Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.04.2013 17:14:13 Kas vastab t6ele Skype Win 8? vasta tsitaadiga

Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 17:31:47 Re: Kas vastab t6ele Skype Win 8? vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada?

Windows 8 jaoks on kaks erinevat Skype versiooni.
Skype Töölauale ehk "tavaline" versioon ning Skype App, mis töötab Windows 8 "Metro" keskkonnas täisekraanil ja on eelkõige mõeldud puutetundlike ekraanidega masinatele. Aga saab ka hiirega majandada ja tegelikult ka samal ajal mõnda muud "Metro" programmi jagatud ekraanil kasutada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 18:10:35 vasta tsitaadiga

See metro Skype on ikka jõhkralt hale app. Kehvem kui androidi analoog. Muidugi eelista desktopi oma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 12:48:25 vasta tsitaadiga

Ehk sobib ka siia teemasse. Nimelt hakkas täna skype ja pärast ka messenger kõiki saadetuid lauseid dubleerima. On keegi sellega kokku puutunud?
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 14:51:26 Skype saadab duubel sõnumid vasta tsitaadiga

Sai uuendatud Skype ja nüüd saadab duubel sõnumid kui suhtlen kellegagi kes on facebooki listis, skype kontaktidega on asi korras. Tundub, nagu saadab 2 sõnumit korraga, üks facebooki ja teist üritab saata antud kontakti skypele kuid mis on offline ja seetõttu annab alati veateate, et sõnum ei jõua kohale ( ehk siis üks sõnum jõuab kohale ja teisele annab veateate ).
Ei leidnud seadetest ka midagi, google otsingust paraku vastet ei leia või ei oska õige märksõnaga otsida.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 14.04.2013 06:41:35 vasta tsitaadiga

pwn13, R3negadeX, Sama vark on minul olnud, eriti sellist jura oli uue skypega, selleparast hoian vana skype. skype ei oska naiteks toimida kui inimene reisib ja suhtled erinevate riikidega, siis kukub ka segast peksma ning ei leia ega saa enam mdiagi aru. nagu vits minu praegu vastus.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 15.04.2013 12:32:40 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan, siis aasta pärast umbes pannakse ka MSN-i protokoll/teenus kinni, ehk ei saa ka teistes klientides kasutada. Aga muidugi võin ka valesti mäletada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 17:00:09 vasta tsitaadiga

Shadow25 kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan, siis aasta pärast umbes pannakse ka MSN-i protokoll/teenus kinni, ehk ei saa ka teistes klientides kasutada. Aga muidugi võin ka valesti mäletada. icon_smile.gif

Teistel omad protokollid/teenused. Lihtsalt WLM/MSN kaob vahelt ära...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 15.04.2013 22:19:58 vasta tsitaadiga

ewur, mina pole teistest protokollidest juttu teinudki...

Ja kas on vaja tsiteerida postitust, mis kohe sinu postituse kohal? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 11:51:50 vasta tsitaadiga

Mina olen avastanud, et palju kirutud Skype Metrole on hoopis taevamanna. Varem mässasin koguaeg akende paigutamisega nii, et Skype oleks nähtaval siis nüüd on Skype dokitud küljepeale ja Windowsis saan kõiki rakendusi fullscreenis jooksutada ilma et keegi Skype ära varjaks. Super.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 13:40:52 vasta tsitaadiga

Shadow25 kirjutas:
ewur, mina pole teistest protokollidest juttu teinudki...

Ja kas on vaja tsiteerida postitust, mis kohe sinu postituse kohal? icon_smile.gif

Sel juhul kaob aprilli lõpuks ära. Aasta ehk kehtib väikeste ja väledate hiinlaste kohta.
Ja tsiteerida võib, kuigi ei ole vaja. Mina tavaliselt otsustan "näppude pealt"...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 17.04.2013 10:56:24 vasta tsitaadiga

Mul jällegi teismoodi mure. Skype on ühendatud ka Facebookiga, e kontaktide all näitab kõiki FB kontakte. Kui kellegagi, kes on FB-s sees läbi skype vestelda, siis tuleb kõik minu kirjutatud jutt kahekordselt. Minu kahekordse teksti vahel on helehallis kirjas: "Su sõber on praegu väljas. Võimalik, et ta ei ole su sõnumit veel kätte saanud." ei aita ka see, kui olen kirjutamise ajal FB-s sees. Teine kontakt on FB-s sees kindlasti, sest ta vastab ja tema teksti näitab tavalist moodi, ühekordselt. Ja see kahekordne tekst ilmub igalpool arvutites, kus ma kirjutada proovin kellegagi, kes on FB-s, seega peab midagi Skype seadetes äkki muutma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 12:59:35 Re: Kas vastab t6ele Skype Win 8? vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kas vastab toele, et Skype Win 8 jaoks tootab ainult full screenis ning samal ajal ei ole voimalik teisi programme kasutada?


snap view toimib väga hästi. PRaegugi Win8 app snapis ja kõik funkab. Samuti töötavad kõned kui app ise backgroundil on.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:05:51 vasta tsitaadiga

Mis skaibi versioon kasutusel on? 6.3? 6.2? 6.1? muu?
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 16:09:39 vasta tsitaadiga

Endal sama probleem 6.1'ga, 6.3 peale ei uuenda, 2 korda olen proovinud ja mõlemad korrad on lõppenud sellega et Skype ei avane enam. Natukene googeldamist ning poolel internetil olevat sama probleem 6.3'ga.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.04.2013 16:45:43 vasta tsitaadiga

ise kardan ka seda 6.3 versiooni.
Kõik on nagu päris, aga hetkel, kui live accountiga ühendust võtma hakkab, tuleb insta crash.
Ainult skype'i accountiga pole probleemi.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 17.04.2013 17:24:59 vasta tsitaadiga

Skype versioon 6.3.0.105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.04.2013 17:58:05 vasta tsitaadiga

6.3'ga ei saa ma live accoundiga sisse logida kuna kohe tuleb "is not responding". skype enda accoundiga saab küll probleemivabalt.
läksin tagasi 6.1 peale ja töötab mõlemaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 20:29:01 vasta tsitaadiga

Õnneks 6.3 töötab mul kenasti Live kontoga, sest ainult seda kontot kasutangi thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 13:15:53 vasta tsitaadiga

neiuke kirjutas:
Mul jällegi teismoodi mure. Skype on ühendatud ka Facebookiga, e kontaktide all näitab kõiki FB kontakte. Kui kellegagi, kes on FB-s sees läbi skype vestelda, siis tuleb kõik minu kirjutatud jutt kahekordselt. Minu kahekordse teksti vahel on helehallis kirjas: "Su sõber on praegu väljas. Võimalik, et ta ei ole su sõnumit veel kätte saanud." ei aita ka see, kui olen kirjutamise ajal FB-s sees. Teine kontakt on FB-s sees kindlasti, sest ta vastab ja tema teksti näitab tavalist moodi, ühekordselt. Ja see kahekordne tekst ilmub igalpool arvutites, kus ma kirjutada proovin kellegagi, kes on FB-s, seega peab midagi Skype seadetes äkki muutma?


See on teada probleem hetkel

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 19.04.2013 17:01:10 vasta tsitaadiga

Täna toimib kirjutamine FB kontaktiga läbi skype ja topeltteksti ei tule. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2013 18:36:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Sama siin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 01:23:00 vasta tsitaadiga

Damn lõppes mul 2009 versiooni elu sai läbi soovib uut tirida
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 08:59:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et tänase hommikuse seisuga on case closed. WLM tahab update teha ja selleks on Skype 6.3

Keegi võiks anda tagasisidet alternatiivprogrammide osas mis MSN/WLM protokolli kasutavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 10:16:41 vasta tsitaadiga

Tudnub, et mingi ülekoormus hetkel, sest ma ei saa enda @hotmail.com kontoga läbi telefoni skype logida... thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 10:19:45 vasta tsitaadiga

KrikU, Kas MSN ütles, et ei lase sisse logida, et tahab update teha?
Kui jah, siis pane compatability mode's win 2000'na jooksma.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antoonio
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 25.04.2013 10:24:17 vasta tsitaadiga

Seapeedid, mis iganes põhjus seal on aga msn accoundiga sisse ei logi ja skaibi pool ei näita msni kontakte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 11:08:16 vasta tsitaadiga

antoonio kirjutas:
Seapeedid, mis iganes põhjus seal on aga msn accoundiga sisse ei logi ja skaibi pool ei näita msni kontakte.

Varemalt logis küll, aga täna, kurat, ei logi jah. Windowsi Skype klient ütleb: Sorry, we didn't recognize your sign-in details. Bla-bla-bla
Droidi Skype ütleb: Oops, please check your details
Veebis MS sisselogimine töötab, Skype'is Skype kontoga töötab.

Sitta, kurat, ma juba üle tunni üritan leida viga, miks MS kontoga sisselogimine Windowsi masinatel ei tööta. Pangu põlema ennast! icon_evil.gif

/rant off

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 25.04.2013 11:09:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 11:09:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas nad ei osanud seda ette näha ? icon_biggrin.gif Oinakari rsk!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 25.04.2013 11:26:29 vasta tsitaadiga

mul ei suuda see asi juba mõnda aega fb kontaktidega normaalselt toimida. Fb-s kontakt online ja skaibis offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 12:17:40 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Huvitav, kas nad ei osanud seda ette näha ? icon_biggrin.gif Oinakari rsk!

Mitu miljont kasutajat neil Skype'iga kahe peale kokku oligi? Kui see asi vaid 1-2 päeva kestab, siis on täiesti normaalne. Kui pikemalt, siis võiks nurisema hakata.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 12:34:56 vasta tsitaadiga

Messenger Reviver 2 peale ja MSN toimib edasi thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 12:56:40 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Messenger Reviver 2 peale ja MSN toimib edasi thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_cool.gif


Täpselt nii just sai sama asi tehtud ja Windows Live Messenger 2009 toimetab nagu valatult!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 25.04.2013 13:00:34 vasta tsitaadiga

Tundub, et nüüd on võimalik hotmaili kontoga Skypesse sisse jälle saada. Küll aga on minul eilsest saadik juba facebooki kontaktid kõik offline, kuigi FB-s on nad sees ja sealtkaudu on võimalik nendega kirjutada... Miskit rohtu selle vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BadGirl
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2012




sõnum 25.04.2013 13:59:16 vasta tsitaadiga

Hahh, nüüd kui omale teise proge leidsin chattimiseks siis kohe on Skype töökorras icon_biggrin.gif Aga jah, Trillian meeldib rohkem, niiet Skypet hakkan kasutama siis kui Trillian ka ära kaob icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 16:09:34 vasta tsitaadiga

neiuke kirjutas:
Tundub, et nüüd on võimalik hotmaili kontoga Skypesse sisse jälle saada. Küll aga on minul eilsest saadik juba facebooki kontaktid kõik offline, kuigi FB-s on nad sees ja sealtkaudu on võimalik nendega kirjutada... Miskit rohtu selle vastu?


Sama siin, miski globaalsem probleem ilmselt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 17:23:49 vasta tsitaadiga

compability mode win 2000 ja toimib 2009 versioon edasi, kasutan niikaua kui saab icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 21:17:40 vasta tsitaadiga

ai põrgu, enam msni sisse ei pääse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 23:25:22 vasta tsitaadiga

Pääseb, pääseb hetkel veel. Muidugi võibolla põhjus PureMSN-s, mida kasutan. Korra päevas või ülepäeva ikka proovin toda. Muidu olen Trilliani peal üle liikunud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 23:58:03 vasta tsitaadiga

Ainult uusima windows live versiooniga ei pääse...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2013 07:27:27 vasta tsitaadiga

viskas uusimaga välja, peese, ei viitsi jamada, homme vaatan selle skype yhendamise yle. tänaseks aitab
krd pisipehme icon_mad.gif

kas taskbarilt saab seda skype ära kaotada, et jääks vaid alla paremasse nurka, nagu msn-gi oli.
hetkel on nii paremas kui vasakul nurgas thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 07:37:43 vasta tsitaadiga

Compatibility mode - Vista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 07:40:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, seadetest saad ära keelata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 07:55:52 vasta tsitaadiga

mul ka enamus kontakte kadunud. thumbs_down.gif
uskumatult puine ja kasutuskõlbmatu on see MSkype thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 08:40:23 vasta tsitaadiga

Lihtne ja minimalistlik:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui kontaktid dubleeruvad facebookis või twitteris, siis saab luua eraldi grupi, nagu minul on "Kontaktid" ning lohistada sinna ühe inimese kohta ühe kontakti. Sedasi jääb ka ajalugu konkreetse isiku kohta tema kontakti alla. Ei pea hakkama eraldi otsima facebooki ajaloost, twitterist, MSN-ist jne.

Trillian toetab helistamist ning ka pilte saab saata ja vastu võtta (kuigi on vahest esinenud probleeme). Programmil on ka tasuline versioon ja seetõttu tasuta versioonis tuleb aeg-ajalt reklaamlause vahele, aga seda tekib harva ning kui ka tekib, siis see ei häiri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 08:52:33 vasta tsitaadiga

Mul Skype kah minimalistlik:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 09:37:05 vasta tsitaadiga

XP puhul kiretakse, et miks tegeleda nekrofiiliaga. Miks te siis Messengeri puhul tegelete nekrofiiliaga icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 09:45:45 vasta tsitaadiga

Betamax, Sest MSN meeldib rohkem, ja MSN'il mõned featured mis skypel puudu, piltide sharemine on MSN'l parem näiteks.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2013 09:51:16 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
jeesus188, seadetest saad ära keelata.

ok, õhtul vaatan seda või vista mode
teiseks see, et mul mingi hunnik nägusi tekkinud, keda ei peaks seal olema, kas pean sealt grupi looma, et teisi ei näeks.
facebooki kontaktid need vist pole, neid nagu ma aru sain, peab eraldi syncima?
( pole neid vaja)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 11:55:34 vasta tsitaadiga

Mida te hädaldate. WLM kasutajad laske Messenger Reviver 2 peale ja toimib edasi kõik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.