Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 467, 468, 469 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 22.02.2013 21:10:06 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Kopz, mudel 8007, garantiisse ei ole läinud. pilt iseenesest hea aga funktsioonid ja kasutusliides imeb vilinal.

von Wu, ikka jah, kodukalt alla laetud 150.83.


Endal sama teema 46PFL7007k/12 Pilt on väga hea, 3D üks parimaid, vana 9603H vääriline aga no soft on nii peetis et kohutav, igasugu pisivigasi väga palju.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 21:17:57 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
aise kirjutas:
Kopz, mudel 8007, garantiisse ei ole läinud. pilt iseenesest hea aga funktsioonid ja kasutusliides imeb vilinal.

von Wu, ikka jah, kodukalt alla laetud 150.83.


Endal sama teema 46PFL7007k/12 Pilt on väga hea, 3D üks parimaid, vana 9603H vääriline aga no soft on nii peetis et kohutav, igasugu pisivigasi väga palju.

Kas sellel mudelil on matt või läikega ekraan?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 22.02.2013 21:30:31 vasta tsitaadiga

Läikega.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 22:03:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ega sul arvutis desktop ka tundide kaupa ei helenda. Ise kasutan 20 minuti järel ekraani väljalülitumist.
Desktop on kehva näide, kuna arvutis ei kasuta keegi seda töötegemiseks vaid pigem mängib, või kasutab mingit rakendust. Ilmselt meelelahutuslikku.
Kontoritööd ilmselt keegi plasmaekraani taga ei teeks.
Ning teleritootjad on ka plasmaekraanide jaoks igasugu mänge sisse ehitanud, ega nendes mängudes palju liikuvat pilti pole ja mänguaja jooksul ikka pilt ekraanile sisse ka ei põle kohe.

Kui keegi aga tahab tundide kaupa plasmaekraanil desktoppi kuvada siis saab sealt küll hilisema telesaate ajal ikoone kokku lugeda.

ses suhtes kehv näide jah.
elukaaslane trykib suht palju wordis.
see 20 min korra pole midagi, aga seda juhtub ikka suht tihti kui arvutist eemaldud. vahet pole kas desktopis või delfi lehel. seal asi ehk veel hullem.
nii või teisiti, plasmale ei meeldi seisev pilt, see fakt. olgu telekal neid refresh progresid kasvõi tuhat.
ei teki probleem nädalaga, ka mitte kuuga, aga aasta(te)ga tekib.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.02.2013 22:45:40 vasta tsitaadiga

jeesus188, ere staatiline pilt/logo tumedal taustal jääb tüüpiliselt mingi 10 minutiga juba õrnalt "järelnähtavaks".
Järgmise 10min filmi vaatamisega kaob kah, aga ettevaatlik peab sellegipoolest olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 22.02.2013 22:55:50 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, oman kah LG lm660s telerit, aga pole küll mingit lõka-lõkatamist täheldanud, action filmides näiteks. Või oskab keegi mõne hea lingi anda, kus oleks hea testida seda "lõka-lõkatamist" icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.02.2013 22:59:33 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Endal sama teema 46PFL7007k/12 Pilt on väga hea, 3D üks parimaid, vana 9603H vääriline aga no soft on nii peetis et kohutav, igasugu pisivigasi väga palju.


oleks soft Samsungi oma oleks täiuslik pildikast icon_biggrin.gif vana D7000 oli ikka ülihea softi poolest, DTSid ja jutud, digitv sai salvestada samal ajal kui vaatasid HDMI sisendist muud stuffi jne.

e: typo


viimati muutis aise 22.02.2013 23:09:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 23:02:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
jeesus188, ere staatiline pilt/logo tumedal taustal jääb tüüpiliselt mingi 10 minutiga juba õrnalt "järelnähtavaks".
Järgmise 10min filmi vaatamisega kaob kah, aga ettevaatlik peab sellegipoolest olema.

inimene kysis, ma vastasin. minul kama2 sellest. ei kasuta plasmat ja ei plaani ka kasutada, ostku sydamerahus seda kui soovib thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eggi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2010




sõnum 23.02.2013 01:04:21 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
Ma ei tea, oman kah LG lm660s telerit, aga pole küll mingit lõka-lõkatamist täheldanud, action filmides näiteks. Või oskab keegi mõne hea lingi anda, kus oleks hea testida seda "lõka-lõkatamist" icon_biggrin.gif

tõmba alla mõni sujuvuse testimisek sobiv video, pane USBpulgele.
https://plus.google.com/photos/110996225258800996238/albums/5847783811844039121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.02.2013 14:36:50 vasta tsitaadiga

Üks hea leht uute Samsungi telekate kohta, küll USA oma, aga ettekujutuse vast saab, mis tulemas.

http://www.un65f8000.com/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TVmees
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2013




sõnum 23.02.2013 16:22:00 vasta tsitaadiga

Vaja kiiresti soetada uus televiisor. Kindlasti peaks olema LCD ja suurus 46"-47". 3D ei ole huvitadud. Smart TV ja DLNA peaksid olema. Põhiliselt vaatan Elioni TV-d ja filme.
Ise vaatasin sellist isendit
http://www.euronics.ee/tootekaart/46713/TV_ja_kodukinod/Televiisorid/UE46ES5500WXXH
Mis te arvate sellest? Või on midagi paremat pakkuda?
Raha saan kulutada max. 750 eur-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 23.02.2013 16:24:12 vasta tsitaadiga

Peab just uus olema ?
Kasutatuna ( garantiiga ) oleks pakkuda Samsung
Olen igati rahul tahaks lihtsalt suuremat
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TVmees
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2013




sõnum 23.02.2013 17:38:04 vasta tsitaadiga

Kui vana on ja mis hinnaga müüd? Ma üldiselt ei ole 3D huvitatud, suht mõttetu lisa hetkel. Ei taha sellepärast tema eest rohkem maksta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 23.02.2013 19:01:22 vasta tsitaadiga

sain lihtsa lahenduse enda plasma panasonicu põrinale. kõige pealt tegin taga korpuse lahti veendumaks et mõni trafo mõranenud pole nagu on mõningal juhtunud nt siin teemas: http://www.avsforum.com/t/1327177/found-fix-for-buzz-on-panasonic-plasma-2010 , minul plasmal sellist viga polnud, mudel mul ka tiba teine. panin siis sama targalt kokku tagasi ning hakkasin asja uurima tv vaatamis kohapealt kuhu põrin täpselt suunatud oli, püsti tõustes või kõrvale minnes kadus suurem osa põrinast ehk siis põrin tuleb paneeli keskelt ja levib suhteliselt sirgejooneliselt vaataja suunas, seega keerasin paneeli kallakut natuke kõrgemale. st paneel nüüd seinaga paralleelselt, ning tv keskosa ise kõrgemalt kui istudes vaataja pea kõrgus on, seega põhimõtteliselt põrin läheb lihtsalt vaataja peast üle. ning ei ole nii kuuldav nagu siis kui paneel otse näkku suunatud on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 24.02.2013 16:50:25 vasta tsitaadiga

Käisin täna viru keskusest läbi ja sattusin sinna pisikesse euronicis osakonda ka.

Parasjagu jooksis seal eesti laulu poolfinaali kordus, mis nägi telepiltides ikka väga rõve välja. Mis teenusepakkujat nad kasutavadki, et nii halba pilti saab vaadata? icon_biggrin.gif
Kõige naljakam oli see, et mingisugune 500 eurone televiisor oli tunduvalt mahedama ja parema pildiga, kui 1699, 1299 ja sellistes hinnaklassides televiisor.

Isegi ES8000, mis mulle on meeldinud ei kõlvanud vaadata.
Tavaliselt olen sattunud ülemiste omasse, siis seal on jooksunud plaadilt mingisuguseid multifilme ja hea pildiga asju. Sellistel juhtudel on pildid alati enam vähem head olnud.

eggi kirjutas:
Ja nüüd üllatus. Nezzo-st sai tellitud LG 47LM765

Kas LG kasutab passiivprille? Kaasas neid pole, eksole?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.02.2013 17:03:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eggi kirjutas:
Ja nüüd üllatus. Nezzo-st sai tellitud LG 47LM765

Kas LG kasutab passiivprille? Kaasas neid pole, eksole?


Peaks olema 4 paari ja passiiv.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 26.02.2013 12:40:36 vasta tsitaadiga

Kui passiivprillid, siis jääb ilmselt 47LM765 mängust välja...

Ma nagu aru saanud, et aktiiv on ikka parem, kui rääkida korralikust 3D, mis kodus vaadata saab.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.02.2013 13:11:16 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kui passiivprillid, siis jääb ilmselt 47LM765 mängust välja...

Ma nagu aru saanud, et aktiiv on ikka parem, kui rääkida korralikust 3D, mis kodus vaadata saab.


Nii palju kui mina eeltööd olen teinud ja lugenud, siis olen asjast hoopis vastupidi aru saanud. Passiiv on parem:
Aktiiv korral on kallid ja rasked prillid, pead istuma teleka eest tikk sirgelt ja ka vaatenurk on oluline, selle eest peaks olema pilt natuke eredam.
Passiiv korral on prillid odavad, vaata pikali püsti või kuidas hing ihkab. Kuna elektrooniliselt pilti enam ei võimendata võib kottpimedas olles ja kottpimedat vaadates tunduda natuke liiga tume.
See on lihtsalt minu arusaam asjast.
Kindlasti on inimesi kes oskavad paremini kommenteerida.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 26.02.2013 13:35:09 vasta tsitaadiga

Kõige targem on poes järgi vaadata, et mis neil vahet on. Mitte, et see kedagi huvitama peaks, kuid minu arust üks saast kõik, mõttetu omadus teleka puhul. Kinos võiks asi töötada, kuid vajab veel kõvasti arendamist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 26.02.2013 16:11:56 vasta tsitaadiga

Aidake mul nüüd valida 42lm660S või 640S. Vahe peaks olema ainult magic remote puldis ja teleka välimuses. Lähen varsti vaatan suures euronicsis, kui palju mind 640-ne raam rohkem häirib. Magic remote pulti kasutate ka, või vedeleb niisama? Hinnavahe 100 euri.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 26.02.2013 16:18:21 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:

Aktiiv korral on kallid ja rasked prillid, pead istuma teleka eest tikk sirgelt ja ka vaatenurk on oluline, selle eest peaks olema pilt natuke eredam.
Passiiv korral on prillid odavad, vaata pikali püsti või kuidas hing ihkab. Kuna elektrooniliselt pilti enam ei võimendata võib kottpimedas olles ja kottpimedat vaadates tunduda natuke liiga tume.
Oled ilmselt osaliselt valesti aru saanud.
Passiiv toimib polarisatsiooniga, s.t. et peab pead püsti hoidma ja suurte vaatenurkadega võib jama tulla.
Aktiivi puhul ei toimu mingit pildi võimendamist, silmade ees on elektroonilised katikud (elektroonilised silmaklapid icon_cool.gif ). Võibolla on lihtsalt passiivi prillides täiendavad valguskaod suuremad. Laias laastus lasevad mõlemad natuke alla poole valgusest läbi.
Passiivi puuduseks võib pidada seda, et kumbki silm näeb ainult pooli ridu, s.t. püstresolutsioon kannatab. Aga aju võib sellest midagi kompenseerida, sest mõlemad kanalid jõuavad lõpuks sinna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.02.2013 17:09:19 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
SilQ kirjutas:

Aktiiv korral on kallid ja rasked prillid, pead istuma teleka eest tikk sirgelt ja ka vaatenurk on oluline, selle eest peaks olema pilt natuke eredam.
Passiiv korral on prillid odavad, vaata pikali püsti või kuidas hing ihkab. Kuna elektrooniliselt pilti enam ei võimendata võib kottpimedas olles ja kottpimedat vaadates tunduda natuke liiga tume.
Oled ilmselt osaliselt valesti aru saanud.
Passiiv toimib polarisatsiooniga, s.t. et peab pead püsti hoidma ja suurte vaatenurkadega võib jama tulla.
Aktiivi puhul ei toimu mingit pildi võimendamist, silmade ees on elektroonilised katikud (elektroonilised silmaklapid icon_cool.gif ). Võibolla on lihtsalt passiivi prillides täiendavad valguskaod suuremad. Laias laastus lasevad mõlemad natuke alla poole valgusest läbi.
Passiivi puuduseks võib pidada seda, et kumbki silm näeb ainult pooli ridu, s.t. püstresolutsioon kannatab. Aga aju võib sellest midagi kompenseerida, sest mõlemad kanalid jõuavad lõpuks sinna.


LG reklaamib küll oma passiiv prille nii et vaata kas või pikali telekat kas see siis ei vasta tõele?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.02.2013 17:14:16 vasta tsitaadiga

Ilmselt räägivad siin inimesed kes ei oma ühte ega teist !
Mul on olnud mõlemad, nii aktiiv kui passiiv, aktiiviga on tõesti see jama, et kui pead liigutad liialt, siis pilt kannatab, passiiviga seda ei ole, vaata küljepealt otse või lamades.
Lisaks väsitab aktiiv silmasid, mina saan vaadata läbi nende max pool tundi, selline tunne, et silmad lähevad keerdu nende taga, täiesti kohutav, mõni sõpradest ei saanud minutitki peas hoida, eks oleneb inimesest.
Aktiiviga oli kõige parem mängudes, filmi ei kannatanud üldse vaadata, aga passiiv on igast otsast parem thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 26.02.2013 18:22:47 vasta tsitaadiga

Aktiiv on väga korralik kui kõik õigesti töötab(pole tuttavatest kellelegi halba enesetunnet v peavalu tekitanud, vastupidi kõik kiitnud), olen oma teleriga ka sattunud selliste seadistuste peale kus pea hakkab valutama ja pilti halb jälgida, samas korras seadistuste korral on 3Dl väga kõva efekt võrreldes passiiv prillidega ning mul pole probleemi sellega et ma peaksin tikksirgelt pilti vaatama, võin ka lösutades korraliku elamuse saada. Kui nüüd rääkida philipsi 7nda seeria 3d'st.
Ning fullHD 3D jõuab siiski ainult aktiiv prillidesse.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 26.02.2013 19:27:24 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Aidake mul nüüd valida 42lm660S või 640S. Vahe peaks olema ainult magic remote puldis ja teleka välimuses. Lähen varsti vaatan suures euronicsis, kui palju mind 640-ne raam rohkem häirib. Magic remote pulti kasutate ka, või vedeleb niisama? Hinnavahe 100 euri.


Oman lm660s , aga ma vaatan rohkem telekat, kui tahan arvuti taha ühendada või netist/youtub'st videosi vaadata, siis kasutan magic pulti:)

Ühesõnaga, kui vaatad rohkem telekat ja arvuti monitorina telekat ei kasuta , siis kõlbab tegelt lm640s kah, muidugi mine vaata need raamid üle jah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 467, 468, 469 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.