Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:21:35 vasta tsitaadiga

Minu SEB kaart, mis on paypaliga ühendamise võimeline, on VISA.

Seda teadsin, et numbrid peaks olema pressitud (mida nad sellel kaardil pole) ja taga kolmekohaline kood ning VISA märk.

Minu küsimus tekkiski sellest väitest: "Kui CVV olemas, siis pole probleemi!", et kas tõesti ongi siis nii ja vaja läks veel seda turvaliste ostude värgiga liitumist, aga ilmselgelt siis pole nii.
See kood mul seal taga on kolmekohaline. Ma küll hetkel ei saa üle vaadata, sest kaart pole praegu minu käes. Peal on VISA märk (ei teadnud, et see "electron" seal midagi lisab)

Ja vastuse sain juba eile kätte, minnes panka ja nähes, et ei ole ikka asi nii lihtne.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:31:31 vasta tsitaadiga

hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad.

The_Boss, kui nii lihtne pole, siis ehk valgustad meid ka? Huvitab mindki, mis siis nii lihtne pole.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.02.2013 20:38:08 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad.


Mul aastaid vana kaart, aga selle turvalise ostuga vms on liitutud, ilma selleta minu meelest mingist ajast ei saanudki enam osta. Ja raha on pangakontole tagasi tulnud nii müüja enda tagasimakse puhul kui ka claimi korral
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 21:09:15 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:

VISA ja MASTERCARD'i vahe paypal'iga on see, et kui peaks ebay's juhtuma, et kaup ei tule kohale ja müüja tagasi raha kannab, siis VISA kaardile suudab PP kaardile raha tagasi kanda, MASTERCARD'i puhul aga seda ei suudeta ja raha jääb PP kontole. (Saad samas seda rahulikult järgmistel ostudel kasutada)

Paypal või müüa kellega asju aeti kannab alati raha sinna tagasi kust see raha ostmise hetkel maha võeti. Logo kaardi peal ei mängi küll mingit rolli.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 21:30:09 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
hobihall, huvitav nüanss... Ise olen lugenud, et mastercardiga tagasi raha ei saa ja ka minu mastercard'ile raha tagasi ei tule. Visaga asjad töötavad.

The_Boss, kui nii lihtne pole, siis ehk valgustad meid ka? Huvitab mindki, mis siis nii lihtne pole.


No mis arusaamatuks jäi?
CVV olemasolu ei tähenda sellise võimaluse olemasolu.

Kordan veel, et minu küsimused olid selleks, et teada, kas CVV olemasolu ikka tähendab paypaliga ühendamise võimalust või mitte. Ilmselgelt ei ole see ikkagi ainuke asi, mida vaatama peab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 22:06:30 vasta tsitaadiga

The_Boss, jajah, aga nagu väitsid, käisid pangas seda uurimas? Mis siis tähendab? See jäigi arusaamatuks, et sa ei rääkinud, mida pangas räägiti. Ma arvan, et meid kõiki huvitavad, mis siis määrab selle, kas kaarti PP'ga saab ühendada või mitte. Seega mida siis vaatama peab?

pois11, kui mingil põhjusel ei ole võimalik krediitkaardile sissemakseid teha, siis jätab paypal raha paypal'i kontole. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 22:26:41 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
The_Boss, jajah, aga nagu väitsid, käisid pangas seda uurimas? Mis siis tähendab? See jäigi arusaamatuks, et sa ei rääkinud, mida pangas räägiti. Ma arvan, et meid kõiki huvitavad, mis siis määrab selle, kas kaarti PP'ga saab ühendada või mitte. Seega mida siis vaatama peab?

pois11, kui mingil põhjusel ei ole võimalik krediitkaardile sissemakseid teha, siis jätab paypal raha paypal'i kontole. icon_wink.gif


Kõik kirjas ju. Internetipangas (, mis on ka pank) oli kirjas, et mul pole kaarti, mis selleks sobilik on, kuigi mu kaardi peal on CVV kood olemas. S.t iga kaart, millel on CVV olemas, ei ole ikka sobiv.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 22:33:47 vasta tsitaadiga

The_Boss, peab ütlema, et sa oled hämmastavalt osav küsimusest mööda vastamises. icon_biggrin.gif

Ma polegi küsinud, kas cvv on piisav, vaid küsin (nüüd juba 3. korda), mis on piisav siis? Mida sulle pangas siis räägiti? Või kui sa ei taha rääkida või kui sulle ei räägitud midagi asjalikku, siis nii ütlegi. icon_razz.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 01:41:13 vasta tsitaadiga

Oleks vaja 11 kg pakk (45cm x 47 cm) Saksast Eestisse toimetada. DHL jääb liiga kalliks. Oskab keegi soovitada mõnda odavamat postiteenuse varianti?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 02:20:23 vasta tsitaadiga

https://gls-group.eu

tavalise postiga oleks kõige odavam - alternatiivis võid uurida näiteks DPD või DSV käest kas neil oleks üks pakk võimalik peale korjata... Eraisikuna keeruline, aga firmana on nad mõnikord abistanud ja võtnud peale kuna neil kaup liigub igaljuhul ja suht soodsalt olen saanud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 21:33:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
The_Boss, peab ütlema, et sa oled hämmastavalt osav küsimusest mööda vastamises. icon_biggrin.gif

Ma polegi küsinud, kas cvv on piisav, vaid küsin (nüüd juba 3. korda), mis on piisav siis? Mida sulle pangas siis räägiti? Või kui sa ei taha rääkida või kui sulle ei räägitud midagi asjalikku, siis nii ütlegi. icon_razz.gif


Kas minust on siis tõesti nii raske aru saada?

Esiteks, oli selline väide, et kui CVV on olemas, pole mingit probleemi. Mina tahtsin teada, kas see reaalselt ongi nii. Jah, polnud sina see küsija, olin mina.
Teiseks, nagu ma mainisin, pole mulle pangas mitte midagi räägitud. Käisin internetipangas tutvumas selle programmiga ja seal oli kirjas, et mul pole sobivat kaarti. S.t saingi vastuse oma küsimusele. Tuleb välja, et ainult CVV-st ei piisa.
Kolmandaks, miks küsida midagi, mille kohta oled ise varem juba küllalt põhjaliku vastuse kirjutanud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.02.2013 13:10:51 vasta tsitaadiga

Amazon on ikka veider võrreldes ebay-ga. Ma saan aru, et müük toimub siis sealt suurest amazoni laost, mitte inimesed ei saada enam kodust pakki?! Samas leiab toote alt siis ikkagi peenes kirjas mingeid teisi müüjaid ja nii uusi kui kasutatud tooteid. Aga kust kohast need uued tooted siis sinna lattu tekivad? Kõik ühelt maaletoojalt? Kuidas muidu saaks hind üks olla.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 13:15:32 vasta tsitaadiga

eBay on tollimaakleriga diili sõlminud, mis tähendab (ainu)võimalust toote eest makstes tasuda ka kõik tollimaksud (k.a korraldatud tolliformaalsus) liiduvälistele kaupadele, kui müüja seda võimalust pakub. Isegi Eesti on nimekirjas.

http://pages.ebay.com/shipping/globalshipping/buyer-tnc.html
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.02.2013 13:40:33 vasta tsitaadiga

Kuidas seda siis kasutada? Suht raske on sellist pikka teksti lugeda...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 14:40:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Amazon on ikka veider võrreldes ebay-ga. Ma saan aru, et müük toimub siis sealt suurest amazoni laost, mitte inimesed ei saada enam kodust pakki?!

Ei tasuks segi ajada Amazon'i ja Amazon Marketplace icon_wink.gif
http://www.differencebetween.net/technology/internet/difference-between-amazon-and-amazon-marketplace/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.02.2013 16:24:18 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Amazon on ikka veider võrreldes ebay-ga. Ma saan aru, et müük toimub siis sealt suurest amazoni laost, mitte inimesed ei saada enam kodust pakki?!

Ei tasuks segi ajada Amazon'i ja Amazon Marketplace icon_wink.gif
http://www.differencebetween.net/technology/internet/difference-between-amazon-and-amazon-marketplace/

While the names may create some confusion... no shit!
OK, et amazon on siis see suur ladu ja marketplace-s saavad ka teised maaletoojad ja muud valitud ninad kaupa müüa.
Kasulikum peaks olema siis osta otse amazonist?'

E: Üritasin nüüd korra confirmimiseni välja minna ostukorvis. Amazon Currency Converter- hetkeseisuga tundub, et pole kõige värskema kursiga. Kogu tehingu peale paneb juba 2 eurot otsa võrreldes GBP värskeima kursiga.
Amazoni andmed:
Applicable Exchange Rate:
1 GBP = 1.1905093521 EUR
(includes all related fees and charges)

Reaalne hetke kurss
GBP 1 = EUR 1.1600

DAFUG? icon_lol.gif

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 10:17:09 vasta tsitaadiga

aivar1988, võid ka nii naletes maksta, siis käib panga kursi järgi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 12:52:49 vasta tsitaadiga

aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 27.02.2013 13:23:03 vasta tsitaadiga

Tegin just tellimuse ära ja maksingi hoopis naelades. Neala kurss on praegu ikka tõsiselt madal. Suvest saati tuimalt langenud ja aasta alguses pani sellele veel miski hullu paugu. Mina muidugi ei kurda icon_lol.gif thumbs_up.gif
Tellisin 3 õngerulli (Boxed-product Weight: 522 g) ja post läks umbes 6€.
Väike võrdlus Amazon vs ebay (numbrid on ümardatud):
Ebay odavaim
Rullid 3x35£ + post kokku 10£ = 115£ ~ 133€
Ebay top seller
Rullid 3x36£ + post kokku 15£ = 123£ ~ 142€
Amazon
Rullid 3x29£ + post kokku 6£ = 93£ ~ 107€

Ma loodan, et ei hõiska veel liiga vara. Hetke seis näitab "Dispatching Soon".

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 13:28:39 vasta tsitaadiga

Tahaks osta MP3 pleiereid ja värvi valida. Müüja ütleb nii:
"Please leave notes in PayPal(Not email/Message) when making the payment about COLOR. We will randomly dispatch if you don't notify the color you prefer in the order."
Probleem selles, et ma ei leia Paypalis sellist kohta icon_rolleyes.gif
ot:
(Testisin antud pleieri aku kestab reaalselt 7,5h ja toetab tegelt 32GB kaarte ka icon_eek.gif )


viimati muutis DVDRW 27.02.2013 16:00:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 13:31:56 vasta tsitaadiga

Enne viimast maksekinnitust (kus vaatad oma aadressi üle jne) peaks olema "Notes to seller" vmt lahter.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 14:07:45 vasta tsitaadiga

Kas see on see õige koht? Tundub nagu Ebay mitte Paypali oma.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 14:12:54 vasta tsitaadiga

peaks vist olema jah (endal alati ununud sinna kirjutada ja hiljem tavalise sõnumiga täpsustanud icon_razz.gif ). kui ka hiljem tuleb veel mingi analoogne "auk", võid sinna ka kirjutada - topelt ei kärise icon_razz1.gif

PP-ga maksmine käib nii automaatselt, et katsu sa neid samme meenutada, umbes nagu Win-i install icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 15:07:15 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal.


Väga vale väide! Paypal'il on koguaeg halvemad kursid olnud kui pangal.

Paypal kurss:
10GBP saamiseks kulub sul 12.07€

Panga kurss, lastes valuuta konverteerimise pangal teha kulub:
10GBP saamiseks 11.67€ + 1% vahetus tasus 0.12€ = 11.79€

2.3% Paypal'i kahjuks!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2013 15:30:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
peaks vist olema jah (endal alati ununud sinna kirjutada ja hiljem tavalise sõnumiga täpsustanud icon_razz.gif ). kui ka hiljem tuleb veel mingi analoogne "auk", võid sinna ka kirjutada - topelt ei kärise icon_razz1.gif

PP-ga maksmine käib nii automaatselt, et katsu sa neid samme meenutada, umbes nagu Win-i install icon_biggrin.gif
naine vingus juba nädal, et ostaks õe lapsele mingi special ujumisrõnga ära.
Eile siis tuli jälle kiunuga, otsis mulle lingi välja. Läks siis korraks kööki. Ma siis klik, klik, parool, klik, klik ja valmis. Tagasi uudiseid lugema. Naine tuleb 30-40sek pärast tagasi ja kukub mölisema, et osta ära, mitte ära loe uudiseid, kaua sa ikka edasi lykkad. icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 17:22:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Chidori kirjutas:
aivar1988, see on ka põhjus miks mina ja paljud teised maksame paypaliga igal võimalusel ja laseme paypalil conversion teha - tuleb palju soodsam kui igalpool eurodes maksta.
Muidu peaks saama ka GBP's maksta krediitkaardiga ja lasta siis VISA/MC'l teha conversion, mis on pea sama hea kui Paypal.


Väga vale väide! Paypal'il on koguaeg halvemad kursid olnud kui pangal.

Paypal kurss:
10GBP saamiseks kulub sul 12.07€

Panga kurss, lastes valuuta konverteerimise pangal teha kulub:
10GBP saamiseks 11.67€ + 1% vahetus tasus 0.12€ = 11.79€

2.3% Paypal'i kahjuks!

Ehk siis - kui asi on müügis naelte eest, kas on kasulikum:
1. Muuta oma PayPal-i põhivaluuta enne maksmist naeladeks?
2. Jätta põhivaluutaks euro?
Ja sama näiteks USA dollarite kohta, kuidas kasulikum?
Ise olen siiamaani muutnud alati enne ostu põhivaluuta PayPal-is samaks, milles kaup müügis on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2013 17:47:58 vasta tsitaadiga

Ma muutsin naela euroks. Ja kui peale ostmist vaadanud, siis kurss suht sama mis sebil, väga minimaalselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 17:52:39 vasta tsitaadiga

See põhivaluuta vist ei muuda midagi, maksma hakkates peaks saama valida, mis valuutas su kaardilt makse tehakse.

Usa dollariga sama teema, seb kursiga on täna küll vahe väiksem, aga ikkagi paypali kahjuks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 19:54:40 vasta tsitaadiga

ma pole viimasel ajal vaadanud, aga vanasti vaadeldes kontolt läinud raha ja pangakurssi, siis tihtipeale oli Paypali kasuks - eks see oleneb ka kuidas valuutad liiguvad... kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:48:06 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam.


Miks see arusaadav on? Arusaadav on ainult see et paypal'il on kehvamad kursid, tänu millele neil on võimaik rohkem teenida.
Kui turul naela hind kukub, siis kõik pangad langetavad ka oma konkurentsi tõttu (võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda?). Kuna paypal on paljudes kohtades monopoolses seisus, siis neil on võimalik hoida halvemat vahetuskurssi.

Vaatasin suvalist makset aastast 2009, kus olin valuuta vahetuse jätnud paypali hooleks, 55£ oleks saanud peaaegu 1£ võitu kui oleks lasknud pangal valuuta vahetuse teha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:51:06 vasta tsitaadiga

No mugavus maksab ka midagi ju. Ei saa igat asja mingi mega säästu peale ka ajada. 55 naela pealt 1 nael säästu pole küll asi mille pärast põdeda... vb kui 100 pealt 20 säästu tuleb, siis mõtleks ebamugavama lahenduse peale... aga kahtlen selles...klikk-klikk-password-klikk-klikk ja ost tehtud thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 21:01:44 vasta tsitaadiga

No kui sa ikka nii laisk oled, et check outi tehes 4 clicki asemel 5 ei jaksa teha, siis tuleks ravile minna.

Kuna tegemist on HinnaVaatluse foorumiga, ja ka siin teemas paljud võrdlevad palju kuskil netis midagi maksab ja palju kuskil eestis poes, siis tundub eriline absurd veel paypal'le niisama on raha ära kinkida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 21:32:28 vasta tsitaadiga

paypalist raha panka saab tasuta?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2013 21:32:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Chidori kirjutas:
kui nael on viimasel ajal palju kukkunud, siis on arusaadav, et PP kurss viletsam.


Miks see arusaadav on? Arusaadav on ainult see et paypal'il on kehvamad kursid, tänu millele neil on võimaik rohkem teenida.
Kui turul naela hind kukub, siis kõik pangad langetavad ka oma konkurentsi tõttu (võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda?). Kuna paypal on paljudes kohtades monopoolses seisus, siis neil on võimalik hoida halvemat vahetuskurssi.

Vaatasin suvalist makset aastast 2009, kus olin valuuta vahetuse jätnud paypali hooleks, 55£ oleks saanud peaaegu 1£ võitu kui oleks lasknud pangal valuuta vahetuse teha.

ma ei tea millal sa viimati shoppasid, aga kursi erinevus on marginaalne tänasel päeval

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 21:45:16 vasta tsitaadiga

jeesus188, vaata mõned postsi üles, naeltes makstes on vahe 2,3%

1000£ pealt teeb see siis 23£


Nitrub, ei saa 2€ teenustasu + enamustel konverteerib paypal muud vaalutad oma kursiga eurodeks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2013 21:47:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, vaata mõned postsi üles, naeltes makstes on vahe 2,3%

1000£ pealt teeb see siis 23£

ma olen peale ostu kurssi kontrollinud, ei ole see midagi nii hull.
ma pole 1000£ asju ostnud, nii et mul suht kama2. 300€ pealt saada 3 € "nn" tõmmata saada on nagu suht poogen, kui transa on tasuta ja 2 päeva pärast kohal.
ylepiiri kaubandusega on normaalne nähtus, et kurss ei pruugi alati õige olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 21:55:08 vasta tsitaadiga

jeesus188, see oli tänase seisuga, igapäev mingilmääral see erineb.
Ja kuidas on tasuta transa ja selle kiirus seotud valuutakursiga?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2013 22:04:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, see oli tänase seisuga, igapäev mingilmääral see erineb.
Ja kuidas on tasuta transa ja selle kiirus seotud valuutakursiga?

ei olegi seotud, see oli lihtsalt maasikas tordi peal icon_lol.gif

ma ei viitsi seletada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 23:22:04 vasta tsitaadiga

nii marginaalse võidu pärast võimelda IMO paras juutlus icon_rolleyes.gif sama nagu mööda linna tatsata, et saaks makaronipaki 5s odavamalt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 23:38:51 vasta tsitaadiga

Ühe kliki tegemine ei ole eriline võimlemine, mingite kopikate pärast teise linnaotsa tankima sõita või ekstra kuhugi säästukasse paar senti odavamat õlut ostma minna on tõesti võimlemine.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 00:48:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
võibolla on ka mingi seadus mis ei luba euroopa keskpanga kursist väga palju kõrvale kalduda?
Sa pole valuutakontodest kuulnud? - sa võid madalseisu ajal minna ja vahetada 1000 USD ja siis kõrghetkel on tooted sama kursiga ju millega sa USD originaalis ostsid - see pole mingi ime asi, see on igapäev äri.

Xbox konto on õnneks ainuke koht kus ma naeltes maksma pean.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 09:39:59 vasta tsitaadiga

Chidori, kuidas see valuutakonto ja euroopa keskpanga kurss omavahel seotud on? Mina pidasin silmas, et ma ei ole kindel, kas pangad peavad oma ostumüügi kursse hoidma mingi kindla protsendi vahemikus euroopa keskpanga kursi suhtes, või võivad oma suva järgi panna.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 28.02.2013 10:38:49 vasta tsitaadiga

No Amazoni enda kursi ja Euroopa Keskpanga vahe on küll märgatav. Kui 100€ ostu pealt võetakse u. 3,3€ vahelt siis see üks hiireklõps tuleb ikka ära. Summa on küll naeruväärne aga seda ühte klikki mitte teha on veel naeruväärsem.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 10:41:36 vasta tsitaadiga

aivar1988, tõsi, see on samahea, et installid omale programmi ja lased paigaldada kõik toolbarid ja search engined, kuna linnukese eest ära võtmine oleks liigne võimlemine ja mugavus maksab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:26:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab up to date infot ebay-st vms välismaisest kohast tellimise maksumäärade kohta? Vanast oli usast üle 500 eegi tellides mingi rõve tollimaks, enam mulle seda rakendatud ei ole thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:58:28 vasta tsitaadiga

See summa oli mingi 22,90€ umbes, üle mille peab hakkama tolli maksma, kui kaup väljastpoolt EU'd tuleb.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 12:28:37 vasta tsitaadiga

No krt, pidevalt tellin asju mis on kallimad, pole siiani midagi juurde maksma pidanud.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.02.2013 12:41:45 vasta tsitaadiga

Aga mine siis ise maksma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 12:56:50 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
See summa oli mingi 22,90€ umbes, üle mille peab hakkama tolli maksma, kui kaup väljastpoolt EU'd tuleb.

Siis tuleb käibekas, mitte tollimaks. Viimane tuli vist siis, kui üle 45 rutsi.

Edit:
Maksuvabastused:
• saadetised, milles kaupade tegelik koguväärtus ühe saadetise kohta ei ületa 21,98 eurot, deklareeritakse suuliselt ega maksustata impordimaksudega;
• saadetised, milles kaupade tegelik koguväärtus ühe saadetise kohta on suurem kui 21,98 eurot ja ei ületa 150 eurot, on tollimaksuvabad, kuid deklareeritake kirjalikult ja maksustatakse käibemaksuga.


Kolmanda riigi füüsiline isik võib saata ühenduses asuvale füüsilisele isikule maksuvabalt ühes saadetises kaupa, mille väärtus ei ületa 45 eurot

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6


viimati muutis Dijital 28.02.2013 13:08:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 13:07:02 vasta tsitaadiga

Dijital, tuttav tellis mingi 35€ asjanduse ja sai tolli kaela. Mitte ainult käibeka... Aga ma täpselt seda osa seadust ei tea, tean vaid, mis temaga sai.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.