|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.02.2013 22:59:02
|
|
|
Ebays on hetkel kõrvaklapid megadiiliga.
Hind enne 11.99£ aga nüüd superhinnaga 119.90£
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.02.2013 23:12:20
|
|
|
| Ebays tüüpiline kui tooted on peaaegu otsas, nii on lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
17.02.2013 00:48:57
|
|
|
erik111, ma ostsin endale raamatu amazonist ~7 euro eest - väidetavalt oli see vahepeal maksnud ~900 eurot kuna saadavust ei olnud.... ühes foorumis kirjutati, et kuna sellised naljanumbrid netis, siis üks kodanik pani oma eksemplari 50'ga müüki ja osteti ära
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
17.02.2013 19:27:50
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
UK-st täpselt nädalaga pakk käes. Kuna mahtus postkasti ei pidanud kuhugi järele ka ronima  |
Peab vist homme postkontoris tiba häält tõstma, viimasel ajal ei viitsi postikana enam üldse pakke kohale tuua, viskab ainult lipiku postkasti, raibe... |
Leti taga olevast tegelasest ei sõltu mitte kuidagi postiljonide käitumine. Pole mõtet teda kiruda. Parem otsi (või küsi) kandekeskuse ülemuse kontakt ja räägi temaga.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.02.2013 19:39:13
|
|
|
Meibi juba juurutavad seda "paksus üle 2cm olla ei või maksikirjal" ning kogu välismaine kraam, mis paksem on, saadavad automaatselt postkontori
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
18.02.2013 10:09:23
|
|
|
Veidi mõistvamat suhtumist postikanade suhtes. Ei ole nad kõige reipamad, et päevläbi mööda treppe joosta. Ega nad päevas aint ühele inimesele pakki ei vii.
Eks ma ise torisen ka nende kallal aga suht tuuleveskiga võitlemine. Võimalusel alati smart post ja närvid puhkavad.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
18.02.2013 10:58:00
|
|
|
Ma jälle olen mõelnud, et miks nad üldse kaasas kannavad neid - sesmõttes, et nad kolistavad päevasel ajal ringi ning enamik inimesi on tööl ja koolis sel ajal. Mu nn. tähitud maksikiri oli postiljoni käes 2 päeva enne kui ta selle postkontorisse tagasi viis. Muidu ma oleks kohe läinud kontorist ära toonud selle, kuna saadetise numbri järgi oli näha ilusti, millal postkontorisse jõudis.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
18.02.2013 12:54:15
|
|
|
DX's andsin tellimuse 10.02, neli vidinat on tellimuses, nüüd tuli kiri, et "Unfortunately we are currently awaiting restock on one or more of your items." Telllimuse lehelt samas mingit infi ei leia, et mis item täpsemalt Ainuke võimalus on siis üle küsida...
Samas on ka tellimuses üks mobiiliaku(li-ion) - arvestades siin eelnavaid postitusi, siis kas see üldse tuleb kohale sealt? Või kindlam on sellest loobuda?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.02.2013 13:37:49
|
|
|
| Mis on DX fenomen? kas tõesti seal on niipalju odavamad asjad kui ebays, et sellega jamada?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
18.02.2013 13:55:22
|
|
|
Ma uurisin seda oma teemat. Tee mis tahad, ükskõik kust tellida, ongi kaks varianti, et kas on kolmandast riigist ja hind läheb täpselt üle meie tollimäära või tellida euroopast hirmakalli hinna eest. Sama hinnaga müüb telefoni tootja firma. Tootjal on hind ~75 eur, euroopa suvakad müüvad sama hinnaga, USA ebay ja Amazoni müüjatel on odavaimaks variandiks koos saatmisega pea 24 eur (mingi Amazoni variant kui saatmise ise õigesti arvutasin, lisaks näitas sellist summat seal paremal üleval nurgas) ja ebays tuleks normaalselt müüjalt odavaim 28 eur. Ja miskipärast need müüjad ei soovi paki peale madalamat paki väärtust kirjutada
Kui ma näiteks usast selle paki ära tellin kas selle võtab siis toll kohe kindlasti maha? Või on lootus, et võib läbi vupsata? Ja mis tuleks näiteks selle 28 eurise paki lõpphinnaks mulle? ~34 eur siis, kui peaksin tollile maksma?
Kuna ma ei ole tolliga varem kokku puutunud, siis kuidas sellega on? Et kui pakk tuleb, annavad nemad sellest teada, et on saabunud ja et soovivad nutsu saada? Või tuleb mul neile endile teada anda, et ootan USA-st pakki? Või tehakse mingi tagant järgi arveldus vms?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
18.02.2013 14:22:31
|
|
|
kalaluu, ei tohiks probleemi olla akudega.
DVDRW, Seal on natuke lihtsam asju leida kui Ebay's ja hinnad on suhtkoht samad.
anduke88, Loe esimene postitus läbi - see on aegunud, aga umbkaudu õige.
Tavaliselt piirdub 8 eur deklareerimine (vaata eesti posti lehelt uut) ja 20% KM. Pakk tuleb nii nagu iga teine, lihtsalt peal on märge, et tuleb maksta mingi raha.
Kui pakk tuleb Hiinast siis 99% kordadest nad kirjutavad peale 25 USD - Usa müüjad tavaliselt teevad ausalt, sest pooled neist on legaalsed firmad.
Keegi just ütles, et eraisiku piirmäära tõsteti - keegi teadlikum võib selles suhtes kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.02.2013 17:32:51
|
|
|
Mismõttes lihtsam asju leida?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
18.02.2013 17:36:20
|
|
|
Minu silmis on DX eelis see, et ta on üks pood, kuskohast saad hunniku nodi korraga ära tellida, mitte ei pea taga ajama, et üks jublakas ühe müüja ning teine jublakas teise müüja käest. Ning iga jäetud kommentaar või pilt toodab sulle punktide kujul ka raha juurde.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.02.2013 17:41:44
|
|
|
Siis võib ju pakk kergesti üle 22€ minna.
Mitme pakiga on eelis see, et kaotus pole väga suur kui 1 tulemata jääb. Ja saab korraga laduda ostukorvi (erinevate pakkide näol) kasvõi 1000€ eest kaupa, ilma et peaks tolli nuumama.
Mul Ebay pakkidest 1% läheb kaduma.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
18.02.2013 17:46:43
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Siis võib ju pakk kergesti üle 22€ minna.
Mitme pakiga on eelis see, et kaotus pole vaga suur kui 1 tulemata jääb. Ja saab korraga kasvõi 1000€ eest tellida ilma, et peaks tolli nuumama.
Mul Ebay pakkidest 1% läheb kaduma. |
Kõik argumendid õiged. Ning loomulikult võid teha mitu tellimust, ka DX-ist tellides. Pead mõned päevad vahet, et üks näiteks juba liikuma hakkaks . Ma tegelikult ise alles teen algust netishoplemisega, mõni tellib iga päev. Mu esimene DX tellimus kiskus ka nina krimpsu, kui pidin 4 kuud ootama. Aga tagasiside oli nende poolt kiire, vähemalt jäi mulje, et nad tegelevad minu probleemiga ning tehti kordussaadetis kuna nad ka tunnistasid, et pakk on kaduma läinud. Saabudes oli ka üks karbikene muljuda saanud, selle eest andsid nad ka 2$ valuraha. Tellimus ise oli 10$, ilma trackinguta. Teine, veidi kallim tellimus tuli alla 4 nädala, sellel oli tracking ka juba olemas.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
18.02.2013 17:50:04
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Mismõttes lihtsam asju leida? |
Ebays on väga palju erinevaid pakkujaid ja hindasid - et õige toode või need kõige paremad tingimused üles leida, läheb vähe aega.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.02.2013 18:07:52
|
|
|
Ma ei näe probleemi. Tuleb panna hinna järgi järjekorda lihtsalt. Ja erinevad pakkujad ka suva ju. Pole vaja ju ühelt pakkujalt kogu kraami tellida. Eraldi pakkidena on paki hind väiksem ja ei pea siis mingeid makse maksma.
Minuarust ebay väga mugav asi. Leiab tooted kiirelt üles ja maksmine väga lihtne.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
22.02.2013 14:39:52
|
|
|
Amazonist tellimine sama lihtne või keerulisem? Mis seal silmas peab pidama? Post tundub hetkel küll täiesti arusaamatu.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.02.2013 15:21:50
|
|
|
Amazonis on alati räme postikulu ja saad siis teada alles kui maksma hakkad, niiet mõttetu pood.
Ebays otsin alati ainult "Buy it now" ja "Price and shipping Lowest first"
Vaatan väikeste Hiina asjadega ja pakkumistega läheb alati hind üle "Buy it now" hinnast, mis minujaoks müsteerium siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2013 15:55:46
|
|
|
Kui saadki postikulu teada, pooltel kordadel viskab amazonis errori, et eestisse ei saada, seda siis kui juba checkouti teed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
22.02.2013 17:00:45
|
|
|
Toote hinnavahe on ikka päris suur. Ebayt (2 tükki) 2x36£ + post 12,5£. Amazonist 2x29£ + post? Mõlemad UK.
PM võin ma ju amazonis kuskile maale ostukorvis välja minna, et saaks postiteate teada, ilma, et ma ostu päris ära confirmiks?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.02.2013 17:11:11
|
|
|
Võtsin ühe toote, mille ma paar päev tagasi ebayst tellisin (OTG kaablid täpsemalt)
Ebay: 5PCS = 2.32$, postikulu puudub
Amazon: 5PCS= 3.18€ + postikulu ka tõenäoliselt (pole kursis nende amazoni postikuludega)
Teisena siis DV2000 klaviatuur (esimene läppari jubin, mis pähe tuli)
Ebay: 12.99$ + postikulu puudub
Amazon: 9.91$ + tõenäoliselt mingi postikulu ja pole enne ostma hakkamist teada, kas Eestisse üldse saadetakse.
Ilmselgelt ma pooldan ebay-d siin. Mugavus ennekõike (kõik vajalik on teada enne ostmist). Muidugi on tooteid, mis on ebays piisavalt kallimad, et sealt tellimise asemel amazonist tellida.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2013 21:48:46
|
|
|
asi pole transa hinnas 99% juhtudest.
enamus probleemi on just selles, et kas saadab või mitte. ja seda sa ennem teada ei saa, kui sa checkouti teed, siis saad sorry.....blablabla või siis kinnitatakse adre.
see yldhinnakiri on suht kasutu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.02.2013 21:51:18
|
|
|
eBay jah ikka palju läbimõeldum ja "rahvusvahelisem" kui Amazon. paar korda sealt üritanud tellida, kõik korrad kukele saadetud ja enam sinna keskkonda oma nina ei pista...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrMo20
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2010
|
22.02.2013 22:09:27
|
|
|
Küsimus, et kui Paypali registreerimisel oma kaartiks võttes Studend Cardi. Kas see on piisav, et saaks ülekandeid teha? Või peab olema deebetkaart plus, krediitkaart vms?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2013 22:22:20
|
|
|
| UrMo20 kirjutas: |
Küsimus, et kui Paypali registreerimisel oma kaartiks võttes Studend Cardi. Kas see on piisav, et saaks ülekandeid teha? Või peab olema deebetkaart plus, krediitkaart vms?
Spoiler 
|
sa pead mingi swedi kinnituse tegema ( ära kysi täpsemalt), keegi teine ehk seletab.
seda visa, master värki kommentaarida ei oska kahjuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 22.02.2013 22:23:24, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.02.2013 22:25:47
|
|
|
masterile vist ei saavat kanda jah.
iseasi mida üldse mõeldi "ülekannete tegemise" all...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrMo20
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2010
|
22.02.2013 23:12:42
|
|
|
Lisaks üks näide, et paypali konto omanik püüdis oma ühte deebetkaarti kinnitada. Kaartiks oli NPNK see must kaart VISA electron. Kuna sellel kaardil teisel küljel CSC koodi pole siis ei saanudki kinnitada.
Spoiler 
Samas minu kaardi puhul taga küljel olev kood peaks CSC olema. Ülekande alla mõtlen seda, et see NPNK kaardi omanik ei saa tänu sellele oma kontole raha kanda, et siis läbi paypali tehinguid teha. Kui ma nüüd olen õigesti aru saanud paypali süsteemist, et selleks aksepteeritavat kaarti vaja. Enda puhul nüüd ei teagi, kas minu kaardi laseks kinnitada.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2013 23:18:55
|
|
|
| UrMo20 kirjutas: |
Lisaks üks näide, et paypali konto omanik püüdis oma ühte deebetkaarti kinnitada. Kaartiks oli NPNK see must kaart VISA electron. Kuna sellel kaardil teisel küljel CSC koodi pole siis ei saanudki kinnitada.
Spoiler 
Samas minu kaardi puhul taga küljel olev kood peaks CSC olema. Ülekande alla mõtlen seda, et see NPNK kaardi omanik ei saa tänu sellele oma kontole raha kanda, et siis läbi paypali tehinguid teha. Kui ma nüüd olen õigesti aru saanud paypali süsteemist, et selleks aksepteeritavat kaarti vaja. Enda puhul nüüd ei teagi, kas minu kaardi laseks kinnitada. |
swedil oli mingi link, millega sai paypaliga suhelda(kaarti kasutada) , jällegi ma ei tea milline, sest ei kasuta seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrMo20
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2010
|
22.02.2013 23:42:34
|
|
|
http://www.paypal-eesti.maksed.net/paypal-ja-eesti-pankade-krediitkaardid
| tsitaat: |
Tere, selline küsimus, mul on Swedpanga tudengikaart. Sain selle ilusti lisatud PayPali ja ka mõningad tehingud õnnestunud. Nüüd aga võtsin esimest korda raha välja paypali kontolt kaardile, kas keegi oskab öelda, kui kaua sellega võiks aega minna?
Swedpanga tudengikaart on krediitkaart (st. krediitkaardi plastikul), lihtsalt pangasiseselt deebetkaardi funktsioonide ja hinnakirjaga |
Sellega peaks siis asi selge olema.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.02.2013 23:51:33
|
|
|
UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt. Kui CVV olemas, siis pole probleemi!
aga Swedil tuli jah netipangast miski turvaliste maksete asi ära teha, pead ise sealt üles otsima.
all hail SEB for it's usability
edit: tegele veel vahepeal muude asjadega
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrMo20
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2010
|
22.02.2013 23:58:42
|
|
|
Tänud vastajatele.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 00:10:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt. Kui CVV olemas, siis pole probleemi!
aga Swedil tuli jah netipangast miski turvaliste maksete asi ära teha, pead ise sealt üles otsima.
all hail SEB for it's usability
edit: tegele veel vahepeal muude asjadega  |
Mu praegusel swed kaardil (mis päris ammu sain) on pealtnäha kõik vajalik olemas, et paypaliga ühendada, aga seda polnud võimalik teha. Paar aastat vana kaart ta on. Kas nüüd selle turvaliste ostude jamaga liitudes on siis võimalik?
Ning mis probleemid sul selle ebayga siis on? Teed ebay konto, lisad aadressi, ühendad paypali kontoga, otsid välja toote, vajutad "maksa", logid paypali sisse ja maksad.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2013 00:49:07
|
|
|
The_Boss, jah? saad ikka irooniast aru, et Swedi klient küsib SEB kliendi käest kuidas Swedis toimetada?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
23.02.2013 01:29:15
|
|
|
| Swedi turvaliste netimaksete teema on vaid otse netis makstes - PP tõmbab su kontolt nii nagu igas teises kohas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 02:05:31
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
The_Boss, jah? saad ikka irooniast aru, et Swedi klient küsib SEB kliendi käest kuidas Swedis toimetada?  |
No tol hetkel ja praegu ma väga millestki aru ei saa
Ise olen küll swedi klient kauem olnud, aga põhimõtteliselt siiani pole muid võimalusi peale põhiliste kasutanud seal. SEB klient nüüd 2+ 0.5 aastat ja seal on kõik vajalik olemas ja lihtsasti arusaadav.
Aga jah, ma mõtlen su seda lauset: "Kui CVV olemas, siis pole probleemi!"
Aga justnimelt probleem eksisteerib - ka CVV olemasoluga ei saa(nud) paypaliga ühendada mu swedi kaarti ja tahtsingi uurida, et kas nüüd selle uue "turvaliste ostude" leiutisega liitumisel on võimalik paypaliga ühendada, kui seda sama kaardiga näiteks aasta tagasi ei olnud võimalik teha.
Kui sa ei oska vastata, siis äkki keegi teine oskab. Ma täna ise ei hakka katsetama. Homme võibolla.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2013 02:22:03
|
|
|
The_Boss, JAH, sellesama "programmiga liitudes" ,või kuidas iganes seda nimetatakse, saad maksta!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 02:25:51
|
|
|
Jõudsin juba vahepeal ise üle kontrollida.
Kirjas mul selline asi: Teil ei ole kaarte, mida saaks turvaliste internetiostude programmile lisada.
Kuigi kaardiks on eespool näidatud selline kaart
Spoiler 
, millel on tagaküljel CVV ilusti olemas.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.02.2013 02:36:10
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt. |
Samas turvalisuse mõttes oleks see Paypalile ise kandmine ideaalne variant. Ei peaks muretsema, et mingi äparduse pärast, või kuritahtlikult su pangakonto tühjendatakse.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2013 02:47:43
|
|
|
The_Boss, suhtle pangaga! FFS, eluaegne Ühispanklane
DVDRW, nutaks kui jaksaks haledust tunda...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.02.2013 03:48:18
|
|
|
kuhu kõik swedi shoppajad jäänud nüüd on
inimesel ju probleem......aidake
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.02.2013 04:30:00
|
|
|
Ei ole mul mingit otsest vajadust swedis seda paypali võimalust kasutada, lihtsalt mõnikord võib kasuks tulla. Kasutan meelsamini SEB-d ikka.
Lihtsalt mõtlesin, et kui võimalus on olemas, siis miks mitte seda vajadusel kasutada. Tuleb välja, et võimalust pole ja sinna selle ka jätan. kasutan õnnelikult SEB-d edasi.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elevant
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
23.02.2013 10:35:45
|
|
|
| Seda Noortekaarti ei saa sa maksmiseks kasutada Paypalis. Pead omama mõnda krediitkaarti, tudengikaarti või deebet plussi, lisama swedpanki kodulehel turvaliste ostude nimekirja ja siis ära siduma Paypaliga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.02.2013 20:11:13
|
|
|
No tule taevas appi. Asi väga lihtne: Sul on vaja krediitkaardi võimalustega kaarti. Sinu visa electron seda pole. See number seal taga sul on ka 4 kohaline kaardi viimased 4 numbrit, mitte CVV.
Krediitkaardivõimalusega kaart: Numbrid on pressitud ülespoole ja taga on 3 kohaline CVV kaart. Visa ELECTRON on mingi baltimaades välja mõeldud asjandus, mis ei toimi normaalse kaardina.
VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada)
Ja lõpetuseks, see "turvaliste ostude" teema ei ole swed'i teema, vaid VISA teema. Ilmselt kasutab SEB siis mastercard'e, kui nood sellest miskit kuulnud pole. Ja nagu eelpoolt lugeda võite, on VISA etem kui MASTERCARD.
(Kas keegi teine tõesti seda ei teadnud ja inimesed tõesti nii pikalt teadmatuses istuma pidid?)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.02.2013 20:14:39
|
|
|
miks ma peaks teadma, miks mõttetu panga kaardiga ei saa shopata?
tulnud siis varem kohale ja teavitanud inimest, mitte ära hyppa päev hiljem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.02.2013 20:17:24
|
|
|
jeesus188, sry, aga pole päris minu teema kõiki teemasid pidevalt kammida ja kõiki kõiges aidata. Hämmastama pani see, et selline probleem nii pikalt probleemina püsis.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
23.02.2013 20:21:35
|
|
|
| jnt kirjutas: |
VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada) |
Mul on paypalis swedi Mastercard ja ebays PP claimiga on tulnud probleemideta raha pangakontole tagasi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|