|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.01.2013 21:35:16
|
|
|
See skype pani just tünga maha. Msn ei kasutanud juba pea aasta, kuna minuarust ajab facebook asja ära. Millalgi sai oma skype konto msni omaga liidetud, aga et need koos töötaks peab veel omamoodi sisse logima. Igatahes logisin üle pika aja oma skype kontoga sisse (ainult skype kontaktid) ja see tegelane hakkas mulle loopima teateid, et mu msni sõpradel on sünnipäevad. Tere-tore ja kinni see skype läks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.01.2013 22:53:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vaat need kyynelaki, best price ja ale 99% mailid on savid.
Mõni on ka tähtis, siis oleks kohe vaja vastata  |
Ja ei olegi simu pakutud asjad. Dire asetäitja, projektijuht, MTÜ juhtimine, koolitused, nii seal käimine kui ise tegemine ja veel ziljon asja. 3 aastaga on gmaili mahust 60% täis, mnjah. Ainus asi on FF multiple gmaili accounts lisa ja ülla-ülla, sellest piisab, sest niikuinii on brauser kogu aeg lahti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
24.01.2013 11:12:50
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Ainus asi on FF multiple gmaili accounts lisa ja ülla-ülla, sellest piisab, sest niikuinii on brauser kogu aeg lahti. |
| ot: |
Milleks mingit brauseri lisa vaja on? Google toetab juba aastaid mitmesse kontosse korraga sisse logitud olemist, tuli vaid kuskilt sättungite alt sisse lülida see.
Fukiku @ juba aastaid kolmes kontos korraga sees, kasutusel Chrome + Checker Plus for Gmail |
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
24.01.2013 17:42:39
|
|
|
Fukiku, paar aastat tagasi ei toetanud, ühte sisse logimiseks tuli teisest välja logida. Sellest ajast on jäänud see lisa.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
25.01.2013 18:21:13
|
|
|
Väga skeptiline olen tegelikult selle uue msni versiooni tõmbamise osas, mida msn mulle lahkelt pakub (pole varsti vist enam väga valikut?)...msn kontaktid Skypes, okei tore-tore aga lihtsalt Microsoftil on (eriti msni puhul!) harjumus igasuguste uuendustega asi *piix* keerata
Üldse Skype väga allakäinud viimastel aastatel imo
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
25.01.2013 18:23:14
|
|
|
Skype jumala mõttetu. Midagi muuta ei saa. Msni kontakte skypes blokkida ei saa. Telefoniga skypes olles kaovad messengeri kontaktid aega ajalt ära ja siis tulevad jälle tagasi.
Oeh jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2013 18:32:28
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Väga skeptiline olen tegelikult selle uue msni versiooni tõmbamise osas, mida msn mulle lahkelt pakub (pole varsti vist enam väga valikut?)...msn kontaktid Skypes, okei tore-tore aga lihtsalt Microsoftil on (eriti msni puhul!) harjumus igasuguste uuendustega asi *piix* keerata
Üldse Skype väga allakäinud viimastel aastatel imo |
Ma ka pole uuendanud, tahtsin vaadata lisainfot, aga link annab errori
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.01.2013 22:57:07
|
|
|
| Yahhoo messenger jääb tööle peale 31 märtsi? On seotud samade serverite/protokolliga või mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.01.2013 23:10:51
|
|
|
Trilliani puhul on vist veel lahtine asi. Viimatine teade sisaldas midagi skypekitist ja sellele Microsofti poolt uuenduse loomist vms. Igatahes siin mõni päev tagasi kui Skype kontoga rääkisin, siis avanes ka teine aken, mille nimi oli midagi säärast, et kontakt@fakeskypedomain.fakedomain. Aga eile tuli uuendus Trillianile ja rohkem pole seda esinenud. Ehk jääbki nii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.01.2013 23:26:53
|
|
|
| Mul ei näita mõndi kontakte online Skypes, seevastu Messengeris näitab ilusti, et nad online. Keegi oskab abi pakkuda? Kurat, ei suudeta korralikult ära parandada neid vigu ja juba tahavad täielikult Skypele üle minna.....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.01.2013 11:26:52
|
|
|
Kas tõesti on raske siis teha 1+1=2
Nemad tegid sellest pm 1+1=1,5
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
01.02.2013 14:54:59
|
|
|
| skype ei näita kui mul uus mail tuleb :S msn näitas.. kogaueg peab nüüd windows live mail lahti olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.02.2013 15:03:16
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| skype ei näita kui mul uus mail tuleb :S msn näitas.. kogaueg peab nüüd windows live mail lahti olema? |
Jah, aga vähemalt Win 7 all saab selle minimeerida ikooni taha. Tuleb valida compatibility Vista ning siis paremklikates ikoonil saab valida minimize. Kui compatibility on default, siis minimeerida ei saa.
Aga kuidas on lood Win 8-ga, seda pead juba ise proovima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
01.02.2013 15:07:25
|
|
|
mul win7, aga mulle sellest piisas, et minna üle gmaili... põhimõtte asi. .enne töötas nii nagu mulle meeldib ja nüüd mingi soperdus.. võivad kogu selle msni ja live maili värgi kuhugi sinna pista, kus sel piisavalt soe on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.02.2013 15:14:16
|
|
|
| est4ever, aga kuidas seda gmaili oma arvutis kasutad? Mis programmiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.02.2013 16:16:15
|
|
|
LiivaneLord, https://www.google.com/chat/video
Või otse meilboxist.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.02.2013 14:54:07
|
|
|
| Millal küll nad ära parandavad, et kõiki MSN-i kontakte näeks ma online ka Skypes?? MSN on ka jamama hakanud (freezeb pidevalt, et seda ajutiselt lahendada, tuleb MSN-i akent veidike suurendada või vähendada, kuid peagi freezeb uuesti jne)... Kõik on tuksi keeratud. Uksumatu lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
16.02.2013 18:51:16
|
|
|
| Väga vigane on see Skype praegu. Ükspäev näitab kontakte, teinepäev mitte. Siis otsustab üldse kõik inimesed nii ära kaotada, et need tuleb mingit x-moodi taastada. Enam seda saasta peale ei pane...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.02.2013 20:55:24
|
|
|
Vaid alguses oli veidi jama, aga nüüd pole anomaaliaid kohanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
20.02.2013 21:19:22
|
|
|
kuidas seda teha, et ühe sisselogimisega oleks nii msn kui skype kontaktid kõik korraga olemas?
contacts ja import all on ainult mingid feissbuukid ja asjad aga mitte msni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.02.2013 20:44:22
|
|
|
| Mul on telefonis Skype olekuks määratud "nähtamatu" (kuna 3G on pidevalt sees, siis lihtsalt ei soovi, et kogu aeg näitaks mind Skypes "online") ning see olek jääb meelde ka arvuti Skypesse... Kuidagi eraldi ei saa seadistada vms, et arvutist sisselogides oleks ikkagi automaatselt "online" (pidevalt olen avastanud seepärast aega möödudes arvutis Skype olekuks "nähtamatu", mille pärast pole saadud mulle vastata, kellega suhelda soovisin).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.03.2013 01:23:36
|
|
|
| Kes tahab Live Messengeri analoogi peale "poe sulgemist" ning pole nõus seda asendama Skype-ga, siis olen proovinud erinevaid IM programme - Trillian-i, Pidgin-it, Digsby-t, aMSN-i, Yahoo-d, ICQ-d ning "ideaalseim" ja sarnaseim windowsi omale on Trillian. Ise jätkan sellega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.03.2013 01:31:57
|
|
|
Kasutan ka juba pikemat aega Trillianit (paar aastat). Noh, mõningasi probleeme on vahest piltide saatmisega, aga äärmiselt mugav. Mul on sellega kõik vajalikud sotsiaalvõrgustikud seotud - msn, skype, facebook, twitter jne on kõik ühes aknas ja ühes programmis. Samuti saab luua grupi selliselt, et sinna gruppi nihutad vajalikud kontaktid skypest, facebookist, twitterist jne.
Samuti on ajalugu hästi organiseeritud, otsing on äärmiselt mugav + programmi seadistuste leidmine on täiesti omamoodi - sisestad otsingukasti mingi märksõna ning välja filtreeritakse kõik seaded, mis on selle märksõnaga seotud. Kuna seadistusi on väga palju, siis on see väga kasulik võimalus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.03.2013 22:38:13
|
|
|
| Krt see skype täis pa** ikka.... Tahan skypei msn kasutajaga sisse minna lööb errori: lehekülg on vigane.... sööb närvid ära, ainuke hetkel normaalselt töötav asi on google talk, millegi pärast ma ei saa oma arvutis ebuddy kaudu ka msn minna, kuigi 1 tund tagasi sain... Skypei jama hakkas hommikust peale pihta juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.03.2013 22:59:09
|
|
|
| Proovige Trillianit. Trilliani kasutamiseks on vaja registreerida kõiki võrgustikke ühendav Trilliani konto, mille alla saab lisada väga suure hulga erinevate lehtede kontosid - POP3, IMAP, Skype, Windows Live Messenger, Facebook, Twitter, Google Talk, Foursquare, Yahoo! Messenger, MySpaceIM, AIM, Bonjour, ICQ, IRC, Jabber/XMPP, schuelerVZ, VZ ja LinkedIn.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.03.2013 23:19:03
|
|
|
Jah see tõesti super programm aga pidi vist varsti töötamise lõpetama, kinni minema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.03.2013 23:26:06
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Jah see tõesti super programm aga pidi vist varsti töötamise lõpetama, kinni minema  |
Tohoh, kust kuulsid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.03.2013 23:43:23
|
|
|
Teises foorumis sai ka uuritud skypei värki ja seal üks ütles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.03.2013 23:52:56
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Teises foorumis sai ka uuritud skypei värki ja seal üks ütles  |
ok ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.03.2013 03:23:57
|
|
|
| Veelkord, Trillian on ideaalseim asendus WLM-e asemel, kui soovite midagi võimalikult sarnast asemele. Muidugi "sarnane" on suhteline mõiste, ise kasutan siiamaani 14.0 versiooni WLM-st, mis on lisaks "Pure". Ei ühtegi reklaami ja liigset lisa. Vist nagu öö ja päev viimase windows live messengeriga. Aga jah, too "Pure" on siis üsna sarnane Trillianiga. Aga inimesed on erinevad ja soovid erinevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.03.2013 14:27:30
|
|
|
| Ära see konkreetne programm kaduma ei pea, kuid minu teada MSN teenus kaob ja seda kasutada enam ei saa ka seesugustes klientprogrammides.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.03.2013 14:37:50
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ära see konkreetne programm kaduma ei pea, kuid minu teada MSN teenus kaob ja seda kasutada enam ei saa ka seesugustes klientprogrammides. |
Oleneb, mida sa MSN-i all mõtled?
http://en.wikipedia.org/wiki/MSN
Trillian ei kao kuskile, "suhtlemise" teenus jääb, "vahelt" kaob ära ainult windows live messenger. Trillian jääb aga ülejäänut omavahel siduma. Ülejäänut tähendab kõike/programme suhtlemiseks, mida LiivaneLord oma postituses loetles...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.03.2013 14:43:05
|
|
|
| Just, Windows Live Messengeri teenust mõtlesingi. Kuna eelkõige siin siiski aruletakesgi Windows Livest, siis ma usun, et seda sama mõtles ka kasutaja hkurujo88r, et Windows Live kasutajaga enam sisse logida ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.03.2013 02:17:49
|
|
|
Kas täna on siis viimane või esimene päev?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
15.03.2013 06:42:11
|
|
|
BitlBee istub veel edukalt online'is ja mõningad kontaktid on "saadaval".
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
15.03.2013 09:28:40
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Kas täna on siis viimane või esimene päev?  |
| email from The Messenger Team kirjutas: |
| Starting April 8th, we will begin upgrading customers from Messenger to Skype. The process will take a few weeks to complete. April 8th is the first day you may be required to upgrade. This is a bit later than the March 15th date we previously mentioned to some of you as we wanted to give you more time to make the transition. ... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.03.2013 02:12:10
|
|
|
| Pole kuskil poolteist nädalat WLM kasutanud, aga eks proovib vahetevahel, et kogeda seda "kinnipanemist". Selle asemel Trillian, kuhu automaatselt kandusid üle ka kõik kontaktid, kes WLM-s on. Ja jäävad nad ka peale WLM-i kadumist, valides siis Skype, Trilliani või mis iganes alternatiivi. Ehk siis minu jaoks muutub ainult programmi nimi ja tiba välimus, kõik muu jääb samaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.03.2013 07:34:29
|
|
|
Mul muutub Pidgin kasutuks.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
16.03.2013 16:47:08
|
|
|
Ei pandagi kinni? Mul nagu süsteem toimib veel Asun küll teisel mandril, aga mitte Hiinas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
16.03.2013 16:58:36
|
|
|
| Hiina vpniga saate oma nostalgiat pikendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
16.03.2013 18:27:40
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Ei pandagi kinni? Mul nagu süsteem toimib veel Asun küll teisel mandril, aga mitte Hiinas.  |
Kaks postitust tagasi ju kirjutati, et 15. märtsi tähtaeg lükati 8. aprilli peale edasi.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.03.2013 23:10:43
|
|
|
njah, täna see päev, kui pisipehme enam ei luba mind msni
parool vale
mida helli, parool juba 10 aastat sama olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.04.2013 04:04:46
|
|
|
8. aprill my ass..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.04.2013 10:38:49
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
8. aprill my ass..  |
nad sel kuupäeval alustasid sulgemist. kuu lõpuks asi klaar
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
|