösel saatsin kirja ning täna kinnitus, et võin uuele ruuteri järgi tulla. Päris kena näeb teine isegi välja. |
Mis ruuterit selle teenuse jaoks pakutakse?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
12.03.2013 19:26:35
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| Kuni 3 päeva jooksul saad oma ühenduse kätte. |
Krt, närvid jumala krussis, iga paari tunni tagant teen ruuterile resa ja siis ronin speedtesti lehele.
Peaks vist ravi otsima
Kahju ainult, et see ruuter nii tobeda kujuga on - varem olen kõik netiseadmed lauaplaadi alla kinnitanud. Sellega vähe keerulisem.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.03.2013 19:46:26
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
| Kuni 3 päeva jooksul saad oma ühenduse kätte. |
Krt, närvid jumala krussis, iga paari tunni tagant teen ruuterile resa ja siis ronin speedtesti lehele.
Peaks vist ravi otsima
Kahju ainult, et see ruuter nii tobeda kujuga on - varem olen kõik netiseadmed lauaplaadi alla kinnitanud. Sellega vähe keerulisem. |
Ruuterit resama ei pea, tehnik jaamas pordivahetuse ära teeb peaks ruuter kohe VDSL2 peale minema, samuti peaks SMS teavitus tulema "teie teenus on aktiviseeritud" vms.
Ruuteril on tegelikult eraldi plastikust kronsa olemas mida peaks esindusest juurde küsima, neid ei ole ruuterite karpides kaasas ja seni on neid vaid tehnikud äriklientidele seadmete paigaldamisel kasutanud. Uurin kuidas sellised asjad esindustesse saaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
12.03.2013 20:31:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ruuteril on tegelikult eraldi plastikust kronsa olemas mida peaks esindusest juurde küsima, neid ei ole ruuterite karpides kaasas ja seni on neid vaid tehnikud äriklientidele seadmete paigaldamisel kasutanud. Uurin kuidas sellised asjad esindustesse saaks. |
Kas sellega kronsaga saab 789 seinale kinnitada, mul nimelt 784 seinal, kõige mugavam koht seni kasutatutest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.03.2013 21:00:43
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Ruuteril on tegelikult eraldi plastikust kronsa olemas mida peaks esindusest juurde küsima, neid ei ole ruuterite karpides kaasas ja seni on neid vaid tehnikud äriklientidele seadmete paigaldamisel kasutanud. Uurin kuidas sellised asjad esindustesse saaks. |
Kas sellega kronsaga saab 789 seinale kinnitada, mul nimelt 784 seinal, kõige mugavam koht seni kasutatutest |
Jah, saab seinale, kapile ja kasvõi lakke
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
12.03.2013 21:02:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
| Kuni 3 päeva jooksul saad oma ühenduse kätte. |
Krt, närvid jumala krussis, iga paari tunni tagant teen ruuterile resa ja siis ronin speedtesti lehele.
Peaks vist ravi otsima
Kahju ainult, et see ruuter nii tobeda kujuga on - varem olen kõik netiseadmed lauaplaadi alla kinnitanud. Sellega vähe keerulisem. |
Ruuterit resama ei pea, tehnik jaamas pordivahetuse ära teeb peaks ruuter kohe VDSL2 peale minema, samuti peaks SMS teavitus tulema "teie teenus on aktiviseeritud" vms.
Ruuteril on tegelikult eraldi plastikust kronsa olemas mida peaks esindusest juurde küsima, neid ei ole ruuterite karpides kaasas ja seni on neid vaid tehnikud äriklientidele seadmete paigaldamisel kasutanud. Uurin kuidas sellised asjad esindustesse saaks. |
Mina sain selle küsimise peale eile Eedeni keskuse sindusest kaasa, raha taheti 0.95 eurot, ainuke naljakas asi oli see, et komplektis puudusid kruvid kronsa ruuteri külge kinnitamiseks.
Teenus töötab kuid sms-i ega meili pole mulle veel tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
12.03.2013 21:34:27
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Ruuterit resama ei pea, tehnik jaamas pordivahetuse ära teeb peaks ruuter kohe VDSL2 peale minema, samuti peaks SMS teavitus tulema "teie teenus on aktiviseeritud" vms. |
E-mail tuli enne kui poest karbiga tagasi koju jõudsin. Teenindaja ka nagu ütles, et "peaksite juba täna õhtul saama uut kiirust proovida".
| tsitaat: |
Teie tellitud Elioni eKodu internet kiirusega 30Mbps/10Mbps aadressil ...Tartu... on kasutamiseks valmis.
Kui interneti kiirus ei muutu, siis palume taaskäivitada ruuter ja digiboks. |
Ah, eks vaatab mis homme õhtuks saanud on. Peatähtis, et tehnikul post-it note mu infoga kaotsi pole läinud
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.03.2013 09:43:27
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Ruuterit resama ei pea, tehnik jaamas pordivahetuse ära teeb peaks ruuter kohe VDSL2 peale minema, samuti peaks SMS teavitus tulema "teie teenus on aktiviseeritud" vms. |
E-mail tuli enne kui poest karbiga tagasi koju jõudsin. Teenindaja ka nagu ütles, et "peaksite juba täna õhtul saama uut kiirust proovida".
| tsitaat: |
Teie tellitud Elioni eKodu internet kiirusega 30Mbps/10Mbps aadressil ...Tartu... on kasutamiseks valmis.
Kui interneti kiirus ei muutu, siis palume taaskäivitada ruuter ja digiboks. |
Ah, eks vaatab mis homme õhtuks saanud on. Peatähtis, et tehnikul post-it note mu infoga kaotsi pole läinud  |
Kui teavituskiri juba tuli siis tulista pigem kõne helpdeski 165. See lõhnab selle järgi, et sul on juba VDSL2 toega ühendus olemas ning jaamaport seadistamata. Tehnikul pole siis miskit teha, helpdesk aitab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
13.03.2013 10:04:21
Elion korrusmaja interneti teenuse hind tõuseb. |
|
|
Elion tõstab hinda. Mulle helistati ja teatati, et minu korrusmaja interneti teenus kuutasuga 10 € peatatakse. Uus min. teenuse hind saab olema 16 €.
Hinnatõus seega 60 %. Mind rahuldas senine teenus nii mahu kui kiiruse poolest. Rõõmustage ristirahvas kõik hea saab kord otsa või läheb kallimaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.03.2013 10:07:55
Re: Elion korrusmaja interneti teenuse hind tõuseb. |
|
|
| 16€ eest saad juba 50/10 ekodu neti
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
13.03.2013 10:31:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Ruuterit resama ei pea, tehnik jaamas pordivahetuse ära teeb peaks ruuter kohe VDSL2 peale minema, samuti peaks SMS teavitus tulema "teie teenus on aktiviseeritud" vms. |
E-mail tuli enne kui poest karbiga tagasi koju jõudsin. Teenindaja ka nagu ütles, et "peaksite juba täna õhtul saama uut kiirust proovida".
| tsitaat: |
Teie tellitud Elioni eKodu internet kiirusega 30Mbps/10Mbps aadressil ...Tartu... on kasutamiseks valmis.
Kui interneti kiirus ei muutu, siis palume taaskäivitada ruuter ja digiboks. |
Ah, eks vaatab mis homme õhtuks saanud on. Peatähtis, et tehnikul post-it note mu infoga kaotsi pole läinud  |
Kui teavituskiri juba tuli siis tulista pigem kõne helpdeski 165. See lõhnab selle järgi, et sul on juba VDSL2 toega ühendus olemas ning jaamaport seadistamata. Tehnikul pole siis miskit teha, helpdesk aitab. |
Ma ei saa sellest aru, et mis piirab erakliendile pakkumast seda uut VDSL paketti kui ma ärikliendina juba 2 aastat kasutan VDSL paketti...
NB! Täpsustuseks olgu öeldud, et soovin vormistada ümber Ärilahenduse VDSL-i erakliendi paketiks.
viimati muutis oncleuno 13.03.2013 13:18:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
13.03.2013 11:06:35
Re: Elion korrusmaja interneti teenuse hind tõuseb. |
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 16€ eest saad juba 50/10 ekodu neti |
20€ on selle teenuse hind ju?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
13.03.2013 11:36:28
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kui teavituskiri juba tuli siis tulista pigem kõne helpdeski 165.
See lõhnab selle järgi, et sul on juba VDSL2 toega ühendus olemas ning jaamaport seadistamata.
Tehnikul pole siis miskit teha, helpdesk aitab. |
Logi järgi näha, et ruuter oli resa teinud...ning normaalne nett saabus mööda juhet
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.03.2013 13:56:10
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Helistasin 165 ja levib ka minu koju, ... |
Levib ka minuni, info sain alles 165 helistades.
Iseteeninduses olid mul pakkumises millegipärast kortermaja paketid? Valida ei lasknud, ütles, et ajutine viga vms.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2013 14:00:33
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Helistasin 165 ja levib ka minu koju, ... |
Levib ka minuni, info sain alles 165 helistades.
Iseteeninduses olid mul pakkumises millegipärast kortermaja paketid? Valida ei lasknud, ütles, et ajutine viga vms. |
Ootoootoot. Siis peaks minuni ka levima ju, äkki
info@elion.ee ja tugi@elion.ee on mulle kahel korral väitnud, et ei ole võimalik ja pakkusid vaid ärikliendile mõeldud 2 mbit VDSL paketti.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
13.03.2013 16:05:51
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Helistasin 165 ja levib ka minu koju, ... |
Levib ka minuni, info sain alles 165 helistades.
Iseteeninduses olid mul pakkumises millegipärast kortermaja paketid? Valida ei lasknud, ütles, et ajutine viga vms. |
Ootoootoot. Siis peaks minuni ka levima ju, äkki
info@elion.ee ja tugi@elion.ee on mulle kahel korral väitnud, et ei ole võimalik ja pakkusid vaid ärikliendile mõeldud 2 mbit VDSL paketti. |
2Mbit/s VDSL paketti ei tea et oleks, ise kasutan kõige soodsamat 10/5 Mbit/s paketti hinnaga 32.- kuus (hind ei sisalda 20% käibemaksu)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2013 16:09:30
|
|
|
mulle pakuti ka 32 euro eest aga upload kiirus oli kuni 2mbit. dl mind väga ei huvitagi, vähemalt 5 on nagunii.
hetkel kodulahendus 5/1 (reaalselt 4,8/0,78 aga see selleks) sellise aeglase uploadi juures ei näe pointi 12 mbit dl paketi eest maksta ja kasutan praegu aeglasemat.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
13.03.2013 16:10:28
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
mulle pakuti ka 32 euro eest aga upload kiirus oli kuni 2mbit. dl mind väga ei huvitagi, vähemalt 5 on nagunii.
hetkel kodulahendus 5/1 (reaalselt 4,8/0,78 aga see selleks) sellise aeglase uploadi juures ei näe pointi 12 mbit dl paketi eest maksta ja kasutan praegu aeglasemat. |
Sa mõtled siis paketti alla 5 ja üles 2 ning see 32.- eest? Kui VDSL juba võimalik on siis võiks sama raha eest küsida ikka 10 alla ja 5 üles paketti...
Reaalselt tuleb mul VDSL 10/5 paketiga alla ~9,5Mbit ja üles ~4,5Mbit
viimati muutis oncleuno 13.03.2013 16:12:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2013 16:11:32
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| mulle pakuti ka 32 euro eest aga upload kiirus oli kuni 2mbit. dl mind väga ei huvitagi, vähemalt 5 on nagunii. |
Sa mõtled siis paketti alla 5 ja üles 2 ning see 32.- eest? Kui VDSL juba võimalik on siis võiks sama raha eest küsida ikka 10 alla ja 5 üles paketti... |
No ma asun seadmekapist kaugemal kui nendele sobilik. Maaelu rõõmud.
EMT 4G uhab mul ilusti 20-22mbit alla ja 9-12 mbit üles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
13.03.2013 16:14:27
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| oncleuno kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| mulle pakuti ka 32 euro eest aga upload kiirus oli kuni 2mbit. dl mind väga ei huvitagi, vähemalt 5 on nagunii. |
Sa mõtled siis paketti alla 5 ja üles 2 ning see 32.- eest? Kui VDSL juba võimalik on siis võiks sama raha eest küsida ikka 10 alla ja 5 üles paketti... |
No ma asun seadmekapist kaugemal kui nendele sobilik. Maaelu rõõmud.
EMT 4G uhab mul ilusti 20-22mbit alla ja 9-12 mbit üles  |
No jah kui kapp kaugele jääb siis ei saa midagi parata... tuleb EMT 4G mahupiiranguta paketi hinnasula oodata siis pole enam vDSL-i vajagi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
15.03.2013 11:08:46
|
|
|
| tsitaat: |
Tere
Saite ilmselt vahepeal ka juba kirja, et kiiremat paketti Teile antud hetkel ei saa pakkuda, kuid täpsustan seda infot.
Teie aadressile on võimalik VDSL lahendus, kuid täielikult tuleme sellega välja ja hakkame ise pakkumisi tegema alles mai kuus. Kui Te siiski soovite seda kiireimini saada, siis on Teil see võimalus, kuid vaid nii, et Te lähete ise mõnda, kas Tartu või Tallinna esindusse kohale seda taotlema, muud moodi mitte.
Lugupidamisega
Konsultant
Elion Ettevõtted AS |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
15.03.2013 11:52:46
|
|
|
| smily kirjutas: |
| tsitaat: |
Tere
Saite ilmselt vahepeal ka juba kirja, et kiiremat paketti Teile antud hetkel ei saa pakkuda, kuid täpsustan seda infot.
Teie aadressile on võimalik VDSL lahendus, kuid täielikult tuleme sellega välja ja hakkame ise pakkumisi tegema alles mai kuus. Kui Te siiski soovite seda kiireimini saada, siis on Teil see võimalus, kuid vaid nii, et Te lähete ise mõnda, kas Tartu või Tallinna esindusse kohale seda taotlema, muud moodi mitte.
Lugupidamisega
Konsultant
Elion Ettevõtted AS |
 |
Mina ootan oma Mai kuud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2013 12:47:41
|
|
|
Mais?! Lootsin ikka, et aprillis tuleb uus tehnoloogia turule. Ilmselt, kui ikka tuleb, siis ainult nutiTV uuendus.
Tahaks lihtsalt sellest kindla ruuteri määratud LAN pordi nõudest telerivaatamiseks lahti saada.
Koduvõrgu suvalise seadme suvalisse LAN pessa IPTV boksi kaabel ühendada ja pilt ees.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
15.03.2013 12:48:51
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Mais?! Lootsin ikka, et aprillis tuleb uus tehnoloogia turule. Ilmselt, kui ikka tuleb, siis ainult nutiTV uuendus.
Tahaks lihtsalt sellest kindla ruuteri määratud LAN pordi nõudest telerivaatamiseks lahti saada.
Koduvõrgu suvalise seadme suvalisse LAN pessa IPTV boksi kaabel ühendada ja pilt ees.  |
Ma isegi ei tea mis porti ma teleka toppisin uuel ruuteril.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2013 15:43:46
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
Spoiler 
| jägaja kirjutas: |
Mais?! Lootsin ikka, et aprillis tuleb uus tehnoloogia turule. Ilmselt, kui ikka tuleb, siis ainult nutiTV uuendus.
Tahaks lihtsalt sellest kindla ruuteri määratud LAN pordi nõudest telerivaatamiseks lahti saada.
Koduvõrgu suvalise seadme suvalisse LAN pessa IPTV boksi kaabel ühendada ja pilt ees.  |
Ma isegi ei tea mis porti ma teleka toppisin uuel ruuteril. |
Pane veel paar switchi vahele ning kui telepilt säilib siis on asjad nii, kui nad ka olema peaksid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
15.03.2013 16:54:36
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH! |
Kuidas see erineb analog telefoni vasekaabli läbilõikamisest? Ja ma ei tea, mis valvesüsteem sul on, aga minu G4S koduvalve kasutab ping?pong! süsteemi ja kui liin katkeb on häire.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
17.03.2013 11:32:59
|
|
|
| Strom kirjutas: |
| ready kirjutas: |
| Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad aru millest räägin. Voipi probleem asub maja elektrikapis ja seda ei suuda ka UPS asendada kuigi kaua. Paha läheb ja lülitab su tobeda VOIPi välja,lülitab ka igaks juhuks GSM segaja ja sisse ja tassib su mammona endale. EI AITÄH! |
Kuidas see erineb analog telefoni vasekaabli läbilõikamisest? Ja ma ei tea, mis valvesüsteem sul on, aga minu G4S koduvalve kasutab ping?pong! süsteemi ja kui liin katkeb on häire. |
Ma täpsemalt ei tea, kuid voolu katkemise peale keegi kohe kohale ei lenda - seni, sest mul ei ole VOIP telefon ja liin jääb ka ilma vooluta toimima.
Kaabli läbilõikamine? Tood ekskavaatori ja kukud kaevama? Samahästi võid siis juba tankiga seina maha sõita. Kaableid saab vigastada,kuid need on sügaval, elektrikilp see eest maja ees tänaval ja sellele ligipääsemine pole mingi kunsttükk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.03.2013 12:37:11
|
|
|
Sidekapp on samamoodi tänaval ju. Samas kui on organiseeritud vargad, siis tassitakse su telekas, arvuti ning uhke helisysteem 5 minutiga kaubikusse ja tehakse minekut
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
17.03.2013 13:01:54
|
|
|
Mis siin ikka maikuud oodata. Nad tulevad sel ajal avalikult välja sellise paketiga, aga praegu võib ju vabalt esindusest uurida, kas oma majja on üldse võimalik seda saada ja kui on, saab lepingu ära teha.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
17.03.2013 14:27:04
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Sidekapp on samamoodi tänaval ju. Samas kui on organiseeritud vargad, siis tassitakse su telekas, arvuti ning uhke helisysteem 5 minutiga kaubikusse ja tehakse minekut |
Alajaam on ka tänaval! Sidekapi lõhkumine toob samased tagajärjed, kui alajaamaas trafo lõhkumine s.t. inimesed tõstavad kisa ja asi ei ole tõsiseltvõetava väärtusega, et ühte eramut tühjendada. Saboteeritakse kõige suurema tõenäosusega ikka asju mis teistele jääb märkamata. Auto ja gsm valvet saab ju vidinatega suurepäraselt saboteerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
17.03.2013 16:18:28
|
|
|
| Kui ma panen 100/20 neti kaabli otse switchi taha ja sealt edasi jagan kodus olevatele seadmetele, siis puudub mul võimalus teatud seadmetele kindlalt kohtvõrgu IP aadressi määrata?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.03.2013 16:19:52
|
|
|
| keevitus, kui sul kusagil ruuterit pole, siis pole mingit seadet mis seda kohtvõrku teeks.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
17.03.2013 16:26:35
|
|
|
ma sain aru, et 100mbit ühenduse puhul jookseb tuppa juba kaabel kus on võrk püsti, st kusagil on mingi seade juba võrgu loond..
| Vahur kirjutas: |
| keevitus, kui sul kusagil ruuterit pole, siis pole mingit seadet mis seda kohtvõrku teeks. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.03.2013 16:30:47
|
|
|
Kui sul otse võrgukaabel tuppa tuleb, siis ta tuleb otse switchist. Aga seda kaablitpidi saad sa endale välisvõrgu IP. Selleks, et rohkem seadmeid netti ja sisevõrku saada, pead ikkagi ise ruuteri panema vahele.
| keevitus kirjutas: |
ma sain aru, et 100mbit ühenduse puhul jookseb tuppa juba kaabel kus on võrk püsti, st kusagil on mingi seade juba võrgu loond..
| Vahur kirjutas: |
| keevitus, kui sul kusagil ruuterit pole, siis pole mingit seadet mis seda kohtvõrku teeks. |
|
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
17.03.2013 16:42:10
|
|
|
Kui ma ostan mingi korraliku gbit portidega ruuteri, siis kohtvõrk töötab ilusti eskole, aga iptv?
| Vahur kirjutas: |
Kui sul otse võrgukaabel tuppa tuleb, siis ta tuleb otse switchist. Aga seda kaablitpidi saad sa endale välisvõrgu IP. Selleks, et rohkem seadmeid netti ja sisevõrku saada, pead ikkagi ise ruuteri panema vahele.
| keevitus kirjutas: |
ma sain aru, et 100mbit ühenduse puhul jookseb tuppa juba kaabel kus on võrk püsti, st kusagil on mingi seade juba võrgu loond..
| Vahur kirjutas: |
| keevitus, kui sul kusagil ruuterit pole, siis pole mingit seadet mis seda kohtvõrku teeks. |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.03.2013 16:49:47
|
|
|
| keevitus kirjutas: |
Kui ma ostan mingi korraliku gbit portidega ruuteri, siis kohtvõrk töötab ilusti eskole, aga iptv?
| Vahur kirjutas: |
Kui sul otse võrgukaabel tuppa tuleb, siis ta tuleb otse switchist. Aga seda kaablitpidi saad sa endale välisvõrgu IP. Selleks, et rohkem seadmeid netti ja sisevõrku saada, pead ikkagi ise ruuteri panema vahele.
| keevitus kirjutas: |
ma sain aru, et 100mbit ühenduse puhul jookseb tuppa juba kaabel kus on võrk püsti, st kusagil on mingi seade juba võrgu loond..
| Vahur kirjutas: |
| keevitus, kui sul kusagil ruuterit pole, siis pole mingit seadet mis seda kohtvõrku teeks. |
|
|
|
Ostad switchi mille kylge paned iptv jaoks elioni ruuteri ja ostad gbit ruuteri mille paned sisevõrku tegema sellesama switchi otsa. Korterisse tuleva juhtme otsa siis switch ja sinna kylge need kaks ruuterit. Saad iptv ja interneti ilusti käima
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|