Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 20:02:12 vasta tsitaadiga

Hi fnoobreported,

Your Origin password has been successfully updated.

If you did not request this password change or believe you're receiving this email in error, please contact Origin Help for immediate assistance.

Regards,
Your friends at Origin


nick muudeti ära ja kes teab mida veel tehti. tubli töö EA. mitu kuud polnud isegi sisseloginud

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 11.02.2013 20:09:50 vasta tsitaadiga

Sens peab jah ikka päris madal olema, muidu lasin ka 800 dpiga ringi. Kuid nüüd, avastasin enda jaoks parema kombo ehk siis dpi 4000 peale ja mängu sisese sensitivity tirisin pm olematuks. Ja tee mis sa tee minu jaoks sobib see kõvasti paremini
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 21:24:26 vasta tsitaadiga

Täna sai mängitud üle poole aasta, kas mulle tundub vai ongi miskit muudetud, ei saa snaipriga enam pihta.Sihtimine mis varem toimus on nüüd täitsa mööda.Kuul langeb nüüd kuidagi kiiremini või asi minus.On miskit snipertamisel muudetud?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 21:30:07 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
parm kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib? icon_biggrin.gif
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/

sellised näiteks icon_biggrin.gif


Link


1. tundub, et iron sight vajab suunamist, mitte sihtimist, accuracy suht olematu sellel tüübil 2. cheat
Proovisin täna sellist asja aga mina küll kellelegi pihta ei saanud, oleks 12X peal olnud oleks vb mõne ikka maha saanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 23:35:06 vasta tsitaadiga


Link

LOL
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 02:01:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Link



Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 09:51:03 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Teamkills kirjutas:
parm kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib? icon_biggrin.gif
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/

sellised näiteks icon_biggrin.gif


Link


1. tundub, et iron sight vajab suunamist, mitte sihtimist, accuracy suht olematu sellel tüübil 2. cheat
Proovisin täna sellist asja aga mina küll kellelegi pihta ei saanud, oleks 12X peal olnud oleks vb mõne ikka maha saanud.


Muidugi sa ei saa sest sul puudub " vastav varustus "
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 12.02.2013 10:08:11 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Teamkills kirjutas:
parm kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib? icon_biggrin.gif
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/

sellised näiteks icon_biggrin.gif


Link


1. tundub, et iron sight vajab suunamist, mitte sihtimist, accuracy suht olematu sellel tüübil 2. cheat
Proovisin täna sellist asja aga mina küll kellelegi pihta ei saanud, oleks 12X peal olnud oleks vb mõne ikka maha saanud.


Kui ma pühapäeva õhtul seda 1x vaatasin olin ma juba ju siis nii kõver, et ei saanud arugi asi klippidest kokku pandud icon_lol.gif Kui jälgida selle mehe statse ja accuracyt, siis need klipid pole ka kindlasti ühe päeva teema. Olen korra selle tüübiga ühte serverisse juhtunud. Metro, no explosives. Tüüp kõmmutas oma snaipaga sõbra poolt visatud c4-de pihta ainult. thumbs_up.gif Vaadates tema snaipri relvade dmg-t, siis palju teistsuguseid kille tal polegi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 10:14:13 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
läpakas ei sobi sellise mängu jaoks, vahet pole kui kõvade näitajatega raud sees on, aga see eest väiksemat tüüpi toa küttad soojaks battlefieldides kui läpakas täiskoormusel undab

No offence aga ma oma läpparil saan kindlasti kõvema tulemuse kui sina oma profiili raalil, ja samal ajal jääb GPU temp 60c kanti nii, et pole mõtet paska pritsida.
Caspar08, ammu olen tahtnud juba öelda aga äkki lõpetad oma spämi ära palju sa midagi teinud oled ja mis su KDR on! Enda jaoks mängid ikka või teistele?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 10:21:36 vasta tsitaadiga

xxlmaster, sul väga palju raha on või icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ma kütsin küll oma arvutiga tuba.. kui paar tundi järjest vendid pilluvad 1400rpm 40C õhku välja, siis saab sooja küll.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 10:25:24 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
xxlmaster, sul väga palju raha on või icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 11:04:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
läpakas ei sobi sellise mängu jaoks, vahet pole kui kõvade näitajatega raud sees on, aga see eest väiksemat tüüpi toa küttad soojaks battlefieldides kui läpakas täiskoormusel undab

No offence aga ma oma läpparil saan kindlasti kõvema tulemuse kui sina oma profiili raalil, ja samal ajal jääb GPU temp 60c kanti nii, et pole mõtet paska pritsida.
Caspar08, ammu olen tahtnud juba öelda aga äkki lõpetad oma spämi ära palju sa midagi teinud oled ja mis su KDR on! Enda jaoks mängid ikka või teistele?

and the ritual dick beating contest may begin.. kopp.gif

kdr on tal 1.x midagi.. pange siis inimene ignore listi kui ta postitused ära tüütavad (vihje https://foorum.hinnavaatlus.ee/ignore.php)

raud on savi niikaua kui mäng jookseb vähemalt 60fps, edasine on inimese enda teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 11:10:07 vasta tsitaadiga

No 1000m pealt ilma optikata headshoti pole võimalik ilma cheatimata saada...see peaks ikka eriti hea kokkusattumus olema. Ma kujutan ette, et oleks tal 12x skoop siis nii hästi küll võtnud ei oleks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 12:10:15 vasta tsitaadiga

kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...

Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 15:07:29 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...

Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.

Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 16:57:13 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...

Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.

Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.

ma lindistan ka teisele kõvakettale... aga ehk liiga aeglasele? kirjutab sedasi 60 mb/s, kuigi mul tuleb jubedalt väike fail sinna, 5 min on u 400mb
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 17:49:19 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Parim osa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 18:49:10 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
hvallimagi kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...

Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.

Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.

ma lindistan ka teisele kõvakettale... aga ehk liiga aeglasele? kirjutab sedasi 60 mb/s, kuigi mul tuleb jubedalt väike fail sinna, 5 min on u 400mb

sa teed 720p @ 30fps ? Kui jah, siis 60mb/s on väga vähe selle jaoks. 90-120 on optimaalne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 19:20:33 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:

sa teed 720p @ 30fps ? Kui jah, siis 60mb/s on väga vähe selle jaoks. 90-120 on optimaalne.

ma teen 1280*x 16:10 videosi @30fps. Kiiruse nõue lõpliku faili suurusest ei loe?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 19:32:56 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Ma kütsin küll oma arvutiga tuba.. kui paar tundi järjest vendid pilluvad 1400rpm 40C õhku välja, siis saab sooja küll.

thumbs_up.gif keera kuuma juurde icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 21:47:51 vasta tsitaadiga

Selline tabel siis, kaaskannatajad:

Spoiler Spoiler Spoiler


See on siis frapsi korral. Dxtory'ga peaks idee poolest olema nii, et kõigi kasutatavate ketaste kiiruste summa oleks nõutud number vähemalt

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.02.2013 01:33:02 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga ja kust premiumi kõige odavamalt võtmena saab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 01:35:47 vasta tsitaadiga

GTS250 in action icon_biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=_dj1X39Gue4.
Kvaliteet annab soovida icon_biggrin.gif aga see puhtalt numbrite näitamiseks.
Kui järgmine kaart mind ka sama kaua teeniks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 02:43:54 vasta tsitaadiga

Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 08:46:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
pani kohe tantsima lõpus icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 12:10:42 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 12:24:19 vasta tsitaadiga

No reaalselt snaiper seisabki üldjuhul ühe ja sama positsiooni peal, kuid siin on üleliia neid. icon_biggrin.gif Võiks mingi piirangi peale panna, palju max mingit kiti saab võtta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 12:59:03 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D

Isegi mängin snaiprit päris palju aga selles konkreetses mängus oli alati seal mäe peal 4-5 vastastiimi tegelast.
Kui nüüd arvestada, et see oli 32 man server ning nende ticketeid oli midagi 100+ meie 700+ vastu, siis need härrased küll ei mänginud eesmärgipõhist mängu ning tiitli "camper" on nad auga välja teeninud!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 18:11:33 vasta tsitaadiga

Sellest "mouse lag" probleemist siis. Kas see muudab ka asja, et kui mitut audio streami ma lindistan? mul 3 hetkel
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 18:59:23 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ise renderdan adobe premier CS6-ega h264 codek youtube 720p
Tulemus siin
Spoiler Spoiler Spoiler


Recitud 960x540 ning venitatud 1280x720
kui tahad abi premieriga siis pöördu minupoole privasõnumiga icon_razz.gif [/youtube]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 22:32:45 vasta tsitaadiga

Ok, Sony Vegasel seda varianti ma ei näegi. Samas formaate on seal üle saja vist mille vahel valida. Katsetan hetkel wmv 1080p @ 30 vms.
Samas mul pole aimugi milline formaat kõige parema kvaliteedi ja mahu kompromissiga on!?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 00:25:44 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
duxdery kirjutas:
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D


Klassi "Sniper" BF3-s ei eksisteeri. On klass "Recon". Mitte miski ei takista sul kasutamast mõnd automaatrelva ja siblimast lipu ümber või mis iganes Objective parajasti on. See isegi aitaks tiimi kui mõni TUG-S/spawnpoint neid kuskil varjatud kohas aitaks..See on mingi imekujutelm et "ma olen snaiper, on ebaloogiline et ma peaks liikuma".
See on lihtsalt lühend "Force Reconnaissance"'ist mis on merejalaväe (USMC) luure/eriväeosad. Põhimõtteliselt USMC eliit. Sellepärast on neil ka mängus selline omaette välimus... need vennad on "operaatorid" ja ei tegutse eraldi suurte üksustena.
Mitte mingi "sniper-only" bs. icon_wink.gif snaiper on lihtsalt üks pisike tahk nende väljaõppest...pigem väikesearvuliste gruppidena erimissioonid.. tavaline mariin paneb klõpsu kinni kui peale kelkimist vastuseks vestluskaaslane mainib et ta on "force recon".
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 00:50:19 vasta tsitaadiga

mis eesti serverid on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 00:57:55 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15a553a6-67c0-446e-817d-da500180f826/Multiplay-CQ-High-Tickets-Fast-respawn/

Õhtuti server enamasti täis icon_smile.gif !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 01:05:29 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
jeanman kirjutas:
duxdery kirjutas:
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D


Klassi "Sniper" BF3-s ei eksisteeri. On klass "Recon". Mitte miski ei takista sul kasutamast mõnd automaatrelva ja siblimast lipu ümber või mis iganes Objective parajasti on. See isegi aitaks tiimi kui mõni TUG-S/spawnpoint neid kuskil varjatud kohas aitaks..See on mingi imekujutelm et "ma olen snaiper, on ebaloogiline et ma peaks liikuma".
See on lihtsalt lühend "Force Reconnaissance"'ist mis on merejalaväe (USMC) luure/eriväeosad. Põhimõtteliselt USMC eliit. Sellepärast on neil ka mängus selline omaette välimus... need vennad on "operaatorid" ja ei tegutse eraldi suurte üksustena.
Mitte mingi "sniper-only" bs. icon_wink.gif snaiper on lihtsalt üks pisike tahk nende väljaõppest...pigem väikesearvuliste gruppidena erimissioonid.. tavaline mariin paneb klõpsu kinni kui peale kelkimist vastuseks vestluskaaslane mainib et ta on "force recon".


Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 14.02.2013 10:28:26 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:

Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad. icon_biggrin.gif


Kui tahad optikat kasutada, pole probleemi, muud ei midagi, kui et iga relva jaoks oma taktika, optika jaoks otsi high-groundi, teed meeskonnale rohkem kasu. Ma täna hommikul ühes saksa serveris võtsin käsikaga maha kaks snaiperrelvadega duudi, kes kämpisid hoone alumisel korrusel.

_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.02.2013 11:23:10 vasta tsitaadiga

Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 11:37:53 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?

Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 14.02.2013 11:55:25 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:

Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad. icon_biggrin.gif


No kui sa just mingi 1000m heatshotte teha ei taha siis pole küll üle 3.4 scope vaja peale toppida. Ning kui jah isegi on 500-600 peal mingi vend oma 12x siis pole mingi probleem tema taskulambi effekti lasta. Ma pm kasutan recon klassiga m40 ja kas kobra või 3.4. Aga samas ma olen agressiv recon ka
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.02.2013 12:35:35 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
T4 kirjutas:
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?

Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.


Parem mille suhtes, kontrastsem - kuidas kellelegi, liiga blur siis keera teleril teravust peale mitte ära hakka siin mingist fancy crapist sonima. ja minimap pigem noob teema, proovi ilma ja avastad rohkem maailma kui nina mapis kinni orienteerud (kusagil kaardil punane täpike ilmub siis kõik nagu hagijad karjas peale). Pigem asi ikka mingi pärdikute teema et ühel oli kusagil videos ja nüüd 10 banaanisõpra teevad järgi , no offence.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 12:40:39 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Killerwave kirjutas:
T4 kirjutas:
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?

Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.


Parem mille suhtes, kontrastsem - kuidas kellelegi, liiga blur siis keera teleril teravust peale mitte ära hakka siin mingist fancy crapist sonima. ja minimap pigem noob teema, proovi ilma ja avastad rohkem maailma kui nina mapis kinni orienteerud (kusagil kaardil punane täpike ilmub siis kõik nagu hagijad karjas peale). Pigem asi ikka mingi pärdikute teema et ühel oli kusagil videos ja nüüd 10 banaanisõpra teevad järgi , no offence.

Ei kasuta telerit ja erinevus ikka selgelt näha, isegi kui minimapi ei kasuta siis kõik muud lisakuvad ekraanil on selgemad, mitte fancy crap ehk siis selgitan pikemalt. Ikoonid jm kuvatud vidinad on ühesema värviga ning musta välisjoonega(mitte shiny blur), eriti paistab see välja kui minimapil on palju mängijaid kuvatud, siis kõik helendavad koos ja üldpilt on segasem, samuti plahvatuste ja ereda valguse käes kaovad nimed/ikoonid kiirguse sisse suhtkoht ära.
Aga see on kõik maitse ja harjumise asi, üle aasta ise niimoodi mänginud ja tagasi ei taha enam minna. Lihtsalt ei mõista, millest selline agressiivne negatiivne hoiak ühe lisavariandi suunas, mis kuvatud informatsiooni paremini nähtavaks teevad (monkey.gifu teema ei ole seetõttu väga põhjapanev argument antud lahenduse juures). Kui ma ei taha minimapi, siis mängin HC-d.


viimati muutis Killerwave 14.02.2013 12:57:09, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 12:42:51 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Ok, Sony Vegasel seda varianti ma ei näegi. Samas formaate on seal üle saja vist mille vahel valida. Katsetan hetkel wmv 1080p @ 30 vms.
Samas mul pole aimugi milline formaat kõige parema kvaliteedi ja mahu kompromissiga on!?

Ma ise kasutan Apple TV templaati. Pane bitrate piirid sinna 6mb/s juurde, kui 720p. Vähemalt mul on nii. Veel sealt video quality best ja voila.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.02.2013 13:10:48 vasta tsitaadiga

Killerwave, Ei ole ma nii negatiivselt häälestatud midagi. Mis asi on ühesem värv? pigem vahe selles et colorblind modes tumedapoolsemad värvid, helesinine muutub tumesiniseks/lillakaks ja heleroheline kollas/pruunikas/roheline. Jah ikoonid ja muud asjad piiritletud mustaga aga näiteks enda mehikest minimapil vaadata siis sellel rohkem glowd õmber tänu mustale (koonjas kolmnurk muutub pigem pallikeseks). Ning eks mõlemad oma versioonis tugevalt kinni just kasutamis harjumuste poolest, ühele meeldib ema, teisele tütar.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 14.02.2013 13:25:13 vasta tsitaadiga

ma paning ka CB peale kuna maru tihi tulid TK-d kuna ei näinud seda helendavat täpikst kui kiiresti allie poole vaadata
nimi ei jõua tekkida kohe järgi ja käibki lask pähe icon_biggrin.gif
aga CB ilusti piiritletud ja näha

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 13:54:31 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?

olen värvipime ja ilma selleta ei saakski mängida pmst.
kiire actioni käigus ei saa aru kes on kes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 14:55:52 vasta tsitaadiga

ma vist ka värvipime. sest ilma colorblind modeta ei saanud ma never-ever aru, kes oli squadmate, kes mitte, kui revive-miseks läks. Nüüd ikka rohelised onklid leian heinakuhjast ka ülesse.
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2013 14:57:39 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
ma vist ka värvipime. sest ilma colorblind modeta ei saanud ma never-ever aru, kes oli squadmate, kes mitte, kui revive-miseks läks. Nüüd ikka rohelised onklid leian heinakuhjast ka ülesse.


lisaks värvi ja kanapimedusele, on bf3 mängijad enamus ka kurdid icon_biggrin.gif


vihjeks - ammoboxe ja medpacke ei dropita ning kui vaenlane 5 meetri kauguselt ninaalt läbi jookseb siis seda lihtsalt ei näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 20:55:58 vasta tsitaadiga

Hakkasin natuke rohkem mängima nüüd jälle ja klopsisin ka ühe video kokku.

Full gameplay siis.

Link


viimati muutis 2jalga 14.02.2013 21:51:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 21:21:40 vasta tsitaadiga

hvallimagi, korralik gameplay!
See support seal kraana all oli küll surematu icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 21:25:30 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
hvallimagi, korralik gameplay!
See support seal kraana all oli küll surematu icon_lol.gif

ikka korralikult sai tina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.