|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
11.04.2013 17:14:13
Kas vastab t6ele Skype Win 8? |
|
|
Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada?
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
11.04.2013 17:31:47
Re: Kas vastab t6ele Skype Win 8? |
|
|
| Andium kirjutas: |
| Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada? |
Windows 8 jaoks on kaks erinevat Skype versiooni.
Skype Töölauale ehk "tavaline" versioon ning Skype App, mis töötab Windows 8 "Metro" keskkonnas täisekraanil ja on eelkõige mõeldud puutetundlike ekraanidega masinatele. Aga saab ka hiirega majandada ja tegelikult ka samal ajal mõnda muud "Metro" programmi jagatud ekraanil kasutada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.04.2013 18:10:35
|
|
|
See metro Skype on ikka jõhkralt hale app. Kehvem kui androidi analoog. Muidugi eelista desktopi oma.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
12.04.2013 12:48:25
|
|
|
Ehk sobib ka siia teemasse. Nimelt hakkas täna skype ja pärast ka messenger kõiki saadetuid lauseid dubleerima. On keegi sellega kokku puutunud?
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
12.04.2013 14:51:26
Skype saadab duubel sõnumid |
|
|
Sai uuendatud Skype ja nüüd saadab duubel sõnumid kui suhtlen kellegagi kes on facebooki listis, skype kontaktidega on asi korras. Tundub, nagu saadab 2 sõnumit korraga, üks facebooki ja teist üritab saata antud kontakti skypele kuid mis on offline ja seetõttu annab alati veateate, et sõnum ei jõua kohale ( ehk siis üks sõnum jõuab kohale ja teisele annab veateate ).
Ei leidnud seadetest ka midagi, google otsingust paraku vastet ei leia või ei oska õige märksõnaga otsida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
14.04.2013 06:41:35
|
|
|
pwn13, R3negadeX, Sama vark on minul olnud, eriti sellist jura oli uue skypega, selleparast hoian vana skype. skype ei oska naiteks toimida kui inimene reisib ja suhtled erinevate riikidega, siis kukub ka segast peksma ning ei leia ega saa enam mdiagi aru. nagu vits minu praegu vastus.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shadow25
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
15.04.2013 12:32:40
|
|
|
Kui ma õigesti mäletan, siis aasta pärast umbes pannakse ka MSN-i protokoll/teenus kinni, ehk ei saa ka teistes klientides kasutada. Aga muidugi võin ka valesti mäletada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.04.2013 17:00:09
|
|
|
| Shadow25 kirjutas: |
Kui ma õigesti mäletan, siis aasta pärast umbes pannakse ka MSN-i protokoll/teenus kinni, ehk ei saa ka teistes klientides kasutada. Aga muidugi võin ka valesti mäletada.  |
Teistel omad protokollid/teenused. Lihtsalt WLM/MSN kaob vahelt ära...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shadow25
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
15.04.2013 22:19:58
|
|
|
ewur, mina pole teistest protokollidest juttu teinudki...
Ja kas on vaja tsiteerida postitust, mis kohe sinu postituse kohal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.04.2013 11:51:50
|
|
|
Mina olen avastanud, et palju kirutud Skype Metrole on hoopis taevamanna. Varem mässasin koguaeg akende paigutamisega nii, et Skype oleks nähtaval siis nüüd on Skype dokitud küljepeale ja Windowsis saan kõiki rakendusi fullscreenis jooksutada ilma et keegi Skype ära varjaks. Super.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.04.2013 13:40:52
|
|
|
| Shadow25 kirjutas: |
ewur, mina pole teistest protokollidest juttu teinudki...
Ja kas on vaja tsiteerida postitust, mis kohe sinu postituse kohal?  |
Sel juhul kaob aprilli lõpuks ära. Aasta ehk kehtib väikeste ja väledate hiinlaste kohta.
Ja tsiteerida võib, kuigi ei ole vaja. Mina tavaliselt otsustan "näppude pealt"...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
17.04.2013 10:56:24
|
|
|
| Mul jällegi teismoodi mure. Skype on ühendatud ka Facebookiga, e kontaktide all näitab kõiki FB kontakte. Kui kellegagi, kes on FB-s sees läbi skype vestelda, siis tuleb kõik minu kirjutatud jutt kahekordselt. Minu kahekordse teksti vahel on helehallis kirjas: "Su sõber on praegu väljas. Võimalik, et ta ei ole su sõnumit veel kätte saanud." ei aita ka see, kui olen kirjutamise ajal FB-s sees. Teine kontakt on FB-s sees kindlasti, sest ta vastab ja tema teksti näitab tavalist moodi, ühekordselt. Ja see kahekordne tekst ilmub igalpool arvutites, kus ma kirjutada proovin kellegagi, kes on FB-s, seega peab midagi Skype seadetes äkki muutma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
17.04.2013 12:59:35
Re: Kas vastab t6ele Skype Win 8? |
|
|
| Andium kirjutas: |
| Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada? |
snap view toimib väga hästi. PRaegugi Win8 app snapis ja kõik funkab. Samuti töötavad kõned kui app ise backgroundil on.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
17.04.2013 13:05:51
|
|
|
Mis skaibi versioon kasutusel on? 6.3? 6.2? 6.1? muu?
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
17.04.2013 16:09:39
|
|
|
Endal sama probleem 6.1'ga, 6.3 peale ei uuenda, 2 korda olen proovinud ja mõlemad korrad on lõppenud sellega et Skype ei avane enam. Natukene googeldamist ning poolel internetil olevat sama probleem 6.3'ga.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
17.04.2013 16:45:43
|
|
|
ise kardan ka seda 6.3 versiooni.
Kõik on nagu päris, aga hetkel, kui live accountiga ühendust võtma hakkab, tuleb insta crash.
Ainult skype'i accountiga pole probleemi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
17.04.2013 17:24:59
|
|
|
| Skype versioon 6.3.0.105
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.04.2013 17:58:05
|
|
|
6.3'ga ei saa ma live accoundiga sisse logida kuna kohe tuleb "is not responding". skype enda accoundiga saab küll probleemivabalt.
läksin tagasi 6.1 peale ja töötab mõlemaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.04.2013 13:15:53
|
|
|
| neiuke kirjutas: |
| Mul jällegi teismoodi mure. Skype on ühendatud ka Facebookiga, e kontaktide all näitab kõiki FB kontakte. Kui kellegagi, kes on FB-s sees läbi skype vestelda, siis tuleb kõik minu kirjutatud jutt kahekordselt. Minu kahekordse teksti vahel on helehallis kirjas: "Su sõber on praegu väljas. Võimalik, et ta ei ole su sõnumit veel kätte saanud." ei aita ka see, kui olen kirjutamise ajal FB-s sees. Teine kontakt on FB-s sees kindlasti, sest ta vastab ja tema teksti näitab tavalist moodi, ühekordselt. Ja see kahekordne tekst ilmub igalpool arvutites, kus ma kirjutada proovin kellegagi, kes on FB-s, seega peab midagi Skype seadetes äkki muutma? |
See on teada probleem hetkel
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
19.04.2013 17:01:10
|
|
|
Täna toimib kirjutamine FB kontaktiga läbi skype ja topeltteksti ei tule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
19.04.2013 18:36:24
|
|
|
Sama siin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
25.04.2013 01:23:00
|
|
|
Damn lõppes mul 2009 versiooni elu sai läbi soovib uut tirida
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
25.04.2013 08:59:51
|
|
|
Tundub, et tänase hommikuse seisuga on case closed. WLM tahab update teha ja selleks on Skype 6.3
Keegi võiks anda tagasisidet alternatiivprogrammide osas mis MSN/WLM protokolli kasutavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
25.04.2013 10:16:41
|
|
|
Tudnub, et mingi ülekoormus hetkel, sest ma ei saa enda @hotmail.com kontoga läbi telefoni skype logida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
25.04.2013 10:19:45
|
|
|
KrikU, Kas MSN ütles, et ei lase sisse logida, et tahab update teha?
Kui jah, siis pane compatability mode's win 2000'na jooksma.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
antoonio
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
25.04.2013 10:24:17
|
|
|
| Seapeedid, mis iganes põhjus seal on aga msn accoundiga sisse ei logi ja skaibi pool ei näita msni kontakte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.04.2013 11:08:16
|
|
|
| antoonio kirjutas: |
| Seapeedid, mis iganes põhjus seal on aga msn accoundiga sisse ei logi ja skaibi pool ei näita msni kontakte. |
Varemalt logis küll, aga täna, kurat, ei logi jah. Windowsi Skype klient ütleb: Sorry, we didn't recognize your sign-in details. Bla-bla-bla
Droidi Skype ütleb: Oops, please check your details
Veebis MS sisselogimine töötab, Skype'is Skype kontoga töötab.
Sitta, kurat, ma juba üle tunni üritan leida viga, miks MS kontoga sisselogimine Windowsi masinatel ei tööta. Pangu põlema ennast!
/rant off
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 25.04.2013 11:09:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
25.04.2013 11:09:19
|
|
|
Huvitav, kas nad ei osanud seda ette näha ? Oinakari rsk!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
25.04.2013 11:26:29
|
|
|
| mul ei suuda see asi juba mõnda aega fb kontaktidega normaalselt toimida. Fb-s kontakt online ja skaibis offline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
25.04.2013 12:34:56
|
|
|
Messenger Reviver 2 peale ja MSN toimib edasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
25.04.2013 12:56:40
|
|
|
| miga kirjutas: |
Messenger Reviver 2 peale ja MSN toimib edasi  |
Täpselt nii just sai sama asi tehtud ja Windows Live Messenger 2009 toimetab nagu valatult!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
25.04.2013 13:00:34
|
|
|
| Tundub, et nüüd on võimalik hotmaili kontoga Skypesse sisse jälle saada. Küll aga on minul eilsest saadik juba facebooki kontaktid kõik offline, kuigi FB-s on nad sees ja sealtkaudu on võimalik nendega kirjutada... Miskit rohtu selle vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BadGirl
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2012
|
25.04.2013 13:59:16
|
|
|
Hahh, nüüd kui omale teise proge leidsin chattimiseks siis kohe on Skype töökorras Aga jah, Trillian meeldib rohkem, niiet Skypet hakkan kasutama siis kui Trillian ka ära kaob
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
25.04.2013 16:09:34
|
|
|
| neiuke kirjutas: |
| Tundub, et nüüd on võimalik hotmaili kontoga Skypesse sisse jälle saada. Küll aga on minul eilsest saadik juba facebooki kontaktid kõik offline, kuigi FB-s on nad sees ja sealtkaudu on võimalik nendega kirjutada... Miskit rohtu selle vastu? |
Sama siin, miski globaalsem probleem ilmselt...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
25.04.2013 17:23:49
|
|
|
compability mode win 2000 ja toimib 2009 versioon edasi, kasutan niikaua kui saab
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
25.04.2013 21:17:40
|
|
|
| ai põrgu, enam msni sisse ei pääse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.04.2013 23:25:22
|
|
|
| Pääseb, pääseb hetkel veel. Muidugi võibolla põhjus PureMSN-s, mida kasutan. Korra päevas või ülepäeva ikka proovin toda. Muidu olen Trilliani peal üle liikunud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.04.2013 23:58:03
|
|
|
Ainult uusima windows live versiooniga ei pääse...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.04.2013 07:27:27
|
|
|
viskas uusimaga välja, peese, ei viitsi jamada, homme vaatan selle skype yhendamise yle. tänaseks aitab
krd pisipehme
kas taskbarilt saab seda skype ära kaotada, et jääks vaid alla paremasse nurka, nagu msn-gi oli.
hetkel on nii paremas kui vasakul nurgas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
26.04.2013 07:37:43
|
|
|
| Compatibility mode - Vista
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.04.2013 07:40:05
|
|
|
| jeesus188, seadetest saad ära keelata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.04.2013 07:55:52
|
|
|
mul ka enamus kontakte kadunud.
uskumatult puine ja kasutuskõlbmatu on see MSkype
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.04.2013 08:40:23
|
|
|
Lihtne ja minimalistlik:
Spoiler 
Kui kontaktid dubleeruvad facebookis või twitteris, siis saab luua eraldi grupi, nagu minul on "Kontaktid" ning lohistada sinna ühe inimese kohta ühe kontakti. Sedasi jääb ka ajalugu konkreetse isiku kohta tema kontakti alla. Ei pea hakkama eraldi otsima facebooki ajaloost, twitterist, MSN-ist jne.
Trillian toetab helistamist ning ka pilte saab saata ja vastu võtta (kuigi on vahest esinenud probleeme). Programmil on ka tasuline versioon ja seetõttu tasuta versioonis tuleb aeg-ajalt reklaamlause vahele, aga seda tekib harva ning kui ka tekib, siis see ei häiri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
26.04.2013 09:45:45
|
|
|
Betamax, Sest MSN meeldib rohkem, ja MSN'il mõned featured mis skypel puudu, piltide sharemine on MSN'l parem näiteks.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.04.2013 09:51:16
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| jeesus188, seadetest saad ära keelata. |
ok, õhtul vaatan seda või vista mode
teiseks see, et mul mingi hunnik nägusi tekkinud, keda ei peaks seal olema, kas pean sealt grupi looma, et teisi ei näeks.
facebooki kontaktid need vist pole, neid nagu ma aru sain, peab eraldi syncima?
( pole neid vaja)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.04.2013 11:55:34
|
|
|
Mida te hädaldate. WLM kasutajad laske Messenger Reviver 2 peale ja toimib edasi kõik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|