Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.01.2013 21:35:16 vasta tsitaadiga

See skype pani just tünga maha. Msn ei kasutanud juba pea aasta, kuna minuarust ajab facebook asja ära. Millalgi sai oma skype konto msni omaga liidetud, aga et need koos töötaks peab veel omamoodi sisse logima. Igatahes logisin üle pika aja oma skype kontoga sisse (ainult skype kontaktid) ja see tegelane hakkas mulle loopima teateid, et mu msni sõpradel on sünnipäevad. Tere-tore ja kinni see skype läks icon_neutral.gif thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 22:53:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaat need kyynelaki, best price ja ale 99% mailid on savid.
Mõni on ka tähtis, siis oleks kohe vaja vastata icon_wink.gif


Ja ei olegi simu pakutud asjad. Dire asetäitja, projektijuht, MTÜ juhtimine, koolitused, nii seal käimine kui ise tegemine ja veel ziljon asja. 3 aastaga on gmaili mahust 60% täis, mnjah. Ainus asi on FF multiple gmaili accounts lisa ja ülla-ülla, sellest piisab, sest niikuinii on brauser kogu aeg lahti.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:12:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ainus asi on FF multiple gmaili accounts lisa ja ülla-ülla, sellest piisab, sest niikuinii on brauser kogu aeg lahti.
ot:
Milleks mingit brauseri lisa vaja on? Google toetab juba aastaid mitmesse kontosse korraga sisse logitud olemist, tuli vaid kuskilt sättungite alt sisse lülida see.

Fukiku @ juba aastaid kolmes kontos korraga sees, kasutusel Chrome + Checker Plus for Gmail

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 17:42:39 vasta tsitaadiga

Fukiku, paar aastat tagasi ei toetanud, ühte sisse logimiseks tuli teisest välja logida. Sellest ajast on jäänud see lisa.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 25.01.2013 18:21:13 vasta tsitaadiga

Väga skeptiline olen tegelikult selle uue msni versiooni tõmbamise osas, mida msn mulle lahkelt pakub (pole varsti vist enam väga valikut?)...msn kontaktid Skypes, okei tore-tore aga lihtsalt Microsoftil on (eriti msni puhul!) harjumus igasuguste uuendustega asi *piix* keerata icon_confused.gif
Üldse Skype väga allakäinud viimastel aastatel imo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:23:14 vasta tsitaadiga

Skype jumala mõttetu. Midagi muuta ei saa. Msni kontakte skypes blokkida ei saa. Telefoniga skypes olles kaovad messengeri kontaktid aega ajalt ära ja siis tulevad jälle tagasi.
Oeh jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 18:32:28 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Väga skeptiline olen tegelikult selle uue msni versiooni tõmbamise osas, mida msn mulle lahkelt pakub (pole varsti vist enam väga valikut?)...msn kontaktid Skypes, okei tore-tore aga lihtsalt Microsoftil on (eriti msni puhul!) harjumus igasuguste uuendustega asi *piix* keerata icon_confused.gif
Üldse Skype väga allakäinud viimastel aastatel imo

Ma ka pole uuendanud, tahtsin vaadata lisainfot, aga link annab errori icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 22:57:07 vasta tsitaadiga

Yahhoo messenger jääb tööle peale 31 märtsi? On seotud samade serverite/protokolliga või mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:10:51 vasta tsitaadiga

Trilliani puhul on vist veel lahtine asi. Viimatine teade sisaldas midagi skypekitist ja sellele Microsofti poolt uuenduse loomist vms. Igatahes siin mõni päev tagasi kui Skype kontoga rääkisin, siis avanes ka teine aken, mille nimi oli midagi säärast, et kontakt@fakeskypedomain.fakedomain. Aga eile tuli uuendus Trillianile ja rohkem pole seda esinenud. Ehk jääbki nii. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 01:25:16 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Yahhoo messenger jääb tööle peale 31 märtsi? On seotud samade serverite/protokolliga või mitte?

Yahoo teenuseid see ei mõjuta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:26:53 vasta tsitaadiga

Mul ei näita mõndi kontakte online Skypes, seevastu Messengeris näitab ilusti, et nad online. Keegi oskab abi pakkuda? Kurat, ei suudeta korralikult ära parandada neid vigu ja juba tahavad täielikult Skypele üle minna.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 10:21:17 vasta tsitaadiga

Skype on probleemist teadlik ja üritatakse parandada olukorda. Siin on vähe põhjalikum teema. http://community.skype.com/t5/Live-Messenger/Messenger-contacts-show-offline-in-Skype/td-p/1365178
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 11:26:52 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on raske siis teha 1+1=2
Nemad tegid sellest pm 1+1=1,5 thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 14:54:59 vasta tsitaadiga

skype ei näita kui mul uus mail tuleb :S msn näitas.. kogaueg peab nüüd windows live mail lahti olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 15:03:16 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
skype ei näita kui mul uus mail tuleb :S msn näitas.. kogaueg peab nüüd windows live mail lahti olema?

Jah, aga vähemalt Win 7 all saab selle minimeerida ikooni taha. Tuleb valida compatibility Vista ning siis paremklikates ikoonil saab valida minimize. Kui compatibility on default, siis minimeerida ei saa.

Aga kuidas on lood Win 8-ga, seda pead juba ise proovima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 15:07:25 vasta tsitaadiga

mul win7, aga mulle sellest piisas, et minna üle gmaili... põhimõtte asi. .enne töötas nii nagu mulle meeldib ja nüüd mingi soperdus.. võivad kogu selle msni ja live maili värgi kuhugi sinna pista, kus sel piisavalt soe on thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 15:14:16 vasta tsitaadiga

est4ever, aga kuidas seda gmaili oma arvutis kasutad? Mis programmiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 16:16:15 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, https://www.google.com/chat/video

Või otse meilboxist.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 14:54:07 vasta tsitaadiga

Millal küll nad ära parandavad, et kõiki MSN-i kontakte näeks ma online ka Skypes?? MSN on ka jamama hakanud (freezeb pidevalt, et seda ajutiselt lahendada, tuleb MSN-i akent veidike suurendada või vähendada, kuid peagi freezeb uuesti jne)... Kõik on tuksi keeratud. Uksumatu lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 21:23:25 vasta tsitaadiga

Pole siiani mingeid anomaaliaid täheldanud kummagagi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 16.02.2013 18:51:16 vasta tsitaadiga

Väga vigane on see Skype praegu. Ükspäev näitab kontakte, teinepäev mitte. Siis otsustab üldse kõik inimesed nii ära kaotada, et need tuleb mingit x-moodi taastada. Enam seda saasta peale ei pane...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 20:55:24 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Vaid alguses oli veidi jama, aga nüüd pole anomaaliaid kohanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.02.2013 21:19:22 vasta tsitaadiga

kuidas seda teha, et ühe sisselogimisega oleks nii msn kui skype kontaktid kõik korraga olemas?

contacts ja import all on ainult mingid feissbuukid ja asjad aga mitte msni icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 21:51:44 vasta tsitaadiga

Enne Microsofti kontoga sisselogimist linnuke kastikesse ja korras.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 20:44:22 vasta tsitaadiga

Mul on telefonis Skype olekuks määratud "nähtamatu" (kuna 3G on pidevalt sees, siis lihtsalt ei soovi, et kogu aeg näitaks mind Skypes "online") ning see olek jääb meelde ka arvuti Skypesse... Kuidagi eraldi ei saa seadistada vms, et arvutist sisselogides oleks ikkagi automaatselt "online" (pidevalt olen avastanud seepärast aega möödudes arvutis Skype olekuks "nähtamatu", mille pärast pole saadud mulle vastata, kellega suhelda soovisin).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 01:23:36 vasta tsitaadiga

Kes tahab Live Messengeri analoogi peale "poe sulgemist" ning pole nõus seda asendama Skype-ga, siis olen proovinud erinevaid IM programme - Trillian-i, Pidgin-it, Digsby-t, aMSN-i, Yahoo-d, ICQ-d ning "ideaalseim" ja sarnaseim windowsi omale on Trillian. Ise jätkan sellega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 01:31:57 vasta tsitaadiga

Kasutan ka juba pikemat aega Trillianit (paar aastat). Noh, mõningasi probleeme on vahest piltide saatmisega, aga äärmiselt mugav. Mul on sellega kõik vajalikud sotsiaalvõrgustikud seotud - msn, skype, facebook, twitter jne on kõik ühes aknas ja ühes programmis. Samuti saab luua grupi selliselt, et sinna gruppi nihutad vajalikud kontaktid skypest, facebookist, twitterist jne.

Samuti on ajalugu hästi organiseeritud, otsing on äärmiselt mugav + programmi seadistuste leidmine on täiesti omamoodi - sisestad otsingukasti mingi märksõna ning välja filtreeritakse kõik seaded, mis on selle märksõnaga seotud. Kuna seadistusi on väga palju, siis on see väga kasulik võimalus. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 22:38:13 vasta tsitaadiga

Krt see skype täis pa** ikka.... Tahan skypei msn kasutajaga sisse minna lööb errori: lehekülg on vigane.... sööb närvid ära, ainuke hetkel normaalselt töötav asi on google talk, millegi pärast ma ei saa oma arvutis ebuddy kaudu ka msn minna, kuigi 1 tund tagasi sain... Skypei jama hakkas hommikust peale pihta juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 22:59:09 vasta tsitaadiga

Proovige Trillianit. Trilliani kasutamiseks on vaja registreerida kõiki võrgustikke ühendav Trilliani konto, mille alla saab lisada väga suure hulga erinevate lehtede kontosid - POP3, IMAP, Skype, Windows Live Messenger, Facebook, Twitter, Google Talk, Foursquare, Yahoo! Messenger, MySpaceIM, AIM, Bonjour, ICQ, IRC, Jabber/XMPP, schuelerVZ, VZ ja LinkedIn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 23:19:03 vasta tsitaadiga

Jah see tõesti super programm aga pidi vist varsti töötamise lõpetama, kinni minema icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 23:26:06 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Jah see tõesti super programm aga pidi vist varsti töötamise lõpetama, kinni minema icon_sad.gif

Tohoh, kust kuulsid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 23:43:23 vasta tsitaadiga

Teises foorumis sai ka uuritud skypei värki ja seal üks ütles icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 23:52:56 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Teises foorumis sai ka uuritud skypei värki ja seal üks ütles icon_biggrin.gif

icon_lol.gif ok ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 00:12:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 03:23:57 vasta tsitaadiga

Veelkord, Trillian on ideaalseim asendus WLM-e asemel, kui soovite midagi võimalikult sarnast asemele. Muidugi "sarnane" on suhteline mõiste, ise kasutan siiamaani 14.0 versiooni WLM-st, mis on lisaks "Pure". Ei ühtegi reklaami ja liigset lisa. Vist nagu öö ja päev viimase windows live messengeriga. Aga jah, too "Pure" on siis üsna sarnane Trillianiga. Aga inimesed on erinevad ja soovid erinevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 14:27:30 vasta tsitaadiga

Ära see konkreetne programm kaduma ei pea, kuid minu teada MSN teenus kaob ja seda kasutada enam ei saa ka seesugustes klientprogrammides.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 14:37:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ära see konkreetne programm kaduma ei pea, kuid minu teada MSN teenus kaob ja seda kasutada enam ei saa ka seesugustes klientprogrammides.

Oleneb, mida sa MSN-i all mõtled?
http://en.wikipedia.org/wiki/MSN
Trillian ei kao kuskile, "suhtlemise" teenus jääb, "vahelt" kaob ära ainult windows live messenger. Trillian jääb aga ülejäänut omavahel siduma. Ülejäänut tähendab kõike/programme suhtlemiseks, mida LiivaneLord oma postituses loetles...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 14:43:05 vasta tsitaadiga

Just, Windows Live Messengeri teenust mõtlesingi. Kuna eelkõige siin siiski aruletakesgi Windows Livest, siis ma usun, et seda sama mõtles ka kasutaja hkurujo88r, et Windows Live kasutajaga enam sisse logida ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2013 17:49:17 vasta tsitaadiga

Ehk siis, kui sa pole Hiinas, siis Windows Live kasutajaga saad tulevikus sisse logida ainult Skype'i.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 02:17:49 vasta tsitaadiga

Kas täna on siis viimane või esimene päev? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 15.03.2013 06:42:11 vasta tsitaadiga

BitlBee istub veel edukalt online'is ja mõningad kontaktid on "saadaval".
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 09:28:40 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kas täna on siis viimane või esimene päev? icon_razz1.gif

email from The Messenger Team kirjutas:
Starting April 8th, we will begin upgrading customers from Messenger to Skype. The process will take a few weeks to complete. April 8th is the first day you may be required to upgrade. This is a bit later than the March 15th date we previously mentioned to some of you as we wanted to give you more time to make the transition. ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 02:12:10 vasta tsitaadiga

Pole kuskil poolteist nädalat WLM kasutanud, aga eks proovib vahetevahel, et kogeda seda "kinnipanemist". Selle asemel Trillian, kuhu automaatselt kandusid üle ka kõik kontaktid, kes WLM-s on. Ja jäävad nad ka peale WLM-i kadumist, valides siis Skype, Trilliani või mis iganes alternatiivi. Ehk siis minu jaoks muutub ainult programmi nimi ja tiba välimus, kõik muu jääb samaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 07:34:29 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif Mul muutub Pidgin kasutuks.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 16.03.2013 16:47:08 vasta tsitaadiga

Ei pandagi kinni? Mul nagu süsteem toimib veel icon_rolleyes.gif Asun küll teisel mandril, aga mitte Hiinas. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 16:58:36 vasta tsitaadiga

Hiina vpniga saate oma nostalgiat pikendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 18:27:40 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Ei pandagi kinni? Mul nagu süsteem toimib veel icon_rolleyes.gif Asun küll teisel mandril, aga mitte Hiinas. icon_rolleyes.gif
Kaks postitust tagasi ju kirjutati, et 15. märtsi tähtaeg lükati 8. aprilli peale edasi.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 23:10:43 vasta tsitaadiga

njah, täna see päev, kui pisipehme enam ei luba mind msni thumbs_down.gif
parool vale icon_lol.gif
mida helli, parool juba 10 aastat sama olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 04:04:46 vasta tsitaadiga

8. aprill my ass.. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 10:38:49 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
8. aprill my ass.. icon_biggrin.gif
nad sel kuupäeval alustasid sulgemist. kuu lõpuks asi klaar
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.