Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pakspoiss
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2013




sõnum 04.03.2013 18:16:12 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
Kui mängid fps mänge siis kindlasti pead "kiirenduse" disablema. Et kursor liiguks hiirega üks ühele sõltumata sellest kui kiiresti hiirt liigutad.
Kõige parema tulemuse saab ilma hiirega kaasa tulevate driveriteta imo.

Siin rohkem infot ja .reg download.
http://donewmouseaccel.blogspot.com/2010/04/markc-mouse-acceleration-fix-builder.html


Kiirendus disable, kust kohast ? Mul win 7 op
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:21:18 vasta tsitaadiga

pakspoiss kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
Kui mängid fps mänge siis kindlasti pead "kiirenduse" disablema. Et kursor liiguks hiirega üks ühele sõltumata sellest kui kiiresti hiirt liigutad.
Kõige parema tulemuse saab ilma hiirega kaasa tulevate driveriteta imo.

Siin rohkem infot ja .reg download.
http://donewmouseaccel.blogspot.com/2010/04/markc-mouse-acceleration-fix-builder.html


Kiirendus disable, kust kohast ? Mul win 7 op


Link

siin ta seletab hiire kiirendust lahti ja seda, kuidas seda maha saada. esimene osa on ka, kus ta seda mängus demonstreerib
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:33:22 vasta tsitaadiga

pakspoiss kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
Kui mängid fps mänge siis kindlasti pead "kiirenduse" disablema. Et kursor liiguks hiirega üks ühele sõltumata sellest kui kiiresti hiirt liigutad.
Kõige parema tulemuse saab ilma hiirega kaasa tulevate driveriteta imo.

Siin rohkem infot ja .reg download.
http://donewmouseaccel.blogspot.com/2010/04/markc-mouse-acceleration-fix-builder.html


Kiirendus disable, kust kohast ? Mul win 7 op

Sikuta see alla.
http://www.gamefront.com/files/22306420/MarkC_Windows_8+7+Vista+XP_MouseFix_Builder_2.2.zip
Siis Control Panel/Mouse/Pointer Options/Motion määra see 6/11

Alla laetud failist leiad Windows 7 Fixes kausta. Sealt leiad registry failid.
Eeldan, et see setting on sul 100%

Siis sealt kaustast valid faili: Windows_7_MouseFix_TextSize(DPI)=100%_Scale=1-to-1_@6-of-11.reg
Are you sure you want to continue ? Yes ja OK

Siis logi korra välja või tee restart ja ongi kombes.


viimati muutis KURIHUNT 04.03.2013 18:52:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:41:49 vasta tsitaadiga

Millal see update läbi saab ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 18:56:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Millal see update läbi saab ?


siis kui ta läbi saab icon_biggrin.gif

17:56 hakkas mul battlelog tööle
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakspoiss
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2013




sõnum 04.03.2013 21:12:03 vasta tsitaadiga

Tnx KURIHUNT, sa päästsid mu kindlast surmast icon_biggrin.gif Sain kõik tehtud ja panin ka hiire enda accelerationi none peale. Esimesed 3 mängu oli hiir täiesti võõras ja imelik, siis käisin 5 min ära. Kõsi oli vahepeal harjunud ja ma olin mängus snaipriga nagu Jumal ise icon_biggrin.gif Juhitavus ja täpsus olid mega icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 21:54:57 vasta tsitaadiga

nagu vähe neid snaipreid oleks
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 21:57:15 vasta tsitaadiga

pakspoiss kirjutas:
Tnx KURIHUNT, sa päästsid mu kindlast surmast icon_biggrin.gif Sain kõik tehtud ja panin ka hiire enda accelerationi none peale. Esimesed 3 mängu oli hiir täiesti võõras ja imelik, siis käisin 5 min ära. Kõsi oli vahepeal harjunud ja ma olin mängus snaipriga nagu Jumal ise icon_biggrin.gif Juhitavus ja täpsus olid mega icon_biggrin.gif

Hea kui see abiks oli. Algul ongi natuke võõras. Harjud ära siis saad õige tunnetuse kätte. Lõpuks käib kõik tunde järgi.
Soovitan hiire enda softi üldse maha lasta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 22:39:57 vasta tsitaadiga

Nagu kombeks on, ei saa ükski Battlelogi/BF3 update ilma uute vigadeta. Uskumatud kobakäpad on selle kallal töötajad. Absoluutselt ühtegi uuendust BF3 algusest saati ei suudeta korrektselt täita.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.03.2013 00:48:01 vasta tsitaadiga

KURIHUNT, nagu ilma sinutagi oleks ma feilima jäänud
Mul ei olnud väheamatki aimu ka, et windowsi enda accele peal on icon_confused.gif

Sai korra proovitud ka aga ma ei tea.
Liiga hästi läks ,et vb lihtsalt hea päev icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 09:50:32 vasta tsitaadiga

Kas mõned mängijad kasutavad forcefieldi või on asi mu videokaardis, et Markazis lasen ühelt katuselt teisele ja oleks pidanud selge kill tulema aga näe kuul ei jõua teiseni?
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 05.03.2013 10:16:42 vasta tsitaadiga

Lag?? Mul oli lag mingi päev (pühapäev oli vist): fps oli okk(tavaline 80-110 vahel) aga kõik hüppasid mööda kaarti ringi, kaasaarvatud mina. Tuli windoozaz üks käsk cmd-sse sisse lüüa, restart ja jokk. Probleem tuli lambist sisse (juu siis sellest, et installisin ühe vanema ea mängu peale - kahtlustan seda) ja tegu oli mingitsorti renderdussettingutega vms. Ei viitsinud uurida, kuna peale fixi mäng siiamaani jookseb normaalselt jälle.
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:07:11 vasta tsitaadiga

kankka, no mängu poolne "forcefield" ongi pm. Osades dpc mappides ongi sellised nähtamatud seinad igal pool. Armored killis on nt kivid ülisitasti meshitud. Markaz monolithis on need hotelli katkilastud seinad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:19:13 vasta tsitaadiga

Mul ei leia praegu servereid... Kellelgi veel selline jama?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 05.03.2013 12:23:46 vasta tsitaadiga

jep, aga ta hakkas mingit updati tirima
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:26:41 vasta tsitaadiga

Huvitav mul ei tiri midagi... history alt näen servereid aga joinides saan errori: Could not join this server: itʹs not there anymore icon_confused.gif
EDIT: Ok nüüd tirib jah midagi... Hirmus suur kolakas, ilmselt Endgame.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:39:13 vasta tsitaadiga

6.4GB, dafuk??? icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:43:37 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
6.4GB, dafuk??? icon_eek.gif
Õnneks võtab see mul alla tunni.
Ilmselt tuleb End Game juba ära.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:50:33 vasta tsitaadiga

ENDGAME suured mapid. See oli hästi öeldud: Battlelog update brings comment up-voting, BBCode buttons, and more. Kõik teavad mis see "and more" on icon_biggrin.gif More bugs ..

Mäng on juba praegu 22 GB. Milleks ma pean selle downloadima kui mul seda expansionit pole ?


viimati muutis KURIHUNT 05.03.2013 12:54:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakspoiss
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2013




sõnum 05.03.2013 12:54:11 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
pakspoiss kirjutas:
Tnx KURIHUNT, sa päästsid mu kindlast surmast icon_biggrin.gif Sain kõik tehtud ja panin ka hiire enda accelerationi none peale. Esimesed 3 mängu oli hiir täiesti võõras ja imelik, siis käisin 5 min ära. Kõsi oli vahepeal harjunud ja ma olin mängus snaipriga nagu Jumal ise icon_biggrin.gif Juhitavus ja täpsus olid mega icon_biggrin.gif

Hea kui see abiks oli. Algul ongi natuke võõras. Harjud ära siis saad õige tunnetuse kätte. Lõpuks käib kõik tunde järgi.
Soovitan hiire enda softi üldse maha lasta.


Ma pole kindel, kas mu hiir ilma softita jääb 500 või 1000 report rate peale, kahtlustan, et ta originaalis hoiab 500 -da.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 12:56:21 vasta tsitaadiga

vaevalt see on engame update, see on põhimängu ja olemasolevate dlc-te uuendus, endgame tuleb hiljem.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 13:06:42 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
vaevalt see on engame update, see on põhimängu ja olemasolevate dlc-te uuendus, endgame tuleb hiljem.

Põhimängu ja DLC uuendus 6.4GB ? Vaevalt küll. Ega see ei tähenda, et see peaks kohe välja tulema.
Minu teada on nad kõik nii välja lastud. Algul browser update ja siis game update ise.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 14:03:20 vasta tsitaadiga

Patch notesid ka nüüd üleval!

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2925730253179557023/

Ei tundu küll 6GB väärt olev nimekiri!


edit:
Uued keelefailid!
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 14:51:29 vasta tsitaadiga

Jeee, ma saan jälle oma megase netiga ilgelt suurt patchi downloadida icon_biggrin.gif! kopp.gif aeg vist kiiremaks teha kurat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 15:18:12 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:

Link


Sellised laggerid käivad BF3s eriti närvidele, nn. -Ghost players- keda keegi teine ei näe ning nad mõtlevad ,et on mingid eriti -prodgamerid-. Selles videos on eriti hästi näha kuidas tema mängupildis nagu vahetevahel jookseks mäng kinni st. ta saavutab sama pildi mis teised teatud aja järel.
Sellepärast ongi see MP netcode praegustes mängudes ikka väga ebareaalne. Kes asja jagab see teab icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 15:21:41 vasta tsitaadiga

6176,11MB @ 550KB\S = beer_yum.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 16:03:55 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:

Link


Sellised laggerid käivad BF3s eriti närvidele, nn. -Ghost players- keda keegi teine ei näe ning nad mõtlevad ,et on mingid eriti -prodgamerid-. Selles videos on eriti hästi näha kuidas tema mängupildis nagu vahetevahel jookseks mäng kinni st. ta saavutab sama pildi mis teised teatud aja järel.
Sellepärast ongi see MP netcode praegustes mängudes ikka väga ebareaalne. Kes asja jagab see teab icon_lol.gif


Laggerid ? Ghost player ? Keegi teine ei näe ? Mäng jookseb kinni ? Millest sa räägid ?

Saad ikka aru, et see video on 30 fps ?

Recorditud 60fps 1680x1050 ja renderdatud 30fps 1728x1080. Sellepärast see ei näegi välja nii smooth. Tundub, et sa ise ei jaga eriti asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 16:10:16 vasta tsitaadiga

Nii on see ju ikka olnud, et kui endal välja ei tule, siis on kõik teised süüdi mis iganes põhjustel. Igalühel on paremaid ja halvemaid rounde.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:28:02 vasta tsitaadiga

BF3 kausta suurus tõusnud üle 30GB. Üle poole suurem kui seda algusaegadel/poolteist aastat tagasi oli. Päris ulme. icon_biggrin.gif End Gamega vist tõuseb veelgi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:33:29 vasta tsitaadiga

Ah õigus jah, End Game tuleb ka veel oma ruumivajadusega. Eks peab kuskilt siis ruumi leiutama juurde...
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.03.2013 17:36:30 vasta tsitaadiga

Tekkis paar küsimust. Eile mängisin metrood ning proovisin vahelduseks snaipriga vastaseid maha nottida, kuid mõnes kohas oli nii, et vastane oli ilusti sihikul ja ei liikunud, kuid kui tulistasin, siis ta pihta ei saanud. Ei olnud ka näha, et kuul oleks kuhugi mulale lennanud.
Teiseks hivitab mind see, kui mind maha lastakse ja meedik mind uuesti jalule aitab, kas see läheb surmana kirja? Või vastupidi, kui ma vastase maha lasen ja tema elustatakse, kas ma saan tapmise kirja?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:36:44 vasta tsitaadiga

End Game Launch Trailer

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:42:23 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Ah õigus jah, End Game tuleb ka veel oma ruumivajadusega. Eks peab kuskilt siis ruumi leiutama juurde...

Arvatavasti selles viimases patchis oligi juba End Game sees.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:45:21 vasta tsitaadiga

Ma polnud veel pätsi tõmmanud, just hakkas tõmbama, aga installiks ilmselt ruumi ei jää, peab kiirelt kustutama midagi
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakspoiss
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2013




sõnum 05.03.2013 18:03:41 vasta tsitaadiga

Mis värk on ? Peale updatei hääl on aga pilt on must ja ei tulegi muud ette ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 18:07:01 vasta tsitaadiga

A-Circus., Eelnevad DLC-d on küll enda teada tulnud täiesti eraldi, peale mida näitab seda vastavat DLC-d ka minu librarys (lihtsalt Battlelog siis ei lase veel mängima seda DLC-d), kuid praegu End Gamet küll seal ei näe.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 18:09:44 vasta tsitaadiga

pakspoiss kirjutas:
Mis värk on ? Peale updatei hääl on aga pilt on must ja ei tulegi muud ette ?


RUS ? http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 18:32:34 vasta tsitaadiga

damavand peaki rushil on 1 checkpoint lisaks tulnud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakspoiss
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2013




sõnum 05.03.2013 18:42:16 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
pakspoiss kirjutas:
Mis värk on ? Peale updatei hääl on aga pilt on must ja ei tulegi muud ette ?


RUS ? http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html


Kood on vene.k bf 3-st. Kuid mul olid ing.k plaadid olemas (pikem jutt) Nüüd hiljuti panin siis selle koodi (vene.k) ingliskeeldetele plaatidele. Ja oli kõik ok. Kuid nüüd updatega läks vist midagi nihu jälle

Selle mänguga on rohkem jama, kui auto remontimisega icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 19:02:58 vasta tsitaadiga

pakspoiss kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
pakspoiss kirjutas:
Mis värk on ? Peale updatei hääl on aga pilt on must ja ei tulegi muud ette ?


RUS ? http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html


Kood on vene.k bf 3-st. Kuid mul olid ing.k plaadid olemas (pikem jutt) Nüüd hiljuti panin siis selle koodi (vene.k) ingliskeeldetele plaatidele. Ja oli kõik ok. Kuid nüüd updatega läks vist midagi nihu jälle

Selle mänguga on rohkem jama, kui auto remontimisega icon_eek.gif

Pole mingit jama. Kui sul vene key siis pead patchima aeg ajalt. Kuidas sa siiamaani oled saanud hakkama ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.03.2013 19:13:47 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
damavand peaki rushil on 1 checkpoint lisaks tulnud

Kaar on siis suuremaks tehtud ja täiesti uus osa lisatud? Või on kaart samaks jäänud ja lihtsalt üks checkpoint lisatud?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 19:23:55 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Nitrub kirjutas:
damavand peaki rushil on 1 checkpoint lisaks tulnud

Kaar on siis suuremaks tehtud ja täiesti uus osa lisatud? Või on kaart samaks jäänud ja lihtsalt üks checkpoint lisatud?


checkpoint lisatud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 21:33:38 vasta tsitaadiga

6GB, no kurat seal parem olgu End Game sees juba, ainult locked ja õigel kuupäeval tuleb lahti, sest lihtsalt update, mis on üksi 6GB oleks veidi ebanormaalne (suurem, kui paljud mängud).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 21:57:33 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15a553a6-67c0-446e-817d-da500180f826/Multiplay-Eesti-Wark-Public/

Neile, kes veel ei tea et selline server olemas.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sipsik22
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2013




sõnum 05.03.2013 22:07:48 vasta tsitaadiga

Tere ! Pole suurem asi ing. k äkki saate aidata, kas see http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium-edition pakk sisaldab nii bf 3 mängu, kui ka lisasid, või on bf 3 vaja eraldi soetada ?

Sain juba vastuse, kuid tänud siiski


viimati muutis sipsik22 05.03.2013 22:11:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 22:08:58 vasta tsitaadiga

sipsik22 kirjutas:
Tere ! Pole suurem asi ing. k äkki saate aidata, kas see http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium-edition pakk sisaldab nii bf 3 mängu, kui ka lisasid, või on bf 3 vaja eraldi soetada ?

Sisaldab kõike, ka. Battlefield 3 (sest expansioneid ei saa mängida ilma BF3'ta)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 22:11:09 vasta tsitaadiga

sipsik22, ja lisaks kõigele, mis X-Tream99 mainis ja saad veel osad unlockid juba kohe lahti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.03.2013 22:12:07 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15a553a6-67c0-446e-817d-da500180f826/Multiplay-Eesti-Wark-Public/

Neile, kes veel ei tea et selline server olemas.

Kahju, et selles serveris mängimiseks peab olema Aftermath icon_sad.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sipsik22
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2013




sõnum 05.03.2013 22:12:42 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest kõigile icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 22:14:10 vasta tsitaadiga

mis täna tuli \Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data\Win32\Levels\


endgame peab xp5 nimi all olema, aga see puudub.
ehk tuleb juurde veel, nagu alati olnud cq/am/ak dlc-ga, enne patch ja siis dlc.

miks patchid nii suured - frostbite2 mootor süüdi, dice juba seletas ammu selle probleemi kohta.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.