Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 22:59:02 vasta tsitaadiga

Ebays on hetkel kõrvaklapid megadiiliga.
Hind enne 11.99£ aga nüüd superhinnaga 119.90£ icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 23:12:20 vasta tsitaadiga

Ebays tüüpiline kui tooted on peaaegu otsas, nii on lihtsam.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 00:48:57 vasta tsitaadiga

erik111, ma ostsin endale raamatu amazonist ~7 euro eest - väidetavalt oli see vahepeal maksnud ~900 eurot kuna saadavust ei olnud.... ühes foorumis kirjutati, et kuna sellised naljanumbrid netis, siis üks kodanik pani oma eksemplari 50'ga müüki ja osteti ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.02.2013 19:27:50 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
attrs kirjutas:
UK-st täpselt nädalaga pakk käes. Kuna mahtus postkasti ei pidanud kuhugi järele ka ronima thumbs_up.gif

Peab vist homme postkontoris tiba häält tõstma, viimasel ajal ei viitsi postikana enam üldse pakke kohale tuua, viskab ainult lipiku postkasti, raibe...

Leti taga olevast tegelasest ei sõltu mitte kuidagi postiljonide käitumine. Pole mõtet teda kiruda. Parem otsi (või küsi) kandekeskuse ülemuse kontakt ja räägi temaga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 19:39:13 vasta tsitaadiga

Meibi juba juurutavad seda "paksus üle 2cm olla ei või maksikirjal" ning kogu välismaine kraam, mis paksem on, saadavad automaatselt postkontori icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 18.02.2013 10:09:23 vasta tsitaadiga

Veidi mõistvamat suhtumist postikanade suhtes. Ei ole nad kõige reipamad, et päevläbi mööda treppe joosta. Ega nad päevas aint ühele inimesele pakki ei vii.
Eks ma ise torisen ka nende kallal aga suht tuuleveskiga võitlemine. Võimalusel alati smart post ja närvid puhkavad.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 10:58:00 vasta tsitaadiga

Ma jälle olen mõelnud, et miks nad üldse kaasas kannavad neid - sesmõttes, et nad kolistavad päevasel ajal ringi ning enamik inimesi on tööl ja koolis sel ajal. Mu nn. tähitud maksikiri oli postiljoni käes 2 päeva enne kui ta selle postkontorisse tagasi viis. Muidu ma oleks kohe läinud kontorist ära toonud selle, kuna saadetise numbri järgi oli näha ilusti, millal postkontorisse jõudis.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 18.02.2013 12:54:15 vasta tsitaadiga

DX's andsin tellimuse 10.02, neli vidinat on tellimuses, nüüd tuli kiri, et "Unfortunately we are currently awaiting restock on one or more of your items." Telllimuse lehelt samas mingit infi ei leia, et mis item täpsemalt icon_smile.gif icon_rolleyes.gif Ainuke võimalus on siis üle küsida...

Samas on ka tellimuses üks mobiiliaku(li-ion) - arvestades siin eelnavaid postitusi, siis kas see üldse tuleb kohale sealt? Või kindlam on sellest loobuda?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 13:37:49 vasta tsitaadiga

Mis on DX fenomen? kas tõesti seal on niipalju odavamad asjad kui ebays, et sellega jamada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 13:55:22 vasta tsitaadiga

Ma uurisin seda oma teemat. Tee mis tahad, ükskõik kust tellida, ongi kaks varianti, et kas on kolmandast riigist ja hind läheb täpselt üle meie tollimäära või tellida euroopast hirmakalli hinna eest. Sama hinnaga müüb telefoni tootja firma. Tootjal on hind ~75 eur, euroopa suvakad müüvad sama hinnaga, USA ebay ja Amazoni müüjatel on odavaimaks variandiks koos saatmisega pea 24 eur (mingi Amazoni variant kui saatmise ise õigesti arvutasin, lisaks näitas sellist summat seal paremal üleval nurgas) ja ebays tuleks normaalselt müüjalt odavaim 28 eur. Ja miskipärast need müüjad ei soovi paki peale madalamat paki väärtust kirjutada icon_rolleyes.gif

Kui ma näiteks usast selle paki ära tellin kas selle võtab siis toll kohe kindlasti maha? Või on lootus, et võib läbi vupsata? Ja mis tuleks näiteks selle 28 eurise paki lõpphinnaks mulle? ~34 eur siis, kui peaksin tollile maksma?

Kuna ma ei ole tolliga varem kokku puutunud, siis kuidas sellega on? Et kui pakk tuleb, annavad nemad sellest teada, et on saabunud ja et soovivad nutsu saada? Või tuleb mul neile endile teada anda, et ootan USA-st pakki? Või tehakse mingi tagant järgi arveldus vms?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 14:22:31 vasta tsitaadiga

kalaluu, ei tohiks probleemi olla akudega.
DVDRW, Seal on natuke lihtsam asju leida kui Ebay's ja hinnad on suhtkoht samad.

anduke88, Loe esimene postitus läbi - see on aegunud, aga umbkaudu õige.
Tavaliselt piirdub 8 eur deklareerimine (vaata eesti posti lehelt uut) ja 20% KM. Pakk tuleb nii nagu iga teine, lihtsalt peal on märge, et tuleb maksta mingi raha.
Kui pakk tuleb Hiinast siis 99% kordadest nad kirjutavad peale 25 USD - Usa müüjad tavaliselt teevad ausalt, sest pooled neist on legaalsed firmad.
Keegi just ütles, et eraisiku piirmäära tõsteti - keegi teadlikum võib selles suhtes kommenteerida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:32:51 vasta tsitaadiga

Mismõttes lihtsam asju leida?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:36:20 vasta tsitaadiga

Minu silmis on DX eelis see, et ta on üks pood, kuskohast saad hunniku nodi korraga ära tellida, mitte ei pea taga ajama, et üks jublakas ühe müüja ning teine jublakas teise müüja käest. Ning iga jäetud kommentaar või pilt toodab sulle punktide kujul ka raha juurde.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:41:44 vasta tsitaadiga

Siis võib ju pakk kergesti üle 22€ minna. thumbs_down.gif
Mitme pakiga on eelis see, et kaotus pole väga suur kui 1 tulemata jääb. Ja saab korraga laduda ostukorvi (erinevate pakkide näol) kasvõi 1000€ eest kaupa, ilma et peaks tolli nuumama.
Mul Ebay pakkidest 1% läheb kaduma.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:46:43 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Siis võib ju pakk kergesti üle 22€ minna. thumbs_down.gif
Mitme pakiga on eelis see, et kaotus pole vaga suur kui 1 tulemata jääb. Ja saab korraga kasvõi 1000€ eest tellida ilma, et peaks tolli nuumama.
Mul Ebay pakkidest 1% läheb kaduma.

Kõik argumendid õiged. Ning loomulikult võid teha mitu tellimust, ka DX-ist tellides. Pead mõned päevad vahet, et üks näiteks juba liikuma hakkaks icon_razz.gif. Ma tegelikult ise alles teen algust netishoplemisega, mõni tellib iga päev. Mu esimene DX tellimus kiskus ka nina krimpsu, kui pidin 4 kuud ootama. Aga tagasiside oli nende poolt kiire, vähemalt jäi mulje, et nad tegelevad minu probleemiga ning tehti kordussaadetis kuna nad ka tunnistasid, et pakk on kaduma läinud. Saabudes oli ka üks karbikene muljuda saanud, selle eest andsid nad ka 2$ valuraha. Tellimus ise oli 10$, ilma trackinguta. Teine, veidi kallim tellimus tuli alla 4 nädala, sellel oli tracking ka juba olemas.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 17:50:04 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mismõttes lihtsam asju leida?
Ebays on väga palju erinevaid pakkujaid ja hindasid - et õige toode või need kõige paremad tingimused üles leida, läheb vähe aega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 18:07:52 vasta tsitaadiga

Ma ei näe probleemi. Tuleb panna hinna järgi järjekorda lihtsalt. Ja erinevad pakkujad ka suva ju. Pole vaja ju ühelt pakkujalt kogu kraami tellida. Eraldi pakkidena on paki hind väiksem ja ei pea siis mingeid makse maksma.

Minuarust ebay väga mugav asi. Leiab tooted kiirelt üles ja maksmine väga lihtne.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 22.02.2013 14:39:52 vasta tsitaadiga

Amazonist tellimine sama lihtne või keerulisem? Mis seal silmas peab pidama? Post tundub hetkel küll täiesti arusaamatu.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 15:21:50 vasta tsitaadiga

Amazonis on alati räme postikulu ja saad siis teada alles kui maksma hakkad, niiet mõttetu pood. thumbs_down.gif
Ebays otsin alati ainult "Buy it now" ja "Price and shipping Lowest first"
Vaatan väikeste Hiina asjadega ja pakkumistega läheb alati hind üle "Buy it now" hinnast, mis minujaoks müsteerium siiamaani icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 15:55:46 vasta tsitaadiga

Kui saadki postikulu teada, pooltel kordadel viskab amazonis errori, et eestisse ei saada, seda siis kui juba checkouti teed thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 22.02.2013 17:00:45 vasta tsitaadiga

Toote hinnavahe on ikka päris suur. Ebayt (2 tükki) 2x36£ + post 12,5£. Amazonist 2x29£ + post? Mõlemad UK.
PM võin ma ju amazonis kuskile maale ostukorvis välja minna, et saaks postiteate teada, ilma, et ma ostu päris ära confirmiks?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 17:11:11 vasta tsitaadiga

Võtsin ühe toote, mille ma paar päev tagasi ebayst tellisin (OTG kaablid täpsemalt)

Ebay: 5PCS = 2.32$, postikulu puudub
Amazon: 5PCS= 3.18€ + postikulu ka tõenäoliselt (pole kursis nende amazoni postikuludega)

Teisena siis DV2000 klaviatuur (esimene läppari jubin, mis pähe tuli)

Ebay: 12.99$ + postikulu puudub
Amazon: 9.91$ + tõenäoliselt mingi postikulu ja pole enne ostma hakkamist teada, kas Eestisse üldse saadetakse.

Ilmselgelt ma pooldan ebay-d siin. Mugavus ennekõike (kõik vajalik on teada enne ostmist). Muidugi on tooteid, mis on ebays piisavalt kallimad, et sealt tellimise asemel amazonist tellida.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 22.02.2013 18:08:44 vasta tsitaadiga

Eesti Post piirab maksikirja paksuse kahele sentimeetrile http://ohtuleht.ee/511102
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 20:11:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, pidev vingumine käib viimasel nädalal selle üle, et ei osata kuskilt Amazoni transa hindu vaadata icon_smile.gif . Otsingut ei oska kasutada? Mul kulus alla minuti, Google abiks:
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=11072981
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 21:48:46 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Ma ei saa aru, pidev vingumine käib viimasel nädalal selle üle, et ei osata kuskilt Amazoni transa hindu vaadata icon_smile.gif . Otsingut ei oska kasutada? Mul kulus alla minuti, Google abiks:
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=11072981

asi pole transa hinnas 99% juhtudest.
enamus probleemi on just selles, et kas saadab või mitte. ja seda sa ennem teada ei saa, kui sa checkouti teed, siis saad sorry.....blablabla või siis kinnitatakse adre.
see yldhinnakiri on suht kasutu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 21:51:18 vasta tsitaadiga

eBay jah ikka palju läbimõeldum ja "rahvusvahelisem" kui Amazon. paar korda sealt üritanud tellida, kõik korrad kukele saadetud ja enam sinna keskkonda oma nina ei pista...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 22:09:27 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kui Paypali registreerimisel oma kaartiks võttes Studend Cardi. Kas see on piisav, et saaks ülekandeid teha? Või peab olema deebetkaart plus, krediitkaart vms?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 22:22:20 vasta tsitaadiga

kuidas see nüüd oligi, et visa sobib aga mastercard mitte?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 22:22:20 vasta tsitaadiga

UrMo20 kirjutas:
Küsimus, et kui Paypali registreerimisel oma kaartiks võttes Studend Cardi. Kas see on piisav, et saaks ülekandeid teha? Või peab olema deebetkaart plus, krediitkaart vms?
Spoiler Spoiler Spoiler

sa pead mingi swedi kinnituse tegema ( ära kysi täpsemalt), keegi teine ehk seletab.

seda visa, master värki kommentaarida ei oska kahjuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 22.02.2013 22:23:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 22:25:47 vasta tsitaadiga

masterile vist ei saavat kanda jah.
iseasi mida üldse mõeldi "ülekannete tegemise" all...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:12:42 vasta tsitaadiga

Lisaks üks näide, et paypali konto omanik püüdis oma ühte deebetkaarti kinnitada. Kaartiks oli NPNK see must kaart VISA electron. Kuna sellel kaardil teisel küljel CSC koodi pole siis ei saanudki kinnitada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas minu kaardi puhul taga küljel olev kood peaks CSC olema. Ülekande alla mõtlen seda, et see NPNK kaardi omanik ei saa tänu sellele oma kontole raha kanda, et siis läbi paypali tehinguid teha. Kui ma nüüd olen õigesti aru saanud paypali süsteemist, et selleks aksepteeritavat kaarti vaja. Enda puhul nüüd ei teagi, kas minu kaardi laseks kinnitada.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:18:55 vasta tsitaadiga

UrMo20 kirjutas:
Lisaks üks näide, et paypali konto omanik püüdis oma ühte deebetkaarti kinnitada. Kaartiks oli NPNK see must kaart VISA electron. Kuna sellel kaardil teisel küljel CSC koodi pole siis ei saanudki kinnitada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas minu kaardi puhul taga küljel olev kood peaks CSC olema. Ülekande alla mõtlen seda, et see NPNK kaardi omanik ei saa tänu sellele oma kontole raha kanda, et siis läbi paypali tehinguid teha. Kui ma nüüd olen õigesti aru saanud paypali süsteemist, et selleks aksepteeritavat kaarti vaja. Enda puhul nüüd ei teagi, kas minu kaardi laseks kinnitada.

swedil oli mingi link, millega sai paypaliga suhelda(kaarti kasutada) , jällegi ma ei tea milline, sest ei kasuta seda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:42:34 vasta tsitaadiga

http://www.paypal-eesti.maksed.net/paypal-ja-eesti-pankade-krediitkaardid
tsitaat:
Tere, selline küsimus, mul on Swedpanga tudengikaart. Sain selle ilusti lisatud PayPali ja ka mõningad tehingud õnnestunud. Nüüd aga võtsin esimest korda raha välja paypali kontolt kaardile, kas keegi oskab öelda, kui kaua sellega võiks aega minna?
Swedpanga tudengikaart on krediitkaart (st. krediitkaardi plastikul), lihtsalt pangasiseselt deebetkaardi funktsioonide ja hinnakirjaga

Sellega peaks siis asi selge olema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:51:33 vasta tsitaadiga

UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt. Kui CVV olemas, siis pole probleemi!
aga Swedil tuli jah netipangast miski turvaliste maksete asi ära teha, pead ise sealt üles otsima.

all hail SEB for it's usability bow.gif

edit: tegele veel vahepeal muude asjadega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:58:42 vasta tsitaadiga

Tänud vastajatele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 00:10:12 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt. Kui CVV olemas, siis pole probleemi!
aga Swedil tuli jah netipangast miski turvaliste maksete asi ära teha, pead ise sealt üles otsima.

all hail SEB for it's usability bow.gif

edit: tegele veel vahepeal muude asjadega icon_razz1.gif


Mu praegusel swed kaardil (mis päris ammu sain) on pealtnäha kõik vajalik olemas, et paypaliga ühendada, aga seda polnud võimalik teha. Paar aastat vana kaart ta on. Kas nüüd selle turvaliste ostude jamaga liitudes on siis võimalik?

Ning mis probleemid sul selle ebayga siis on? Teed ebay konto, lisad aadressi, ühendad paypali kontoga, otsid välja toote, vajutad "maksa", logid paypali sisse ja maksad.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 00:49:07 vasta tsitaadiga

The_Boss, jah? icon_rolleyes.gif saad ikka irooniast aru, et Swedi klient küsib SEB kliendi käest kuidas Swedis toimetada? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 01:29:15 vasta tsitaadiga

Swedi turvaliste netimaksete teema on vaid otse netis makstes - PP tõmbab su kontolt nii nagu igas teises kohas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 02:05:31 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
The_Boss, jah? icon_rolleyes.gif saad ikka irooniast aru, et Swedi klient küsib SEB kliendi käest kuidas Swedis toimetada? icon_lol.gif


No tol hetkel ja praegu ma väga millestki aru ei saa icon_biggrin.gif

Ise olen küll swedi klient kauem olnud, aga põhimõtteliselt siiani pole muid võimalusi peale põhiliste kasutanud seal. SEB klient nüüd 2+ 0.5 aastat ja seal on kõik vajalik olemas ja lihtsasti arusaadav.

Aga jah, ma mõtlen su seda lauset: "Kui CVV olemas, siis pole probleemi!"
Aga justnimelt probleem eksisteerib - ka CVV olemasoluga ei saa(nud) paypaliga ühendada mu swedi kaarti ja tahtsingi uurida, et kas nüüd selle uue "turvaliste ostude" leiutisega liitumisel on võimalik paypaliga ühendada, kui seda sama kaardiga näiteks aasta tagasi ei olnud võimalik teha.

Kui sa ei oska vastata, siis äkki keegi teine oskab. Ma täna ise ei hakka katsetama. Homme võibolla.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 02:22:03 vasta tsitaadiga

The_Boss, JAH, sellesama "programmiga liitudes" ,või kuidas iganes seda nimetatakse, saad maksta!
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 02:25:51 vasta tsitaadiga

Jõudsin juba vahepeal ise üle kontrollida.

Kirjas mul selline asi: Teil ei ole kaarte, mida saaks turvaliste internetiostude programmile lisada.
Kuigi kaardiks on eespool näidatud selline kaart
Spoiler Spoiler Spoiler

, millel on tagaküljel CVV ilusti olemas.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 02:36:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
UrMo20, Paypali kontole pole vaja midagi kanda, et maksta saaks. Kui saad kaardi PPga seotud, siis ta võtab ise otse su pangakontolt.

Samas turvalisuse mõttes oleks see Paypalile ise kandmine ideaalne variant. Ei peaks muretsema, et mingi äparduse pärast, või kuritahtlikult su pangakonto tühjendatakse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 02:47:43 vasta tsitaadiga

The_Boss, suhtle pangaga! FFS, eluaegne Ühispanklane icon_rolleyes.gif
DVDRW, nutaks kui jaksaks haledust tunda...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 03:48:18 vasta tsitaadiga

kuhu kõik swedi shoppajad jäänud nüüd on icon_question.gif
inimesel ju probleem......aidake

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 04:30:00 vasta tsitaadiga

Ei ole mul mingit otsest vajadust swedis seda paypali võimalust kasutada, lihtsalt mõnikord võib kasuks tulla. Kasutan meelsamini SEB-d ikka.

Lihtsalt mõtlesin, et kui võimalus on olemas, siis miks mitte seda vajadusel kasutada. Tuleb välja, et võimalust pole ja sinna selle ka jätan. kasutan õnnelikult SEB-d edasi.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 23.02.2013 10:35:45 vasta tsitaadiga

Seda Noortekaarti ei saa sa maksmiseks kasutada Paypalis. Pead omama mõnda krediitkaarti, tudengikaarti või deebet plussi, lisama swedpanki kodulehel turvaliste ostude nimekirja ja siis ära siduma Paypaliga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:11:13 vasta tsitaadiga

No tule taevas appi. Asi väga lihtne: Sul on vaja krediitkaardi võimalustega kaarti. Sinu visa electron seda pole. See number seal taga sul on ka 4 kohaline kaardi viimased 4 numbrit, mitte CVV.

Krediitkaardivõimalusega kaart: Numbrid on pressitud ülespoole ja taga on 3 kohaline CVV kaart. Visa ELECTRON on mingi baltimaades välja mõeldud asjandus, mis ei toimi normaalse kaardina.

VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada)


Ja lõpetuseks, see "turvaliste ostude" teema ei ole swed'i teema, vaid VISA teema. Ilmselt kasutab SEB siis mastercard'e, kui nood sellest miskit kuulnud pole. Ja nagu eelpoolt lugeda võite, on VISA etem kui MASTERCARD.


(Kas keegi teine tõesti seda ei teadnud ja inimesed tõesti nii pikalt teadmatuses istuma pidid?)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:14:39 vasta tsitaadiga

miks ma peaks teadma, miks mõttetu panga kaardiga ei saa shopata?
tulnud siis varem kohale ja teavitanud inimest, mitte ära hyppa päev hiljem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:17:24 vasta tsitaadiga

jeesus188, sry, aga pole päris minu teema kõiki teemasid pidevalt kammida ja kõiki kõiges aidata. Hämmastama pani see, et selline probleem nii pikalt probleemina püsis.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.02.2013 20:21:35 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:

VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada)


Mul on paypalis swedi Mastercard ja ebays PP claimiga on tulnud probleemideta raha pangakontole tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.