|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 20:21:35
|
|
|
Minu SEB kaart, mis on paypaliga ühendamise võimeline, on VISA.
Seda teadsin, et numbrid peaks olema pressitud (mida nad sellel kaardil pole) ja taga kolmekohaline kood ning VISA märk.
Minu küsimus tekkiski sellest väitest: "Kui CVV olemas, siis pole probleemi!", et kas tõesti ongi siis nii ja vaja läks veel seda turvaliste ostude värgiga liitumist, aga ilmselgelt siis pole nii.
See kood mul seal taga on kolmekohaline. Ma küll hetkel ei saa üle vaadata, sest kaart pole praegu minu käes. Peal on VISA märk (ei teadnud, et see "electron" seal midagi lisab)
Ja vastuse sain juba eile kätte, minnes panka ja nähes, et ei ole ikka asi nii lihtne.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.02.2013 20:31:31
|
|
|
hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad.
The_Boss, kui nii lihtne pole, siis ehk valgustad meid ka? Huvitab mindki, mis siis nii lihtne pole.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
23.02.2013 20:38:08
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad. |
Mul aastaid vana kaart, aga selle turvalise ostuga vms on liitutud, ilma selleta minu meelest mingist ajast ei saanudki enam osta. Ja raha on pangakontole tagasi tulnud nii müüja enda tagasimakse puhul kui ka claimi korral
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.02.2013 21:09:15
|
|
|
| jnt kirjutas: |
VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada)
|
Paypal või müüa kellega asju aeti kannab alati raha sinna tagasi kust see raha ostmise hetkel maha võeti. Logo kaardi peal ei mängi küll mingit rolli.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 21:30:09
|
|
|
| jnt kirjutas: |
hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad.
The_Boss, kui nii lihtne pole, siis ehk valgustad meid ka? Huvitab mindki, mis siis nii lihtne pole. |
No mis arusaamatuks jäi?
CVV olemasolu ei tähenda sellise võimaluse olemasolu.
Kordan veel, et minu küsimused olid selleks, et teada, kas CVV olemasolu ikka tähendab paypaliga ühendamise võimalust või mitte. Ilmselgelt ei ole see ikkagi ainuke asi, mida vaatama peab.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.02.2013 22:06:30
|
|
|
The_Boss, jajah, aga nagu väitsid, käisid pangas seda uurimas? Mis siis tähendab? See jäigi arusaamatuks, et sa ei rääkinud, mida pangas räägiti. Ma arvan, et meid kõiki huvitavad, mis siis määrab selle, kas kaarti PP'ga saab ühendada või mitte. Seega mida siis vaatama peab?
pois11, kui mingil põhjusel ei ole võimalik krediitkaardile sissemakseid teha, siis jätab paypal raha paypal'i kontole.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 22:26:41
|
|
|
| jnt kirjutas: |
The_Boss, jajah, aga nagu väitsid, käisid pangas seda uurimas? Mis siis tähendab? See jäigi arusaamatuks, et sa ei rääkinud, mida pangas räägiti. Ma arvan, et meid kõiki huvitavad, mis siis määrab selle, kas kaarti PP'ga saab ühendada või mitte. Seega mida siis vaatama peab?
pois11, kui mingil põhjusel ei ole võimalik krediitkaardile sissemakseid teha, siis jätab paypal raha paypal'i kontole.  |
Kõik kirjas ju. Internetipangas (, mis on ka pank) oli kirjas, et mul pole kaarti, mis selleks sobilik on, kuigi mu kaardi peal on CVV kood olemas. S.t iga kaart, millel on CVV olemas, ei ole ikka sobiv.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.02.2013 22:33:47
|
|
|
The_Boss, peab ütlema, et sa oled hämmastavalt osav küsimusest mööda vastamises.
Ma polegi küsinud, kas cvv on piisav, vaid küsin (nüüd juba 3. korda), mis on piisav siis? Mida sulle pangas siis räägiti? Või kui sa ei taha rääkida või kui sulle ei räägitud midagi asjalikku, siis nii ütlegi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
24.02.2013 01:41:13
|
|
|
| Oleks vaja 11 kg pakk (45cm x 47 cm) Saksast Eestisse toimetada. DHL jääb liiga kalliks. Oskab keegi soovitada mõnda odavamat postiteenuse varianti?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.02.2013 02:20:23
|
|
|
https://gls-group.eu
tavalise postiga oleks kõige odavam - alternatiivis võid uurida näiteks DPD või DSV käest kas neil oleks üks pakk võimalik peale korjata... Eraisikuna keeruline, aga firmana on nad mõnikord abistanud ja võtnud peale kuna neil kaup liigub igaljuhul ja suht soodsalt olen saanud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.02.2013 21:33:34
|
|
|
| jnt kirjutas: |
The_Boss, peab ütlema, et sa oled hämmastavalt osav küsimusest mööda vastamises.
Ma polegi küsinud, kas cvv on piisav, vaid küsin (nüüd juba 3. korda), mis on piisav siis? Mida sulle pangas siis räägiti? Või kui sa ei taha rääkida või kui sulle ei räägitud midagi asjalikku, siis nii ütlegi.  |
Kas minust on siis tõesti nii raske aru saada?
Esiteks, oli selline väide, et kui CVV on olemas, pole mingit probleemi. Mina tahtsin teada, kas see reaalselt ongi nii. Jah, polnud sina see küsija, olin mina.
Teiseks, nagu ma mainisin, pole mulle pangas mitte midagi räägitud. Käisin internetipangas tutvumas selle programmiga ja seal oli kirjas, et mul pole sobivat kaarti. S.t saingi vastuse oma küsimusele. Tuleb välja, et ainult CVV-st ei piisa.
Kolmandaks, miks küsida midagi, mille kohta oled ise varem juba küllalt põhjaliku vastuse kirjutanud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
25.02.2013 13:10:51
|
|
|
Amazon on ikka veider võrreldes ebay-ga. Ma saan aru, et müük toimub siis sealt suurest amazoni laost, mitte inimesed ei saada enam kodust pakki?! Samas leiab toote alt siis ikkagi peenes kirjas mingeid teisi müüjaid ja nii uusi kui kasutatud tooteid. Aga kust kohast need uued tooted siis sinna lattu tekivad? Kõik ühelt maaletoojalt? Kuidas muidu saaks hind üks olla.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.02.2013 13:15:32
|
|
|
eBay on tollimaakleriga diili sõlminud, mis tähendab (ainu)võimalust toote eest makstes tasuda ka kõik tollimaksud (k.a korraldatud tolliformaalsus) liiduvälistele kaupadele, kui müüja seda võimalust pakub. Isegi Eesti on nimekirjas.
http://pages.ebay.com/shipping/globalshipping/buyer-tnc.html
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.02.2013 13:40:33
|
|
|
| Kuidas seda siis kasutada? Suht raske on sellist pikka teksti lugeda...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
25.02.2013 16:24:18
|
|
|
While the names may create some confusion... no shit!
OK, et amazon on siis see suur ladu ja marketplace-s saavad ka teised maaletoojad ja muud valitud ninad kaupa müüa.
Kasulikum peaks olema siis osta otse amazonist?'
E: Üritasin nüüd korra confirmimiseni välja minna ostukorvis. Amazon Currency Converter- hetkeseisuga tundub, et pole kõige värskema kursiga. Kogu tehingu peale paneb juba 2 eurot otsa võrreldes GBP värskeima kursiga.
Amazoni andmed:
Applicable Exchange Rate:
1 GBP = 1.1905093521 EUR
(includes all related fees and charges)
Reaalne hetke kurss
GBP 1 = EUR 1.1600
DAFUG?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.02.2013 10:17:09
|
|
|
| aivar1988, võid ka nii naletes maksta, siis käib panga kursi järgi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
27.02.2013 12:52:49
|
|
|
aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
27.02.2013 13:23:03
|
|
|
Tegin just tellimuse ära ja maksingi hoopis naelades. Neala kurss on praegu ikka tõsiselt madal. Suvest saati tuimalt langenud ja aasta alguses pani sellele veel miski hullu paugu. Mina muidugi ei kurda
Tellisin 3 õngerulli (Boxed-product Weight: 522 g) ja post läks umbes 6€.
Väike võrdlus Amazon vs ebay (numbrid on ümardatud):
Ebay odavaim
Rullid 3x35£ + post kokku 10£ = 115£ ~ 133€
Ebay top seller
Rullid 3x36£ + post kokku 15£ = 123£ ~ 142€
Amazon
Rullid 3x29£ + post kokku 6£ = 93£ ~ 107€
Ma loodan, et ei hõiska veel liiga vara. Hetke seis näitab "Dispatching Soon".
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.02.2013 13:28:39
|
|
|
Tahaks osta MP3 pleiereid ja värvi valida. Müüja ütleb nii:
"Please leave notes in PayPal(Not email/Message) when making the payment about COLOR. We will randomly dispatch if you don't notify the color you prefer in the order."
Probleem selles, et ma ei leia Paypalis sellist kohta
| ot: |
(Testisin antud pleieri aku kestab reaalselt 7,5h ja toetab tegelt 32GB kaarte ka ) |
viimati muutis DVDRW 27.02.2013 16:00:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.02.2013 13:31:56
|
|
|
Enne viimast maksekinnitust (kus vaatad oma aadressi üle jne) peaks olema "Notes to seller" vmt lahter.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.02.2013 14:07:45
|
|
|
Kas see on see õige koht? Tundub nagu Ebay mitte Paypali oma.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.02.2013 14:12:54
|
|
|
peaks vist olema jah (endal alati ununud sinna kirjutada ja hiljem tavalise sõnumiga täpsustanud ). kui ka hiljem tuleb veel mingi analoogne "auk", võid sinna ka kirjutada - topelt ei kärise
PP-ga maksmine käib nii automaatselt, et katsu sa neid samme meenutada, umbes nagu Win-i install
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 15:07:15
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal. |
Väga vale väide! Paypal'il on koguaeg halvemad kursid olnud kui pangal.
Paypal kurss:
10GBP saamiseks kulub sul 12.07€
Panga kurss, lastes valuuta konverteerimise pangal teha kulub:
10GBP saamiseks 11.67€ + 1% vahetus tasus 0.12€ = 11.79€
2.3% Paypal'i kahjuks!
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2013 15:30:18
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
peaks vist olema jah (endal alati ununud sinna kirjutada ja hiljem tavalise sõnumiga täpsustanud ). kui ka hiljem tuleb veel mingi analoogne "auk", võid sinna ka kirjutada - topelt ei kärise
PP-ga maksmine käib nii automaatselt, et katsu sa neid samme meenutada, umbes nagu Win-i install  |
naine vingus juba nädal, et ostaks õe lapsele mingi special ujumisrõnga ära.
Eile siis tuli jälle kiunuga, otsis mulle lingi välja. Läks siis korraks kööki. Ma siis klik, klik, parool, klik, klik ja valmis. Tagasi uudiseid lugema. Naine tuleb 30-40sek pärast tagasi ja kukub mölisema, et osta ära, mitte ära loe uudiseid, kaua sa ikka edasi lykkad.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.02.2013 17:22:13
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Chidori kirjutas: |
aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal. |
Väga vale väide! Paypal'il on koguaeg halvemad kursid olnud kui pangal.
Paypal kurss:
10GBP saamiseks kulub sul 12.07€
Panga kurss, lastes valuuta konverteerimise pangal teha kulub:
10GBP saamiseks 11.67€ + 1% vahetus tasus 0.12€ = 11.79€
2.3% Paypal'i kahjuks! |
Ehk siis - kui asi on müügis naelte eest, kas on kasulikum:
1. Muuta oma PayPal-i põhivaluuta enne maksmist naeladeks?
2. Jätta põhivaluutaks euro?
Ja sama näiteks USA dollarite kohta, kuidas kasulikum?
Ise olen siiamaani muutnud alati enne ostu põhivaluuta PayPal-is samaks, milles kaup müügis on.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2013 17:47:58
|
|
|
Ma muutsin naela euroks. Ja kui peale ostmist vaadanud, siis kurss suht sama mis sebil, väga minimaalselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 17:52:39
|
|
|
See põhivaluuta vist ei muuda midagi, maksma hakkates peaks saama valida, mis valuutas su kaardilt makse tehakse.
Usa dollariga sama teema, seb kursiga on täna küll vahe väiksem, aga ikkagi paypali kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
27.02.2013 19:54:40
|
|
|
| ma pole viimasel ajal vaadanud, aga vanasti vaadeldes kontolt läinud raha ja pangakurssi, siis tihtipeale oli Paypali kasuks - eks see oleneb ka kuidas valuutad liiguvad... kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 20:48:06
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam. |
Miks see arusaadav on? Arusaadav on ainult see et paypal'il on kehvamad kursid, tänu millele neil on võimaik rohkem teenida.
Kui turul naela hind kukub, siis kõik pangad langetavad ka oma konkurentsi tõttu (võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda?). Kuna paypal on paljudes kohtades monopoolses seisus, siis neil on võimalik hoida halvemat vahetuskurssi.
Vaatasin suvalist makset aastast 2009, kus olin valuuta vahetuse jätnud paypali hooleks, 55£ oleks saanud peaaegu 1£ võitu kui oleks lasknud pangal valuuta vahetuse teha.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.02.2013 20:51:06
|
|
|
No mugavus maksab ka midagi ju. Ei saa igat asja mingi mega säästu peale ka ajada. 55 naela pealt 1 nael säästu pole küll asi mille pärast põdeda... vb kui 100 pealt 20 säästu tuleb, siis mõtleks ebamugavama lahenduse peale... aga kahtlen selles...klikk-klikk-password-klikk-klikk ja ost tehtud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 21:01:44
|
|
|
No kui sa ikka nii laisk oled, et check outi tehes 4 clicki asemel 5 ei jaksa teha, siis tuleks ravile minna.
Kuna tegemist on HinnaVaatluse foorumiga, ja ka siin teemas paljud võrdlevad palju kuskil netis midagi maksab ja palju kuskil eestis poes, siis tundub eriline absurd veel paypal'le niisama on raha ära kinkida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.02.2013 21:32:28
|
|
|
| paypalist raha panka saab tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2013 21:32:44
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Chidori kirjutas: |
| kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam. |
Miks see arusaadav on? Arusaadav on ainult see et paypal'il on kehvamad kursid, tänu millele neil on võimaik rohkem teenida.
Kui turul naela hind kukub, siis kõik pangad langetavad ka oma konkurentsi tõttu (võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda?). Kuna paypal on paljudes kohtades monopoolses seisus, siis neil on võimalik hoida halvemat vahetuskurssi.
Vaatasin suvalist makset aastast 2009, kus olin valuuta vahetuse jätnud paypali hooleks, 55£ oleks saanud peaaegu 1£ võitu kui oleks lasknud pangal valuuta vahetuse teha. |
ma ei tea millal sa viimati shoppasid, aga kursi erinevus on marginaalne tänasel päeval
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 21:45:16
|
|
|
jeesus188, vaata mõned postsi üles, naeltes makstes on vahe 2,3%
1000£ pealt teeb see siis 23£
Nitrub, ei saa 2€ teenustasu + enamustel konverteerib paypal muud vaalutad oma kursiga eurodeks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2013 21:47:50
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
jeesus188, vaata mõned postsi üles, naeltes makstes on vahe 2,3%
1000£ pealt teeb see siis 23£ |
ma olen peale ostu kurssi kontrollinud, ei ole see midagi nii hull.
ma pole 1000£ asju ostnud, nii et mul suht kama2. 300€ pealt saada 3 € "nn" tõmmata saada on nagu suht poogen, kui transa on tasuta ja 2 päeva pärast kohal.
ylepiiri kaubandusega on normaalne nähtus, et kurss ei pruugi alati õige olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 21:55:08
|
|
|
jeesus188, see oli tänase seisuga, igapäev mingilmääral see erineb.
Ja kuidas on tasuta transa ja selle kiirus seotud valuutakursiga?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2013 22:04:05
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
jeesus188, see oli tänase seisuga, igapäev mingilmääral see erineb.
Ja kuidas on tasuta transa ja selle kiirus seotud valuutakursiga? |
ei olegi seotud, see oli lihtsalt maasikas tordi peal
ma ei viitsi seletada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.02.2013 23:22:04
|
|
|
nii marginaalse võidu pärast võimelda IMO paras juutlus sama nagu mööda linna tatsata, et saaks makaronipaki 5s odavamalt.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2013 23:38:51
|
|
|
| Ühe kliki tegemine ei ole eriline võimlemine, mingite kopikate pärast teise linnaotsa tankima sõita või ekstra kuhugi säästukasse paar senti odavamat õlut ostma minna on tõesti võimlemine.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
28.02.2013 00:48:06
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda? |
Sa pole valuutakontodest kuulnud? - sa võid madalseisu ajal minna ja vahetada 1000 USD ja siis kõrghetkel on tooted sama kursiga ju millega sa USD originaalis ostsid - see pole mingi ime asi, see on igapäev äri.
Xbox konto on õnneks ainuke koht kus ma naeltes maksma pean.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.02.2013 09:39:59
|
|
|
| Chidori, kuidas see valuutakonto ja euroopa keskpanga kurss omavahel seotud on? Mina pidasin silmas, et ma ei ole kindel, kas pangad peavad oma ostumüügi kursse hoidma mingi kindla protsendi vahemikus euroopa keskpanga kursi suhtes, või võivad oma suva järgi panna.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
28.02.2013 10:38:49
|
|
|
No Amazoni enda kursi ja Euroopa Keskpanga vahe on küll märgatav. Kui 100€ ostu pealt võetakse u. 3,3€ vahelt siis see üks hiireklõps tuleb ikka ära. Summa on küll naeruväärne aga seda ühte klikki mitte teha on veel naeruväärsem.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.02.2013 10:41:36
|
|
|
| aivar1988, tõsi, see on samahea, et installid omale programmi ja lased paigaldada kõik toolbarid ja search engined, kuna linnukese eest ära võtmine oleks liigne võimlemine ja mugavus maksab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.02.2013 11:26:52
|
|
|
Kas keegi omab up to date infot ebay-st vms välismaisest kohast tellimise maksumäärade kohta? Vanast oli usast üle 500 eegi tellides mingi rõve tollimaks, enam mulle seda rakendatud ei ole
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.02.2013 11:58:28
|
|
|
See summa oli mingi 22,90€ umbes, üle mille peab hakkama tolli maksma, kui kaup väljastpoolt EU'd tuleb.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.02.2013 12:28:37
|
|
|
No krt, pidevalt tellin asju mis on kallimad, pole siiani midagi juurde maksma pidanud.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
28.02.2013 12:41:45
|
|
|
| Aga mine siis ise maksma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
28.02.2013 12:56:50
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| See summa oli mingi 22,90€ umbes, üle mille peab hakkama tolli maksma, kui kaup väljastpoolt EU'd tuleb. |
Siis tuleb käibekas, mitte tollimaks. Viimane tuli vist siis, kui üle 45 rutsi.
Edit:
Maksuvabastused:
• saadetised, milles kaupade tegelik koguväärtus ühe saadetise kohta ei ületa 21,98 eurot, deklareeritakse suuliselt ega maksustata impordimaksudega;
• saadetised, milles kaupade tegelik koguväärtus ühe saadetise kohta on suurem kui 21,98 eurot ja ei ületa 150 eurot, on tollimaksuvabad, kuid deklareeritake kirjalikult ja maksustatakse käibemaksuga.
Kolmanda riigi füüsiline isik võib saata ühenduses asuvale füüsilisele isikule maksuvabalt ühes saadetises kaupa, mille väärtus ei ületa 45 eurot
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
viimati muutis Dijital 28.02.2013 13:08:18, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.02.2013 13:07:02
|
|
|
Dijital, tuttav tellis mingi 35€ asjanduse ja sai tolli kaela. Mitte ainult käibeka... Aga ma täpselt seda osa seadust ei tea, tean vaid, mis temaga sai.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|