|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Millestone
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2002
|
12.03.2013 15:56:40
|
|
|
| kas keegi oskab mingit infot jagada , et kas SII plus ka elisa-sse müüki on oodata ???
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.03.2013 18:52:43
|
|
|
miks sa seda tahad? tava-S2 on ju asisem. ise sellepärast võtsingi kiiruga tavalise ära, oht on, et kauaks neid enam pole.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_ii_plus_review-review-878p10.php
| GSMArena kirjutas: |
| With both devices still on the market and currently priced the same, however, you'd be crazy not to go with the original Galaxy S II. The formula that worked for Samsung two years ago still works today, and Jelly Bean has brought some extra value to the experience. You get the better-performing Exynos chipset and double the flash memory for the same price (there's a 32GB model available as well). |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.03.2013 18:59:09
|
|
|
arvan,et sellepärast tahab seda, kuna selle nime juures on PLUS kirjas
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Millestone
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2002
|
12.03.2013 21:50:35
|
|
|
| firemark kirjutas: |
arvan,et sellepärast tahab seda, kuna selle nime juures on PLUS kirjas |
Mitte nime pärast vaid otsin mõistliku suurusega telefoni millel ka nfc küljes . vaat sellepärast
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
12.03.2013 22:38:32
|
|
|
| Ega SII ja SII PLUS-il mingit vahet pole .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.03.2013 22:43:06
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Ega SII ja SII PLUS-il mingit vahet pole . |
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=5213
midagi erilist mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.03.2013 22:43:09
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Ega SII ja SII PLUS-il mingit vahet pole . |
ei olegi, aga kisa kui palju kohe.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.03.2013 22:57:44
|
|
|
| see on hea näide,et vanast rasvast saab elada edasi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.03.2013 23:32:41
|
|
|
ma peaks seda küll piisavaks vaheks, et uuel sama raha eest poole vähem sisemälu. ning mul poleks NFC-ga puuksugi peale hakata. sellest ka tava-S2.
aga kui see Tallinnas säästab miski kaardiga bussis vehkimast (vist ainus tõsiseltvõetav rakendus NFC-le siiani?), siis why not.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
13.03.2013 09:38:57
|
|
|
Kolm mure s2-ga
*Mure selline et telefon hakkab ise ennast laadima heast peast. Laadisin 100% ära ja nüüd siis muudkui laeb juurde kuigi juhet taga pole. Mingi 10min jamab nii peale seda hakkab aku ikoon lihtsalt vilkuma.
*Teine jama oli see et ei hakanud üldse laadima sest pistik nagu oleks jupsinu, aga mul sattus sinna mingit sodi ja siis lülitasin telefoni välja võtsin aku ära ning surkisin seal pistikus vaikselt ja sain sodi kätte ning peale seda laadis jälle ilusti seega eeldasin et probleem on läinud kui nüüd siis hakkas heast peast see aku ennast ka ilma juhtmeta laadima (Mu s2 on vist hinges Lumia )
*Kolmas asi on see, et kui välja lülitan siis lülitab ise ennast sisse kohe. Muidu nagu töötab ilusti ja sai siin soft ka ära vahetatud, lootes viga eemaldada (tehtud igast dalvikute resetid ja premission fix-id jne jne). Sama softiga varem mitu kuud ilusti töötanud (AllianceROM_I9100_JB_XXLSJ_V5.2) mingi poole aasta vältel ka muude erinevate rom-idega pole selliseid probleeme esinenud.
Igasugune abi oodatud, sest uut telefoni ei raatsi ega taha osta, garantiid ka pole ju enam. Lugesin et võibolla aitab charging pordi vahetus ja vidin ise ebayst tellides päris odav kah.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.03.2013 10:12:55
|
|
|
| Sul laadimismoodul läbi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
13.03.2013 10:20:17
|
|
|
Ehk siis see vidin?
Spoiler 
Või see? youtubest leidsin õpetusi selle vahetuseks
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.03.2013 10:58:42
|
|
|
| jep see alumine, ülemine on lihtsalt usb port.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
13.03.2013 11:00:04
|
|
|
Suured tänud, läheb tellimiseks siis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
13.03.2013 17:12:06
|
|
|
| kas keegi oskab öelda millal tuleb automaat uuendust androidi suhtes? Telefon on võetud emtst ja liitumine.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.03.2013 17:13:23
|
|
|
| siis kui 4.1.2SEB firmware kunagi valmis saab
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
13.03.2013 17:22:47
|
|
|
| G2rry kirjutas: |
Kolm mure s2-ga
*Mure selline et telefon hakkab ise ennast laadima heast peast. Laadisin 100% ära ja nüüd siis muudkui laeb juurde kuigi juhet taga pole. Mingi 10min jamab nii peale seda hakkab aku ikoon lihtsalt vilkuma.
*Teine jama oli see et ei hakanud üldse laadima sest pistik nagu oleks jupsinu, aga mul sattus sinna mingit sodi ja siis lülitasin telefoni välja võtsin aku ära ning surkisin seal pistikus vaikselt ja sain sodi kätte ning peale seda laadis jälle ilusti seega eeldasin et probleem on läinud kui nüüd siis hakkas heast peast see aku ennast ka ilma juhtmeta laadima (Mu s2 on vist hinges Lumia )
*Kolmas asi on see, et kui välja lülitan siis lülitab ise ennast sisse kohe. Muidu nagu töötab ilusti ja sai siin soft ka ära vahetatud, lootes viga eemaldada (tehtud igast dalvikute resetid ja premission fix-id jne jne). Sama softiga varem mitu kuud ilusti töötanud (AllianceROM_I9100_JB_XXLSJ_V5.2) mingi poole aasta vältel ka muude erinevate rom-idega pole selliseid probleeme esinenud.
Igasugune abi oodatud, sest uut telefoni ei raatsi ega taha osta, garantiid ka pole ju enam. Lugesin et võibolla aitab charging pordi vahetus ja vidin ise ebayst tellides päris odav kah. |
Soovitan enne laadimise auku puhastada nõela või mingi väikse tiku otsaga. Ühel S2-hel aitas see, millel ka taoliselt jupsis laadimine. (Selleks ajaks muidugi telefon välja lülitada).
Kui see ei aita siis laadimismooduli vahetus.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
13.03.2013 17:50:57
|
|
|
| tsitaat: |
Kolm mure s2-ga
*Mure selline et telefon hakkab ise ennast laadima heast peast. Laadisin 100% ära ja nüüd siis muudkui laeb juurde kuigi juhet taga pole. Mingi 10min jamab nii peale seda hakkab aku ikoon lihtsalt vilkuma. |
mul tegi ka nii kui oli vähe niiskust saanud aga paar päeva hoidsain telefoni põuetaskus ja see mure kadus ise enesest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
13.03.2013 17:54:48
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| siis kui 4.1.2SEB firmware kunagi valmis saab |
intomobile.com kirjutab kah täna(13.03), et "Samsung has started rolling out Android 4.1.2 Jelly Bean update for Galaxy S II users across Europe.". Nagu ma aru saan, siis Kies varundab ja hiljem taastab kõik minu seaded ja failid peale uue Androidi paigaldamist? On see naiivne oodata, et 4.1.2 firmware siinse regiooni jaoks nädala või paari jooksul kättesaadavaks tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.03.2013 19:24:19
|
|
|
eelmisest aastast juba see 4.1.2 peal, ootaks juba uuemat
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
13.03.2013 21:54:22
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kui niisama otsa lased, siis jäävad kõik asjad niisama alles. |
Seda poleks tegelt arvanud. Huvitav, kas siis failisüsteeme uuesti ei looda.. Või ei puudutata failisüsteeme nendel partitsioonidel, kus andmed ning paigaldatud programmide failid pesitsevad.
| firemark kirjutas: |
eelmisest aastast juba see 4.1.2 peal, ootaks juba uuemat  |
Sa kasutad mingit mitteametlikku firmware?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.03.2013 22:30:05
|
|
|
| ei, ametlikku ikka. lihtsalt ei näe pointi oodata SEB varianti sellest.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
13.03.2013 23:37:39
|
|
|
Haha, paneb imestama et endiselt leidub inimesi kes Balti regiooni 4.1.2 uuendust ootavad.
Panen panuse et ega seda enne maikuud seda kino oodata pole.
Endal ka juba mõnda aega ametlik Nordic regioni JB peal ja varsti võiks tõesti sinna 4.2.2 leeri piiluda kui see S3'le valmis saab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johann
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2012
|
14.03.2013 09:36:25
|
|
|
Balti versioon on väljas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.03.2013 11:21:50
|
|
|
| Keegi õhu kaudu on juba ära teinud uuenduse? Kuidas kontaktide piltide jms? Jäevad alles?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johann
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2012
|
14.03.2013 11:32:31
|
|
|
| Ma tegin juhtmega ja siis jäid küll kõik pildid, kontaktid jm alles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
14.03.2013 11:52:48
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| Keegi õhu kaudu on juba ära teinud uuenduse? Kuidas kontaktide piltide jms? Jäevad alles? |
Minul õhu kaudu ei pakkunud uuendust. Kaabliga pakkus kohe...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
14.03.2013 12:18:53
|
|
|
| Johann kirjutas: |
Balti versioon on väljas.  |
Märkasin ka just. OLI KA AEG!
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2013 12:39:51
|
|
|
Täna on pooled siin sillas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taff911
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
14.03.2013 12:43:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Täna on pooled siin sillas  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matih22
HV veteran

liitunud: 01.12.2008
|
14.03.2013 18:21:16
|
|
|
| Väike mure S2-ga jälle. Telefon ei lae enam. Vahetasin USB flexi ära aga ikka ei lae. Telefon olla väidetavalt vett saanud. Emaplaat on iseenest korras. Pilt on ees aga voolu taha ei võta. Äkki keegi targem oskab nõu anda mida vaadata või kust viga otsida.
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 18:32:34
|
|
|
| kas see on norm ,et mul kies kirjutab : teie seade ei toeta tarkvara täiendamist kiesi kaudu?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.03.2013 19:20:39
|
|
|
| Originaal rom ?
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 19:24:40
|
|
|
| Vist mitte , kuidas taastada , et tagasi tuleks originaal rom 4.0 versioon?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2013 19:37:55
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Vist mitte , kuidas taastada , et tagasi tuleks originaal rom 4.0 versioon? |
tõmbad ja lased peale nagu non-originaali
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 19:48:14
|
|
|
| Aga back up-i ei saa kuidagi teha v ? läbi kiesi ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2013 19:57:03
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Aga back up-i ei saa kuidagi teha v ? läbi kiesi ? |
kui mõtled, et mängu saved, siis mitte, selleks kasuta titanium backupi, vajab rooti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 19:59:11
|
|
|
| Ei ma soovin teha back up-i ,et saada tagasi see android mis telefonil peal oli, et pärast saaks läbi kiesi panna 4.1.2 tagasi .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
14.03.2013 20:14:11
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Ei ma soovin teha back up-i ,et saada tagasi see android mis telefonil peal oli, et pärast saaks läbi kiesi panna 4.1.2 tagasi . |
mida sa soovid siis ikkagi täpsemalt backuppida?
_________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 20:16:43
|
|
|
| Ma soovin last enda S II -lt jelly bean-i maha , sest see pole originaalne ja tagasi panna ice creami ning siis panna telefon tööle ühendada kiesiga ja läbi kiesi panna jelly bean(originaal versiooni) tagasi .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2013 20:24:15
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Ma soovin last enda S II -lt jelly bean-i maha , sest see pole originaalne ja tagasi panna ice creami ning siis panna telefon tööle ühendada kiesiga ja läbi kiesi panna jelly bean(originaal versiooni) tagasi . |
Sa ju kirjutasid, kas läbi kiesi saab backup teha
Mida sa tahad backupida?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 20:28:29
|
|
|
| Backupida 4.0 ice creami peale .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.03.2013 21:26:19
|
|
|
| pane kohe odini abil jelly bean peale
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.03.2013 21:30:57
|
|
|
| Sai ka tarkvarauuendus tehtud, kõik meeldib va. taustapiltide ja lukustusekraani piltide lisamine, ükski mis enne istus ideaalselt enam ei sobi.. Peab nüüd miskitmoodi selgeks tegema kuidas see süsteem seal töötab, tundub väga kahtlane..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
14.03.2013 21:33:22
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| Backupida 4.0 ice creami peale . |
Sa ei taha tegelikult mitte backup`ida vaid restoreda ehk maakeeli taastada ICS mitte varundada miskit?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.03.2013 21:38:10
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| pane kohe odini abil jelly bean peale |
Asi selles ,et mul seisab Jelly Bean peal , aga kies kirjuta : teie seade ei toeta tarkvara täiendamist kiesi kaudu , kirjutab ta seda sp ,et jelly bean pole originaal ja ma sooviks läbi kiesi saada originaal tarkvara ehk jelly bean-i.
Aga kuidas seda teha ??
| olafsand kirjutas: |
| night596 kirjutas: |
| Backupida 4.0 ice creami peale . |
Sa ei taha tegelikult mitte backup`ida vaid restoreda ehk maakeeli taastada ICS mitte varundada miskit? |
Just nimelt .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.03.2013 22:05:49
|
|
|
| Nüüd ei saa enam vahetada ka helinat. Ütleb Unfortunately the process android.process.media has stopped. Enamus asju viskab has stopped.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.03.2013 22:07:55
|
|
|
Väga imelik on see taustapiltide asi ikka .. Oot keegi oskab öelda kas enam ei saagi lukustusekraanile pikliku õiges resos pilti panna? et nüüd vaja panna painti teha kandiliseks ja siis lisada uuesti lukustusekraani pildi, et võtaks selle pikliku osa ilusti tervenisti taustaks? Kui keegi saab aru mida ma mõtlen?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
14.03.2013 22:11:32
|
|
|
symmi, arusaadav ja nii on jah.
patrick615, sel juhul peale update tee factory reset ja need errorid kaovad. Asjad telefonist samuti. Backup abiks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|